I? WOONHUIS Kampstrijd met de Bol, engelschen BILLARD, Grooie Prijskamp op den Hak. Men vraagt te koopen te Aalst. Te huren. Storting van aarde. Uitderhond te koop Bericht. Te huren terstond. B OOMTEELT IB OOMEN, Te huren, Openbare Verkooping H O F S T E D E N VERKOOPING I» AKIN LAND, experieu-scheikundigen en eenen jer en voorzien van een bevel van '^oorziiter der rechtbank, waardoor r, *ucematigd werd het onderzoek te doen. schijnt echter dat hij te Kortrijk at 0,)eerlijls heeft kunnen ontdekken. dcö tf5 Men schrijft uit St-Nikolaas Met Jmèene blijdschap is alhier de tijding Ln?en der benoeming van den hoog- Btvangen aarden n cu heer Siillemans tot bisschop van ITzoodra het nieuws bekend was S'en in al de kerken de klokken geluid Is bij tooverslag waren al de huizen Jrstadbevlagd. Overgroot is de vreugd, Lt jjgr Stillemans is een stadgenoot was langen tijd superior van het Klein -J zïjue vroegere woning, in de Kok- bodi» lekstraat alhier, bemerkte men ver- aan'^ cöeidene opschriften, waaronder bet nbeüde. zeer toepasselijk op de inwo- v" its van St-Nikolaas. Lang gewacht Stil gezwegen Goed gedacht Toch gekregen. Wij hebben onlangs gemeld dat een "joon van Chenée, die des avonds eene leelrepetitie bad bijgewoond, spoor- ■~s verdwenen was. De opzoekingen t: j^heri thans bewezen dat er eene mis aad heeft plaats gehad. Zijn lijk is in de jaas gevonden met talrijke wonden aan tl hoofd, de handen, enz. Zijn halsdoek was afgerukt en de kleéren tooneu aan at er eene hevige worsteling tusschen Ej slachtoffer en de aanranders heeft ZJ p]aats gehad. Men vond in de zakken van ilaat-. den doode nog slechts eenige kleine munt la»» ofschoon men weet dat bij nog ten min - Bste vijf franks moest bezeten hebben. - O, die domkoppen, die ezels, in de katholieke vrije en aangenomen scholen I, nu Turnhout, Meerle, Moll,tiiorle, Hoog- siraeten, Poppel en verscheidene andere gemeenten, uitsluitelijk door domme hei- loeren bewoond Zij behalen diploma f1 op diploma en kloppen de verlichte libe- !*e nlescholen Om een enkel voorbeeld aan te halen, melden wij dat de vrije school van Turnhout, die 30 leerlingen het exaam voorstelde, 26 diplomas ikwam. -Moord op eenen boschwachter. Wij iernemen dat er maandag nacht te Bras- scbaet, eene vreeselijke misdaad gepleegd De boschwachter van M. Osterrieth, die reeds vroeger door wildstroopers werd bedreigd, is in het boseh vermoord gevonden. De man is geboren in Engeland en laat eene weduwe met 8 kinderen parket is te Brasschaet geweest. De dood werd door een vuurschot ver oorzaakt. DUITSCHLAND. Spoorwegongeluk. Wij vernemen nog de volgende bijzonderhededen over bet vreeselijk spoorwegongeluk van Stutt gart, door een ooggetuige meêgedeeld Tusschen de statién Baihingen en fias- ongeveer zes honderd meters van de Wildparkstatie, stootte de reizi gerstrein, die van Böblingen kwam en ^enH 1/2 ure in Stuttgart moest aanko t, met volle kracht op eene machien, ter hulp was gezonden voor een trein naar Baihingen. Dat de schok vreeselijk iweest is, ziet men als men eenen blik op de plaats des onheils. De loko- lotief, de tender, de verbrandswagen, de eerste wagen van «le 2e klas, zijn in de diepte geslingerd, en liggen geheel ver- l,ijzeld rechts en links. De wielen van de lokomolief 2ijn diep den grand ingevvoeld. Alle ijzerwerk is stukgeslagen of verbogen. Ik zag buffers die als glas gebroken waren en wagons geheel hol, alle banken er uitgerukt. On der dezen chaos van gebroken stukken der wagens liggen ook die van een