HOFSTEDE, HUISMEUBELEN, Melrose WOONHUIS, Buurt -ij zerenwegen HAAR HERSTELLER, Men vraagt Vo!»elschit!itijt met tic Hol. Uitderhand te koop. Tli.Willcms, K lapstraat. Te huren Te huren Uitderhand le koop Te koop EEN ZE3ZTTIS, goede ZAAILANDEN, perceel Meersch Te huren. WOONHUiZ E N Behuisde HOFSTEDE, E ZEILT ZEI TT ZES Iluvcnicrsbofslede en Landen, goede Z.AAIL4NDEN, i opgehangen. Toen heeft men deze sta Standbeelden gemaakt van de kanons iJjarmté zij... doodgeschoten wer- d6u. 8 [leze geschiedkundige les, in 't fransch 'ven wordt door een der Engelschen Cö £or zijne makkers overgezet en te vre- i3 en rijden zij verder, om nieuwe won deren te gaan zien. Te Charleroi ontstond er den 28 Juli 'hevige twist tussclien een genaamde L mijnwerker,en zijn 24jarigen zoon, Jaarna ging men samen naar liet politie- t| viel om de zaken uit de voeten todoen. er ontstond er echter een nieuwe iwst over een kostuum en ditmaal word in handgemeen. De zoon sloeg den va ir meteeoen stoel deze nam een mes wilde zijnen tegenstrever te lijfde "'•wtooD vluchtte, struikelde en viel. Op dit lacfc Mseublik naderde de vader en bracht --1 1 een schrikkelijken messteek toe, te Iden van den rug, die den onmiddel- fiken dood voor gevolg had. De vader ïerd aangehouden. -Een soldaat was dezer dagen uit de rcvan^euis van Namen ontsnapt en werd 'door de politie en de wacht aci.teivolgd. Uil liep een huis binnen, klom naar de 2e verdieping, sprong daar uit het venster der binnenplaats op eenen hoop tonnen werd er met lichte wonden tussclien - Lijnvisschers. Als men ons zegde dat de Üjnvisschers de kalmste menschen van de wereld niet zijn, zoafleu wij zeg gen dat is abuus Ziehier echter een bewijs, dat wij abuus zijn. Een plezierbootje kwam zondag over de vaart, nabij de brug van Laeken. Maar jgnige lijnvisschers, in hunne droome- rige bezigheid gestoord, begonnen met steenen te werpen, beweerende dat zij meester waren van liet water, daar zij... voor prijs vischten. Verscheidene der roeiers, ook van eene veedeplezierboot, werden gekneusd, lie politie is met de zaak bemoeid. - Een Stoomketel gesprongen. Vijf slachtoffers. - In de hoogovens van Monceaux (Marchienne) sprong maandag morgend een stoomketel. Dit ongeluk veroorzaakte weinig stoffelijke scliaê, vijf werkliê bekwamen deerlijke brandwonden. Een hunner heeft daaren boven den arm gebroken. Al de slachtoffers zijn getrouwd. Ge- lukkig viel het ongeluk op eenen maan dag voor, en juist op het oogenblik dat er weinig werkliê aanwezig waren. Het is niet mogelijk de oorzaak te gis- !D. Kort te vooren was de ketel nog nagezien en in uitmuntenden toestand bevonden. ENGELAND. Huwelijk van prinses Louise van Wallis. Ondanks het slechte weêr stond er zaterdag morgend, ten 8 ure, reeds eene groote menigte rond de koninklijke pa- fa, ofschoon de plechtigheid eerst ten 12 ure zou plaats hebben. Ofschoon de regen voortdurend viel en de regenschermen de zonneschermen badden vervangen, waren al de dames in lichte toiletten, alsof 't het schoonste wéér van de wereld was. De koningin was zeer vroeg te been en, na het ombijt, bezocht zij de kapel, waar de leste hand aan de toebereidselen wer den gelegd. Daarna stuurde H. M., opdien plech- gen dag, gelukwenschen aan prinses Louise. genoodigden der koningin kwamen rond liall twaalf in Buckinghampaleis. De bruidegom, hertog van Fife, kwam ten 11 ure 40. In de kerk was de aanblik tooverach- tig; de rijkdom der toiletten, het geschit ter der edelgesteenten, de uniformen der officiers, dit alles was oprecht oogenver blindend. Vijf minuten na twaalven, ondor 't spe len der genkende marsch van Handel, deden de koningin en de