Uittreksel. Te koop. MEN VRAAGT De Eoudroyaiile Tord-Tripc, Vogelscliietiiig Biet de Bolle, VOORUIT 10 FR. Sooiétë Anonyme du Gaz d'Alost. Te koop. Te huren terstond. Huis 15. VAN HYFTE SCHOONE MEUBELS, Verkooping van Nagras 20 schoone Veulens, 46 aren goed Zaailand, BOOMEN Huis te huren terstond, Te koop of te huren, j VETTXjIEEiïSrS, EEN HUIS, Ere ZAAILAreDEre, EEU HUIS te Baardegem en een perceel Bosch te Meldert. HOVENIERS HUIS, HUISMEUBELS, Gasgesticht van Aalst. CORE, ENGELAND, reeselïjl*e brandramp. Londen, 7 Sept. De lijken van drie vrouwen, opdegaan- rierij gevonden, werden liet eerst buiten gebracht. Een hunner hing het vleesch letteriijk van het lijf. Onophoudelijk duurde de lijkenstoet voort. Allen, zoo zegden de aanwezige geneesheeren, waren aan verstikking ge storven doch na hunnen dood vreeselijk verbrand. Dit legt uit waarom men zoo weinig hulpgeroep heeft gehoord. Een schreeuw van afgrijzen ging op, toen men vijf dooreen gestrengelde, on herkenbare lijken buitenbracht. Naar gelang er lijken werden uitge haald, werden, zij neergelegd in den yard van het Londen Hotel, vóór hetwelk zich dan het grootste deel der menigte bevond. Men bekommerde zich niet meer om het groote gebouw dat langzamerhand door de vlammen werd verleerd Aller aan dacht was der reddingswerken gewijd. Weenende vrouwen doorliepen de me nigte, roepende op hunne echtgeriooten kinderen, waarvan vader en moeder naar de vertooning waren gegaan, liepen als uitzinnig rond. En ondertusschen brach ten de pompiers nog maar altijd lijken aan, waarvan sommigen meer op een ver branden boomtak dan op een menschelijk lichaam geleken. Op een grasplein lagen nevens elkaar een man, eene vrouw en een kind, eenige maanden oud. Ofschoon deerlijk verbrand herkende men in hen de echtgenoten Davie. wonende te Havytree. Toen men die lijken vond, had de man zijn kind in den arm, terwijl hij zijne vrouw tegen de borst gedrukt hield. Zoo vreeselijk was het schouwspel in den hof van het Londen Hotel dat een oud soldaat, een strijder van den Krim, van Indië en van Afrika verklaarde dat een slagveld minder schrikkelijk was dan zulk tooneel. Twee toeristen, die in een hotel der stad waren afgestapt, zijn sedert de ramp spoorloos verdwenen. Dit doet veronder stellen dat niet al de toeschouwers der benedenplaatseu zich redden konden. Ook werden in de stad personen vermist, wier fortuin toeliet dat zij de beste plaat sen namen. De tijdingen der gewonden in het gast huis zijn slecht. Men vreest dat meer dan 20 dezer slachtoffers hunne wonden niet zullen overleven, wat het aantal dooden nog vermeerderen zal. In het geheel zijn er tot hiertoe een GOtal lijken herkend een lOOtal lijken en een overgroot aantal menschelijke over blijfsels kunnen onmogelijk herkend wor den in alle geval worden er 150 perso nen vermist. Het aantal slachtoffers zal dus meer dan 200 bedragen, en ik had donder dag gelijk u te melden, dat er in dien aard. nog nergens zulke ramp heeft plaats gehad. Exeter, 8 Sept. In den hof, voor den schouwburg, is het schouwspel hartverscheurend. Het getal dooden beloopt tot over de 200. Op zes rijen liggen 80 lijken uitgestrekt. In de stallingen werden hoopen kleeding- stukken en menschelijke overblijfsels neêi'geworpen. Al de slachtoffers vertoonen een opge zwollen gelaat, wat