Revalenta Arabica. en vrouwen hoort men voortdurend het afschuwelijk lied Dansons la Carmagnole Vive le son des canons Andere, om het wat minder bloedig te maken, hebben het veranderd in Dansons la Carmagnole Vive la paix a jamais. Hunne dochters komen met schreeu wend roode kleêren,hunne zonen hebben allen roode linten rond hoed ol klak. In afwachting dat de stoet zich in be weging zet, gaan de mijnwerkers zich in schilderachtige groepen op de hurken scharen, met het baardbranderken in den mond. Op de zelfde plaats komen de mannen van Vooruit en de manifesteerders van beide Vlaanderen. Vooruit is vergezeld van twee muziek korpsen en eene heele reeks roode vlag gen, die boven de hoofden der duizenda leden uitkomen.WantGent heeft zijn deel aan de betooging. Eerst zien wij het be stuur met Anseele en Van Beveren aan het hoofd. Dan misschien wel 500 vrou wen, met een opschrift Wij vrouwen eischen ook het algemeen stemrecht. Een ander opschrift viel vooral in het oog Cisteren vroegen wij Heden eischen wij, Morqen nemen wij, Wat Het algemeen stemrecht. De lurnafdeeling van Vooruit is ook tusschen de groepen. Van de andere steden van Vlaanderen is de toeloop van volk gering. Onze stad Aalst leverde een dertigtal manifestau ten. Moeilijk is het zich een gedacht te vor men over het aantal deelnemers in alle geval, het cijfer van 80,000 man, door Anseele verleden donderdag opgegeven, was verre overdreven. Dat belet niet dat de optocht aanzien lijk was, maar ver heeft hij het niet ge bracht. Nooit heeft men zulk een weêr gezien nooit woonde men zulk een schouwspel bij, als datgene wat menzon- dag bijgewoond heeft. De algemeene raad van de belgisehe werkliedenpartij kwam de eerste dan volgden de afveerdigingen der provinciën Antwerpen en de democratische vereeni- gingen, onder het zingen van het Onge- diert vervolgens al de manifestanten van Brabantdaarna de machtige groep van Vooruit. Op dit oogenblik, hel kon kwaart na éen uur zijn,overtrok plotseling de lucht: de donder ratelde, de bliksem doorkloof de zwarte wolken en daar viel, eer iemand er aan gedacht had te vluchten, een regenvlaag neer. zooals van men- schen geheugen er nooit eene te Brussel gevallen was. Men woonde nu een tooneel bij, dat de pen niet in staat is te beschrijven. De kop van den stoet was aan de Wetstraat, loen de steert nog altijd aan de Allée- Verle was. Buiten de duizenden en duizenden deelnemers was bovendien geheel Brus- sel op de heen en kon men letterlijk over de koppen gaan. Welnu, het is niet mogelijk zich een gedacht te vormen van het sauve qui peut dat volgde. Men liep, men schreeuwde, men vocht om in de koffiehuizen te gera ken daar vielen er in het slijk, ginder liep men de tafels omver. Aan de galerie du Nord werd een home risch gevecht geleverd. Met duizenden en duizenden en duizenden waren er reeds binnengevlucht,maar builen waren er nog wel vijlmaal zooveel om binnon te geraken. Een onbeschrijflijk gedrang volgde en hoe er daar geen ongelukken zijn ge beurd, weet niemand. Ongelukkige manifesteerders nat tol op het hemd zag men hun ergens een schuilplaats zoeken. De transparanten eri opschrilten vielen uiteen de roode vlag gen hingen als vodden neer. en op het Aux armes, ciloyens, dat zoo uitdagend had weérklonken, toe gejuicht door al die koniugstrouwe heeren uit de Association, volgt nu het minder moedige Sauvons nous, ciloyens. En het was noodig. Het duurde meer dan eene halve uur eer men instaat was terug den voet in de straten te zeiten. Waar onderlussciien al dat volk gezeten heeft en waar het is binnengevlucht, 'blijft nog altijd een raad sel. Het was 2 ure eer men er in gelukte, van den stoet herin te richteu wat nog heringericht kon worden en dan zag men de Borains en al de groepen van het Walenland voorbijtrekken. De regen