In den g-rooten Blok GASTLÊR, ras ti.vs H O O I G R A S HUISMEUBELS HOOIGRAS TE HUREN. ZAAILANDEN PERCEEL MEERSCH HOFSTEDE HUIS MET HOF E E IV HUIS De materieele schade is echter over groot. Al de stallingen, een twintigtal huizen en groote gebouwen en een der tal rijtuigen en bijna al het peerdenvoeder werden vernield. Burgerlijke stand der Stad Ninove, Aangiften van den 4 3 tot den 27 Mei 1887. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 4 K Vrouwelijk a 4 HUWELIJKEN. B. Arijs 37 j. koopman wed' van D. Lau waerl, met L. Van Der Stappen *28 j. dienst meid. OVERL1JDENS. J. C: Haegeman 80 jaren rentenierster ongeh Burchtdamstraat. Verandering van woonst •Van Limpens, fabrikant in GalochenJMeu bels, Stoelen, Draaiwork. Magazijn vau Blok ken, Lcêrun, Pantoefels en witieêr. Iaat aan hel geëerd publiek welen, dat bij zijne werk huizen, winkel en magazijn komt over te brengen, uit n® 20 der Brusselscheslraat of Pontstraat, naar n® 38 der zelfde straat, hoek van bet Wilgenstraatje, zijnde Hij neemt deze gelegenheid te baat om aan het geëerd publiek te laten welen, dat zijne magazijnen gestadig voorzien zijn, zoo in hel groot als in het klein, van alles wat zijne arti kels betreft en alles van de beste hoedanigheid zooals alle soorten van Galochen, Blokken, Leêren en Pantoefels, Stoelen in alle maaksels en in alle soorten van hout, Kerkstoelen, Kin derstoelen en Zetels DraaiwerCcn Meubels, zooals Kassen, Kommoden, Lavabos. Kleer- kassen, alle soorten van Kapstokken, Toogen voor herbergen en winkels, ronde en andere Tafels, Ledikanten met en zonder ressorts, Consols voor bedden en toogen in snijwerk, enz., immers al wal den meubelartikel betreft en in alle soorten van inlandsch houtjhij werkt ook op commande. Door de goede hoedanigheid zijner waren en de geringheid zijner prijzen, hoopt hij zijne talrijke kliënlen nog dagelijks te zien vermeer deren. te verkrijgen aan geringen prijs per vat, of per liter, ter Fabriek van Scheikundige Meststoffen. Achilles EEMAN, en C®. Hooge Vesten, Aalst. Xe hiirpn Een "ljis geslaan in de n Vooruitgangstraat (rue de Progres) nabij de Statie te Aalst, Zich te bevragen bij mijnheer Barny-Burny, brouwer op den Dam te Aalst. bereid door M. Poncelet Apotheker te Brussel, Dit Elixir is bijzonder aangeraden tegen de verwaarloosde verkoudheid, maagpijn, slechte spijsvertering, slijmen, gal, verstoptheid, slei- merigvocht enz. Voorkomend middel tegen de geraaktheid, icht, leverziekte, hoofdpijn, verandering van aren en is het beste bloeuzuiveringsmiddel. Prijs der flesch t frank. Dépot in de Apotheek F. CALLEBAUT opvol ger van G. BEYDLEK Botermarkt Aalst. VERKOOPING VAN te Aalst-Mijlbeke. De Notaris DE GIIEEST zal op vrijdag 3 Juni aanstaande om 5 ure namiddag, in het open baar verkoopen Het llooigras wassende op het buitengoed der EE. PP. Jesuïten te Aalst- Mijlbeke, in de Langestraat VEN01TIB VAN LANDBOUWERSALEHI, t Koei, 1 Ceil en 1 Verken, t© Erembodegem. De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal op Dijnsdag 7 Juni 1887, om 2 ure namiddag, ten sterfhuize van Constant Van Geit, te Erembode gem op het Ronsevaal, openbaarlijk verkoo pen Alle de Meubels en Meubelaire voorwerpen, aldaar ic bevinden namelijk tafels, stoelen, kasken, horlogie, kleerkas, lellooren, schotels, spiegel, stoof, arduinen houilliebak, 2 kisten, ijzeren pot, botervat, melkteelen, tobben, smelipot, koeketel, drankkuipen, buerkuip, kruiwagen, eggeken, gaftels, rieken, vlegels, scheppers, ijzeren en houten reken, pik en zeisen, braak, plattmt, krabber, vlasknap, zwingelberd, bakmouille, 1 koe, 1 geit, 1 ver ken, een allerbeste breimachien, otne partij dekroeden brandhout en meer andere voor wei pen. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal op Zaterdag 4 Juni 1887,om 3 ure namiddag, ter herbergHet Puitelawijt, bewoond bij de gebroeders De Haeck, te Aalst- Schaarbeke, Ledescliensteenweg, difini- tivelijk verkoopen 1° Eene goede partij I.and, te Aalst- Schaatbeke, op het Karrebroekveld groot 57 aren 13 centiaren. Ingebruik bij sieur Joseph De Boeck. VERDEELD IN 4 DEELEN: 1° deel gebracht op Ir. 825,00 2° 825,00 3° ingesteld 920,00 4° 1020,00 2° En een perceel Meersch, te Aalst- Schaarbeke, op den Hoonegem, groot 15 aren 52 centiaren. Ingebruik bij ge noemden De Boeck. Óp te leggen boomprijs Ir. 25,00—Ingesteld fr. 400,00. Zevende koop. Eene partij Land gelegen op het voorste Bolleveld, bekend bij kadaster wijk A nummer 443 met eene groote van 60 aren 90 centiaren, palende ten ooste Frans «aesschalck en André Van Hoef, ten zuide de straat, ten weste de rede en ten noorde mijn heer Graaf Cornet. Verdeeld in twee deelen Oosthelft en westhelft. Boomprijs fr. 350. Gebruikt bij M. Jan-Bapt. De Prez en andere te Hofstade. Achtste koop. Eene partij Land gelegen op den Kamdries, bekend bij kadaster wijk C, ex nummer 178d, groot 9 aren 67 centiaren, palende ten ooste Jozef De Coninck, ten zuido Jan Bapt. Verbustel, ten weste Karei Van Gy- segem en teil noorde de Kamdriesstraat. Gebruikt door Franciscus Guns, te Hofstade. Negende koop. Een perceel Huisgrond, Land en Tuin gelegeu op hel Meerveld of Eeck- houl, bekend bij kadaster wijk A, nummers 133, 134, 135bis, 1352Bis l3f>3Bis, met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jan-Bapt. Los, ten zuide de straat, ten weste mijnheer Wauters en ten noorde ver- scheide. Gebruikt door M. Jan-Bapt. Los en de kinde deren Roels te Hofstade Gemeente Schellebelle. Tiende koop. Eene partij Land gelegen op het Zwaneveld of Grootvcld, groot 61 aren 5 centiaren paleDde ten ooste Jan Willems en de Hospicien van Dendermonde, ten zuide mijn heer de Kerckhove-Dilemon en den volgenden koop, ten weste de straat en ten noorde Juf frouw W° Buys. Gebruikt door M. Alphense Scheldhove en Pieter De Dycker, te Schellebelle. Elfde koop Een perceel Land gelegeu op het Swaneveld of Grootveld, groot 20 aren 3 5 centiaren, palende ten noorde en ten ooste den voorgaanden koop, ten zuide M. de Kerckhove 'ilemon en ten weste de straat. Gebruikt door M Alpbonse Scheldhove. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 Verblijf, Maandag 27 887- Telkens om 3 ure van den avond, ter her berg Het Hespken. gehouden door M. Jan- Baptist Guns, te Gysegem, aan de kassei naar Dendermonde. VENDITIE VAN Meubels, Landbouwersalem, Koei en Mutten, te Herdersem, Boschkant, ten sterfhuize van_August Van Geit, op Dijnsdag 7 Juni 1887, om f uur namiddag, door't ambt van den Notaris BKECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN ALLERBESTE Dit der hand le koop. Met gemak van betaling. Een scboou en groot Huis, met stalling te Aalst, Graanmarkt. Zich te bevragen bij de Eigenaresse Jufvrouw Theresia De Pelsmaeker, Graanmarkt. Schoon en groot huis voor rentenierswoonst of handelsbedrijf, met magazijnen, stalling en oijna een half hectaar tuin en boomgaard, te Aalst Geerardsbergschen steenweg (oud Zaags- l»eo), bewoond geweest bij M den Baron de Cartier. Zich