Uit der hand le koop. TE HUREN. Huis te buren terstond GROOTE Vogeiscliieling mol de Holle, Bekapte Recoupins HUISMEUBELS Meubels, Landbouwersalem, Koei en Mutten, 2 behuisde Hofsteden, HOOIGRAS ZAAILANDEN en een perceel Bosch, behuisde HOFSTEDE, Een perceel Meersch, en 2 perceelen Zaailand, PEKCEEL MEERSCH HOFSTEDE HUIS MET HOF EEN HUIS WOONHUIS met KOETSPOORT oogenblik van wanhoop, door zelfmoord een einde aan hun rampzalig leven. Dr Hellat deelt den inhoud meê van een gesprek dat hij met eene melaatsche vrouw gevoerd heeft. Deze ongelukkige werd op haar ach- tiende jaar door de ziekte getroffen en had sedert bijna dertien jaren in een hol onder den grond geleefd. Zij bad ouders en bloedverwanten in jaren niet gezien. Zij zou zeer geerne werken en gevoelde zich daarvoor krachtig genoeg, maar nie mand wilde haar werk geven. In eene kerk durfde zij zich sedert lang niet meer vertoonen, omdat zij wist dat alle overi gen, die zich d&Jtr mochten bevinden, bij hare verschijning de vlucht zouden ne men. Te Taerwaet (distrikt Jelli,) waar Dr Hellat deze vrouw aantrof, waren, be halve haar, nog twintig leprozen. Te Dorpat werd dezer dagen een kot miteit gevormd, ten deel hebbende de stichting van gasthuizen voor deze onge neesbare ziekte. De stichting van lepro zenhuizen in de aangetaste streken, wordt noodzakelijk geoordeeld, wil men de uitbreiding der ziekte met goed gevolg bestrijden. In het stedelijk hospitaal te Riga tref- men gemiddeld 25 melaatschen aan, ter- wijl ook in andere steden van Oost-Rus land, Reval, Pernau, Marva de sporen dezer verschrikkelijke plaag gevonden i worden. Holloway's Zalf en Pillen. Huid-ziekten, dauwworm, schurft, geelzucht, scheurbeuk, zeere hoofden, en de diepst ingewortelde huidziekten, waaraan het menschelijkc lichaam onderhevig is, kun nen met geen veiliger en zekerder middel behandeld worden, dan met Holleway's Zalf en Pillen, welke zoo bijzonder gunstig op het gestel werken, en hee bloed zoodanig zuiveren, dat die kwalen in eens uit het ge stel verbannen worden, en dat er eene voortdurende genezing verkregen wordt. Zij zijn even krachtig in het genezen van gezwellen, brandwonden, schurft op het hoofd, klieren, zweren, rheumatiek, samengetrokken 01 verstijfde leden. Deze middelen werken zacht en veilig. De genezingen, die er door bewerkt worden, zijn niet slechts tijdelijk of schijnbaar, maar bestendig en volkomen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk 11 17 Vrouwel. 6 HUWELIJKEN. J. Bruyndonckx, bed. met Th. Lenssens, z. b. P. Van der Perre, kleerm. met Ph. De Cock, br. A. Sack, tw. met D. Schutyzer. tw. C. Aerts, houtz. met M. Van der Haegen, tw. C. Van den Broeck, werkm. met L. De Baeker, tw. J. De Neef, meesterg. met S. Meert, z. b. OVERLIJOENS J. Persoons, tw. 27 j. Mijlbeke. R. Van der Meeren, dagl. 66j. Schaarbeke. V. Vinck, dagl. 51 j. Hoogstr. M. Vermeiren, vr. Van Langenhove, z. b. 53 j. Achterstraat. M. Massier, wed. D'Haese, z. b. 65 j. Schaarbeke. 5 kinderen onder de 7 jaren. Met gemak van betaling. Een schoon en groot Huis, met stalling te Aalst, Graanmarkt. Zich te bevragen bij de Eigenaresse Jufvrouw Theresia De Pelsmaeker, Graanmarkt. Schoon en groot buis voor rentenierswoonst of handelsbedrijf, met magazijnen, stalling en bijna een half hectaar tuin en boomgaard, le Aalst Geerardsbergschen steenweg (oud Zaags- ken), bewoond geweest bij M den Baron de Cartier. Zich te bevragen bij M. Fr. Moyersoen, Aalst uitmakende den hoek der Viscbmarkl en Oude Graanmarkt. Zich te