RENTENIERS-HUIS ZITDAGEN ZITDAGEN OPENBARE VERKOOPING Burgershuizen, Pakhuis, Hofsteden, Zaailanden, en Meersschen, Instel. Verblijf, Donderdag 28 Juni Donderdag 19 Juli 1888. Instel, Woensdag 27 Juni Verblijf, Woensdag 18 Juli 1888. Te huren Te huren. eene grootte van 64 aren 90 centiaren, palende oost de Godshuizen van Gent, zuid dr erven Nooy, west de Godshuizen, van Aalst en noord den volgenden koop. Ingebruik geweest bij René De Kegel. Vijf en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Lokerenveld, groot 40 aren 89 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1234, met eene grootte van 43 aren 30 centia ren, palende oost den steenweg van Aalst op Ninove en Geeraardsbergen, zuid de Godshuizen van Gent en den voorgaanden koop. west de Godshuizen van Aalst en noord de erven van den heer Van den Hende. Ingebruik geweest bij zelfden René De Kegel. Gemeente Haaltert. Zes en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te llaellert, op den Kruis- kauler, groot 2 hectaren 70 aren 53 cen tiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 405, 406 en 407, palende oost de erven Meganck en andere, zuid Julvrouw Del- phine Schouppe en noord de erven van Domien Coppens. Ingebruik bij Char les Louis Van den Bergbe en Charles Louis Redant. Verdeeld in 5 gelijke deelen, ieder ter grootte van 54 aren 11 centiaren, te be ginnen met het vijfde ten oosten. Ieder deel heeft recht tot een vijlde deel in den los uitweg ter grootte van 3 aren 99 centiaren. Zeven en twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen te Haaltert, op den Grootkauler, groot 9 aren 22 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N 827, met eene grootte van 9 aren 20 •entiaren, pa lende oost Domien Raes, zuid de erven De Sadeleer, west Alina Mertens en noord de Weduwe De Schutter. Inge bruik bij Benoit Muylaert. Acht en twintigste koop. Een pereeel Land, gelegen te Haaltert, ten Bosch, groet 9 aren 22 centiaren, gekend bij ka daster sectie A, N. 250, palende oost Leander Lievens, zuid Désiré Van Impe, west de weduwe van Domien Baeyens als gebruiker en noord Philemon De Smet. Ingebruik bij denzelfden Benoit Muy laert. Negen f.n twintigste koop. Eene partij Land, gelegen te ilaeltert.in liet Terrent- hout. groot bij meting 30 aren 80 centi aren, gekend bij kadaster sectie B. N. 194c, palende eost Franciscus Hun- ninck, zuid den steenweg van Aalst op Geeraardsbergin, west de erven van den heer Charles Areata, noord dezelfde en kinderen Ghysels. Ingebruik bij ge noemden Charles Louis Van den Berghi. Gemeente Hamme. Dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, genaamd de Donck, groot 71 aren 70 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 730, palende oost Emmanuel De Smet, zuid sieur Pen- ninck, west Franciscus De Minnekeer en noord sieur Van Acker. Ingebruik bij de weduwe Charles Van Haver. Verdeeld in twee gelijke deelen Helft ten oosten en held ten westen. Een en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Hamme, op de Moerhei- de, groot 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie D, N. 828, met eene grootte van 76 aren palende Michel De Meyts zuid Joannes Verbeken, west ver- scheide en noord de Moerheidestraat. Ingebruik bij Petrus Franciscus De Witte. Verdeeld in 2 deelen, te weten Held ten noorden. Op te leggen boom- prijs fr. 60.00 En held ten zuiden. Gemeente Heldergem. Twee en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Heldergem, ep den Buls- camp groot 76 aren 86 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 643, met eene grootte van 74 aren 50 centiaren, palende oost de erven Van den Brulle, zuid de kinderen Schouppe, west de kinderen De Smet, noord den voetweg naar Sl-An- telinckx. In gebruik bij Franciscus Volckaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helf ten oosten en held ten