Kiezingen. Nieuw reglement op de openbare danspartijen. INHULDIGING DES VIANDELS Bond der Katholieke Bekwaam heidkiezers van Aalst. Kaatspel. - Houtmarkt. Te Namen steekt men denationale vlag uit aan den Katholieken Kring. Kunnen de liberalen, dien naam weerdig, zoo een aanvallende houding verdragen Te Antwerpen beeldt M. De Laet zich in dat hij. de gekozene sedert 25 jaar, het recht heeft alleen op het Meir te wandelen. Onbeschofte grysaard dat verdient liberale sla gen En de gouverneur dan Heeft die niet den toupette gaan zien wat er voorvalt Maar dat is regelrecht eene beleediging voor M. den burgemees ter De wael. Klopt op den verte genwoordiger des Konings Eindelijk, en dit gaat over zijn hout, de Meetingisten durven na de kiezing bijeen komen in den Burger kringhun gewoon lokaal om er den triomf te vieren. Heeft men ooit zoo veel stoutmoedigheid gezien En die nobele liberale partij loopt verbitterd, en als tegenprotestatie, om de ruiten te breken in een gast huis, in de werkhuizen van Escaut en Handelsbladenz. Inderdaad, dat zijn de zoogezegde uitdagingen Wij maken vreedzaam gebruik van ons recht, dat is te gaan wandelen, de vlag uit te steken, ons te vereenigen, enz. en dat alles wordt door het liberaal janhagel aan zien als eene uitdaging, en geeft hun het recht ons als Gongoleezen aan te vallen en de politie vindt, onder hen, geen enkelen vetten kraag om vast te pakken Daar zijn er in het liberaal kamp, die zoo wanhopend zijn over den uitslag der kiezingen, dat zij tot de grootste zottig heden zouden overslaan. Al de liberalen, die nog in de Kamer zitten, moeten hun ontslag geven, zegt men opgewonden. Waartoe zou eene nieuwe kiezing die nen Om hier en daar nog meer neerla gen op te loopen Doch beter dan datde konservatieven zouden niet opkomen in deze kiezingen zij willen aan de linkerzij geerne laten behouden hetgeen ze heeft zij willen hunne soort niet zien verdwijnen uit onze Kamerdebatten De Etoile voelt meer en meer haren glans verbleeken De linkerzij wordt door en door zwak. Wel is waar heeft zij nog altijd M. Frère-Orban, de groole, de majestueus»; maar die neemt maar heel zelden deel aan de debatten. Zij heeft M. Pirmez die te veel denkt aan zijn eigen positie in de Kamer, om leider eener partij te zijn. M. Jules Bara staat alleen voor de ver pletterende meerderheid, en het is alleen deze afgod, die rEtoile van de klerikale eerst moet verlossen van die solda ten van den Paus, zegt de oude com- meer. Wel wonderlijk Het liberaal janhagel bedreigde de geestelijke gestichten te Brussel, alsof deze de oorzaak waren van de neerlaag. De ware oorzaak van den val is de liberale partij zelve, deels door de flaters die zij begaan heeft in de politiek deels door de verdeeldheden, die tusschen haar ontstaan zijn. Als men zich wil wreken, dat men zich richte tot MM. Janson en Féron dat zijn de groote afbrekers van den doktrinairen winkel. Wel zingt men A bas Janson II faul le pendre Comme un cochon Maar zingen doet niet zeer zegde M. Malou in zijnen tijd. RECHTERLIJKE KRONIJK. Jonge moordenaar. De rechtbank van Brussel had eenen jongeling veroordeeld zekere Laudy, die uit afgunst zijn jongen broêr gewurgd en liern vervolgens, om aan eenen zelfmoord te doen gelooven, aan het slot van een venster opgehangen had. De straf, die tegen hem werd uitge sproken,en beloopende tot 5 jaren gevan genis, is Woensdag door het beroepshof bekrachtigd. 