RENTENIERS-HUIS ZITDAGEN ZITDAGEN OPENBARE VERKOOPIXG Burgershuizen, Pakhuis, Hofsteden, Zaailanden, en Meersschen, Instel, Donderdag 28 Juni i Verblijf, Donderdag 19 Juli Instel, Verblijf, Woensdag Woensdag 27 18 Juni Juli 1888. Te huren Te huren. eene grootte van G4 aren 90 centiaren, palende oost de Godshuizen van Gent, zuid dr erven Nooy, west de Godshuizen, van Aalst en noord den volgenden koop. Ingebruik geweest bij Bené De Kegel. Vijf en twintigste kooi». Eene partij Land, gelegen te Erenibodegem, op het Lokerenveld, groot 40 aren 89 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1234, met eene grootte van 43 aren 30 centia ren, palende oost den steenweg van Aalst op Ninove en Geeraardsbergen, zuid de Godshuizen van Gent en den voorpanden koop. west de Godshuizen van Aalst en noord de erven van den heer Van den Hende. Ingebruik geweest bij zelfden René De Kegel. Gemeente Haaltert. Zes en twintigste koop. Eene partij Laud, gelegen te Haeltert, op den Kruis- kauter, groot 2 hectaren 70 aren 55 cen tiaren, gekend bij kadaster sectio B, N. 403, 406 en 407, palende oost de erven Meganck en andere, zuid Jufvrouw Del- phine Schouppe en noord de erven van Domien Coppens. Ingebruik bij Char les Louis Van den Berghe en Charles Louis Redant. Verdeeld in 5 gelijke deelen, ieder ter grootte van 34 aren 11 centiaren, te be ginnen met hel vijfde ten oosten. Ieder deel heelt recht tot een vijfde deel in den los of uitweg ter grootte van 3 aren 99 centiaren. Zeven en twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen te Haaltert, op den Grootkauter, groot 9 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N. 827, met eene grootto van 9 aren 20 centiaren, pa lende oost Domien Raes, zuid de erven De Sadeleer, west Alina Mertens en noord de Weduwe De Schutter. Inge bruik bij Benoii Muylaert. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen te Haaltert, ten Bosch, groot 9 aren 22 centiaren, gekend bij ka daster sectie A, N. 230, palende oost Leander Lievens, zuid Désiré Van Impe, west de weduwe van Domien Baeyens als gebruiker en noord Philemon De Smet. Ingebruik bij denzelfden Benoit Muy laert. Negen en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te Haeltert,in het Terrenl- hout. groot bij meting 30 aren 80 centi aren, gekend bij kadaster sectie B. N. 194c, palende oost Franciscus Hun- ninck, zuid den steenweg van Aalst op Geeraardsbergen, wesi de erven van den heer Charles Arents, noord dezelfde en kinderen Ghysels. Ingebruik bij ge noemden Charles Louis Van den Berghe. Gemeente Hamme. Dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, genaamd de Donck, groot 71 aren 70 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 730, palende oost Emmanuel De Smet, zuid sicur Pen- ninck, west Franciscus De Minnekeer en noord sieur Van Acker. Ingebruik bij de weduwe Charles Van Haver. Verdeeld in twee gelijke deelen Helft ten oosten en helft ten westen. Een en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, op de Moerhei- de, groot 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie D, N. 828, met eene grootte van 76 aren palende Michel De Meyts zuid Joannes Verbeken, west ver- scheide en noord de Moerheidestraat. Ingebruik bij Petrus Franciscus De Witte. Verdeeld in 2 deelen, te weten Helft ten noorden. Op te leggen boom- prijs fr. 60.00 En helft ten zuiden. Gemeente Heldergem. Twee en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Heldergem,op den Buls- camp groot 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 643, met eene grootte van 74 aren 30 centiaren, palende oost de erven Van den Brulle, zuid de kinderen Schouppe, west de kinderen De Smet, noord den voetweg naar St-An- telinckx. In gebruik bij Franciscus Volckaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helf ten oosten en helft ten westen. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen te Heldergem, op den Naambosch, groot 13 aren 33 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 381 en 773, palende oost de erven Baetens, zuid den steenweg van Aalst naar Geeraards bergen, west Joannes Baptist Uytenhdve en noord Elias Coppens. Ingebruik) éenzelfdenFranciscus Volckaert. Gemeente Grembergen. Vier en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, genaamd de Putgavers, groot 1 heetaar 16 aren 82 centiaren, gekend hij kadaster sectie A. N. 86, met eene grootte van 1 heetaar 17 aren 10 centiaren, palende oost de Beke. zuid den Notaris De Kipper, west Fran ciscus Van Goeihem en noord Franciscus Van Acker en andere. Ingebruik bij Charles Van Buggeuhout. Verdeeld in twee deelen: Helft ten westen en helft ten oosten. Vijf en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, in bet Westbroek, groot 36 aren 10 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1175, pa lende oost den heer Schouteten en den steenweg, zuid de Dreve, west den Bel gischen Staat, noord denzelfden en ge noemden heer Schouteten. Ingebruik bij de gebroeders Cooreman. Op te leggen boomprijs fr. 10.00 Gemeente Liedekerke. Zes en dertigste koop. Eene partij Mserseh, gelegen te Liedekerke, in den Molenbroeck, groot bij meting 91 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 175, palende oost met half gracht aan den heer Van Droogenbroeck, zuid den los en daarover verscheide, west den Ouden Dender, noord Madame W* Sonck. Ingebruik bij sieur Franciscus Ver- cammen. Verdeeld in 2 deelen Helft ten zuiden en helft ten noorden. Gemeente Nederhasselt. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land. gelegen te Nederhasselt, tegen de Kerk, op den Melkbosch, groot 1 heetaar 3 aren 9i centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N. 308bis, palende oost den vol genden koop, zuid Madame Weduwe Charles De Witte, west en noord de straat. Ingebruik bij de Weduwe Pe trus Joannes Haelterman. Acht en dertigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Nederhasselt, op den Melkbosch, tegen de Kerk, groot 33 aren 34 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 309, palende oost de Schietplaats en de Beek, zuid zelfde Beek, west den voorgaanden koop en noord de straat. - Ingebruik bij dezelfde Weduwe Hael terman. Op te leggen boom-en haagprijs fr. 8C0,00 Gemeente Oultre. Negen-en-Dertigste Koop. Eenen blok Land, gelegen te Oultre, op den Doorn- kauter, groot bij meting 4 hectaren 45 aren 32 centiaren.wekend bij kadaster sec tie A,N,397 en 398,met eene grootte van 4 hectaren 46 aren 10 centiaren, palende oost verscheide, zuid Jacobus Buydens, west de straal, noord de beek en ver scheide. In gebruik bij jufvrouw We duwe J. B. Redant, te Nederhasselt. Verdeeld in 5 deelen, te weten Eerste deel 1 heetaar 4 aren, ten zuiden. Tweede deel 1 heetaar 12 aren,daar- neven. Derde deel 84 aren, daarneven. Vierde deel84 aren, daarneven. Vijfde deelEn 62 aren, ten noorden. Gemeente Waasmunster. Veertigste koop. Eenepartij Meersch, gelegen te Waasmunster, in den Kool- putwijk, groot 52 aren, 60 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 1938, palende oost de dreef, zuid Joannes Ver- beke, west Jacobus De Clippele en noord de weduwe van Joannes De Bruyn. - In gebruik bij Petrus Franciscus De Witte, te Hamme. Gemeente Wieze. Een en veertigste kgop. Eena partij Land, gelegen te Wieze, in de Schrover- straat. gekend bij kadaster sectie A, N. 729.730 «u 645 groot bij meting 1 heetaar 12 aren 13 centiaren, palende oost Pe trus Joannes Van Roy en Désiré Vermeir, zuid Petrus Joannes Van Roy, de wedu we Moortgat en den Molenweg, west Franciscus Hofman-Staes, noord de we duwe Auguste Van Roy en Jacobus Van Driessche, in gebruik bij Franciscus Moorgat. Verdeeld in 4 deelen, te weten Eerste deel37 aren 37 centiaren, ten westen. Tweede deel36 aren 