bevragen bij de W® De Wit, in Het Gulden Hoofo, te Aalst. AlLST-SCHAARBEKF. naar Geldprijzen, (VOORUIT 1» FRANKS,) gegeven door de maatschappij De Jonge Stalen Arm gevestigd ter cslaminet Hel Lin deken, Ledewegje, bij d'heer J. Van Geert op maandag 30 Mei 1887. Inschrijving van 2 tot 3 uren namiddag, om stipt 4 ure te beginne. Inleg 60 centiemen per scheut, boirapersgold medebegrepen. De Sekretaris De Voorzitter A. COLPAERT C. VINCENT De Commissaris G. LE NOIR. Gemeente Impe. OPENBARE AANBESTEDING V3Q Hel College van Burgemeester en Sche penen der gemeente Impe, zal op Dijnsdag 14 Juni 1887, om 4 ure namiddag, ten Ge- raeentehuize van Impe, onder nadere goedkeuring der bevoegde overheid over gaan tot de openbare aanbesteding voor levering van 93000 gekapte recoupins met borduren uil de groeven van Lessen, vrachtvrij tot in de Statie van Lede. De aanbesteding zal plaats hebben bij op zegel geschrevene en geslotene aanbie- dmgbiljetten, door den aanbieder en borg geteekeud, bij aanbevolen brief vrachtvrij aan het gemeentebestuur van Impe toege zonden, volgens de voorschriften van art. 24 van het algemeen lastboek betrekking hebbende op de onderneming der werken, waarvoor hulpgelden door de Provincie Oost-Vlaanderen toegestaan worden. De buitenste omslag zal het adres dragen van M. den Burgemeester met opsehrifl aanbieding voor het aaneraen van openbare werken; in de binnenste aanbieding voor de levering van bekapte recoupins voor de gemeente Impe. Deze aanbiedings-biljetten zullen het postmerk moeten dragen ten laatslen van Zondag 12 Juni 1887. Het laslboek en andere voorwaarden zijn dagelijks, t'elks inzage, ten Gemeenle- sekrelariuat berustende. Impe den 24 Mei 1887. Burgemeester en Schepenen. L. SCHOCKAERT. Be Gemeente Sekretaris. V. G. BLONDEELS. VENDITIE VAN LANDBOUWERSALEM, 1 Keei, 1 Geil en i Verken, te Erembodegem. De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal op Dijnsdag 7 Juni 1887, om 2 ure namiddag, ten sterfhuize van Constant Van Geit, te Erembode gom op het Ronsevaal, openbaarlijk verkoo- pen Alle de Meubels en Meubelaire voorwerpen, aldaar te bevinden namelijk tafels, stoelen, kasken, horlogie, kleerkas, telloorcn, schotels, spiegel, sloof, arduinen houilliebak, 2 kisten, ijzeren pot, botervat, melkteelen, tobben, smelipot, koeketel, drankkuipen, beerkuip, kruiwagen, eggeken, gaflels, rieken, vlegels, scheppers, ijzeren en houten reken, pik en zeisen, braak, plattint, krabber, vlasknap, zwingelberd, bakmouille, 1 koe, 1 geit, 1 ver ken, een allerbeste breimachien, eene partij dekroeden brandhout en meer andere voor wei pen. De Notaris BREGKPOT te Aalst, zal op Zaterdag 4 Juni 1887,om 5 ure namiddag, Ier herbergHet Puitelawijt, bewoond bij de gebroeders De Haeck, te Aalst- Schaarbeke, Ledeschensieemveg, difini- tivelijk verkoopen 1° Eene goede partij Land, te Aalst- Schaarbeke, op het Karrebroekveld groot 5*7 aren 13 centiaren. Ingebruik bij sieur Joseph De Boeck. VERDEELD IN 4 DEELEN: 1° deel gebracht op fr. 825,00 2° 825,00 3° ingesteld 920,00 4° 1020.00 2° En een perceel Meersch, te Aalsl- Schaarbeke, op den Hoonegem, groot 15 aren 52 centiaren. Ingebruik bij ge noemden De Boeck. Op te leggen boomprijs Ir. 25,00Ingesteld fr. 400,00. VENDITIE VAN te Herdersem, Boschkant, ten sterfhuize van August Van Geit, op Dijnsdag 7 Juni 1887, om 1 uur namiddag, door't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal de finitief verkoopen Zaturdag 4 juni 1887, om 2 ure nanoen, ter afspanning DeSterre, te Aalst, Graanmarkt 