koninklijke fa milie hare intrede. prinsen Albert-Victor en George van Wallis droegen een purper uniform. De koning van Griekenland werd in zijn rood en blauw uniform algemeen bewon derd. De koningin die er zeer gezond uit- g droeg een zwart kleed en had eene kroon van briljanten op de bairen. De prinses van Wallis was heel een voudig gekleed. Voor alle juweelen droeg njiu de hairen een kroontje. Lord Fife droeg bet uniform der vrij willigers van de artillerie. Toen hij voor bij de koninklijke familie trad, boog hij diep bet hoofd en ging daarne zijne plaats nemen. Na eene poos, gedurende welke liet orgel Mendelssohn's beroemde Hoch- totmarsch speelde, deed de bruid hare intrede, aan den arm van haren vader, den prins van Wallis. bruid, bleek en zenuwachtig, droeg oen schitterend kleed in satijn duchess? met langen sleep, van voren opgetrost door volants in kant, waarlusschen oran jebloesems, liet lijf van 't kleed, in zijde en kant, was open, met een col Medicis en mouwen in kant een krans van oranjebloesems liep van den linkerschou der lot aan de rechterzijde van het mid del de sluier, in gazen kant, was over heerlijk. De bruidsjuffers droegen kleeren in lichte faille, versierd met China crêpe. Het was te midden eener diepe stilte dal de (anglikaansche) aartsbisschop van Canterbury de plechtigheid opende. De antwoorden der prinses, ofschoon met bevende stem gedaan, waren voor ieder een goed hoorbaar. De koningin bleef gedurende de plech tigheid gezeten. De ontroering van den prins van Wal lis was zichtbaar toen hij de hand zijner dochter in die van den aartsbisschop legde. De prinses boog licht het hoofd, toen de prelaat hare hand in die des her togen legde en hij de beide echtgenoten plechtig verbond. Na de plechtigheid omhelsde H. M. herhaaldelijk de jonge hertogin van Fife. Na de onderteekenirig van het register had het ontbijt plaats. De gelrouwden en de genoodigden werden in den wintertuin in groepen gephotografieerd, waarna de hertog en de hertogin van Fife naar Marlborough House reden, waar ter hunner eere eene garden party plaats had. In den avond vertrokken beide naar Sheen House. Holloway's Pillen. Ongeregeldheden vau Maag on Darmen. Deze Pillen werken met zulk eene beslissende kracht, en toch zoo zachtjes, dat menschen van het meest zwakke gestel ze kunnen innemen met alle vertrou wen van goed te slagen. Zij bevatten geen- grein kwikzilver, of ander schadelijk bestand deel. daar zij geheel en uitsluitend zijn samen gesteld ui', zeldzame planten. Zij zijn daarom even veilig als krachtig bij alle ziekten, en als huismiddel kan niets van alles wat tot nu toe uitgevonden of ontdekt is, met ben vergeleken worden. Met dezo onschatbare Pillen voor zich en de gedrukte verklaring, die aan elke doos bevestigd is, behoeft men geene andere ge neeskundige hulp in elke gewone ongesteld heid. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht KI L Vrouwelijk a 8 HUWELIJKEN. i. Serganl, werkm. met M. De Witte, tw. H. De Keyzer, gendarm, met M. Strickx, z. b. J De Groote, gendarm, mei M. De Buck, z. ber. OVERLIJDENS C. Muylacrl, wed. Van Mol, landb. 76 j. Groenstr. C DeSmet, m. Roelandt, tw. 39 j. Mijlb. A. Van Muylem, wed. t.e Long, z. ber. 55 j. Sch J Keymeulen, dagl 77 j, Mijlb. 8 kinderen, onder de 7 jaren. De beste loten met premie zijn dezen van de NATIONALE MAATSCHAPPIJ der gewaarborgd door het Belgische Gouverne ment UITKEERBAAK MET «O Ir. MINIMUM EEN INTREST GEVENDE VAN 3 FR. 