HUIZEN, Revaienta Arabica. F- firïi '1 ki'?fr; 4'Ï21 ka»ff- 7.°» ■<*- w w» TE KOOP. TE KOOP. Bericht. Victor RENDERS, Ouderaardsche Goten. JAARMARKT Overjarige Panden Behuisde Hofstede HOFSTEDEN Bouwgronden en Zaailanden, VLOEIMEERSCH, TWEE HUIZEN ZAAILANDEN Z AAI LANDEN Schoon WINKELHUIS Openbare verkooping VERKOOPING. wereld in bewondering bracht. De heer Stanley wordt vervolgens naar de ontvangstzaal geleid, waar hij door de gemeenteoverheid van St-Gillis verwelkomd wordt. Eenige minuten later nam Stanley, met den groot-maarschalk van het Hof, in een open hofrijtuig plaats dat hem rechtstreeks naar het Paleis voerde. Voor het Koninklijk verblijf bevonden zicb een vijfhondortal personen die Stan ley met geestdrift toejuichten. Hij antwoordde met den krijgsgroet en verdwijnde weldra in het paleis. Door eenen persoon die Stanley te Quévry afhaalde, hoorde wij de opmer king maken dat te Bergen eene opgeto- gene menigte den beroemden reiziger luidruchtig toejuichte. Eenige oogenblikken voor de aankomst van den trein, had er een nog al grappig tooneel plaats. Een aantal nieuwsgierigen had het bovendek der rijtuigen van eene in de spoorhal staanden trein stormenderhand ingenomen. De trein had schoon te flui ten als om te zeggen past op ik trek er van door, het publiek was gekomen om te zien en wilde en zou zien. Ja maar, de trein werd het gekscheren moedo en op eens Voorwaarts Ver beeldt u den harrewtlr welke onmiddelijk op het dek plaats had. Gelukkiglijk hield het den trein bij deze verwittiging en konden de zoo hoog geplaatste toeschou wers wederom op vasten bodem gera ken. Wat gemeen, krapuleus en tevens be treurenswaardig heeten mag, is dat een gedeelte van het Bruss'elsch gespuis, dat altijd bereid is om de faam van België te bevlekken, den grooten ontdekker, den reus Stanley, heeft beleedigd. Kerels van de gemeenste soort, spron gen, op zijn rijtuig en huilden dat hooren en zien verging Weg met Stanley 't Is proper, waarom vatte de politie dit schuim der samenleving niet bij den kraag en stak men die onbeschofte vlegels niet voor een vier en twintigtal uren in 't droog Zij zouden er op hunne plaats geweest zijn. 't Is daar goed voor die schoelies. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgaliezonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag-en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, leering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont wijken. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. II. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M, de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476de E. H. pastoor Comparet van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering, maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 09,625. Avignon 18 April 1876. De Reva ienta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remedien even krachte loos gebleven, de Revaienta heeft mij volkomen gered, Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. li] Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheid alle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revaienta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan^as (Frankrijk.) N° 54,202. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van ;S jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige vers.'optheid, verlies van cctiust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van eene longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesluer Routh, opperhcelmeestcr van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- lcn voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup te verzeke ren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revaienta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende .d°or uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revaienta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij voordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo fr. 16,00 6 kilo tr. 30,0012 kilo Ir. 72,00. Do beschuiten van Revaienta in doozei. van 4,00 en 7'00 fr.Revaicnla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franca. Algemeen agent voor België M. BMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Rrussel. Depots Te Aalst, MM. Eraiel Meganck, Callebau- •n Meirschaut, apothekers en A. Uelhaize en O, spet cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelic koopman in specerijen. Eene groote partij goede Belleraven aan fr. 42,50 de 4000 kilos. Zich te bevragen bij den heer Edxond Stklsman, Botermarkt, Aalst. 3 4060 kilos Voederbelteraven tenfabrieke van Achilles Eeman en Cle,Hoogevesten, Aalst. Het komiteit van het kaatspel der Houtmerkt, heeft de eer kenbaar te maken, aan de lief hebbers voor het ontvangen van bet geld der banken, dat hel hunne aanbiedingen zal aanvaarden,in de zitting,die zal gehouden wor den, op Donderdag 24 April, in hel lokaal *t Gravenhof, om 8 uren 's avonds. gezworen LANDMETER en PRIJZER, Nieuw* straat, N. 82, Aalst, beveelt zich in de gunst van eenieder. Verzekering legen Brandgevaar. STAD AALST. OPENBARE AANBESTEDING der stichtingswerken van Het Kollege van Burgemeester en Sche penen, zal op Maandag 28 April 1890, ten ten 41 ure 's veormiddags, ten Sladhuize, onder de goed keuring van de bevoegde Overheid, overgaan tot de openbare aan besteding der stichtingswerken vanonder- aardsche Goten,met de ontvangers, aflei dingen en alle toebehoorten, ter plaats ge- aamd Hertshage. Bestek frs. löOO. Deze aanbesteding bevat een enkel lot, zij zal plaats hebben bij op zegel geschre vene aanbiedingsbiljetten, bij aanbevolens blieven onder dubbelen omslag aan .M. den Burgemeester, ten laatste den 93 April 1890 toegestuurd. De buiten omslag zal het adres dragen van M. den Burgemeester, en de binnen omslag hel volgend opschrift Biedings biljet voor de stichtingswerken van onder- aardsche goleu, ter plaats genaama Herts hage. De biedingsbiljetten moeien door den bieder geleekend zijn. De aanbiedingsbiljelten wier buiten omslag een postmerk za) dragen van latere dagteekening dan den laalslen dag voor de neerlegging bepaald, zullen als niet toege komen worden beschouwd. De plans, kohier van lasten en bestek, zijn neergelegd op het Gemeen te-Sekreta- riaat, alwaar men alle dagen er van ken nis kan nemen van 10 ure 's morgens tot 's middags en van 3 lot 5 ure 's na middags, de Zon- en Feestdagen uitge zonderd. Gedaan den 8 April 1890. De Burgemeester en Schepenen, V. VAN WAMBEKE. De Sekretaris, Edm. SCHEERLINCKX. GEMEENTE WICHELEN. van den 3 Mei 1890. Burgemeester en Schepenen der gemeente Wichelen, arrondissement Dendermonde, ma ken bekend dal de jaarmarkt dezer gemeente, ter gewone plaats, wijk Dorp, zal gehouden worden, op ZATERDAG 3 MEI 1890. To dier gelegenheid zullen de volgende prijzen uitgereikt wordeD. 4. Twintig franks, aan dengene die het schoonste paard (ruin of merrie) van ten min ste vijfjaar oud, ter markt zal gebracht heb ben 2. 15 franks, aan dengene die het schoon ste paard (ruin of merrie) van drie lot min dan 5 jaar oud, ter markt zal gebracht heb ben 3. Tien franks, aan dengene die het schoon ste veulen ter markt zal gebracht hebben 4 Tien franks, aan dengene die het groot ste getal hoornbeesten ter markt zal brengen, len minste zes stuks 3. Zeven franks en half, aan dengene die den vetslcn os of de vetste vaars, boven de 46 maanden oud, (er. markt zal gebracht bob ben. 6. Zeven franks en half aan dengene die de vetste koei ter markt zal gebracht hebben 7. Zeven franks en half, aan dengene die, volgens te doene schatting, de meest in