HOFSTEDEN Revalenta Arabica. Grootc vogelschieting met de Boi GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatiezonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du, Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene rende verstoptlieden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, tcering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, blocdsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputhcid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- Jeve'r, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476: de E. H. pastoor Compare1 van 18 jarige maagziekte, slechte spijsverteering> maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachtoli.k zwee- ten. N. 09,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remediën eveu krachte loos gebleven, de Revalenta heelt mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bcssemstraat, N. 11. Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheid alle d« ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyelet, onder wijzer te Eynanfas (Frankrijk.) N° 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van ->5 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. GaHthicr, te Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vtouw van den heer Meier van Volvie, van eene longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen heest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samantaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij voordecliger dan de levctraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 36,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei. >an *,00 en 7'00 fr.Revalenla-Chocolaad1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Collebaut en Meirschaut, apothekers en A. Delhaize en C°, spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. Maatschappij LEVE DE BOL, gevestigd bij Hipp. De I'kyn, te Aalst, Gentschen steenweg OP ZONDAG 20 JULI 1890. Vooruit 7 Franken. Inleg 60 centiemen per scheut. Inschrijving van 4 tot 5 ure. Er zullen niet meer dan iwee pelotons per man mogen geschoten wordeu. NAMENS HET BESTUUR: De Koning, De Voorzitter, Cam. Van Mossevelde. L. Eemans. De Sekretaris, De Ondervoorzitter, A Van der Heydcn. Th. Remory Te huren. Een gerieflijk huis hebbendo verscheidene boven- en benedenplaatsen, voorzien van pomp- en regenwater, alsook van eenen groo- ten oven, dienstig voor bakkerij, gestaan te Aalst, St. Job. Zich te bevragen bij den eigenaar Judocus Duwez, landbouwer, aldaar. Victor RENDERS, gezworen LANDMETER en PR1JZER, Nieuw- straal, N. 82, Aalst, beveelt zich in de gunst van eenieder. Verzekering legen (Brandgevaar. Bericht. aan Bouwmeesters en aannemers, Er worden grondslortingen gevraagd voor ongeveer 30di> kubieke meters, door de Firma Filature eu Filtcries Réuniurs te Aalst aan het fabriek op den Tragel vroeger Borreman van Mclckobeke De Maatschappij verbindt zich eene Schadevergoeding te betalen van 30 centiemen per kubieke meter grond welke ter plaats zal gebracht worden. Assche of andere verteerende grondsloflen worden niet aanvaard. OCCASIE. Piano te koop, gemak van betaling, Adres Bureel van ditblad Bericht. Te bekomen bij Se verin De Boe, Nieuwstraat Aelst,eerste kwaliteit van Oostcndsche en Zeo- landsche oesters Door zijne goede waren en ge ringe prijzen verhoopt hij de gunst vaneenie- BERICHT. J. PEEREBOOM, Peperstraat, beveelt zich aan voor het oppassen en bewaken van zieken, boodschappen enz Te huren, 60 aren 12 centiaren f and en Bosch, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op 't Groot Eeckhout. Ge bruikt geweest door Ch -L. Thomas. Voor de