4 Onze Stedelijke Raad ie in zijne zit ting van vrijdag lest overgegaan tot de tweede stemming, over 't nieuw regelement op de danspartijen. MM. Gheeraerdts en De Gheest stel den voor de kermis van Terlinden (Mijlbeek) en den eersten zondag der kermis van Hofstade op den Nieuwen Dendermondschen Steenweg, ook te begrijpen onder de wijkkermissen waar danspartijen mogen gehouden worden, omdat deze feesten van ouds gekend zijn. Deze vooretel werd bestreden door MM. Claus, Meert, Vanderhaegen, Van Gyseghem en Limpens. Er werd afzonderlijk overgegaan tot de stemming over beide wijkkermis sen. Het voorstel der heeren Gheeraerdts en De Gheest wordt verworpen. Stem den voor: MM. Borreman, Gheeraerdts, De Gheest en Yerbrugghen. Het recht van 5 lranks te betalen door de herbergiers der buitenwijken is afgeschaft geworden wanneer zy danspartijen geven op de erkende wijkkermissen. Indien de herbergiers der buiten wijken openbare dansfeesten houden op de andere dagen door't reglement bepaald, 't is te zeggen, op de kermis van Juli, Vastenavonddagen, enz. enz. moeten zij even als de herbergiers der kuip van de stad, een recht van 10 franks betalen. Het is aan de herbergiers toegelaten op hunnen koer of den grond van hunne woning afhangende, eene tent op te slagen, wanneer deze slechts bestaat uit eenige staken, overdekt met lijnwaad doch zonder planken vloer. Geene kinderen onder de 16 jaren mogen in de danszalen aangenomen worden, tenzy zij vergezeld zijn door hunne ouders of voogden. De danspartijen mogen nietaanvan- genvöör 5 uren des namiddag en moeten altijd eindigen om 11 uren 's nachts, ten zij in geval van toela ting door den heer Burgemeester te verleenen. Op St-Martensjaarmerkt is het toegelaten des voormiddags danspartijen te houden. Het gansche reglement werd ge stemd met 10 stemmen tegen 1 en 3 onthoudingen. Stemden voor MM. Moyersoen, Burny,Meert, De Gheest, Claus, Bethu- ne, Vanderhaegen, Limpens, Van Mol en Van Gyseghem. Stemde tegen M. Borreman. Onthielden zich MM. Gheeraerdts, Verbrugghen en Van Wambeke. Zij verklaarden zich te onthouden omdat het reglement volgens, hen, ongelijk heden daarstelt tusschen de wiiken en verder ook omdat de wettelijkheid van zekere bepalingen hen niet be wezen schijnt. De Godshuizen en De Demlergalm. De noodlijdende ouderlingen te Aalst niet geboren maar die door een lang ver blijf alhier hunne wettelijke onderstands woonst verkregen hebben, aanschouwt De Demlergalm als vreemdelingen, als lieden zonder eenig recht van in onze Godshuizen opgenomen te worden. Hoe liefdadig toch, niet waar Wft zou hij zeggen moest men elders de geboren Aalstenaren met zijne maat meten Nu van dit punt uitgaande blijft De Dendergalm beweeren dat de bevolking van ons oudemannenhuis ten meerderen deele uit zulkdanige lieden bestaat, dus uit vreemdelingen, is samengesteld. Ehwel, die beweering van De Den dergalm is valsch, valsch tot in den grond De bevolking van ons oudemannenhuis beslaat uit 31 geboren Aalstenaren en 14 personen elders geboren maar die alhier sedert 30 a 40 jaren verblijven. Wij dagen Den Dendergalm uitliet te kunnen of zelfs te durven betwisten. De Dendergalm zegt ons dat hij de kwestie der ingebrachte gelden, enz. enz. niet al te wel verstaat. Ge moet het ons niet zweeren, kame raad, uwe brabbeltaal over dit punt duidt het klaar en duidelijk genoeg aan. Wij hebben heden niet veel tijd en nog veel min plaats om ons met het gezeever van Den Dendergalm onledig te hou den, en daarbij 't zal nog wel eens later, in kiezingstijd, beter te pas komen. Nu, wat de kwestie der weesjongens betreft, mogen wij verzekeren dat zij bij 't verlaten van 't geslicht, het noodige gereedschap ontvangen voor het uitoefe nen van hunnen stiel benoodigd, en dit ongeminderd hunne spaargelden. En nu ten slotte iets om onze geachte lezers eens te laten oordeelen welke rare feniksen er met het wekelijks bekladden van Den Dendergalm gelast zijn. Ik weet niet, zegt de liberale feniks, sedert wanneer het reglement 't welk de uilgang op 18 jaren