westen. Drij f.n dertigste koop. Eea perceel Land, gelegen te Heldergem, op den Naambosch, groot 13 aren 35 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 581 en 773, palende oost de erven Baetens, zuid den steenweg van Aalst naar Geeraards- bergen, west Joannes Baptist Uyteahove en noord Elias Coppens. Ingebruik» denzelfden Franciscus Volckaert. Gemeente Grembergen. Vier en dertigstf. koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, genaamd de Putgavers, groot 1 hectaar 16 aren 82 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N. 86, met eene grootte van 1 hectaar 17 aren 10 centiaren, palende oost de Beke. zuid den Notaris De Kepper, west Fran- ciscas Van Goethem en neord Franciscus Van Acker en andere. -Ingebruik bij Charles Van Buggeuheut. Verdeeld in twee deelen: Helft ten westen en helft ten oosten. Vijf en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Grembergen, in het Westbroek, groet 56 aren 10 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 1175, pa iende oost den heer Schoateten en den steenweg, zuid de Dreve, west den Bel gischen Staat, noord denzelfden en ge noemden heer Schouteten. Ingebruik bij de gebroeders Cooreman. Op te leggen booraprijs fr. li.01 Gemeente Liedekerke. Zes en dertigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Liedekerke, in den Molenbroeck, groot bij meting 91 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectio A, N. 175, palende oost met half gracht aan dan heer Van Droogenbroeck, zuid den los en daarover verscheide, west den Ouden Dender, noord Madame W* Sonck. Ingebruik bij sieur Franciscus Ver- cammen. Verdeeld in 2 deelen Helft ten zuiden en helft ten noorden. Gemeente Nederhasselt. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land, gelegen te Nederhasselt, tegen de Kerk, op den IV!eikbosch, groot! hectaar 3 aren 91 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N. 508bis, palende oost den vol genden koop, zuid Madame Weduwe Charles De Witte, west en noord de straat. Ingebruik bij de Weduwe Pe trus Joannes Haelterrnan. Acht en dertigste koop. Eene partij Meersch, gelegen te Nederhasselt, op den Melkbosch. tegen de Kerk, groot 55 aren 34 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, N. 509, palende oost de Schietplaats en de Beek, zuid zelfde Beek, west den voorgaanden koop en noord de straat. - Ingebruik bij dezelfde Weduwe Hael terrnan. Op te leggen boom-en haagprijs fr. 8C0,00 Gemeente Oultre. Negen-en-Dertigste Koop. Eenen blok Land, gelegen te Oultre, op den Doorn- kauter. groot bij meting 4 hectaren 45 aren 52 centiaren,gekend bij kadaster sec tie A,N,f»97 en 598,met eene grootte van 4 hectaren 46 aren 10 centiaren, palende oost verscheide, zuid Jacobus Buydens, west de straal, noord de beek en ver scheide. In gebruik bij jufvrouw We duwe J. B. Redant, te Nederhasselt. Verdeeld in 5 deelen, te weten Eerste deel 1 hectaar 4 aren, ten zuiden. Tweede deel 1 hectaar 12 aren.daar- neven. Derde deel 84 aren, daarneven. Vierde deel84 aren, daarneven. Vijfde deelEn 62 aren, ten noorden. Gemeente Waasmunster. Veertigste koop. Eenepartij Meersch, gelegen te Waasmunster, in den Kool- putwijk, groot 32 aren, 60 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, N. 1938, palende oost de dreef, zuid Joannes Ver- beke, west Jacobus De Clippele en noord de weduwe van Joannes De Bruyn. - In gebruik bij Petrus Franciscus De Witte, te flamme. Gemeente Wieze. Een en veertigste kgop. Eene partij Land, gelegen te Wieze, in de Schrover- straat. gekend bij kadaster sectie A, N. 729.730 en 615 groot bij meting 1 hectaar 19 aren 22 centiaren, palende oost Pe trus Joannes Van Roy en Désiré Vermeir, zuid Petrus Joannes Van Roy, do wedu we Moortgat en den Molenweg, west Franciscus Hofman-Staes, noord de we duwe Auguste Van Roy en Jacobus Van Driessche,in gebruik bij Franciscus Moorgat. Verdeeld in 4 deelen, te weten Eerste deel 37 aren 37 centiaren, ten westen. Tweede deel36 aren 37 centiaren, daarneven. Derde deel daarneven. Vierde deel En 7 aren 9 centiaren over den weg. met de kapel er op staande. Twee en veirnigste koop. Eene par tij Land, gelegen te Wieze, genaamd den Wolfmeersch, groot I hectaar 42 aren 95 centiaren, gekend bij kadaster sectie A. N, 805. 