HOOIGRAS, EIGENDOM HOFSTEDEN Revalenta Arabiea. TE ROOI». Te bekomen, Men vraagt Uien vraagt Te huren Bericht. HOOI-en NAGRAS te Oordegem en Smetlede. allerbeste HOOIGRAS nieuwgebouwen HUIS, LAND en MEERSCH HOFSTEDE HOOIGRAS, ZAAILAND PERCEEL LAND allerbeste HOOIGRAS en te wassen Nagras. WOONHUIZEN GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Casllestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré ban, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476 de E. H. pastoor Comparet van 18 jarige maagziekte, slechte spijsverteering, maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 09,625. Avignon 18 April 1876. üe Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remedièn even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnettv, Bessemstraat, N. 11. Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheid alle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Pcyclet, onder wijzer te Eynan^as (Frankrijk.) N° 54,202. Dame Maric .foly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, astlima, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van cene longver- ceering, met hoest, spuwen, verstoptheid en dooiheid yan -25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eeue hardnekkige versioptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van eene longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneeshier Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup te verzeke ren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang vaa de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en acbitis is zij voordeeliger dan dc levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozci> van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,00 4 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 56,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7'00 fr.Revaleni a-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. .2 nonden fr. 7,00. Verzending tegen jjoMDon franco. Algemeen aeent voor Rrleié m EMIEL TEMMERMAiv, nuuppeptaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebau- en Meirschaut, apothekers en A. Delhaize en C°, spet cerijen. Te Ninove,- bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. een© sclioocle stoof, zoo goed als nieuw met gegoten buis en verder toebehoor. Zich te bevragen ten bureelo van Den Denderbode. 10 hektaren allerbeste moersebgras ver deeld in koopen 'L elks gerief. bij Jan Van Mossevelde, Gentschen steenweg- alle soorten van chemische vetten dienstig voor land- en hofbouwvruchten, aan zeer geringe prijzen. eeno goede keukenmeid ook bekwaam tot an dere werken. Zich te bevragen ten burecle dezes blads. eene bekwame winkeldochter, sprekende vlaamsch en franscb. Goede getuigschriften worden vereischt. Adres te nemen ten bureele van Den Den derbode. tegen 1 Augnsli aanstaande, een schoon gele gen Winkelhuis met verscheideno beneden- en bovenplaatsen, groole kelders, pomp- en re genwater, geslaan in de Molenstraat, N 36, thans bewoond door den heer Guibert Van Molle, zadelmaker. Zich te bevragen bij den eigenaar Edmond Rumbaut-Mertcns, koopman in kruidenierswa ren op dc Vaart N 1. Te bekomen bij Joseph PYCK, Vaart, Aalst, eerste klas van schoone goedo nieuwe Duin- kerquesche palaten aan zeer voordeelige prij zen van hedeo af. OPENBARE VERKOOPING van allerschoonste De Zaakwaarnemer MATTHYS, te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Donderdag 26 Juni 1890, om een ure namiddag, namens Mevrou wen de Gravin De Renesse-Maelcamp, te Brus sel, Limpcns D'Hondt. te Gent, Madame Van Den Dorpc-Schockaert, te Oordegem. Mejuf- vrouw Oclaviede la Haye, te Luik, Mijnheeren den Burgemeester De Schaepmeester, Kinderen De Corte, Alexander Bogaert, te Oordegem, De Gendl-Scbockaert, Philippe Van den Abeele Vital Van den Abeele en de leden van het Bu reel van Weldadigheid te Smetlede, binnen go- zeide gemeenten, in hel openbaar toewijzen Onmiddelijk na de verkooping van het gras zal op vele meorschen hol nagras verkocht worden. ORDE DER VERKOOPING Begin. A.Het gras en nagras, op den meersch van den heer Burgemeester Do Schaepmeester, ~t op zijnen meersch te Massemen, Kortenbosch, j hetwelk op het grondgebied van Oordegem zal locgewezen worden. B. 