waarde kalfkoei of kalfvaars ter markt zal ge bracht hebben 8. Zeven franks en half, aan de verstafgele- gene koopman, die ten minste zes stuks hoorn vee ter markt zal brengen 9. Vijf franks, aan dengene die bet grootste getal viggens of drijvers ter markt zal bren gen. De tentoongestelde dieren moeten op dc markt aanwezig zijn van 8 4/2 ure tot 41 1/2 ure. Dc uitreiking der prijzen zal ten Gemeente- huize geschieden, om 12 ure. Het Bestuur behoudt zich het reebt de echt heid der verklaringen van de mededingers, te onderzoeken, alsmede dit van eene of meer prcraiën in tc houden. Gecnc plaatsgelden zullen geheven worden en de bezoekers der markt mogen zich op den bijstand der politie betrouwen. Gedaan in zitting, tc Wichelen, den 45 April i89'J Burgemeester en Schepenen, (Gel.) Clémt. D'HOüGE, C BAEYENS en L. MATTHYS. Op bevel De Sekretaris, (GetP. Cl ETERS. VERK00P1NG VAN in den Berg van Bermherligheid te Aalst. OP DONDERDAG 4 MEI 4890, om 4 ure namiddag, der maanden Januari, Februari en Maart 4889. te Aalst-Mijlbeek OPENBAAR TE KOOP. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in hel open baar verkoopen Eene Hofstede, groot volgens titel 44 aren, met de gebouwen van Woonhuis, Schuur, Stalling en andere er op enaanstaande.gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, in de Dompel straat, gekadastreerd wijk D, nummer 569b en 570a, met eene grootte van 13 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en Franciscus DeBruyn, ten zuide aan den heer Judocus De Cock, ten weste aan den beer Van Langenbove en ten noorde aan de Dompelstraat. Gebruikt door Seraphien Van de Maele. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 6( Verblijf id 20 91 e'1890 Ten 5 uren namiddag, ter herberg, in de Groote Tentoonstelling, bij Petrus Vinck, neven de school, in de Binnenstraat, te Aalst- Mijlbeek OPENBARE VERKOOPING TE AALST. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weien STAD AALST. Eerste koop. Een schoon, groot en wel gebouwd buis met koetspoort, gestaan en gelegen, ten voorhoofde in de Nieuwstraal, geteekend N. 44, hebbende spreekplaats, sa lon naast de straat, eetplaats, salon gevende op den koer, keukens, groot en zeer sterk ge bouwd (nagazijn met hepharst, boppers en paardenstal en daar achter scboonen en vvel- beplaoten hof, te zamen gekadastreerd wijk A, N. 899a en 967, met eene grootte van 40 aren 70 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis en hof onder den 3,n koop en aan den heer Francois Moyer- soen, van de andere zijde aaD de heeren Joseph Van Eyck, Charles Van Hauwermeiren en Jean Roelandt en aan het huis onder den 2°" koop, van achter aan genoemden hoer Van Eyck. Laatst bewoond geweest door Mijn heer Philippe Raes. Tweede koop. Een Huis en Grond neven het voorgaande, geleekcDd N 46, en gekadas treerd wijk A. nummer 898, met eene grootte van 90 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts en van achter aan het voorgaan de huis en van de andere zijde of westwaarts aan den heer Joseph Van der Biest. Be woond u'oordcn heerMarinus De Preter, aan fr. 275,00 's jaars Derde koop Een Huis met koer. achter gebouwen en Hof, ook len voorhoofde in de Nieuwslraat, geteekend N. 42, en gekadas treerd wijk A, nummers 901 en 902, met eene grootte van 2 aren 4t> centiaren, hou dende van de eene zijde of oostwaarts aan het volgende huis en aan den heer Moyersoen, van de andere zijde of westwaarts aan het huis en hof onder den eersten koop en van achter ook aan den heer Moyersoen. Be woond door den heer Carolus Daens, aan fr. 375,00 's jaars Vierde koop. Een Huis met Grond, koer en achtergebouw neven het voorgaande, ge teekend ri. 40 en gekadastreerd wijk A, num mer 9i>3, met eene grootte van i aar 2» centi aren, houdende van de eene zijde of oost