806 en 807, palende oost Be noit Van Driessche, zuid Charles Van Langenhove en de kinderen Moortgat, west de erven De Schaepdryver, noerd do Godshuizen van Dendermonde en an deren. In gebruik bij Victor Goore- man en Benoit Van Driessche. Verdeeld in 3 gelijke deelen 1/3 ten westen, boomprijs fr. 80,00 1/3 te mid den 1/3 ten oosten. Gemeente Weert. Prij en Veertigste Koop. Eene partij L.md, Bosch en Water, gelegen le Weert, inden Polder, groot 2 hectaren 1 aar 68 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, N. 421, 423 en 424. palende oost en zuid de straat, west en noord verschei de.In gebruik bij Edouard Goevaert. Op te leggen boomprijs fr. 440.00. Vier f.n Veertigste koop. En eene partij Land en Bosch, gelegen te Weert, genaamd Achterweert, groot 1 hectaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B, N. 434, 435, 436, 437 en 438, palende eost den Dijk en Straat, zuid den Dijk, west Madame De Smet en noord Mijnheer Charles Liénart. In gebruik hij den zelfden Geevaert. Op te leggen aandeel boomprijs op de dijken fr. 105, 00. Bij sterfgeval en om uit de onverdeeldheid te scheiden. van een schoon en welgelegen te Aalst, Banrdegem, Erpe, Erondegem, Herderaem, Hofttade, Gijaegem, Meldert, Wieuwerkerken, Otter- gem, Vleckem, Vliorzele en "Wichelen. 37 aren 37 centiaren, Telkens om 9 uren voormiddag, t»r Zittingszaal van den he«r Vre- der«chl«r te Aalst, Groote Markt De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst zuilen ten verzoeke van Mijnheer CHARLKS LIENART testament uitvoerder en vereffenaar der nalatenschap van wijlen Jonkvrouw 1SABKLLA PAUWELAERT en van dezelfde nalatenschap, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen met gewin van palmslagen de volgende onroerende goederen, te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en groot Ren- tenieri-Huis md Koetspoort, Paardenstal, ver dere AehiergeboHwen an Hof gaaiaan en gele gen te Aalst, aan de Keizerlijke Plaats, getee- kend N° *29 en gekend bij kadaster sectie A IVM950 en 4951met eene oppervlakkige grootte van 9 aren 23 centiaren, houdende van de eene zijde aan den heer De Clippele-De Sehaepdryver en van de andere zijde aau den heer Yictor Van Wambeke. Laatst bewoond geweest bij wijlen Jonkvrouw Isabella Pauwe- laert Tweede koop. Een huis met Hof gestaan en gelegen le Aalst, in de Pontstraat of Brus- aelschestraat, gekend bij kadaster sectie A N°» 1636 on 4637 met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, houdende van de eene zijde aan het huis en erve onder den 4d "koop en andere, van de andere zijde aan den heer Van den Bos- sche-Van Kelecom, van achter met den hof aan veracheido en komende met eenen uitgang in de Klapstraat. Bewoond bij den heer David De Somer. Derde koop. Een Woonhuisje, gestaan en gelngeu te Aalst, in de Klapstraat, gekend bij kadaster sectie A N# 1644 met eene groote van 70 centiaren, komende van de eene zijde aan de weduwe en kinderen van den heer Judocus De Meersman, van do andere zijde aan het voorgaande buis van hetwelk het heeft deelge maakt. Bewoond bij Hubertua Spaens. Vierde koop. Ken Huis met zijne afhan kelijkheden gestaan en gelegen te Aalst, in de Pcntstraal of Brnsselschestraal, gekend bij kadaster sectie A N° 1634 en 4635 met eene grootte van 1 aar 8C centiaren, houdende van de eene zijde aan het huis onder den tweeden koop en van de andere zijde aan den heer Désiré Bonner. Bewoond bij den heer Louis SpaLOghc. Vijfde koop- Een