'let gras van Madame Limpens, in het beluik van het kasteel te Oordegem. C. Dit van de kindors l'o Corte, op hunnen meersch te Oordegem, aan de brouwerij van don heer Schelslraete D Hetgcnc van genoemden heerBurgemees ter Dc Schaepmeester op zijnen meersch aan do groote kalssei. E Hel gras van Madame Van den Dorpe, op haren meersch aan haar hof. F. Hel gras Cu nagras van den heer Alexan der Bogaert op zijnen meersch te Oordegem, Molenhoek. G. Hetgene van den heer Philippe Van den Abeele op zijnen moersch te Smetlede, Abeel- straat. H. Het gras van den lieer De Gendt-Schoc- kaert, op zijnen meersch te Smetlede,beneden het Dorp. I. liet gras en nagras op den meersch van Mejufvrouw de la Haye, op haren meersch aan de Wellebeek. J. Dit van hel Bureel van Weldadigheid, op eeneo meersch wijk Binnenveld. K Het nagras van genoemden heer Philippe Van den Abeele, aan de Schildeken3slraat. L Hel gras van genoemden Vital Van den Abeele op zijnen meersch, wijk Schildekens- straat. Einde en M, bet gras en nagras op den meersch van Mevrouw de Gravin De Renesso op haren meersch genaamd Ovcnmeersch. De koopgoncgenen voorzien zich al van goede gekende solvable medekoopers, willen zij als koopers aanvaard worden en de per sonen die hunne inkoopen in de verkoopingen van hel verleden jaar nog niet voldaan hebben worden bij deze vermaand dezelve binnen de acht dagen aan gemelden Matthys te gaan voldoen. OPENBARE VERKOOPING VAN te Erpe, in den Hoonegemmeersch. Het College van Burgemeester en Sebepenen der gemeente Erpe, zal op Donderdag 23 Juni 1891', ten 4 ure namiddag, in de gemeente Erpe, in den Hoonegemmeersch verkoopen 4 hectaren Hooigras slaande' te wassen op de meerschen aan de gemeente Erpe toebehoorende Op langen tijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon ongeld. Op bevelDe Burgemeester en Schepenen, De Sekretaris, G. DE VOS J. DESAEDELEER. VERKOOPING VAN XE HOF8TADE. Frans CRICK, Gemeente-Secretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS te Aalst, op Don derdag 19 Juni 1890, om 2 uren stipt na middag, namens de erven van wijlen den beer Autouius Matthys, grondeigenaar te Hofstade, en anderen, openbaarlijk ver koopen Omtrent 60 .koopen extra schoon en goed Hooigras, wassende Ie Hofstade, ter plaatsen genaamd den Bekeling, de Kerkmeerschen, den Bocht, de Beekdij- ken, alsmede aan de woning van den heer Possemiers. Men zal beginnen in den Bekeling, OPENBARE VERKOOPING van ecnen welgelegen beslaande in Woonhuizen en Bouwgrond, te Aalst-MijlbeekOude Dender mondschc- sieenweg, nabij hetle makenNieuwKwartier,deHershaag. De Notaris EEMAN (e Erpe, zal namens wien bet behoort met gewin van palmslag en gela gen opcnbaarlijk verkoopen. Eerste koop. Een gebouw, zijnde hel van ouds gekende huis De nau Sleutels, thans eene tweewoning uitmakende, mot stallingen en andere aanhoorigheder., gestaan en gelegen te Aalst, aan den Oude Dender- mondsche steenweg, groot 3 aren 8.1 centi aren palende ten ooste Mijnheer Van Assche, ton zuide de kassei, ten weste den volgenden koop, en ten noorde Mijnheer Frans Burny. Beide woningen zijn verhuurd bij de week het eene aan 2 fr. en het andere aan fr. 1,10. Tweede koop. Een woonhuis, zijr.de de herberg, De Vier Wegen en verdere afhan- gelijkbeden: geslaan en