HOFSTEDEN Revalenta Arabica. EZXI TRAKT. VEN"DITIE EE3ST ZKTJXS EEN ZE3TTTTS STAD LUIK. Leening van 17,120,000 frank van 1874. 49c trekking. 16 Augustus 1890. Obligalien uilkeerhaar den 2 Jan. 1891. Num. 105148 fr. 15000 N. 39094 fr. 200 48-280 1000 65430 200 48587 230 86282 200 170924250 91490 200 51392 200 GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatiezonder kosten door het aangename gezorulheidsmeel, Du Barry van Londen Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin, ook enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont wijken. 400,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de eneesheer professor Routh enz, enz. Genezing JV. 63,476de E. H. pastoor Compare van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 99,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remediön even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft|mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. 11. Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuw prikkelingen cn langmoedigheidalle d< ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan^as (Frankrijk.) N° 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- ceering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van 15 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van dc vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge, van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en bardnekkigen eest. Verslag van geneeshïer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddec- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup e verzeke ren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij Yoordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozeu van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 56,00 12 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta m doozei. van 4,00 en 7'00 r.Revaleni a-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor^Bclgiè M. EMIKL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Rriissel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebaut en Meirscbaut, apothekers cn A. Delhaize en O, spe- erljen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman n specerijen. RECHTBANK van EERSTEN AANLEG te Dendermonde. Openbare zitting van 29 Juli 1890. In zake van het openbaar Ministerie tegen 1° Van Kerkliove Benedictus, oud 26 jaren, gewezen-koopman 2° Van Kerk- hove Petrus, oud 50 jaren, gewezen- koopman, beide geboren en wonende te Aalst Verdachtde eerste van bedriegelijke en enkele bankbreuk de tweede van medeplichtigheid Gezien het bevel der Raadkamer van date 20 Maart 1890 Aangezien het bewezen is, dat de ver dachten zich plichtig hebben gemaakt van te Aalst, in 1889, de eerste a) aan bedriegelijke bankbreuk, om een deel van zijnen actief ontvreemd of verborgen te hebben, namentlijk eene hoeveelheid meel, kleedingstukken en drie breima- chienen, samen eene waarde van 3000 frank hebbende b) aan enkele bank breuk, 1° om verliezen geveinsd te heb ben, namentlijk het verlies van de som ven 15,000 frank in bankbrieven, zoo gezegd vernietigd in den brand van 15-16 juni 1889 2° De boeken door de wet vereischt, onregelmatig en onvolle dig gehouden te hebben derwijze dat zij zijnen waren actieven en passieven toe stand niet aanbieden De tweede, medeplichtige te zijn ge weest, aan bedriegelijke bankbreuk om, wetens en willens, den eersten geholpen te hebben, in de daden die de bedriege lijke bankbreuk voorbereid en voltrok ken hebben Aangezien het overige der verdenking niet is bewezen Gezien de artikels 67 4, 69, 50, 79 en 80 J 5 van het Wetboek van strafrecht 194 van het Wetboek van lijfstraffelijk onderzoek 57" 2% 5T3 4°, 574 0 578, 583, 472 der wet van 18 April 1851, artikel 3 der wet van 4 October 1867. De Rechtbank verwijst de verdachten den eersten, 1° in een jaar gevangenzit ting, 2° tot eene gevangenzitting van vier maanden den tweeden in eene ge vangenzitting van acht maanden ont slaat hun voor het overige van het ver volg verwijst hun solidairlijk in 3/4 der kosten, den eersten bovendien in 1/4, de kosten bepaald op zeven en tachtig frank 40 c'n. Beveelt dat het tegenwoordig vonnis zal aangeplakt en bekend gemaakt wor den, op de wijze en in de vormen bij artikel 472 der wet van 18 april 1851, vastgesteld en ten koste