DE (iEZONDHËiD AAN ALLEN Revalenta Arabica. Vogdscliieting snel de Bolle, VOORUIT 10 FR. Uit der hand le koop. TE KOOP. Te koop. Te koop. Te koop of te huren. Huis B. VAN HYFTE Te huren terstond. Huis te huren terstond, J. Brcckpol-Walravens. Te koop. Bank Leclercq &Cie, Men vraagt te huren TÜRFSTROOISEL. De Foiiiii'oyanle Tord-Tripe, 20 schoone Veulens, "VIETTLEJIfcTS, IE IE HST ZEÏTTIS HOVENIERS MUIS, TOEMAAT, 46 aren goed Zaailand, HUISMEUBELS, Gasgesticht van Aalst. CORE, Maar en hier begint de roman nu was er een heer, jong en schoon en rijk, die geheel onschuldig achter de jouge en lieve misse ging die beter had gezien dan wie ook dat zij niemand had aangesproken en zij het deftigste meisje ter wereld was. Toen hij haar zag aanhouden, was ook zijn eerste plicht met verontweerdiging protest aan te teekenen. De wet is onfeilbaar kreeg hij ten antwoord en werd wandelen ge zonden. Nu weet men welken loop de zaak Cass genomen heeft. De heer in kwestie was de voornaamste getuige. Hij verdedigde de jonge vrouw met zulke warmte, met zulk talent, dat zij op klinkende wijze werd vrijgesproken. Het hoogere gerecht bood haar publiek verontschuldigingen aan, in het Lagerhuis werd miss Cass ge wroken, minister Matthews zag zich bijna verplicht zijn ontslag te geven, en in alle winkels prijkten nevens elkander de portretten der aangehoudene en van haren redder. En wat te voorzien was, is dan ook ge beurd. De redder werd smoorlijk verliefd op de vrijgesprokene en indien er tegen woordig een gelukkig huwelijk is onder Engeland's grauwen hemel, dan is het wel dat, welk dezer dagen werd gesloten tusscheo M. S..., junior en misse Emily Cass. En zoo heeft die oude Shakespeare weêr eens gelijk Einde goed, alles goed. Vreeselijke brand. Meer dan 100 dooden. Vele gewon den. De brand van den Opéra Comique heeft een tegenhanger bekomen. De schouwburg van Exeter, in het graafschap Devonshire, Engeland, een nieuw en prachtig gebouw, werd maan dag avond totaal door brand verwoest. De zaal was opgekropt met volk. Al de loges en gaanderijen waren bezet. Men speelde een volksdrama en de voorstelling vorderde goed, toen eens klaps de vlammen uit hettooneel sloegen. Als naar gewoonte maakte zich een uit zinnige schrik van de menigte meester een vreeselijk gedrag ontstond iedereen wilde de vlucht nemen, midden van ge huil en hulpgeroep. En, nog eens als naar gewoonte, de meeste deuren waren gesloten Tusschen de toeschouwers werd een vreeselijk ge vecht geleverd. De vlammen namen toe, terwijl van alle kanten een onbeschrijflijkeangstkreet opsteeg. In min dan drie minuten geleek de zaal een vuurgloed. De toeschouwers der benedenplaatsen werden meestendeels in het gedrag ge wond zij konden echter buiten geraken. Dit geluk hadden de toeschouwers der galerijen niet, waar slechts eenen uitgang was. Ongelukkigen, die de vlucht hadden genomen op de balkons, liepen er een gewissen dood te gemoet. Eenige vrou wen sprongen van eene aanzienlijke hoog te in de straat. Het dak, boven de ingangdeur, was bedekt met personen die om hulp riepen. Zij konden allen gered worden. Van buiten was het schouwspel vree selijk om zien. Het geknetter der bran dende puinen, het hulpgeroep der slacht offers, die op de balkons waren gevlucht, deed het bloed in de aderen der moedig sten verstijven. Twintig minuten na het ontstaan van den brand kwamen de pompiers terplaat se al hunne pogingen waren echter vruchteloos. Al wat er daar gebeurd is, kan niet gedacht, kan niet beschreven worden. Melden vvif enkel dat,ten een uur s nachts, er 130 lijken opeengestapeld lagen in eene naburige square. Al de slachtoffers zijn ijselijk verbrand, vooral aan het hoofd en de handen. De meesten zijn mannen en kinderen, hoe wel men ook 50 vrouwenlijken heeft