Kaals? jic! Esplanadcplein. Beste kwaliteit Klaverzaad Te koop. GASTEÊR, ESSENCE PERSANE. Openbare Aanbesteding Overjarige Panden. KERK van TEMSCHE ZAAILANDEN WOONHUIS met KOETSPOORT MEUBEL-1 ENDITIE, alleroeste LANDEN. sparren Hoppestaken, en 3000 Boonstaken, HOFSTEDE en 2 perceelen Land, HOPPKSTAKEN Een liins ie Urp«. Iloonegem opgebouwd HUIS Meersch en Bosch Huis en Zaailanden, HUIS mei küETSl'OOKT en Meubelaire Venditie. De vrouw lag reeds, door vier messte ken getroffen, badende in haar bloed, toen een gebuur kwam toegesneld en den dronkaard ontwapenen kon, niet zonder zeil gevaarlijke wonden te bekomen. De toestand der vrouw is hopeloos. Didart kwam in 1870als fransch krijgs gevangene naar Pruisen, trad er in het huwelijk en bleel er wonen. In den Elzas. De ijzeren arm van Duitsehland begint zich te laten gevoelen in den Elzas. Ziehier eenige berichten door de duitsclie bladen meêgedeeld. Zaterdag werden 4 personen van fran- sche oorsprong, te Dieuze woonachtig, vriendelijk verzocht van binnen de 24 uren hel land te verlaten. In de rue des Ecoles te Metz, werd ten huize der wed. P.... door een agent van policie eene fransche vlag in beslag ge nomen. Die agent had van niemand bevel gekregen eene huiszoeking te doen, en de vlag lag in eene mand verborgen. De komissaris is dan ook komen verschoo ning vragen en de vlag terugbrengen. In zijne leste zitting heeft de korrekti- onneele rechtbank van Sarreguemines de volgende veroordeelingen uitgespro ken Gapp, werkman te Arming drie maan den gevangenis en 20 mark boet om te hebben geroepen Leve Frankrijk Leve de republiek Smitt, werkman te Spiekeren, eene maand gevangenis en 20 mark, om bij de loting een lint met fransche kleuren aan zijne klak te hebben gedragen. Sibord, werkman aan den ijzerenweg, tien weken gevangenis voor hoog verraad. In den Elzas. Erg incident. Woensdag werd M. Schnaebele, fransche bijzondere kommissaris der statie van Pagny door de duitsche policie aange- houden. Men is tot hiertoe van gevoelen,zegt de agentie Havas, dat hij het slachtoffer is geweest van een schandelijken voorbe dachten aanslag, eene ware hinderlaag. M, Schnaebele had eenige brieven ont vangen van M. Gautsch, duitsch politie- kommissaris, warrdoor hij verzocht werd met lestgenoemden ambtenaar over den dienst aan de grenzen te komen spreken. Woensdag, ten 2 ure 's namiddags, begaf M. Schnaebele zich te voel naar M. Gautsch, toen hij eensklaps overvallen werd door twee duitsche agenten van politie, die hem op den grond sloegen en naar Noviant brachten. Vandaar werd hij naar Metz gevoerd. De Metzer Zeilung brengt deze aanhou ding in verband met de woelingen der Ligue de Patriotesdoch deze beschuldi ging blijkt ongegrond. Deze aanhouding, en de omstandighe den die haar vergezelden, hebben te Metz en te Nancy eene groote ontroering ver oorzaakt. Te Parijs heeft dit nieuws insgelijks eene hevige ontroering verwekt. Men vraagt zich af of M. Schnaebele werd ver dacht van spion neering ofwel dat er slechts een betreurensweerdig misverstand heeft plaats gehad. Men wacht de verklaringen der duit sche pers, die voorzeker de uitleggingen geven zal die de openbare denkwijze van haar verwacht. Al de fransche dagbladen onthouden zich een oordeel te vellen in de zaak. Alleen de Paris stelt de vraag of dit wéér geen middel is van Duitsehland om een oorlog