1000 FRANK HEN VRAAGT EKSTEROOGEN DE GEZONDHEID AAN ALLEN TURFSTROOISEL. Uilniaiileiide fraiisdie GIST FRLTTBOOMEN. HUISHOUDING m LANDBOUW BERICHT KALSEIDE WERKEN Aan de Heeren Geest BERICHT. Te koop of te huren. HOFSTEDE, SCHOONE KANADIBÓOMEN, IE IE 2x1" HUIS, FKANRKlfK. Agentschappen in ridder-onler. Figa ro meldt dal er te Parijs agentschappen zijn, die handel drijven in buitenlandsche ridder-orden. Het blad deelt als staaltje een omzendbrief van een dier agentschap pen meê, «n voegt er bij, .lat hel den naam en het adres van liet bedoelde agentschap zal bekend maken, indien men het bericht mocht tegenspreken. De cirkulaire luidt aldus Mijnheer, Mijne meewerking wordt u aangeboden voor iels dat u aangenaam kan zijn. g Door mijne betrekkingen ben ik in staat gesteld brevetten van ridder, offi cier en kommandeur van de Tunesische orde van Nicham, van de Venezuelaan- sche (van Simon Bolivar den Bevrijder) en van de Spaansche (van Karei III te verkrijgen. Indien gij eene dier orders verlangt, kan ik u die bezorgen voor u zijn de kosten en het honorarium gesteld op 1500 fr.; de orde van Karei III op 2500 fr. Voor derden wordt de som met een vier de verhoogd. Gij kunt voor het overige (voor derden) den prijs bepalen naar goeddunken. Ter vervulling der formaliteiten heb ik opgave noodig van naam, voornaam, ouderdom, beroep, plaats van geboorte. Maar van de zaak kan niets komen, in dien de kandidaat niet vooruil 25 percent op rekening stort, die hij terug krijgt, indien hij de ridderorde niet ontvangt. En dan volgt de niet minder curieuse aanbieding lk kan de betrekking van konsul eener buitenlandsche regeering aan een geacht en rijk man geven. Behalve het aanzien dat die betrekken verschaft, geeft zij recht op zekere voordeelen. De kandidaat zal het exequatur van den pre sident der fransche republiek ontvangen. De kosten en het honorarium zijn bere kend op 4500 fr. Gij kunt, met inbegrip van het kommissieloori, de som stellen op 5500 Ir. Met den tijd zullen er nog wel agent schappen komen in koningstronen. Schandalen. De schoonzoon Wilson. Een telegram uit Parijs, 15 october, meldt De lniransigeant deelt vandaag eenen brief meê, waarin er spraak is van een cliéque van 10,000 fr. op order van M. Wilson. M. Wilson loochent ten stelligste de beweeririgen van dezen brief en houdt staande dat de handteekening valsch is. De brief aan den lntransigeant is ge- teekend Joubert. BI. de schoonzoon zegt dat hij dien man nooit gezien heeft. M. Wilson is in alle geval naar den prokureur der republiek gegaan om eene aanklacht in te dienen, betrekkelijk den brief Joubert, Blad. Rattazzi zal vandaag door den onderzoeksrechter ondervraagd worden over de feiten, welke dezen brief meé- deelt. De Paris zet zijne aantijgingen voort tegen BI. Wilson. Het blad beschuldigt M. den schoonzoon liet Eere-Legioen be loofd te hebben aaneen marmerbewerker van Marseille, in ruiling eener som van 30.000 fr. welke hij hem verschuldigd was voor herstellingen aan zijn kasteel. ENGELAND. Wedstrijd lusschen barbiers. Teddy Wiek, de eerste der engelsche barbiers, had donderdag avond te Chelsea, eene wedding aangegaan voor 15 p. st. en een ziveren eermetaal, dat hij in zestig minu ten vijftig personen scheeren zou. Een groot aantal personen woonden de zitting bij, en talrijke weddingen werden dooi