1° 10 aren 48 cent. Lochting le iVleire, Beek, sectie A N® 848b. 2° 2 aren 46 cent. Bouwgrond alsvoren S. A N° 853a. 3e 7 aren 24 cent. Land alsvoren Bavo- kauter S. A. nummer 570bis. 4* 12 aren 29 cent. Meersch le Eronde- gem, Grootenmeersch S. A N° 10 5° 7 aren 58cent. Land te Denderhautem Bij loken, in gebruik bij Livin De Backer. OPENBARE VERK00P1NG van ZAAILANDEN Meersch en Hofstedegrond, le Gysegem, Hofstade en SehellebeUe De Notaris EEMAN to Erpe, zal namens wien bel behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Gyscgem. Eerste koop. Eene welgelegen behuisde Hofstede, Tuin en Boomgaard gestaan en gele gen aan het Dorp, bekend bij kadaster wijk A, nummers 247a en 248, met eene groote van 14 aren 40 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Mm* We De Clippele, te zuide en ten weste de kassei. Onbewoond. Onmiddelijk inyebruiktreding. Verdeeld in twee deelen Eerste deelOngeveer 12 aren 40 centiaren ten zuid-weste begrijpende de gobouwen van huis, sehuur, stalling en bakoven, de tuin en een deel boomgaard. Tweede deel. 2 aren boomgaard ten noord- weste. Tweede koop. Een pe-ceel Meersch gelegen in den Gysegemmeerscb, gekend bij bel ka- dastor wijk A nummer 13, groot 16 aren 50 centiaren pale»de ten noordeen ten ooste mijn heer baron de brocqueville, ten zuido de beek en ten weste de Hospiciën van Dendermonde. Qnverpachl Derden koop. Een perceel Tuin gelegen op den Hoek, nabij de Waterstraat, gekadastreerd wijk B nummer 495, palende oost en zuid voorbeen de erven Goossens-VanCauler, thans Prudent Rumbaut, ten weste Frans Gobbaut en ten noorde Jozef Van der Gruyssen. Gebruikt door M. Frans Vau derGruysen, te Vierde koop. Eene behuisde Hofstede ge staan en gelegen op den Drieseh. groot 2 aren 77 centiaren, palende oost Jan-Baptiste Cuys, zuid en west Leo Van Uauwermeiren en noord de straal. Bewoond door M, Theodoor De Boeck, te Gysegem. Viilde koop. Eene partij Land gelegen op hel Oudesmeer, genaamd bet Reuken, groot 23 aren 54 centiaren, palende oost de beek, zuid Florimond Drowart, west de erven van There sia Van Cauter en noord mijnheer baron de Brocqueville. Boomprijs fr. 400. Gebruikt door M. Frans Temmerman, te Gysegem. Gemeente Horsinde. Zesde koop. Eene partij Land gelegen op het aebterste bolleveld, gekadastreerd, wijk A nummer 408f met eene grootte van 3ü aren 20 centiaren, palende ten ooste Constant Pa- rent als gebruiker, ten zuide en ten noorde Maria Joanna Goossens en ten weste de baan. Gebruikt door M. Const. Parent, te Hofstade. Boomprijs fr. 50. Zevende koop. Eene partij Land gelegen op hel voorste Bolleveld, bekend bij kadaster wijk A nummer 443 met eene groote van 60 aren 90 centiaren, palende ten ooste Frans «aesschalck en André Van Hoef, ten zuid6 de straat, ten weste de rede en ten noorde mijn heer Graaf Cornet. Verdeeld in twee deelen Ooslhelft en wcsthelft. Boomprijs fr. 350. Gebruikt bij M. Jan-Bapt. DePrez en andere, te Hofstade. Achtste koop. Eene partij Land gelegen op den Kamdries, bekend bij kadaster wijk C, ex nummer 178d, groot 9 aren 67 centiaren, palende ten ooste Jozef DeConinck, ten zuide Jan-Bapt. Verbustel, ten weste Karei Van Gy segem en ten noorde de Kamdriesstraal. Gebruikt door Franciscus Guns, le Hofstade. Negende koop. Een perceel Huisgrond, Land en Tuin gelegen op hel Meerveld of Eeck- hout, bekend bij kadaster wijk A, nummers 133, 134, 135bis, 135iBis 1353BIS, met eeDe grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jan-Bapt. Los, ten zuide de straat, ten