37 centiaren, daarneven. Derde deel 37 aren 37 centiaren, daarneven. Vierdedeel: En 7 aren 9 centiaren over den weg.met de kapel eropstaande. Twee en veernigste koop. Eene par tij Land, gelegen te Wieze, genaamd den Wolfmeersch, groot 1 heetaar 42 aren 93 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N, 805, 806 en 807, palende oo»t Be noit Van Driessche, zuid Charles Van Langenhove en de kinderen Moortgat, west de erven De Schaepdryver, noord de Godshuizen van Dendermonde en an deren. In gebruik bij Victor Coore man en Benoit Van Driessche. Verdeeld in 3 gelijke deelen 1/3 ten westen, boomprijs fr. 80,00 4/3 té mid den 1/3 ten oosten. Gemeente Weert. Drij en Veertigste Koop. Eene partij and, Bosch en Water, gelegen le Weert, inden Polder, groot 2 hectaren i aar 68 centiaren, gekend bij kadaster sectie B. N. 421, 423 en 424. palende oost en zuid de straat, west en noord verschei de.In gebruik bij Edouard Goevaert. Op te leggen boomprijs fr. 440.00. Vier en Veertigste koop. En eene partij Land en Bosch, gelegen le Weert, genaamd Achterweert, groot 1 heetaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B, N. 434, 435, 436, 437 en 438, palende oost den Dijk en Straat, zuid den Dijk, west Madame De Smet en noord Mijnheer Charles Liénart. In gebruik hij den zelfden Goevaert. Op te leggen aandeel boomprijs op de dijken fr. 405, 00. Bij sterfgeval en om uit de onverdeeldheid te scheiden. van een schoon en welgelegen te Aalst, Baardegem, Erpe, Erondegem, Herdersem, Hofstade, Gijsegem, Heldert, Nieuwer kerken. Otter- gem, Vleckem, VHerzele en Wïelielen. De Notarissen BRECKPOT en DE GHEE8T, beide te Aalst zullen ten verzoeke van Mijnheer CHAHLliS LIENART testament uitvoerder en vereffenaar der nalatenschap van wijlen Jonkvrouw ISABELLA PAUWELAERT en van dezelfde nalatenschap, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen met gewin van palmslagen de volgende onroerende goederen, te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en groot Ren- Telkens om 9 uren voormiddag, ter Zittingszaal van den heer Vre derechter te Aalst, Groote Markt. tenicra-Huis mot Koetspoort, Paardenstal, ver dere Achtergebouwen en Hof gestaan en gele gen te Aalst, aan de Keizerlijke Plaats, getee- kend N° 29 en gekend bij kadaster sectie A VM950 en 1951, mot eene oppervlakkige grootte van 9 aren 20 centiaren, houdende van de eene zijde aan den heer De Clippele-De Schaepdryver en van de andere zijde aan den heer Victor Van Wambeko. Laatst bewoond geweest bij wijlen Jonkvrouw Isabella Pauwe- laerl Tweede koop. Een huis met Hof gestaan en gelegen le Aalst, in de Pontstraat of Brus- selschestraat, gekend bij kadaster sectie A N" 1636 en 1637 met eene grootte van i aren 80 centiaren, houdende van de eene zijac aan het huis en erve onder den 4d "koop en andere, van de andere zijde aan den heer Van den Bos- sche-Van Kelecom, van achter met den hof aan verscheide cn komende met oenen uilgang in de Klapstraat. Bewoond bij den heer David De Somer. Derde koop. Een Woonhuisje, gestaan en gelegen te Aalst, in de Klapstraat, gekend bij kadaster sectie A N° 164-2 mei eene groote van 70 centiaren, komende van de eene zijde aan de weduwe en kinderen van den beer Judocus De Meersman, van de andere zijde aan het voorgaande huis van hetwelk het heeft deelge maakt. Bewoond bij Huberlus Spacns. Vierde koop. Een Huis met zijne afhan kelijkheden gestaan en gelegen te Aalst, in de Pontstraat of Brusselschestraat, gekend bij kadaster sectie A N° 1634 en 1635 met eene grootte van I aar 80 centiaren, houdende van de eene zijde aan het huis onder den tweeden koop en van de andere zijde aan den heer Désiré Bonner. Bewoond bij den heer Louis Spatoghe. Vijfde koop- Een Magazijn of Pakhuis, ge staan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraat, gekend bij kadaster selie A N° I76t c met eene grootte van 