de aanwezigen gedaan. Het vlugge scheer mes had spoedig zijne taak volbracht. Teddy Wick had zeven-en-zeventig baar den in 59 minuten 53 seconden afge maald. En de zeven-en-zeventig gêschorenen hebben de proef doorstaan zonder de minste schram ontvangen te hebben. Trotsch over zijn welgelukken. heeft Teddy Wiek eene uitdaging gestuurd aan zijne ombtgenooien der gansche we reld. De inleg is zijn zilveren eermetaal en vijftig pond, of honderd zoo men wil. De kampsrijd zal op de volgende voor waarden moeten plaats hebben De meêdingers zullen eerst het haar moeten snijden aan twaalf personen, en twintig anderen met de beide handen scheereu, Vervolgenszullen zij zich eenen blinddoek voor de oogen moeten doen en zes kalanten scheeren; eindelijk zullen zes personen met ééne hand den baard afdoen, terwijl de andere hand achter den rug gebonden wordt. Hij die het eerst zal hebben gedaan, zal den prijs behalen, en, zegde Teddy Wiek ik zal het zijn, Teddy Wiek zal misschien scheerders vinden, maar kalanten om dezeproef door te staan, dit is twijfelachtig ten ware de bestuurders van gevangenissen kliënten aanbieden, die ter dood zijn veroordeeld De Marseillaise te Londen. Wij vernemen uit Londen Vrijdag namiddag hebben zich een groot aantal werkeloozen in optocht naar het Mansion House begeven, waar de lord- mayor zijn verblijf heeft. Lestgenoemde weigerde de werklieden te ontvangen om dat hij het nut van een onderhoud niet kon inzien. Dit vernemende, werd de me nigte zeer woelig. Een man riep uit haar midden, dat als de weigering van den Lord-Mayor tot ernstige onlusten aanleiding gal, deze leste daarvoor alleen aansprakelijk zoude zijn. Na andere dreigende toespraken, tijdens welke de menigte den Lord-Mayor uitfloot en uitjouwde, richtte de optocht zich naar het sterk bevolkte oostelijke ge deelte van Londen, voorafgegaan door roode en zwarte vlaggen. De menigte zong de wijs der Marseillaise. Wegens het regenachtige weer gaven echter de manifesteerende werklieden het plan op, om in optocht naar Fjast End te trekken. In Fleetstreet gekomeu, waar de buree- len der meeste dagbladen gevestigd zijn, hielden zij voor het bureel van den Stan dard stil, luide jouwende en fluitende. Hier maakte de policie zich van de ver schillende vaandels meester en joeg de menigte uiteen. Verscheidene werklieden droegen phrygische mutsen. In het alge meen had deze manifestatie een dreigen der karakter dan de voorgaande. Nadere inlichtingen,) De Standard had donderdag een hevig artikel meegedeeld tegen de straaibetoo- gingen. Vandaar de woede der werklie den. De botsing tusschen de policie en het volk was ernstig. De policie had het vooral op de zwarte en roode vlaggen gemunt, die zij ten slotte in handen kre gen. Het volk wist er echter een terug te veroveren en met dit vlag gingen zij ver der hunnen stoet hervormen. De policie moest ten slotte eene charge maken om het volk uiteen te drijven. De werklieden zeggen dat zij de rijke- manshuizen in West End zullen plunde ren. Zij verklaren liever in de gevangenis te zitten dan honger te lijden. Groote on rust heerscht bij de winkeliers, die de tooneelen van februari 4886 nog niet ver geten zijn. Zaterdag heeft er eene nieuwe volksbij eenkomst plaats gehad op het Trafalgar Square. Ongeveer duizend personen na men daaraan deel. Er waren twee