allerbeste HOOIGRAS HOOI-en XAGRAS te Oordegem en Smetlede. DENDER -HOOIGRAS I nieuwgebouwen HUIS, allerbeste HOOIGRAS ZAAILAND HOOIGRAS, HOFSTEDE PERCEEL LAND LAND en MEERSCH BOUWMATERIALEN allerbeste HOOIGRAS en te wassen Nagras. WOONHUIZEN heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de onlsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of 11a zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré ban, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 65,476de E. H. pastoor Coraparct van 18 jarige maagziekte, sleehtc spijsverteering, maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 99,625. Avignon 18 April 1876. De Reva- Ienta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remedièn even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. 11 Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nierëh, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheidalle dt ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynanjas (Frankrijk.) N» 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- ceering, met hoest, spuwen, verstoptheid en dooflieid van -2b jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van eene longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samantaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup te verzeke ren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bjj uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij voordeeliger dan dc levctraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medccijnen. I11 doozen van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,001 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 36,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4,00 en 7'00 fr.Revalenla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Eraiel Meganck, Callebau- en Meirschaut, apothekers en A. Dclhaize en C°, spet «erijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. VERKOOPING VAN XE HOFSTADE. Frans CRICK, Gemeenle- Secretaris van Hofstade, zal door hel ambt van Deurwaarder DE VOS te Aalst, op Don derdag 19 Juni 1890, om 2 uren stipt na middag, namens de erven van wijlen den heer Autonius Matthys, grondeigenaar te Hofstade, en anderen, openbaarlijk ver- koopen Omtrent 60 koopen extra schoot) en goed Hooigras, wassende te Hofstade, ter plaatsen genaamd den Bekeling, de Kerkmeerschen, den Bocht, de Beekdij- ken, alsmede aan de woning van den beer Possemiers. Men zal beginnen in de Beekdijken. OPENBARE VERKOOPING van allerschoonste De /.aakwaarnemer MATTHYS, te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Donderdag 26 Jvm 1890, om een ure namiddag, namens Mevrou wen de Gravin De Renesse-Maelcamp, te Brus sel, Limpens D'Hondt, te Gent, Madame Van Den Dorpe-Schockaert, te Oordegem, Mejuf- vrouw Octavie de la Haye, te Luik, Mijnheeren den Burgemeester De Schaepmeester, Kinderen De Corte, Alexander Bogaert, te Oordegem, De Gcndt-Schockaert, Philippe Van den Abeele Vital Van den Abeele en de leden van het Bu reel van Weldadigheid teSmellede, binnen ge- zeide gemeenten, in het openbaar loewijzen 10 hektaren allerbeste moersebgras ver deeld in koopen *t elks gorief Onmidöelijk na de verkooping van het gras zal op vele meerschen hot nagras verkocht worden. ORDE DER VERKOOPING Begin. A.Het gras en nagras,opden meersch van den heer Burgemeester D& Schaepmeester, op zijnen meersch te Masscmen, Kortenboscb, hetwelk op het grondgebied van Oordegem zal toegewezen worden. B. Hot gras van Madame Limpens, in het beluik van het kasteel te Oordegem. C. Dit van do kinders Me Corte, op hunnen meersch te Oordegem, aan dc brouwerij van den heer Schelstraete. D. Hetgeno van genoemden heerBurgomees- ter De Schaepmeester op zijnen meersch aan de groote kalssei. E Het gras van Madame Va den Dorpe, op haren meersch aan haar