2 aren 70 centiaren, houdende van de eene zijde aan de buizen van de erven Van Muylem en van de andere zijde aan den volgenden koop. Gebruikt geweest bij wij len Jonkvrouw Pauwelaert. Zesde koop. Een Huis met zijne erve, ge staan cn gelegen te Aalst, in de ZonnestraaU gekend bij kadaster sectie A, deel van N®176Pb houdende van de eene zijde aan den voorgaan den koop en van de andere zijde aan den vol genden koop. Bewoond bij Marinus Van Gysegem. Zevende koop. Een Huis met zijne ervo, gestaan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraal, gekend bij kadaster sectie A deel van N® 1760b houdende van de eene zijde aan het voorgaan de huis en van de andore zijde aan een huis van den beer Cobbaert Achtste koop Een Behuisd Hofsteedje gestaan en gelegen te Aalsl-Schaarbeke, aan den Paitenpul. groot in gronde 6 aren 14 cen tieren, palende oost Madame Dierickx, zuid en west de kinderen Mertens en noord de straat. Bewoond en gebruikt door de weduwe Koel. Negenste koop. Eene partij Land gelegen te Aalst Schaarbeke, op don Siosogemkautcr, groot 24 aren 09 centiaren, gekend bij kadaster Sectie C, N. 1322 met eene grootte van 25 aren palende oost de erven De Kegel, zuid sieur Buy! en west sieur De Norman. In gebruik bij sieur Charles De Sadeleer. Tiende koop. Eene partij Land gelegen le Aalst Schaarbeek, op den grooten Hoesekauler, groot 49 aren xi centiaren, gekend bij kadas ter Sectie B, N. 12 met eene grootte van 47 aren 60 centiaren, palende oost den heer De Rud- dero, zuid den weg, west verscheide en noord de meersschen Gebruikt geweest bij René De Kegel. Elfde koop. Een partij Meersch, gelegen le Aalst Schaarbeke, op het veld Aalst, achter het oud Kerkhof, groot bij moeting 7* aren 90 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N' 969, met eene grootte van 7ü aren, palende oost en zuid de heeren Borreman en andere, west het oud Kerkhof en d'heer Joseph Pode- vyn, noord den heer Francois Mo6yersoen. Gebruikt geweest bij wijlen Jonkvrouw Pau welaert. Verdeeld in 2 deelen Helft ten noorden, boomprijs fr, 96 00. En helft ten zuiden, boomprij3 fr. 28.00. Twaalfde koop. Eene partij Land, gele gen le Aalst-SchaarDeke,op den Kleinen Hoese kauler, groot 46 aren 12 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N' 99, met eene grootte van 45 aren, palende oost den weg, zuid d'erven Van de Velde, west de meersschen en noord sieur De Groot. ln gebruik hij sieur Do Looso-Schouppe Dertiende koop. Eene partij Land.gelegon te Aalst-Mijlbeke, op Papenrode, gekend bij kadasier sectie D N° 295a met eene grootte van 7o aren 60 centiaren, palende oost d'erven van den heer Charles De Smet, zuid verschelde, west Sieur Pilatn en Doord den voetweg. Ingebruik bij Livinus Pilatte. Veertiende koop. Eene partij Land, gele gen te Aalst Mijlbeke, op het Doorcveld,groot 36 aren H9 centiaren, gekend bij kadaster sec tie E N" 329 cn 33ü, met e«tnc grootte van 36 aren 40 centiaren, palende oost d'erven van den heer Eliaerl-Cools, zuid d'erven Dommer, west Joannes Podevyn en noord de Peerde" kensstraat. Ingebruik bij d'heer Alexander Podevyn. GEMEENTE BAARDEGEM. Vijftiende koop. Eene partij Land gelegen te Baardegem, op den Ticheldekker, groot 1 heetaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij ka daster sectie E N° 294 met een6 grootte van 1 heetaar 21 aren 90 centiaren, palende oost den heer 't Kint, zuid de weduwe Fieremans. west d estraat, noord den erven Pieters en hel Bu reel van Weldadigheid van Meldert. Ver deeld in 4 gelijke deelen, te beginnen mei het wesldeel naast de straat. Op te leggen boomprijs van dit deel fr. 80.00 GEMEENTE ERPE. Zestiende koop. Eene partij Land gele gen te Erpe, genaamd Eenhoorn, groot 54 oren 80 centiaren, gekend bij kadaster sectie D Ne 62 met eene grootte van 53 aren 50 cen tiaren, palende oost den armen van Eronde, gem, zuid Jan D'hooge en