voorwaarden zich te bevragen in het sekrelariaat van het Bestuur der Godshui zen, te Aalst, in de Leopoldstraat. Huis te huren. Gerieflijk Huis met Hof,hebbende verscheidene benedenen bovenplaatsen, voorzien van Pomp en Regenwater, geslaan te Aalst, in de Hout straat. Zich te bevragen bij den heer Petrus DE HAECK, zelfde straal. Te huren een schoon Renteniershuis met 27 aren bofte Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan. Bewoond geweest door Mad. Polydoor Podevyn Zich te bevragen bij M. Muls, geneesheer te Audegem. Te huren tegen 1 Augusti aanslaande, een schoon gele gen Winkelbuis met verscheidene beneden- en bovenplaatsen, groole kelders, pomp- en re genwater, geslaan in de Molenstraat, N 36, thans bewoond door den heer Guibert Van Molle, zadelmaker Zich te bevragen bij den eigenaar Edmond Rumbaut-Mertcns, koopman in kruidenierswa ren op de Vaart N. 1. Te huren. Een schoon, groot en welgelegen huis, in de Lange Zoutstraat N.38 hebbende groole be neden- en bovenplaatsen, magazijn, ruime kel- dcring, bof, pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven, laatst bewoond bij M. De Munter Crispeels, handelaar. Zich te bevragen bij den eigenaar A. Byl-Van Santen. Choix de musique et ouvrages de main. Legons de piano etde solfège,C.IIÖGETTO, 38, Rue Longue des Chevaliers, h Alost. Likeuren, Wijnen en Sterke dranken. De nieuwe geeristaliseerde likeuren met alle fijne aangename smaken, specialiteit \an ech ten onversneden Graangenover (per glas 0.06) depót van Cognac (1.65 de liter en 0 10 per glas) zijn te bekomen bij J. DEBRUYN-DAF- l.EMANSN®17, Lange Zoutstraat, Aalst Der wijze kunnen al die likeuren in den winkel pej glas geproefd worden. De commande van twee flesschen likeuren kunnen verkregen worden naar smaak op alle siraftons die aan hun eigen is. Joseph Van Vaerenbergh Zaakwaarnemer, te Aalst, Geeraardsbergschcstraat N° 22. Gelast zich met alle schrijfwerk, het opma ken van aangiften om nalatenschap, het ver nieuwen, van hypothicaire inschrijvingen, het opzoeken van erfenis-gereebtigheden, het be sturen van goederen, het ontvangen van pach ten, intresten, het plaatsen van gelden, het verkoopen van mobilaire voorwerpen hij ge- last zich ook met het opstellen en het schrijven j van alle soorten van akten, met het verdeelen en vereffen van nalatenschappen, het aankoo- pen en verkoopen van onroerende goederen f enz. enz. enz. Bij den Zaakwaarnemer Josrfh VANVAEREN- BERGH, zijn grooto en kleine kapitalen te be- j komen, mits voldoende boeet op onroerende goederen. Te huren. Een schoon Renteniershuis in de statiestraat N. 28, neven het Hótel de Flandre, en een huis nabij den Dam en de koopwarenstatie, dienstig voor beambten. Zich te bevragen bij M. Burny-Burny, Brou wer op den Dam. Te huren of te koop met groot gemak van betaling, een zeer ge rieflijk huis met tuin voorzien van verschei dene schoone beneden- en bovenplaatsen als ook van regen- en pompwater, gestaan en ge legen tot EBEMBODEGEM, Keppestraat, op 100 meters afstand der statie. Voor de voorwaarden gelieve men zich tc bevragen bij den heer Louis DE CON1NCK, Korte Zoutstraat, Aalst. Te huren een schoon en gerieflijk huis uitmakendo den boek der Veldstraat en een in de Dender- straat, hebbende beide grooten en droo- gon kelder, ruime beneden- en boven plaatsen, voorzien van regen- en pompwater. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen bij dame W" De Coninck-De Smedt Ko rte Zoutstraat alhier. Te hureu ©en schoon groot huis zijnde de van ouds gekende herberg en winkel IN MOSCOU gelegen nabij de statie van Haeltert. Zich te bevragen bij den eigenaar den heer Van Ghyseghem Do Kegel, te Aalst Esplanadeplein. Te huren. Een groot en schoon HUIS met Hof, Magazijn en aanhoorigheden, wel geschikt tot alle slach van bedrijven, te Aalst, aan de Pontstraalpoort, recht over de brouwerij van den heer Van der Schueren, met loskaai aan de Vaart. Zich te bevragen ten kantore van den Notaris DB PAUW, te Aalst, Keizerlijke plaats. N. 26. OPENBARE VERK00PINGEN. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op gewone voorwaarden en tijd van beta ling, mits Borgstelling, in het openbaar verkoopen Donderdag 17 Juli, te beginnen ten 8 ure 's morgens, ten slerfhuize van juf vrouw Rosalia Camu. echtgenote van den lieer Leo Callebaul, te Aalst-Mijlbeek, Koestraat, aan liet llornputje, alle de al daar te bevinden huismeubelen, landbou- wersalem en ger.-edschap, karren, paard, 3 melkkoeien, 2 runders, 2 muttens, vet verken, kiekens, eene groote hoeveelheid strooi, brandhout, mest eh meer andere voorwerpen. En Vrijdag 18 Juli, ook te beginnen ten 8 ure 's morgens, op de volgende goe deren de aldaar wassende vruchten, te welen .- 1° In eenen Locbtingaan het Bornputje, Koestraattabak, aardappelen en hoppe met de staken. 2° Op 67 aren land. Kieineeckhoul klaveren, haver en aardappels. 3° Op 28 aren land, Spitsveldaardap pelen. 4° Op 50 aren land Affligemdreef koorn, aardappelen en hoppe met de sta ken, 5° Op 5 hectaren 68 aren larid en meersch Zandbeek aardappelen, maste- Inin, koorn, tarwe, haver, vlas, klaveren, hoppe met de staken, hooi en nagras. Verders nog 22 aren masteluin, op het Eeckhout 36 aren tarwe aan de Moor- selschpbaan, nabij den Watermolen en 12 aren masteluin daar rechtover. PfclNU ARE VERK00PING van twee behuisde en van ZAAILAMDEN, Meerscli eu Boscli, te Aalst-Mijlbeek en Moorsel. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen, te weten Aalst-Mijlbeek. Eerste koop, Eene schoone Hofstede, met de gebouwen van woonhuis,schuur,stallingen remisiën, hopharsl en andere erop staande, allen sedert weinige jaren nieuw gemaakt in steen en gedekt met pannen gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Moorselsche baan, groot in voorhof, koer, boomgaard en lochting, 25 aren 65 centiaren, gekadastreerd wijk F, li® 385d en deel van n° 385c, palende ten ooste aan de hofstede van den hecrFlorent Callebaul, ten zuide aan de Molenbeek, ten wesle aan den volgenden koop en ten noorden aan den steenweg. Bewoond geweest door Jufv. de weduwe Matlbys-Caudron. Tweede koop. Eenen blok Zaailand en deeltje Meersch, ook gelegen ten voorhoofde a3n de Moorselschebaan, groot 1 hectaar 22 aren 49 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van n° 385c en geheel h.-t n° 386, palende ten oosten aan voorgaanden koop, ten zuide aan de Molenbeek, ten weste aan de Dreef van den Watermolen cn ten noorde aan den steenweg. Gebruikt geweest door Jufvrouw Matlbys- Caudron. Deze koop is verdeeld in 14 loten, geschikt voor Bouwgronden, allen palende aan den steenweg afteleggen te beginnen naast den oostkant, neven voorgaande hofstede en res pectievelijk eene grootte en aan den steenweg een« breedte hebbende als volgt Het eerste groot 9 aren 56 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het tweede groot 9 aren 50 centiaren on breed 7 meters 80 centimeters. Het derde groot 9 aren 36 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Het vierde groot 9 aren 32 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Uet vijfde groot S aren 16 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het zesde groot aren 88 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het zevenste groot 8 aren 60 