hof. F. Het gras en nagras van den heer Alexan der Bogaert op zijnen meersch te Oordegem, Molenhoek. G. Hctgenc van den heer Philippe Van den Abeele op zijnen meersch te Smetlede, Abeel- atraat. H. Het gras van den heer De Gendt-Schoc- kaert, op zijnen meersch te Smetlede, beneden het Dorp. I. Het gras en nagras op den meersch van Mejufvrouw de la Have, op haren meersch aan de Wellebeek. J. Dit van bet Bureel van Weldadigheid, op ecnen meersch wijk Binnenveld. K Het nagras van genoemden heer Philippe Van den Abeele, aan de Schildekensstraat. L. Het gras van genoemden Vital Van den Abeele op zijnen meersch, wijk Schildekens- straat. Einde en M, hpt gras en nagras «p den meersch van Mevrouw de Gravin De Renesse op haren meersch genaamd Ovenmeersch. De koopgenegenen voorzien zich al van goede gekendo solvable medekoopers, willen zij als koopers aanvaard worden en do per sonen die hunne inkoopen in de verkoopinge» van het verleden jaar nog niet voldaan hebben worden bij deze vermaand dezelve binnen de aebt dagen aan geraelden Matthys te gaan voldoen. VENDIT1E VAN ALLERBESTE en NAGRAS, le ErembodegcmWelle en Denderleeuw De Notaris DESMET te Ererabodegem, zal ten verzoeke van die het behoort en voor zoo veel noodig door bevoegd ambt, in 't order hierachter uitgedrukt, openbaarlijk verkoopen, de volgende koopon Gras A. Op Dijdsdag 17 Juni 1890, om 2 ure na noen I koop Hooigras en 4 koop Nagras op 'l Slakenplein, aan de Statie te Erembodegem; 2 koopen Hooigras in de Pastorij Namens Madame De Clcrck-De Craecker 5 koopen Hooigras op haren meersch, te Erem bodegem, op het gewezen hof Ter Burcht. Namens genoemden Notaris De Smet13 koop- u Hooigras aan de Burchtslraat en ach ter het Brughuis, 13 koopen Hooigras op den Krakenberg, 1 koop Hoogras en 1 koop Na gras nabij de Denderbrug, op den meersch ge naamd den Gaver. Namens Domien Temmerman 2 koopen Hooigras, beneden den Houlenmolen. Namens Frans Van der E:st 2 koopen Hooigras, op den Kraekenberg Namens Mijnheer Charles De Vuyst 1 koop Hooigras aan de Leuvustraat, rechtover de herberg van de wed® J.-B. Van Lippevelde. Namens Frans Temmerman 1 koop Hooi gras, aan zijne hofstede op d6n Hoogenweg. Namens de kinderen van J -B. Jacob 3 koopen Hooigras, in de Gestjens. Namens Jufvrouw Judoca Dc Clippel2 koo pen Hooigras daarneven en 2 koopen Hooigras op den Kraeckcnbcrg. Namens Mijnheer Hilloné De Cock, brouwer; 6 koopen Hooigras ook daarneven. En op zelfden Dijnsdag 17 Juni 1890, om 4 uren namiddag, ter herberg van de weduwe De Coninck, te Erembodegem, aan de Kerk. Namens genoemden Notaris De Smet6 koo pon Hooigras en 6 koopen Nagras op Sonc- konsbosch, aan hot geselleed van Welle en Denderleeuw 5 koopen Hooigras en 5 koo pen Nagras, op eenen meersch in de Welle- meerschen tegen den Zavelpul 8 koopen Hooigras, wassende op den Lombeeckmeerseh te Denderleeuw, aan het Schofken, nabij het nieuw Sas. Namens Alfons Van Landuyl -, 1 koop Hooi gras en 1 koop Nagras, op zijnen meersch, in de Wellemeerschen 50 aren Hooigras en Na gras, io de WellemeerscbeD, in gebruik ge weest bij de kinderen Van Rampelbcrgh, toe- hoorende aan M. Jozef Van Achter. Namens Frans Beeckman 1 koop Hooigras en Nagras daarneven. Namens de Hospiciën van Aalst30 aren Hooigras, daarneven on 30 aren Nagras. Namens den beer Gustaaf Cammaert2 koopeu Hooigras en Nagras te Erembodegem, op den boek aan de Groenstraat, 1 koop Hooi gras en Nagras daarneven genaamd den Sliper en 2 koopen Hooigras en Nagras nabij gemelöcn hoek, op het Hageveld genaamd bel Vijverken. Namens den heer Leopold Van Vaerenbergh; 3 koopen Hooigras en 3 koopen Nagras te Erembodegem aan den Brusselschensleenweg. Het Gras wassende te Denderleeuw en te Welle zal aangewezen worden door Petrus Van Uuylebroeck, te Denderleeuw, aan de sta tie, vermits hetzelfde, zooals hierboven ge meld is, zal opgeroepen worden ter herberg van de weduwe De Coninck, te Erembode gem, aan de Kerk. En op Woensdag 18 Juni 1890, om 2 uren nanoen, binnen de gemeente Erembodegem. Namens Madame Felix Janssens 1 koop Hooigras aan de Leuvenstraat. Namens de kinderen van Edm. Van den Bruello Mollaert 1 koop Hooigras tegen de Kapellemuerschen. Namens Ch.