heeft den geestdrift gekoeld van de meeste manifesteerders. De Mar seillaise, de Carmagnole en het Geuzenlied worden gespeeld door de muziekkorpsen. In het volk heerschte van het begin af weinig geestdrift. Hier en daar een over- drevene, maar de meeste lieten onver schillig den stoet voorbijtrekken. In het midden der stad waren de maga- aijnen gesloten en was er weinig volk Ij an de vensters vooral na de regenvlaag sadden ook de nieuwsgierigen m de /raten de plaat gepoetst. Na zijne herinrichting was het niet meer de stoet van daar straks en ieder een haastte zich om vooruil te komeu want de wolken daarboven beteekenden niet veel. Aan de Hallepoort werd een.e ovatie gebracht aan Cesar De Paepe, die met Leon en Georges Defuisseaux zich 1 daar bevinden. De drie citoyens hebben geheel en al het voorkomen van ar is tos- De Paepe ziet er zwak en ziekelijk uil en 'tis met de grootste voorzichtigheid dat j de gezellen hem terug in zijn rijtuig ge leiden. Hier is er weinig volk op den door tocht. 't Zijn nog altijd de revolutionnaire j liederen die den boventoon houden en na de Marseillaise is het nu reeds. Vive la république, j A bas le roi de carton. En de liberalen gaan maar altijd meê j Wij nemen ook nog eenige opschriften j op. ofschoon een groot deel ervan in i flarden uiteen valt. Van den kant der Vlamingen Vrij leven, vrij sterven, niet gelooven maar weten. Lotelingen, eischl met ons het stem recht, dan zult gij niet meer tot broeder moorden verlokt worden. Wetten zijn geen wet, maar willekeur, als zij door de minderheid gemaakt zijn. Wie voor Troon en Kerk moeten vechten, eischen in ruil hunne rechten. -Wie door geld kiezer is, is ook door geld te koopen. Wil men burgeroorlog vermijden, dat men het algemeen stemrecht schen- ke. Wie goed is voor soldaat,moet goed zijn voor kiezer. De bond Moyson eischl het algemeen stemrecht om wetten lot bescherming en gezond - lieid der werklieden te verkrijgen. i Nu zijn wij slaven, door stemrecht j worden wij menschen. Wie zaag j en schaaf hanteert, is wel hel stemrecht weerd. Slechts door algemeen stemrecht kan de sociale kwestie vrede lievend opgelost worden. Algomeen stemrecht is ons middel, algemeen eigendom ons doel. Ant- werpen's zonen eischen hunne politieke rechten. Voorrecht leidt tol opstand. Gelijkheid lot vrede. Van den kant der Walen waren de op schriften in den zelfden aard. Dan kwam men eindelijk in 't Park van St-Gillis aan. Was dat nog een park Hel geleek meer op eene slijkbaan men stapte tot over de knoesels in water en slijk en het moet hier nog erger gedaan hebben dan in de stad. Een ware stroom vloeit midden in hel Park. Planken drijven er rond, voort komende van de overvloedige uitstallin gen, die hier waren opgericht en waai de manifesteerders aan goedkoopen prijs eieren, broodjes, vleesch, garnaal en andere mondbehoeften meer hadden kun nen bekomen. Al die uitstallingen werden letterlijk door den regen uiteengeslagen en die arme lieden moesten zien te redden, wat i.ogte redden viel maar hoeveel brood jes en eieren er in het waterte zwemmen ot onder 't slijk bedolven waren, dat viel moeilijk te tellen Over ware grachten en modderpoelen moet men springen om tot op den berg le komen, waar deleden van het comiteit der belooging moeten vergaderen. Hier en daar prijkt op een plank een opschrift dal onbetaalbaar is voor de omstandigheid. Geen schaê. De werkliedenpartij heeft er zich toe verbonden. De regen had zich niet verbonden, en hij heeft alles verwoest Rond 3 ure werd het Park bereikt, maar eene groote halve uur verliep eer al de manifesteerders in dien modderpoel bijeen waren. Een groot deel en 't waren de slimste waren niet hier meêgekomen. Wij zien van ver het comiteit op den berg vergaderen, al de vlaggen worden daar rond gebracht en een der