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het achtste groot 8 aren 36 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Het negenste groot 8 aren 15 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Het tiende groot 7 aren 90 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters Het eifste groot 7 aren 66 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Het twaalfste groot 7 aren 44 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. Het dertiende groot 7 aren 20 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. En het veertiende groot 14 aren 40 centiaren en breed 9 nieters 86 centimeters. Derde koop. Eene Hofstede met woon huis, schuur nn stalling, gestaan en gelegen ten voorhoofde in do Langestraat, groot in grond 37 aren 12 centiaren, gekadastreerd wijk F n° 507e, 5'>9c en 5U4c, palende ten ooste aan Dame De Wolf Coevoet, ten zuide aan dc kassei, ten weste aan Angust Rogiers en de kinderen van den heer Amand Boone, teu noorde over den voetweg aan den IJzeren Weg. Gebruiker Franciscus De Neef, zonder ter mijn. Vierde koop. Eeu perceel Land gelegen op het Eeckhout, groot 9 aren 43 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 490 palende ten ooste aan den heer Frans Crick De Smedt, ten zuide over den losweg aan de kinderen De Jonghc, ten weste aan den heer Jean De Bruyn en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Josephina Van Han- denhove. Boomprijs fr. 50,0» Vijfde koop. Een perceel Land, ook gele gen op den Eeckhout, groot 23 aren 92 centi aren, gekastreerd wijk F. n® 492, palende ten ooste aan August Rogiers, ten zuide over den losweg aan de kinderen De Jonghe, ten weste aan den heer Crick-De Smedt en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Jufvrouw Malthys- Caudron. Zesde koop. Een perceel Land en Meersch gelegen aan de Moorselschebaan, groot 39 aren 93 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 52 53 en 54, palende te ooste aan de Erven De Smedt, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst, ten weste aan de zelfden en aan de hofstede van Alexander Schockaert en ten noorde aan den steenweg. Gebruiker Alexander Schockaert, zonder termijn. Boomprijs fr 100-00. Zevenste koop. Een perceel Land, gele gen op den Roozenkauter. ook genaamd Don kergat, groot 32 aren 26 centiaren, gekadas treerd wijk E, nummer 159b, palende ten ooste aan Ludcvicus Willems. ten zuide aan de kinderen Gallebaut-Camu, ten weste aan de Hospiciën van Aalst en ten noorde aan de kinr'eren Callobaut-Camu. Gebrjiker de kinderen van Petrus De Smedt, zonder termijn. Mforsel Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op de Rijger, groot 38 aren 52 centiaren geka dastreerd wijk D, nummer 41)0, palende ten ooste aan de weduwe Uyttersprot, ten zuide aaD de straat, ten weste aan d'bofstede van Ludovicus De Meersman en ten noorde aan de kinderen van den heer Petrus-Paulus De Vis Gebruiker den heer Charles Caudron,"zonder termijn. Negende koop. Een perceel Bosch, gele gen op Waver, groot 19 aren 92 centiaren, ge kadastreerd wijk C, nummers 907a, 908a, pa lende ten ooste aan de kinderen Cassiman, ten zuide aan Seraphinus Vonck,ten weste met half losweg aan den heer Rolin-Borreman en ten noorde aan de kinderen Vonck. Gebruiker Charles Killemaes, zonder termijn. Boomprijs fr. 240,00 Tiende koop. Een perceel Land, ook ge legen op Waver, groot 18 aren 47 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 914, palende ten ooste aan den heer Charles Liénarl, ten zuide aan d'erven Jespers, ten weste met halflosweg aan den heer Rolin-Borreman en teu noorde aan Dame Weduwe Caudron. Gebruiker Charles Killemaes, zonder ter mijn. Boomprijs fr. 40,00. ZITDAGEN Instel, Donderdag 47 ,llUSa, Verblijf, Donderdag 31 Jul'1890 Te 2 ure namiddag, ter herborg genaamd De Zwaan bij den heer Gustaaf Van Vae- renbergh, le Aalst, aan de Molenslraatpoort, schier rechtover het slachthuis. GELD. Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST is er Geld le bekomen aan gemati- gen in tres', mits bezet. OPENBARE VERKOOPING van eene Behuisde HOFSTEDE Landen en een Woonhuis XE EREMBODEGEM. De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal ten verzoeke van die het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk ver koopen Koop 4. Eene behuisde hofstede, zijnde eene tweewoonst, met de daarvan afhangende gebouwen van stal, schuur, hopharst, bak oven, remisie en steenput en medegaanden grond, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan het Dorp, groot volgens meting 5 aren 45 centiaren, gekend bij kadaster onder de sectie B, N. 581h en deel van N. 581f, palende oost Petrus De Schryver en de Wed® en kinde ren van J. Van Vaerenbergh, zuid de Dorp straat, west Karei De Greve, noord den heer Felix Janssens en Madame Wed" August Jans- sens. Boomprijs fr 75,00 Deze hofstede zal in 3 deelen opgeroepen worden, onder voorbebouding van samenvoe ging te weten 1" deel. Bestaande uit deel woning, stal, vertrek, hoppenharst en cour groot I aar 75 eentiaren afteleggen naast den westen. 2" deel. Bestaande uit deel woning, schuur, koer en steenput, groot 1 are 78 cen tiaren, afteleggen te midden. 3" deel. Beslaande uit bakoven, deel schuur varkensstal en boomgaard groot 1 are 92 centiaren, afteleggen ten oosten. Koop 2. Eene partij land, gelegen te Erembodegem op den Boonhof, groot volgens cadaster 47 aren 40 centiaren, volgens titel 44 aren 58 centiaren, en volgens meting 44 aren 82 centiaren, gekend bij kadaster, Seklie A, N. 1907e, palende oost Domien Van Vae renbergh, zuid Isidorus Van den Borre, west de Wed" J. Wille en noord de vrouw van Jan Baptist De Gols. Landprijs fr. 32,00 Koop 3. Een perceel land, gelegen te Erembodegem, in den Avaan, groot volgens titel 2 aren 70 centiaren, volgens kadaster 2 aren 40 centiaren, en volgens meting 2 aren 33 centiaren, gekend bij kadaster Sectie B, N. 874l, palende oost deu ijzerenweg, zuid de Wede eu kinderen Bernard Van de Velde, west den arme van Erembodegem, noord Frans Cooman. Landprijs fr. 3,00 Koop 4. Een huis met 2 aren 40 centi aren grond te Erembodegem, in de Keppe straat, Sektie B, N. 437c, paleDdo oost en zuid J. B. Van den Broeck, noord Frans De Coninck en west den volgenden koop. Koop 5 Een perceel land, te Erembode gem, in de Keppestraat, gekend bij kadaster onder de Sectie B, N. 436b, met oene grootte van 2 aren 10 centiaren palende oost koop 4, zuid J. B. Van den Broeck, west den heer F. Burny en toor Fr. De Coninck. Boomprijs fr. 15,0o ZITDAGEN Instel, Woensdag 46 Juli .aQll Verblijf, Woensdag 23 Juli 185,1 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg vau P. De Schryver, In de Trompet, te Erem bodegem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van VELDVRUCHTEN, le Erpe (Edixvelde), en Aalst-Schaarbeke; (Sie- sogemkauter). De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 28 Juli 4890, om 4 uur nanoen, openbaarlijk verkoopen Namens den heer J Roelandl te Erpe, wijk Edixvelde 34 aren rogge en 44 aren maste luin, gestaan te Erpe, wijk Edixveld op het Boschveld. En 17 aren rogge, gestaan le Aalst-Scbaar- beke, Siesegemkauter, nabij Maal, op eene partij land voorheen gebruikt door M. J. Van Saude. Verdeeld in koopen 't elks gerief. Op gewoone voorwaarden en tijd van beta ling mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING HUIZEN en HOF te Aalst, Nieuwstraatpoort. De Notaris LIMPENS le Aalst, daartoe in rechte benoemd, zal ten overstaan van den lieer Vrederechter des kantons Aalst, met gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen Een gebouw uitmakende eene drij- woonst, geleekendN. 