Achilles Schockaert, west den volgenden koop, noord Frederik Dc Sadeleer en andere. Ingebruik bij J. B. Schockaert. Zeventiende kogp. Eene partij Land ge legen te Erpe, nevens de voorgaande partij land, groot 15 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie I) N* 63, palende oost do voor gaande partij, zuid Achilles Schockaert, en noord den voetweg. Ingebruik bij denzel- ven J. B Schockaert. Achttiende koop. Eene partij Land gele gen te Erpe. op den Boschkauter, groot 44 aren 57 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N. 315 palende oost de Weduwe Matthys, zuid Charles Jean Verhoeven, west Fredericus D'haesc en noord Charles De Windt Inge bruik bij Frederieus Vanden Steen Negentiende koop. Eene partij Land ge legen te Erpe, op Erpekauter, groot 28 aren 18 centiaren, gekend hij kadaster sectie A N. 334, palende oost Joannes Verhoeven en J.-B. lie Brauwer, zuid Joannes De Geyter, west Joannes De Kerpel, en noord Joannes Verhoeven. Ingebruik bij J. B Roelandt. GEMEENTE ERONDEGEM. Twintigste koop Eene partij Land gele gen le Erondegem, aan den Bruldrieseb, groot bij meting 21 aren 52 centiaren, gekend bij kadasier sectio B N. 890, palende oost er. zuid den heer Joseph Van der. Eeckhout, west Domien Kennof en Madame Dannebonm, noord de straat. Ingebruik bij de kinderen De Middeleer. Boomprijs fr. 80.00 Ef.n en twintigste koop. Een perceel Land gelegen te Erondegem, op den Brul- driesch, groot 9 aren 83 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN. 896 met eene grootte van 9 aren 90 centiaren, palende oost de straat, zuid Domien Van Kerchove, west Joseph Van den Eeckhout en noord Charles Coppens. Ingebruik bij dezelfde kinderen De Middeleer. Twee en twintigste koop Een perceel Meersch gelegen te Erondegem aan den Gan zenrneerseh, groot bij meting 16 aren 90 cen tiaren, gekend bij kadaster Sectie B, N. 916, palende oost, zuid en west den Gazendrieech en noord de straat In gpbruik bij J. B. Schockaert. Boomprijs fr. 125,00 GEMEENTE HERDERSEM. Drij en twintigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Herdersem, aan de Ham straat, groot bij meeting 4 hectaren 17 aren 93 centiaren, gekend bij kadasier sectie A N" 331, 332,333 en 334, palende oost dc Ham straat, zuid de beke cn Josephine Moens, west den heer Ferdinand Vanderhaeghen De Dohbe- lacie en Seraphien Vandc Manie,noord de Ham straat. In gebruik bij d'heer Petrus Vanden Hove Vanden Broeck. Verdeeld in 6 gelijke deelen, ieder ter grootte van 69 aren 66 centi- te beginneD met het 1/6 deel ten oosten. Op leleggen biomprijs van dit deel fr. 80,00. GEMEENTE HOFSTADE. Vier en twintigsfe koop. Eene partij Land gelegen te Hofstade, op het Kalfveld of Babhelaarveld, groot 43 aren 4 centiaren, ge kend bij kadaster, Sectie A, N. 550 met eene grootte van 40 aren 90 centiaren, palende oost J. B. Hofman en de erven De Noose, zuid de zelfde erven De Noose, west J. B. Hofman en noord Charles Van Hauwermeiren en de partij land onder den 29 koop. In gebruik bij J. B. Hofman. Vijf en twintigste ko»p. eene partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkautcr, groot bij meting 62 aren, gekend bij kadaster Sectie C, 453 en 454. palende oost den steen weg van Aalst op Dendermonde, zuid den vol- genden koop, west den weg cn noord den j lieer Charles De Smet. In gebruik bij den heer Michel Van Geem cn zusters te Aalst. Ver- j deeld in 2 gelijke deelen helft ten Noorden j cu helft ten zuiden. Zes en twintigste koop. Een behuisd Hofstaedje geslaan en gelegen le Hofstade, op den Molenkauter, groot bij meting 13 aren 20 centiaren, palende oost en zuid den steen weg van Aalst op Dendermonde, west den weg en noord den voorgaanden koop. Ingebruik voor hel leven gedurende bij Felix Beerkman. Zbven en twintigste koop. Een perceel Meersch gelegen te Hofstade op den Buukeling, groot 18 aren 84 centiaren, gekend bij