bevestigd dat zij eerst door den rook verstikt en vervolgens door de vlammen verkoold werden. De uitge strekte armen bewijzen dat zij woedend gevochten hebben om den dood te ontko men. Men berekent dat op den trap van de gaanderij, van de 200 personen er geen 20 ontkomen zijn. De draaien op den steenen trap hebben de meeste slachtoffers gemaakt. Op de portalen vielen de vluchtelingen op mal kander, en werden er velen onder de voe ten vertrapt. De toeschouwers van het parterre kon den gemakkelijk ontkomen, ofschoon er in het gedrang eenigen werden ver smacht. De oorzaak van den brand is nu ge kend. Het vuur is ontstaan in de friezen, aan eene katoenen versiering, waardoor een der valschermen in brand geraakte. Drie machinisten zagen de vlammen en lieten de poosgordijn vallen. Een ooggetuige, die de vertooning bij woonde, verhaalt het volgende Eensklaps viel, zonderde minste ver wittiging, het doek omlaag. Iedereen dacht dat de machinist zich had bedrogen en men begon te lachen. Daar men het drama met aandacht volgde, begon men te roe pen Omhoog Omhoog Reeds waren drie minuten verloopen toen onvoorziens, zonder dat de bestuurder eenige verwit tiging had gegeven, de gaz werd uitge- dogfd. Op hetzelfde oogenblik werd het doek door eene overgroote vlam aangetast, die zich bliksemsnel in de zaal verspreidde. Iedereen trachtte de uitgangswegen te bereifcen men wierp stoelen onver, stampte, duwde, vocht en in de verwar- ling vond men geen enkelen trap. a Geen licht dan datgene der vlammen, die de vluchtelingen inhaalden en diege nen verbrandde die gevallen waren Indien de schouwburg eene ijzeren gordijn had bezeten, zou geen er enkel ongeluk gebeurd zijn. Ziedaar de openba re denkwijze. Twee machinisten werden verkoold te ruggevonden. De artisten hebben de vlucht genomen langs eene deur, die een luchtstroom heeft doen ontstaan, waardoor de vlam men op hel tooneel werden aangewak kerd. De zestig lijken, welke herkend zijn, werden op de kosten der stad begraven. Eene inschrijving, door den gemeente raad geopend, bracht reeds 15,000 fr. op hulp is hoogst noodig, daar de meeste slachtoffers geringe lieden zijn. Van den ganskhen schouwburg blijven nog vier naakte, verkoolde muren over. Hier en daar bemerkt men slijkhoopen, gevormd door assche en beenderen. Het schouwspel is walgelijk, een onverdraag bare stank verspreidt zich aldaar. De opzoekingen naar lijken zijn bijna geëindigd. Al de lichamen die herkend zijn. worden onmiddelijk begraven. Gedurende de begrafenis der eerste slachtoffers, waren al de huizen der stad gesloten. Op den doortocht van dien ein- deloozeri stoet, hing aan alle woningen rouwfloers. De bewoners zaten overal weenende en biddende op de knieën. Het Hof van Assisen der provintie Oost-Vlaanderen, zittende te Gent, beeft, bij arrest in date elfden Oogst 1800- zeven-en-tachtig, den genaamde Druwé, Melloii-Cliislnin, oud 42 jaar, gewezen koopman in wijn, zoon van Karel-Lodewijk en van Paulina De Latin, geboren te Geeraardsbergen en er laatst gewoond hebbende, thans vluchtig of zich schuilhoudend. Wederspannig aan de wet ver klaard, en hem verwezen tot tien jaren opsluiting, tot eene boete van duizend frank en tot de gerechtskos ten beloopende tot drie honderd -drie-en- zestig frank, twee-en-twintig centiemen. Als