'S JAARS. Drij trekkingen, Premien 75,000, 30.000,25,000,15,000 10,000 enz. Deze loten zijn heden tegen lage prij zen te verkrijgen (koers der Beurs 103 fr. ongeveer) en vatbaar voor eene ernstige meerderweerde. Aanstaande trekking 20 Augueti, groot lot 7Ï»,000 fr. Zich voorden aankoop te wenden, tot de bankiers, wisselagenten en uitwisse laars des lands, alsook tot MM. J. Brunner Cme, wisselagenten. 32 Wetstraat te Brusselwelke zich ten ten dienste stelen der personen die be geeren uitgebreide inlichtingen over dezen titel te ontvangen. MEEST GEZOCHTE herstelt grijs, wit of verkleurd haar bepaalde lijk tot zijne oorspronkelijke kleurhoudt het uitvallen tegen, reinigt de kruin, verwijdert het schin en deelt er leven, groeikracht, glans en schoonheid aan mede. Verkocht in heele m halve flesschen, door Coiffeurs en Parfumeurs. Hoofd DapOt92 Bd. Sébastopol, Parijs. Te vinden bij Joseph LOCUS, Coiffeur, artikels van Parijs, 21, Lange Zoulstraat, te Aalst. agenten in Belgie voor den ver koop van gezwavelden kalk en chemische meststoffen. Hooge Commissiegelden. Verminderde prijzen. Verzekerde uitslag, te schrijven met getuigschriften aan la Sociétédes Engrais chi- miques ACroix-Wasquehal(Nord France. MAATSCHAPPIJ Leve de Bol gevestigd ter herberg Au garde Route, bij Hipp. Dcdeyn, te Aalit, -Gentschesteenweg op Zondag 1« Oogst 1889. Vooruit zeven franken. Inleg 60 centiemen per scheut, alles in be grepen. Er zullen niet meer dan tweo pelotons per man mogen gescholen worden. Inschrijving van 4 tot 5 ure, verders alles naar gewoonte. Een schoon groot huis hebbende salon, eetplaats, boven 4 kamers, groote keuken, groote gewellden kelder, waschhuis, stal, hof, goed pomp en regenwa ter, alles gelijkvloers, gestaan en gelegen te Aalst, Dendermondsche steenweg N. 17, nabij de St. Jozefskei k, bewoond door M. Levicn- nois, tegen fr. 30,83 ter maand. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Ost, vader, ter Gemeenteschool Aalst-Mijlbeke, Oude Dendermondschebann. roode en witte pataten. 1. Een schoon en gerieflijk HUIS in de Veld- straat, 2. en een schoon en gerieflijk HUIS in de Denderstraat, beide alhier, voorzien van regen- cn pompwater. Voor de voorwaarden, gelieve men zich tc wenden bij Mad. W° De Coninck-De Smedt Korte Zoutsiraal een schoon gerieflijk Huis, staande in de Ka- pellestraat, hebbende groote boven- en bene den plaatsen twee Koeren, Pomp- en regen water, zeer ruime kelderingeu, immers dienstig voor alle bedrijf. Zich te bevragen bij den eigenaar A. BYL. met groot gemak van betaling, eenen zeer ge rieflijken en wel gebouwden eigendom te Aalst, n de Leopoldstraat, N. 4b, hebbende koetspoort, twee kelders, schoone winkel pli als, salon, eetplaats, keuken en waschhuis, pomp cn regenwater, op het gelijkvloers verscheide kamers op de verdiepingen met goeden ïolder, groot magazijn, seren, remi- giën en lusthofalles opperbest geschikt lot hel uitoefenen aller bedrijven. Zich te bevragen bij den eigeDaar-bewooner, Ferd Roggeman-Luytgaerens of bij Léonard Slalpaert, Zaakwaarnemer te Aalst, Vrijheid straat, N. 28. eene hondenkar zoo goed als nieuw bij Joseph Borremans, bakker, Hoogstraat, Hofslade. OPENBARE VERXOOPING VAN eeno schoone en welgelegene te Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal met gewin van 1/4 ten honderd inslclpenmng en gelagen opcnbaarlijk te koop aanbieden Eene schoone en welgelegene Hofstede met Boomgaard en Tuin gestaan en gelegen te Oordegem aan de Kassei van Oordegem naar Bavegein, bekend ten kadaster Sectio C, num mers 437, 43K, 439 en 440, met eene grootte van 17 aren 3 i centiaren, palende oost Vao Gendt, zuid Van Heck, vest Dc Munter en noord do Straat. ZITDAGEN Instel, Donderdag 8 Verblijf, ,22(uogSM™y Telkens om 4 ure, ter Afspanning De drij Koningen bij Dame Weduwe Uyttenbove, te