van de verweze- nen wijst ten dien einde de dagblade» Het Verbond en De Denderbode, beide varschijnende te Aalst aan, om het zelve vonnis bij extrakt aan te kondigen Voor gelijkvormig extrakt, Afgeleverd aan het openbaar Ministerie. De Griffier, J. VAN STAPPEN. N. 1914. Gezien door ons Procureur des Ronings. Dendermonde, den 14 Oogst 1890. J. BERNOLET. Stanley's Reizen. ontdekkingen en lotgevallen in Mid den Afrika. Volledige geïllustreerde prachtuitgave, compleet in ongeveer 50 afleveringen k 60 cer.t, met 442 zeer fraaie plaaten en 6 landkaarten. Uitgave van P. Maeste Brussel. Hel werk wordt op zwaar velijn papier gedrukt en is met 442 zeer fraaie hout-en- photogravuren geïllustreerd. Men verbindt zich voor het geheele werk dat in ongeveer 50 afleveringen in een jaar compleet zal zijn. Elke aflevering bevat 3 vel druks of 24 bladzijden royaal 8°. Elke aflevering kost 60 centiemen. De betaling geschiedt telkens na ont vangst van 5 afleveringen. Er zal geregeld om de 6 dagen eene aflevering verschijnen. Ten einde eene algemeene deelname mogelijk te maken, ?al aan de eerste 1000 inteekenaren gratis worden aangeboden als premie, een fraai album, met vergulde letters versierd, bevattende Zestien prachtige in 12 kleuren gedrukte Platen en 6 Landkaarten. Wij zijn er dan ook zeker van dat de deelneming aan deze fraai prachtuitgave algemeen wezen zal en daarom is dan ook de prijs zoo buitengewoon laag gesteld. Zoodra de inteekening gesloten is, wordt de prijs minstens 15 °/0 verhoogd. De 5 eerste afleveringen zijn verschenen en liggen ten Bureele van Den Denderbode ter inzage. Te huren tegen I Augusti aanstaande, een schoon gele gen Winkelhuis met verscheidene beneden- en bovenplaatsen, groote kelders, pomp- en re genwater, geslaan in de Molenstraat, N 36, thans bewoond door den heer Guibert Van Molle, zadelmaker Zich te bevragen bij den eigenaar Edmond Rumbaut-Mertcns, koopmau in kruidenierswa ren op de Vaart N. 1. Te huren. Een groot en schoon HUIS met Hof, Magazijn en aanhoorigheden, wel geschikt tot alle slach van bedrijven, te Aalst, aan de Pontstraalpoort, recht over de brouwerij van den heer Van der Schueren, met loskaai aan de Vaart. Zich te bevragen len kantore van den Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke plaats. N. 26. Te huren. Een schoon, groot en welgelegen huis, in de Lange Zoutstraat N.38 hebbende groote be neden- en bovenplaatsen, magazijn, ruime kel dering, bof, pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven, laatst bewoond bij M. De Munter Crispeols, handelaar. Zich te bevragen bij den eigenaar A. Byl Van Santen. Huis te huren. een gerieflijk Huis met Hof,hebbende verschei den beneden- en bovenplaatsen, voorzien van Pomp- en regenwater, gestaan te Aal3i, in de Moutstraat. Zich te bevragen bij den beer Pe trus DE HAECK, zelfde straal. Te huren aan 300 fr. te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, schoon IKenteniersliuis, met 8 plaatsen en hof, groot 25 aren. Zich te bevragen bij den heer Doktor MULS, le Audegem. Te huren een schoon en gerieflijk huis uitmakende den boek der Veldstraat en een in de Dender- straat, hebbende beide grooten en droo- gen kelder, ruime beneden- en boven plaatsen, voorzien van regen- en pompwater. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen bij dame W* De Coninck-De Smedt Korte Zoutstraat alhier. Te huren of te koop met groot gemak van betaling, een zeer ge rieflijk huis met tuin voorzien van verschei dene scboone beneden- en bovenplaatsen als ook van regen- en pompwater, gestaan en ge legen tot EREMBODEGEM, Keppestraat, op 100 meters afstand der statie. Voor de voorwaarden gelieve men zich te bevragen bij den heer Louis DE CONINCK, Korte Zoutstraat, Aalst. Te huren Een schoon en groot huis, staande in bet begin der Brusselschestraat ofPontstraattegen de Kerk, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den eigenaar den heer Van Ghyseghem De Kegel, te Aalst Esplanadeplien. Te huren jen gerieflijk Burgershuis hebbende ruime plaatsen, cour, groot werkhuis, pomp- en regenwater laast bewoond door den heer De Somer, meubelmaker in de Ponstraat 27. Zich te bevragen bij den eigenaar D Sonner zelfde straat 33. te NieuwerkerkenMaal. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, op Maandag 1 September 1890, om 1 uur nanoen, ten sterfhuize van Jufvrouw An- tonia Pins, te Nieuwerkerken, wijk Maal, overgaan tot eene openbare venditie van Huismeubelen, landbouwersalem, eene schoone en goede koei, kiekens en haan, goeden hofhond, gezaagd berd, brand hout, enz. Bij uitwinning. OPENBARE VERK00PING Behuisde HOFSTEDE TE ME1RE, Vijverstraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal, namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde hofstede, gestaan en gelegen te Meire, aan de Vijverstraal, groot 4 aren 80 centiaren, palende ten oosie er, ten zuide de heeren Albien Van Vaerenbergb en Franciscus Hoebeeck, ten weste de kassei en ten noorde de heeren Jozef Van Impe er, Jau-Baptiste Van Impe. Bewoond door den heer Franciscus Van ENKELE ZITDAG: Woensdag 10 September 1890. Om 4 ure namiddag, ter herberg De Pi,e- zantbn Hof bij den heer Seraphien Buyl, te Meire, Vijverslraat. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde HOFSTEDE, en een deeltje Grond. TE ERPE, kat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort m et gewin van palmslag en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Erpe, op de Kat, groot volgens meting 3 aren 58 centiaren,palende ten ooste den heer Desiré Coppens en koop twee, zuid zelfden koop twee en den Zadelweg, west den heer Eduardus Mertens en noord de voetweg. Bewoond door den heer Louis Ruyssinck- Dc Roover, tot 15 October 1890. Tweede koop. Een deeltje Grond gelegen als voorgaande te Erpe, op de Kat, groot 59 centiaren, ten oost-zuide van meerdere,palende op zicbzelven, ten ooste den heer Desiré Cop pens, zuid den Zadelweg, west en noord den eersten koop. Bij cijnspacbt bezeten door de beer Engel- bert De Sutler, te Erpe, tot 4 September 1900 mits 4 fr. bij jare. N. B. Het huisje zich op dezen groDd be vindende, zal kortstonds bij openbare veiling verkocht worden. ZITDAGEN Verblijl zaterdag 13 SeP,em')er M». Telkens om 3 ure namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. VENDITIE van NAGRAS. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op donderdag 28 Augusti 1890, ten 4 uren namiddag, in liet openbaar verkoopen, het nagras wassende op het buitengoed der Eerwaarde Paters Jesuïten, te Aalst- Mijlbeek, Langestraat. OPENBARE VERKOOPING van en ZAAILANDEN TE MOORSEL. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overslaan van den beere Vrederechter en met gewin van palmslag, in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen, to weten GEMEENTE MOORSEL. Eerste koop. Een Woonhuis met grond, koer en stalling, gestaan en gelegen ten voor hoofde aau de Dorpplaats, groot in oppervlakte een aar 84 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van N. 336b palende ten ooste aan den Voetweg, daarover aan Joannes Henricus De Gols, ten zuido aan het buis en herberg be woond door de weduwe van Carolus Ludovi- cus Van den Steen, ten weste aan de Dorp- plaats, en op een verhef van 40 centimeters aan de schuur behoorende aan de nalatenschap van Carolus-Ludovicus Van den Steen, ten nuordo aan dezelfde schuur en aan deweduwe en Kinderen van Petrus-Joannes VandenSteen. Dit huis is bewoond door Joannes-Baptiste Temmerman, aan 10 franken per maand. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op den Kaalberg, groot 18 aren 84 centiaren, gekadastreerd wijk Dnummer 659c palende ten oosie met half voetweg aan den heer Judocus De Cock, ten zuide aan de we duwe van Albinus Bosteels en aan den hner Romanus De Rop, ten weste aan den heer De Bièvre en ten noorde aan de weduwe van Petrus-Josephus De Smedt. Gebruikt door de weduwe van Carolus-Ludo vicus Van den Steen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Rijger, groot 10 aren 6 centiaren, ge kadastreerd wijk D, nummer 597. palende ten ooste aan den heer doctor Muis-De Gheest, ten zuide aan Benedictus De Smedt, ten weste aan de Rijgerslraat en ten noorde aan den heer Paulus Beeckman. Gebruikt door de weduwe C.-L. Van den Steen Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Beugem, groot 27 aren 44 centiaren, geka dastreerd wijk D, nummer 773b, palende ten ooste aan den heer Louis Meerl-De Rop, ten zuide aan Franciscus De Smedt en aan de we duwe van Franciscus Moens, ten weste aan Joannes-Baptist Verbeeren, en ten noorde aan de weduwe en kinderen van Petrus-Joannes Van den Steen. Gebruikt door de'weduwe C.