pliclitig verklaard aan A. Enkele bankbreuk, om, koopman zijnde 1" De bekentenis zijner ophou ding met betalen niet gedaan te hebben binnen den tijd bepaald bij artikel 440 der wet van 18en April 1800-één-en- vijftig 2° Zich verwijderd te hebben zonder de toestemming van den rechter-commis- saris 3° De boeken niet gehouden te hebben vereisclit bij artikel 46 der wet van 45cn December 1872 en den inventaris niet gemaakt te hebben bij artikel 17 voor schreven. te Geeraardsbergen, sedert min dan drie jaren. B. Bedrieglijke bankbreuk, om, gefaal- den koopman zijnde, een deel van zijn goed ontdragen te hebben, te Geeraards bergen in 1886. C. 1° met bedrieglijk inzicht eene valscbheid in bijzonder geschrift te heb ben bedreven, om, onder eene waarborg - verbintenis luidende al volgt Le soussigné Conrard Druwé h Re- naix, déclare s'obliger comme caution solidaire envers M.M. Aug T'Sas et O, banquiers Grammont, en paye- ment de toutes les sommes qui pour- raient leur être dues par M. Mellon Druwé, négociant h Grammont, par suite du crédit a ouvrir h ce dernier par la dite maison de banque et ce jus- qu'Ji concurrence de la somme de cinq mille francs, plus les intéréts et frais éventuels de poursuite Ce qui précède est accepté par M.M. Aug T'Sas et Cie. Fait en double it Grammont, le quinze Janvier mil buit cent quatre-vingt-quatre het valsch handteekenC Druwé geplaatst te heb ben 2° Met bedrieglijk inzicht van dit valsch stuk gebruik te hebben gemaakt, te Geeraardsbergen, sedert min dan tien jaren. D. 1° Met bedrieglijk inzicht eene valschheid in koophandelgeschrift te heb ben bedreven, om. op eenen wissel ge- dagteekend uit Geeraardsbergen den 250u Februari 1800-zes-en-tachtig. ten bedra ge van veertien honderd franken, getrok ken door den beschuldigde Mellon Druwé op Madame J. Druwé te Geeraardsbergen, en betaalbaar den 25en April 1800 zes-eu- tachtig, het valsch handteeken J. Dru wé onder het woord accepté geplaatst te hebben 2° Met bedrieglijk inzicht van dezen valschen wissel gebruik te hebben ge maakt, te Geeraardsbergen, in 1800-zes-en- tachtig. E. 1° Met bedrieglijk inzicht eene valschheid in bijzonder geschrift te heb ben bedreven, om, onder eene waarborg - verbintenis luidende als volgt La soussignée déclare se porter solidairement responsable vis-ë-vis de la banque de Grammont, A. Van Trimpont, de toutes les opérations que mon frère Mellon fera avec la dite ban- que, et ce h concurrence de la somme de douze mille francs. Grammont, le quinze Mars 1800- quatre-vingt-six het valsch hand teeken L. Druwé geplaatst te hebben. 2° Met bedrieglijk inzicht van dit valsch stuk gebruik le hebben gemaakt. te Geeraardsbergen, in 1800-zes-en tachtig. F. Eene som van zeven honderd vier en-veertig frank, die hem tot een bepaald gebruik of tot eene bepaalde besteding was behandigd geworden, ten nadeele van Polydoor De Wilde, bedrieglijk ach tergehouden of verspild te hebben, te Geeraardsbergen in 1800-zes-en- tachtig. Het Hof, bij voormeld arrest Verklaart den verwezene afgesteld van de titelen, graden, openbare ambten en bedieningen waarmede hij zoude kunnen bekleed zijn Verklaart hem, voor een termijn van tien jaren, ontzegd van al de rechten in artikel 31 van het strafwetboek aange haald Verklaart dat, bij gebrek aan betaling der boete binnen