te veroorzaken. Ten 4 ure heeft M. Schnaebele te Metz een verhoor moeten ondergaan. De agen ten, die hem in hechtenis namen, waren in de wijnbergen verscholen en droegen witte kielen. Met de menotten aan de handen werd de kommissaris naar Novi ant gebracht. Ziehier wat wij over deze zaak in de Kolnische Zeilung aantreffen onder den vorm eener parijsische korrespondencie De gevoelige daling op de beurs van donderdag, 21 april, werd veroorzaakt door de tijding als zou de bijzondere kom missaris van Pagny, M. Schnaebele door den kommissaris van Ars aan Moezel. M. Gautsch op duitsch grondgebied gelokt en aldaar aangehouden zijn. Uit geloofweerdige bron wordt echter vermeld dal M. Schnaebele niet in een hinderlaag werd gelokt. De zaak zal in alle geval opgehelderd worden. Het gerucht is in omloop dat M.Schnae bele te Leipzig opgesloten werd, en dat het op fransch grondgebied was dat hij door twee berlijner politie-agenten, in veekoopliê verkleed, werd aangehouden. Volgens andere was de afspraak op de grens. Toen M. Schnaebele echter M. Gautsch niet zag komen, zou hijopduitsch grondgebied getreden, doch op hetzelfde oogenblik aangevallen zijn. De prokureur der republiek te Nancy, is naar Pagny vertrokken, om een onder zoek in te stellen. Volgens de Metzer Zeitung waren de. twee mannen, in blauwen kiel, twee po litie-agenten van Leipzig zij kenden den kommissaris van Pagny niet. M. Gautsch zou in de wijnbergen verscholen zijn geweest en hem aangewezen hebben. - Officieel. Het is bestatigd geworden dat de aanhouding op franschen grond heeft plaats gehad. De geesten zijn in Frankrijk en vooral te Parijs zeer opgewonden. De fransche ministers hopen dat het volk na de uitleggingen van Duitsehland aanhoord te hebben zich zal bedaren. SPANJE. Aanslag op Bazaine. (Nadere bijzonderheden.) De geneesheeren die den oud-maar schalk onderzocht hebben, verklaarden dat de wonde niet erg is en gelooven niet aan de vergiftiging van den dolk. Dit wapen, dal in beslag genomen werd, is kort, driekantig, met ebbenhouten hecht. Hiilairaud is van middelmatigegeslalte, sterk, met krachtig voorkomen en rossen baard. Hij kwam zaterdag morgend te Madrid aan en bracht de avonden van zaterdag en zondag door met andere Franschen in het Café de France. Men be merkte dat hij zeer achterhoudend was. Het was onder den titel van korrespon- deril van den Courtier de la Roebelle dat hij door Bazaine maandag namiddag in verhoor ontvangen werd. Men weet wat er volgde. Aan de personen welke hem in handen der politie overleverden, antwoordde hij Ik heb mijn vaderland gewroken ik ben te vreden. Hiilairaud zal aan een onderzoek van geneesheeren onderworpen worden,alvo rens voor het gerecht te verschijnen. Hij beweert dal hij sinds jaren lang het plan voedde, den man van Metz te dooden. Holloway's Pillen en Zalf. De zekere ge nezing. Daar de strijd des levens gestreden moet worden, zoowel door hen, die van natu re zwak zijn, als door hen die een sterk gestel hebben, hoe belangrijk is het dan om de eer sten voor vreemde kwalen 16 bewaren. Een schram aan hel been, een gering gezwel of eene geringe ontsteking aan de enkels, die da delijk hadden kunnen verdreven worden door Holloway's middelen, zullen, uit gebrek aan de meest gewone voorzorgen, een groot on gemak worden dal den lijder op het ziekbed stort en zijn huisgezin tol armoede brengt. In elke boerderij moest men eigenlijk Holloway's artsenij vinden Zij zullen zoowel de ouders als de kinderen voor veel ellende bewaren, en vooral zullen zij hunne ziekten verdrijven te gen onbeduidende kosten, indien men die ten minste vergelijkt met de groote rekeningen de doctoren. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 6 (t. Vrouwelijk 9 HUWELIJKEN. L. De Clercq, doktor met M. Van Bemten bet. C. Van Landuyl, werkm. met R. ViDck. tw. H Vermoesen, metser, met A. Callebaut. land. A. Wellekens, broodb. met M. Saeys, dienslm. P. Hallaert, scboenm, M. Bern- beke dienslm. OVERLIJDENS. C. Redaul z, ber. 51 j Zonnestraat. F. Kiekens m. Cuippens z ber. 64 j Sch. A. Smits, m, Poirat 22 j bez, Alb. Lienarlstr. M Meert wed. Heylenbosch z. ber. 80 j. hoog st H Van Driessche wed. Van Cauter, land. 75 j. Mijlb. C. De Roeck m. Limpens z. ber 39 j. vaartslr. A. Blanckaert, wed. Boone z ber 83 j-Leopoldslr S Vercammen wed DeVijlder z ber, 75 j. Mijlb. D. Kiekens m. Roelandt, landb. 61 j. St. Job. 5 kind onder de 7 jaren. verpachting der Banken, den 29 April 1887, om 8 ure's avonds, bij den heer H. Eeckhout, Calé Bourgeois. BANK EN WISSELKANTOOR. MAYART, DE RUDDERE EN C", 97, Albert-Liénarstrnat, 97, Aalst (bij de Statie.) Aankoop en verkoop van publieke fondsen aan 1 fr. per 1000 commissie. Uitbetaling van interestkoepons, Wissels, enz., Kostelooze inlichtingen over alle weerden. Leening op publieke fondsen. Uitwisseling van Belgische en vreemde mun ten. Inschrijving op openbare uitgaven. legen fr. l.OO Bij De Smedl-Novens, 18 Beekstraat Aalst- Mijlbeke. Een Camion, 2 nieuwe Tilburys. een coureuse op 4 wielen, 2 lochte dokkars voor 4 persoo- nen en een poneykarre met een basch op. Zich te bevragen bij Jozef Van der Biest, te te verkrijgen aan geringen prijs per val, of per liter, ter Fabriek van Scheikundige Meststoffen. Achilles EEMAN, en C*. Hooge Vesten. Aalst. Reraède infaillible contre les mites prix du Oacon UN FRANC. Dépót a la pharmacie F. CALLEBAUT, Marché au Beurre, Alost. der Verbeterings- en Gezondheidswerken uitte voeren aan de openbare plaats ge naamd den Groensaerd, TE HERZELE, beslaande nainentlijk in 't maken van on- deraardsche Goten, plaatsen van Buizen, effenleggen, ophoogen,bezaaien en beplan- van den Grond. Het Kollege van Burgemeester en Sche penen der gemeente Herzele, maakt bekend dat er op Maandag 25 April 1887, om 2 ure namiddag ten Gemeentehuize, zal wordcu overgegaan,onder de goedkeu ring der bevoegde overheid, tot de aanbe steding der voormelde verbeterings- en gezondheidswerker welke met de bijhoo- righeid geschat zijn op fr. 12,460,23. De aanbesteding zal geschieden bij mid del van aaubiedingsbiljelteo, aan den heer Burgemeester van Herzele toegezonden ingevolge het model en de voorwaarden van het lastboek. De goedgekeurde plans, lastboek en begrootingsstaat liggen ter inzage van eenieder ter Sekretarij, alle dagen der week, de zon- en woensdagen uitgezon derd van 9 ure 's morgends tot 's mid dags. Gedaan te Herzele, den 14 Maart 1887. OP BEVEL De Sekretaris, Het Kollegie voorn, A. Van Buggknhout. N. Matthijs. B. Vandir Stricht. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VENDITIE VAN op Donderdag 5 Mei IS87, om 1 ure nanoen. Verkooping van de over hunoen tijd staande panden der maanden Januari Februari en Maart 1886. VERGROOTINGSWERKEN der De Leden van het Bureel der Kerkmees ters der Kerk van Temsche, Arrondisse ment St Nikolaas, Provincie Oost-Vlaan deren, verwittigen het Publiek, dat er op Maandag 9 Mei aanstaande, ten 4 ure na middag, in het Gemeentehuis aldaar, zal overgegaan worden lot de Openbare Aan besteding der vprgrootings- en herstel lingswerken van de Parochiale Kerk. Het bestek volgens de plans opgemaakt en be schreven beloopt tol de som van fr. 117.571,58. De plans, het bestek en het kohier van werken, lasten en voorwaarden, liggen ter inzage van eenieder in de Zaal van het Gemeentehuis te Temsche. Temsche, 5 April 1887. NAMENS HET BUREEL De Sekretaris, De Voorzitter, Ad. Wautirs. Ch. Van Landeghem. OPENBARE VERKOOPING van goede MEERSCH EN ELSB0SCH, gelegen te Gijgtgeu, Hofetade en Herdersem. De Notaris Eeinan te Erpe, zal namens wiüii hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE GIJSEGEM. Eerste koop. Een partij Land gelegen op den Damkauter, bekend bij hel kadaster wijk B, nummer 225a 3bis, groot aldaar 28 aren 70 centiaren, en volgens titel 29 aren 14 centi aren, palende ten ooste den steenweg van Aalst op Dendermonde, ten zuide Van Hauwer- meiren, ten weste Felix Vereecken en ten noorde Josephus Van Cauter. Gebruikt tot Kersmis 1887 bij M. Jh. Van Cauter, te Gijsegem Tweede koop. Eene partij Land gelegen op den Damkauter, bend bij hel kadaster wijk B, nummer 243, groot 17 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste Van Caeckenbeek, ten zuide juffrouw weduwe De Clippele, ten wcite Jan De Vuyst als gebruiker en noord Frans De Witte als gebruiker. Gebruikt door M. Alphonse Cochez, te Gijse gem, tot Kersmis 1887. Derde koop. Eene partij Land gelegen op den Damkauter, bekend bij het kadaster wijk B, nummers 220 en 221, groot aldaar 61 aren 90 centiaren, en volgens titel 60 aren 26 centi aren, palende ten ooste Leo Van Hauwermei- ren, ten zuide Anna Van den Hauwe en Jan- Baptist Pannekoek, ten weste de beek en ten noorde de erveD Van Grasdorf. Boomprijs fr. 65 Gebruikt door M. Joseph Van Royen, te Gij segem, tot Kersmis 1887. Vierde koop. Eene partij Land gelegen op bel oude Smeer, bekend bij het kadaster wijk B, nummer 5t0, groot aldaar 29 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste mijnheer de baron de Brocqueville, ten zuide Spanoghe, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Gijsegem en ten noorde mijnheer Dubois. Gebruikt door M.Joseph Van Royen voor noemd, lot Kersmis 1887. Vyfde koop. Eene partij Land gelegen op bet oude Smeer, wijk B nummers 506 en 507 van hel kadaster, groot 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste mijnheer de baron de Broc queville, ten zuide mijnheer Dubois, ten weste mijnbeer de Baroü de Brocqueville en andere en ten noorde den Arme van Gijsegem. Gebruikt tot Kersmis 1887, door mijnbeer Joseph Beeckman, te Gijsegem. Zesde koop. Eene partij Land gelegen op het oude Smeer, gekend bij het kadaster onder de nummer .s43 met eene grootte van 17 aren 20 centiaren en volgens titel groot 18 aren 42 centiaren, palende ten ooste de weduwe Ber nard Borms, ten zuide de erven Matthys, ten weste den heer Liénart en ten noorde Jan Rombaut. Gebruikt tol 24 December 1887, door mijn beer Joseph Van Royen voornoemd. Zevende koop. Een perceel Land gelegen op het oude Smeer of Molenboek, bekend bij bet kadaster wijk B