zwar te vlaggen ontplooid. Een redenaar, naar men meent een der voornaamste socia listen, sprak de menigte toe. Hij trok te velde tegen de policie, den Lord Mayor en het dagblad de Standard, en raadde de menigte aan bij eene volgende samen komst stokken meê te brengen, ten ein de de policie te kunnen afweren. De lieden zijn vervolgens, in optocht, vergezeld door eene groote policiemacht, door de City heen naar Stepney Green ge trokken, waar zij, tengevolge van den re gen en de door de policie genomen maat regelen, snel uit elkander zijn gegaan. De winkeliers in de straten door welke dergelijke optochten trokken, beklagen zich levendig over de schaé die zij daar door in hunne zaken hebben te lijden. RUSLAND Vierlien ter dood veroordeelden, In de maand meert van dit jaar hadden eenige boeren van 'een dorp in de pro vincie Pensa (Rusland) in een bijeen komst besloten den toezichter van een grondheerlijkheid te vermoorden en het besluit werd weldra uitgevoerd. Dertig boeren zijn nu in die zaak voor de rechtbank verschenen, welke 14 van hen tot de galg heeft verwezen wegens moord met voorbedachten rade. terwijl een aantal anderen tot gevangenisstraf en dwangarbeid zijn veroordeeld. ZWEDEN EN NOORWEGEN. Goudmijnen in Noorwegen. In den lesten tijd is in verschillende streken van Noorwegen goud ontdekt \crledeu jaar, onder andere aan de golf van Chrisliania en van Hardanger endezen zomer in ge degen toestand in de Grefsenhoogte bij Christiania het grootste stukje woog decigram. ZWITSERLAND. Bij de zwitsersche troepenoefenin- werd volgens een bericht uit Bern een soldaat gewond en een gedood. Een der soldaten had uit aardigheid niet met loskruit maar met een scherpe kogel ge laden. De man had nog een aantal derge lijke patronen in iju zak, waarmeé hij ongetwijfeld verschillige zijner makkers zou hebben getroffen. i)e woede der sol daten kende geen greqzen en de officieren moesten den moordenaar met geweld tegen lien in bescherming nemen. eetmaal voor twee honderd mannen. Het was waarlijk hartroerend te zien hoe hun gelaat zich ophelderde bij het nutten van dit zacht, herstellend meel Zijn uitwerksel op de kinders is niet min weldadig, bewijs hiervan de volgende brie ven «Mijne kleine Maria, zwak, mager en teer van hare geboorte af, bekwam niet met de 1 melk barer voedster op den raad des genees heers deed ik haar de Rcvalenla nemen, die haar frisch, blozend en bloeiend van gezond heid gemaakt heeft. Parijs, 4 Jul, 1886. Mijnheer. Mijn dochter kon noch verleren, noch slapen. Zij was overvallen van slaaploos- beid, van zwakheid en zenuwontsteking. Zij bevindt zich zeer goed niet de Revalenta, die haar de gezondheidl goeden eetlust, eene goede spijsvertering, zenuwkalmle, eenen verkwik kender! slaap en eene ongeruimdheid van geest teruggeschonken heeft, die haar sedert lang onbekend was. Parijs, 11 April 1886. H. de Montlouis. M. De pastoor Compare! zegtGod zij ge loofd De Revalenta beeft een einde gesteld aan mijne achttienjarigo maag- en zenuwpijn, ge volgd van koorts, zwakheid en nachtelijk zweeten. En M. Ruf, eigenaar te Barr (Beneden- Rijn), schrijft De Revalenta heeft mij gene zen van eene veertigjarige slechte spijsverte ring, van bloedarmoede, gebrek aan eetlust, onregelmatigheid in de lichaamsverrichtingen en langdurende zenuwaandoening in het hoofd; een