-L. Callehaut4 koopen Hooi gras in de Kapellemeerschen. Namens M.Frans Callebaut;l koop Hooi gras in de Kapellemeerschen. Namens de kinderen van J.-B. Boterbergh 1 koop Hooigras neven voorgaanden 1 koop Hooigras daarneven van Henri Vinck. Namens M. Hipp Leclcrcfj5 koopen Hooi gras in de Kapellemeorschen. Namens M. Ch. De Vuyst2 koopon Hooi gras in de Kapellemeerschen, ter plaats ge naamd den Hoekbosch 1 koop Hooigras en Nagras in de Kapellemeerschen, op eenen meersch laatst ingebruik geweest bij de we duwe J.-B. Arys en nog 1 koop Hooigras en Nagras op eenen anderen meersch daarneven, aan de intrede der Kapellemeerschen, op het einde der Bergestraat Namens de weduwe van P. Van Varenbergh- Temmerman 3 koopen Hooigras en Nagras in de Kapellemeerschen. Namens Jufvrouw De Bièvre 1 koop Hooi gras en Nagras daarneven Namens den heer doctoor Verleysen 3 koopen Hooigras en 4 koopen Nagras ook in de Kapellemeerschen. Namens Madame Felix Janssens2 koopen Hooigras iu den Zoetenmeersch beneden Stillebeek. Namens M. Frederik Van Vaerenbergh 3 koopen Hooigras beneden de herberg Den Doggen. Namens Isidore Van Vaerenbergh 1 koop Hooigras aan St-Amandskapel en 1 koop aan de kaai te Teralphene. Namens Jan Boterbergh 1 koop Hooigras daarneven en 1 koop Hooigras en Nagras daarneven, ingebruik geweest bij P. Coppens. Namens Frans VanVaerenbergh-Van Assche; t koop Hooigras in don Langenmeersch, om- treul de herberg Den Doggen 1 koop Hooi gras daarneven van Comeille De Bisschop. Namens Judocus Ghysens 1 koop Hooigras op den Meerschdries. OPENBARE VERKOOriNG van een met STERK MAGAZIJN en PAARDENSTAL, hebbende afzonderlijke ingangpoortwel ge schikt voor alle bedrijven, XE AALST, aan de Vaart en nabij de Koopwarenstatie. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hot openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een nieuwgebouwen Woonhuis (zijnde eene herberg) hebbende gelijkvloers, herbergplaats en ruime keuken, koer en waterpomp, groote geterraste kelder. Op de bovenverdieping of slagie, 4 schoone slaapkamers, zoldering op halve stagie Paardenstal voor 2 paarden groot en voornaam sterk gebouwd magazijn, met toegangpoort op de kaai, houdende 189 vierkante meters en de zoldering er van, een draagvermogen van 100,000 kilos, gestaan en gelegen te Aalst, op den Dam, aan den Dender en nabij de Koopwarenstatie, groot 2 aren 66 centiaren 35 milliaren, palende van de eene zijde aan een huis van Mijnheer Cumont, van de andere zijde aan een huis van Mijnheer Jaak Wuylens, langs voren aan de kaai of Dam, langs achter aan Mijnbeer Rumbaut en den verkooper. Gebruikt Hel Huis, door Mijnheer Caraille Bosschaert aan fr. 21 bij de maand De zoldering van het magazijn, door Mijn beer Van Itterbeek te Aalst, tot 1 oogst aan slaande, aan 175 fr. 'sjaars. Onmiddelijkc ingebruiktreding van den paar denstal eu van het gelijkvloersmagazijn. ZITDAGEN .- Instel, Maandag 9 Juni i0QA Verblijf, 23 i8yü- Telkens om 4 ure vau den avond, ter her berg De Klokkenbol, bij den heer Lode- wijk Foncée, ie Aalst, Molendries. N.B Het magazijn is alle dagen zichtbaar van 8 uren 's morgens tol 7 uren 's avonds. Voor de sleutels vervoego men zich bij den eige naar M. Constant Van Kerckhove, te Aalst, Mo lendries. VENDITIE VAN en te wassen AA G RA S te Erpe, Erondegem en Aalst-Schaarbeek. De Notaris EEMaN te Erpe, zal ten aanzoeke van de volgende eigenaars, op Woensdag 18 Jdni 1890, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. Om 8 uren 's morgens. 