nummer 49H, groot 34 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Jan Cool, ten zuide de erven van Leopold Goos- sens ten weste den weg en daarover mijnheer Joseph Van Cauter en mijnheer den baron de Broqueville en ten noorde den volgenden koop en de erven van Leopold Goossens Gebruikt door mijnheer Joseph Van Royen, voornoemd tot 24 December 1887. Achtste koop Een perceel Land gelegen op den Molenhoek of oude Smeer, bekeod bij het kadaster wijk B nummer 490a, groot H aren 50 centiaren, palende ten ooste over de baan de erven van Jan Cool, ten zuide voor gaande koop, ten weste de erven van Leopold Goossens voorheen Henri Vereycken, en ten noorde de straat of kassei. Gebruikt tol 24 December 1887, door mijn heer Van Royen voornoemd. Negende koop. Een perceel Land gelegen op don Molenhoek of Lakenstede, bekend bij het kadaster wijk B nummer 471, groot 15 aren 85 centiaren, palende ten ooste, ten zuide en ten noorde mijnheer den baron do Brocque ville en ten weste Leonard Everaert. Boomprijs fr 60. Gebruikt tot Kersmis 1887, door mijnheer Benott Cool, te Gijsegem. Tiende koop. Een perceel Land gelegen op den Molenhoek, bekend bij het kadaster wijk B nummer 10, groot aldaar 16 aren 60 centi aren en volgens titel 16 aren 21 centiaren pa lende ten ooste den steenweg naar Dendermon de, ton zuide de erven Van Grasdorf, ten weste de beek en ten noorde Maria Cooreman. Boomprijs fr. 22. Gebruikt tel Kersmis 188T, door mijnheer Franciscus Maes te Gijsegem. Elfde koop Een perceel Meersch gelegen in den Kleinen Meersch, bekend bij hel kadas ter wijk A nummer 69, groot 19 aren en vol gens titel 18 aren 92 centiaren, palende ten ooste de erven Van Grasdorf, ten zuide mijn heer Mertens, ten weste Joannes-Bapt. De Witte en tan noorde de gemeente Mespelaere. On verpacht. Boomprijs (r. 380 Twaalfde koop. 28 aren 78 centiaren Els- boscb, genaamd de Brecdenk, palende ten ooste mijnheer De Clerck de Wissocq, ten zuide de erven van Theresia Van Cauter, ten weste mijnheer de baron de Brocqueville, en ten noorde de erven Van Grasdorf. Boomprijs fr. 274 aRQ Waarde van het Slaghout fr. 15 Onverpacht GEMEENTE HOFSTADE Dertiende koop. 15 aren 37 centiaren Land gelegen op het Tierensveld, bekend bij het kadaster wijk A nummer 498, palende ten oostede weduwe Gregoirs-Peynsaert en ande re, ten zuide Jacobus De Prez, ten weste den steenweg, en ten noorde het Kautergat Boomprijs fr. 150. Gebruikt tot Kersmis 1887, door mijnheer Charles Louis Van Hauwermeiren, te Hofstade. Veertiende koop. 9 aren 67 centiaren Land gelegen op den Kamdries, bekend bij bet ka daster wijk C. ex nummer 178d, palende ten ooste de erven Leopold Goossens, ten zuide Jan-Baptist Verbustel, ten weste Karei Van Gij segem en ten noorde de Kamdriesslraat. Gebruikt door mijnheer Frans Guns te Hof- stade, tot Kersmis 1887. GEMEENTE HERDERSEM. Vijftiende koop. 19 aren 99 centiaren Land gelegen op Kampenhof, bekend bij kadaster wijk A, nummer 119, palende ten ooste Domien Verspeet, ten zuide den Beekdijk, ten weste mijnheer De Pauw en ten noorde de erven Van Grasdorf. Boomprijs fr. 97 Gebruikt door Alexander Van Gijsegem, te Gijsegem, tot Kersmis 1887. ZITDAGEN INSTEL MAANDAG 2 MEI ).00_ VERBLIJF id. 16 id. )188'* Telkens om 2 ure nanoen, Ier herberg ge naamd Het Lindeken, gehouden door den heer VAN LANDUYT, te Gijsegem. OPENBARE VERKOOPING vau een welgelegen Ie Aalst, Albert-Lienaart H° 94. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een schoon en groot Renteniershuis met koetspoort,serren, remisie en paaadenstal, ook dienstig voor het uitoefenen van alle bedrijven, te Aalst, Albert-Liénartstraal, N° 24, groot 2 aren 80 centiaren. Zichtbaar alle weken op Dijnsdag en Woensdag van 8 ure 's morgens tot 5 ure 's avonds. De kooper zal vermogen een gedeelte van den koopprijs in banden te houden. Instel, 12 ,8K- Verblijf, 26 'lci 1887' Telkens om 3 ure namiddag, ten lokale der maatschappij Land van Biembij d'heer Adolf Herremans, te Aalst, Albert- Liénartstraat. te Aalst. Ten slerfhuize van Jufvrouw Francisca Pode vyn, in de Leopoldstraat, N# 28, op Dijnsdag 3 Mei 1887, ten 8 ure 's morgens door het ambt van den Notaris DE GHEEST. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende zeer goede Landen te weten AALST-MIJLBEEK. I 36 aren 95 cent. op den hovenlers- kauter gebruikt door d'heer Alexander Podevyn. II 61 aren 30 cent. op de drijvelden, ook gebruikt door d heer Alexander Po devyn. III 35 aren 63 cent. op de Beek, ge bruikt door d'heer Diseré Podevyn. AALST-SCHAARBEEK. IV H aren 63 cent. op het Veldaalst, gebruikt door Jufvrouw Quintijn-Podevyn. Instel, Woensdag 13 1887 Verblijt, Woensdag 27 APnl 1 Ten 3 ure namiddag ter herberg van den heer Philemon De Smedt-Podevyn te Aalst, Molenstraatpoort, aan de Moorsel- baan. VENDITIE VAN 6,000 te Erembodegem, aan de Denderbrug en aan de Statie. Op Maandag 25 April 1887, om 1 uur na- >en. Door't ambt van den Notaris DE SMET te Erembodegem Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Ie Erembodegem. De Notaris DESMET te Erembodegem ver blijvende, zal in uitwerking van een vonnis, ten laste van de echtgenoten Gabriël De Vos en Maria-Theresia Van de Velde, landbou wers te Erembodegem, uilgesproken door de Burgelijke Rechtbank van eersten aanleg zete lende te Audenaarde, den 1 April 1887, in hel openbaar verkoopen, met de pleegvormen der wet van den 15 Augusti 1854, en ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Her zele, de hierna beschreven onroerende goe deren, te weten GEMEENTE EREMBODEGEM. Errste koop. Eene behuisde, bebouwde en beplante Hofstede, gestaan en gelegen aan den steenweg van Aalst naar Ninove, gekada streerd wijk B, N' 145a en 143a, met eene grootte van 25 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Moycrsoen, ten zuide aan den Holleweg, ten weste aan de kassei en ten noorde aan de Osbroekstraat. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen als voorgaande Hofstede, aan den steenweg van Aalst naar Ninove. gekadastreerd wijk B. N* 146, met eene grootto van 19 aren 7o centi aren, palende ten oosie aan den heer Moyer- soen, ten zuide aan den heer De Cock, ten weste aan de kassei en ten noorde aan den Holleweg. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, gekadastreed wijk B, N* 208,mel eene grootte van 17 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van der Hae- gen, ten zuide aan den beer Verleysen, ten weste ook aan den heer Verleysen en ten noor de aan den heer Moversoen. EENIGE ZITDAG Donderdag 28 April 1887. Te 3 ure namiddag, ter herberg genaamd, De Lelie, bwoond bij de weduwe De Co- ninck, Ie Erembodegem, rechtover de Kerk. Voor verdere inlichtingen varvoege men zieh ten kantore van bovengenoemden