nieuw leven, als dat der jeugd, bezielt mij. Een uitgebreid uittreksel van honderd dui zenden genezingen van volwassenen en kinde ren wordt kosteloos, op aanVraag, door het huis Du Barry en C°, 8, Castighonestraat, Parijs, gezonden. In dozen van 2 fr. 2.1 4 fr.; 1 kil. 7 fr.; 2 kil. 1/2 16 fr.; 6 kil- 36 fr vrachtvrij legen poslmandaat, toegestuurd aan den algemeenen Agent voor België M. Emile TIMMERMANS, Roeppeslraat, 6 en 8, Brussel. Vier maal voedzamer dan het vleesch, zonder ooit te verhitten, bespaart zij nog 50 maal baren prijs in andere voedingstoflen en ge neesmiddelen zij verlengt het leven van 20 h 30 jaar, en is insgelijks de beste spijs om de kinderen, van hunne geboorte af, op te voeden, daar zij veel verkieslijker is boven melk en voedsters. IO jaren bijval. Ook de Revalenta chocola tóe Zij schenkt eetlust en goede spijsverte ring en eenen verkwikkenden slaap aan de meest ongeruste personen In dozen van 2,25 fr., 4 fr. en 7 fr. Te koop overal hij de goede apothekers en kruideniers. Depot voor Aalst hij V. Meirscltaiil npo theker, Korte Zouislraal en G. ISeydlcr, op volger M. Lalleliau!, apotheker, Botermarkt- Loten der stad Gent van 1868. 76e TREKKING. 45 OCTOBER. 10 nummers uilbetaalbaar den 45 Novem- ber 887. N. 18234.. Fr. 5000 N. 2429 Fr. 250 159678... 20c>(> 77868.... 250 105248... 1000 109748.... 250 114112... 500 121806 250 136893... 500 U7339...- 250 ten burcele van den Onpartijdige te Dender mon de, EENEN BEKWAAMEN GAST. Onnoodig zich aan te bieden zonder goede getuigschriften. (Déposé teruggeschonken zonder geneesmiddel, zonder purgatie en zonder kosten. Men herinnert zich de schitterde onderbre king van den Voorzitter Dupin in den Franschen Senaat Waartoe dienen de drogerijen Hebben wij hel lekkere gczondheidtmecl Revalen ta Aiubica Du Barry met, dat ulle kwalen ge neest Inderdaad, de Revalenta heeft wonderbare genezingen te weeg gebrachtwanneer men de duizenden getuigschriften der dankbare zieken doorloopt die van ongeneesbare kwalen gered zijn, treft men er onder andere aan van Z. 11. Paus Pius IX, van Z. M. de keizer Niko- laas van Rusland, van den vermaarden leeraar Dédé, genezing van eene achtjarige moeilijke spijsvertering en zinking op de blaas, er hij- voegende Indien ik een geneesmiddel te kiezen had onverschillig voor welke ziekte, 't zij aan de maag, aan de ingewanden, aan de zenuwen, de lever, de borst, de hersenen of het bloed, zou ik geen oogenblik aarzelen onder al de drogerijen den voorkeur te geven aa de Revalenta, overtuigd als ik ben van de uitwerksels, ik durf zeggen onfuulbaar. M Henry Stanley, de groote Afrikaansche navorscher, en de mededinger van M. de Braz- za in den Congo, schreef den 1 Maart 1875, uit het dorp Kagahyi,-gelegen op het Victoria- Nyanzameer. Bij de terugkomst van eene slechte jacht deed het beklemde gel aal van mijne arme ge- zeilen, bezwijmend van honger, mij bijna tra nen stortenmaar vast besloten hen te redden, bereidde ik met de Revalenta Du Barry een Palrijsoogen, Weercn cn H'orten. VOLKOMENS GENEZING, zonder pijn door den COLLODION PODOPHXLE der apotheek RUSS, Noordstraat, 37, GENT. In fllesschen van 1 fr., franco per post 1,40 fr. Men behoede zich wel tegen de namaaksels. HOLLANDSCHE Spaarzaamheid Keluheid Wordt gebruikt in de stallen der Tram-Maat schappijen van Brussel en Luik, als