ge- tsngeriwagen, die door de machine werd roortgeschoven. Op den spoorweg staan nog 5 vreese lijk toegetakelde wagens, waarvan som mige in elkaar zijn gedrongen. Ook zijn er velen bij deze ramp omgekomen, 2 vrouwen, 1 meisje en 5 mannen, die in dienst hij deze lijn waren, waaronder de machinist en de stoker. Elf personen zijn zwaar gewond, 28 hebben lichte kwetsu ren gekregen. Gelukkig zijn de 3 leste wagons i. waarin 100 rekruten zaten, ongedeerd opdeu weg blijven staan. Met de postwagen was dit ook het geval, 'raagt men of dit ongeluk niet te voor komen was geweest, dan moet men be denken dat, toen de machinisten het ge vaar zagen, zij niet meer konden remmen daar het reeds te laat was, wijf de plaats van het ongeval in eene zeer kleine vveu- dmg ligt en zij elkaar dus niet vroeg ge noeg konden zien. ENGELAND. Stoutmoedige reiziger. Kapitein S. J. Mgelhardt Jorgensen, die op 12 Septem ber Londen verliet in eene reddingsboot, Motormkoning genaamd en den ^Port land Bill voorbijvoer, is woensdag goed eD wel op het eiland Madera aangeko- i. 'e boot; die 8 ton register telt, 30 voet en 4 voet 6 duim breed is, is een meuvy model van reddingsboot voor de passagiers, bij het vergaan van een schip. JpiteiQ Jorgensen is voornemens zijne eis voort te zetten naar de Kaapstad en van daar naar Melbourne. SPANJE. •Ven moet zich maar weten ie helpen. Het zweedsche gezantschap moest on- aa" 'l spaunsche hof den spaan- enen jongen koning ia den persoon van jne mama gaan feliciteeren. De zweedsche gezant, die ongelukkig genoeg noch 't Fransch noch 't Spaansch machtig is, had eene schoone zweedscbe aanspraak van buiten geleerd. In het ge harrewar van de ceremonieele ontvangst vergat de zweedsche gezant totaal het slot zijner rede en voegde er op geluk al den zweedschen Onze Vader bij. Niemand verslond Zweedsch en daar om nam iedereen bet goed op, zelfs de koningin. Alleen konden de andere leden van het gezantschap zich bijna niet in houden van 't lachen. Toen de zaak later uitkwam, heeft de koningin er danig om gelachenen den gezant tot eerelid van het koninklijk taal kundig instituut benoemd. VEREENIGDE-STATEN Vreeselijke ontploffing. Eene Missisipi-slcomboot in de lucht. Dooden en gewonden. Vaii den bijzon deren berichtgever van den Daily News De bijzonderheden over den ramp, welke de Missisipi-stoomboot Corona ge troffen heeft, maakt er eene der vreese- lijkste van, ooit voorgevallen op dien stroom, die beroemd is voor de rampen welke er op plaats hadden. De Corona was een der grootste en best ingerichte passagiersbooten welke den machtigen stroom bevaren. Woensdag avond, ten 7 ure 30 verliet zij New-Orleans, voor de eerste maal na de volledige herstellingen die zij had on dergaan. Zij had eene aanzienlijke lading en veel passagiers aan boord en toen zij afvaarde werd zij door al de io de haven liggende stoomschepen begroet. Geen incidenten deden zich voor in den nacht of donderdag 's morgends en geen enkel der reizigers voorzag de ramp, die hen weldra treffen zou. Rond den middag ontmoette men de groote stoompassagiers stonden op de voorplecht om dit schip te zien voorbij varen. De kapitein der Corona had juist zijne hand gezet op de stoomfluit om 't aanko mende schip te groeten, toen plotseling eene vreeselijke ontploffing plaats had en de lucht gevuld werd met eene wolk van stof, stoom, stukken hout. puinen en deelen van menschenlichamen. Toen die wolk opklaarde zagen de verschrikte passagiers der St Louis de vernielde romp der Corona zinken en