gelegen te Aalst, neven voorgaandeD, groot 3 aren 30 centiaren palende ook voorgaanden koop, zuid de kassei west navolgend goed en M. Frans Burny en noord zelfden heer Burny. Bewoond door den eigenaar M. Benedictus Seheerlinck. Derde koop. Een welgelegen perceel Bouwgrond met het katheil van stalling er op slaande, uitmakendo den hoek van den Oudo Dendermondsche steenweg en de kassei naar het Verbrand Hof, groot 87 centiaren, palende oost voorgaanden koop. zuid en west de kas sei en noord Mijnheer Frans Burny. Gebruikt door den eigenaar M Benedictus Seheerlinck. ZITDAGEN Instel, Maandag 30 Juni ,Sqft Verblijf. Maandag 14 Juli Telkens om 3 ure van den avond, ter her berg De Vier Wegen bij M. Benoit Seheer linck, te Aalst, aan den Oude Dendermond- sche steenweg. OPENBARE VERKOOriNG van een met STERK MAGAZIJN cn PAARDENSTAL, hebbende afzonderlijke ingangpoortwel ge schikt voor alle bedrijven, TE AALST, aan de Vaart en nabij de Koopwarenslalie. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een nieuwgebouwen Woonhuis (zijnde eene herberg) hebbende gelijkvloers, berbergplaats en ruime keuken, koer en waterpomp, groote geterraslo kelder. Op de bovenverdieping of slagie, 4 schoone slaapkamers, zoldering op halve slagie Paardenstal voor 2 paarden groot en voornaam sterk gebouwd magazijn, met toegangpoort op de kaai. houdende 189 vierkante meters en de zoldering er van, een draagvermogen van 1UO,ó'i kilos, gestaan en gelegen te Aalst, op den Dam, aan den Dender en nabij de Koopwarenslalie, groot 2 aren 66 centiaren 35 milliaron, palende van de oene zijde aan een huis van Mijnheer Cumont, van de andere zijde aan een buis van Mijnheer Jaak Wuytens, langs voren aan de kaai of Dam, langs achter aan Mijnbeer Rumbaut en den verkooper. Gebruikt Het Huis, door Mijnheer Camille Bosschaert aan fr. 21 bij de maand Pe zoldering van het magazijn, door Mijn heer Van Ilterbeck te Aalst, lot l oogst aan staande, aan 175 fr. 'sjaars. Onmiddelijke ingebruiktreding van den paar denstal en van hel gelijkvloersmagazijn. ZITDAGEN Instel, Maandag 9 Juni .fiQ. Verblijf, 23 1öyu' Telkens om 4 ure van den avond, ter her berg De Klokkenbol, bij den heer Lode- wijk Foneée, ie Aalst, Molendries. N B. Het magazijn is alle dagen zichtbaar van 8 uren 's morgens tol 7 uren 's avonds. Voor de sleutels vervoege men zicb bij den eige naar M. Constant Van Kerckhove, te Aaist, Mo- endries. OPENBARE VERKOOPING van twee behuisde en van 7.AAILAADEA, Meersch en Boscli, le Aalst-Mijlbeek en Moorsel. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en ■gelagen, in het open baar verkoopen, devolgeude goederen, te welen Aalst-Mijlbeek. Eerste koop, Eene schoone Hofstede, met de gebouwen van woonhuis,schuur,stallingen remisiën, hopiiarst en andere erop staande, allen sedert weinige jaren nieuw gemaakt in stern en gedekt met pannen gestaan en gelegen ten voorhoofde aandeMoorselsche- boan, groot in voorhof, koer, boomgaard cn lnchting, 25 aren 65 centiaren, gekadastreerd wijk F, li0 385d en deel van n° 385c, palende ten ooste aan de hofstede van den beci-Florenl Callebaut, ten zuide aan de Molenbeek, ten weste aan den volgenden koop en ten noorden aan den steenweg. Bewoond geweest door Jufv. de weduwe Malthys-Caudron. Tweede koop. Eenen blok Zaailand en deeltje Meersch, ook gelegen ten voorhoofde aan do Moorselschobaan, groot 1 hectaar 22 aren 49 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van n° 385c en geheel h- t n°386, palende ten ooslcn aan voorgaanden koop, ten zuide aan de Molenbeek, ten weste aan de Dreef van den Watermolen en ten noorde aan den steenweg Gebruikt geweest door Jufvrouw Matthys- Cnudron. Deze koop is verdeeld in 14 loten, geschikt voor Bouwgronden, allen palende aan den steenweg