RENTENIERS-HUIS ZITDAGEN ZITDAGEN OPENBARE VERKOOPIX& Burgershuizen, Pakhuis, Hofsteden, Zaailanden, en Meersschen, Instel. Donderdag 28 Juni Verblijf, Donderdag 19 Juli 1888. Instel, Woensdag 27 Juni Verblijf, Woensdag 18 Juli 1888. Te huren Te huren. eene grootte van 64 aren 90 centiaren, palende oost de Godshuizen van Gent' zuid dr erven Nooy, west de Godshuizen, van Aalst en noord den volgenden koop. Ingebruik geweest bij Kené De Kegel. Vijf en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Lokerenveld, groot 40 aren 89 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1SÈ>4, met eene grootte van 45 aren 30 centia ren, palende oost den steenweg van Aalst op Ninove en Geeraardsbergen, zuid de Godshuizen van Gent en den voorgaanden koop. west de Godshuizen van Aalsoen noord de erven van deu lieer Van den Hende. Ingebruik geweest bij zelfden René De Kegel. Gemeente Haaltert. Zes en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te Ilaeltert, op den Kruis- kauter, groot 2 hectaren 70 aren 55 cen tiaren, gekend bij kadaster sectio B, N. 405, 406 en 407, palende oost de erven Meganck en andere, zuid Julvrouw Del- phine Schouppe en noord de erven van Domien Coppens. Ingebruik bij Char les Louis Van den Bergbe en Charles Louis Redant. Verdeeld in 5 gelijke deelen, ieder ter grootte van 54 aren 11 centiaren, te be ginnen met het vijfde ten oosten. Ieder deel heeft recht tot een vijfde deel in den los of uitweg ter grootte Van 3 aren 99 centiaren. Zeven en twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen te Haaltert, op den Grootkauler, groot 9 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N 827, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, pa lende oost Domien Raes, zuid de erven De Sadeleer, west Alina Mertens en noord de Weduwe De Schutter. Inge bruik bij Benoit Muylaert. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen te Haaltert, ten Bosch, groot 9 aren 22 centiaren, gekend bij ka daster sectie A, N. 250, palende oost Leander Lievens, zuid Désiré Van Impe, west de weduwe van Domien Baeyens als gebruiker en noord Philemon De Smet. Ingebruik bij denzelfden Benoit Muy laert. Negen en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te llaeltert.in het Terrent- hout, groot bij meting 30 aren 80 centi aren, gekend bij kadaster sectie B. N. 194c, palende oost Franciscus Hun- ninck, zuid den steenweg van Aalst op Geeraardsbergen, west de erven van den heer Charles Arents, noord dezelfde en kinderen Ghysels. Ingebruik bij ge noemden Charles Louis Van den Berghe. Gemeente Hamme. Dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, genaamd de Donck, groot 71 aren 70 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 730, palende oost Emmanuel De Smet, zuid sieur Pen- ninck, west Franciscus De Minnekeer en noord sieur Van Acker. Ingebruik bij de weduwe Charles Van Haver. Verdeeld in twee gelijke deelen Helft ten oosten en helft ten westen. Een en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, op de Moerhei- de, grimt 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie D, N. 828, met eene grootte van 76 aren palende Michel De Meyts zuid Joannes Verbeken, west ver- scheide en noord de Moerheidestraat. Ingebruik bij Petrus Franciscus De Witte. Verdeeld in 2 deelen, te weten Helft ten noorden. Op te leggen boom- prijs fr. 60.00 En helft ten zuiden. Gemeente Heldergem. Twee en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Heldergem,ep den Buls- camp groot 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 643, met eene grootte van 74 aren 50 centiaren, palende oost de erven Van den Brulle, zuid de kinderen Schouppe, west de kinderen De Smet, noord den voetweg naar Sl-An- telinckx. In gebruik bij Franciscus Volckaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helf ten oosten en helft ten westen. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen te Heldergem, op den Naambosch, groot 15 aren 35 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 581 en 773, palende oost de erven Baetens, zuid den steenweg van Aalst naar Geeraards bergen, west Joannes Baptist Uytenhove en noord Elias Coppens. Ingebruik) denzelfden Franciscus Volckaert. Gemeente Grembergen. Vier en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, genaamd de Putgavers, groot 1 hectaar 16 aren 82 centiaren, gekend hij kadaster sectie A. N. 86, met eene grootte van 1 hectaar 17 aren 10 centiaren, palende oost de Beke. zuid den Notaris De Kepper, west Fran- ciscis Van Goeihem en noord Franciscus Van Acker en andere. Ingebruik bij Charles Van Buggenhout. Verdeeld in twee deelenHelft ten westen en helft ten oosten. Vijf en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, in het Westbroek, groot 56 aren 10 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1175, pa lende oost den heer Schouteten cn ieu steenweg, zuid de Dreve, west den Bel gischen Staat, noord denzelfden en ge noemden heer Schouteten. Ingebniik bij de gebroeders Cooreman. Op te leggen boomprijs fr. 19.00 Gemeente Liedekerke. Zes en dertigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Liedekerke. in den Molenbroeck, groot bij meling 91 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 175, palende oost met half gracht aan den heer Van Droogenbroeck, zuid den los en daarover verscheide, west den Ouden Dender, noord Madame W" Sorick. Ingebruik bij sieur Franciscus Ver- cammen. Verdeeld in 2 deelen Helft ten zuiden en helft ten noorden. Gemeente Nederhasselt. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land. gelegen te Nederhasselt, tegen de Kerk, op den Melkbosch, groot 1 hectaar 3 aren 91 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N. 508bis, palende oost den vol genden koop, zuid Madame Weduwe Charles De Witte, west en noord de straat. Ingebruik bij de Weduwe Pe trus Joannes Haelterman. Acht en dertigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Nederhasselt, op den Melkbosch, tegen de Kerk, groot 55 aren 34 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 509, palende oost de Schietplaats en de Beek, zuid zelfde Beek, west den voorgaanden koop en noord de straat. - Ingebruik bij dezelfde Weduwe Hael terman. Op te leggen boom-en haagprijs fr. 8CO.-00 Gemeente Oultre. Negen-en-Dertigste Koop. Eenen blok Land, gelegen te Oultre, op den Doorn- kauter. groot bij meting 4 hectaren 45 aren 52 centiaren,gekend bij kadaster sec tie A,N,597 en 598,met eene grootte van 4 hectaren 46 aren 10 centiaren, palehde oost verscheide, zuid Jacobus Buydens, west de straal, noord de beek en ver scheide. In gebruik bij jufvrouw We duwe J. B. Redant, te Nederhasselt. Verdeeld in 5 deelen, te weten Eerste deel 1 hectaar 4 aren, ten zuiden. Tweede deel I hectaar 42 aren.daar- neven. Derde deel 84 aren, daarneven. Vierde deel84 aren, daarneven. Vijfde deelEn 62 aren, ten noorden. Gemeente Waasmunster. Veertigste koop. —EenepartijMeersch, gelegen te Waasmunster, in den Kool- putwijk, groot 32 aren, 60 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 1938, palende oost de dreef, zuid Joannes Ver - beke, west Jacobus De Clippele en noord de weduwe van Joannes De Bruyn. - In gebruik bij Petrus Franciscus De Witte, te Hamme. Gemeente Wieze. Een en veertigste kgop. Eene partij Land, gelegen te Wieze, in de Schrover- straat. gekend bij kadaster sectie A, N. 729.730 en 615 groot bij meting 1 hectaar 12 aren 13 centiaren, palende oost Pe trus Joannes Van Roy en Désiré Vermeir, zuid Petrus Joannes Van Roy. de wedu we Moortgat en deu Molenweg, west Franciscus Hofman-Staes, noord de we duwe Auguste Van Roy en Jacobus Van Driessche,in gebruik bij Franciscus Moorgat. Verdeeld in 4 deelen, te weten Eerste deel 37 arer. 37 centiaren, ten westen. Tweede deel36 