Allerhande nieuws. Bericht BOOHVERKOüriNG. Berg van Barmhartigheid, Üverj jarige Panden. Revalenta Arabica. Behuisde HOFSTEDE, Behuisde Hofstede. Behuisde HOFSTLDE BOOMED HOFSTEDE en eenen MEERSCH, IE IE HST lEETTIS L A A I A N D. Te Erembodegem. RENTENIERSHUIS en een ander groot HUIS Openbare verkooping. BOOAIVEMHTIE Verkooping. STERFGEVAL Uit Buggenhout, meldt men liet god vruchtig overlijden van den E. 11. Temmerman, beslierder van 't klooeter aldaar. De eerzame overledene werd geboren te Aalslin 1825. M. Emiel Van der Straeten, zoon van M. advokaat L. Van der Straeten die on langs naar den Congo was vertrokken, als rechter te Banana, is den 10 dezer aan eenen aanval van koorts overle den. M. Van der Straeten is de eerste magis traal die bet slachtoffer is geworden van zijnen iever voor de zaak der be schaving van Midden-Afrika. De Volkskamer heeft de be raadslaging over de artikelen van 't wets ontwerp over de academische granen en hoogschool-exaams voortgezet. Wanneer zal deze beraadslaging die reeds meer dan te lang duurt, toch eens eindigen f Het Concert, zondag avond door de Maatschappij St-Cecilia ten voor- deele van den Arme gegeven, heeft aller verwachting overtroffen. Wij mogen bet zeggen Sie-Cecilia is er zondag in gelukt zelfs de moeielijkste.i te bevredigen. Wij zijn eene bezondere hulde verschuldigd aan alle de liefhebbers en kunstenaren welke het hunne tot bet welgelukken van deze liefdadigheidsfeest hebben bijgedra gen, want allen hebben de schitterendste bewijzen van hunne talentvolle bekwaam heid geleverd. De uitvoering der frage- menten van 't opera Hernani werd door betkoor, kunstvol uitgevoerd en verwekte ieders bewondering. In naam der nood lijdenden onzer stad, ontvangen de hee- ren Leden van St-Cecilia onze beste dank zegging Aalst. Heden woensdag beeft men uit den Dender, aan de nieuwe kaai der Hertshage het lijk opgevischt van de genaamde Maria-Theresin Willems, ecbt- genoote van Theodoor-Louis Van Dessel, geboren te Eupen, Duitschland, in Mei 1834, en wonende met haren man op eene kamer bij il. Camiel Schoon, Hove niersstraat. Men denkt dat deze vrouw van wanzinnigheid was aangedaan. Diefstal met beklimming. Zondag avond rond 10 1/2 ureu boor den de vrouw en dochter van den heer Jozef De Boeck, landbouwer, in de Schaapstal, alhier te Aalst-Schaarbeke, Gentsche baan, gerucht op de koer hun ner hofstede. Zij gingen zien en bevondt slechts dat de deur van T verkenskot openstondt en dachten dat eenen losloo penden jongen trekhond de deur had open gekrabt. Doch des anderendaags 's morgens bemerkte men dat er 16 kie kens, 6 konijnen, een jonge trekhond, 3 wollen en katoenen sargiën en nog ver- schillige andere voorwerpen waren ge stolen De trekhond is teruggevonden in den stal van den heer Pieter Seghers, landbouwer St. Job en werd aan den heer De Boeck teruggegeven. De dadors zijn onbekend. Land van Riem. Zon dag aanst. 2 Februari Luisterrijke Ver- tooiiing, met medewerking van Mevrou wen Musschen Pann en Van Dssel. Twee tooneelspclen Zielenketens en Veva, een blijspel £»iska Van Roosemael en twee openingstuk ken voor symphonic op 'l programma vermeld, beloven eenen hoogst aangena men avondstond. Bureel om 5 uren. Gordijn om 3 1/2 ure heel slipt. Benedenplaatsen. lc Rang fr 1.50 2' Rang fr. 1.00. Bovenplaatsen, le Rang fr. 1.00 2° Rang fr. 0.30 De Belgique Militaire meldt en het ■Journal de Bruxelles vertelt het voort, dat het departement van oorlog een proces inspant, tegeu de maatschappij der mili taire bedden. Men kent, gaat het blad voort, de ont zaggelijke winsteu die deze machtige maatschappij verwezenlijkt, en die daa renboven van jaar tot jaar grooter wor den, winsten, die grootendeels door den soldaat betaald worden. Wij zullen, zegt het