BERICHT Fit cïi1 boo'm en™" TE HUREN. BERICHT BOOMEN, VENDITIE, MEUBELS, ZAAILANDEN van eene behuisde HOFSTEDE Kanada en Olmen Itosuiien. VENDITIE, EEN HUIS, BOOMEU Schoonvader kwam dezer dagen de jonge echtgenoten op hun schoon do- mein bezoeken en daar vernam hij dat een proces tot echtscheiding op het punt was te eindigen. Inderdaad werd de echtscheiding korts i nadien uitsproken. Het lieve schoonzoontje heeft den ban kier in tijd van drie maanden, de kleinig heid van drie millioen gekost. ROEMRIJKE EERZUCHT. —Zeideneens deSchythische afgezanten tot j Alexander: Ware uwe persoon zoo groot als I uwe eerzucht, dan zoude de wereld u niet kunnen bevatten! «wij hebben nu in ons mid- den een veroveraar, wiens eerzucht even grenzeloos is als die van Aleander. Wij heb ben hel oog op Professor Holloway, wiens begeerte om den mensch wel te doen, onver zadigd door de tallooz6 genezingen, welke zijne raedecijnen ten gevolge hebben gehad, nu bezig is, om aan de behandeling der ziekten in dit land eene andere wending tege- ven. Hij stelt zich ten doel om de verschil lende kwalen, waarmede de mensch te wor stelen heeft, te overwinnen te onderdrukken Overal kunnen de zegeteekens van zijne be kwaamheid gevonden worden, want zijne middelen vermogen alles, en waar zij door drongen, zijn alle kwalen verdwenen voor hunnen invloed op de gezondheid. Hoogst waarschijnlijk bestaan ergeen zestal nieuwsbladen, welke niet vrijwillig getuige nis af gelegd hebben van de wonderlijke heilzaamheid van de Pillen en Zalf van Hollo way. Tot nu toe is de bijna algemeene klagt, zelfs tegen de meest populaire geneesmidde len geweest, die misschien tijdelijk de pijn verdrijven, maar die uimmer de bestanddeelen der ongesteldheden in het bloed materies morbi) bereiken. De pillen van Holloway daarentegen werken in 't bijzonder op de voor naamste aanleiding tot de ziekten, en de vochten van hel lichaam waaruit zij voort komen. bij uitwendige kwalen wordt de Zalf aan de Pillen toegevoegd, en de heil zame uitwerkselen daarvan zijn zeker niet minder te bewonderen. Wij geven deze ver zekeringen hoe stout zij ook schijnen op zeer vaste gronden Wij hebben de waar borgen er van in de toelating der faculteit, in de berichten van de beste geneeskundige tijdschriften aan weerszijden van den Allan- lischen Oceaan, in de openbaar gemaakte verklaringen van duizende dankbare herstelden eneindelijk, (naaronze inzigten voorzeker niet dè geringste,) in onze eigene ondervinding en opmerkingen. Aan hem door wiens grondig onderzoek, en practische bekwaamheid op het gebied der geneesheelkundige wetenschappen zulke onvergelijkelijke geneesmiddelen zijn voort gebracht, en door wiens bemoeiing, door- tasling en onderneming zij io elke bewoonde streek lusschen den Evenaar en de polen zijn verspreid, komt de hulde der wereld toe. Deze is hem ten deel gevallen. Overal schenen zijne reizen eene soort van triomftochten te zijn en de hoogste Europeesche aristocratie was er trotsch op om bij zijne vergaderingen tegenwoordig te zijn. Sunday Courrier. Hollowav's Pillen De veranderlijke tem peraluur en het natte weder hebben eenen ge- duchten iavloed op het menschelijke lichaam daar zij het bloed onzuiver maken en slechte bestanddeelen in hel reservoir er van de Ion gen( achterlaten. Vandaar