leden spreekt den eed uit, die door al de leden moet gezworen worden. De werklieden en democraten van België, den 10 augusti 1890 in het Park van Sint-Gilles vergaderd zweeren le strijden, zonder ophouden, tot op den dag dat het belgisehe volk, door het algemeen stemrecht een waar vader- land zal bekomen hebben. Maar demensch wikt,en God beschikt. Want eer nog de eed was voorgelezen, viel er zulke vlaag naar beneden, zoo een zondvloed, dat de stroomen van daar straks er niets tegen waren. Het was alsof de Niagara over de manifesteerders was uitgestort en iedereen vluchtte, vluchtte, alsof hij iwintig gendarmen achter de hielen had. Het comiteit bleef een oogenblik staan, maar toen nu een geweldige hagelslag volgde en het geratel van den donder de moedigsten schrik aanjoeg, loen was het gedaan voor goed. Bestuurleden, vlagge- dragers, trompetters, muziekanten, het baadde alles door water en slijk, nat tot op het lijf. zoekende naar eene schuil plaats die niet te vinden was. Toen was de stoet voor goed uiteen geslagen en hij is ook niet meer bijeen geweest. Want in plaats van in optocht naar de stad te komen, zag men niets dan kleine benden, zonder opschriften, met bedorven vaandels, bibberend van kou en er uitziende als waterhonden. Naar het schijnt heelt er 's avonds nog eene vergadering in de Salie St-Michel plaats gehad. In den omtrek der staties heerschte bij het vertrek machtig veel beweging. (Handelsblad.) Verschenen en te verkrijgen ten bureele van Hen Den derbode. Stanley l'Africain, sa jeu- uesse, ses quatre grandes expédilions dans le continent noir, par Alexis M.-G. geïllustreerd, prijs gebrocheerd fr. 1,30. Les Congolais, leurs moeurs et usages, histoire, géographie etethno- praphie de l'Etat indépendant du Congo, par Alexis M.-G. geïllustreerd, prijzen gebrocheerd, fr. 0,90 rijk gekartonneerd, fr. 1,15. Hel Meiroosje, oefeningen voor de meimaand, gebrocheerd, fr. 0,30 Eerherstellende Communie, ge brocheerd fr.0,50; in linnenband fr. 0,75 Gebeden H. Gertrudis, in linnen band. fr. 1,50 Gebeden voor overledenen, id. fr. 1,50 H. Antonius, in linnenband, fr. 0,90 KaatsspelHoutmarkt Vrijdag 15 Augusti. Om 2 ure namiddag. J. De Coninck tegen Pilate, Om 3 en 4 ure namiddag. De eerste uitgelotte partijen van de stad Allerhande nieuws. Onze Koninklijke Har monie is dijnsdag avond van hare speelreis naar Spa en Luik in onze stad teruggekeerd.Te Spa heeft zij den eersteu prijs met algemeene stemmen voor den voortreflelijksten uniform behaald. De reis alhoewel door storm en regen vlagen groolelijks verhinderd liep vrolijk en tot elks genoegen af. Het Concert te Luik ten voordeele der armen werd door eene buitengewone talrijke menigte bij gewoond; jammer dat deze liefdadigheids feest ook door den regen is verhinderd geworden. Aalst. Dijnsdag nacht rond 3 u. 15 m. werden onze medeburgers ge wekt door hel kleppen der brandklok. Een begin van brand was ontstaan aan eenen wagen geladen met schors, zich bevindende omtrent den schorsmolen van M. P. Van Mossevelde-De Coninck op de Siesegem alhier. Slechts eenige zakken zijn door 't vuur verslonden of bescha digd geworden. De wagen is niet aange tast geworden. De oorzaak is onbekend en de schade gering. Groot Festival. Op Vrijdag 15 Oogst 1890, O.-L.