bepaalt in voese is,en bijgevolg weet ik dus ook niet welken in vloed het gehad heeftop de vermeerdering der bevolking van ons jongensweezen- huis Wel feniks Heden gaan er zes uit die den ouderdom van 18 jaren hebben bereikt en ik neem er dadelijk 6 jongeren in hunne plaats aan, hoe kan dan de be volking vermeerderen Is dat wellicht liberale rekenkunde volgens Den Dendergalm Allons, jonge, zwijg over de Godshui zen en ga slapen En al zulk dom gezeever van eenen maconnieken logie-uil zouden wij weke lijks moeten weerleggen Neen, neen, zoo dwaas niet STERFGEVALLEN. Men meldt ons uil Impe het overlijden van den E. H. Dalschaert, pastoor de zer parochie. Zondag Iets heeft de groote parochie Zomergem haren uitmuntenden herder verloren, den Eerweerden Heer Emma nuel Haegeman. Deze voorbeeldige pries ter, te Meerbeke den 19 Januari 1804 ge boren, was de studiegezel van Mgr Bracq in het Seminarie te Gent en werd pries ter gezalfd te Mechelen den 23 Januari lf-27. Als onderpastoor bediende hij achtervolgens de parochiën Nieuwerkerke en Sint Baafs te Gent hij werd pastoor le Aygem den 26 Juni 1838 en te Zomer gem den 13 Juni 1347. Hij was de vader van al zijner parochianen,maar ook tege lijk een waakzame en onverschrokken» hoeder zijne geestelijke schapen, om alle zielsgevaren al te weren en alle goede werken te bevorderen. van den Zondag 24 Juni 1888. PROGRAMMA Om 10 uren voormiddag. Vergadering ten lokale de Kring De Vriendschap, Korte Zoutstraat. Om 10 3/4 uren voormiddag. In de kerk van den H. Mar- tinus, plechtige wijding van het Vaandel en Mis. Om 1 1/2 uren. Lunch, in de prachtige zaal van den Werkmanskring. 2b0 deelnemers. Om 3 1/2. Optocht rond de stad. De Stoet aan den welken 27 maatschap pijen zullen deelnemen, zal gevormd wor den ten lokale de Kring De Vriend schap. Korte Zoutstraat, en de volgende straten doortrekken Keizerlijke Plaats, Nieuwstraat, Leo- poldstraat, Esplanade, Statiestraat, Sta tieplein, Albert-Lienartstraat, Vaarstraat, Bisschopstraat, Molenstraat, Kerkstraat, Brusselschestraat, Houtmerkt, Zonne- straat, Korte-en Lange Zoutstraat,Groote Markt en Hopmarkt. Om 5 uren. Vergadering op Stads schouwburg, Hopmarkt, uitreiking van eeremetalen aan de deelnemende Maat schappijen. Om 6 uren. Luisterrijk Concert op den kiosk, ter Groote Markt. PROGRAMMA Harmonie der Katholieke Jonge Wacht, Boom. I. Reine d«s Fées, opening- stuk doer J. Morenier.. II. Les deux Sérins, polka voor twee klein» fluiten, door E. II. Deby. Fanfaren der katholieke Jonge Wacht, Leuven. I. Openingstuk. II. Fantazy. Koninklijke Harmonie van Aalst. I. Hohenzollern rhummarsch. L'.nratu. li. Feestopeningstuk Lkutner. III. 2 Consertino voor klarinet, uitgevoerd door M. Lao Walpot. Van den Bogaerde. IV. Les Palincurs wals. Waldtelffel. Onze Katholieke medeburgers wor den vriendelijk verzocht hunne woonhui zen te bevlaggen. Burgerwacht. Wij verne men dat de kiezir.gen van de Burgerwacht onzer stad, door de Bestendige Deputatie komen verbroken te worden. ZONDAG 24 JUNI 1888. Om 10 1/2 ure voormiddag Fr. De Vos. Erembodegem, tegen A. Van Dries- sche, Wieze. Om 2 ure namiddag G. De Vidts, Hefstade, tegen Th. De Saedeleer, Lede. Daarna Angelus De Clerck, Wieze, tegen C. Uiltersprot, Denderbelle. ALLERHANDE NIEUWS. Bij misgreep hebben wij den prijs van fr. 2,50 de flesch aangewezen onder de advertentie, Begenerateur Universel des cheveux de MadameS. AAllen.» Deze aangeduide prijs is deze voor de Mel rose, le regénerateur favori des cheveux de verkoopprijs voor deze beide prepara ten zijn zeer verschillend. Paarden-tentoonstelling te Brussel. Ter gelegenheid dezer tentoonstelling zal maandag aan staande alhier een pleziertrein ingericht worden met 50 ten honderd