den tijd van twee maan den, te rekenen van het tegenwoordig arrest, dezelve zal mogen vervangen wor den door eene gevangenzitting van drie- maanden En aangezien de proceskosten drie honderd frank overtreffen, zegt dat er plaats grijpt den lijfdwang uit te spreken, voor het verhgal dier kosten, en bepaalt den duur van dien lijfdwang op éene maand Beveelt, dat het tegenwoordig arrest, binnen de drie dagen, bij afschrift, zal worden aangeplakt in de gehoorzaal der Koophandelsrechtbank van Aalst, alwaar bet ten toon zal blijven hangen gedurende drie maanden, en dat bet daarenbo ven, bij uittreksel, zal worden ingelascht in de dagbladen De Denderbode ge drukt te Aalst en De Gazette van Gee raardsbergen gedrukt te Geeraardsber gen. Voor gelijkvormig uittreksel, afgele verd aan den Heer Prokureur-Generaal bij bet Hof van Beroep te Gent, ten einde ingelascht te worden in het dagblad De Denderbode gedrukt te Aalst, ge lijkvormig aan artikelen 472 en 583 der wet van 18cn April 1851. De Griffier van het Hof van Assisen. D. MESTDAGH. HollowAy's Pillen.Dit onvergelijkelijke middel is nu algemeen btkend als dc- meest wonderdadige artsenij ter wereld. Deze Pillen werken op het geheele stelsel, verdrijven alle opstoppingen der maag, hernieuwen de krach ten des levens, zuiveren het bloed, en roeien leverkwalen, slechte spijsvertering, gebrek eetlust, pijn in de zijde, en algemeene zwak heid uil. Het is eveneens een middel, waarop de aamborstige zijne schoonste verwachtigen mag vestigen, en waardoor bij volkomen her stel der gezondheid kan terug krijgen. De lij ders aan droefgeestigheid slechte spijsverte ring, zwakke zenuwen, moeten deze kracht vernieuwende Pillen hunne toevlucht nemen, daar deze in staal zijn hunne zwaarmoedig heid, hunne somberheid, in den heldersten zonneschijn te doen veranderen, en om die uit de natuur zoo gelukkige gedachten, voort ge bracht door eene vertering terug brengen. Eene enkele proef is voldoende, om hunne on waardeerbare werkkracht le bewijzen Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk 11 Vrouwel. 8 HUWELIJKEN. J. Bastiaans, tw. met Cl. Dc Veylder, tw. Fr. De Neef, dagl. met J. Vai den Broeck, dienstmeid. V. Verstraelen, werkm metH. Plas, dagl C Van Landuyt, werkm. met L. Droessaert, dienstm. J. Troch, kleerm. met M. De Bundel, kleerm. OVERLIJDENS J. De Bruyn, wed0 Beeckraan, land. 88 j. Mijlb. A- i.e Matlre m. De Kegel, land. 56 j. Sch. J. Van de Velde m. Wasteels, werkm. '9 j. Denderstraat. C. Va» den Brande, z. b. 64 j. overl. te Gheel. Fr. De Ridder, m. Michiels, z. b. 60 j. overl. te Herdersem. J. De Neef, m. Ringoir, metser, 67 j. overl. te Doornijk. J. Cammaert, wed. Bulens, rent. 82 j. Brabandslr. 3 kinderen onder de 7 jaren. 19 EEN BEKWAAM KOETSIER, dienst voor twee Paarden kunnende ook de tafel dienen heb bende eene goede huur. Zich te bevragen ten bureele van dit blad. Dierenverdelger van Cousseau. Zonder weergade voor het uilroeien van ratten, muizen en mollen, zonder ge vaar voor de huisdieren. Prijs fr. 0,30. 