te bevragen bij M. Fr. Moyersoen Aalst. Huis te huren terstond f' uitmakende den hoek der Vischmarkl en Oude Graanmarkt. Zich te bevragen bij de W® De j Wit, in Het Gulden Hoofd, te Aalst. Gemeente Impe. OPENBARE AANBESTEDING van Bekapte Recoupins Hel College van Burgemeester en Sche- I penen der gemeente Impe, zal op Dijnsdag 14 Juni 1887, om 4 ure namiddag, ten Ge- i meentehuize van Impe, onder nadere goedkeuring der bevoegde overheid over gaan tot de openbare aanbesteding voor levering van 93000 gekapte recoupins met borduren uil de groeven van Lessen, Vrachtvrij tot in de Statie van Lede. De aanbesteding zal plaats hebben bij op zegel geschrevene en geslotene aanbie dingbiljetten, door den aanbieder en borg geteekend, bij aanbevolen brief vrachtvrij aan het gemeentebestuur van Impe toege zonden, volgens de voorschriften van art. 24 van het algemeen lastboek betrekking hebbende op de onderneming der werken, waarvoor hulpgelden door de Provincie Oost-Vlaanderen toegestaan worden. De buitenste omslag zal het adres dragen van M. den Burgemeester met opschrift aanbieding voor het aanemen van openbare werken; in de binnenste aanbieding voor de levering van bekapte recoupins voor de gemeente Impe. Deze aanbiedings-bdjetten zullen het postmerk moeten dragen ten laatsten van Zondag 12 Juni 1887. Het lastboek en andere voorwaarden zijn dagelijks, t'elksinzage, ten Gemeenle- sekretariaat berustende. Impe den 24 Mei 1887. Burgemeester en Schepenen L. SCHOCKAERT. Be Gemeente Sekretaris. V. G. BLONDEELS. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal de finitief verkoopen Zaturdag 4 juni 1887, om 2 ure nanoen, ter afspanning DeSterre, te Aalst, Graanmarkt 1° 10 aren 48 cent. Lochting te Meire, Beek, sectie A N° 848b. 2° 2 aren 46 cent. Bouwgrond alsvoren S. A N° 853a. 5e 7 aren 24 cent. Land alsvoren Bavo- kauterS. A. nummer 570bis. 4* 12 aren 29 cent. Meersch le Eronde- gem, Grootenmeersch S. A N° 10 5° 7 aren 68cent. Land te Deuderhautem Bij loken, in gebruik bij Livin De Backer. OPENBARE VERKOOPING van 2 behuisde Hofsteden, ZAAILANDEN Meersch en Hofstedegrond, le Gysegem, Hofstade en Schellebelle. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Gysegem. Eerste koop. Eene welgelegen behuisde Hofstede, Tuin en Boomgaard gestaan en gele gen aan het Dorp, bekend bij kadaster wijk A, nummers 247a en 248, met eene groote van 44 aren 40 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Mm® W® De Clippele, te zuide en ten weste de kassei. Onbewoond Onmiddelijk ingebruiktreding Verdeeld in twee deelen Eerste deelOngeveer 12 aren 40 centiaren ten zuid-weste begrijpende de gobonwen van buis, schuur, stalling en bakoven, de tuin en een deel boomgaard. Tweede deel. 2 aren boomgaard ten noord- weste. Tweede koop. Een pe-ceel Meersch gelegen in den Gysegemmeerscb, gekend bij hel ka daster wijk A nummer 13, groot 16 aren ;;o centiaren palende ten noordeen lenooste mijn heer baron de Brocqueville, leo zuido de beek en ten weste de Hospiciën van Dendermonde. Onverpachl Derden koop. Een perceel Tuin gelegen op den Hoek, nabij de Waterstraat, gekadastreerd wijk B nummer 495, palende oost en zuid voorheen de erven Goossens-VanCauter, thans Prudent Rumbaut, ten weste Frans Gobbaut en ten noorde Jozef Van der Gruyssen. Gebruikldoor M. Frans Van derGruysen, te Gysegem. Vierde koop. Eene behuisde Hofstede ge staan en gelegen op den Driesch. groot 2 aren 77 centiaren, palende oost Jan-Baptiste Cuys, zuid en west