waarts aan een huis van den heer Moyersoen, van de anderG zijde of westwaarts aan het- gene onder den 3en koop en van achter ook aan den heer Moyersoen. Laatst verhuurd geweest aan fr. 300,00 's jaars enalsnu onbe woond. AALST-SCHAARBEEK. Vijfde koop. Eene Hofstede met woon huis, schuur, stalling en andere afhangelijkbe- don, gestaan en gelegen aan de Nieuwstraat- poort, en gekadastreerd wijk C, nummers 1167c, 1168c, 1168d, groot volgens meting 41 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan de heeren tVauters en De Vos, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten weste met halt kauterbaan aan verscheidenen en ten noorde aan den steenweg naar Gent. Ge bruikt door de heeren Frans en Camiel .Van Geem. Deze hofstede is verdeeld en zal, onder voorbehoud van te zamenvoeging, opgeroepen worden in 22 loten, bij het hieronderstaande Grondplan verdeeld on met ieders grootte aangeduid. Zesde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op den Siesegemkauter, groot volgens meting 44 aren 49 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 1223, palende ten ooste aan do kinderen Re- mory, ten zuide aan de kassei, ten weste aan den heer Petrus Van Mossevelde, aan den volgenden koop en aan het Weldadigheidsbu reel van Aalst, ten noorde aan de kinderen van den heer Guillaume Van Mol-D'Haen. Gebruikt door den heer Frans De Smet. Zevende koop. Eene Hofstede mot Woon huis, schuur, stalling en verdere alhangelijk- heden, geslaan en gelegen op den Siesegem kauter, groot volgens meting 28 aren 79 cen tiaren, gekadastreerd wijk C, nummers 1226c, 4227c, 1228b cn deel van 4229, palende ten ooste aan voorgaandon koop en aan den heer Van Mossevelde, ten zuide aan de baan, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Aalst. Gebruikt door den heer Frans De Smet. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Siesegemkauter, groot volgens meting 26 aron 81 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van nummea 4229, palende ten ooste aan den heer Van Mossevelde, ten zuide aan de baan, ten weste aan den heer Jan Van Lierde en len noorde aan het Weldadigheidsbureel van Aalst. Gebruikt door den hoer Frans De Smet. AALST-MIJLBEEK. Negende koop. Eene Hofstede met Woon huis, schuur en stalling, gestaan en gelegon op den Koning, groot volgens meling 45 aren 7 centiaren, gekadastreerd wijk D, nummers 463 en 162, palende ten ooate aan Joannes- Baptist Riga, ten zuide aan de Hammestraat, ten weste aan de erven Van Neck en Joannes- Baptist Riga, ten noorde aan den heer Van Achter. Gebruikt door Judocus Heiremans. De sleutels van de huizen onder de koopen een en vier zijn te verkrijgen ten kantore van bovengenoemden Notaris. ZITDAGEN Instel, Woensdag 21 Mei .aQ(1 Verblijf, Woensdag 4 Juni Ten 2 ure namiddag, ter Estaminet genaamd o Hel Brussels Hof, bij den heer DE WINTER tc Aalst, aan de Botermarkt. GELD. Bij bovengenoemden Notaris DE GHEEST, zijn er groote en kleine kapitalen te bekomen, aan gematigen intrest, mits bezet. OPENBARE VERKOOPING VAN eenen schoonen en goeden TE WICHELEN. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen GEMEENTE WICHELEN. Een schoone en allerbeste Vloeimeersch, gelegen in de Vette Bochten, groot volgens meting 4 hektaar 30 aren 78 centiaren gekadastreerd wijk A, nummer3 187 en 491, palende ten oeste aan den bee Benedictus Pieters, den arme van Wichelen, den heer Hilaire De Smet en de kinderen Janssens te Berlaere, ten zuide aan den heer Van den Berghe, te Berlaere, ten weste aan den heer Graaf de Kerchove de Dentergem en de Schelde, ten noorde aan dame Bauwens te Berlaere en den heer Graaf de Kerchove de Dentergem. Gebracht fr op 8,400. Deze Meersch is verdeeld en zal opgeroepen worden in 5 loten. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Woensdag 30 April 4890. Ten 4 ure namiddag, ter herberg, genaamd De Engel bij den heer Frans De Bruyker, tc Wichelen in de Margote OPENBARE VERKOOPING va» te Aalst, aan de Zoutstraatpoort. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal ten overstaan van den heere Vrederechter in het openbaar,, met gewin van palmslag verkoopen Onder den eersten koop. Een Huis en grond, met hof en achter gebouw, gestaan en gelegen te Aalst, ten voorhoofde in de Geeraardsbergsche straat, geteekend n° 43, groot volgens meting een aar 56 centiaren, houdende van de eene zijde aan een buis behoorende aan de erven Van der Poorten, van de andere zijde aan het volgende huis en aan den eigendom van den heer Louis Van der Poorten, van achter met gemeeneu muur aan den heer Augustus Meganck- Van Mol. Bewoond door den beer Louis Van der Poorten. En onder den tweeden koop. Een Huis en grond, met koer en groot achtergebouw gestaan en gelegen als het voorgaande, geteekend n° 45, groot vol gens meting een aar 72 centiaren, hou dende van de eene zijde aan den eerste koop, van de andere zijde aan het huis van de weduwe De Ghendt en aan den eigendom van den heer Louis Van der Poorten, van achter aan het werkhuis en grond van den eersten koop. Bewoond door Prosper Eeckhout. ZITDAGEN Instel, Zalurdag 26 April ,fiQn Verblijf, Zalurdag 40 Mei Ten 3 ure namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, ten stadbuize van Aalst. OPENBARE VERKOOPING van goede te Aalst-Mijlbeek. De Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien behoort mei gewin van palmslag en gelagen in hot openhaar verkoopen Eersts koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Aalst-Mijlbeek, nabij de Breede- straat, gekadastreerd sectie D, nummer 215, aldaar groot 23 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen van den heer Felix De Cock, len zuide den heer Frans De Cock, ten weste dc llospicien van Aalst, en ten noorde den heer Trocli. Boomprijs fr 20,00 Tweede koop. Een goed perceel Zaailand en Meerscb, gelegen te Aalst-Mijlbeek, aan de Breedestraat, gekadastreerd sectie D, nummer 205a, aldaar groot 45 aren. palende ten ooste den heer Louis Boeykens-Muylaert, ten zuide de kassei of Breedestraat, ten weste Mijnheer Max Moens, en len noorde de erven van den heer Petrus-Frans Van den Steen, te Herder- sein. Poomprij3 fr. 282,00 Derde en laatste koop. Een goed per ceel Zaailand, gelegen te Aalst-Mijlbeek, op dan Berg, genaamd het Hoeksker., gekadas treerd sectie D, nummers 488c en 18*d,aldaar groot 56 aren 70 centiaren, palende len ooste de erven De Wolf-Coevoet, ten zuide Mijnheer Judocus De Cock, len weste de erven van den hoer Philippe Raes, de heeren Ch.-Louis De Coninck, Frans De Cock en Jan-Bapt. Bruylandt en ten noorde voornoemden heer Jan-Bapt. Bruylandt, en de straat. Verdeeld in oost- en westhelft. Voorschrevene goederen zijn gebruikt door den heer P.-J. Van Laogenhove. te Aalst-Mijl beek ZITDAGEN Instel, Doudordag 17 April .OA. Verblijf, id. 4 Mei 189°" Xelkens om 4 uren namiddag, ter herberg genaamd den Hert, gehouden door den heer Camille Willems-Van Langenbove, te Aalst- Mijlbeek, Binnestraat, (Dobbelen Arend.) OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Loehting te Aalst-Schaarbeek, Erpe, Meire en Bambrvggc. De Notaris EEMAN te Erpe. zal namens wicn bet behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Zaailand gele gen te Aalst-Schaarbeek, op den Siesegemkau ter, gekadastreerd wijk C, N. 4330a, groot 44 aren, palende ten ooste den beer Petrus Bey- gaert, ten zuide de erven van wijlen den heer Philippe Podevyn en de kinderen van wijlen den heer D. Van Sande, ten weste den heer Ch. De Saedeleer en ten noorde de erven Van den Bossche en Mijnheer De Kerckhove. In gebruik door den heer