dat wij van allekan ten als het ware omringd zijn door bronchitis pleuris, asthma, tering, welke alle door Hol- loway's onfeilbare middelen gereedelijk kun nen genezen worden omdat de krachtige stof fen daar van het bloed zuiveren, en alle ver wakkerde bestanddeelen uil hel lichaam ver dreven worden In geval van slechte spijsver tering, duizeligheid, hoofdpijn, geestelijke en lichaamelijke vermoeidheid werken deze hee- lende Pillen als een toovermiddel. Zij verdrij ven rheumatiek en jicht, terwijl zij onmisbaar alle vrouwelijke kwalen bij jong of oud, bij zwak of sterk genezen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk 12 V nou wel. 9 21 HUWELIJKEN. G. Vanden Broeck, verwer, met L. Sontk, tw. P. Van Renterghem, werkm. met Cl. Van der Spee- ten, klcerm. OVERLIJDENS P. Verlé, dientsm. 45 j. Hoogstraat. L. Schelle- kens in. Jelie, advokaat, 76 j. Kcizerlijkeplaats. C. Van Geit, wed. De Mol, landb. 76 j. Mijlbeke. E. Droessaert, wed. De Smet.z. b. 77 j. Leopoldstraat. 13 kinderen onder de 7 jaren. Bestuur der Burgerlijke Godshui- huizen van Aalst. De Besturende Kommissie der Burger lijke Godshuizen van Aalst, brengt ter kennig van het publiek dat zij in hare gewone Vergaderingszaal, op Dijnsdag 6 December 1887, om 10 ure voormid dag, zal overgaan, bij geslotene soumis- siëti, tot de Openbare Aanbesteding der levensmiddelen en andere voorwerpen, benondigd in de onderscheidene gestich ten, voor liet dienstjaar 1888. Het kohier van lasten en bespreken, berust ten bureele van het Sekretariaat der Hospiciën, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, te rekenen van beden tot den dag der aanbesteding, van 9 ure tot 's middags, en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aalst, 20 November 1887. De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. Bb Paul BETHUNE. Prijskamp met de BOL op den Vloer. Haar 3 schoone Penduls, ter waarde van 18 fr. ieder, ter herberg Den Brouwers gast, bij Seraphieo Van den Spiegel, Aalst, Leopoldstraat, n° 67. Partijen van 3 man. De inleg is bepaald op 1 fr. per partij. te bekomen bij Séverin De Boe, Oastendsche Oesters alsook Zeelandsche. Door de geringe prijzen verhoopt bij de gunst van eenieder. Ut I? R I i1 S S T To bekomen bij .los. S> Ui W\ I 3 I pyCK, op de Vaart, 3 te Aalst. Eerste kwaliteit van roode Kctiken- wortelon, Paardenwortelen en Zout voor de Beesten, aan zeer voordeclige prijzen. Hebt gij Fruithoomen to planten wilt gij goede vruchten plukken, wendt u in de oudbe- faamde boomkweekerij var."Michel llcllink, Leopoldstrnntpoort te Aalst. Daar zijn te bekomen schoone Perzik-Abrikoos en pruime- boomen voor den vollen wind en voor leiboo- men schoone gekweekte peorelaars in pyra- miden leiboomcn en hoogstammige appelboo- men met welgemaakte kruinen, de schoone verzamelingen van goede nieuwe peeren en- gelsche perzikken en brignolen en al andere fruiten. Men kan verscheidene vruchten zien en proeven in de kweokerij alles aan zeer ge ringe prijzen. Al de te koop gestelde boomen, zijn gewaarborgd als echte soort 6n mogen met zekerheid geplant worden. 1. Ijzergieterij met schoon huis, magazijnen en grond, Zwarten Hoek. 2. Oud Zaagskon, Geeraardsbergschen steenweg, huis, magazij nen, stalling, tuin en boomgaard, 42 aren. 3. Drie nieuwe huizen te Erembodegcm, steen weg van Ninove. 