-V. Hemel- vaert, zal er alhier op den Gentschen- steenweg om 5 ure namiddag een Luisterrijke Festival plaats hebben voor Harmonie-Fanfaar- en Zangmaatschap- pijen.Schoone vergulden eeremetalen zul len aan de deelnemende Maatschappijen uitgereikt worden, Dczé feest belooft veel bijval te hebben. Eename. Maandag, ter ge legenheid der Foore waren een twaalftal kremers van Aalst naar hier afgezakt. De eenen waren met 'tleêrken.de anderen met den draaiflik of mei de kaarten aan 't spelen of liever luisschen. Zekere heer JuliaanLebrun vanVloers- berge (Flobecq) wo ook eens het kansje wagen en deed de inzet van 5 frank, maar als gewonelijk was de vaart rap ge flikt en de benk was zijnen hans kwijt. Bij het betalen van de verlorene vijf frank moest M. Lebrun een bankbrief laten wisselen en bij vergissing gal hij een van duizend frank in plaats van een van twintig. De kremer gal 15 fr. terug. Later ontdekte M. Lebrun zijne misgreep, maar de kremers waren poorter.... Onze Stedelijke Politie werd verwittigd en onderhoorde verscheidene kremers.Twee volle dagen loochenden zij te Eename een bankbrief van 1000 frank ontvangen te hebben, doch eindelijk hebben zij liet feit bekend en beloofd hel te zullen terug- keereu aan den heer Lebrun. Het onweder dat zondag 11. over bijna gansch het Vlaamsche land heeft gewoed, veroorzaakte in onze stad en omstreken hier en daar ernstige schade aan huizen, hoornen en veld vruchten. Vooral de hopplanterijen die reeds in zulken droeviger] toestand verkeeren, hebben veel geleden. Alle de lage landen en meerschen langs deoevers des Dendcrs waren overstroomd. Uit Denderleeuw meldt men ons dat de genaamde Catharina De Leeuw door het hemelvuur getroffen en op den slag gedood werd. De ongelukkige trok aan eenen kruiwagen met oogst geladen en door haren echtgenoot gevoerd. Te Zeilick is een molen afgebrand en de molenaarsknecht gedood Het Congres van de Volks- werken van Luik zal eenen bijval Hinder weerga hebben. Builen Z. E. den Kardi naal-Aartsbisschop van Meehelen en HH. HH. de Bisschoppen van Doornijk, Na men en Gent, zullen talrijke vreemde prelaten déze vergadering met hunne te genwoordigheid vereeren. Van nu af mo gen wij verzekeren dat Z. E. de Kardinaal Mermillod, Mgr dc Cabrières. Bisschop van Montpellier, Mgr Fava, Bisschop van Gronobel, Mgr Fischer. Hulp-Bis schop van Z. H. Mgr Kementz, Aartsbis schop van Keulen, MgrKorum. Bisschop van Trier. Mgr Vaughan, Bisschop van Salford. er zullen aan deel nemen. Doch dat is nog maar eene vcorloopige lijst men hoopt nog andere kostbare bijtredin gen te bekemen. Z. E. de Kardinaal Maiming, de ge kende vriend en verdediger der werken de klas, door zijnen hoogen ouderdom belet het Congres hij te wonen, zal zich door eenen afgevcerdige doen vertegen woordigen om openbaar te toouen welk groot belang hij stelt in de werkzaamhe den van het Congres van Luik. Eene vreeselijke moord is zaterdag avond te Meehelen in de Schuttershof- straat gepleegd. Zie hier in welke om standigheden dit bloedig drama plaats had De 26jarige Willems, brouwersgast, geboren te Avelghem, had sedert 8 dagen zijne woning verlaten met het inzicht naar Rijsel te gaan, vrouw en kinderen achterlatende. Zaterdag avond, ongeveer 7 1/2 ure, kwam hij naar huis terug en zegde aan zijne vrouw dat hij eenig geld voor haar meêbracht, doch in plaats van haar geld te geven, loste hij eensklaps een revolverschot, trof haar boven den linkerarm en bracht aan een zijner kin deren, dat op moeders schoot zat, eene doodelijke wond aan de hersens toe. Eenige geburen verwittigd door het knallen van het schot kwamen aanstonds de ongelukkige vrouw tor hulp gesneld en dienden haar de noodige zorgen toe, terwijl de moordenaar de vlucht nam. Rond middernacht werd hij op den Hombeekschen steenweg, in de herberg De Mestkaai, aangehouden, en door den veldwachter Withaegels, bijgestaan door eenen gebuur, naar hel policiebu- reel overgebracht. Beide personen verdienen allen lof voor den moed welken zij hebben aan den dag gelegd om dien ellendigen boos wicht aan te houden. Bij zijne aanhouding was hij nog in bezit van 18 kardoezen het vuurwapen had hij weggeworpen. Zondag morgend werd Willems onder vraagd door het gerecht, hetwelk zich om 11 ure op de plaats der moord had begeven. Het ongelukkig kind, zegt men, is aan zijne wonden