0,50 c. 1.00 de doos. Dépot, te Aalst bij M. Hubert Van Steenwinkel, drogist, Lange zoutstraat N° 39. Aalst-Schaarbeek. gegeven door de Maatschappij (Elk zijn Goesie.) Op Zondag 11 September ter Ksiaminet Het Lindbkin bij den beer J. VAN GEERT, Lede- weg. De inschrijving van 3 tot 4 ure namiddag, de inleg 60 eentimen per scheut. Verders gewoone voorwaarden. De Koning, De Voorzitter, L. LISSEMONT, A. COLPAERT. L'assemblée générale ordinaire se réu- nira le 19 Septembre 1887, deux heu- res de relevée k Bruxelles 22, rue des Palais. MM. les actionnaires, peur ètre admis h l'assemblée générale devront, buit jours au moins avant la susdite date, déposer leurs actions it l'uainc 5 Gaz d'Alost, ou cbez MM. Philippson, Horwitz et O, banquiers, 16, rue du Congrès, Bruxel- les. ORDRE l)ü JOUR Présentation el approbation du Bilan et du Compte de Profits et Pertes. Een (engelsche) charrelte dogear,een poney- voituur (panier), een karreken en tilbury, van occasie, bij de gebroeders VAN VAERENBERGH, rijtuigmakers en rijtuigschilders te Aalst, Gee- raardsbergschestraat, N° 54. Een huis hebbende verscheidene beneden en bovenplaatsen, gestaan in de Stoofslraat, N° 1. Zich te bevragen bij M. Edward Boone Molenstraat 24 alhier. Een Camion, 2 nieuwe Tilburys. een coureuse op 4 wielen, 2 lochte dokkars voor 4 persoo nen en een poneykarre met een basch op. Zich te bevragen bij Jozef Van der Biest, te Aalst. Fabriek van Pianos NEDERKOUTER, 32, GENT. Rechte pianos en pianos k-qeueti van een nieuw gebreveteerd stelsel met ijzeren raam, met rechte, scbuinsche en gekruis te snaren. Deze pianos onderscheiden zich door liunnebuitengewone wlluidend- heid. Pianos van occasie aan zeer gematige prijzen. Onderteekènde waarborg voor vijf jaren. Goudenkruis en medaliërt op alle tentoonstellingen. Kantoor van Deurwaarder JOSEPH DE VOS, Leopoldstraat N* 28 te Aalst. Bij woonstverandering. OPENBARE VERK00PING VAN te Aalst, Denders'.raal N* 18. OP DONDERDAG 15 SEPTEMBER 1887, om 2 ure namiddag. te Hofstade. FRANS CRICK, Gemeente-Sekretans van Hof- stade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst, op Maandag 19 September 1887, om 2 namiddag, namens de Kerkfabriek van Hofstade, en andere openbaarlijk vorkoopen 35 koopen Nagras, wassende te Hofstade, in de kerkemeerschen en in den Wijnbocht. Mou zal beginnen in do Kerkemeerschen. Studie van den Notaris BRECRPOT te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van voortskoniende vau de bijzonderste kwee kers van Denemarken en Mecklemburgh, waaronder er verscheidene koppelen op elkander gehand zijn en ook door hunne j sterkte zeer dienstig zijn voor den land- j bouw. Op Maandag 19 September 1887 om 1 uur namiddag, ter eslaminet Du Zonne- 1 bloem te Aalst zoutslraatpoort, alwaar de liefhebbers den dag voor de verkoopiDg j de veulens zullen kunnen bezichtigen. Bij dadelijke uitwinning. De Nolaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen. te Aalst-Mijlbeke, ivijk Zomer gem, gekend bij kadaster sectie G N* 180 en 180b. Laatst gebruik geweest bij wijlen Joseph Vinck. Instel 20 Verblijf 27 September 1887. Telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minet De drij Koningen, be d'heer J.-B. Roelanl-Van Opdenbosch te Aalst, Keizerlijkeplaats. OPENBARE VERKOOPING van extra schoone Ie Ba vegen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van het Kerkbestuur van Bave- gem, op MAANDAG 10 OCTOBER aanstaande, om 9 ure voormiddag, openbaar te koop aan bieden 80 extra zuivere en zware Canadas. 3 Wilgen. 