4. Huis met fabriek, Roose straat, 47, Laeken. 5. Renteniershuis met Hof, Keizerlijke Plaats, Aalst, laatst bewoond bij M. Janssens Advokaat. Alles van M. Fr. Moycrsoen Nieuwstraat, Aalst. Belangrijk bericht. \an de landbouwers van Schaarbeke. Te bekomen bij Amand Van Mossevelde, agent van 't alom bekend huis Ach. EEMAN en C1* te Aalst, Zuiver allereerste klas van Zoul (Nitrate de Soude) aan 27 franken de 100 kilos Puik van Chemische Vetten met de firma van '1 bovengemeld huis op eiken zak. Zeer voordeelige prijzen, Hij beveelt zich aan ieders gunst. IJit der hand te koopen. De overschietende gebouwen en den grond eener afgebrande Hofstede, gestaan en gelegen te Nederhasselt wijk Vogelen zang, bekend op liet plan kadastraal onder nummer 317d der sectie B. De kooner zal konnen bekomen indien hij het begeert, den Eigendom van dpn I.och- ting en van een deel van den Boomgaard liggende tegen zelfde Hofstede en hij zal ook konnen in pacht verkrijgen tot zes dagwanden meersch en tien dagwanden land, alle van eerste klas. Alle gemak van betaling zal toegestaan worden. Zich te bpvragen te Gent, in de Korte Violettenslraat N° 37, of wel te Nederhas selt, bij den heer Slandaert, Schepen der Gemeente, tegen de Kerk. Wijnen, Genever, Likeuren en Specerijen, te bekomen bij I*. Nloriaye-Me Schrijver, hoofd-agent der Verzekeringmaalschappij La Belgique ic Aalst, Zoulsstraatpoort N° 20 Goede kwaliteiten aan zeer voordeolige prij zen. OPENBARE VERKOOPING van zware Langstummigc Kanada- le Aalst Mijlbeke aan bet Galgenveld en den St Annadreef. Deurwaarder Jozef De Vos, te Aalst, zal op Maandag 26 December2® Kerstdag, om een een uur slipt namiddag, ten verzoeke van Mevrouw de Douairière Fraters de Clippele, eigenaresse te Brussel.openbaarlijk verkoopen: 1. 40 koopen zware kanadas, wassende te Aalst-Mijlbeke op het Galgenveld nabij de binnenstraat 2. 50 koopeu Kanadas waaronder verschei dene van omtrent de 2 meiers omtrok, was sende te Aalsl-Mijlbcke aan den St. Annadreef. Voormelde boomen zijn zeer gemakkelijk ge slaan voor hel vervoer langs den steenweg. Voor den aanwijs wende men zich tot de weduwe Moert, Botermelkslraat. Men zal vergaderen ter herberg Den Dobbelen Aron in de Binoenstraat, alwaar men onmiddelijk na de verkooping zal verbor gen en het gewoon ongeld ontvangen. Verders gewoone voorwaarden en lijd van betaling mits goede en gekende borgstelling. Tn Euron Een schoon RENTENIERS M.V HUI Uil, HU1Sj jD de Statiestraat neven het Hötel dr Flandre. En een HUIS in de Vooruitgangstraat bij de Statie. Zich te bevragen bij Mijnheer Burny-Burny brouwer op den Dam te Aalst. Van meubels, landbouwershalem 4 be- kalfde melkkoeien, 2 slieren, 2 runders, 4 verkens, eene hoeveelheid graan, aard appels, beetraven, hooi, strooi, mest, ongezaagde olmen en essclien hout, dienstig voor wagenmakers en brandhout. De Notaris BRECKPOT, te Aalst zal door bevoegd ambt op Dijnsdag 6 De cember 1887 om 9 ure voormiddag ten hove van de heeren Leander Nelis en Louis Verleyseti, te Ererabodegem, wijk ter Joden, openbaarlijk verkoopen de ten hoofde gemelde voorwerpen. Bij Sterfgeval. VENDIT1E VAN Landbouwersalem, Paard, Koeibeesten, ongcdorschen Granen, Aardappels, Hooi, Strooi, Mest, gezaagde Hou ten. Berd en