den stroom bedekt met wrakstukken en drenkelingen. Vele dezer leste waren verbrand of ge wond, doch konden zich aan de wrak stukken vastklampen, tot men hen red den kwam. Anderen trachten den oever te bereiken, doch kwamen in de golven om. De kapitein der St-Louis liet zijne red dingsbooten te water om hulp te brengen doch ondanks bovenmenschelijke pogin gen zal men minstens 40 dooden te betreuren hebben. Vele werden door de rondvliegende stukken hout gedood andere waren zoo gewond dat zij bijna onmiddellijk zonken. Het tooneel. gezien van het dek der St-Louis was verschrikkelijk. Mannen, vrouwen en kinderen worstelden in het water tegen de dood moeders hielden met eene hand hunne kinderen boven water, terwijl zij met de andere het eerste 't beste trachten "ast te grijpen. De matrozen hielpen de vrouwen en de gewonden, tot dat de rendingsbooten heri kwamen opnemen. Een ooggetuige, die op de St-Louis vaarde, verhaalt De ontploffing geleek op het bulderen van grof geschut en eensklaps zagen wij heel het bovengedeelte der Corona in de lucht geslingerd worden daar brak het al in duizend stukken en viel dan terug in de rivier, terwijl een wolk van slof en rook het tooneel van jammer en ellende een tijd lang voor onze oogen hield ver borgen. De romp der stoomboot bleek in twee gebroken te zijn en zonk onmidde- lijk. Vele personen werden meer dan honderd voet in de hoogte geslingerd boven de rookwolk en kwamen dan te rug terecht in het water of op de wrak stukken. Vijfminuten na de ontploffing zag men van de Corana niets meer dan eenige stukken bout en wat lichte lading. Kapitein Blanks, gezagvoerder der Corona, was een der oudste en beste gekende stoomboot-kapiteins op de rivier en een man van veel ondervinding in riviervaart. Verschillige zijner officiers vaarden reeds 15 jaar met hem. De oorzaak der ontploffing blijft een geheim. De machienen woren in goeden staat en de drukking was hoegenaamd niet hoog. New-Orleans, 4 oct. Nadere inlichtingen over deoniploffïiig melden dat de 40 dooden niet al de op varenden der Corona uitmaakten, zooals eerst werd gezegd. Tusschen de omgekomene zijn de kapitein en 24 matrozen. De overlevende passagiers en matro zen, waarvan vele zijn gewond, zijn op genomen, door de stoomboot City of St-Louis. De Corona welke behoorde tot de Ouachita Consolidated Line en op 100,000 fr. weerde werd geschat, is totaal verlo ren daar zij in diep water zonk. Een vrouwelijke predikant, Rev. Mary Moreland is de eerste vrouwelijke dominéin de Vereenigde-Sdaten. Zij is zielenherderin in een kerkje in Illinois. GEMEENTE I1AALTER 1'. Op Zondag 13 October 1889, om 3 1/2 ure namiddag. buiten op den koer, voor eenen sniakolij- ken prijs, tusschen drij ouderlingen, gebo ren in 1803 en drij liefhebbers, genaamd kunstenaars, ter herberg van Charles VAN HAVLRBEKE, Kattenstraat, Haal- lert. GROOTE PRIJSKAMP op den Bij Alfons Van Den Eynde, in den Biekorf aan de grooie Kerk albier. Inleg; »0 centiemen GRATIS VOORUIT Een prachtige REGULATEUR, eener waaide van 45 franks. Een prachtige REGULATEUR, oener waarde van 34 franks. Een gewaarborgde REISPENDUUL, eener waarde van acht frank3. naar 3 zakhorlogiën (remontoirs) en 3 pijpen. Bij Auguste Kiekens in den Zwarten Leeuw, Aalst, (Veemarkt.) Inleg 30 centiemen, lotensgeval. een schoon renteniers- huis hebbende keuken gelijkvloers en giooten hof, Zich te bevragen ten Bureele van Den Den- dirbode. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. 