verminde ring op de prijzen, Voor verdere inlichtingen, zie de plak brieven. Kanadaboomen. Wan neer men zich naar de kanten van Den derleeuw, Welle, Iddergem, Denderhau- tem, enz. begeeft en de kanadaboomen in 't zicht krijgt, vraagt men zich onwil lekeurig afZijn wij dan in 't hartje van den winter Ware het niet dat men de groene velden voor zich had men zou het gelooven, want de kauadaboomen zijn gansch ontbladerd. Geen bladje is er meer op te bespeuren, allen zijn afgevre- ten door eene groene rusp die naar T schijnt, alleen deze bladeren aantast. Alle andere boomten hebben hun ge bladerte behouden. Waarlijk die gansch reeksen ontbladerde boomeu in tegen woordigheid der groene velden, leveren een hoogst pijnelijk contrast op St. I*ieterscla{fZ. H. Leo XIII komt ter gelegenheid van zijn Pries- terjubilé te vergunnen dat dezen jare op St-Pietersdag, vallende op eenen vrijdag, vleesch mag gebruikt worden. Programma van 't Concert 't welk zal gegeven worden door T Fan faarkorps der le eompagnie van de Pupil lenschool op Zondag 17 Juni omll 1/2 ure voormiddag ter Groote Merkt. 1. Gruu an Mein Vaderland marche Nersdorf. 2. Le Marché aux domestiques, fantaisie, Bordèse. 5. A toi toujours, gavotte, Bender. i. Extrait de l'invitation a la valse, Weber. 5. Au triple galop, Gubbaert. De Orkestmeester, M. VAN DER LINDEN. Woelingen te Brussel. De kon- servatieve bladen der hoofdstad, deelen nog een aantal bijzonderlieden meé over de woeling, die 's avonds na de ballotee ring aldaar plaats had, eene woeling die toch naar het schijnt, met eenige ongeregeldheden gepaard gingen, maar waarover de liberale bladen schier geen woord zeggen. De avond ,zegl de Courrier, was betrek kelijk kalm, behalve eenig» heldendaden van de studenten,door hel blad la canaille universitaire genoemd. Bij het uitgaan der Ligue, hebben ver scheidene dagbladschrijvers den citoyen Bertrand, van het blad Le Peuple moeten vergezellen om hem tegen de aanvallen te verdedigen, hoewel hij zich in de zit ting volgens de Gazette, tamelijk uitda gend tegenover de liberalen had gedra gen. Voor de Beurs, waar eene samenscho ling plaats had, werden twee werkliè aangehouden, doch korts nadien weêr losgelaten. Tegenoverde lokalen der independenten en van de konservalieve vereeniying, waar denationale vlag was uitgestoken,hebben eenige schoelies de spiegelruiten met steenen verbrijzeld. Eene der spiegel ruiten werd met een revolverkogel door schoten. Men heeft den persoon, die het schot gelost heeft, niet kunnen vinden... natuurlijk. Rond 10 ure 's avonds kwam een groep van rond de 700 studenten, met knuppels gewapend in de 'tKintstraat en bleef slaan voor do kostschool der Eerw. Zusters van O.-L. Vrouw, waar, behalve de betalende juffers, nog ten minste 800 kinderen kosteloos onderwijs en kleeding genieten. Twee aanleiders van die groep waren met ijzeren staven gewapend, bij middel waarvan zij poogden de koperen deur- plaat te verbrijzelen. Vier der aanvallers geraakten in han den der policie. Een hunner, zekere Janssens, was met eene ijzeren staaf ge wapend. Ondanks hun verzei en de beweering dat zij ontschuldig waren, werden zij ter beschikking van het par ket gesteld. De Zusters, die 's anderdaags 's mor- gends de verschillende werptuigen in de klassen opraapten, vonden stukken ijzer, steenen en een gebroken stekskenspot met het merk van het Volkshuis. Voor de vergaderzaal der Liguewerd een priester beleedigd eu uitgejouwd,zoo dal hij een naburig huis moest binnen vluchten. Volgens de Bêforme hebbende helden zijnen hoeden zijnen overjas afge nomen en deze zegevierend op eenen stok rond gedragen. Eene andere groep studenten, heeft de stad doorloopen, onder het geroep A bas la calotte, het zingen