aren 37 centiaren, daarneven. Derde deel 57 aren 37 centiaren, daarneven. Vierde deelEn 7 aren 9 centiaren over den weg. met de kapel er opstaande. Twee en veernigste koop. Eene par tij Land, gelegen te Wieze, genaamd den Wolfmeersch, groot 1 hectaar 42 aren 95 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N, 805, 806 en 807, palende oost Be noit Van Driessche, zuid Charles Van Langenhove en de kinderen Moortgat, west de erven De Schaepdryver, noord de Godshuizen van Dendermonde en an deren. In gebruik bij Victor Ceere- man en Benoit Van Driessche. Verdeeld in 3 gelijke deelen 1/3 ten westen, boomprijs Ir. 80,00 1/3 te mid den 1/3 ten oosten. Gemeente Weert. Drij en Veertigste Koop. Eene partij and, Boseh en Water, gelegen le Weert, id den Polder, groot 2 hectaren 1 aar 68 centiaren, gekend bij kadaster sectie B. N. 421, 423 en 424. palende oost en zuid üe straat, west en noord verschei de.—In gebruik bij Edouard Goevaert. Op te leggen boomprijs fr. 440.00. Vier en Veertigste koop. En eene partij Land en Bosch, gelegen te Weert, genaamd Achterweert, groot 1 hectaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B, N. 434, 435, 436, 437 en 438, palende oost den Dijk en Straat, zuid deu Dijk, we3t Madame De Smet en noord Mijnheer Charles Liénart. In gebruik bij den zelfden Goevaert. Op te leggen aandeel boomprijs op de dijken fï. 105, 00. Bij sterfgeval en om uit de onverdeeldheid te scheiden. van een schoon en welgeleeen te Aalst, Baardegem, Erpe, Erondesem, Ilei-dersem, Holutado, Gijsegem, Meldei-t, Bdeuwerkerken, Ottei-- gem, Vleckem, Vlierzele en Wichelen. De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst zullen ten verzoeke van Mijnheer CHARLliS LIENART testament uitvoerder en vereffenaar der nalatenschap van wijlen Jonkvrouw ISABKL1.A PAUWELAERT en van dezelfde nalatenschap, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen met gewin van palmslagen de volgende onroerende goederen, te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en groot Ren teniers-Huis met Koetspoort, Paardenstal, ver dere Achtergebouwen en Hof gestaan en gele gen te Aalst, aan de Keizerlijke Plaats, getee- kend N° 29 en gekend bij kadaster sectie A N*M950 en 1951, met eene oppervlakkige grootie van 9 aren 20 centiaren, houdende van de eene zijde aan den heer De Clippele-De Schaepdryver en van de andere zijde aan den heer Victor Van Wambeke. Laatst bewoond geweest bij wijlen Jonkvrouw Isabella Pauwe- laert Tweede koop. Een huis met Hof gestaan en gelegen te Aalst, in de Pontstraat of Brus- selsckesiraai, gekend bij kadaster sectie A N#s 1636 en 4637 met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, houdende van de eene zijae aan hel huis en erve onder don 4d nkoop en andere, van de andere zijde aan den lieer Van den Bos- sche-Van Kelecom, van achter met den hof aan verscheide en komende met eenen uilgang in de hlapstraat. Bewoond bij den heer bavid De Somer. Telkens om 9 uren voormiddag, tsr Zittingszaal van den heer Vre derechter te Aalst, Groote Markt. Derde koop. Een Woonhuisje, gestaan cn gelogen te Aalst, in de Klapstraat, gekend bij kadaster sectie A N° 4642 met eene groote van 70 centiaren, komende van de eene zijde aan de weduwe en kinderen van den heer Judocus De Meersman, van de andere zijde aan het voorgaande huis van hetwelk hel heeft deelge maakt. Bewoond bij Hubertus Spaens. Vierde koop. Een Huis met zijne afhan kelijkheden gestaan en gelegen te Aalst, in de Pontstraat of Brusselschestraat, gekend bij kadaster sectie A N* 1634 en 1635 met eene grootte van 1 aar 88 centiaren, houdende van de eeno zijde aan bet huis onder den tweeden koop en van de andere zijde aan den heer Désiré Bonner. Bewoond bij den heer Louis Spacoghe. Vijfde koopEen Magazijn of Pakhuis, ge staan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraal, gekend bij kadasler seiie A N° 