ge vonden. Deze slachtoffers waren meestal personen, die op de galerijen de vertoo ning bewoonden. Men zal waarschijnlijk nog veel meer slachtoffers vinden, wijl het gebouw heel en al vernield is. Een der toeschouwers die gered werd, vertelt het volgende Ik zat op eene plaats vóór het orkest en was na het tweede bedrijf afwezig ge weest. Toen het vierde bedrijf ten einde was, kwam ik terug en zag de gordijn vallen, bijna op het hoofd van den too- neelist die op de planken stond. Op dit oogenblik zag ik vonken en vlammen en ik hoorde een gekraak. Onmiddellijk begreep ik het ernstige van den toestand en haastte mij aan de deur te komen. In eenige oogenblikken had ik den trap en de kleêrkamer bereikt. Daar zag ik dat het volk reeds rade loos naar de uitgangen vluchten. Ik vond eenen doorgang, dien ik kende en die naar eene bijzondere deur leiddeik kwam alzoo ademloos op straat. Schrikkelijke tooneelen hadden aan de wachtdeuren plaats, even als op de bal kons, waar vooral de vrouwen, ver schrikt en half zinneloos naartoe gevlucht waren. Ongelukkig waron evenals te Parijs verscheidene deuren gesloten, en zij die ze wilde openen, werden door het gedrang verpletterd. De policiemannen en de soldaten, die langs een venster zijn binnengekomen, hebben op de eerste verdieping een gan sehen hoop lijken zien liggen. 1 )s op deze plaats dat het gedrang, ue verplettering het schrikkelijkste is ge- meest. De toeschouwers van de galerijen 'vs1"" inde wandelgangen gevlucht. De redding is met bewonderensweerdi- ge snelheid gegaan. De dooden werden uit de puinen gehaald en in de nabijgele gen sqaure neergelegd, waar de herken ningen zullen plaats hebben. De gekwetsten werden met berriën naar het gasthuis gebracht. Verscheidene daden van eldenmoed worden gemeld. Op het oogenblik dat het gevaar het grootste was, toen het dak dreigde in te storten, liepen verscheidene personen door een venster in het vlammend gebouw en ge lukten er in de kleerkamer ie bereiken. Zij vonden er nog levende mannen en vrouwen, die in onmacht waren geval len. Allen konden gered worden. Al de tooneelislen zijn gered. Eene der tooneelspeelsters verhaalt dat het vuur tusschen de friezen begonnen is, terwijl een machinist beweert dat het op 't tooneel ontstond. Dit is althans zeker dat het met verbazende snelheid toenam. De schouwburg was eerst sedert 14 dagen voor het tweede seizoen geopend. Hij was naar de meest doelmatige plan nen gebouwd, en ging voor eenen der schoonsten van Engeland door. Het aantal gevonden lijken overtreft reeds 150. VEREENIGDE-STATEN. Iels over trouwringen. Niet altijd zijn deze belangrijke kenteekens van edel me taal gemaakt zegt de New- York Jewellerij News. Dikwijls werd, in plaats van een ring de sleutel van de kerk gebruikt en wij kennen zelfs een geval, dat een gordijn ring dienst deed om den huwelijksband te sluiten. De hertog van Hamilton werd op een feest zoo verliefd op de jongste miss Gunning, dat hij twee dagen later om" een geestelijke zond tot het sluiten van het huwelijk, hetgeen deze echter niet wilde doen daar er geen ring was. Na veel overwegingen werden zij eindelijk getrouwd met een gordijnring. Zelfs werd eenmaal een ring gesneden uit den handschoen der bruid en de vol gende droevige geschiedenis wordt ver haald in een onlangs verschenen engelsch werk. Toen hij naar de kerk moest gaan, zat de jonge graaf Balcarres, de bruide gom, rustig aan het ontbijt in zijn kamer kleed, terwijl de bruid, Mauricia van Nascau, hem aan het altaar wachtte hij spoedde zich naar de kerk, maar vergat den ring een vriend gaf hem er een en zonder er naar te zien stak hij den ring aan den vinger der bruid. Na afloop der plechtigheid zag deze naar hare hand, en een grijnzend deods- hoofd staarde haar van den