Petrus Beygaert. Tweede koop, Een perceel Zaailand, ge legen als voorgaande lo Aalst-Schaarbeek op den Siesegemkauter, gekadastreerd wijk C, N 4490c, groot 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Baeten, ten zuide de Water loop of het gescheed met Nieuwerkerken, ten weste de erven Van Mol-D'H3on, en ten noorde de Zadelweg. Onverpacht, onmiddelijke in- gebruiktreding. Derde koop. Een perceel Zaailand gele gen te Erpe, op de Achttien Dagwanden, geka dastreerd wijk C, N. 376a, groot 33 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Leander Van Sande, ten zuide de rijbaan of het ge- scheed met Nieuwerkerken, ten weste den heer Carolus De Wint, en ten noorde het Sijp en daarover de heeren Gustaaf De Boeck eu Ch. L. De Boeck. - Onverpacht, onmiddelijke idgebruiktreding. De twee voorgaaade partijen zijn gebruikt geweest door M. J. Van Sande te Nieuwerker ken. Vierde koop. - Een perceel Lochting, geltrf gen te Erpe. op het dorp ("nabij de Rommel- straat) gekadastreerd wijk C, N. 594, groot 8 aren 80 centiaren, palende ten ooste en ten zuide de nKerkweg en daarover de erven van den heer Jacobus D'Herde, ten weste de hee ren Guillelmus De Goet en Frans Van der Gucht, en ten noorde den heer Alphonse Van Biesbroeck Gebruikt door den heer Guil lelmus De Goet. Vijfde koop Een perceelken Zaailand, gelegen te Meire, aan de Audenaardsche kassei gekadastreerd wijk A, 579b, groot 7 aren 90 centiaren, palende ten ooste en ten zuide de Audenaardsche Kassei, ten weste Dame wed. Meirsschaut-De Ryck en ten noorde den heer Bernardus Wynandt. -- Gebruikt door den heer Constantinus Goossens, te Bambrugge. Zesde en laatste koop. Een perceelken Zaailand gelegen le Bambrugge, aan de Aude naardsche kassei, groot 5 aren 44 centiaren, palende ten ooste de Lindekauterstraat, ten zuide en ten weste den heer Jan Baptiste De Koker en ten noorde de Audenaardsche kassei. Gebruikt door voornoemden heer Goossens. ZITDAGEN Instel, Maandag 24 April .0An Verblijf, 5 Mei *890' Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg genaamd De Goude Leeuw, «gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. Bij sterfgeval. De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen met de pleegvormen der wet van den 42 Juni 1816. Een Hofstedeken te Hofstade, aan de Kortenhoekstraat groot 4 aren 40 centi aren bekend bij kadaster sectie A n° 4016. ZITDAGEN Instel zaterdag 26 April .onn Verblijf 3 Me, 189°' Telkens om 3 ure namiddag ter zitting zaal van het Vrederecht te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een le Aalst, Lange Zoutslraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Winkelbuis, met erve, te Aalst, in de Lange-Zoutstraat, sectie A, nummer 4171. Bewoond geweest bij Jufvrouw Marie- Hortense Van Brantegbem. Ingesteld fr. 12000,00 LAATSTE ZITDAG Donderdag 24 April 1890. Om 4 uren namiddag, ter estaminet Au Comte d'Egmont, te Aalst, Groote Markt. De Notarissen Breckpot en De Gheest, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen 1° Een Hofsteedje, Ie Vlierzele. Oor- degemschestraat. Sectie E. N. 288a, groot 5 aren 90 centiaren, Bewoond bij Sieur Constant De Pauw. 2" En 15 aren 80 centiaren land te Vlier zele, Blootveld, Sectie E, N, 333, Instel Zaterdag 26 April .Bü Verblijf 5 Mei 189°' Telkens om 3 uren namiddag, ter zit tingszaal van den heere Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een nieuw opgebouwd woonhuis met kalkschuur, remisie en hof, te Erembode- gem, Hoogeweg, groot 49 aren 29 centi aren. Bewoond bij den heer Francis cus Van den Stock-Van Keer, Instel, Dijnsdag 22 .OOA Verblijf, Dijnsdag 29 APrli 189°. Telkens om 4 uren namiddag, ter esta minet van den heer Jean Verheeck-Van Keer, te Aalst, Zoutstraatpoort.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3