176: c met eene grootte van 2 aren 70 centiaren, houdende van de eene zijde aan de huizen van de erven Van Muylem en van de andere zijde aan den volgenden koop. Gebruikt geweest bij wij len Jonkvrouw Pauwelaert. Zesde koop. Een Huis met zijne erve, ge staan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraal, gekend hij kadaster sectie A, deel van N*I76'b houdende van de eene zijde aan den voorgaan den koop en van dc andere zijde aan den vol genden koop. Bewoond bij Marinus Van Gysegem. Zevende koop. Een Huis met zijne erve, gestaan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraal, gekend bij kadaster sectie A deel van N° 4760b houdende van de eene zijde aan het voorgaan de huis cn van de andere zijde aan een huis van den beer Cobbaert Achtste koop Een Behuisd Hofsteedje gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan den Puitcnput. groot in gronde 6 aren 44 cen tieren, palende oost Madame Dierickx, zuid en west de kinderen Mertens en noord de straat. Bewoond en gebruikt door de weduwe Noël. Negenste koop. Eene partij Land gelegen te Aalst Schaarbeke, op den Si<segemkauter, groot *24 aren ,*.9 centiaren, gekend bij kadaster Sectie C, N. 4322 met eene grootie van 25 aren palende oost de erven De Kegel, zuid sieur Buy! en west sieur De Norman. ln gebruik bij sieur Charles De Sadeleer. Tiende koop. Eene partij Land gelegen le Aalst Schaarbeek, op den grooten Hoesekauler, groot 49 aren 81 centiaren, gekend bij kadas ter Sectie B, N. 12 met eene grootie van 47 aren 60 ceniiaren, palende oost den heor De Rud- dero, zuid den weg, west verscheide en noord de meersschen Gebruikt geweest bij René Is Kegel. Elfde koop. Een partij Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeke, op hel veld Aalst, achter het oud Kerkhof, groot bij meeting li aren 90 centiaren, gekend bij kadasler sectie C, Nr 969, met eene grootte van 7o aren, palende oost en zuid de heeren Borreman en andere, west hel oud Kerkhof en d'heer Joseph Pode- vyn, uoord den heer Frangois Mneyersoen. Gebruikt geweest bij wijlen Jonkvrouw Pau welaert. Verdeeld in 2 deelen Holfl ten noorden, boomprij3 fr, 96.00. En helft ten zuiden, boomprijs fr. 28.00. Twaalfde koop. Eene partij Land, gele gen le Aalst-Scbaarbeke,op den Kleinen Hoese kauler, groot 46 aren 12 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N' 99, met eene grootte van 45 aren, palende oost den weg, zuid d'erven Van de Velde, west de meersschen en noord sieur De Groot. ln gebruik bij sieur De Loose-Schouppe Dertiende koop. Eene partij Land,gelegen le Aalst-Mijlbeke, op Papenrode, gekend bij kadasler sectie D N° 295a met eene grootte van 7o aren 60 centiaren, palende oost d'erven van,< den heer Charles De Smet, zuid verscheide, west Sieur Pilatte en noord den voetweg. Ingebruik bij Livinus Pilatle. Veertiende koop. Eene partij Land, gele gen ie Aalst Mijlbeke, op het Dooreveld,groot 36 aren 89 centiaren, gekend bij kadasler sec tie K N" 329 en 33o, met «cue grootte van 36 aren 4t centiaren, palende oosi d'erven van den henr Elianrl-Cools, zuid d'erven Dommer, west Joannes Podevyn en noord de Peerde* kensstraat. Ingebruik bij d'heer Alexander Podevyn. GEMEENTE BAARDEGEM. Vijftiende koop. Eene partij Land gelegen te baardegem, op den Ticheldekker, groot 4 hectaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij ka daster sectie EN0 294 met eene grootte van 4 hectaar 2l aren 9'» ceniiaren, palende oost den heer 't Kim, zuid de weduwe Fieremans. west deslraat, noord den erven Pieters en het Bu reel van Weldadigheid van Meldert. Ver deeld in 4 gelijke deelen, te beginnen met het wesldeel naast de straat. Op le leggen boomprijs van dit deel fr. 80.00 GEMEENTE ERPE. Zestiende koop. Eene partij Land gele gen le Erpe, genaamd Eenhoorn, groot 54 aren 80 centiaren, gekend bij kadasler sectie D Ne69 met eene grootte van 53 aren 5u cen tiaren, palende