blad, hiervoorloo- pig niet meer over zeggen, doch stellig is het dat er gezegeld papier gezonden is. De dierentemmer Pezon is alweer bijna bel slachtoffer zijner vermetel heid geweest. Hij heeft lijf om lijf met eene woedende leeuwin moeten vechten. Wanneer zal de overheid dat barbaarsch spel toch eens verbieden. Zij verbiedt wel stierengevechten. De gendarmen, die uit Brussel naar Charleroi en Bergen gezonden waren om tijdens dc werkstaking de orde ie hand haven, zijn naar hunne kantonnementon terug gekeerd. De vreemde kolen. Volgens inlich tingen die hel beslier van de douanen op bevel van M. De Bruyn, minister van openbare werken, ingewonnen heeft, zijn er langs de spoorwegen sedert het be gin van de werkstaking omtrent 150,000 ton (1 ton is 1000 k.) Iransche en duitsche kolen en omtrent eene gelijke boeveelheid van deze zelfde voortbreng- sten en van engelsciie voorlbrengst door de schepen het land ingevoerd ge weest hetzij een totaal van 300,000 ton vervoerde of gekochte kolen waar van de belgische koolmijnen den ver koop verliezen. Deze cijfers laten toe zich een gedacht te maken van de aanzienlijke verliezen die de belgische nijverheid gedurende deze laatste werkstaking zal geled- hebben. Onder de kunstvoorwerpen, die door den brand van het kasteel van Lae- ken vernield werden, telt men de Instel ling van het Guldenvliesordevan Leys. Dit stuk is zoo zeer bedorven, dat er geene herstelling meer mogelijk is. Ver der zijn een Ary Scheffer, een Van Dyck, een Raphaël totaal vernield. De Wande ling buiten de muren van Leys is gered, evenals de Hobbema's, de Frans Hals, het Mirakel van St. Benediktus, door Ru bens. enz. Van dit stuk bezat de koning reeds eene kopij, toen liet origineel te koop kwam, deed hij het aankoopen voor 200,000 fr. Drama bij Brugge. Drie vrouwen verdronken. (Nadere bijzonderheden.) Over het drama, waarvan de familie Ver- haevert het slachtoffer was, verneemt men nog het volgende De geldelijke toestand van de drie rouwen was zeer ongunstig. Een dezer leste dagen bad men in de Banque de Flandre, te Gent, wissels op haar ge trokken, ten bedrage van 11,000 fr. De vrouw werd door de Bank uitgenoo- digd uitleg over haren linancieelen toe stand te geven. Een klerk werd naar hare woning gezonden, doch deze vond de deur gesloten. Men denkt dat vrouw Verhaeverl hulp te Brugge zal hebben gaan vragen om eer aan haar handteeken te doen. Hierin niet gelukt zijnde, zullen de arme vrou wen, elkander tot wanhoop brengende, bet noodlottig besluit genomen, zich te lzefmoorden. Het lijk der jonge juffer is nog niet ge- onden. Dieven te Schooien. De zuster van >1. Mertens, aannemer te Schooten, boorde in den nacht van den 23, gerncht in de benedenkamers van het huis. Zij riep baren broêr, die in de naastge legen kamer sliep, doch hoe meer zij riep hoe meer het leven beneden vergrootte. Eindelijk werd M. Mertens wakker. Hij loste een revolverschot op den trap en toen gingen de dieven op de vlucht' Zij waren langs het keldergat binnen gekomen, hadden bet paneel der salon deur opengesiampt en waren langs daar in bet nurecl gekomen, waar zij 200 Ir. eene kist cigaren en vervolgens in de keuken een stuk vleesch stolen. Eene moordpoging, gevolgd van poging tot zelfmoord bad zaterdag mor rend te Bergen plaats. De genaamde Jules ..eblortd loste een revolverschot op zijne 22 jarige nicht Elisa Outrond, en daarna op ziohzelven. Elisa was weduwe en woonde alleen in 3en huiske, met haar kind en den oom in kwestie. Zij hadden dikwijls ruzie en konden elkander niet lijden. De moordenaar loste het schot op zijne nicht, terwijl zij zicli achter den toog omkeerde, om eenen borrel voor ha ren oom in te schenken. De Gazette de Charleroi verhaalt eene grauwvuurontploffing, welke in de mijn Conception, te