afteleggen le beginnen naast den oostkant, neven voorgaande hofstede en res pectievelijk eeno grootte en aan den steenweg eene breedte hebbende als volgt-: Hel eerste groot 9 aren 56 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het tweede groot 9 aren 50 cemiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het derde groot 9 aren 36 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Het vierde groot 9 aren 32 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het vijfde groot aren 16 centiaren en breed 7 meiers 80 centime<ers. Het zesde groot aren 88 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het zevenste groot 8 aren 60 eenliaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het achtste groot 8 aren 36 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het negenste groot 8 aren 15 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Het tiende groot 7 aren 90 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters Hel elfste groot 7 aren 66 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het twaalfste groot 7 aren 44 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het dertiende groot 7 aren 20 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. En het veertiende groot tl aren 40 centiaren en breed 9 meters 86 centimeters. Derde koop. Eene Hofstude met woon huis, schuur en stalling, geslaan en gelegen ten voorhoofde in do Langostraat, groot in grond 37 aron 12 centiaren, gekadastreerd wijk F n° 507e, 509c en 5ü4c. palende ten oosie aan Dame De Wolf Coevoet, ten zuide aan de kassei, ten weste aau Angust Rogiers en de kinderen van den heer Amand Roone, ten noorde over den voetweg aan den IJzeren Weg. Gebruiker Franciscus De Neef, zonder ter mijn. Vierde koop. Een perceel Land gelegen op het Eeckhout, groot 9 aren 43 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 49i). palendo ten ooste aan den heer Frans Crick De Smedt, ten zuide over den losweg aan de kinderen Do Jonghe, ten weste aan den heer Jean De Bruyn en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Josephina Van Han- denhovc. Boomprijs fr. 50,Ou Vijfde koop Een perceel Land, ook gelo gen op den Eeckhout, groot 23 aren 92 centi aren, gekastreerd wijk F. n# 492, palende ten ooste aan August Rogiers, ten zuide over den losweg aan dc kinderen De Jonghe, ten wesie aan den heer Crick De Smedt en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Jufvrouw Malthys- Caudron. Zesde koop. Een perceel Land en Meersch gelegen aan de Moorselschebaan, groot 39 aren 93 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 52 53 en 54, palende te ooste aan de Erven De Smedt, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst, ten weste aan de zelfden en aan de hofstede van Alexander Schockaerl en ton noorde aan den steenweg. Gebruiker Alexander Schockaerl, zonder termijn. Boomprijs fr 106-30. Zevensto koop Een perceel Land, gele gen op den Roozenkauter, ook genaamd Don kergat, groot 32 aren 26 centiaren, gekadas treerd wijk E, nummer 159b, palende ten ooste aan Ludovicus Willems, ten zuide aan de kinderen Callebaut-Camu, ten weste aan de Hospiciën van Aalsi en ten noorde aan de kinderen Callebaut-Camu. Gebruiker de kinderen van Petrus De Smedt, zonder termijn. Moorsel Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op de Rijger, groot 38 aren 52 centiaren geka dastreerd wijk D, nummer 400, palende ten ooste aan de weduwe Uyttersprot, ten zuide aau de straal, ten weste aan d'hofstede van Ludovicus De Meersman en ton noorde aan de kinderen van den heer Petrus Paulus De Vis Gebruiker den heer Charles Caudron, zonder termijn. Negende koop. Een perceel Bosch, gele gen op Waver, groot 19 aren 92 centiaren, ge kadastreerd wijk C, nummers 907a, 908a, pa lende ten ooste