1° Een schoon en groot huis met koets poort en ruime werkplaats te Aalst, Vaarlstraat, N. 32, laatst bewoond ge weest bij den heer Dominique Paerewyck. 2. Een schoon huis met grooten bof, te Aalst, Brabantstraat, N. 24, nabij den Dender en de nieuwe koopwarenstatie van den ijzemrweg. Degene die verlangen zich van eene zekere hoeveelheid aarde te ontmaken, mogen dezelve storten in de hoeven der in opbouw zijnde huizen van d'heer SPITAALS-VAN BEMTEN. Schoolstraat te Aalst. met groot gemak van betaling, eer.en zeer ge rieflijken en wel gebouwden eigendom te Aalst, n de Leopoldstraat, N. 46, hebbende koetspoort, twee kelders, schoone winkel pl.'ats, salon, eetplaats, keuken en wsschhuis, pomp en regenwater, op het gelijkvloers t versclieide kamers op de verdiepingen me; goeden zolder, groot magazijn, seren. remi- giën en lusthofalles opperbest geschikt tot het uitoefenen aller bedrijven. Zich te bevragen bij den eigenaar-bewooner, Ferd Roggeman-Luytgaerens of bij Léonard Stalpaert, Zaakwaarnemer te Aalst, Vrijheid straat, N. 28. Te bekomen bij Severin De Boe, Nieuwstraat Aelst,eerste kwaliteit van Oostendsche en Zee- landscbe oesters Door zijne goede waren en ge ringe prijzen verhooot hij de gunst van eenie der. Een schoon en onlangs nieuw opgebouwen Woonhuis met cour dienstig voor herberg, gelegen te Aalst, Houtmerkt Zich te bevragen bij den heer Burny Antheu- nis, brouwer te Aalst, Vischmerkt. 8TAD AALST. OPENBARE LEERGANG over Het College van Burgemeester en Schepenen Gezien het ministerieel Besluit van den 15 Februari 1882, openbare Conferentiën op de Fruitboomteelt in deze stad inrichtende Gezien de beraadslaging des Gcmeenteraads van den 11 Maart 1882 Brengt ter kennis van het publiek, dat er op de hiernagemelde dagen, in den bof van hel Stadhuis alhier, openbare lessen van boom teelt, kosteloos, zullen gegeven worden, on der het bestuur van de Maatschappij De Vereenigde Landbouwers door den heer Fr. Burvenich, leenar bij de Hofbouw-scbool van den Staat, te welen 13 October A I 9 Maart 1890 V t 1889 16 10 November 23 2 Februari 1890. 11 Mei 9 I 15 Juni 23 6 Juli Telkens om 8 iJ2 tot 9 1/2 ure voormiddag. Zijn tot deze Conferentiën kosteloos toege laten al de personen die tot dies voorafgaande lijk de aanvraag aan het Gemeentebestuur zullen gedaan hebben. Gedaan den 10 September 1889. De Burgemeester en Schepenen, De Sekretaris, V. VAN WAMBEKE. EDM. SCHEERLINCKX. OPENBARE VERK00PING van zeer schoone te Sleenhuize- Wynhuize, nabij den Parickbosch. De Notaiis DE SAVOYE le Sl-Lievens-Essche. zal door bevoegd ambt, ten verzoeke \an M. Van der Sehueren brouwer te Aalst, den Maandag 14 October 1889, om 1 ure namiddag openbaarlijk verkoopen 60 koopen Hoornen. Beslaande in eenen schoouen Abeel, wil gen en 't overig in zeer schoone kanadas, dik, zuiver en laug, staande zooals reeds ge- zeid te Sleenhuyze-Wynhuyze, omtrent hot Bekenhol en den Parickbosch. hvee schoone nieuwelings gebouwde Huizen zeer dienstig voor bedienden of renteniers ge slaan in deSt-Anneslraat. Zich le bevragen bij Mijnheer FR. BURNY- BURNY, Brouwer op den Dam. te Aalst. Bij verandering van woonst. van de wel gekende en geklandeerde Afspanning Het Slot, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan en Binnenstraat. De Notaris LEMAN te Erpe, zal na mens wien liet behoort, met gewin vun palmslag en gelagen, openbaariijk verkoo pen Een Huis zijnde dc wel geklandeerde en vermaarde afspanning Het Slot, gestaan en gelegen te Aalst-Mijibeke, aan de Moorselsche Baan en Binnestraat, groot 5 aren 81 centiaren