Leo Van Hauwermeiren en noord de straat. Bewoond door M, Theodoor De Boeck, lo Gysegem. Vijfde koop. Eene partij Land gelegen op het Oudesmeer, gonaamd hot Reuken, groot 23 aren 54 centiaren, palende oost de heek, zuid Florimond Drowart, west de erven van There sia Van Cauter en noord mijnheer baron dc Brocqueyille. Boompnjs fr. 4U0. Gebruikt door M. Frans Temmerman, le Gysegem. Gemeente Hofstade. Zesde koop. Eene partij Land gelegen op het aehterstc bolleveld, gekadastreerd, wijk A nummer 408f met eene grootte van 30 aren 20 centiaren, palende ten ooste Constant Pa- rent als gebruiker, ten zuide en ten noorde Maria Joanna Goossens en ten weste de baan. Gebruikt door M. Const. Parent, te Hofstade. Boomprijs fr. 50. en te wassen Nagras, te Erpe, Eroodegem cn Aalst- Schaarbeek. Do Notaris EEMAN te Erpe, zal ten aanzoeke van do volgende eigenaars op MAANDAG 20 JUNI 1887, openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. om 8 ure 's morgens. 1° Namens het Armbestuur van Erpe. a. 5 koopen Hooi en lo wassen Nagras, aau den Ledeschensteenweg nabij de stcenebrug. b. 5 koopen Hoogras in de Hoonegemmeer- schen. c. 2 koopen Hoogras te Erond6gem, inden Grootenmeersch. 2e Namen6 den heer Guslaaf Parawyck, te Erpe. 8 koopen Hooigras aan den Ledeschensteen weg, nabij de Steenebrug. 3® Namens den heer Edmond D'hondt, te Aalst. 10 koopen Hooigras in de Molenmeerschen. nabij den Watermolen van Juffrouw De Boeck, 4® Namens den heer Charles De Saedeleer, tè Erpe. _2 koopen Hooigras in de Molenmeerschen. 5" Namens den heer Tb. Sonck, te Nieuwer- kerken. a. 2 koopen Hooigras, in de Molenmeer schen b. i koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. 6. Namens Juffrouw Weduwe De Boeck, le Hofstade. a. 2 koopeu Hoogras, in de Molenmeerschen. b. 5 koopen Hooigras in de Hoonegemmeer- schen. 7. Namens den heer David Parewyck, te Erpe. 6 koopen Hoogras, in de Hoonegemmeer- schen. 8. Namens den heer Jozef Van Onderbergen, te Kerkxken. 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- scben 9. Namens den heer Pieter-Jan Mertens, le Lede. 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. Aalst-Schaarbeek. 10® Namens den heer E. Meert-Moens, te Aalst. 3. koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. tl. Namens Juffr. Lucia Wynant, te Aalst- Schaarbeek. 3 kooopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. Nog gemeente Erpe. Om t ure stipt nanoen. 12® Namens den heer Jan-Baptist Bogaert, te Erpe. 2 koopen Hooigras, in het Fooi nabij den Zurenbosch. 13® Namens den heer Joannes Meuleman, te Erpe. 4 koopen Hoogras, op het Zevenkoot, nabij den IJzerenweg. 14® Namens Juffr. De Schutter, te Erpe. 2 koopen Hooigras, aan bare hofstede Zeven- koot. 15® Namens den heer Alois De Swaof, te Erpe 2 koopen Hooigras, in de Kruiskens. 16° Namens den heer Burgemeester G. De Vos, le Erpe. a. 2 koopen Hpoigras, aan den Audenaard- schensteenweg, op den Kraainesl. b. 8 koopen Hooigras, aan den Watermolen van den heer Coppens. - 17. Namens den beer Pastoor Van de Putte te Erpe. 35 koopen Hooigras en te wassen Nagras, op Kasteelberg en omliggende meerschen aan het dorp. Orde der verkooping. Men zal vergaderen te Erpe, aan den Lede- scheDsteenweg, nabij de Steenebrug, aan den meersch van 't Ambesluur, alwaar de verkoo ping zal aanaang nemen. Het volgende orde zal gevolgd worden OM 8 URE STIPT 'S MORGENS, te Erpe, aan den Ledeschensteenweg, nabij de Steenebrug. (Het gras wassende op den meersch te