99. 101, alsmede eenen hof daarachter liggende, te samen groot 13 aren 48 centiaren, te Aalst- Schaarbeke, Nieuwstraatpoort, komende ten voorhoofde aan de Gentschestraat en van achter aan 't Straatje. Zal opgeroepen worden in 2 deelen 4« lot de drijwoonst met erve groot 1 aar 32 centiaren verhuurd te samen aan fr. 4,30 per week. 2Mot Den hof groot li aren 96 centi aren, voortijds gebruikt door den eigenaar wijlen den heer Joseph De Naeyer. ZITDAGEN Instel, Donderdag 17 Jlli:.,oqo Verblijf, 34 Jul,i89U- Telkens om 4 ure namiddag, ter zit tingszaal van het Vredegerecht, ten stad- huize, te Aalst. VENDITIE VAN BAKKEN. Voornoemde Notaris LIMPENS, zal op Donderdag 24 Juli 1890, om 1 uur na noen, overgaan binnen Aalst, Nieuwstraat poort, iu den bovengeraelden hof, tot de openbare veiliug van ongeveer 2000 Bakken, allen zoo goed als nieuw, zeer gedienstig voor het vervoeren of verzenden van ve lerhande koopwaren, alsook voor verder gebruiken. De bakken zullen verdeeld worden, in koopen 't elks gerief en te be zichtigen zijn in den gezegden hof van daags voorde verkooping. Men heeft toe gang naar den hof langs bet Straatje. Gewone voorwaarden en gereede be taling. Allen kooper wordt verzocht, onmidde- lijk na de Venditie, zich te begeven ter estaminel a Iwein van Aalst bij den heer Petrus Coppens-Remory, te Aalst, Gentschestraat, om aldaar te betalen gansch het beloop zijner gekochtte bak ken. Openbare verkooping. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1* 43 aren 76 centiaren zaailand dien stig voor bouwgrond te Aalst-Scbaarbeke Gentsche steenweg. Sectie c. N. 549. Ver deeld in 3 deelen. In gebruik bij den heer Benoit De Strooper, Te zameu gebracht op fr. 5600,00 2e 25 aren 60 centiaren zaailand, als- voren Siesegemkauter Sectie c. Nr 1327. In gebruik bij Fransiscus Bogaert en Domien De Bruecker, Gebracht op fr. 4420,00 3® 62'aren 40 centiaren Meerscb te Aalst-Schaarbeke Kleine Krokbage Sectie c. helft ten zuiden van N. 442. Gebracht op fr. 2200,00 Op te leggen boomprijs fr. 30,00 LAATSTE ZITDAG Donderdag 4 7 Juli 4890. Telkens om 4 ure namiddag, ter Esta- minet Ala taverne Viennoise te Aalst Statieplein. Openbare Verkooping. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene hofstede te Melderl, Kleinen Doment, groot 16 aren 62 centiaren. 0 31 aren 60 centiaren land, te Es- schene, Sectie A, N. 42b en ex 59a, 3" 8 aren 1 centiaar land, te Hekel- gem, Vogelenzang, Sectie D, N. 405b en 406a. 4° 7 aren weide, te Hekelgem Cavée, Sectie D, deel van N. 556a. Instel, Zaterdag 12 r.-Kjogn Verblijf, Zaterdag 19 Jull489ü- Telkens om 3 ure namiddag, ter zit tingszaal van den beere Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis en erve te Aalst, in de Brus- selschestraat, N. 54 groot 2 aren. Bewoond bij de We Vonck-Parez, tot ln November 4893. Ingesteld fr. 3100. Om 5 ure namiddag te Aalst, ter ge wone zittingszaal van het Vredegerecht. De Notaris DE PAUW te Aalst, xal openbaarlijk verkoopen Een Renteniershuis, te Aalst, in de Sta tiestraat N° 7, Sectie G, N° 370b. groot een aar 50 centiaren. Bewoond geweest door dame Félix De Myttenaer-Muller. Ingesteld Ir. 6000. Instel, Zaterdag 12 |i<890 Verblijf, 26 Om 4 ure namiddag, te Aalst, ter ge wone zittingszaal van het Vredegerecht.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3