Magazijn of Pakhuis, ge slaan en gelegen le Aalst, in de Zonnesiraat, gekend bij kadaster seiieA N° I76(c met eene grootte van 2 aren 70 centiaren, houdende, van de eene zijde aan de huizen van de erven Van Muylem en van de andere zijde aan den volgenden koop. Gebruikt geweest bij wij len Jonkvrouw Pauwelaert. Zesde koop. Een Huis met zijne erve, ge staan en gelegen le Aalst, in de Zonnestraal, gekend bij kadaster seelic A, deel van NM76C» houdende van de eene zijde aan den voorgaan den koop cn van de andere zijde aan den vol genden koop. Bewoond bij Marinus Van Gysegem. Zevende koop. Een Huis met zijne ervo, geslaan en gelegen te Aalst, in de Zonnestraal, gekend bij kadaster seetie A deel van N° 476<)b houdende van de eene zijde aan hel voorgaan de huis en V3n de andere zijde aan een huis van den heer Cobbaerl Achtste koop Een Behuisd Hofsteedje gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan den Puitenput. groot in gronde 6 aren 44 cen- ueren, palende oost Madame Dierickx, zuid en west de kinderen Mertens en noord de straat. Bewoond en gebruikt door de weduwe Noël. Negenstk koop. Eene partij Land gelegen le Aalst Schaarbeke, op den Siesegemkauter, groot 44 aren 59 centiaren, gekend bij kadaster Sectic C, N. 4324 met eene grootte van 45 aren palende oost de erven De Kegel, zuid sieur Buyl en west sieur De Norman. - In gebruik bij sieur Charies De Sadeleer. Tiende koop. Eene partij Land gelegen te Aalst Schaarbeek, op den grooten Hoesekauler, groot 49 aren 81 centiaren, gekend bij kadas ter Sectie B, N. 12 met eene grootte van 47 aren 60 centiaren, palende oost den heer De Rud- dero, zuid den weg, west verscheide en noord de meersschen Gebruikt geweest bij René Be Kegel. Elfde koop. Een partij Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeke, op hel veld Aalst, achter hel oud Kerkhof, groot bij meeting li aren 90 centiaren, gekend bij kadaster sectie C, Nr 969, met eene groette van 7o aren, palende oost en zuid de heeren Borreman en andere, west hut oud Kerkhof en d'heer Joseph Pode- vyn, noord den heer Francois Moeyersoen. Gebruikt geweest bij wijlen Jonkvrouw Pau welaert. Verdeeld in i deelen Helft ten noorden, boomprijs fr, 96 00. En helft ten zuiden, boonprijs fr. 28.00. Twaalfde koop. Eene partij Land, gele gen te Aalst-Scbaarbeke,op den Kleinen Hoese kauler. groot 46 aren 14 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N' 99, met eene grootte van 45 aren, palende oost den weg, zuid d'erven Yan de Velde, west de meersschen en noord sieur De Groet. ln gebruik bij sieur De Loose-Schouppe Dertiende koop. lene partij Land,gelegen le Aalst-Mijlbeke, op Papenrode, gekend bij kadaster sectie D N° 495a met eene grootte van 70 aren 61 centiaren, palende oost d'erven van den heer Charles De Smet, zuid verscheide, west Sieur Pilatto en noord den voetweg. Ingebruik bij Livinus Pilatle. Veertiende koop. Eene partij Land, gele gen te Aalst Mijlbeke, op hel Uooreveld,groot 36 aren 89 centiaren, gekend bij kadaster sec tie E N" 329 en 330, met acne grootte van 36 aren 40 ceatiaren, palende oost d'erven van den beer Eliaert-Ceols, zuid d'ervea Dommer, i wast Joannes Podevyn en noord de Peerde' kensstraat. Ingebruik bij d'heer Alexander Podevyn. GEMEENTE BAARDEGEM. Vijftiende koop. Eene partij-Land gelegei te Baardegem, op don Ticheldekker, groot 4 hectaar 22 aren 98 centiaren, gekend bij ka daster seetie E N* 494 met eene grootte van 4 hectaar 21 aren 90 centiaren, palende oost den heer 't Kim, zuid de weduwe Fieremans. west destraat, noord den erven Pieters en het Bu reel van Weldadigheid van Meldert. Ver deeld in 4 gelijke deelen, te beginnen met het wesldeel naast de straat. Op te leggen boomprij3 van dit deel fr. 80.01 GEMEENTE ERPE. Zestiende koop. Eene partij Land gele gen te Erpe, genaamd Eenhoorn, groot 54 aren 80 centiaren, gekend bij