van het onge- diert en O Van den peereboom. Deze groep werd gedurig grooter, zoo dat zij in de nabijheid der Noorderstatie tot eene getalsterkte van omtrent 3000 man geraakt was. In de nabijheid der woning van M. Somzée werd gehuild en gefloten, doch de doorgang was gedeeltelijk versperd. Voor het overige heefter nietsmeldens- weerdig plaats gehad. Te Luik ook hebben eenige studenten- groepen gepoogd, wraak te nemen over de neêrlaag die het Liberalism geleden heeft. Zij verzamelden zich voor de kon servalieve lokalen, onder het gewoon geroep en getier. Al de policiekorpsen waren te been en het tweede legioen burgerwachtmoest zelfs handelend optreden om de straten en plaatsen te ontruimen. Een geus, die zich tegen het bevel der policie verzette, wilde ondanks de tus- schenkomst van burgemeester d'Andri- mont, een bierglas naar een katholiek werpen. Het glas vergiste zich van adres en kwam op den hoed des burgemees ters te rechte. Mijne vrienden, zegde toen M. de Andrimont, gij hebt nu genoeg uwe ge voelens te kennen gegeven ga nu stil naar huis 't is uw burgemeester die het u verzoekt Leve de burgemeester antwoordt men. A bas la calotte maar daarmeê uit. Men vèrzette geenen voet- Eindelijk kreeg de houder van het lokaal het gelukkig gedacht, de lichten uit te draaien en daarmeê was de betoo ging gedaan. De woelmakers verlieten de zaal, evenwel niet zonder eene menigte tafels eu stoelen omgeworpen te hebben. Zeoals men weet, heeft te Gent eene groep gepatenteerden zich verzet tegen 't steeds toenemende getal samenwer kende maatschappijen. Deze vereeniging heelt dezer dagen eene vergadering ge houden, waarop gepatenteerden alleen toegelaten werden. De socialisten wer den vooral streng builen gehouden. WAVER. 20 juni. Ter veemarkt wer den aangeboden 128 melkkoeien, 29 os sen, 27 veerzen, 18 jonge ossen, 63 var kens, 147 jonge varkens. Hiervan zijn verkocht117 koeien, 15 ossen, 23 veer zen, 15 jonge ossen, 57 varkens en 127 jonge varkens. Middelbare prijzen koei en, fr. 200 ossen, 310 veerzen, 195; jonge ossen, 80 varkens, 80 jonge varkens,12.00. Den 13 juni, den dag na de kiezing waarin de katholieke partij zulken schit terenden zegepraal behaalde, vingen eenige jongelingen eenen reebok in de straten van Romereé bij Philippeville. Do jongelingen, nog vol geestdrift over den zegepraal der katholieken, bonden liet dier eenen rooden strik om den hals met toepasselijk opschrift, ea gaven het de vrijheid terug. Reusachtige walwisch. Een kor- respondent schrijft eenige bijzonderheden over den walvich, die onlangs te Oostende gestrand is. Vele personen trokken ongevoelig 'de schoudeis op, toen men zegde dat dit dier wel 100,000 kilos moest wegen. De bijzonderheden, die hier volgen, laten echter niet aan die beweeringeu te twij felen. 50,000 kilos walvischspek werd als mest verkocht voor 45 fr. de 1000 kilos. Daar men den verkoop niet durfde voort zetten, ter oorzake van den ongezonden reuk, heeft men nog 25,000 kil. in den grond gegraven. 70 vaten traan, elk van 150 kil. werden er uitgetrokken. Verder bracht het dier 100 kil. baleinen en 10.000 kil. beenderen op. Toen het geraamte, na een jaar te Oos tende gelegen te hebben, gekookt was, woog het nog 5000 kilos. Het gewicht van de ingewanden is niet bekend. Als men nu nadenkt dat het dier ge storven is, van eene soort van beenziekte en door het lijden moest vermagerd ge weest zijn, mag men gereedelijk aanne men, dat zijn gewicht de 400,000 kilos te boven ging. DUITSCHLAND. Eene oude voorzegging. Eene oude voorspelling, zegt de Pall Mall, is vrijwel vervuld. Volgens die voorspelling zou een éénarmig man den troon der Hohen zollern bestijgen. En nu heelt de nieuwe duitsche keizer één stijven arm, sedert