en 60.3 milliuren, palende ten ooste aan bet straatje en den eigendom van den heer Van Brempt. ten zuide zelfden heer Van Brempt, ten weste de Moorselsche Baan en ten noorde de Binnenstraat. Bewoond en gebruikt door den eige naar M. Desiré Podevyn. Voorschreven goed is verdeeld in 6 lo ten, volgens meting en plan er van opge maakt door den lieer Dom. Triest, land meter, te Lede. ZITDAGEN Instel, Maandag 30 September löaQ Verblijf, 14 October Telkens om 3 ure namiddag ter boven gemelde te verkoopen herberg Het Slot, gehouden door den heer Desiré Podevyn. OPENBARE VERKOOPING VAN een groot en welgelegen le Aalst, Groote Markt, N° 24. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen - Een schoon Winkelhuis, ook dienstig voor het uitoefenen van alle andere be drijven, te Aalst, aan de Groote Markt, geteekend N° _24, gekend bij kadaster Sectie A, N. 275c, met eene grootte van 1 aar80 centiaren. Bewoond bij den heer Petrus-Josephus Lombaerts. ZITDAGEN Instel, Zaturdag 26 October qoq Verblijf, 9 November Telkens om 4 ure namiddag, ter Esta- minet a la Bourse d'Amsterdam be woond door den heer Ferdinand DE MUYNCK, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING VAN EN ZAAILANDEN, te Aalst-Mijlbeke. De Notaeis LIMPENS te Aalst, zal met gevviu van palmslag en gelagen, openbaar lijk verkoopen AALST-MIJLBEKE I. Een huis en hofstede zijnde de van ouds gekende en wel geklandeerde her berg, genaamd Het Muisken aan den Biusselschen Steenweg, Sectie F, N. 763, 764 t n 765, groot 88 aren 70 een tiaren, Bewoond door den heer Leopold Podevyn. Op te leggen Boomprijs Fr. 760.00 Deze eigendom zal opgeroepen worden in 4 deelen. II. Een hofstede met stallingen, bakoven en verdere afhanglijkhedeu, omringd met bagen, aan den Brusselscheusteenweg, groot 15 aren 37 centiaren, Sectie G. deel van N. 20d, 20ien20K. Voortijdsin gebruik bij den heer Auguste De Nil, thans onbewoond. III. 3u uren 60 centiaren land, auu de Bergemeerschen, op de Beek,Sectie F. N. 863 en 864,In gebruik bij den heer De Leeuw. IV. 10 aren 25 centiaren land, als voren, aan de Beek, Sectie F, N.869. In gebruik bij den heer Domien De Winne. V. 84 aren 72 centiaren land en meersch, aan de Langestraat, op het Spitsveld, Sectie F. N. 181a bis. In gebruik bij den heer Frans Van Langen- hove. Verdeeld in oost en weslhelft. VI. 74 aren 02 centiaren land, op den Bergenkauter, Sectie F. deel van N. 721 en 723. In gebruik bij den heer Karei Kieckens, Verdeeld in oost-en west- helft. Boomprijs voor elk deel 10 franken. VIL 64 aren 42 centiaren land, op Somergem, Sectie G,.N. 247 bis, palende aan koop 10 hierna. In gebruik bij de kinderen Sonck. Boomprijs voor elk deel 20 franken. VIII. 47 aren. 52 centiaren land en elsbosch, op de Zandbeek, ook genaamd Somergem, Sectie G, N. 213 en 214. In gebruik bij W« De Raedt. Boomprijs 108. franken. IX. 30 aren 92 centiaren land en deel planterij, op den Bergenkauter, Sectie G, N. 255, palende aan koop 10 hierna. In gebruikhel land bij de heeren Vau Nuffel en Van Haudenliove en de planterij onverhuurd. X. Een allerbeste en schoone blok land, op Bergenkauter, groot volgens meting 4 hectaren 9 aren 76 centiaren, Sectie G, N. 232 deel van 251a. 257q, deel van 256d, 251c en deel van 2o1d. In gebruik bij verscheidene. Ver deeld in 14 loten.. Boomprijs voor 't geheel 318 franken. XI. 66 aren 80 centiaren land op Ber- genbosch, Sectie G, deel van N° 208a, palende aan volgende 12l,# koop. In gebruik bij de heeren Eugeen Callebaut, De Man en De Ridder. Boomprijs 