1. Namens het Armbestuur van Erpe a. 5 koopen hooi - en te wassen nagras, aan den Ledesehenstcenweg nabij de Steenebrug b. 5 koopen hooigras,in dc Hoonegemmeerschen; c. 2 koopen hooigras, te Erondegem, in den Grooten Meersch. 2. Namens den heer Gustaaf Paerewyck, te Erpe 8 koopen extra goed hooigras, aan den Ledescben3teenweg, nabij de Steenebrug. 3 Namens jufvr. wed. Veldeman-Rasschaert te Erpe A. 2 koopen hooi en nagras, aan de Steenebrug b. 1 kocp booigras in de Kruis- kens c. en 2 koopen hooi en nagras in den Zuerenbosch. 4 Namens jufvr. wed. Edm. D'Hondt, te Aalst li' koopen extra goed hooigras, in de Molenmeerschen, nabij den Watermolen van Jufvrouw De Boeck. 5 Namens den heer Ch. Schockaert,te Erpe a. 7 koopen extra goed hooigr. s, in de Molen meerschen b. en 3 koopen goed hooigras, in de Kraainest 6 Namens den heer Gustaaf De Saedcleer, te Olsene 2 koopen extra goed hooigras. iu de Molenmeerschen. 7. Namens Jufvrouw wed. De Boeck, le Hof stade a. 4 koopen extra goed booigras. in de Molenmeerschen b. 5 koopen extra goed hooigras in de Hoonegemmeerschen. 8. Namens den heer Theodorus Sonck, te Nieuwerkerken a. 2 koopen extra goed hooigras, in de Molenmeerschen b. 2 koopen extra goed hooigras, in de Hoonegemmeer schen. 9 Namens don heer August Van Gyseghem, to Erpe 7 koopen extra goed hooigras, nabij den Keiberg. 10. Namens den heer Bernard Lopus, te Erpe2 koopen extra goed booigras, in de Hoonegemmeerschen. tl. Namens Jufvrouw wed. Van Bever-De Boeck, te Erpe 2 koopen extra goed hooigras, in de Hoonegemmeerschen. 12. Namens den heer David Paerewyck, te Erpe 8 koopen schoon hooigras, in de Hoonegemmeerschen 13. Namens den heer Pieter Jan Mertens, te Lede 2 koopen goed hooigras, in de Hoone gemmeerschen AALST SCHAARBEEK. 14. Namens Jufvrouw wed. E. Meort Moens, te Aalst 3 koopen goed hooigras, in de Hoonegemmeerschen. 15. Namens den heer Domien Hosselaer, te Erpe 2 koopen hooi en te wassen nagras, aan het Broeckstraatje, (Hoonegem.) NOG GEMEENTE ERPE. Om 1 uur slipt nanoen. 16. Namens den heer Augustinus Lievens, te Erpe 1 koop hooigras, in het Foot. 17. Namens Jufvrouw wed. Ch. De Landtsheer, te Erpe 3 koopen goed hooigras, in de Koeibrugmeerschen. 18. Namens dan heer Jan Meuleman, te Erpe 4 koopen goed hooigras, op het Zevenkoot, nabij den lJzerenweg. 19. Namens den heer Aloïsius De Swaef, te Erpe, -3 koopen goed hooigras, in de Kruiskens. 20. Namens den heer Leo Stalpaert, te Aalst2 koopen goed booigras, in de Oost- meerschen. 21. Namens den heer Burgemeester De Vos, te Erpe 8 koopen goed hooigras, aan den Watermolen van Jufvrouw weduwe Jan Cop pens. 22. Namens den heer Pastoor Van de Putte, te Erpe 35 koopen bezonder goed" hooi en te wassen nagras, op den Kasteclherg en omlig gende meerschen aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING: Men zal vergaderen te Erpe, aan den Lede- schensteenweg, nabij de Steenebrug, aan den raeer3ch vau 't Armbestuur, alwaar de verkoo ping zal aanvang nemen. Het volgende orde zal gevolgd worden. Om 8 ure stipt 's morgens, te Erpe, aan den Ledeschensteenweg, nabij de Steenebrug, (het gras wassende op den meersch te Eron degem, Grooten Meersch, van hel Armbestuur van Erpe, zal aan den Ledeschensteenweg, Steenebrug, te Irpe, verkocht worden,) Molen meerschen, Hoonegemmeerschen, Aalst-Schaar beek, Hoonegemmeerschen, en Broeckstraatje, Hoonegem. Om 1 uur stipt nanoen, te Erpe, Zueren bosch, l'ceibrugmeerschen, Sevencoot, Kruis kens, Ooslmeerschen en aan den Watermolen van Jufvrouw weduwe Coppens. Om 3 uren stipt nanoen, te Erpe, op deu Kasleelberg en omliggende meerschen aan het Dorp Op gewoone voorwaarden en tijd van beta ling, mits stellende goede en gekende borge- OPENBARE VERKOOPING van te Nieuwerkerken. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Een perceel zaailand, groot 27 aren 66 cen tiaren, gelegen te Nieuwerkerken, gehucht Edixveld,op het Streek palende ten ooste aan Philemon Ringoot, ten znide met half kauter- baan aan verscheidene, ten weste over de kauterbaan aan de Weduwe van Judocus De Smet en ten noorde aan den heer Judocus Roelandts. Gebruiker Victor Raes, zonder termijn. EEN1GE ZITDAG Woensdag 25 Juni 1890. Ten 4 ure namiddag, ter herberg van den heer Joannes Van Bleyenbergh, achter de kerk te Nieuwerkerken. VENDITIE VAN Op het Buitengoed der Eerwaarde Paters Jesuïten, te Aalst-MijlbeekLangestraat. Op Vrijdag 6 Juni 1890 om 4 ure na middag door het ambt van de Notaris DE GHEEST. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te Aalst-Schaarbeke. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op voet van den artikel 9 en volgende derwet van den 15 Augisti 1854, op de gedwongene onteige ning, in het openbaarverkoopen Een HOFSTEDE met de gebouwen van Woonhuis, Stalling en andere, alsmede met de Boomen er op staande, gestaan en gelegen te Aalst Schaarbeek, op het Schaubroekveld.nabij de Lindestraat, groot volgens titil 18 aren palende aan den heer De Wolf, aan Jacobus Schokkaert, aan de kinderen Van Hauwermei- ren en over den voetweg aan de W® Sterk en Carolus De Sadeleer. Gebruiki door de weduwe van Petrus Schok kaert. EEN1GE ZITDAG Dijnsdag 24 Juni 1890. Ten 5 nren namiddag, ter herberg genaamd Do Casino bij den heer Renders, te Aatst, ten einde der Nieuwstraat OPENBARE VERKOOPING van een XE MÖOR8EL. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op voet van den artikel 90 en volgende der wet van den 15 Augusti 1854, op de gedwongene ont eigening, in het openbaar verkoopen Eene goede partij Land, gelegen te Moorsel, op het Bonnyveld genaamd het Weiveld, groot 36 aren 82 centiaren, gekadastreerd wijk B, en nummer 633 palende ten ooste aan den weg, ton zuide aau de weduwe Gregorins Beeckman, ten weste met den helft der dreef aan Jan-Baptist De Mecsman, ten noorde aan Joannes Baptist De Meersman. In gebruik bij de weduwe Jozef Van Lan- EENIGE ZITDAG J- Donderdag 26 Juni 1890. Ten 5 uren namiddag, ter herberg De Bie- korf bij de kinderen De Backer, te Moorsel, Doro. OPENBARE VERKOOPING gelegen te Aygem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE AYGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Berg bij Londdries, groot volgens me ting 33 aren 5 centiaren, gekadastreerd wijk A, N. 1032, en met eene grootte van 32 aren 50 centiaren palende ten ooste aan de Erven Vau Bever, ten zuide en ten weste aan de Hos piciën van Gent, ten noorde aan de Erven Van Wassenhove. Gebruiker Desiré Neckebroeck. Tweede koop. - Een perceel Land, gelegen op Gootegem, ook genaamd Beggijnen Stichel, groot volgens meting 28 aron 24 centiaren, ge kadastreerd wijk A, N. 1290, met oene grootte van 29 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Bever, ten zuide aan Van Vaerenbergh, ten weste aan don heer Melchior De Meyer en ten noorde aan het Weldadig heidsbureel van Aygem. Gebruiker Desiré Neckebroeck. Derde koop. Een perceel Meersch, gele gen in den Volkaert, groot volgens meting 64 aren 81 centiaren, gekadastreerd wijk A, N. 1349a, met eene grootte van 67 aren 90 centiaren, palfnde ten ooste aan Constant De Ryck en de Erven Van Wassenhove, ten zuide aan de Dreve, daarover aan Desiré Neckebroeck en andere, ten weste aan den heer Philemon De Ryck en ten noorde aan de Erven Van Waa- seuhöve. Gebruiker Desiré Neckebroeck. Boomprijs fr. 180,00 Vierde koop Een perceel Land, gelegen op den Damkauter, groot volgens meting 50 aren 22 centiaren, gekadastreerd wijk B, N. 435, met eene grootte van 50 aren 90 centi aren, palende ten ooste aan Seraphinus Re- dant, ten zuide aan de Erven van Judocus De Ryck, ten weste aan de straat, gescheed van Re8segem, en tan noorde aan Mevrouw de Baronnes Van de Woestyne. Gebruiker Joseph De Clercq. Verdeeld in zuid- en noordhelft. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 1 ,aqn Verblijf, Dijnsdag 15 Juil i89°- Ten 3 ure namiddag, ter herberg van Charles Wezemael, te Meira, boven Broek, gescheed van Aygem, aan den overgang van den ijze- renweg. GROOTE VENDITIE TE AALST, ESPLANADEPLEIN. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal namens de heeren Leden van het Bestuur der Kerk van den H. Jozef, te Aalst, op Woensdag 18 Juni 1890, om 1 uur nanoen, overgaan binnen Aalst, ter Esplanadeplein, tot de openbare veiling van eene groote hoeveelheid Bouwmaterialen, allen van rood dennen hout gediend hebbende tot het oprichten der stellingen be- noodigd voor het opbouwen der gezegde Kerk, en bestaande voornamentlijk in Balken, RibbenJouffers, enz. AANMERKINGEN De Bouwmaterialen zullen verdeeld worden in koopeu 't elks gerief en op den bovengemel- den dag van verkooping, te beginnen van 8 ure 's morgens, te bezichtigen zijn ter Es planadeplein. De venditie geschiedt onder de gewone voorwaarden, op tijd van betaling; mits noch tans door eiken kooper, onmiddelijk na de verkooping en voor het wegruimen zijner ge kochte voorwerpen, eene goede en gekende borg of medekooper te stellen ter Estaminet In Sint Eloi bij den heer Jan-Baptist Meert, aan het Esplanadeplein. VENDITIE VAN te Aalst-Schaarbeke en Aalsl-Mijlbeke. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen EerstOp Maandag 16 Juny 1890. A. Binnen Aalst-Schaarbeke, om 10 ure voormiddag Namens den heer Leon Van Overstraeten, te Aalst 6 koopen hooigras, inden Oonegem, nabij den steenweg van Aalst naar Lede. B. Binnen Aalst-Mijlbeke te beginnen om 1 ure namiddag 1* Namens den heer Joannes Baptiste Podevyn te Aalst-Mijlbeke 5 Koopen Hooigras en te wassen Nagras, aan de Moorselschebaan, nabij den wa termolen 2° Ten aanzoeke van den heer Baron Leo Bethune, te Aalst 4 Koopen hooigras, op zijn buitengoed, aan de Moorselschebaan 3® Ten verzoeke van den heer Eduard Van der Smissen, le Brussel. 18 Koopen hooigras en te wassen Toemaat, aan de Moorselschebaan achter de herberg Het Appelken En ten tweeden Op Maandag 23 Juny 1890. Binnen Aalst-Mijlbeke, te beginnen om 1 ure namiddag. A. Namens den heer Leirens-EIiaert, te Aalst. 4 Koopen hooigras in zijnen bleekerij- meersch, aan den Brusselschensteenweg En 24 koopen hooigras, in de Berge- meerschen, elk ter groote van ongeveer lö aren. B. Namens het bestuur der hospiciën van Aalst. 8 Koopen hooigras, in de Bergemeer- schen, nevens het buitengoed van den heer Camille De SGhaepdrijver te Aalst. Men zal vergaderen in de meerschen. De venditie geschiedt volgens orde bier. boven aangeduid, op de gewone conditiën en op tijd van betaling mits seffens borg te stellen en het ongeld gereed te betalen. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, iu de Klapstraat. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, met winst van palmslag en gelagen, openbaar lijk verkoopen Binnen Aalst, in de Klapstraat Een schoon Winkelbuis met erve, n® 10 sectie A. n° 1641, groot 70 centiaren. Bewoond bij de raedeverkoopers kinderen Van Malderen. Een welgelegen Woonhuis met erve, ïijnde de van ouds gekende en wel geklan- deerde herberg <t In Sint Lucas, n® 12, met onlangs nieuw en sterk gestichten achterbouw bevattende groote werkplaat sen en geriefljke zoldering, Sectie A n" 1643 en 1644, groot 1 aar 40 centiaren. Bewoond bij d'heer Ph. Lisaerde. Men ziet de affichen. ZITDAGEN Instel Maandag 8 Verblijf Maandag 23 Telkens om 4 uren namiddag, ter boven gemelde herberg In Sint Lucas, uitmakende den 24on koop.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3