weste mijnheer Wauters en ten noorde ver- scheide. Gebruikt door M. Jan-Bapt. Los en de kinde deren Roels le Hofstade Gemeente Seliellebelle. Tiende koop. Eene partij Land gelegen op het Zwaneveld of Grootvold, groot 61 aren 5 centiaren palende ten ooste Jan Willems en de Hospiciën van Dendermonde, ten zuide mijn heer de Kerckbove-Dilemon en den volgenden koop, ten weste de straat en ten noorde Juf frouw W°Buys. Gebruikt door M. Alphense Scheldhove en Pieler De Dycker, le Scbellebelle. Elfde koop Een perceel Land gelegen op het Swaneveld of Grnotveld, groot 20 aren 35 centiaren, palende ten noorde en ten ooste den voorgaanden koop, ten zuide U. de Kerckhove uilemon en ten weste de straat. Gebruikt door M. Alpbonse Scheldhove. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 Verblijf, Maandag 27 Jum 188 Telkens om 3 ure van den avond, ter her berg Het Hespken. gehouden door M. Jan- Baptist Guns, te Gysegem, aan de kassei naar Dendermonde. VENDITIE VAN ALLERBESTE en te wassen Nagras, te Erpe, Erondegem en Anlst- Sohnarbeelt. De Notaris EEMAN te Erpe, zal ten aanzoeke van de volgende eigenaars op .MAANDAG 20 JUNI 1887, openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. om 8 ure 's morgens. 1° Namens bel Armbestuur van Erpe. a. 5 koopen Hooi en ie wassen Nagras, aan den Ledeschensteenweg nabij de stcenebrug. b. 5 koopen Hoogras in de Hoonegemmeer- scben. c. 2 koopen Hoogras te Erond6gem, in den Grootonmeersch. 2® Namens den heer Gustaaf Parawyck, le Erpe. 8 koopen Hooigras aan den Ledeschensteen weg, nabij de Stcenebrug. 3® Namens den heer Edmond D'hondl, te Aalst. 10 koopen Hooigras in de Molenmeerschen. nabij den Watermolen van Juffrouw De Boeck, 4® Namens den heer Charles De Saedeleer, le Erpe. '2 koopen Hooigras in de Molenmeerschen. 5° Nameos den heer Th. Sonck, le Nieuwer- kerken. a. 2 koopen Hooigras, in de Molenmeer schen. b. 2 koopon Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. 6. Namens Juffrouw Weduwe De Boeck, te Hofstade a. 2 koopen Hoogras, in de Molenmeerschen. b. 5 koopen Hooigras in de Hoonegemmeer- schen. 7. Namens den heer David Parewyck, te Erpe. 6 koopen Hoogras, in de Hoonegemmeer- scben. 8. Namens den heer Jozef Van Onderbergen, le Kerkxken. 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen 9. Namens den beer Fieter-Jan Mertens, te Lede. 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. Aalst-Schaarbeek. 10° Namens den heer E. Meert-Moens, te Aalst. 3. koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- scben. It. Namens Juffr. Lucia Wynant, te Aalst- Schaarbeek. 3 kooopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. Nog gemeente Erpe. Om 1 ure stipt nanoen. 12* Namens den heer Jan-Baptist Bogaert, le Erpe. 2 koopen Hooigras, in het Foot nabij den Zurenbosch. 13° Namens den heer Joannes Meuleman, te Erpe. 4 koopen Hoogras, op het Zevenkoot, nabij den IJzerenweg. 14® Namens Juffr. De Schutter, le Erpe. 2 koopen Hooigras, aan bare hofstede Zeven- koot. 15® Namens den heer Alois De Swaef, te Erpe. 2 koopen Hooigras, in de Kruiskens. 16° Namens den heer Burgemeester G. De Vos, te Erpe. a. 2 koopen Hpoigras, aan den Audenaard- schensteenweg, op den Kraainest. b. 8 koopen Hooigras, aan den Watermolen van den heer Coppens. 