kadaster sectie D N*62 met eene grootte van 53 aren 50 cen tiaren, palende oost den armen van Eronde, gom, zuid Jan D'hooge en Achilles Schockaert, west den volgenden koop, noord Frederik De Sadeleer en andere. Ingebruik bij J. B. Schockaert. Zeventiende K06P. - Eene partij Land gc- legeu te Erpe, nevens de voorgaande partij land, groot 45 aren 22 centiaren, gekend bij kadastor sectie D N° 63, palende oost de voor gaande partij, zuid Achilles Schockaert, en noord den voetweg. Ingebruik bij donzel- ven J. B Schockaert. Achttiende koop. Eene partij Land gele gen te Erpe, op den Bosehkauter, groot 44 aren 57 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N. 315 palende oost de Weduwe Matthys, zuid Charles Jean Verhoeven, west Fredericus D'haese en noord Charles De Windt Inge bruik bij Frederieus Vanden Steen Negentiende koop. Eene partij Land ge legen le Erpe, op Erpekauter, groot 28 aren 18 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N. 334, palende oost Joannes Verhoeven en J.-B. De Brauwer, zuid Joannes De Geyter, west Joannes De Kerpel, en noord Joannes Verhoeven. Ingebruik bij J. B Roelandl. GEMEENTE ERONDEGEM. Twintigste koop' lene partij Land gele gen te Erondegem, aan den Bruldriescb, groot bij meting 21 aren 52 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 89®, palende oost en zuid den heer Joseph Van den Eeckhout, west Domien Kennef en Madame Dannebonm, noord de straal. Ingebruik bij de kinderen De Middeleer. Boomprijs fr. 80.00 Een en twintigste koop. Een perceel Land gelegen le Erondegem, op den Brul- driesch, groot 9 aren 83 «entiaren, gekend bij kadaster sectie BN. 896 met eene grootte van 9 aren 90 centiaren, palende oost de straat, zuid Domien Van Kerchove, west Joseph Van den Eeckhout en noord Charles Coppens. Ingebruik bij dezelfde kinderen De Middeleer. Twee en twintigste koop Een perceel Meersch gelegen te Erondegem aan den Gan zenmeersch, groot bij metiug 46 aren 90 cen tiaren, gekend bij kadaster Sectie B, N. 94 f>, palende oost, zuid en west den Gazendrieech en noord de straat In gebruik bij J. B. Schockaert. Boomprijs fr. 125,00 GEMEENTE HEROERSEM. Drij en twintigste koop. Eene partij Meersch, gelegen le Herdersem, aan de Ham straat, groot bij meeting 4 hectaren <7 aren 93 centiaren, gekend bij kadaster sectie A N" 334, 334, 333 en 334, palende oost de Ham- straat, zuid de beke cn Josephiue Moens, west den heer Ferdinand Vanderhaeghen De Dobbe- laeie «n Seraphien Vande Maelc,noord de Ham straal. ln gebruik bij d'heer Petrus Vanden Hove Vanden Broeck. Verdeeld in 6 gelijke deelen, ieder Ier grootte van 69 aren 66 centi- le beginnen met het 4/6 deel ten oosien. Op leleggen baomprijs van dit deel fr. 80,<>0. GEMEENTE HOFSTADE. Vier en twintigsfb koop. Eeno partij Land gelegen te Hofstade, op het Kalfveld of Babbelaarveld, groot 43 aren 4 centiaren, ge kend bij kadaster, Sectie A, N. 350 met eeno grootie van 40 aren 90 centiaren, palende oost J. B. Hofman en de erven De Noose, zuid de zelfde erven De Noose, west J. B. Hofman en noord Charles Van Hauwermeiren en de partij land onder den 29 koop. In gebruik bij J. B. Hofman. Vijf en twintigste koop. eene partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkauter, groot bij meling 62 areD, gekend bij kadaster Sectie C, 453 en 454. palende oost den steen weg van Aalst op Dendermonde, zuid den vol genden koop, west den weg on noord den heer Charles De Smet. ln gebruik bij den heer Mishel Van Geem en zusters te Aalst. Ver deeld in 2 gelijke deeleihelft ten Noordei en helft ten zuiden. Zes en twintigste koop. Een behuisd Hofsteedje geslaan ei gelegen te Hofstade, op den Molenkauter, groot bij meting 43 aren 20 centiaren, paltmde oost en zuid den steen weg van Aalst op Dendermonde, west den weg on noord den voorgaande! koop. Ingebruik voor het leven gedurende bij Felix