bezweken. Verleden week donderdag of vrijdag reed de zoon van den landbouwer De Vuyst te Asper, met het paard om klaver, die de vader aan het maaien was. Doch paard en kar kwamen alleen op het veld gestormd, De vader zijn kind niet ziende komen, werd ongerust. Hij ging zoeken en vond hem eenige honderd stappen verder langs den weg. badende en bijna verstikt in zijn bloed. Wat er gebeurd was weet men niet juist. De jongeling was zonder taal ol teeken, en kon zelfs de H. Rechten niet ontvangen, Hij droeg geene uitwendige kneuzingen maar bloedde veel uit neus en mond. Nu nog dat hij aan beterhand is, kan hij zelf niet zeggen wat er gebeurd is. Zaterdag heeft men hem kunnen berechten, en men heeft goede hoop. Die met een paard uitrijdt, rijdt met zijnen meester, zegt het spreekwoord, De heetste zomers. In 627 was de hitte in Frankrijk en in Duitschland zoo groot, dat de bronnen verdroogden hel water ontbrak en veel menschen stierven vhii dorst. In 879 werden de velden door de land bouwers verlaten. Degenen die wilden voortgaan met werken, vielen dood on der de stralen der zon. In 903 was de zon zoo gloeiend, dat de planten verschroeiden, alsof ze door het vuur verbrand waren. In 1000 droogde de aanhoudende hitte alle rivieren uit. Men zag alsdan ten allen kante hoopen doode visschen liggen, die op eenige uren tot verrotting overgingen. De stank, die zij uitwasemden, veroor zaakte de pest. In 1022 vielen de menschen eri de die ren, die zich aan de zon hlootstelden, neder.... met uitgedroogde keel, terwijl hun het bloed uit de hersens liep. In 1132 droogden niet alleen de rivie ren uit, maar de aarde kloof open en werd zoo hard als steen. Iu den Elzas was de Rhijn bijna droog. In 1139 heerschte eene groote hitte, vooral in Italië, de planten waren ge roosterd. in 1260, gedurende den veldslag van Bella, maakten de wapenen min slacht offers dan de warmte ;gansche gelederen soldaten vielen, door de zon neérgesla- gen. In 1277. groot bezwaar voor de land bouwers. Er was geen voeder voor het vee te vinden alles was verbrand. In 1302 en 1304 waren de Loire en de Seine droog. In 1516, zeer groote hitte door gansch Europa doch alleen Schotland was aan eene warmte onderworpen die veel kwaad deed aan menschen en dieren. In 1705 was de hitte in verscheidene streken zoo hevig, dal de luchtgesteltenis met die der glasovens gelijk stond. Men braadde gemakkelijk vleesch in de zon. Van 's middags tot 4 ure durfde niemand op straat komen. In 1718 waren veelgestichten verplicht te sluiten. De schouwburgen gaveu ver scheidene maanden lang geene vertoo- ningen. In 1753 teekende de thermometer 38 graden. In 1779 was de hitte te Bologna stik kend een groot getal personen viel dood. De lucht was zeer ongezond om in te ademen. In 1793 was het onuitstaanbaar in Juli. De tuingewassen verschroeiden en hel fruit verdroogde op de boomen. In de kamer kraakten de meubels en houten beschotten. Hei vleesch bedierf. In 1811 droogden de rivieren in ver- schillige provinciën uit en men was verplicht vreemde middelen te gebruiken om het koren te malen. In 1822 deed de groote hitte de chole ra in Frankrijk ontslaan. Parijs alleen had 20,000 slachtoffers. In 1864 teekende de thermometer 52 graden in de zon 1859, 1860, 1869,1870, 1874, enz. maar deze zomers, alhoewel zeer heet gedurende zekeren tijd, veroor zaakten geene onheilen. Men zal toch het jaar 1890 tusschen de heete zomers niet moeten rangschik ken. Ol het zou verschrikkelijk moeten veranderen Heete dagen geen heete zomer. Vergiftiging door mossels.Wan neer men, korts nadat men mosselen ge- ëten heeft, eene hevige maagpijn heeft en braaklust, dan is zulks een voorteeken dat de mossels venijnig of vergiftig wa ren. Alsdan moet men zonder langer te wachten braken door hetzij lauw waterte drinken