17. Namens den heer Pastoor Van de Putte te Erpe. 35 koopen Hooigras en te wassen Nagras, op Kasteelberg en omliggende meerschen aan hel dorp. Orde der verkooping. Men zal vergaderen te Erpe, aan den Lede schensteenweg, nabij de Stecnebrug, aan den meersch van 't Ambestuur, alwaar de verkoo ping zal aanaang nemen. Het volgende orde zal gevolgd worden OM 8 URE STIPT'S MORGENS, te Erpe, aan den Ledeschensteenweg. nabij de Steenebrug. (Het gras wassende op deu meersch te Eronde gem, Grootenmeersch, van bet Armbestuur van Erpe, zal aan den Ledeschensteenweg, Steene brug te Erpe, verkocht worden,) Molenmeer schen, Hoonegemmeersehon en Aalst-Scbaar- beek, Hoonegemmeerschen. OM 1 UUR STIPT NANOEN, te Erpe, in het Foot, Zevenkoot, Kraainest en aan den water molen van den heer Coppens. OM 3 URE STIPT NaNOEN, te Erpe, op den Kasteelberg aan het Dorp. Op gewone voorwaarden en met tijd van be taling, mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van goede te Gysegem, Schoonaerde en Mespelaere. De Notaris EE.tlAÜ te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin vao palmslag en gelagen, in bet openbaar de volgende goede ren verkoopen, te weten GEMEENTE GIJSEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Damkauter, bekend bij kadaster wijk B, nummer 178, groot 18 aren 30 oenliaren, palende ten ooste de erven Verbustel, ten zuide Van de Perre, ten weste mijnheer de Brocque ville en ten noorde Jozef Cobbaert, als gebrui ker Boomprijs fr. 70. Gebruikt door M. Jan-Baptiste De Coninck, te Gysegem. Twebdb koop. Een perceel Land gelegen op het Oudesmeer, bekend bij kadaster wijk B, nummers 348 eD 349bis, groot 14 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste den ijzerenweg, ten zuide jufvrouw Wed De Clippele, ten weste over de baan Jan-Bapt. Van Hauwermeiren als ge bruiker en ten noorde de Wed. Borms. Gebruikt door M. Jozef Beeckman, le Gyse gem. Derde koop. Een perceel Land. gelegen op de Reukens, bekend bij kadaster wijk B, num mer 568bis, groot 26 aren, palende ten ooste de erven Goossens, ten zuide mijnheer Drowart ten weste JoanDes Rumbaut als gebruiker en ten noorde mijnheer de Brocqueville. Boomprijs fr. 10 Gebruikt door M. Louis Maes, te Gijsegem. Vierde koop. Eene partij Land gelegen op de Lakenstede, wijk B, nummer 497 van het kadaster, groet 40 aren 50 centiaren, palende ten ooste de erven van Jan Cool, ten zuide de erven Goossens, ten weste M Jozef Van Cauter, en ten ndorde de erven Goossens en Van Cau ter. Gebruikt door M. Jozef Van Royen, te Gyse gem. Vijfde koop. Eene perceel Land, op hel Kerkland, wijk C, nummer 16bis van hel kadas ter, groot 20 aren 60 centiaren, palende ten ooste de erven Cobbaut, ten zuide Richard Coo! als gebruiker, ten weste mijnheer Dubois en ten noorde de kassei Gebruikt door M. Louis Meuleman, to Gyse gem. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen nabij hel Dorp, bekend bij kadaster wijk A nummer 196, groot 23 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste de meersschcn, ten zuide M. Jozef Van Cauter, ten weste de baan en ten noorde Victorien Moyersoen. Onverpacbi Zevende koop. Een perceel Elsboscb, ge naamd den Breederik, groot 14 aren 40 centi- palende ten ooste mijnheer De Clercq Wissocq, ten zuide M. Jozef Van Cauter, ten weste mijn heer de Brocqueville en ten noorde de erven Goosens en Van Cauter. Onverpacht. Waarde van het slaghont en der Boomen fr. 56. GEMEENTE SCHOONAERDE, Achte koop. Een perceel Land, gelegen op de Vorsbeek, groot 44 aren 70 centiaren, palende ten ooste Petrus Lauwcreys, ten zuide de beek, ten weste de erven Van Grasdorf on ten noorde mijnheer De Notaris De Pauw. Boomprijs fr. 23. Gebruikt door M. Frans Van der Cruyssen en Jan-Bapt. De Bock, le Gysegem. GEMEENTE MESPELAERE. Negende koop. Een