Beeckman. Zeven en twintigstb koop. Een perceel Meersch gelegen te Hofstade op den Beukeling, groot 18 aren 84 centiaren, gekeud bij kadas ter Sectie C, N 473. palende oost dei ijzeren weg. zuid de erven Matthys, west het kerkfa briek van Hofstade en noord den volgenden koop. In gebruik bij de weduwe Daelman Acht en twintigste koop. Eene partij Meersch gelegen le Hofstade, op den Beuke ling, tegen den watermolen, groot bij meting 70 aren 30 centiaren, gekend bij kadaster seetie C N. 474 met eene grootte van 70 aren 40 centiaren, palende oost de partij land ón der den 30° koop, zuid den voorgaanden koop, west het Kerkfabriek van Hofstade en de Mo lenbeek, noord de kinderen van Felix Mat thys. Ingebruik bij den heer Joseph Eve- raert. Verdeeld in 2 deelen, helft ten zuiden, en helften noorden. Boomprijs fr. 35.(0 Negen-en twjnticstk koop. Eene partij Land gelegen te Hofstade op het Babbelaar veld, groot 65 aren 47 ceutiaren, gekend bij kadaster sectie A N 556 en 557 met eene grootie van 64 aren 70 centiaren, palende oost de beer Franciscus Matthys, zuid J B. Hofman en koop 24, west Charles Van Hauwermeiren, noord denzelfden en Joseph De Rybel. Inge bruik bij J. B. Hofman. Verdeeld in 2 deelen Helft ten oosten en helft ten westen. Dertigste koop. Eei partij Land gelegen te Hofstade, op den Molenkauter, groot bij meting 36 aren 85 centiaren, gekend bij ka daster seetie C. 442e, palende oost den weg en daarover den heer Gheeraerdls, zuid den ijzerenweg, west de koopen 27 en 28, noord Felix Matthys su den weg. Ingobriik bij Franciscus De Coster. GEMEENTE GIJSEGEM. Een en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, in het Denderland, groot 83 aren, gekend bij kadaster sectie A. N. (06 met eeno groote van 87 aren 2f centiaren, palende oost viadame Van den Broecke, zuid den heer DeClercque-Wissocq, west den armen van Gijsegem en noord d'erven vai Crasdorff. Ingebruik bij Petrus Joannes Bruylandl Twee en dertigste koop. Eene partij Land gelegei te Gijsegem, op denDrieschwijk, groot 61 aren 49 centiaren, gekend bij kadas ter sectie A N. 624 met eene groote vai 63 aren, palende oost Louis De Meersman, zuid den armen van Herdersem, west Madame De Coninek en noord Mevrouw Lecaudele. In gebruik bij Joseph Van Royen. GEMEENTE MELDERT. Drij en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Meldert, legen St-Stephanus Kapel, op hel Parijsveld, groot 46 aren 42 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN. 546, 547 en 518 met eeno grootte van 45 aren, palende oost Michel Van de Wijngaert, zuid Adrianus Van Nuffel, west den erven Van de Wyugaert en noord de straat. Ingebruik bij Joannes Van Dammc le Baerdegem. GEMEENTE N1EUWERKERKEN. Vier en dertigste koop. - Eene partij Land gelegen le Nieuwerkerken, op den Huyt, groot bij meting 61 aren 44 centiaren, gekend bij kadaster sectie C N. 423 met eene grootie van 62 aren 60 centiaren, palende oost do erven Van den Hende, zuid de weduwe D'bae- seleer-Van Landuyt te Heldergem, west ver scheide, noord den heer Vander Siraetin en Philemon Van Impe. Ingebruik bij Domien Muylaert te Haeltert. Verdeeld in 2 deelen Helft tea oosten en helft ten westen. Vijf en dertigste koop Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken op den Berg, groot bij meting 45 aren 15 centiaren, gekend bij kadaster sectie C N. 241 met eene grootte van 45 aren 20 centiaren, palende oost Joannes- Baptistc Van Impe, zuid de Kauterhaan, west de weduwe van Frederic De Sadeleer en noord het bureel van Weldadigheid van Aalst. In gebruik bij Joseph De Backer te Haeltert. Zes en dertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op het Kappeleveld, groot 55 aren 34 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B N 688, 689, 690 en 691, palende oost den heer de Kerchove te Gent, zuid ver scheide, west Jacobus Schockaert, noord den