ofwel door het uiteinde der kee te kittelen met den vinger. Men moet herhaaldelijk drinken en spuwen ten einde de maag te wasschen. Indien men zulks ras doet, bestaat er geeD gevaar meer. Men blijft ie bed. men drinkt water met suiker en men eindigt met in te sluimeren. Men volge geduren de verscheidene dagen een zacht regiem, Indien men door tiet hierboven beschre ven middel niet gelukt, moet men braak middelen nemen. Men moeide komst van eenen geneesheer niet afwachten, om dal te doen wat wij komen te zeggen noch tans zal hel altijd geraadzaan zijn er eene te roepen bij verder geval. De vergiftiging door mossels is dikwijls" doodelijk. maar dit gebeurt alleen, wan neer men, er te veel geëten hebbende, de maan niet ontlast, alvorens de spijsver tering begonnen zij. Om de vliegen te verwijderen. Men wrijft de voorwerpen, die men wil behoe den, met een weinig olie in van deri lau rierboom. Deze olie is zeer goedkoop en beeft eenen aangenamen geur. Door één maal per maand, de tafels, de deuren en de vensters der vleeschouwerswinkels met deze olie ie bestrijken, zal niet eene enkele vlieg het le koop geslede vleeseh naderen. Stanley's Reizen. ontdekkingen en lotgevallen in Mid- denAfrika. Volledige geïllustreerde prachtuitgave, compleet in ongeveer 50 nflevetingen 4 60 een, met 442 zeer fraaie planten en 6 landkaarten. Uitgave van P. Maes, st Brussel. Het werk wordt op zwaar velijn papier gedrukt en,is met 442 zeer fraaie hout-en- photogravuren geëillustreerd. Men verbindt zich voor het geheele- werk dat in ongeveer 50 afleveringen in een jaar compleet zal zijn. Elke aflevering bevat 3 vel druks of 24 bladzijden royaal 8°. Elke aflevering kost 60 centiemen. De betaling geschied telkens na ont vangst van 5 afleveringen. Er zal geregeld om de 6 dagen eene aflevering verschijnen. Ten einde eene algemeene deelname mogelijk te maken, zal aan de eerste 1000 inteekenaren gratis wordeu aangeboden als premie, een fraai album, met vergulde letters versierd, bevattende Zestien prachtige in 12 kleuren gedrukte Platen en 6 Landkaarten. Wij zijn er dan ook zeker van dat de deelneming aan deze fraai practuitgave algemeen wezen zal en daarom is dan ook de prijs zoo buitengewoon laag gesteld. Zoodra de inteekening gesloten is, wordt de prijs minstens 15 0/° verhoogd. De 5 eersie afleveringen zijn verschenen eu liggen (en Bureele van Den Denderbode ter inzage. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nisscn, der borst, keel, adem, stem, loozeu, Mass iever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd1 en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, «yuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. II. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin ilc Bré- ban. lord Stuart de Dccies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476de E. H. pastoor Compare yan 18 jarige maagziekte, slechte sposveteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 09,625. Avignon 18 April 1876 De Reva lenta van Du Barry heelt mij op 61 jangen aui-rdem genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik w&3 van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleedcn, noch onlkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegep al c deze kwalen, waren alle remediön even kracht loos gebleven, de Revalenta hecft|mij volkomen geced Borrel, geboren Caibonnctty, Bessemstraat, b' Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed/ aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteerWS, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, (Afblaas, aan zenuw prikkelingen cn langmoedigheid, alle di ze kwalen zün verdwenen onder den weldoo'dcn invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo reyelet, onder wijzer te Eynan$as (Frankrijk.)

De Denderbode | 1890 | | pagina 2