-L. Van den Steen ZITDAGEN Instel, Zaturdag 30 Augusti 4Sqi) Verblijf, id. 13 September Ten 3 ure namiddag, ter Zittingszaal, van het Vredegerecht, ten Sladhuize, van Aalst. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN en ZAAILAND gelegen te Grembergon en Schoonaarde. De Notarissen HERSSENS te Dendermonde, en DE GHEEST, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en hoogen, in het openbaar verkoo pen GEMEENTE GREMBERGEN Een perceel Land, allerbest geschikt voor Bouwgronden, gelegen in de Kerregavers, na bij het Dorp, groot volgens meting 73 aren 42 centiaren, gekadastreerd wijk A, N. 5U6, met eene grootte van 73 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Joannes Baptist Van de Poele, jufvrouw Van den Eynde en Frans üe Mey, ten zuide aan de Dijnstraat, ten weste aan de Lan- gestraai, ten noorde aan Camille Nobels en dc weduwe Van Damme. Gebruikt zonder termijn door de weduwe De Mey. Verdeeld in 7 loten. GEMEENTE SCHOONAARDE. De onverdeelde helft in een perceel land, gelegen op den Breedenakker, groot volgens meling 44 aren 3 centiaren, op het oud kadas ter gekend geweest, wijk C, N. 2037 met eene grootte van 42 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Dame Janssens-Beeckman, ten zuide aan den heer Adolf Wezemaelten weste aan Dame de Kerchove de Deuterghem en ten noorde aan de beek. Gebruikt zonder termijn door de kinderen Moens. ZITDAGEN vlMïf SS SeptsmbeM890. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd Het Visschershuis, bij den heer Isidore Go- vaert, ie Grembergen, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van twee behuisde en van ZAAILANDEN, Meergch en Bosch, te Aalst-Mijlbeek en Moorsel. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen, te weten Aal&l-Mijlbeek. Eerste koop, Eene scboone Hofstede, met dc gebouwen van woonhuis, schuur,stallingen remisiën, hopharsl en andere erop staande, allen sedert weinige jaren nieuw gemaakt in steen en gedekt met pannen gestaan en gelegen ten voorhoofde aan dc Moorselsche baan, groot in voorhof, koer, boomgaard en lochting, 25 aren 65 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 385d eu deel van n° 385c, palende ten ooste aan de hofstede van den heerFlorent Callebaut, ten zuide aan de Molenbeek, ten weste aan den volgenden koop en ten noorden aan den steenweg. Bewoond geweest door Jufv. de weduwe Matthys-Caudron. gebracht op fr. 3,000. Tweede koop. Eenen blok Zaailand en deeltje Meersch, ook gelegen ten voorhoofde aan de Moorselschebaan, groot I hectaar 22 aren 49 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van n° 385c en geheel hot n° 386, palende ten oosten aan voorgaanden koop, ten zuide aan de Molenbeek, ten weste aan de Dreef van den Watermolen cn ten noorde aan den steenweg. Gebruikt geweest door Jufvrouw Matthys- Caudron. Deze koop is verdeeld in 14 loten, geschikt voor Bouwgronden, allen palende aan den steenweg afteleggen te beginnen naast den oostkant, neven voorgaande hofstede en res pectievelijk eene grootte en aan den steenweg eene breedte hebbende als volgt Het eerste groot 9 aren 56 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. gebracht op fr. 350. Het tweede groot 9 aren 50 cemiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 306. Het derde groot 9 aren 3ö centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. gebracht op fr. 320. Het vierde groot 9 aren 32 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 300. Het vijfde groot S aren 16 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 300. Hot zesde groot 8 aren 88 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 300. Het zevenste groot 8 aren 60 centiaren en breed 7 meiers 80 centimeters. IngeBteld fr. 320. Het achtste groot 8 aren 36 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 320. Het negenste groot 8 aren 15 centiaren eu breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 320. Het tiende groot 7 aren 90 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. ingesteld f». 