voetweg. Ingebruik bij Charles Muylaert en Charles Mertens. Verdeeld in 3 gelijke deeled 4/3 tei oosten, 4/3 te midden en 4/3 ten westen. Zeven en dertigste koop. Eene partij Land gelegen to Nieuwerkerken op Pijpen beek, genaamd het Veldeken, groot 45 aren 50 centiaren, gekend bij kadaster sectie I N 810b palends oost de hofstede van Sieur Redant, zuid destraat, west de Hofstede van de kinderen Roelandt en noord do Larestraat. Boomprijs fr. 68.0® L gebruik bij dezelfde Charles Muylaert en Charles Mertens. Acht en dertigste koop. Eeie partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Boom gaard, groot 82 aren 37 ceniiaren gokend bij kadaster sectie B N 80U met eeno grootte van 82 aren, palende oost de erven vao den heer Gusiave De Coen, zuid eu west den hoer Char les Baeten, noord de hofsteden van Celestien Muylaert en de weduwe Charles Mertens en den los. Ingebruik bij dezelfde Charles Muy laert en Charles Mertens. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Boomprijs oost déél L» 35.01'en west deel fr. 40 00 Negen en dertigste koop. Een perceel Land gelegen te Nieuwerkerken op het Moor- lelveld, groot 45 8rótr 35centiaren, gekend bij kadasier sectie B N. 884 met eene grootte van 14 aren 80 centiaren,palende oost de Gods huizen van Aalst, zuid den heer Bernard Beu kens,west koop'50 en noord dó Godshuizen van Aalst. Ingebruik bij genoemden Charles Merlens. Veertigste koop. Een perceel Land gele gen te Nieuwerkerken op het Kappelleveld, groot 9 aren 53 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N. 682 met eene grootte van 9 aren 10 ceniiaren, palende oost Joannes Raes, zuid de Larestraat, west Jacobu3 Schockaert noord denzelven en de partij Land onder koop 36. Ingebruik bij genoemden Charles Muylaert. Een ën veertigste koop i en partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Zfoogen- berg, gekend bij kadaster sectie C, Nr 230 met eene grootte van 27 aren 40 centiaren.palende oost den volgenden koop, zuid de Larestraat, west Benoit Muylaert en noord Albert Blanc- kaert. Ingebruik bij Joannes De Smet. Twee en veertigste koop. Eene partij Land gelegei te Nieuwerkerken op dei Hoo- genberg, gekend bij kadaster sektie G N* 227 mil eene grootte van 18 arei 50 centiaren, palende oost de erven var. dan haar Alphonse Baeten, zuid da Larestraat, westden voorgaan den koop, noord Frauciscus Vai den Storraa. Ingebruik bij den zelfden Joannes DaSmt'. Drij en yeertigste koop Eeu perceel Land te Nieuwerkerken op het klein Molenveld groot 44 aren 45 centiaren, gekend bij kadas ter sectie C Nr 342 met eene grootte van l 3 aren 50 ceHtiaren, palende oost Alphonse Do Gbeesl als gebruiker, zuid de losbaan, west de kinderen Roelandt en noord den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Dominions Callebaut. Vier en veertiiste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Kraai- winkel, groot 69 aren 47 centiaren, gekend bij kadaster sectie BN" 4091 en 4C92, palende oost Fredericus De Clercq, zuid Madame Va i den Brouck, west de straat, noord Fredericus De Clercq en den Arme van Nieuwerkerken. In gebruik bij Franciscus Van Biesbroeck Verdeeld in twee deelen Helft ten noorden en helft ten zuiden. Vijf en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op het groot Mo lenveld, groot 29 aren 20 centiaren, gekend bij kadaster seetie C Nr 692, met eene grootte vau 27 aren 90 centiaren, palende oost den beer doktor Baeten, zuid de weduwe De Vulder, west d'erven van Franciscus Van Landuyt en noord de Rijdentstraat. -—In gebruik bij ge noemden Dominicus Callebaut. Zes en vf.irtigste koop Eene partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, genaamd den Kwaden Lap, groet 44 aren 20 ceniiaren, gekend bij kadaster sectie BN" 4162, 4 463, 4164 en 4165, met eene grootte van 40 aren 20 centiaren, palende oost den voetweg eu daarover d'erven