perceel Land, gelegen aan den Hoeck, bekend bij kadaster wijk A, nummer 314, groot 45 aren 4C centiaren, pa lende ten ooste mevrouw Moyersoen-Van den Hende. (en zuide en ten weste de baan en ten noorde Frans Vau Sande. Gebruikt bij M. Frans Van Sande, le Mespe laere. Tiende koop. Een perceel Land, genaamd het Crakerstuk, bekend bij kadaster wijk A, nummer 127b, groot 21 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste verscheide, ten zuide en ten weste jufvrouw Clemence De Meyer en ten noorde M. Jozef Van Cauter. Gebruikt door M. Nicodemus Beeckman, te Mespelaere. Elfde koop. Een perceel Land, gelegeu op den Elskauter of Hoogeoweg, groot volgens titel 27 aren 88 centiaren, wijk A, nummer 49. palende ten ooste Petrus Grysouille als gebrui ker, zuide Frederic Grysouille, ten weste de baan en ten noorde M, Liénart. Gebruikt door M. Frans Grysouille, te Mes pelaere. ZITDAGEN Instel, Donderdag 2) Verblijf, Donderdag 16) Juni 1887' Telkens om 3 ure van den avond,ter herberg De Engel, bij M. Frans Verbeeren, te Gyse gem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene te Wanzele en Cherscamp. De Notaris Eenian le Erpe, zal namens wien hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde bescbuurde, en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen le Wanzele, wijk Billegem, bekend bij kadaster eenige sectie N" 131» en 135b groot volgens meling 19 aren 47 centiaren, palende ten ooste de rede, ten zuide Felix Melckenbeeck, ten weste koop twee, en ten noorde Ch.-L. Van Cauter. Verdeeld in twee deelen lsU> deel bevattende huis, koeistal, boom gaard en tuin. groot 9 aren 9 centiareu. 2d' deel bevallende huis, schuur, buomgaard en tuin groot 10 aren 38 centiaren. Tweede koop. Een perceel Meersch gele gen te Wanzele wijk Billegem, gekadastreerd eenige sectie N° 279, groot volgens meting 19 aren 34 centiaren, palende ten ooste de baron nes Delafaille, ten zuide Jan Frans Moerenhout, ten weste Bernard Mertens, en ten noorde de rede en daarover koop 1. Derde koop. Een perceel Land gelegen te Wanzele, wijk Billegem, gekadaslreed eenige sectie N° 35a groot volgens meting 71 aren 56 centiaren, palende ten ooste de straat van Wanzele naar Scbellebelle, ten zuide Bernard Mertens, ten ooste d'heer Burgemeester Victor Blondeel en Erans De Smet, en ten noorde het wegelken, ol de weduwe Leopold Matthys. Verdeeld in noord en zuiddeel. Vierde en laatste koop. Een perceel Land gelegen le Cherscamp, op het Boeygem- veld, gekastreerd wijk E N° 540, groot volgens meting 62 aren 58 centiaren, palende ten ooste de Boscbstraat, ten zuide Jeau-Joseph Gooien, 'en weste den weg en daarover Juffrouw De Gheest, en ten noorde het Bureel van Welda digheid van Wanzele. Verdeeld in noord en zuiddeel. ZITDAGEN instel, Dijnsdag 7 Verblijf, id. 21 Juni i887' Telkens om 3 ure nanoen, ter herberg ge naamd St-Apolonia gehouden door den heer Jan-Frans De Smet te Wanzele, Breede- straat. OPENBARE VERKOOPING van een te Moorsel. De Notaris Eetnan te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop Een perceel Meersch, gelegen te Moorse), aan de Kokstraal, groot 21 aren 52 centiaren, palende ten ooste de weduwe Frans Van de Meersscho, ten zuide en ten weste de kinderen Vermoesen, en ten noorde Domien Uylfersprot en jufvrouw Clemence De Meyer. Gebruikt bij den eigenaar Frans Uyltersprot. Onmiddelijke ingebruiklreding. ZITDAGEN INSTEL WOENSDAG 1 II1VI 4tta, VERBLIJF II). 8 188 Telkens om 4 ure nanoen, ter herberg ge houden door den heer Karei De Rop, te Moor sel, wijk Houten Kruis. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceel LOCHTING, te ERPE, aan de Gentschekassei. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gela gen, openbaarlijk verkoopen Eerste eoop Eene behuisde Hofstede, zijnde eene welgeklandeerde herberg, gestaan en gelegen to Erpe, aan den steenweg van Aalst naar Gent, (oud huis De Craecker,) ten wijke de Halfbunders, groot in erf 15 aren 40 eenti- aren, bekend bij kadaster wijk A, nummer 179, 180 en 181, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost over den los den Arme van Erpe, zuid en west den steenweg en noord den volgenden koop. Tweede en laatste koof. Een goed per ceel LochtiDg, to Erpe, op den Boschkauter, bekend bij kadaster wijk A, ex nummer 178, met eene grootte van 11 aren 7 centiaren, pa lende oost den los, zuid voorzegde Hofstede, west Joannes-Jacobus De Craecker en noord Donatus Schockaert. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Emile De Craecker. ZITDAGEN Instel Maandag 23 Mei ),Qfi7 Verblijf 7 Juni) 1887' Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoo- pene herberg, gehouden door den heer Emile De Craecker, te Erpe, Halfbunder. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst. aan de Zoulstraatpoort. De Notaris DE GHEEST te Aalst,zal tenover- staan van den heer Vrederechter, met gewin van palmslag, in hel openbaar verkoopen Stad Aalst. Een Huis, met Koer en Hof, gestaan en gele gen aan de Zoutstraatpoort, ten voorhoofde in de Geeraardsbergscbestraat, geteekend N. 104 zijnde eene herberg genaamd De Wille Hond, houdende van de eene zijde aan den hof van den heer Fr. Verbeeck en van de andere zijde aan een huis van den heer Joan- nes-Baplisle Van Wynendaele Bewoond geweest door de wed. van Ch.-L. Callebaut. ZITDAGEN INSTEL, DIJNSDAG 14 1IIVI 4fla_ VERBLIJF, 28 JU™ ,887- Ten 4 ure namiddag, ter griffie van het Vre degerecht, le Aalst in bet Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van ea van MEUBELEN te Aalst. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal ten over staan van den heer Vrederechter, in bet open baar, met gewin van palmslag, verkoopen STAD AALST. Een Huis en Grond, ten voorhoofde in de Vrijheidstraat, geteekend N. 12, en gekada streerd wijk A, N® 144b, houdende van dè eene zijde of oostwaarts aan den hof van het Ge slicht der Broeders, van de andere zijde ef westwaarts en van achter aan den hof van dei heer Albert Beeckman. Bewoond geweest door jufvrouw de weduwe Semey. lngebruiktreding met de betaling der koop som. DERDEN ZITDAG: Maandag 6 Juni 1887. Ten 3 uro namiddag, ter Zittingzaal van hit Vredegerecht, ten Sladhuize van Aalst. OPENBARE VERKOOPING vau een welgelegen le Aalst, Alberl-Lienaart li® $4. De Notaris LI.M PENS te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een schoon en groot Renteniershuis met koetspoort, serren, reraisie en paaadenstal, ook dienstig voor het uitoefenen van alle bedrijven, te Aalst, Albert-Liénartstraat, N° 24, groot 2 aren 80 centiaren. Ingesteld. Fr. 25.700 WaarvaB de kooper in han den zal mogen behouden voor prijs van den grond verschui- digt aan de Stad Aalst, tot Fr. 8.526 Zichtbaar alle weken op Dijnsdag en Woensdag van 8 ure 's morgens tol 5 ure 's avonds. Dus comptant le kwijten fr. 17.174 Derde en laatste Zitdag Donderdag 2 Juni 1887. Telkens om 5 ure namiddag, ten lokale der maatschappij «'f Land van Riem, bij d'heer Adolf Herremans, te Aalst, Albert- Liénartstraat.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3