Eronde- gem, Grootenmeersch, van bet Armbestuur van Erpe, zal aan den Ledeschensteenweg, Steene brug te Erpe, verkocht worden,) Molenmeer schen, Hoonegemmeersehon en Aalst-Scbaar- beek, Hoonegemmeerschen. OM 1 UUR STIPT NANOEN, te Erpe, in het Foot, Zevenkoot, Kraainesl en aan den water molen van den heer Coppens. OM 3 URE STIPT NANOEN, te Erpe, op den Kasteelberg aan het Dorp. Op gewone voorwaarden en met lijd van be taling, mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING vau goede en een perceel Bosch, le Gysegem, Schoonaerde en Mespelaere. De Notaris EEAIAN te Erpe, 2al namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar de volgende goede ren verkoopen, le weten GEMEENTE GIJSEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op d6n Damkauter, bekend bij kadaster wijk B, nummer 178, groot 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste de erven Verbuslel, ten zuide Van de Perre, ten weste mijnheer de Brocque- ville en ten noorde Jozef Cobbaerl, als gebrui ker Boomprijs fr. 70. Gebruikt door M. Jan-Baptiste De Coninck, te Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land gelegen op het Oudesmeer, bekend bij kadaster wijk B, nummers 348 en 349bis, groot 14 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste deu ijzerenweg, ten zuide jufvrouw Wed De Clippele, ten weste over de baan Jan-Bapt. Van Hauwermeiren als ge bruiker en ten noorde de Wed. Borms. Gebruikt door M. Jozef Beeckman, te Gyse gem. Derde koop. Een perceel Land. golegen op de Reukens, bekend bij kadaster wijk B, num mer 368bis, groot 2b aren, palende ten ooste de erven Goossens, ten zuide mijnheer Drowart ten weste Joannes Rumbaut ais gebruiker en ten noorde mijnbeer de Brocqueville. Boomprijs fr. 10 Gebruikt door M. Louis Maes, le Gijsegem. vierde koop. Eene partij Land gelegen op de Lakenstede, wijk B, nummer 497 van het kadaster, groot 40 areu 50 centiaren, palende ten ooste de erven van Jan Cool, ten zuide de erven Goossens, ten weste M Jozef Van Cauter, en ten noorde de erven Goossens en Van Cau- '~r. Gebruikt door M. Jozef Van Royen, te Gyse gem. Vijfde koop. Eene perceel Land, op het Kerkland, wijk C, nummer 46bis van bet kadas ter, groot 2» aren 60 centiaren, palende ten ooste de erven Cobbaul, ten zuide Richard Coo! als gebruiker, ten weste mijnheer Dubois en ten noorde de kassei Gebruikt door M. Louis Meuleman, te Gyse- jm. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen nabij hel Dorp, bekend bij kadaster wijk A, nummer 4 96, groot 23 aren 30 centiaren, pa- lende ten ooste do meersschcn, ten zuide N. Jozef Van Cauter, ten westo de baan en ten noorde Victorien Moyersoen. Onverpachl Zevende koop. Een perceel Elsbosch, ge naamd den Breederik, groot 14 aren 40 centi- palende len ooste mijnbeer De Clercq Wissocq, ten zuide M. Jozef Van Cauter, ten weste mijn heer de Brocqueville en ten noorde de erven Goosens en Van Cauter. Onverpachl. Waarde van het slaghont en der Boomen fr. 56. GEMEENTE SCHOONAERDE, Achte zoop. Een perceel Land, gelegen op de Vorsbeek, groot 44 aren 70 centiaren, palende ten ooste Petrus Lauwereys, ten zuide de beek, teu weste de erven Van Grasdorf en ten noorde mijnbeer De Notaris De Pauw. Boomprijs fr. 23. Gebruikt door M. Frans Van der Cruyssen en Jan-Bapt. De Bock, te Gysegem GEMEENTE MESPELAERE. Negende koop. Een perceel Land, gelegen aan den Hoeck, bekend bij kadaster wijk A, nummer 314, groot 45 aren 4C centiaren, pa lende len ooste mevrouw Moyersoeo-Van den