van den heer Gustave Do Coen, zuid Madame van den Broncke, west de zelfde dame Vanden Broucke eu noord Judocus Roels Ingebruik bij de kinderen van Nico las Segers. Zeven in veertigste koop. Een partij Meersch gelegen te Nieuwerkerken, op den Restert, groot 15 aren 98 centiaren, gekend bij kadaster sectie B N" 357 en 357bis met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende oost de kinderen van Domien Tas, zuid de straat, west d'heer Charles Van Landuyt,noord de beke. In gebruik bij genoemden Charles Mertens. Acht en veertigste koop. Eene partij Land gelegen te Nieuwerkerken, op den Beek- meersch, groot 19 aren 68 centiaren, gekend bij kadaster sectio Nr palende oost Do mien De Neef, zuid Alphonse Vanden Broeck, west d'heer Charles Van Landuyt, noord den los en daarover do kinderen Roelandt. Inge bruik bij genoemden Dominicus Callebaut. Negen en veertigste koop. Een perceel land gelegen te Nieuwerkerken op den Beek- naeersch, groot 44 aren 44 centiaren, gekend bij kadaster sectia B Nr 4153, palende oost dan voetweg, zuid Joannes De Schryvar, west de erven van den beer Gustave De Coen an Char les Muylaert In gebruik bij denzalfdan DomiBicus Callebaut. Vijftigste koop. Een# partij Land gele gen to Nieuwerkerken, op dan Moortaldam, groot 4-2 aren 13 centiaren, gekond bij kadas ter sectie B Nr 885, palanda oost da Godshuizen van Aalst en koop 39, zuid de Hoesebeek, west d'erven van den heer Gustave De Coen ti noord de Godshuizen van Aalst. Ingebruik Üj Charles-Louis De Vuyst. GEMEENTE OTTERGEM. Een en vijftigste koop. Eene partij Land, gelegen te Ottergem, op het Teeken, groot 69 aren 80 centiaren, gekend bij kadaster sectie A Nr 504,palende oost de Godshuizen van Gent, zuid den weg, west Madame De Craeckar-Dom- mer, noord den waterloop en daarover Petrus Blonder 1.— Ingebruik bij Hieronymus Sienaert. Verdeeld in 2 gelijke deelen Helft ten oosten Boomprijs fr. 55,60 Helft ten westen. Boomprijs fr. 45,60. GEMEENTE VLICKEM. Tweb en VIJFTIGSTE koop. Een perceel Land, gelegen te Yleckem, op d'Haling, groot 9 aaren 22 centiaren, gekeod bij kadaster sec tie A Nr 485c, palende oost de weduwe De Clercq, zuid den los, west Hieronymus Sienarl en noord Donalus Meuleman. In gebruik bij Petrus Van Hoeck. GEMEENTE vlierzele. Drie en vijftigste koop. Eene partij Land gelegen le Vlierzele, op het Grootveld, groot 66 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie A Nr 141, palende oost de weduwe Augusle De Smet en Petius Vander Slijkei, zuid den weg, west Albert De Moor en noord de weduwe van Augusts De Smet In gebruik bij Joannes Da Windt. Verdeeld in 2 deelen helft ten oosten en helft ten westen. Vier en vijftigste koop. Eane partij Land gelegen te Vlierzele op het Grootveld, groot 34 aren 36 centiaren, gekend bij kadasier sictia A N° 4 46, palende oost de Diepestraat,zuid Joan nes Baptist Da Vos, west da kinderen Ver- cruyssen en noord het gescbaed van Oordegem. ln gebruik bij denzelven De Windt. GEMEENTE WICHELEN. Vijf en vijftigsti koop. En aen perceel Land, gelegen te Wichelen op het Elsrot, door sneden met den Steenweg, groot 9 aren 34 centiaren, palendo aan den Steenweg, van Lede, aan den Arme van Wichelen, aan Franciscus Van Caneghem en aan J Bapt. Pie ters, als gebruiker. ln gebruik bij Hippoly- te Hendrickx. Telkens om 9 uren voormiddag ter Zittingszaal van den Imer Vre derechter te Aalst, Groote Mafkt. een zeer gerieflijk HUIS, gestaan en gele gen in de Korte Zoulstraat alhier, voorzien van pomp-en regelnwater, en bewoond door den heer Louis Pannekoek, emid Voor de voorwaarden zich te bevragen hij P. DE C0N1NCK-PE1RREBO6M, N* 8, zelfde itraat. Een Huis met schoone groote Vitrien, ge staan in 't begin der Kapellestraat, mei ruimei Kelder, Boven- en Benedonplaatsen. Zieh te bevragen bij M. AD. BYL,in de zelfde straat.

De Denderbode | 1888 | | pagina 4