oost den armen van Eronde, gern, zuid Jan D'hooge en Achilles Schockaert, west den volgenden koop, noord Frederik De Sadeleer en andere. Ingebruik bij J. B. Schockaert. Zeventiende kogp. Eene partij Land ge legen te Erpe, nevens de voorgaande partij land, groot 4 5 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie I» N° 63, palende oost do voor gaande partij, zuid Achilles Schockaert, en noord den voetweg. Ingebruik bij denzel- ven J. B Schockaert. Achttiende koop. Eene partij Land gele gen te Erpe. op den Boscbkauter, groot 44 aren 57 ceniiaren, gekend bij kadasler sectie A N. 315 palende oost de Weduwe Maithys, zuid Charles Jean Verhoeven, west Fredericus D'haeso en noord Charles De Windt Inge bruik bij Fredericus Vanden Steen Negentiende koop. Eene partij Land ge legen ie Erpe, op Erpekauter, groot 28 aren 41 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N. 334, palende oost Joannes Verhoeven en J.-B. De Brauwer, zuid Joannes De Geyter, west Joannes De Kerpel, en noord Joannes Verhoeven. Ingebruik bij J. B Roelandt. GEMEENTE ERONDEGEM. Twintigste koop- Eene partij Land gele gen te Erondegem, aan den Bruldriesch, groot bij meting 24 aren 52 centiaren, gekend bij kadasler sectio B N. 890, palende oost er. zuid den heer Joseph Van der. Eeckhout, west Domien Kennofen Madame Dannebonm, noord de straat. Ingebruik bij de kinderen De Middeloer. Boomprijs fr. 80.00 Een en twintigste koop. Een perceel Land gelegen te Erondegem, op den Brul driesch, groot 9 aren 83 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN. 896 met eene grootte van 9 aren 90 centiaren, palende oost de straat, zuid Domien Van Kercbove, west Joseph Van den Eeckhout en noord Charles Coppens. Ingebruik bij dezelfde kinderen De Middeleer. Twee en twintigste koop Een perceel Meersch gelegen te Erondegem aan den Gan zenmeersoh, groot bij meting 46 aren 9n cen iiaren, gekend bij kadaster Sectie H, N. 94 6, palende oost, zuid en west den Gazendrieech en noord de straat In gebruik bij J. B. Schockaert. Boomprijs fr. 125,00 GEMEENTE HERDERSEM. Drij en twintigste koop. Eene partij Meersch, gelegon le llerdersem, aan de Ham straat, groot bij meeting 4 hectaren 17 areri 93 centiaren, gekend bij kadasler sectie A Nrs 334, 332,333 en 334, palende oost de Ham- straat, zuid de beke cn Josephine Moens, west den heer Ferdinand Vanderhaeghen De Dohbe- laeie en Seraphien Vanile Maelc,noord de Ham straat. - ln gebruik hij d'heer Petrus Vanden Hove Vsnden Broeck. Verdeeld in 6 gelijke deelen, ieder ter grootte van 69 aren 66 centi- te beginnen met hel 4/6 deel ten oosten. Op teleggen b. omprijs van dit deel fr. 80,60. GEMEENTE HOFSTADE. Vier en twintigsfe koop. Eene partij Land gelegen te Hofstade, op het Kalfveld of Babbelaarveld, groot 43 aren 4 centiaren, ge kend bij kadaster, Sectie A, N. 550 met eer.e grootte van 4t) aren 90 centiaren, palende oost J. B. Hofman en de erven De Noose, zuid de zelfde erven De Noose, west J. B. Hofman en noord Charles Van Hauwermeiren en de partij land onder den 29 koop. In gebruik bij J. B. Hofman. Vijf en twintigste koop. eene partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkauler, groot bij meting 62 aren, gekend bij kadaster Sectie C, 453 en 454. palende oost den steen- weg van Aalst op Dendermonde, zuid den vol- f genden koop, west den weg en noord deu f lieer Charles De Smet. ln gebruik bij den beer Michel Van Geem en zusters te Aalst. Ver- j deeld in 2 gelijke deelen helft ten Noorden cn helft ten zuiden. Zes en twintigste koop. Een behuisd Hofsteedje gestaan en gelegen te Hofstade, op den Molenkauier, groot bij meting 4 3 aren 20 centiaren, palende oost en zuid den steen weg van Aalst op Dendermonde, we3t den weg on noord den voorgaanden koop. Ingebruik voor hel leven gedurende bij Felix Beeckman. Zeven en twintigste koop. Een perceel Meersch gelegon te Hofstade op deu