Marcinelle heeft plaats gehad. Drie werkliê waren bezig met op eene diepte van 398 meters eenen rijweg in de mijn ie verbreeden. Zij moesten poeier bezigen, om den harden steen te doen springen, en reeds verscheidene keereu was dit met het beste gevolg gelukt. Morgends ten 1 uur moest eerie nieuwe mijn aangestoken worden en de werkliê onderzochten den omtrek met hunne lampen, om te zien of er geen gas- darapen aanwezig waren. Dit onderzoek bevredigde hen. De vlam der lamp werd niet blauw ol ver lengde zicli niet. Zij waren dus ten volle gerust. De lont werd aangestoken de ontplof fing had plaats, maar deze werd onmid dellijk door eene tweede gevolgd. Het grauwvuur, opgesloten in eenen verbor gen hoek, die lot nu toe nog nielonlgiiid was had vuur gevateene vlam vloog als een bliksemstraal door den mijngan gen brandde de drie werklié.g Slechts een hunner werd ernstig ge kwetst. De twee anderen kwamen er gelukkig met lichte wonden af. Daar de hoeveelheid grauwvuur zich niet aan an dere massas meêgedeeld had, bleef het hier bij, zoodat men in verdere gedeelten der mijn zelfs van niets wist. noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagp'J" nen dag en naclH en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remediên even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gered- Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. 11- Genezing A'. 08,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigtieid alle d< ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Bevalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan^as (Frankrijk.) N° 49,5-22. Dame Marie Joly. van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos- hcid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Boberts van ceue longver- ;ecring, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van ;5 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der cdematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, lc Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van eene longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesli ,-er Bouth, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup te verzeke ren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Bevalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en rachitis is zij voordeeliger dan dc levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der inedecijnen. In doozei. van 1/4 kilo fr. 2,23 1/2 kilo fr. 4,001 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 56.00 12 kilo fr. 72,00. De. beschuiten van Bevalenta m doozeii van 4,00 en 7'00 fr.Bevalen'a-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending legen postbon franco. Algemeen agent voor België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebaut en Meirschaut, apothekers en A. bclhaize en O. spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie, koopman in specerijen. AAN KLOEF- EN WAGENMAKERS. A. Te koop uiterhand 14 gekapte liggende Wilgenboomen ecislo klas terdiktc van t meter tot 1 m. 90 aan het geselleed van Aalst en Moorse). B. Alsook 10 zuivere cn zware Kanadas Ier dikle van 1 meier 50 lol i meters 12 cent staande te Baardegem aan den hall van den ijzerenvveg. Zich to bevragen bij Constant Podevyn te Moorsel, Windmolen, N° *29. Uit le kiezen na beliefte. te Herdersem en Aalst-Mijlbeke. De Kandidaat-Notaris. Ch. De Vis. le Aalst, zal op Donderdag 6 Februari 1890. on. 12 uren 's middags, door bevoegd ambt verkoopen 57 koopen. kanadas 2 olmen en 1 esch te Herdersem, kluis, Rendersveld Godslraat en Aalst-Mijlbeke, Lurewee en buitengoed ten Roozen. Te 'negimien Herdersem, kluis, leder borg stellen en ongeld gereed betalen. VERKOOPING VAN GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- cn buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, hrakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, leering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, blocdsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputlieid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstrltc- nissen, der borst, keel, adem. stem, loozen, blaas- levcr, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur by het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook, enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid tc ont wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Uocies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63.476 de E. H. pastoor Compare! van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 99,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geen« beweging meer kon maken, Op DONDERDAG 6 FEBRUARI 1890. om 1 ure namiddag, der maanden October, Novem ber en December 1S88. Xe Meldert OPENBAARLIJK TE KOOP. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen Eene behuisde en bebouwde Hofstede, ge staan en gelegen te Meldert, gehucht Kokerij, gekadastreerd wijk A, nummers 529a en 528, mot eene grootte van 27 aren, palende ten ooste over de baan aan Carohs Temmerman, ten zuide ook over de baan aan August Baelse- lier, ten weste aan Benedikl Van den Eede, ten noorde over de Boek aan Van Nieuwen- horgh en De Paepe. Bewoond en gebruikt door Benedikt Van de Wyngaerde. Bootnprïjs fr 60,00 ZITDAGEN Instel, Donderdag 6 pbi .89b Verblijf, Donderdag 13 t,eDruan ,8yo' Ten 4 nre namiddag, ter herberg van de weduwe Van den Bossche, te Meldert, in de Kokerij. Vierde koop Een perceel Land, gelegen op bel Zavelveldeken, gekadastreerd wijk A. nummer 339, met eene grootte van 14 aren 20 centiaren, palende leu ooste aan de erven de Kerchovo de Denierghem. ten zuide aan de erven Van Brempl, ten westo aan de weduwe van August De Croes en ten noorde aan de •rven van Fpans Beeckman ZITDAGEN Instel, Donderdag 13 Fel)riiari 18q0 Verblijf, Donderdag 20 februari i»yu. Ten 4 ure namiddag, ter herberg van Pieter- Joseph Clauwaert, te Meldert, in de Kokerij. OPENBARE VERKOOPING van eene te Impe, Molenhoek. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen,in bel openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde, beschuurde en bestaldc. Hofstede, gestaan en gelegen te Impe. wijk Molenhoek, groot bij meting 33 aren 43 cen tiaren, palende len ooste den heer Bernard Roman, ten zuide de kassei, (en weste den heer Desiré lie Prez en ten noorde den heer ictor Van den Abeelo. Oomiddelijke ingebruiktreding. Laatst bewoond door den heer Emmanuel Van der Vurst, te Impe DERDE ZITDAG Donderdag 13 Februari 1890. Om 2 ure namiddag, ter heiberg «Het Keizershof, gehouden door den heer A|pbonse Van Caelenbergh, le Impe, Molen boek. XUW EN LAJk'D te Meldert OPENBAARLIJK TE KOOP. De Notaris DE G.IEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE MELDERT. Eerste koop Eene Hofstede met Woon huis, hehbendo Kelder onder het gene van August Verbeken. Schuur, ivoeistal, llopno- hfrst en andere aOiangelijkhedet) gestaan on gelegen len gehuchle sokerij, gekadastreerd wijk i», nummer I6Ia, niet eene grootte van 5 aren 0 centiaren, palende lei. ooste aan Jan-Baptist Dubois en August Verbeken, ton zuide aan dezen lesten, ten weste aan August Beeckman en ten noorde aan de Kassei. Boomprijs fr. 23,00 Tweede koop Een perceel Tuin, groot 6 aren 10 centiaren, gelegen als voren, geka dastreerd wijk D, nummer 162b, palende len ooste, len weste en ten noorde aan August Verbeken, ten zuide aan Mevrouw de Gravin Borluut. - Boomprijs fr 16,00 Derde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, ook gelegen op de Kokerij, gekadastreerd wijk n, nummer 150 met efciio grootte van 10 aren9u centiaren palende