aan de kinderen Cassiman, ten zuide aan Serapbinus Vonck,ten weste met half losweg aan den heer Rolin-Borreman en ten noorde aan de kinderen Vonck. Gebruiker Cbarles Killemaes, zonder termijn. Boomprijs fr 240,00 Tiende koop. Een perceel Land, ook ge legen op Waver, groot 18 aren 47 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 914, palende ten ooste aan den beer Charles'Liénart, ten zuide aan d'erven Jespers, ten weste mot half losweg aan den heer Rolin-Borreman en ton noorde aan Dame Weduwe Caudron. Gebruiker Charles Killemaes, zonder ter mijn. Boomprijs fr. 40,00. ZITDAGEN Instel, Donderdag 17 ,fiüA Verblijf, Donderdag 31 JUI11Ö9U- Te 2 ure namiddag, ter herberg genaamd De Zwaan bij dcc heer Gust iaf Van Vae- renbergh, le Aalst, aan de Molenstraatpoort, schier rechtover het slachthuis. GELD. Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE Gil EEST is er Geld te bekomen aan gemali- gen in tres', mits bezet. OPENBARE VERKOOPING gelegen le Aygem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, le weten GEMEENTE AYGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Berg bij Laüddries, groot volgens me ting 33 aren 5 centiaren, gekadastreerd wijk iv. 1032, en met eene grootte van 32 aren 50 centiaren palende ten ooste aan de Erven Van Bever, ten zuide en ten weste aan de Hos piciën van Gent, ten noorde aan de Erven Van Wassenbove. Gebruiker Desiré Neckélnioeck. Tweede koop. - Een perceel Land, gelegen op Gootegcm, ook genaamd Beggtjnen Stichel. groot volgens meting 28 aren 24 centiaren, ge kadastreerd wijk A, N. 1290, mei eene grootte van 29 aien 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Bever, ten zuide aan Van Vaerenbergh, ten weste aan den heer Melchior De Meyer en ten noorde aan het Weldadig heidsbureel van Aygem. Gebruiker Desiré Neckebroeck. Derde koop Een perceel Meersch, gele gen in den Volkacrt, groot volgens meting 64 aren 81 centiaren, gekadastreerd wijk A, N. 1349a, met eene grootte van 67 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan Constant De Ryck en de Erven Van Wassenbove, ten zuide aan de Dreve, daarover aan Desiré Neckebroeck en andere, ten weste aan den heer Philemon De Ryck en ten noorde aan de Erven Van Was senbove. Gebruiker Dosiré Neckebroeck. Boomprijs fr. 180,00 Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Damkauter, groot volgens meling 50 aren 22 centiaren, gekadastreerd wijk B, N. 435, met cene grootte van 5o aren 90 centi aren, palende ten ooste aan Seraphinus Re- dant, ten zuide aan de Erven van Judocus De Ryck, ten weste aan de straat, gescheed van Ressegem, en ten noorde aan Mevrouw de Baronnes Van de Woestyne. Gebruiker Joseph De Clercq. Verdeeld in zuid- en noordhelft. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 1 .sq() Verblijf, Dijnsdag 11 Ju" 189ü' Ten 3 uro namiddag, ter herberg van Charles IVezemael, le Meirp, boven Broek, gescheed van Aygem, aan den overgang van den ijze ren weg. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te Aalst-Schaarbeke. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op voet van den artikel 9 i en volgende derwet van den 15 Augisti 1854, op de gedwongene onteige ning, in bet openbaarverkoopen Een HOFSTEDE met de gebouwen van Woonhuis, Stalling cn andere, alsmede met de Boomen er op staande, gestaan en golegen te Aalst Schaarbeek, op het Sehaubroekveld.nabij de Lindestraat, groot volgens titil 18 aren palende aan den heer De Wolf, aan Jacobus Schokkaert, aan de kinderen Van Hauwermei - ren en over den voetweg aan de W* Sterk en Carolus De Sadeleer. Gebruikt door de weduwe van Petrus Schok kaert. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 24 Juni 1890. Ten 1 nren namiddag, ter herberg genaamd De Casino bij den beer Renders, te Aatsi, ten einde der Nieuwstraat. VENDITIE VAN te Aalst-Schaarbeek, Nieuwstraatpoort. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal op VRIJDAG 20 JUNI 1890 in het open baar verkoopen, het volgende schoon hooi- gras_: Ten 4 ure namiddag 5 koopen op eenen meersch van M. Wilfried De Clippele-De Schaepdryver gelegen aan de planterij van den heer Mertens. En vervolgens eerst 8 koopen op eenen meersch van den heer Camille Van Neck gelegen aan de Lindestraat. Ten tweede6 koopen op eenen meersch Karrebroek, gebruikt geweest door Ange lus Claus. En ten derde 2 koopen op eenen meersch, aan de nieuwe beek, gebruikt geweest door Guillaum Van de Meerssche. OPENBARE VERKOOPING van te Nieuwerkerken. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal met ge win van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen Een perceel zaailand, groot 27 aren 66 cen tiaren, gelegen te Nieuwerkerken, gehucht Edixveld,op betStreek palende ten ooste aan Philemon Ringoot, ten zuide met half kauter- baan aan verscheidene, leu weste over de kauterbaan aan de Weduwe van Judocus De Smet en ten noorde aan den heer Judocus Roelandls. Gebruiker Victor Raes, zonder termijn. EENIGE ZITDAG Woensdag 25 Juni 1890. Ten 4 ure namiddag, ter herberg van den heer Joannes Van Bleyenbergh, achter de kerk te Nieuwerkerken. OPENBARE VERKOOPING van een XE MOORSEL. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op voet van den artikel 90 en volgende der wet van den HAugusti 1814, op de gedwongene ont eigening, in het openbaar verkoopen Eene goede partij Land, gelegen te Moorsel, op het Bonnyveld genaamd hel Weiveld, groot 36 aren 82 centiaren, gekadastreerd wijk B, en nummer 633 palende ten ooste aan den weg, ten zuide aau de weduwe Gregorins Beeckman, ten weste met den helft der dreef aan Jan-Baptist De Mee sman, ten noorde aan Joannes-Baptist De Meersman. In gebruik bij de weduwe Jozef Van Lan- genhove. EENIGE ZITDAG Donderdag 26 Juni 1890. Ten 5 uren namiddag, ter herberg De Bie- kc.rf bij de kinderen De Backer, le Moorsel, Doro. VENDITIE VAN te Aalst-Schaarbeke en Aalst-Mijlbekê. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1890' *6n tweec*en Maandag 23 Juny Binnen Aalst-Mijlbeke, te beginnen om 1 ure namiddag. A. Namens den heer Leirens-Eliaert, te Aalst. 4 Koopen hooigras in zijnen bleekerij- meersch, aan den Brusselschensleenweg En 24 koopen hooigras, in de Berge- meerschen, elk Ier groote van ongeveer 15 aren. B. Namens het bestuur der hospiciën van Aalst. 8 Koopen hooigras, in de Bergemeer- schen, nevens het buitengoed van den heer Camille De Schaepdrijver te Aalst. Men zal vergaderen in de meerschen. De venditie geschiedt volgens orde hier. boven aangeduid, op de gewone conditiën en op tijd van betaling mits seffens borg te stellen en het ongeld gereed te betalen. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, in de Kiapstraat. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, me winst van palmslag en gelagen, openbaar lijk verkoopen Binnen Aalst, in de Kiapstraat Een schoon Winkelhuis met erve, n° 10 sectie A. n° 1641, groot 70 centiaren. Bewoond bij de medeverkoopers kinderen Van Malderen. Ingesteld fr. 4000,00 Een welgelegen Woonhuis met erve, zijnde de van ouds gekende en wel geklan- deerde herberg o In Sint Lucasn# 12, met onlangs nieuw en sterk gestichten achterbouw bevattende groote werkplaat sen en geriefljke zoldering, Sectie A n" 1643 en 1644, groot 1 aar 40 centiaren. Bewoond bij d'heer PhLisaerde. Ingesteld fr. 6500,00 Men ziet de affichen. ZITDAGEN Instel Maandag 2 ,fiq Verblijf Maandag 23 Jum löau* Telkens 0111 4 uren namiddag, ter bovea gemelde herberg In Sint Lucas, uitmakende den 2d'n koop.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3