65 Iranken. XII. 1 hektaar 24 aren 69 centiaren land, meersch en elsbosch, als voren op den Bergenbosch, Seclie G, deel van N. 208a. In gebruik bij den beer Eugeen Callebaut. XIII. 70 aren 35 centiaren land, ne ven voorgaande 12,le koop, op Somer gem, Sectie G, deel van 208a. In ge bruik bij den heer Frans De Boom. ZITDAGEN Verblijf,' Don^er(las U J October 1889. Telkens om 2 ure namiddag, terEsta- minet Sint Rochus, bewoond bij den beer Desiré Raspoet te Aalst, rechtover de Hoofdkerk. BIJ UITWINNING De Notaris LIMPENS tc Aalst, zal met tusschenkomst van den Notaris Van der SLOTEN, te St Martens-Laethem, open baar-lij* verkoopen, krachtens bevelschrift verleend door den beer Voorzitter der rechtbank van l**11 aanleg van Oender- monde, den 11 September 1889, en inge volge artikel 90 en volgende der wet van den 15 August! 1854 op de onteigening, te weten GEMEENTE OORDEGEM: I. Eene hofstede bestaande in 2 hui ren met verdiep en verdere afhanglijk- heden, Tuin, Land en Meersch, ter wijk voorsten Molenkauter of Molenhoek aan de Smetledestraat, Sectie B. N. 404, 405, 209r, 208 Cbis, en 208 Dbis, groot 48 aren 40 centiaren II. Eene bijzondere school met tuin, neven voorgaanden l,t#n koop,Sectie B. N. 399a, en 401b, groot 8aren 20 centiann; III. Een behuisd hofsteedje, neven voorgaanden 2den koop, Sectie B, N. 397a. groot 2 aren 10 centiaren IIII, Eene partij land, wijk voorsten Molenkauter, aan de Smetledestraat, Sec tie B. N. 457b, groot 1 hectaer 43 aren 70 centiaren. Zal opgeroepen worden in 4 deelen. GEMEENTE SMETLEDE X. Fen Kapel met verdere gebou wen, wijk Molenkauter uitmakende den hoek der Oordegem en Sleylsaertstraten, Seelie B, N. Ia, 1b, en 2 groot 13 aren 90 centiaren. VI. Een partij land, wijk de Bloote Heide, aan de Dooglaegstraat, Secie A. N. 145 groot 30 areu 60 centiaren VII De helft onverdeeld van 22 aren 60 centiaren land, wijk Trossaert, aan de Rurchtstraat, Sectie B. N. 197a, en 197b. GEMEENTE IMPE VIII. Een perceel land, wijk Bonwen- laud, groot 17 aren 84 centiaren. GEMEENTE CALCKEN; IV. Een huis en erve, wezende eene herberg genaamd Dbn nieuwen Appel wijk Kruissen, groot ongeveer 5 aren 50 centiaren, Sectie E. deel van N. 4, ZITDAGEN Instel, Zaterdag 5 Orloberjo8n Verblijf, 19 ^tober I8»y. Telkens om 2 ure namiddag, ten huize zijnde. Het HóteldeFlandre bewoond bij de heer Joseph Galle, te Aalst, Statie- OPENBARE VERKOOPING VAN eene allerbeste en van schoone BOUWGRONDEN, gelegen le Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in bel open haar verkoopen, de volgende goederen ge bruikt door den heer Leander Van de Meers- schc en gemeten door don heer Victor Ren ders, landmeter le Aalst, te weton AALSr-MIJLBEEK. Ten eerste. Een perceel Land, gelegen op den Zavel, groot 31 aren 83 centiaren, ge kadastreerd wijk D, N. 697, met eene grootte van 31 aren palende ten ooste, met batfKau- icrbaan aan do heeren Van de velde en Lede gen, ter. zuide aan den beer De Schaepdryver, len weste aan den heer Petrus Franciscus De Bruyn, en ten noorde aan don heer Josephus De Bruyn. En ten Tweede. Een blok Bouwgronden, gelegen ten voorhoofde aan de Binnestraat, groot 25 aren 94 cenliareu, verdeeld in 19 lo ten, zooals de zelfde op de bezond6re plakbrie ven bij grondplan en tafereel zijn afgeschetst en aangeduid. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 1Ö October 1889 Ten 4 ure namiddag, ter herberg Het Spiegelhof. bii den heer Tbeodoor Koppens, te Aalst, in de Molenstraat, N#.

De Denderbode | 1889 | | pagina 3