Notaris DE SMET, of wol ten kaulore van den Notaris DE GHEEST, tc Aalst, Keizerlijke Plaats N. 33. Verkooping van 5,000 sparren-en larix dienstig voor bonwgerief en 2,000 BOONSTAKEN, te Aalst, Vaartkaai. Op Dijnsdag 26 April 1887, om 1 uur namiddag door het ambt van den Notaris BRECKPOT le Aalst. De Notaris BRECKPÖT~uT~Aalst zal openbaarlijk verkoopen met Stalling Bakhoeven en Hof, groot 3 aren 57 centiaren. Bewoond bij den verkooper J. B. Van den Eeckhout-De Coninck. Instel, 30 April, Verblijf, Zaterdag 7 Mei 1887. Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg van Alphonse Roelandt schoenmaker te Erpe, Hoonegem. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 18 aren 45 centiaren Zaailand te Mel- derl Nievel sectie CN-94. In gebruik bij Sieur Petrus De Vis. Instel 4 Mei, Verblijf Woensdag 18 Mei 1887. Telkens om 3 uren namiddag ter her berg van Ferdinand Nielandt te Meldert, Nievel aan de Kassei. OPENBARE VERKOOPING VAN een schoon nieuw alsmede van eene bezette Obligatie te Lede. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen 1® Een schoon en welgelegen nieuw opgebouwd huis, met verdiep te Lede, omtrent het dorp, aan de Hollestraat groot 9 aren 88centiaren, sectie B N°127e Onbewoond. Gebracht op fr. 2600.00 2® 26 aren 30 centiaren Meersch Bosch en Water te Lede aan de Boschstraat sectie B N°192, 193a en 193b. Op te leggen boomprijs fr. 352.00. Gebracht op fr. 600.00 DERDENEN LAATSTEN ZITDAG Dijnsdag 3 Mei 1887. Telkens om 3 ure namiddag, tes Esta- minet In het land van belofte bewoond bij den heer Aloysius Melckenbeeck te Lede, Statie. OPEN BarT™ MOPIN(T~ van een schoon te Moorsel. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtge noot den Notaris BELLEMANS, te Sint- Nicolaas, met gewin van palmslag en ge lagen openbaarlijk verkoopen 1° Een Huis met Hof, zijnde eene her berg te Moorsel, dorp, sectie C, N# 361bis en 362bis, groot 8 aren 10 cent. Be woond bij de wed. J. B. Vande Meersche. Ing. fr. 3450.00 2° 59 aren 70 cent. Land, te Moorsel, Kaalberg, sectie D, N0k611 en 612. Verdeeld in 2 deelen, oosthelft en weslhelft. 1" deel. Ing. fr. 1900.00 2° deel. Ing. fr. 1900.00 3° En 34 aren 70 cent. Land, te Moor sel, op den Kaalberg, sectie D, N°' 614, 615 en 616. Ing. fr. 1200.00 Instel Donderdag 14, Verblijf 28 April 1887. Telkens om 3 ure namiddag, ter te verkoopen herberg, bewoond bij de W* Vande Meerssche voornoemd, te Moor sel, Dorp. OPENBARE VERKOOPING VAN een schoon en groot alsmede van Meubels, Zilverwerk, Wijnen en Voituren. te Aalst. Molenstraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen Een schoon en groot Huis met Koets poort, Achtergebouwen, Magazijnen en Paardenstaal te Aalst Molenstraat, groot in oppervlakte 7 aren 70 centiaren. Laast bewoond geweest bij Madame Louis Borreman-Waltens. Ingesteld Ir. 10.000 Instel 18, Verblijf 25 April 1887. Telkens om 3 uren namiddag, ter Zit tingzaal van den heere Vrederechter te Aalst. Voornoemde Notaris BRECKPOT zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot den Notaris KIPS te Grimbergen, op Maandag 9 Mei 1887 om 9 uren voormid dag en desnoods den volgenden dag nog openbaarlijk verkoopen den schoonen Mobiliër, voormeld huis versierende twee Voituren, opene calèche Tilbury, alsook de Wijnen en het Zilverwerk zich aldaar bevindende.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3