Brandhout, TE AALST, SINT JOB- De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ter lus- schenkomsl van zijnen ambtgenoot den Notaris DE GHEEST ook le Aalst, ten slerfhuize van den heer Petrus-Franciscus Pols, te Aalst, St. Job, op DIJNSDAG 13 DECEMBER 1887, om 8 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen A Meubels en meubelaire voorwerpen, zoo als Tafels, stoelen, kassen, kleerkassen, hor- logie, printen, spiegels, bokaals, kandelaars, koperen hakers, marmitten, mooren, kaftépol- ten en pannen, ijzeren kommen, zinken bakers, emmers, al het koper- ijzer- tin- gleisen en aarden keukengerief, sloof met toebeboorten, houillebak en bascule. B. Al het landbouwersalem. zooals 2 goede karren wanbof, l met breed beslag, aalkarre, *2 aalstukken, ploeg, eggen, sledde, wanmolen, raapmolen, 2 kortewagens, beirkuipen, wasch- l.uipen, braskuipen, dorschkleed, graanzakken, botervat, tobbens, ijzeren melkteelen, gaffels, spaden, rieken, pikken, braken, en verder klein landbouwersalem. C. Paard met hamassuur, 2 goede melkkoei en, 2 jonge ossen van 14 maanden oud, 2 var kens en pluimgedierten. D. Ingeoogste vruchten, zoo als eeue groote hoeveelheid aardappels, ongedorscheu rogge, masteluin, tarwe en haver en eenige beetraven. E. En eene hoeveelheid nooi, strooi en mest, gezaagde eiken karrelremen, eene hoeveelheid olm en ander bert en eene hoeveelheid brand hout en meer andere voorwerpen, te veel om te melden. Het Paard, Koeibeesten en Varkens zullen om I uur juist namiddag verkocht worden. Alles op gewoone kondiliên en tijd van be taling voor de koopen, boven de 5 franks, mits stellende goede en gekende borge en betalen de' comptant het ongeld. OPENBABF, VERKOOPING van goede EN MEERSCHEN, gelegen te Aalst-Schaarbeke en Nieuwer- kerken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ten ver zoeke van die hel behoort en ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot den Notaris DE GHEEST ook te Aalst, met gewin van palm slag en gelagen, openbaarlijk verkoopen AALST SCHAARBEKE. Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Scnaarbeke, St. Job, op hel Beeckveld, groot 25 aren hl centiaren, gekend bij kadas ter, sectie B N. 176, met eene grootte van 26 aren 70 centiaren, palende oost de Burger lijke Hospitalen van Aalst, zuid het Armbe stuur van Aalst, west mei half kautergal de volgende partij land en noord de kinderen Claus. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Aalsl-Scbaarbeke, St. Job. op het Beeckveld, groot 16 aren 1 centiaar, gekend bij kadaster, sectie B N. 173, met eene grootte van 16 aren centiaren, palende oost met half kautergat de voorgaande partij land, zuid den heer Judocus Duwez, west den heer Philemon Van Conings- loo en noord de Burgerlijke Hospitalen van Aalst. Derde koop. Eene partij Land, gelegen le Aalst-Schaarbeke, op den kleinen Hoese- kauter, groot 17 aren 55 centiaren, gekend bij kadaster, sectie B N. 96, met eene grootte van 17 aren 10 centiaren, palende oost de erven Vander Beien, zuid den heer Merchelbagh-De Crombeen, west de Hoesemeerschen en noord den beer Frans Verbeeck. Vierde koop Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaarbeke, op den kleinen Horse, kauter, groot 11 aren 39 centiaren, gekend bij kadaster, sectie B N. 