ook in die van de algemeene Maatschappijen der Om nibussen te Brussel en Parijs. Hel Turfslrooisel wordt geleverd vrachtvrij ten huize te Aalst aan den prijs van fr. 3,50 de honderd kilos. VOORDEELEN 1° Het is beter koop als het strooi 2° Zachter om de paarden op te liggen 3° Daar bet altijd droog is, de paarden zijn zuiverder 4U Men heeft geene slechte geuren meer in de stallen 5° Geene vliegen meer in de stallen 6° Moet maar ten hoogste alle veer tien dagen vernieuwd worden. Voor de bestellingen en inlichtingen vervoe- ge men zich ten kantoor van M. C. DeConinck-De Windt. Ingang Keizerstraat, to Aalst. BANK EN WISSELKANTOOR. MAYART, DE Hij DIJ ERE EN C'% Albert-Liénarslraal, 27. Aalst (bij de Statie.) Aankoop en verkoop van publieke fondsen aan 1 fr. per 1000 commissie. Uitbetaling van interestkoepons, Wissels, enz., Kostelooze inlichtingen over alle weerden. Leening op publieke fondsen. Uitwisseling van Belgische en vreemde mun ten. Inschrijving op openbare uitgaven. HET OUDGEKEND GISTHUIS, S. Hillaert van Audegem, zal den 20 September een tweede huis openen aan het Statieplein, N° 4, te Aalst. Depot voor Aalsten omliggende Gemeenten. van het huis SPRINGER en C,e. Maisons-Alfort bij Parijs. Alle dagen rechtstreeksche aankomst te Aalst van Parijs. Onmiddellijk te huisbe- slelling. GEWAARBORGDE KWALITEIT zich te bevragen bij Hillaert aan de statie, Aalst. Ik gelast mij ook met de verzendin gen van den Gist aan de bakkers van bui ten de stad. De heeren bakkers mogen verzekerd zijn alsdatzij den Gist zuiver zullen ontvangen zooals hij van het fabriek verzonden wordt. Dus geene mengelingen of vervalschingen. Daar hij alle dagen versch aankomt, waarborg ik hem voor verscheidene dagen bewaring. Deze Gist geeft witter brood en is vrij van allen reuli. De depot gaat open den 20 September aanstaande. Bericht aan de heeren bakkers. De echte franschen Gist SPRINGER en C,e. van Maisons-Alfort, van Parijs is maar enkelijk verkrijgbaar bij HILLAERT. Statieplein. N° 4, Aalst. De heeren bakkers moeten het mark Springer en C'° eischen. Ook beste inlandsche Biergist. Hebt gij Fruilboomen te planten wilt gij goede vruchten plukken, wendt u in de oudbe- faamde boomkweekerij van Michel llellinLx Leopold«Irautpoorl te Aalst. Daar zijn le bekomen seboone Perzik-Abrikoos en pruime- boomen voor den vollen wind cn voor leiboo- men schoone gekweekte peerelaars in pyra- miden leiboomen en hoogstammige appelboo- men met welgemaakte kruinen, de schoone verzamelingen van goede nieuwe peeren en gelsche perzikken en brignolen cn al andere fruiten. Men kan verscheidene vruchten zien en proeven in de kweckerij alles aan zeer ge ringe prijzen. Al de te koop gestelde boomen, zijn gewaarborgd als echte soort en mogen met zekerheid geplant worden. Lustrine om slijfie en glans aan hemden te geven en gemakkelijker te strijken. 0,10 c. het pak, 0,25 do doos. Zeep Plienix om zonder nadeel hel lijnwaad schoon wit te wasschen. Pakken 0,15 c. en 0,80 c. de kilo. Laelo. Hollnndsbolerpoeder om meerdere melk en schoone geele boter te bekomen. Pak 0,40 c. fr. 1,50 de kilo. Mitliiue voor Motten, Schillers, Weekluizen en andere insecten te vernielen. 