Beukeling, groot 48 aren 84 centiaren, gekend bij kadas ler Sectie C, N 473. palende oost den ijzeren weg. zuid de erven Matthys, west het kerkfa briek van Hofstade en noord den volgenden koop. In gebruik bij de weduwe Daelman Acht en twintigste koop. Eene partij Meersch gelegen te Hofstade, op den Beuko- hng, legen den watermolen, groot bij meling 7o aren 30 ceniiaren, gekend bij kadaster sectie C N. 474 met eene grootte van 70 aren 40 centiaren, palende oost dc partij land on der den 30° koop, zuid den voorgaanden koop, west het Kerkfabriek van Hofstade en de Mo lenbeek, noord de kinderen van Felix Mat thys. Ingebruik bij den heer Joseph Eve- raert. Verdeeld in 2 deelen, helft ten zuiden, en helf ten noorden. Boomprijs fr. 35.e0 Negen-en twintigste koop. Eene partij Land gelegen te Hofstade op het Babbelaar veld, groot 65 aren 47 ceuliaren, gekend bij kadaster sectie A N 556 en 557 met eene grootte van 64 aren 70 centiaren, palende oost de heer Franciscus Matthys, zuid J B. Hofman en koop *24, west Charles Van Hauwermeiren, noord denzelfden en Joseph De Rybel. Inge bruik bij J. B. Hofman. Verdeeld in 2 deelen Helft ten oosten en helft ten westen. Dertigste koop. Een partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkauler, groot bij meling 36 aren 85 centiaren, gekend bij ka daster seetie C 442b, palende oost den weg en daarover den heer Gheeraerdls, zuid den ijzerenweg, west de koopen 27 en 28, noord Felix Matthys cn den weg. Ingebruik bij Franciscus De Cosier. GEMEENTE GIJSEGEM. Een en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, in het Dunderland, groot 83 aren, gekend bij kadaster sectie A. N. 106 met eene grooie van 87 aren 20 centiaren, palende oost Hadame Van den Broecke, zuid den heer DeClercque-Wissoeq, west den armen van Gijsegem en noord d'erven van Grasdorff. Ingebruik bij Petrus Joannes Bruylandt Twee en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, op den Drieschwijk, groot 61 aren 49 ceniiaren, gekend bij kadas ter sectie A N. 624 met eene groote van 63 aren, palende oost Louis De Meersman, zuid den armen van llerdersem, west Madame De Cocinck en noord Mevrouw Lecandele. In gebruik bij Joseph Van Royen. GEMEENTE MELDERT. Drij fn dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Meldert, legen St-Stephanus Kapel, op het Parijsveld, groot 46 aren 42 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 516, 547 en 548 met eene grootte van 45 aren, palende oost Michel Van de Wijngaert, zuid Adriauus Van Nuffel, west den erven Van de Wyngaert en noord de straat. Ingebruik bij Joannes Van üamme te Baerdegem. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Vier en dertigste koop - Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den lluyt, groot bij meting 61 aren 4t ceniiaren, gekend bij kadaster seetie CN 423 met eene grootte van 62 aren 6(> ceniiaren, palende oost de erven Van den Hende, zuid de weduwe D'hae- seleer-Van Landuyt le Heldergem, west ver scheide, noord den heer Vander Straeten en Philemon Van Impe. Ingebruik bij Domien Muylaert te Ilaeltert. Verdeeld in 2 deelen Helft ton oosten en helft ten westen. Vijf en dertigste koop Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken op den Berg, groot bij meting 45 aren 15 centiaren, gekend bij kadaster sectie C N 244 met eene grootie van 45 aren 20 ceniiaren, palende oost Joannes- Baptiste Van Impe, zuid de Kauterbaan, west de weduwe van Frederic De Sadeleer en noord hel bureel van Weldadigheid van Aalst In gebruik bij Joseph De Backer te Ilaeltert Zes en dertigste koop Eeno partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op het Kappeleveld, groot 55 aren 34 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B N 688, 689, 690 en 691, palende oost den beer de Kercbove le Gent, zuid ver scheide, west Jacobus Schockaert, noord den voetweg, Ingebruik bij Cbarles Muylaert en Charles Mertens. Verdeeld in 3 gelijke deeled 4/3 len oosten, 4/3 te midden en t/3 ten westen. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land gelegen ie Nieuwerkerken op Pijpen- beek, genaamd het Veldeken, groot 45 aren 50 centiaren, gekend bij kadasler sectie B N 8 10b palende oost do hofstede van Sieur Redant, zuid de slraat, west de Hofstede van de kinderen Roelandt en noord de Larestraat. Boomprijs fr 6J.09 Ingeb-uik bij dezelfde Charles Muylaert en Charles Mertens. Acht en dertigste koop Eene partij Land gelegen le Nieuwerkerken, op den Boom gaard, groot 82 aren 37 cemiaren gekend bij kadasler sectie B N 801 a met eene grootte van 82 aren, palende oost de erven vau den heer Gusiavo De Coen, zuid en west den heer Char les Baeten, noord de hofsteden van Celestien Muylaert en de weduwe Charles Mertens en den los. Ingebruik bij dezelfde Cbarles Muy laert en Charles Mertens. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Boomprijs oost deel fr 35.0i' en west deel fr. 40 00 Negen en dertigste koop. Een perceel Land gelegen te Nieuwerkerken op het Moor- telvcld, groot 45 aren 35 centiaren, gekend bij kadasier sectie B N. 884 met eene grootte van 14 aren 80 centiaren,palende oost de Gods buizen van Aalst, zuid den heer Bernard Beu kens,west koop 50 en noord de Godsbuizen van Aalst. Ingebruik bij genoemden Charles Mertens. Veertigste koop. Een perceel Land gele gen ie Nieuwerkerken op het Kappelleveld, groot 9 aren 53 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 682 met eeue grootte van 9 aren 40 centiaren, palende oost Joannes Raes, zuid de Larestraat, west Jacobus Schockaert noord denzelven en de partij Land onder koop 36. Ingebruik bij genoemden Charles Muylaert. Een bh veertigste koof Een partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Hoogen- berg, gfkend bij kadaster sectie C, Nr 23u met eene grootte van 27 aren 10 centiaren.palende oost den volgenden koop, zuid de Larestraat, west Benoit Muylaert en noord Albert Blanc- kaert. Ingebruik bij Joannes De Smet. Tvvef. en veertigste ko<'P. Eene partij Land gelegen te Nieuwei kerken oo den Hoo- genberg, gekend bij kadaster sektie C N° 227 mei eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende oost de erven var. den beer Alpbonse Baeten, zuid de Larestraat, westden voorgaan den koop, noord Frauciscus Van den Siorme. Ingebruik bij den zelfden Joannes DeSmt'. Drij en veertigste koop Een perceel Land te Nieuwerkerken op het klein Molenveld groot 44 aren 45 centiaren, gekend bij kadas ter sectie C Nr 342 met eene grootte van I 3 aren 50 ceniiaren, palende oost Alphonse De Gheest als gebruiker, zuid de losbaan, west de kinderen Roelandt en noord den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Dominions Callebaut. Vier en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Kraai- winkcl, groot 69 aren 17 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN" 1091 en 1092, palende oost Fredericus De Clercq, zuid Madame Va n den Brouck, west de straat, noord Fredericus De Clercq en den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Franciscus Van Biesbroeck Verdeeld in twee deelen Helft ten noorden en helft ten zuiden. Vijf en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op het groot Mo lenveld, groot 29 aren 20 ceniiaren. gekend bij kadaster sectie C Nr 692, met eene grootte vau 27 aren 90 centiaren, palende oost den heer doktor Baeten, zuid de weduwe De Vulder, west d'erven van Franciscus Van Landuyt en noord de Rijdentstraat. - In gebruik bij ge noemden Dominicus Callebaut. Zes en veertigste koop Eene partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, genaamd den Kwaden Lap, groot 41 aren 20 ceniiaren, gekend bij kadasier sectie B N" 4162,1463, 41b4 en li65, met eene grootte van 40 aren 20 ceniiaren, palende oost den voetweg en daarover d'erven van den heer Gustave Do