123, met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende oost met hall kauterbaan, zuid den lieer Philemon De Wol!,west dc volgende partij land en den heer Philemon De Wolf, noord de erven Tolleneer. Vijftiende koop. Eene partij Land, gele gen ie Aalst-Schaarbeke, op den kleinen Hoe- sekauter, groot 15 aren 40 ceniiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 125, met eene grootte van vijftien aren 50 centiaren, palende oost de voorgaande partij land en den beer Philemon De Wolf, zuid denzelfden lieer De Wolf, west de erven van Joannes Van Laniluyt, noord den heer Ferdinand Vander Heydon en den heer Eugène Jelie. Zesde koop. Eene partij Land, gelegen le Aalst-Schaarbeke, op den Hoesekauter, aan den Groenen Weg, groot 17 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 315a en 315b, met eene grootte van 18 aren 40 centiaren, pa lende oost de erven Van Aaltert, zuid deu heer Michel Meert, west den Groenen Weg en noord den heer Franciscus Verbeeck Zevende koop. Eene partij Land, gelezen te Aalst-Schaarbeke, op hel Kappelleveld, aan den Groenen Weg, groot 27 aren 24 centiaren, gekend bij kadaster, sectie B N. 298, mei eene grootte van 26 aren 40 centiaren, palende oost de volgende partij land, zuid den heer Emma nuel De Coen-Moyersoen, west den Groenen Weg en noord den heer Judocus Duwez. Achtste kuop. Eene partij Land, gelegen te Aalst Schaarbeke, op hel Kappelleveld, groot 30 aren 23 centiaren, gekend bij kadaster, sectio B N. 299abis, met eene grootte vaD 3o aren 10 centiaren, palende oost met halt kau tergat aan de volgende partij land, zuid deu heer Emmanuel De Coen-Moyersoen, west de voorgaande partij land cn noord de erven Meert. Negende koop Eene partij Land, gele gen te Aalst-Schaarbeke, op het Kappelleveld, groot 88 aren 96 centiaren, gekend bij ka daster, sectie BN. 313, 312 en 3t»i, te samen met eene grootte van 88 aren 80 centiaren, pa lende oost de erven van den heer Joseph Var. Molde kinderen van den beer Charles Blondel, de kinderen Tolleneer en den Arme van Aalst, zuid M. Jan VandePutte enden heer Emma nuel De Coen-Moyersoen, west met half kau tergal aan dezelfden heer De Coen, de voor gaande partij land en de erven Meert, noord de kinderen van den heer Joseph Van Mol. Deze partij Land zal in 3 gelijke deeien op geroepen worden 1/3 ten zuiden, i/3 temid den en 1/3 ten noorden. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaarbeke op den Hoesekauter, ge naamd het Vlierenpaalken, groot 15 aren 40 cedtiareo, gekend bij kadaster, sectie B N. 264, met eene grootte van 15 aren 50 centiaren palende oost don heer Philemon De Wolf.zuid do kinderen De Clercq, west hel hospitaal van Aalst, noord den Arme van Aalst en den heer Philemon De Wolf. Elfde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaarbeke, op den Hoesekauter, ge naamd den Coolscbenpul, groot 8u aren 69 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 267, met eene grootte van 80 aren, palende oost de volgende partij land, zuid de erven Van Cleemputte en den Arme van Aalst, west ma dame Moyersoen-Vanden Hende, noord den voetweg en daarover verscheide. Deze partij Land zal in 3 gelijke deeleB op geroepen worden 1/3 ten westen, 1/3 te mid den en 1/3 ten oosten. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaarbeke, op hel Kappelleveld, groot 25 aren 51 ceniiaren, gekend bij kadas ter, sectie B N. 268, met eene grootte van 25 aren 40 centiaren, palende oost Franciscus fieeckman, zuid hel kerkhof, west de voor gaande partij land, Doord den voetweg en daarover de weduwe Maas en andere Op te leggen boomprijs fr. 20,00. Al de voorschreven goederen in gebruik bij bel sterfhuis van den heer Petrus-Franciscus Pots-Podevyn. Dertiende koop. Eene partij Land, gele gen te Aalst-Schaarbeke, op den Siesegemkau- ter, groot 54 aren 12 centiaren, gekend bij kadaster, sectie C N. 1306, met eene grootte van 54 aren, palende oost de weduwe fiock- staal en anderen, zuid de kinderen De Smet, west den Arme van Aalst en noord üomien Mertens. In gebruik bij de kinderen Claus. Verdeeld in 2 deelen helft ten zuide en helf ten noorde. NIEUWERKERKEN. Een perceel Meersch, gelegen te Nieuwer- kerken, op den Herehemdriescb, groot 21 aren 52 centiaren, gekend bij kadaster, sectie B ex N. 1364, palende oost en zuid de straat, west den heer Franciscus Pots en noord de erven van Ludovicus Van Caeckeuberg Op te leggen boomprijs fr. 100,01». Vijftiende en laalsten koop. En eene partij Meersch, gelegen te iVieuwerkerken in den Braakman, groot 49 aren 21 ceniiaren, ge kend bij kadaster, sectie B N. 1222, met eene grootte van 47 aren 50 ceniiaren, palende oost de straat, zuid Ludovicus Baetens, west Jaco bus Muylacrt en noord Carolus Caulaart. Op te leggen boomprijs fr. 500,00. Deze beide laatste koopen ook in gebruik bij hel sterfhuis van den heer Pots Podcvyn ZITDAGEN Instel Maandag 5 December 1867, onT 2 ure namiddag, ter estaminet DE VLAS- MERKT, bij den heer Vander Vorst-Podevyn, te Aalst, achter de Groote Kerk. Verblijf Maandag 19 December 1887, om 2 ure namiddag, ter estaminet DG VRIJ JACHT, i> bij den heer Philemon Van Conings- loo, te Aalst, St. Job. Rij Licitatie OPENBARE VERKOOPING ZAAILANDEN en BOSSCHEN, te Meldert en Hekelgem De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal niet gewin van palmslagen openbaarlijk verkoopen 1° Eene behuisde en bebouwde Hofstede te Meldert, wijk Nieveldriesch, sectie C. N08 147c en 147d groot 9 aren 30 centlaren. 2® 6 aren Bosch, le Meldert, in den Huls* bosch, sectie C N° 246. 3* 9 aren U cent" Land, te Meldert, in het Zwijn of Kwerrelveld, sectie, C. N° 151e. 4® 18 aren 69 cent0. Land, gelegen als- voren, sectie C. N° 156b. o® 22 aren 26 cent". Land, te Hekelgem op den Plasbroeck, sectie B. N° 167c. 6® A. 19 aren 80 cent" Land, te Hekel gem, op de Koeiweide, seclie B. N. 198d. B. en 9 aren Bosch,gelegen alsvoren te gen voorgaande partij Land, seclie B. N° 199c. Instel 3Decemb. Verblijf 17 Decemb. 1887 Telkens om 3 uren namiddag, ter Zit tingszaal van den heer Vrederechter te Aalst groote Markt. VEND1TIE VAN •120 koopen schoone en 40 koopen elzen Schaarhout, TE MELDERT, omtrent den Koeisteert, in de Klaarhaag, in de Falluintjes, aan den Hoogen- meersch, op hei Mutsereel en aan de Mo lenstraat en te Moorse!, op den Geer. Op Dijnsdag 29 November 1887, om 9 uren voormiddag door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Men zal beginnen met de Boomen staande te Meldert, omtrent den Koei steert. ten Slerfhuize van Egidius Van den Bossohe, XE HELDERT. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Woensdag 30 November 1887, te beginnen om 8 ure 's morgens, ten Sterfhuize var. Egidius Van den Bossche, te Meldert, wijk kleinen Domenl, in het openbaar verkoopen, belgone volgt HUISMEUBELEN Tafels, Stoelen, Banken, Kleerkas, andere Kassen, Kas met Uurwerk, Bedkoelsen, Sloof, Tobbens, koperen, tinnen, ijzeren, gleisen en aarden Keukengerief. LANDBOUWERSALEM Botervat, Wanmo len, Kuipen, Eemers, Kruiwagen, Handkarre, Scbuppen, Braken, Bijl, Houweel, Bakmouil- lie. Balance, Schrijnwerkers- on Zawsalem, Schaafbank en Draaibank. BEESTEN Twee bokalfde Koeien, Varken, Kiekens en een goeden Trekhond Verders vele koopen Aardappelen, gezaagd Berd en Planken, gekapte Boomen en Brand hout, Strooi Mest en Beir, 800 Hopstaken, om trent 14 aren Loof en 5 aren Wortels te Velde. Gereede betaling voor de eet-en marklwa- reu, alsmede de koopen de tien franks niet overtreffende. Voor de andere koopen, tijd van betaling lot den 1 Maart 1888, mits stellende goede en ge kende borge. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene Woonhuizen en Hof, TE AALST, Langezoutstraat en Brabanlslraat. De Notarissen LIMPENS en BRECK POT, beide te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen I. Een Woonhuis met zijne erve te Aalst, in de Langezoutstraat, geteekend N° 12, sectie A N° 1175a Bewoond door M® W° Michel Schelfhout, medeverkoop ster. Ingesteld lr. 17050.00. Overnemingsprijs van toogen en loket ten fr. 100.C0. II. Eenen Eigendom te Aalst, groot in zijn geheel volgens meting 36 aren 94cen tiaren verdeeld in 31 loten en bestaande in LOT 1. Renteniershuis, in de Brabant- straat, groot 6 aren 96 ceniiaren, voortijds bewoond door wijlen Mr. Ignace Cnm- maert. Ingesteld fr. 17000.00. Op te leggen voor Boomprijs fr. 80.00. LOT 2. Koophandelshuis, nevens voor gaande, uitmakende den Hoek der Bra bant- en Erembodegemslraat, groot 6 aren 55 centiaren, bewoond door d'heer Emiel Beurms, met recht van huur tot 1 Januari 1892, mits 550 franken 's jaars. Ingesteld fr. 9000.00. Op te leggen voor Boomprijs fr. 40.00. LOT 3. Eenen hof, gioot 45 areD, lig gende achter voormelde twee laatste hui zen, met ingang in 'tErembodegemstraat- je. Ingesteld fr. 5700.00. Op te leggen voor Boom en Landprij- zen 200.00. LOTEN 4 tot en met 31. 28 Werk manswoningen, in de Erembodegemslraat en Erembodegemstraatje, komende aaa gezegden hofverhuurd per week te sa men 58 franken. Elke afzonderlijk opgeroepen, te sa men Ingesteld fr. 32760.00. N. B. Deze eigendom is allervoordee- ligst gelegen door zijne nabijheid aan de nieuwe Roopwarensiatie. Verders ziet men plan en aanwijzend tafereel op gedrukte plakbrieven. ZITDAGEN VeX'MTddag 28 November 1887. Telkens om 2 ure namiddag, ter Esta minet Het Brouwershuis te Aalst, aan de Hoofdkerk, bewoond bij d'heer Emiel Vernimmen. OPENBARE VERKOOPING VAN (twee Woning,) beplante Dreef en perceel Land, gelegen te Aalst Mijlbeek, (Breedestraat.) De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien bel behoort met gewin van palmslag en gela gen openbaarlijk verkoopen .