1 Buck en 3 Tronken, gestaan binnen de gemeente Bavegem op Tus- schenbeken, Malbroeken, Steentje, Stad, Bene den en Kluit Begin op Tusschenbeken. Ongeld komptant. Borgstelling onmiddelijk na de verkooping, ter herberg van den heor Engelbert Kiekepoos, te Bavegem, aan de Kerk. te Aalst, Pontstraat, N° 34,hebbende 4 beneden en boven plaatsen,grooten kelder, zolderingen, hofken met fruitboomen, stal, pomp- en regen water. Zich te bevragen bij Deurwaarder J. De Vos, Leopoldstraat Nr 28, te Aalst. Een schoon huis met boomgaard en aanhan- gende gebouwen, wel gelegen te Erpe. Het staat den Kooper of Huurder vrij lochting j en land in pacht te hebben. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij den eigenaar heer dokter Lacompte, Pontstraat te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van schoone te Aalst. DIJNSDAG 13 SEPTEMBER 1887, te 2 ure na middag, ter Afspanning liet klein Gent, te Aalst, Nieuwslraat. zal de Notaris DE GHEEST, namens Mr Joseph Heylon, koopman in paar den te Westerloo, overgaan tot de openbare verkooping, op tijd van betaling, mits borgstel ling van 25 extra schoone VEULENS van 18 tot 30 maanden oud, voortskomende uit Denemerken, Mecklemburg, Engeland en Ierland, allen van bezonder» sterkte en dienstig voor den laudbouw. Deze Veulens zuIIcd geplaatst worden in de weide van M. Hippoliet Leclercq, aan de Meu- lenschetlen-kapel, le Aalst en zullen daags voor de verkooping mogen bezichtigd worden in de stallen van bovengemelde afspanning Het klein Gent. OPENBARE VERKOOPING van to >%alsf, le Erexolbodcgeiu. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een gerieflijk Winkelhuis met Koer en Achtergebouw gestaan ten voor hoofde in de Korte Zoutstraat, geleekend N° 21 en gekadastreerd wijkAN°H3üA met eene oppervlakte grond vaneen aar SOcentiaien, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan bet huis van den heer Paroz en van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer De Vyldor. Bewoond door den heer Petrus Da Witta. GEMEENTE EREMBODEGEM Tweede kooi- Een peroeel Land op den Galgenkauter, aaa dan steenweg naar Ninove, groot '28 aren 18 centiaren gekadastreerd wijk D Nr 911, met eene grootte van 28 aren 30 cen tiaren, palende ten oosle aan den steenweg, ten zuide aan Andreas Verleysen ion weste aan den volgenden koop en ten noorde aan do kin deren van den heer Paul-Joseph De Gheest. In gebruik bij Jufvrouw weduwe Felix De Wolf Derde koop. Een perceel Land ook gele gen op den Galgenkauter aan den steenweg naar Geeraardsbergen; groot 53 aren 24 centi aren, gekadastreerd wijk B Nr 91 Ibis met eene grootte van 53 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den voorgaanden koop, en Andreas Verleysen, ten zuide aan Joannes Van Keer en verscheidde andero, tea weste aan den steen weg en ten noorde aan de kinderen van den heer Paul-Joseph De Gheest, ook in gebruik bij jufvrouw de weduwe Felix De Wolf. Deze koop is verdeeld en zal opgaroepen worden in zuidhelft en noordhclft, ieder Ier groote van 26 aren 62 centiaren. ZITDAGEN INSTEL, VRIJDAG 3» SEPTEMBER VERBLIJF, VRIJDAG 44 OCTOBER lööi- Te 4 ui e namiddag, ter Estaminet genaamd Den grootkn Sint Ivo, bij den heer Jan Verleysen, te Aalst, in de Nieuwslraat. GELD. Aan gematigen intrest mits bezet, te beko men ten kantoore van bovengeuoemden Nota ris DE GHEEST, Keizerlijke Plaats, N° 33. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING VAN De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op voet van den artikel 90 en volgende der wet van den 15Augusti 4854 en uit kracht vau het bevel verleend door den heer voorzitter der rechtbank van eersten aanleg te Dendermocde, den 48 Mei 1887, in het openbaar verkoopen Onder den eersten koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen te Baardegem, aan de Hoogstraat, gekadastreerd wijk A, deel van de N"130a en 431a, met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten noord-ooste aan Victor Van Cauter, ten oost zuide aan Joannes De Boeck, Petrus Van Damme en Joanna Van Oost, ten west-noord aan don heer baron Van der Noot en aan Flcuracker. Bewoond door Leopold Breckx. Onder den tweedon koop. Een perceel Boscb, groot 7 aren 39 centi aren, deel ten weste voor meerder perceel, gelegen te Meldert, op deu Goosenbroock, ge kadastreerd, wijk B, deel van N° 242, palende ten ooste aan Henricus Joostens, ten zuide aan Joannes De Witte, ten weste aan Alolzius Van Duerm en ten noorde aan Josephus Robyns. Ook gebruikt door Leopold Breckx. EENIGE ZITDAG DONDERDAG 45 SEPTEMBER 1887. Ten 4 ure namiddag, tor herberg genaamd De nieuwe Steenwegbij Charles VERHELST, te Baardegem, arn de Hoogstraat. Bij verandering van woonst OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst, Koolstraat. De Notaris DE GHEEST, U Aalst zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen .- Een schoon en gerieilijk onlangs nieuw ge bouwd HOVENIERSHUIS, hebbende bezondore ingang deur, Schuur met poort, Remisio en Stallingen, geslaan en gelegen te Aalst, ten voorhoofde in de Koolstraat, groot ten gronde 4 area 60 centiaren, palende ten ooste aan den beer Francois Beeekman-Wellekens, ten zuide aan de Beek, daarover aan de> beer De Coca- Vander Noot, ten weste aan den heer De Prez en teil noorde aan de Koolstraal. Bewoond door den eigenaar d'heer Carolus Van den Spiegel. ZITDAGEN INSTEL, VRIJDAG 9 SKPTFMRER VERBLIJF, VRIJDAG 46 1887. Ten 4 ure namiddag ter herberg genaamd Ben Brouwersgast, bij den heer Seraphien VANDIN SPIEGEL te Aalst, in de Leopoldstraat. Dij uitscheiding van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, 4 Melkkteien, 2 Varkens, Koeiharnassurcn en andere voorwerpen, t© Erpe, nabij liet Dorp. De Notaris BEMAN te Erpe, zal namens de Eerwaarde Zusters van hot Klooster van den H. Joseph, te Erpe, nabij het Dorp, opMaaudag 42 september 1887, om 1 uur stipt nanoen openbaarlijk verkoopen 4° HUISNEl'BELS zooals tafels, stoelen, banken, kachel en stoven met toebehoorten, jaebtoonfoor, quinquets, koffljpoltenijzerea moor en ketels, ïjzere tellooreu, lepels en vor ken, houten en ijzeren bedstoelon en meer andere voorwerpen. 2*"LANDB0UWERSALEM zooals drijwiel- karrc, aalstuk, slede, eg^en, ploeg, raapmo- len, wanmolen, snijpaard, kuip en keern, koperen melkzijde, zeenkuipen en tobbens, wascbmacbien, braskuipen, troggsn, dorsch- vlegeis, gaffels, rieken, reeken, braken, ho«- weelen, spadeu en koeiharnassurcn. 3' 4 Schoone bekalfde en andere melkkoei en, en 2 soorlige varkens (drijvers.) De koopen van en onder de 5 franken moeien comptant betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. 60 centiemen per hectoliter.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3