kadas ter Sectie C, N 473. palende oost den ijzeren weg. zuid de erven Matthys, west het kerkfa briek van Hofstade en noord den volgenden koop. ln gebruik bij dc weduwe Daelman Acht en twintigste koop. Eene partij Meersch gelegen te Hofstade, op den Beuke- ling, tegen den watermolen, groot bij metiog 70 aren 30 centiaren, gekend bij kadaster sectie C N. 474 met eene grootte van 70 aren 40 centiaren, palende oost de partij land on der den 30" koop, zuid den voorgaanden koop, west liet Kerkfabriek van Hofstade en de Mo lenbeek, noord do kinderen van Felix Mat thys, Ingebruik bij den heer Joseph Eve- raert. Verdeeld in 2 deelen, helft ten zuiden, en htlften noorden. Boomprijs fr. 35.r0 Negen-en twintigste koop. Eene partij Land gelegen te Hofstade op het Babhelaar veld, groot 65 aren 17 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N 556 en 557 met eene grootte van 64 aren 70 centiaren, palende oost dc heer Franciscus Matthys, zuid J B. Hofman en koop 24, west Charles Van Hauwermeiren, noord denzelfden on Joseph De Rybel. Inge bruik bij J. B. Hofman. Verdeeld in 2 deelen Helft ten oosten en helft ten westen. Df.rti«ste koop. Een partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkauter, groot bij meting 36 aren 83 centiaren, gekend bij ka daster sestie C. 442b, palende oost den weg en daarover den heer Gheeraerdts, zuid den ijzerenweg, west de koopen 27 en 28, noord Felix Matthys 5n den weg. Ingebruik bij Franciscus De Coster. GEMEENTE GIJSEGEM. Een en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, in hel Donderland, groot 83 aren, gekend bij kadaster sectie A. N. 106 met eene groole van 87 aren 20 centiaren, palende oost Madame Van den Broecke, zuid den lieer DeClercque-Wissocq, west den armen van Gijsegem en noord d'erven van GrasdorfL Ingebruik bij Petrus Joannes Bruylandt Twee en dbrtigstk koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, op denDrieschwijk, groot 61 aren 49 centiaren, gekend bij kadas ter sectie A N. 624 met eene groote van 63 aren, palende oost Louis De Meersman, zuid den armen van Herdersem, west Madame De Coninck en noord Mevrouw Lecandele. In gebruik bij Joseph Van Royen. GEMEENTE MELDERT. Drij en dertigste koop. Eene partij Land gelegen to Meldert, tegen St-Slephanus Kapel, op het Parijsveld, groot 46 aren 12 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN. 516, «517 en 518 met eeno grootte van 45 aren, palende oost Michel Van de Wijngaert, zuid Adrianus Van Nuffel, west den erven Van de Wyugaerl en noord de straat. Ingebruik bij Joannes Van bamme te Baerdegem. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Vier en dertigste koop. - Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Huyt, groot bij meting 61 aren 44 centiaren, gekend bij kadasier sectie C N. 423 met eene grootte van 62 aren 60 centiaren, palende oost de erven Van den Hende, zuid de weduwe D'hae- 8eleer-Van Landuyt te Heldergem, west ver scheide, noord den heer Vander Straeten en Philemon Van Impe. Ingebruik bij Domien Muylaert te Haeltert. Verdeeld in 2 deelen Helft ton oosten en helft ten westen. Vijf in dertigste koop Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken op den Berg, groot bij meting 45 aren 18 centiaren, gekend bij kadaster sectie C N 241 met eene grootte van 45 aren 20 centiaren, palende oost Joannes- Baptisle Van Impe, zuid de Kauterbaan, west de weduwe van Frederic De Sadeleer en noord bet bureel van Weldadigheid van Aalst In gebruik bij Joseph De Backer te Haeltert. Zes en dertigstk koop. Eeno partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op hel Kappeleveld, groot 55 aren 34 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B N 688, 689, 690 en 691, palende oost den heer de Kercbove te Gent, zuid ver scheide, west Jacobus Schockaert, noord den voetweg. Ingebruik bij Charles Muylaert en Charles Mertens. Verdeeld in 3 gelijko deeled 1/3 ten oosten, 1/3 te midden en 1/3 ten westen. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken op Pijpen- beek, genaamd het Veldeken, groot 45 aren 50 centiarci., gekend bij kadaster sectie B N 810b palonde oost de hofstede van Sieur Redant, zuid de straat, west de Hofstede van de kinderen Roelandt en noord de Larestraat. Boomprijs fr. 60.09 L.geb-uik bij dezelfde Charles Muylaert en Charles Mertens. Acht en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Boom gaard, groot 82 aren 37 centiaren gekénd bij kadaster sectie B N 801a met eene grootte van 82 aren, palende oost de erven van denbeer Gusiave De Coen, zuid en west den lieer Char les Bacten, noord de hofsteden van Celeslien Muylaert en de weduwe Charles Mertens en den los. Ingebruik bij dezelfde Charles Muy laert en Charles Mertens. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Boomprijs oost deel fr 35.t)i' en W6st deel fr. 10 00 Negen en dertigste koop. Een perceel Land gelegen te Nieuwerkerken op het Moor- telveld, groot 15 aren 35 centiaren, gekend bij kadasier sectie B N. 884 met eene grootte van 14 aren 80 centiaren,palende oost de Gods huizen van Aalst, zuid den heer Bernard Beu kens,west koop 50 en noord de Godshuizen van Aalst. Ingebruik bij genoemden Charles Mertens. Veertigste koop. Een perceel Land gele gen te Nieuwerkerken op het Kappelleveld, groot 9 aren 53 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 682 met eene grootte van 9 aren 10 centiaren, palende oost Joannes Raes, zuid de Larestraat, west Jacobus Schockaert noord denzelven en de partij Land onder koop 36. Ingebruik bij genoemden Charles Muylaert. Een en veértiöste koop Een pattij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den 7/oogen- berg, gekend bij kadaster sectie C, Nr 23u met eene grootte van 27 aren 10 centiaren,palende oost den volgenden koop, zuid de Larestraat, west Benoit Muylaert en noord Albert Blanc- kaert. Ingebruik bij Joannes De Smet Twee en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nièuwerkerken op den Hoo- genberg, gekend bij kadaster sekiie C N® 227 met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende oost de erven var. den heer Alphonse Baeten, zuid dc Larestraat, westden voorgaan den koop, noord Franciscus Van den Storme. Ingebruik bij den zelfden Joannes De Smt'. Dnu en veertigste koop Een perceel Land te Nieuwerkerken op het klein Molenvcld groot 14 aren 45 centiaren, gekend bij kadas ter sectie C Nr 342 met eene grootte van l 3 aren 50 centiaren, palende oost Alphonse De Gheesl als gebruiker, zuid de losbaan, west de kinderen Roelandt en noord den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Dominions Callebaut. Vier en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Kraai- winkel, groot 69 aren 17 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN™ 1091 en i092, palende oost Fredericus De Clercq, zuid Madame Va u den Brouck, west de elraat, noord Fredericus De Clercq en den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Franciscus Van Biesbroeck. Verdeeld in twee deelen Helft ten noorden en helft ten zuiden. Vijf en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op het groot Mo- lenveld, groot 29 aren. 20 centiaren, gekend bij kadaster sectie CNr 692, met eene grootte van 27 aren 90 centiaren, palende oost den heer doktor Bacten, zuid de weduwe De Vulder, west d'erven van Franciscus Van Landuyt en noord de Rijdenlstraat. In gebruik bij ge noemden Dominicus Callebaut. Zes en veertigste koop Eene partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, genaamd den Kwaden Lap, groot 41 aren 20 centiaren, gekend bij kadasier sectie B N" 1162,1163, 1164 en 1165, met eene grootte van 40 aren 20 centiaren, palende oost den voetweg eu daarover d'erven van den lieer Gusiave De Coen, zuid Madame van den Brouske, west de