- Eerste koop. Een HUIS zijnde eene twee woning gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek aan de Breedestraat gekadastreerd wijk D nummers 198b en 198c, groot 80 centiaren pa lende ten ooste Auguslinus Van de Velde, ten zuide de Kasseide, ten weste en ten noorde den volgenden koop. Bewoond door M. Vital Leeman aan fr 2 bij de week. Boomprijs fr. 50. Tweede koop. Eene met boomen beplan te Dreef genaamd Autonius Berg gelegen te Aalst-Mijlbeek aan de Breedestraat, bekend bij het kadaster wijk i> nummer »98a groot aldaar 45 aren io centiaren palende oost en ooslzuid Auguslinus Van de Velde, eu andere, zuid voor gaande koop en de straat, west Petrus Jose- phus Van Langeuhove en anderen en noord den heer Judoeus De Cock en anderen. Onverpacht. Boomprijs fr. 2950. Derbk koop Een perceel LAND gelegen te Aalst-Mijlbeek op het Wijogaardveld en Breedestraat, groot 15 aren 19 ceniiaren, ge- kadasleeerd wijk D nummer 203 met eene grootte van 15 aren, palende ten ooste Mijn beer Frans De Cock-De Bruyn te zuide de kas sei ten weste Mijnheer Jelie en ten noorde voorgaande koop. DERDEN ZITDAG: Op 29 November 1887. Om 4 ure namiddag ter herberg Den Klok- kenbol,gehouden door Mijnheer Louis FONCÉ te Aalst, Molendries. OPENBARE VERKOOPING VAN schoone en zware Eiken-, Kanada-, Wilgen-, magere Olmen-en Elzelaren- 1 Esschenboom alsmede van Erzelaren sprinkels, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op MAANDAG 28 NOVEMBER 1887, om 1 uur stipt nanooeo, in het opeDbaar verkoopen, de volgende koo pen Boomen, allen gestaan te Moorsel, te we len Namens M. Van Loo te Gent. 2 gavige Kanadaboomen, ter dikte van 2 me- terr gestaan op bet Eemerversveld (Kruis). 1 Eikenboom, ter dikte van 2 meters ge staan op hel Eemersveld (Kruis). Namens M. J. Callebaut en de erven Moens te Lebbeke. 8 schoone Kanadaboomen, gestaan in den Haverenbosch. 2 Eikenboomen, geslaan in den Haveren bosch Namens MM. D. Van Moesieke, J. Callebaut en anderen, te Moorsel. 16 zware Kanadaboomen gestaan aan de Ploeg of Stinkboscb. t Kanadaboom metende in omtrek ongeveer 3 meiers, iu een perceel Bosch op den Dries- winkel. 1 Esschenboom metende in omtrek ongeveer 2 meiers, in een perceel Bosch op den Dries- winkel. 3 magere Olmenboomen gestaan aan de Ploeg. 4 Erzelaren boomen, gestaan aan de Ploeg. 4 koopen Erzelaren sprinkels, gestaan aan de Ploeg Namens de kinderen De Bisschop te Wieze, M. De Decket en Cassiman te Moorsel. 8 schoone Kanadaboomen, gestaan in 't Hol, nabij de hofstede van M. P. J. Dc Decker. 1 zware Wilgenboom, geslaan in't Hol, nabij de hofstede van M. P. J. Do Decker. Namens MM Judocus Van Nuffel, Petrus De Smet en anderen te Moorsel. 2 schoone Kanadaboomen, aan de Popeliere- straat. 5 schoone Kanadaboomen aan de hofstede van M. Judocus Van Nuffel, Kruisabeel. 1 Eikenboom, aan de hofstede der erven Verdoodt, Kruisabeel. l zware Wilgenboom aan de hofstede der erven Verdoodt, Kruisabeel. 4 schoone Kanadaboomen aan den Bosch- molenput. 1 schoonen Kanadaboom aan de hofstede der erven Van Mulders, Houtenkruis. 1 mageren Olm aan de hofstede der erven Van Mulders. Houtenkruis. 2 iware Kanadaboomen in 't Hoeksken, aan het gebruik van Jufvr. Mathilde Verbergmoes. De verkooping zal beginnen om 1 uur slipt j nanoen op het Eemersveld, nabij het Houten- ruis, en volgen het order van den plakbrief. I Men zal vergadereu ter berberg van Karei De Rop, te Moorsel, Houtenkruis, j Op gewoone voorwaarden en tijd van beta- ling, mits le stellen goede borge.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3