Oordegem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING VAN beplanten Dreef, goede zaailanden en een perceel Mcersch. te Aalst Mijlbeek. Do Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gela gen, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een Huis, zijnde eeno tweewoning, gestaan en gelegen te Aaist- Mijlbeek, aan de Breedestraat. gekadastreerd wijk D. nummers 198b en 198c, groot 81 centiaren, palende ten oosie Mijnheer Frans De Cock, le zuide de kassei, ten weste en ten noorde den volgenden koop Bewoond door M. Vital Leeman. Tweede koop. Een deel Laifd en met boomen beplanten Dree', genaamd Antonius Berg gelegen te Aalst Mijloeek, aan dc Bree destraat,, bekend bij hei kadaster wijk D, nummer 19«a, groot aldaar 45 aren 10 centi aren, palende oost cn oost-zuid Aug. Van de Velde en andere, zuid voorgaande» koop en de straat, west Petrus Josepbus Van Langenhove en andere en noord den lieer Judocus De Cock en anderen. Boomprijs ir. 1000. Het land gebruiktdoor MLeeman voornoemd. En de beplante Dreet onverpacht. Dfrde koop. Een perceel Land, gelegen tc Aalst-Mijlbeek, op het Wijngaardsveld en Breedestraat, groot 15 aren 19 centiaren, ge- kadaslreed wijk D, nnmmer 2t»3, met eene grootte van 15 aren. palende ten ooste M. Frans De Cock De Bruyn. ten zuido de kassei, ten weste Mijnheer Jelieen ten noorde voor- gaanden koop. Gebruikt door M. Leeman voornoemd. Vierde koop. Een perceel Meerscb, gele gen to Aalst-Mijlbeek genaamd Het Vijverken, gekad slreerd wijk D, deel van nummer 122, groot 15 aren 37 centiaren palende teu ooste Josephus Muylaert, ten znide Madame De Craecker, ten weste Philippe Podevyn en ten noorde den Roozendreef Gebruikt door den eigenaar M. Fr. Van Mol- Podevyn, te Aalst Mijlbeek. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Mijlboek, op den Keiberg, groot vol gens titel 30 aren 70 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 405a, groot aldaar 32 aren 80 centiaren, palende ten ooste Joseph Cop- pens, ten zuide Joseph Muylaert, ten weste den voctweg en daarover den heer Baron Belhune en ten noorde Karei Mergan. Gebruikt door den eigenaar genoemden heer Fr Van Mol. Zesde en laatste koop. Een perceel Laud, gelegen te Aalst-Mijlbeke, aan het Sijp, op Steenberg, groot volgens meting 21 areD 5o centiaren, gekadastreed wijk D, nummer 833, groot 20 aren 2» centiaren, palende ten ooste Bernard Van der Biest, ten zuide Jufvrouw Van Langenhove, ten weste Francisca Pode vyn en Michel Van Mol en ten noorde de Hos- piciën vanAalst. Gebruikt door den eigenaar zelfden heer Fr. Van Mol. ZITDAGEN Instel, Dijusdag 30 Juli .Qwa Verblijf, 6 Augusti 1889" Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg Den Klokkenbol gehouden door Mijnheer LOUIS FONCfi, te Aalst, Molendries. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VEILING VAN landbouwersalem, bekalfde kooi, 2 zware varkens, vruchten le velde en in schuur. te Aalst-Mijlbeek, Papestraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 5 Oogst 1889, om 1 uur namiddag (stipt) na mens en ten hove der Erven Vercruyssen le Aalst-Mijlbeek, Papestraal, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen en voor werpen te weten Huismeubelen Stoof met toebeboorten, kommode, kleer- en andere kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, bollantaarn, printen en heiligenbeelden, koperen moor en koffijpot, bierglazen en gleise koflijjatten en tassen, gleise kommen en tellooren, aarde lee- len, ijzeren kasserolleif en potten, en ander aarden, ijzeren, tinnen en koperen keukenge- rief, blikken kannen, houten en zinken em mers, waschkuipen, broodmouillie. vleesch- blok en vleeschkuip en meer andere voorwer pen. Landbouwersalem Mclkkuip en keern, draDk- aal en andere kuipen, bascule, krui wagens, wanmolen, raapmolen, ege, land- draad, schuppen, braken, zeisen, pikken, mesthaken, gaffels en andere voorwerpen. Eene hoeveelheid strooi, hooi en Mest. Eeue bekalfde schoone en goede koei. 2 zware varkens Eene goede geit, trekhond en 10 hoenders. Ongeveer 32 aren ingeoogste koorn en tarwe. 