0,25 c. het pak. Alle Kleuren voor lileerverf in pakken van 0, lü en 0,25 c fiiaasstreiusel. Kaaskleur om zelf hol- landsche kaas le maken Boterkleursel. o,50 c. 75 c. TE BEKOMEN BIJ F. Van der Stappen-Smeesters, DROGIST KAPELLESTRAAT, 15, AALST. Groote Prijskamp op den Bak. naar 3 schoone Cylinders. Inleg 25 centimen, bij August Kiekens, Veemarkt, In den Zwarten Leeuw te bekomen bij Séverin De Boe, Ooslendsche Oesters alsook Zeelandsche. Door de geringe prijzen verhoopt hij de gunst van eenieder. aan dezen die opnieuw zal tanpdiju hebben na het landverslcrLcudv keizerlijke wa ter vnu Goldmauu gebruikt te hebben. S. G0LDMANN en C° DRESDEN eenigo ware, tegen fr. 1.00 de llcscli bij M. V. Meirschaut, apoteker, Korte-Zoulstraat, te Aalst, Te huren terstond. Eeu schoen en gerieflijk Huis met drie beneden plaatsen, dienstig voor winkel en herberg, gelegen te Aalst op den hoek van de Maanstraat en Postweg. Zich te bevragen bij d'heer Louis Burny- Antheuins brouwer te Aalst. Gemeente Wanzele (Oost- Vlaanderen). OPENBARE AANBESTEDING van Het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Wanzele, zal op Donderdag 27 October 1887, om 2 ure namiddag, ten Ge meentehuize te Wanzele, onder nadere goed keuring der bevoegde overheid, overgaan lot do openbare aanbesteding van 233 loopende meiers Kalseide op 3 meters breedte, op de baan N# 3, met sleeuen \an 10/12 uit de groe ven van Lessen, en Sponden uil die van Lessen of Quenasi. De aanbieding zal plaats hebben bij op zegel geschrevene en gesloiene aanbiedingsbiljetten door den aanbieder en borg geleekend, bij aaubevolene brief vrachtvrij aan T Gemeente bestuur van Wanzole toegestuurd, volgens de voorschriften van art 24 van het algemeen last- boek, belrekkiog hebbendeop de onderneming dtr werken, waarvoor hulpgelden door de provincie Oost-VlaaDderen toegestaan worden. De buitenste omslag zal het adres dragen van Mr de Burgemeester en voor opschrift dragen Aanbieding voor hel aannemen van openbare werken, en de binnenste Aanbieding voor de onderneming van Kalseidewerhen in de gemeente Wanzele. Deze aanbiedingsbiljetten zullen hel postmerk dragen ten laalsten van 23 October 1S87. Het laslboek, de plans en verdere voorwaar den zijn l'elks inzago berustend op bet Ge- meente-Sekretariaat, den Dijnsdag en Zaterdag, van 9 tol 11 ure voormiddag en den Donder dag, van 2 tot 4 ure namiddag. Wanzele, den 27 September 18S7. Burgemeester en Schepenen, De Geroeente-Sekretaris, V. BLONDEEL. G. V. BLONDEEL. Staking van verkoop. Groote afslag op d Priesterlioeden, P.-J. DE SMET. AALST-KAPELLESTRAAT. Het Bureel der Kerkmeesters van St-Marti- nuskerk le Aalst, maakt aan het publiek ken baar dat bij sterfgeval, twee plaatsen van zan ger op de Hoogzaal (tenor en basse-taille opengevallen zijn. Voor de voorwaarden en inlichtingen wende men zich bij den heer Voorzitter of den heer Sekretaris van bel Bureel. Het Bureel der Kerkmeesters De Sekretaris, De Voorzitter, F. DE HERT. C. VANDERHAEGEN. Een schoon huis met boomgaard en aanhan gende gebouwen, wel gelegen te Erpe. Het staat den Kooper of Huurder vrij lor.hting en land in pacht te hebben. Voor de voorwaarden zich le bevragen bij den eigenaar heer dokier Lacompte, Pontstraat le Aalst. OPENBARE VERK0OP1NG van eene behuisde TE ER ONDEGEM. De Notaris EEMAN te Erpe, zal ingevolge de wel van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen te Erondegem, aan hel llemelsveld, wijk B, nummers 826a en 827a groot 4 aren 90 conti aren palende ten ooste en len noprde Paulus Van der Heggen, ten zuide Angelus De Wint en ten weste Cbarles-Louis De Prez. Onmidde- lijke ingebruiklreding ENKELE ZITDAG ZATERDAG 5 NOVEMBER 1887, om 3 ure nanoen, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERK00PING VAN te Gijsegem en Mespelaere. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op WOENS DAG 2 NOVEMBER 1887 om 1 uur stipt uanoen, in het openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. 16 koopen hooge en gave Kanadaboomen, hebbende eenen omtrek van 1 meter 50 centi meters tot 2 meters. Zelfde boomen zijn gestaan in den kleinen meersch, (geselleed van Gijsegem en Mespe laere) op 5o meters afstand van de Donckstraat en Kalseide. Gemeente Mespelaere. Namens de Erven De Meyer. 11 koopen zware en zuivere Kanadaboomen, ter dikte van een 1 meter 50 ceutimetc-rs tot 2 meters, aan eene partij meersch genaamd Het Rot. 4 kóopen schoone Kanadebgomen aan eene 'jjariij meersch 'en geroeide "bosch genaamd de Paardenweide. 9 koopen hoogstammige Kanadaboomen. l schoon Aheelboom hebbende eene dikte van omtrent 2 meiers en gestaan aan do goe deren op den Helstkauter of rammelaar. Namens Mijnh J. Van Cauter te Gijsegem. 9 koopen zuivere en zware Kanadaboomen, melende in den omtrek 1 meter 5o centimeters tol 2 meters en gestaaD aan eene partij land op den Helstkauter of rammelaar. Deze boomen allen van buitengewone dikte en gavigheid, zijn gestaan aaD e'n in de nabij heid vau goede en groote wegen en der kal seide en bij gevolg van gemakelijken vervoer dienst. Men zal vergaderen teGijsegem.iD den Kleinen Meerscb, aan de Donckstraat, en volgeu voo de verkoopiog, het hierbovcu aangeduid order* De verkooping zal gedaan worden op lijd van beialing.mits le stellen voor iedere koopen vol doende borge. OPENBARE VERKOOPING VAN (twee Woning,) beplante Dreef en perceel Land, gelegen te Aalst-Mijlbeek, (Breedestraat.) De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien bet behoort men gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een HUIS zijode eene twee wooning geslaan en gelegeu ie Aalst-Mijlbeek aai de Breedestraat gekadastreerd wijk D nummers 198b en 198c, groot 80 centiaren pa lende ten ooste Augustinus Van de Velde, ten zuide ds Kaisseide.ten weste enten noorde den volgenden koop. Bewoond door M. Vital Leeman aan fr. 2 bij de week. Boom prijs fr 50. Tweede koop. Eene met hoornen beplan ten Dreef genaamd Aolouius Berg» gelegen te Aalst-Mijlbeek aan de Breedestraat. bekend bij het kadaster wijk D nummer 19Sa groot aldaar 45 aren 10 centiaren palende oost en oostzuid Auguslirus Van de Velde, en andere, zuid voorgaande koop en de straat,west Petrus Josephus Van Langenhove en anderen en noord den lieer Judocus De Cock en anderen. Onverpachl. Boomprijs fr. 2950. Derde koop. Een perceel LAND gelegen te Aalst-Mijlbeek op het Wijngaardveld en Breedestraat. groot 15 aren 19 centiaren, ge kadastreerd wijk D nummer 203 met eene grootte van 15 aren, palende ten ooste Mijn heer Frans De Cock-De Bruyn te zuidede kassei ten weste Mijnheer Jelie en lennoorde voor gaande koop. ZITDAGEN INSTEL MAANDAG 31 OKTOBER VERBLIJF 14 NOVEMBER 1887> Telkens om 4 ure van den avond ter herberg Den Klokkcnbol, gehouden door Mijnheer Louis FONCÉ tc Aalst Molendries.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3