Hende, ten zuide en ten weste de baan en ten noorde Frans Vau Sande. Gebruikt bij M. Frans Van Sande, te Mespe laere. Tiende koop. Een perceel I.and, genaamd het Crakerstuk, bekend bij kadaster wijk A, nummer 127b, groot 21 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste verschelde, ten zuide en ten weste jufvrouw Clemence Do Meyer en ten noorde M. Jozef Van Cauter. Gebruikldoor M.Nicodemus Beeckman, te Mespelaere. Elfde koop. Een perceel Land, gelegeu op den Elskauter of Hoogenweg, groot volgens titel 27 aren 88 centiaren, wijk A, nummer 49. palende ten ooste Petrus Grysouille als gebrui ker, zuide Frederic Grysouille, ten weste de baan en ten noorde M, Liénart. Gebruikt door M. Frans Grysouille, te Mes- 'en weste den weg en daarover Juffrouw De Gheest, en ten noorde het Bureel van Welda digheid van Wanzele. Verdeeld in noord en zuiddeel. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 7 Verblijf, id. 21 1 '887, Telkens om 3 ure nanoen, ter herberg ge naamd St-Apolonia gehouden door den heer Jar.-Frans De Smet te Wanzele, Breede- straat. OPENBARE VERKOOPING van oen te Moorsel. De Notaris Ecman te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Lenige koop Een perceel Meersch, gelegen te Moorsel, aan de Kokstraat, groot 24 aren 52 centiaren, palende ten ooste de weduwe Frans Van de Meerssche, ten zuide en ten weste de kinderen Vermoesen, en ten noorde Domien Uylfersprot en jufvrouw Clemence De Meyer. Gebruikt bij den eigenaar Frans Uyttersprot. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN INSTEL WOENSDAG I ImiI 100, VERBLIJF ID. 8 JUNI 1887' Telkens om 4 ure nanoen, ter herberg ge houden door den heer Karei De Rop, ie Moor sel, wijk Houten Kruis. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceel LOCHTING, te ERPE, aan de Gentschekassei. De Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag eu gela gen, openbaarlijk verkoopen Ekrstb koop Eene behuisde Hofstede, zijnde eene welgeklandeerde herberg, gestaan en gelegen to Erpe, aan den steenweg van Aalst naar Gent, (oud buis De Craecker.) ten wijke de Halfbunders, groot in erf 45 aren 40 centi aren, bekend bij kadaster wijk A, nummer 479, 480 en 181, met eene grootte van t6 aren 70 centiaren, paleode oost over den los den Arme van Erpe, zuid en west den steenweg en noord deD volgenden koop Tweede en laatste koop. Een goed per ceel Lochting, to Erpe, op den Boschkauter, bekend bij kadaster wijk A, ex nummer 178, met eene grootte van 41 aren 7 centiaren, pa lende oost den los, zuid voorzegde Hofstede, west Joannes-Jacobus De Craecker en noord Donatus Schockaert. Bowoond en gebruikt door den eigenaar M. Eroile De Craecker. ZITDAGEN Instel Maandag 23 Mei ).oe. Verblijf 7 Juni) 1887- Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoo- pene herberg, gehouden door den heer Emile De Craecker, te Erpe, Halfbunder. OPENBARE VERKOOPING^ van een ZITDAGEN Instel, Donderdag 2) Verblijf, Donderdag 16) 1887, Telkens om 3 ure van den avond,ter herberg De Engel, bij M. Frans Verbeeren, te Gyse gem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde HOFSTEDE, Ben perceel Meersch, en 2 perceelen Zaailand, te Wanzele en Cherscamp. De Notaris Eeman te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen .- Eerste koop. Eene behuisde bescbuurde, en bcsialde Hofstede, gestaan en gelegen te Wanzele, wijk Billegem, bekend bij kadaster oemge sectie N" 131b en 435b groot volgens meling 19 aren 47 centiaren, palende ten ooste de rede, ten zuide Felix Melckeubeeck, ten weste koop twee, en ten noorde Ch.