ring aan. Zij kreeg eene flauwte en die eerste in druk had zulk eene uilwerking op haar, dat zij zegde dat zij binnen één jaar zou sterven... Binnen eenige maanden was graaf Balcarres weduwenaar. zonder Medecijnen en zonder kosten, door de smakelijke gezondheids- bloem, gezegd Veertig jaar van een onbetwistbaar succes, in de genezing, slechte spijsverteringen, long ziekten. niaag en buikpijn,verstoptheid, speen, slijm, winden, opgezwollenëcid, bjrtklopipng, afgang, koliek, gezwel, Verbijstering, ruis- ching in de ooren, zuur, wrangheid, slijmerig heid, hoofdpijn, migraine, doofheid, walging, braking na betelen of in zwangerschap,pijnen, opdrang, ontsteking der ingewanden en der blaas, krampen cu stuipen, slapeloosheid, tering, huiduitslag, abcessen, zweren, droef geestigheid, zenuwkwalen, uitputtiug, verval ling, rhumatisme, jicht, koorts, croep, keel- verkoudheden, zenuwprikkoling, hysterie, val lende ziekte, lamheid, de kwalen van den koertijd des ouuerdoms, scheurbuik, bleek zucht, bloedgebrek en bloedarmoede, alsook ontsteking en koortsachtigheid bij het opslaan, of na zekere spijzen,ajuin, look, enz., of sterke dranken, zelfs na gebruik van tabak. Insge lijks als voedsel voor kinderen van hunne geboorte af, is zij verkiesbaar boven alle ande re spijs. HoDderd duizend genezingen, waaronder deze van Zijne Majesteit den keizer Nicolaas, van zijne heiligheid den paus Piux IX, van madame de hertogin de Castlestuart,den hertog van Pluskow, madame de markiezin de Bréhan, lord Stuart de Decies, pair van Engeland,M. de Dr Pr Wurzer, enz. Nr 63,476 Mijnheer de pastoor Comparet, van 18 jaren durende maag-en zenuwpijnen, zwakte en nachtelijk zweeten. A'r 99,625. Avignon, 18 April 1876. De REVALENTA DU BARRY heeft mij gene zen op lt> jarigen leeftijd, van verschrikkelijk lijden. Ik leed aan zwaarmoedigheid zoo erg dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aan-noch uitkleeden, vergezeld van maag pijn dag en nacht en volledige slapeloosheid. Al dit lijden waren alle andere geneesmidde len onmachtig de Revalenta heeft er mij geheel van verlost. Borrel, geboren Car- bonnetty, rue du Balai. 11. Genezing nr 98,614: Sedert jaren, leed ik aan gebrek van eetlust, slechte spijsvertering, hartaandoeningen, lenden- en blaaskwalcn, zenuwprikkeling en zwaarmoedigheid al die kwalen zijn verdwenen onder den gelukkigen invloed uwer goddelijke Revalenta. Leon Peyclet, onderwijzer, te Eynancas (Haute- Vienne.> Nr 49,812 Madame Marie Joly, van 50 jaar verstoptheid, slechte spijsvertering, zenuw- prikkeling, slapeloosheid, Asthma, hoest, kramp en braaklust. N' 46,270 M. Roberts, van eene longtering met brakingen, verstopt heid en dooiheid gedurende 25 jaren Nr49522 M. Baldwin, van volledige uitgeputheid, lam heid der blaas en der lenden ten gevolge van overdaat in de jonkheid begaan. - Genezing nr 85,411. Brussel, -23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, op den ouderdom van 5 maanden door de geneesheeren verlaten,wilde niet het minste voedsel nemen en kon het ook niet verteren.Hij viel hijgevolg in oeue ilauwto die zijn leven in gevaar stelde. Het is dan dat ik mijne toevlucht genomen heb tot de Revalen ta, die hij gretig nam, en ik heb hem hiermede gedurende verschillige maanden uitsluilclijk gevoed. Nu, tl jaar oud, is hij gezond Des- wart, leeraar bij de muziekschool, Vonk- straat, 61. Vier maal voodzamor dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. De REVA- LENLA ARABICA in aooze.n 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo 4 fr. 1 kilo 7 fr. 12 kilos 7U fr. Verzending legen poslbon franco. Dépot bij de goede apothekers en kruideniers. DU BARRY en C,#, LIMITED. Algembbne Agent voor Bel- cib M. Eiuilc Timmerman*, 6 en 8, Rouppestraat, le Brussel. Aalst-Schaarbeek. gegeven