len ooste aan Tbeodoor Willems, ten zuide aan Benedikl De Coster, ten weste aan de weduwe Van den Bossche en ten noorde aan de Kassei. OPENKARE VERKOOPING van scboone Kanada, i.sschen, Olmen. Eiken, Populieren en Notelari ti- te Erpe Nieuwerkerken, Ilaeltert en Meire. De Noiaris EEMAN te te Erpe, zal op DIJNS- DAGK FEBRUAR1189o, openbaarlijk verkoo- ~in Namens Jufvrouw Lucia Wynandt, te Aalsl- Schaarl.eke 4 scboone kanada t oornen, ge staan aan e<-ne partij land le Erpe, nabij Maal, (18 Dagwand'-n) Namens Jufvrouw Josepha Roelandt, le Nieuwerkerken 6 schoone kannda-1 oomen ,'cstaan aan eene partij land te Nieuwerker- en, Brempt. Namens de erfgenamen van den heerJnn- Bapl Van Impe,te Nieuwerkerken: 11 schoone en zuivere kanada-boomen en eenen Populier, gestaan aan landen en meersch te Nieuwer kerken, in den Laerenbroeck. 5 schoone kanada-boomen en eenen esch, gestaan aan een erceel meersch te Nieuwer kerken. Berg, rechtover de hofstede van den heer N. Van Impe, 1 schoon jn notelaar en 4 olmen koplron- ken, gestaan nabij do hofstede van wijlen den heer Van Impe, Berg. 77 schoone en zuivere kanada-boomen, 5 id. id, olmnn, en 2 eiken boomen, allen gestaan aan meer- schen en land le Haalterl, Eede. 2 schoone kanad3-boomen, gestaan aan een perceel meersch te Haalterl, in den Vessing. 1 sehoonen kanada boom. gestaan aan een perceel Meersch te Meire, Oosldorp. Al deze boomen zijn van zuiveren opwas, goede hoedanigheid en buiiengowone lengte, en zijn allen gestaan in de nabijheid der kas sei, dus gemakkelijk voor den transport. De verkooping zal aanvang nemen le Erpe, om 12 uren slipt's middags, met de boomen van Jufvrouw Lucia Wynandt, nabij Maal, (18 dagwandnn.) Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg aren, palende oost Fidelis De Nil, west Isido- rus Van Vaerenbergh, noord de kinderen De Schryver en Judocus Gbysens, zuid den heer De Cock. Boom-bout en Landprijsfr, 80. Ingebruiktreding met 24 December 1889. ZITDAGEN Instel Maandag 27 Januari .»4n Verblijf id. 3 Februari Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg der w® J.-B. De Coninck, le Erembodegem, aan de Kerk. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde TE EREMBODEGEM. De Notaris DE SMET, te Erembodegem, zal, ten verzoeke van die het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, op de hierna bepaal de Zitdagen, openbaarlijk verkoopen Eerste koop Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan de Leuvestraal, met alle de daaropstaanrfe ge bouwen van Huis, Schuur, Stal en a^nhoorig- heden en medegaanden Grond, groot tu gron de volgens meting 12 aren 70 centiaren en volgens kadaster 12 aren 30 centiaren, gekend bij kadaster onder de sectie A. nummers 1576c en 1 377a. palende oost Joseph Nelis. zuid de kinderen van Pelrus-Judocus Gbysens; west de Leuvestraat, noord Judocus De Coninck, Tweede koop. Eene partij Meerscb, gele gen te Er emhodegera, in de Busscherenmeersch, groot volgens meting 7 aren 7j centiaren en volgeDs kadaster 7 aren 80 centiaren, gekend bij kadaster onder de seclie A, nummer 3336, palende oost Joannes Verleysen, zuid Augusle Van Vaerenbergh,west de kinderen van Jan Van AuDenhoven, noord Rosalia Arys, wedu we van Frans Temmerman. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 Febpnaril890. Verblijf id. 27 'emuariiaau. Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van weduwe J -B, De Coninck, te Erembode gem, aan de Kerk De Notaris BR EC K DOT le Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen open baarlijk verkoopen te AalstLangetidder straat, geteekend N. 61 en gekend bij kadaster sectie A, N. 136. Ingesteld fr. 2420-00. Instel, 24 Januari, Verblijf 7 Februari 1890. Telkens om 4 ure namiddag, ter Esta- minet De Sterre, bij den heer Van Limberghen, te Aalst, Gra.mmerkt. bij liciiaiie. OPENBARE VERKOOPING van 4 parceelen De Notaris DE SMET. te Erembodegem, daartoe in recht benoemd, zal overeenkomstig de schikkingen der wel van 12 Juni 1816, jen overstaan van den heer Vrederechter des kontons Hcrzeleen ten verzoeke der erfgena men van Jozef De Wolf, openbaarlijk verkoo pen Koop 1. - Een perceel Land, gelegen te Erembodegem. op den Hoogcn Vosholle, sec tie A, nummer 929 van het kadaster, groot volgens kadaster 22 aren 80 centiaren en vol gens melitig 24 aren 6 centiaren, veldbaan medebtgiepen, paleDde oost Bi nediclus i»e Ghayseleer. west de kinderen Louis, zuid en noord dc weduwe en kinderen van Bernard Van de Velde Landprijs fr 48 Ditparceelzal in 2 deelen opgeroepen worden le welen Eerste deel De zuidhelft. Landprijs fr i8 Tweede deel De noordhelft. Landprijs fr. 2o Koop. 2 fcen perceel Land. gelegen le Erembodegem, op den Lccgen Vosholle, sec tie A, nummer 770 van het kadaster, groot volgens kadaster !4 aren 9" centiaren, en volgens meting 15 aren 90 centiiaren, palen de oost de weduwe van Constntiuus Van den Bergb. zuid Petrus Boieroergh en andere, west Augu-.te Temmcunan cn noord Petrus Pauwels Landprijs fr. 2e Koop 3. Een parceel Land legen te Eremboeesem, op bel Lellersveld, sectic A, nummer 2055 van het kadaster, groot volgens kadaster 36 aren lé centiaren en volgens me un» 37 aren 78centiaren palendeoost Jozef Nelis, zuid de kinderen Judocus Brys, west met hall Veldbanu, aan den Arme van Aalsl en nc weduwe cn kinderen van Bernard Van de Velde, noord den heer Dokloor Vorleysen, Landprijs fr. 76. Dit parceel zal in 2 deelen opgeroepen wor den te welen Eerste deel De noordhelft Landprijs fr. 38. Tweede deel De zuidnelfl Landprijs fr 38. Koop 4 Een perceel Land en Bosch, geto gen te Ere mi odegein, op den Sleenen Sticbel, sectie A, nümnicr 2547, groot, volgeng kadas ter 10 aren 2o centiaren cn volgons meting 12 OPENBARE VERKOOPING van een t© Aal8t,Korte-Zout8traat De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarüjk verkoopen 1° Een schoon en groot ReOniersbuis met koetspoort, met groote achtergebouwen, paai denstal, grooten hof, magazijn en serre in den hof, te Aalst, Korte-Zout- straat, sectie A, nummers 1135, 1136, 1157 en 1138, groot 16 aren 90 centiaren. Bewoond bij den heer De Vidts. 2° Een schoon en groot Huis met erve en hol, te Aalst, Korie-Zoutstraat, nevens het voorgaande seclie A, nummers 1139 en 1140, groot 5 aren. Bewoond en gebruikt bij den heer apotheker Behaege. Verblijf 18 j februari 1890; Telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minet Le Comte d'Egmont, bij den heer Edouard Van Branleghem-Van Geit, te Aalst. Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° 47 aren 30 centiaren Hofstedegrond, te Erembodegem, op den Hoek, sectie A, nummers 272, 273, 274, 275 en 276. Ingesteld fr. 940. 2° 13 aren 70 centiaren Land, te Aalst- Mijlbeke, aan hel Muisken. Gebracht op fr. 760. Laatste zitdag, 6 Februari 1890. Om 3 uren namiddag, ter Zittingszaal v.m den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. te Nieuwerkei ken. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 10 Februari 1890, om 1 uur stipt namiddag, openbaarlijk verkoopen 60 schoone en zware kanada-, abee en-, wilgen-en olmen boomen, le Nieuwerker ken. Edixvolde, .Maal n Laar. De Notaris Breckpot te Aalst zal open baarlijk verkoopen 1° 52 aren 1 centiaar land te Moorsel op den Heuvel Sectie D. deel ten westen van N, 398. Gebracht op fr. 2200-00. 2e 4 aren 18 centiaren land le Moorsel, Kaalberg, Sectie D. deel van N, 585. Ingesteld fr. 100-00. LAATSTE ZITDAG 3 Februari 1890. Telkens om 3 uren namiddag ter her berg van den heer Prosper Meert, te Moorsel. Ryger.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3