zijne engelsche kinderjuffrouw hem liet vallen. De droefheid der keizerin. De smart der keizerin is waarlijk niet om te aan schouwen Op de schier boveumensehe- lijke krachtinspanning, die haar in staat heelt gesteld gedurende de gansche lange ziekte haren gemaal met eigen handen te verzorgen, is thans eene tegenwerking gevolgd. De arme vrouw zit uren lang voor zich heen te zien in het wilde zon der een woord te spreken. Tevergeefs had men getracht haar af te brengen van haar voornemen om bij het «kisten» tegenwoordig te zijn. Dat vond men te pijnlijk voor haar maar zij hield er aan en moet toen zeer ontstemd zijn geweest over de onvergeeflijke omstan digheid,dat men de kist te klein genomen had en dus het lijk herhaaldelijk heen en weer moest verplaatst worden. Allerlei treffende feiten worden ver haald van de voorbeeldelooze wijze waar op zij haren gemaal verpleegde. De keizer kon haar dan ook geen oogenblik missen en was, vooral in den lesten tijd, niet kalm le houden, wanneer hij haar niet naast zich zag. Zelfs een socialistisch orgaan als het Volksblalt zegt dan ook van haar Wij kunnen niet nalaten onze toegenegen heid te betuigen aan keizerin Victoria. De vrouw, die trouw en vol toewijding is tot den dood, zal altijd eene edele ver- scheining blijven, zoowel in het paleis als in de hut van den arme.» Volgens een gerucht zal keizerin Victo ria zich met der woon vestigen te Hanno ver. Vermoedelijk is echter dienaangaan de nog niets met zekerheid vastgesteld. Keizerin-ziekendienster. Gedurende den oorlog van 1870, was er geene zie kendienster, die met meer nederigheid en zelfopoffering hare taak verrichtte, dan prinses Victoria van Engeland,vrouw van unzer Fritz en toekomstige keizerin van Duitschland. Zie, zegde eens een beiersch sol daat tegen haar, nadat zij hem gedurende verscheidene weken met de grootste oplettendheid en liefde had opgepast, gij zijt een braaf meisje De soldaat wist natuurlijk niet wie zij was. De princes glimlachte. Hebt gij ook bloedverwanten in den oorlog vroeg verder de gekwetste krijgsman. Ja, antwoordde de prinses, mijn schoonvader en mijn man. En hoe heeten zij Mijn schoonvader heet Wilhelm, en mijn man wordt unzer Fritz genaamd. De soldaat verloor bijna het bewust zijn ENGELAND. Een engelsche geestelijke, redakteur en bestuurder van The Christian Herald, heeft den anti-krist ontdekt, en wel in den persoon van Cesar Ernest Boulan- ger, wiens naamletters, in grieksch let ter-cijferschrift overgebracht, het ver maarde getal 666 uit de Openbaring vor men. Ook Christus weêrkomst weet hij op den dag af te bepalen die zal, volgens den profeel-dominée-redakteur, geschie den op den 11 april 1901. Waarom niet den 1 april Zooals men zich wellicht zal herinne ren, is uit het getal 666 ook reeds gelezen Nero en Bismark. Een getatoeëerde lord. Lady Clif ford is razend van woede, omdat haar edele echtgenoot van Yokohama is terug gekeerd, getatoëerd van kop tot teen. Lord Clifford, die eene reis rond de wereld deed, bevond zich te Yokohama, in Japan, toen bij er kennis maakte met twee beroemde artisten in het vak van menschenschilderen. De zonderlinge reiziger liet zich 011- middelijk tatoeëeren, iets wat drie we ken duurde. Ten gevolge der verwen en der vergiftige sloffen, die bij dit pijnlijke werk hem onder de huid werden gespo ten, werd lord Clifford zoo ziek dat hij langen tijd te San Francisco bleef liggen. Nu is hij te Londen teruggekeerd. geïllustreerd mot draken, ibisvogels, ja- pansche vrouwenkoppen op heel het lijf. Hij gelijkt meer op een clown dan op een gentleman en ladij Clifford heeft reeds eene vraag tot echtscheiding ingediend. Wie zou ook met zoo'n man gediend zijn

De Denderbode | 1888 | | pagina 2