-L. Van Cauter. Verdeeld in twee deelen l,l° deel bevattende huis, koeistal, boom gaard en tuin. groot 9 aren 9 centiareu. 2d' deel bevattende buis, 3chuur, buomgaard en tuin groot 40 aren 28 centiaren. Tweede koop. Een perceel Meersch gele gen te Wanzele wijk Billegem, gekadastreerd eenige sectie N° 279, groot volgens meting 49 aren 34 centiaren, palende teil ooste de baron nes Delafaille, ten zuide Jan Frans Moerenhout, ten weste Bernard Mertens, en ten noorde de rede en daarover koop 1. Derde koop. Een perceel Land gelegen te Wanzele, wijk Billegem, gekadastreed eenige sectie N" 35a groot volgens meting 74 aren 56 centiaren, palende ten ooste de straat van Wanzele naar Schellebelle, ten zuide Bernard Mertens, ten ooste d'heer Burgemeester Victor Blondeel en Erans De Smet, en ten noorde het wegelken, of de weduwe Leopold Matthys. Verdeeld in noord en zuiddeel. Vierde en laatste koop. Een perceel Land gelegen te Cherscamp, op het Boeygem- veld, gekastreerd wijk E N°540, groot volgons meling 62 aren 58 centiaren, palende ten ooste de Boschstraat, ten zuide Jean-Joseoh Coolen te Aalst. aan de Zoutslraatpoort. De Notaris DE GHEEST te Aalst.zal tenover- staan van den heer Vrederechter, met gewin van palmslag, in hel openbaar verkoopen Stad Aalst. Een Huis, met Koer en Hof, gestaan en gele gen aan de Zoutslraatpoort, ten voorhoofde in de Geeraardsbergschestraat, geteekend N. 104 zijnde eene herberg genaamd .- De Witte Hond, houdende van de eene zijde aan den hol van den heer Fr. Verbeeck en van de andere zijde aan een buis van den heer Joan- nes-Baptiste Var. Wynendaele Bewoond geweest door de wed. van Cb -L Callebaut. ZITDAGEN INSTEL. WOENSDAG 45 IC0, VERBLIJF, DIJNSDAG 28 JUNI 1887- Ten 4 ure namiddag, ter griffie van het Vre degerecht, te Aalst in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van en van MEUBELEN te AaUt. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal fen over staan van den heer Vrederechter, in het open baar, met gewin van palmslag, verkoopen STAD AALST. Een Huis en Grond, ten voorhoofde in de Vrijheidstraat, geteekend N. 12, en gekada streerd wijk A, N° 444b, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan den bof van het Ge sticht der Broeders, van de andere zijde of westwaarts en van achter aan den hof van den heer Albert Beeckman. Bewoond geweest door jufvrouw de weduwe Semey. Ingebruiktreding met de betaling der koop som. DERDEN ZITDAG: Maandag: 6 Juni 1887. Ten 3 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize van Aalst. OPENBARE VERKOOPING vau een welgelegen WOONHUIS md küliTSI'OOllT le Aalst, Alberl-Lienaarl 1° 94 De Notaris LhM PENS te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een schoon en grool Renteniershuis met koetspoort, serren, remisie en paaadenstal, ook dienstig voor het uitoefenen van alle bedrijven, te Aalst, Albert-Liénartstraat, N° 24, groot 2 areu 80 centiaren. Ingesteld. Fr. 25.700 Waarvan de kooper in ban den zal mogen behouden voor prijs van den grond verschul- digt aan de Stad Aalst, tot Fr. 8.526 Zichtbaar alle weken op Dijnsdag en Woensdag van 8 ure 's morgens lot 5 ure 's avonds. Dus comptant te kwijten fr. 17.174 Derde en laatste Zitdag Donderdag 2 Juni 1887. Telkens om 3 ure namiddag, ten lokale der maatschappij «7 Land van Riem, bij d'heer Adolf Herremans, te Aalst, Albert- Liénartstraat.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3