zelfde dame Vanden Broucke eu noord Judocus Roels Ingebruik bij de kinderen van Nico las Segers. Zeven en veertigste koop. Een partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, op den Rosten, groot 15 aren 98 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N™ 357 en 357bis met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, palende oost de kinderen van Domien Tas, zuid do straat, west d'heer Charles Van Landuyt,noord de beke. In gebruik bij genoemden Charles Mertens. Acht en veertigste koop. Eene partij Land gelegen le Nieuwerkerken, op den Beek- meersch, groot 19 aren 68 centiaren, gekend bij kadaster sectie Nr palende oost Do mien De Neef, zuid Alphonse Vanden broeck, west d'heer Charles Van LaGduyt, noord den los en daarover de kinderen Roelandt. Inge bruik bij genoemden Dominicus Callebaut. Negen en veertigste koop. Een perceel land gelegen te Nieuwerkerken op der. Beek- meersch, groot 14 aren 14 centiaren, gekend bij kadaster seetie B N' 1153, palende oost den voetweg, zuid Joannes De Sehryver, west de erven van den heer Gusiave De Coen en Char les Muylaert In gebruik bij denzelfden Dominicus Callebaut. Vijftigste koof. Eene partij Land gele gen te Nieuwerkerken, op den Moorleldam, groot 42 aren 13 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B Nr 885, palendo oost de Godshuizen van Aalst en koop 39, zuid de Hoesebeek, west d'erven van den heer Gustave De Coen en noord deGodshuizen van Aalst.— Ingebruik bij Charles-Louis De Vuyst. GEMEENTE OTTERGEM. Een en vijftigste koop. Eene partij Land, gelegen te Ottergem, op het Teeken, groot 69 aren 80 cer.ltaren, gekend bij kadaster sectie A Nr 504,palende oost de Godshuizen van Gent, zuid den weg, west Madame De Craecker-Dom- mer, noord den waterloop en daarover Petrus Blondeel.Ingebruik bij Hieronymus Sienaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helft ten oosten Boomprijs fr. 55,00 Helft ten westen Boomprijs fr. 45,00. GEMEENTE VLECKEM. Twee en vijftigste koop. Eon perceel Land, gelegen te Vleckem, op d'Haling, groot 9 aaren 22 centiaren, gekend bij kadaster sec tie A Nr 185c, palende oost de weduwe De Clercq, zuid den los, west Hieronymus Sienari en noord Donalus Meuleman. In gebruik bij Petrus Van Hoeck. GEMEENTE VLIERZELE. Drie en vijftigste koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzelo, op bet Grootveld, groot 66 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie A Nr 141, palende oost do weduwe Auguste De Smet eu Petius Vander Slijken, zuid den weg, west Albert De Moor en noord de weduwe van Auguste De Smet In gebruik bij Joannes De Windt. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Vier in vuvtigsti koop. Eene partij-Land gelegen te Vlierzele op het Grootveld, groot 31 aren 36 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N° 116, palende oost de Diepestraat,zuid Joan- nes-Baptist De Vos, west de kinderen Ver- cruyssen en noord het gescheed van Oordegem. In gebruik bij denzelven De Windt. GEMEENTE WICHELEN. Vijf en vijftigste koop. En een perceel Land, gelegen te Wichelen op het Elsrot, door sneden met den Steenweg, groot 9 aren 34 centiaren, palende aan den Steenweg, van Lede, aan den Arme van Wichelen, aan Franciscus Van Caneghem en aan J Bapt. Pie ters, als gebruiker. ln gebruik bij Hippoly- te Hendriekx. Telkens om 9 uren voormiddag ter Zittingszaal van den heer Vre derechter te Aalst, Groote Markt. een zeer gerieflijk HCIS, geslaan en gele gen in de Korte Zoutstraat alhier, voorzien van pomp-en regenwater, en bewoond door den beer Louis Pannekoek, smid Voor de voorwaarden zich te bevragen bij P, DE CONINCK-PEIRREBOOM, N° 8, zelfde straat. Een Huis met schoone groote Vitrien, ge slaan in 't begin der Kapellestraat, met ruimen Kelder, Boven- en Benedenplaatsen. Zich le bevragen bij M. AD. BYL,in de xelfdo straat.

De Denderbode | 1888 | | pagina 4