Coen, zuid Madame van den Brouckc, west do zelfde dame Vanden Broucke en noord Judocus Roels Ingebruik bij de kinderen van Nico las Segers. Zeven en veertigste koop. Een partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, op den Rostert, groot 15 aren 98 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N" 357 en 357bis met eene grootte van 17 aren 50 ceniiaren, palende oost de kinderen van Domien Tas, zuid da straat, west d'heer Charles Van Landuyt,noord de beke. In gebruik bij genoemden Charles Mertens. Acht en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Beek- meersch, groot 19 aren 68 centiaren, gekend bij kadaster seetie Nr palende oost Do mien De Neef, zuid Alphonse Vanden Broeck, west d'neer Charles Van Landuyt, noord den los en daarover de kinderen Roelandt. Inge bruik bij genoemden Dominicus Callebaut. Negen en veertigste koof. Een perceel land gelegen te Nieuwerkerken op den Beek- meersch, groot 44 aren 44 centiaren, gekend bij kadaster sectie B NM153, palende oost den voetweg, zuid Joannes De Sehryver, west «4e erven van den heer Gustavo De Coen en Char les Muylaert In gebruik bij denzelfden Dominicus Callebaut. Vijftigste koof. Eene partij Land gele gen te Nieuwerkerken, op den Moorteldam, groot 42 aren 43 centiaren, gekend bij kadas ier sectie B Nr 885, palende oost de Godsbuizen van Aalst en koop 39, zuid de Hoesebeek, west d'erven van den heer Gustave De Coen t>n noord deGodshuizen vanAalst.— Ingebruik bij Charles-Louis De Vuyst. GEMEENTE OTTERGEM. Een en vijftigste koop. Eene partij Land, gelegon te Ottorgem, op het Teeken, groot 69 aren 80 centiaren, gekend bij kadaster sectie A Nr 504,palende oost de Godshuizen van Gent, zuid den weg, w est Madame De Craecker-Dom- mer, noord den waterloop en daarover Petrus blondeel.— ingebruik bij Hieronymus Sienaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helft ten oosten Boomprijs fr. 55,00 Helft ten westen Boomprijs fr. 45,00. GEMEENTE VLECKEM. Twee en vijftigste koop. Een perceel Land, gelegen te Vleckem, op d'Haling, groot 9 aaren 22 centiaren, gekend bij kadaster sec tie A Nr 185c, palende oost de weduwe De Clercq, zuid den los, west Hieronymus Sieuart en noord Donalus Meuleman. In gebruik bij Petrus Van tloeck. GEMEENTE VLIERZELE. Drie en vijftigste koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, op het Grootveld, groot 66 aren ju ceniiaren, gekend bij kadasler seetie A N' 141, palende oost de weduwe Auguste De Smet en Petrus Vander Slijken, zuid den weg, west Albert De Moor en noord de weduwe van Auguste De Smet In gebruik bij Joannes De Windt. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Vier en vijftigste koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzele op het Grootveld, groot 31 aren 36 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N° 416, palende oost de Diepestraat.zuid Joan nes-Baptist De Vos, west de kinderen Ver- cruyssen en noord het gescheed van Oordegem. ln gebruik bij denzelven De Windt. GEMEENTE WICHELEN. Vijf en vijftigste koop. En een perceel Land, gelegen ie Wiebelen op het Elsrot, door sneden met den Steenweg, groot 9 aren 34 ceniiaren, palende aan den Steenweg, van Lede, aan den Arme van Wichelen, aan Franciscus Van Caneghcm en aan J. Bapt. Pie ters, als gebruiker. ln gebruik bij IJippoly- te Hendrickx. Telkens om 9 uren voormiddag ter Zittingszaal van den heer Vre derechter te Aalst, Groote Markt. een zeer gerieflijk HUIS, gestaan en gele gen in de Korte Zoutstraat alhier, voorzien van pomp-en regfjiwater, en Bewoond door den heer Louis Pannekoek, smid Voor de voorwaarden zicb te bevragen bij P. DE CONINCK-PEIRREBOOM, N° 8, zelfde slraat. Een Huis met schoone groote Vitrien, ge staan in T begin der Kapellestraat, met ruimen Kelder, Boven- en Benedcnplaaisen. Zich te bevragen bij M. AD. BYL,in de zelfde straat.

De Denderbode | 1888 | | pagina 4