10 aren 14 centiaren aardappels, staande achter de hofstede, Papeslraat. 7 aren 68 centiaren aardappels, staande te Aalst-Mijlbeek, Breedestraat. 7 aren 7 centiaren aardappels, wassende te Aalst-Mijlbeek op het Wijngaardvcld. 4 aren 30 centiaren beteraven, slaande op de hofstede, Papestraat. 3S8 kuilen schoone hoppe met slaken staan de aan voorzegde Breedestraat. 7 aren 68 centiaren hloemkoolen staande op voorzegde Wijngaardsveld En verders eene hoeveelheid bloemkoolen, wortels, ajuin, doorn enz. wassende in den hof der hofstede, Papestraat Verdeeld in koopen t'elks gerief. De koopen van en onder de 5 franken moe ten kompiant betaald worden, en verders ge schiedt de venditie op gewone konditien en met lijd van betaling, mits stellende goede borge. OPENBARE VI RKOOPING VAN en een te Moorsel en Herdersem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gela gen in het openbaar verkoopen, de nagemelde goederen, te weten. GEMEENTE MOORSEL. Perste koop. Een perceel land, gelegen aan de Hollcstraat, genaamd de Kelder, groot 29 aren 56 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide Louis De Rop, ten weste Henri Van Mieghcm en ten noorde Jan-Bapliste Ringoot. Tweede koop. Een perceel land, gelegen op het Boekxveld, groot 17 aren, gekadas treerd wijk D, Nummer 95, palende ton ooste Jan V'ermoesen en andere, ten ruide Philippe Van Rossem en Coppens, ten weste Gillis De Schryver en ten noorde Jan Moens Derde koop. Een perceel meersoh, ge naamd de Bruiput, groot 32 aren 21 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide de er ven Moens, ten weste den heer Goossens-De Rop, en ten noorde Jan-Bapt. Bogaerl cn den heer De Meyer. Boomprijs fr. 60,00 Vierde koop. Een perceel Land, genaamd de Korte llollebeke, groot 3« aren 73 centia ren, palende ten ooste mijnbeer Goossods-Üc Rop, teu zuide Desiré De Rop, ten weste Joan nes De Wolf, en ten noorde Philippe Van Ros sem als gebruiker. Vijfde koop Eene partij land, genaamd de Lange llollebeke, groot 34 aren 90 centia ren, palende ten ooste cn ten zuide mijnheer Van Loo, ten weste Frans Goosscns en ten noorde mijnbeer De Bièvre Boomprijs fr. 15,00 Zesde koop. Eene partij land, genaamd din Bosch met den Put, groot 34 aren 82 cen tiaren, palende len ooste den heer De Meyer, ten zuide Petrus De Smet, ten weste de kinde ren van Jacobus Van Nuffel en ten noorde den heer Baron van der Noot Boomprijs fr. 185,00 Voorschreven goederen zijn allen gebruikt door M. Frans De Rop le Moorsel. GEMEENTE HERDERSEM. Zevende koop. Een perceel land, gelegen op Traffelgem, genaamd De Klot, groot 21 aren 64 centiaren, gekadastreerd wijk B, Numm-r 467, palende oost Jan Van Hooy, zuid Oarlos Louis Arys, west Judocus De Witte en noord den weg" Boomprijs fr. 20.00 Gebruikt bij M. Daniel Van Cauler, te Moor sel. Achtste koop. Een perceel land, gelegen op Schaapdries, genaamd Piebrandt, groot 12 aren 4) centiaren, wijk B, Nummer 493 van hel kadaster, palende ten ooste den Notaris EEMAN, ten zuiden den armen van Herdersem, ten weste de erven Goossens en ten noorde den heer Timmerman. Boomprijs fr. 50,00 Gebruikt door 51. Victor Van DenSteen, te Moorsel. ZITDAGEN Instel, Maandag 12 Oogst Verblijf, 26 Telkens om 3 ure van den avond ter her berg gehouden door den heer Karei De Rop, te Moorsel, Kruis. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. 1° Een schoon en groot huis met koets poort en ruime werkplaats te Aalst, Vaartstraat, N. 32, laatst bewoond ge weest bij den heer Dominique Paerewyck. 2. Een schoon huis met grooten bof, te Aalst, Brabantstraat, N. 24, nabij den Dender en de nieuwe koopwarenstatie van den ijzerenweg. OPENBARE VERKOOPING VAN drij schoone te Aalst, Gheeraardsbergschestraal. De Notarissen BRECKPOT te Aalst en EEMAN te Erpe, zullen met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoo pen 1° Een Woonhuis met erve, gekadas treerd sectie A, N, 2310, groot 1 aar 90 centiaren, bewoond door den mede- verkooper beer Francois Huylebroeck. Gebracht op fr. 3500,00 2° Een Woonhuis met erve, sectie B, N° 376d, groot I aar 10 centiaren, be woond bij sieur Vander Meersch aan fr. 2,50 par week. Gebracht op fr. 1460,00 3. En een Woonhuis met erve, sectie B, N. 376e, groot 1 aar 10 centiaren, be woond geweest aan fr. 2,50 per week, thans onbewoond. Gebracht op fr. 1120,00 LAATSTE ZITDAG Donderdag 8 Augusti 1889. Telkens 0111 5 ure namiddag, ter Esta- minet van den heer Francois lluylebroeck te Aalst, Boulevard van den Dam, tegen de nieuwe Koopwarenstatie. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene Zaailanden en Vruchten te Velde, TE LEDE, BOSCHSTRAAT. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen open- baarlijk verkoopen 1° Eene behuisde Hofstede, te Lede, Boschslraat, recht over de herberg Den Meerlaan. groot 19 aren, Sectie B, N. 752 753. Gebracht op fr. 1600,00 2° 18 aren 55 centiaren Land. te Lede, op den kleinen Kauter.seclie B, N. 92bis. Gebracht op fr. 1200,00 3° 32 aren 4f centiaren Land, te Lede, op hel Neroveld, sectie C, N. 426c. Gebracht op fr. 2000,00 LAATSTE ZITDAG Dijngdag 6 Augusti 1889. Te.kens om 3 ure namiddag, ter her berg Den Meërlaan, bewoond bij Entile Siau, te Lede, Boschstraat. De Notaris BRECKPOf' te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen open baarlijk verkoopen. te Aalst, Zoutstraartpoort, zijnde de gewezen herberg De Liberteit» groot 90 centiaren. Bewoond en ge bruikt bij den verkooper den heer Louis Geeroms. Ingesteld fr. 1760,00 Instel, 29 Juli. Verblijf, 5 Augustus 1889. Telkens om 4 uren namiddag, ter Esta- ininet In den Tram bewoond bij den heer Joseph Coppens, te Aalst, Korte Zoulstraat, VERKOOPING IN 't OPENBAAR van een onlangs nieuw gebouwd te Aalst-8chaarbeek, iu de Scherreslraat, N° 12, gekadastreerd sektie B, N° 506a, met eene grootte ran 60 centiaren. Onmiddelijke ingebruik- treding. Ingesteld fr. 1200,00 Door 't ambt van den Notaris LIM- PENS, te Aalst. ZITDAGEN. Instel Donderdag 25 Juli Verblijf id, 8 Augustilö8y* Telkens om 4 ure nanoen, ter eslami- net bewoond bij den heer Chéri Van Hoorebbeck, te Aalst, in de Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene te Aalst-Mijlbeek aan den Brusselschen steenweg. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen de naschreven goede ren, eenen blok uitmakende, gelegen binnen Aalst-Mijlbeke, Brusselschen- steenweg. lc koop. Eene groote en schoone hofstede met deszelfs afhangelijkheden, en erve, gekadastreerd Sectie G, N. 204, 204ris 205 en 205bis met eene grootte van 39 aren 80 centiaren. Bewood bij sieur Emile Boel. Verdeeld iu 3 loten. 2« koop. Hoveniersland, achter voor schreven ln koop, Sectie G, N. 206, groot 68 aren 90 centiaren zal opgeroepen worden in oost- en westhelft. 3e koop. Hoveniersland, noord waarts nevens den 2n koop, Sectie G, N. 206bis en 2062bis, groot 31 areu. Onmiddelijke ingebruiktreding. De voorschreven goederen te samen verhuurd mits 500 franken 's jaars boven de lasten. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 6 .oon Verblijf, 20 Augusti1889. Telkens om 4 ure namiddag, ter her berg Het Muisken bij den heer Leo pold Podevyn, te Aalst-Mijlbeke, aan den Brusselschensteenweg. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING VAN MEERSCHEN EN LOCHTING, gelegen te Haaltert. De Notaris ARENTS te Haaltert daar toe in rechte benoemd zal ter tussclien- komst van zijnen ambtgenoot den Notaris BRECKPOT te Aalst, en ten overstaan van den heere vrederechter des kantons Herzele, openbaarlijk verkoopen de vol gende goederen, gelegen binnen de ge meente Haaltert, om er bij de koopers met 24 December 1889, in het gebruik van te komen, te weten Eerste koop. Eene partij Land, gele gen op den Kruiskauter, groot 15 aren 55 centiaren, Sectie B ex N. 320 en 321. In gebruik bij den heer Francois Hosse laar. Iweede koop. Eene partij Land, ge legen alsvoren groot 88 aren 61 centiaren Sectie B, Nummers 378bis, 378, 579, 380 en 381. In gebruik bij zelldenheer Hosse laar. Derde koop. Eene partij LanJ, gele gen alsvoren groot 47 aren 96 centiaren, Sectie B, Nummers 367, 367bis en 368bis Ingebruik bij zelfden heer Hosselaar. Vierde koop, Eene partij Land, gele- ten alsvoren groot 46 aren 68 centiaren, ectie B, Nummer 417. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Vijfde koop. Eene partij Land, gele gen alsvoren, groot 31 aren 61 centiaren, Sectie B, Nummer 420c. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Zesde koop. Fene partij Land, gele gen alsvoren genaamd hel Kerkstuk groot 1 hectaar 89 aren 48 centiaren, Sectie B, Nummers 414 en 414k bis. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar en bij jufvrouw Wed. Joseph Coppens le Denderhautera. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren groot 13 aren 55 centia ren, Sectie B, Nummer 415a. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Achtste koop. Eene partij Land, ge legen alsvoren groot 39 aren 30 centiaren, Sectie B, Nummer 435u. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Negende koop. Eene partij Land, ge legen alsvoren groot 25 aren 17 centiaren Sectie B, Nummer 435e. In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Tiende koop, Eene partij Land, ge legen alsvoren groot 48 aren 67 ceutiaren, Sectie B, Nummer 310a. Ingebruik bij zelfden heer Hosselaar. Elfde koop. Eene partij Land, gele gen alsvoren groot 33 aren 6 centiaren, Sectie B,N.315.In gebruik bij zelfden heer Hosselaar. Twaalfde koop. Eene partij Land, 'egen op den Brilkauter, groot 42 aren centiaren Sectie B, Nummers 10b en 33a. Ingebruik bij zelfden heer Hos selaar. Dertiende koop. Eene partij Loch- ling, te vorent Meersch, gelegen op den Bril, groot 27 aren 56 centiaren. In ge bruik bij Fredericq Gavel. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Larenbroek, groot 9 aren 23 centiaren, Sectie A, Nummer 664. In gebruik bij zelfden Gavel. Vijftiende koop. Eene partij Land en Meersch, gelegen op Terrenthout, groot 1 hectaar 21 aren 27 centiaren, Sectie B, Nummers 218, 220b, en deel van nummer 323. In gebruik bij genoemden Francis- cus Hosselaar. Zestiende koop. Eene partij Meerscb gelegen alsvoren, groot 36 aren, Sectie B, Nummer 224a.In gebruik bij zelfden Hos selaar. Zeventiende koop. En eene partij Land gelegen alsvoren groot 45 aren 12 centiaren. Sectie B, Nummer 169a en deel van N. 170.1ngebruik bij zelfden heer Hosselaar. ZITDAGEN Instel, Woensdag 7 Verblijf, Woensdag 21 ^U8USR 1889. Telkens om 1 uur namiddag ter estami- nel Het Kanton te Haaltert Hoogstraat bewoond bij jufvrouw Dommica Peleman.

De Denderbode | 1889 | | pagina 3