door de Maatschappij Elk zijn Goesle.) Op Zondag 11 September ter EstaminelHet Lindeken bij den heer J. VAN GEERT, Lede- weg. De inschrijving van 3 tot 4 uru uamiddag, do inleg 60 centimen per scheut. Verders gewoono voorwaarden. De Koning, De Voorzitter, L. LISSEMONT, A. COLPAERT. Eene goede en schoone Voiluur, Claren cevoordeelige prijs. Te bevragen in ons Bureel. Een allerschoonsten Wagen voor twee Koeien of een Paard. Zich le bevragen bij Seraphien HERREWEG Leopoldstraat. Société Anonyme du Gaz d'Alost. L'assemblée générale ordinaire se réu- nira le 19 Septembre 1887, ft deux heu- res de relevée ft Bruxelles 122, rue des Palais. MM. les actionnaires, pour être admis ft l'assemblée générale devront, buit jours au moins avant la susdite date, déposer leurs actions ft l'usine ft Gaz d'Alost, ou chez MM. Philippson, Horwitz et C°, banquiers, 16, rue du Congres, ft Bruxel les. ORDRE DU JOUR. Présentation et approbation du Bilan et du Compte de Profits et Pertes. Een klein Burgersgezin, (winkelier) vraagt een of twee personen voor kost en inwoon, of verlangt twee kamers te verhu ren aan een of twee rustige personen. Zich le bevragen Vrijheidstraat, N° 12, Aalst. Groote, sterke overdekte Camion op zes res sorts, omlang nieuw, breed geloop, dragende vijf duizend kilos zeer dienstig voor bloem en graanhandelaars, voermans, brouwers, enz. Bij E. Rumbaut-Mertens, koopman in kruide nierswaren, brouworsartikels, enz. enz., te Aalst, aan de Vaart en Sl-Annastraat, N° 1. TV hnupn Schoongelegen en ge- c; iiutcii riefnijk Huis met koets poort magazijn en hof, verscheiden boven en beneden plaatsen, gestaan aan de Molenstraat poort nabij het Slachthuis le Aalstzijnde een goed gekalandeerde kruideniers-winkel be dienstig voor alle andere bedrijven thans ook woond door Mijnheer Isidore Dc Bruyn zich te bevragen bij den eigenaar Edmond Rumbaut Mertens koopman aan de Vaart alhier. Een schoon huis met boomgaard en aanhan gende gebouwen, wel gelegen le Erpe. Het staal den Kooper of Huurder vrij lochling en land in pacht te hebbeH. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij den eigenaar heer dokter Lacompte, Pontstraat te Aalst. Fabriek van Pianos NEDERKOUTER, 32, GENT. Rechte pianos en pianos-ft-qeuen van een nieuw gebrevelecrd stelsel met ijzeren raam, met rechte, schuinsche en gekruis te snaren. Deze pianos onderscheiden zich door hunne buitengewone wlluidend- heid. Pianos van occasie aan zeer gematige prijzen. Onderleekende waarborg voor vijf jaren. Goudenkruis en medaliëri op alle tentoonstellingen. Een (engelsche) charrette dog«ar,een poney- voituur (panier), een karreken en tilbury, van occasie, bij de gebroeders VAN VAERENBERGH, rijtuigmakers en rijtuigschilders le Aalst, Gee- raardsbergschestraat, N° 24. Een huis hebbende verscheidene beneden en bovenplaatsen, gestaan in de Stoofstraat, N° t. Zich te bevragen bij M. Edward Boone Molenstraat 24 albier. te Aalst, Pontstraat, N° 34,hebbende 4 beneden en boven plaatsen,groote» kelder, zolderingen, hofken met fruitboomen, stal, pomp- en regen water. Zich te bevragen bij Deurwaarder J. De Vos, Pontstraat, te Aalst. To hu non Een schoon RENTENIERS ie IIUIC,IJ HUIS, in de Statiestraat nevens het Hótkl de Flandre. En een HUIS in de Sl-Annastraat dienstig voor bedrijf. Zich te bevragen bij Mijnheer Burny-Burny brouwer op den Dam te Aalst. Voor goede Likeuren, Wijnen en ster ke dranken aan zeer geringe prijzen te bekomen bevraagt u aan het huis KERKSTRAAT, N° 37 AALST, de eenigste Likeurstokerij derStad, groo te vermindering van prijs aan de uitzet ters. Een Camion, 2 nieuwe Tilburys. een courense op 4 wielen, 2 lochle dokkars voor 4 persoo nen en een poneykarre met een basch op. Zich te bevragen bij Jozef Van der Biest, te Aalst. te Aalst, Nieuvvstraat, 15. Algemeen agentschap der Antwerpsche hijpotheekkas. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ. Kapitaal vijf millioenen franks. Geldleeningen en openingvan kredieten op hijpotheek of op waarden aflosbaar met jaarlijksche kortingen of in eenmaal op gestelden lijd. De maatschappij geeft obligatiën uit aart drager, uitkeerbaar aan pari en voor zien van halfjarige coupons, aan den intrest van 4 ten honderd 's jaars. Men vraagt agenten voor deti buiten. TF KOOP Een sc^oon en B°ed *-J ruinpaard.dienstigvoor alle bedrijven zich te bevragen bij de erven DE VIS, te Moorsel. Tp TWEE GOEDE HONDEN EN 11 KUU|I EEN BAKKERSKARRE. Zich te bevragen bij Paulinos DAELMAN Bakker «In den Snoek» Brabantstraat t« Aalst., voor eersten September, eene beneden- plaats tamelijk groot zich te bevragen ten bureele van a Den Denderbode,» Lan- gezoutstraat, N° 10. HOLLANDSCHE Spaarzaamheid Reinheid Wordt gebruikt in de stallen dor Tram-Maat schappijen van Brussel en Luik, als ook in dio van de algemeenc Maatschappijen der Om nibussen to Brussel en Parijs. Hot Turfslrooisel wordt geleverd vrachtvrij ten huize te Aalst aan den prijs van fr. 3,50 de honderd kilos. VOORDEELEN 1° Het is beter koop als het strooi2* Zachter om de paarden op te liggen 3* Daar het altijd droog i3, de paarden zijn zuiverder4U Men heeft geene slechte geuren meer in de stallen 5° Geene vliegen meer in de stallen 6° Moet maar ten hoogste alle veer- tien dagen vernieuwd worden. Voor de bestellingen en inlichtingen vervoe- ge men zich ten kantoor van M. C. De Coninck-De Windt. Ingang Keizerstraat, to Aalst. Dierenverdelger van Cousseau. Zonder weergade voor het uitroeien van ratten, muizen en mollen, zonder ge vaar voor de huisdieren. Prijs fr. 0,50. 0,50 c. 1,00 de doos. Dépot, te Aalst bij M. Hubert Van Steenwinkel, drogist, Lange zoulstraat N° 39. BANK EN WISSELKANTOOR. MAYAKT, DE RUDDERE EN C", 97, Albert-Licnurstrnat, 97, Aalst (bij de Statie.) Aankoop en verkoop van publieke fondsen aan 1 fr. per 1006 commissie. Uitbetaling van interestkoepons, Wissels, enz., Kostelooze inlichtingen over alle weerden. Leening op publieke fondsen. Uitwisseling van Belgische en vrcomde mun ten. Inschrijving op openbare uitgaven. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van voortskomende van de bijzonderste kwee kers van Denemarken en Mecklemburgh, waaronder er verscheidene koppelen op elkander gehand zijn en ook door hunne sterkte zeer dienstig zijn voor den land bouw. Op Maandag 19 September 1887 om 1 uur namiddag, ter estaminet De Zonne bloem te Aalst zoutstraatpoort, al waai de liefhebbers den dag voor de verkooping de veulens zullen kunnen bezichtigen. OPENBARE VERKOOPING van schoone te Aalst. DIJNSDAG 13 SEPTEMBER 1887, te 2 ure na middag, ter Afspanning Het klein Gent, te Aalst, Nieuwstraat, zal de Notaris DE GHEEST, namens Mr Joseph Hoylen, koopman in paar den te Westirloo, overgaan tot de openbare verkooping, op tijd van betaling, mits borgstel ling van 25 extra schoone VEULENS van 18 tot 30 maanden oud, voortskomende uit Denemerken, Mecklemburg, Engeland en Ierland, allen van bezondere sterkte en dienstig voor den landbouw. Deze Veulens zullen geplaatst worden m de weide van M. Hippoliet Leclercq, aan de Meu- lenscbetten-kapel, te Aalst en zullen daags voor de verkooping mogen bezichtigd worden in de stallen van bovengemelde afspanning Het klein Gent. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING VAN te Baardegem en een perceel Bosch te Meldert. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op voet van den artikel 90 on volgende der wet van den 15Augusti 1854 en uit kracht van het bevel verleend door den heer voorzitter der rechtbank van eersten aanleg le Dendermor.de, den 18 Mei 1887, in het openbaar verkoopen Onder den eersten koop. Een Huis en Grond, geslaan en gelegen te Baardegem, aan de Hoogstraat, gekadastreerd wijk A, deel van do N"130a en 131a, met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten noord-ooste aan Victor Van Cauter, ten oost zuide aan Joannes De Boeck, Petrus Van Damme en Joanna Van Oost, ten west-noord aan den heer baron Van der Noot en aan Fleuracker. Bewoond door Leopold Breckx. Onder den tweeden koop. Een perceel Boscb, groot 7 aren 39 centi aren, deel ten weste voor meerder perceel, gelegen te Meldert, op den Goosenbroeck, ge kadastreerd, wijk B, deel van N" 242, palende ten ooste aan Henricus Joostens, ten zuide aan Joaoncs De Witte, ten weste aan Alolzius Van Duerm en ten noorde aan Josephus Robyns. Ook gebruikt door Leopold Breckx. EENIGE ZITDAG DONDERDAG 15 SEPTEMBER 1887. Ten 4 ure namiddag, ter herberg genaamd De nieuwe Steenweg, bij Charles VERHELST, te Baardegem, am de Hoogstraat. Bij verandering van u/tonst OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst, Koolstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal met gewin van palmslag en gelagen in bet openbaar verkoopen Een scboon en gerieflijk onlangs nieuw ge bouwd HOVENIERSHUIS, hebbende bezondere ingang deur, Schuur met poort, Remisie en Stallingen, gestaan en gelegen to Aalst, ten voorhoofde in de Koolstraat, groot ten gronde 4 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Francois Beeckman-Wellekens, ten zuide aan de Beek, daarover aan dei heer De Coen- Vander Noot, ten weste aan den heer De Prez en ten noorde aan dc Koolslraat. Bewoond door den eigenaar d'beer Carolus Van den Spiegel. ZITDAGEN INSTEL, VRIJDAG 9 crpTrMRi7R ,oon VERBLUF, VRIJDAG 16 SEPTCMBER f.887. Ten 4 ure namiddag ter herberg genaamd Pen Brouwersgast, bij den beer Seraphien VANDEN SPIEGEL te Aalst, in de Leopoldstraat. VENDITIE VAN TE ERPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op DONDER DAG 8 SEPTEMBER 1887, om 2 ure Daioeu, openbaarlijk verkoopen Namens den h«er Edmond D'Honit. te Aalst, 10 koopen scboonen Toemaat, wassende op zijnen mcorsch te Erpe, Ledesche kassei nabij de Steenebrug. Bij dadelijke uitwinning. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen. te Aalsl-Mijlbeke, wijk Zomergem, gekend bij kadaster sectie G N° 180 en 180b. Laatst gebruik geweest bij wijlen Joseph Vinck. Instel 20 Verblijf 27 September 1887. Telkens om 3 uren namiddag, ter esta minet De drij Koningen, be d'beer J.-B.Roe!ant-Van Opdenbosch te Aalst, Keizerlijkeplaats. Bij uilscheiding van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van Landbou wersalem 4 Melkkoeien, 2 Varkens, Koeiharnassuren en andere voorwerpen, te Erpe, iial>i j liet Dorp. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens de Eerwaarde Zusters van het Klooster van den H. Joseph, te Erpe, nabij het Dorp, op Maandag 12 september 1887, om 1 uur stipt nanoen openbaarlijk verkoopen 1" HUISMEUBELS zooals tafels, stoelei, banken, kachel en stoven met toebehoorten, jachtconfoor, quinquets, koffljpotlen, ijzeren moor en ketels, ij zere tellooren, lepels eu vor ken, houten en ijzeren bedstoelen en meer andere voorwerpen. 2* LANDBOUWERSALEM zooah drijwiel- karre, aalstuk, slede, cg&en, ploeg, raapmo- len, wanmolen, snijpaard, kuip en keern, koperen melkzijde, zeenkuipen en tobben», waschmachien, braskuipen, troggen, dorscb- vlegels, gaffels, rieken, reeken, braken, hou- weelen, spadon en koeiharnassuren. 3" 4 Schoone bekalfde en andere melkkoei en, en i soortige varkens (drijvers.) De koopen van en onder de 5 franken moeten comptant betaald worden. Verder» op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. 60 centiemen per hectoliter.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3