300. Het elfste groot 7 aren 66 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 320. Het twaalfste groot 7 aren 44 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 320. Het dertiende groot 7 aren 20 centiaren en breed 7 meters 80 centimeters. Ingesteld fr. 340. En het veertiende groot 11 aren 40 centiaren en breed 9 meters 86 centimetors. Ingesteld fr. 340. Derde koop. Eene Hofstede met woon huis, schuur en stalling, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Langestraat, groot in grond 37 aren 12 centiaren, gekadastreerd wijk F n° 507e, 509c en 504c, palende ten ooste aan Dame De Wolf Coevoet, ten zuide aan de kassei, ten weste aan Angust Rogiers en de kinderen van den beer Amand Boone, ten noorde over den voetweg aan den IJzeren Weg. Gebruiker Franciscus De Neef, zonder ter mijn. gebracht op frj 4,100. Vierde koop. Een perceel Land gelegen op bet Eeckbout, groot 9 aren 43 centiaren, gekadastreerd wijk F, n° 490 palende ten ooste aan den heer Frans Crick-De Smedt, ten zuide over den losweg aan de kinderen De Jongbe, ten weste aan den heer Jean De Bruyn en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Josephina Van Han- denhove. Boomprijs fr. 50,00 gebracht op fr. 300. Vijfde koop. Een perceel Land, ook gele gen op den Eeckhout, groot 23 aren 92 centi aren, gekastreerd wijk F. n° 492, palende ten ooste aan August Rogiers, ten zuide over den losweg aan de kinderen De Jonghe, ten weste aan den heer Crick-De Smedt en ten noorde aan den heer Notaris De Pauw. Gebruikt geweest door Jufvrouw Matthys- Caudron. gebracht op fr. 1,200. Zesde koop. —Een perceel Land en Meersch gelegen aan de Moorselschebaan, groot 39 aren 93 centiaren, gekadastreerd wijk F, n* 52 53 en 54, palende te ooste aan de Erven De Smedt, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst, ten weste aan de zelfden en aan de hofstede van Alexander Scbockaert en ten noorde aan den steenweg. Gebruiker Alexander Scbockaert, zonder termijn. Boomprijs fr. 100-00. gebracht op fr. 1,800. Zevenste koop. Een perceel Land, gele gen op den Roozenkauter, ook genaamd Don kergat, groot 32 aren 26 centiaren, gekadas treerd wijk E, nummer 159b, palende ten ooste aan Ludcvicus Willems, ten zuide aan de kinderen Callebaul-Camu, ten weste aan an Hospiciën van Aalst en ten noorde aan de kinr'eren Callebaut-Camu. Gebr jiker de kinderen van Petrus De Smedt zonder termijn. gebracht op fr 1,640. kborsél. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op de Rijger, groot 38 aren 52 centiaren geka dastreerd wijk D, nummer 400, palende ten ooste aan de weduwe Uyttersprot, ten zuid* aan de straat, ten weste aan d'bofstede van Ludovicus De Meersman en ten noorde aan de kinderen van den lieer Petrus Paulus De Via. Gebruiker den heer Charles Caudron, zonder termijn. Ingesteld fr. 1600. Negende koop. Een perceel Bosch, gele gen op Waver, groot 19 aren 92 centiaren, ge kadastreerd wijk C, nummers 907a, 908a, pa lende ten ooste aan de kinderen Cassiman, ten zuide.aan Seraphinus Vonck,ten weste met half losweg aan den heer Rolin-Borreman en ten noorde aan de kinderen Vonck. Gebruiker Cbarles Killemaes, zonder termijn. Boomprijs fr. 240,00 Ingesteld fr. 320. Tiende koop. Een perceel Land, ook ge legen op Waver, groot 18 aren 47 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 914, palende ten ooste aan den beer Charles Liénart, ten zuide aan d'erven Jespers, ten weste met halflosweg aan den heer Rolin-Borreman en ten noorde aan Dame Weduwe Caudron. Gebruiker Cbarles Killemaes, zonder ter mijn. Boomprijs fr. 40,00. Ingesteld fr. 400* DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 21 Augusti 1890. Te 2 ure namiddag, ter herberg genaamd De Zwaan bij den heer Gustaaf Van Vae- renbergh, te Aalst, aan de Molenstraalpoort, schier rechtover het slachthuis. GELD. Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST is er Geld te bekomen aan gemati- gen intrest, mits bezet. Openbare Verkooping. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° 15 aren 50 centiaren Land, te Wi chelen, Ganzepoel ol Rolekte, Sectie A, N. 750a en 751. 2° 38 aren 80 centiaren Land, te Wi chelen, Heide, Sectie B. N. 1479. Instel, Woensdag 27 Augusti .QQn Verblijf, 3 September Telkens om 3 ure namiddag, ter her berg van den heer Ch" Schuddinck, te Wi chelen, Wijk Bohemen. OPEN3ARE VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg, genaamd j Het Gemeentehuis. te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan groot 1 aar. Thans on bewoond. Ingesteld fr. 2560. .tag., ZatU;daS9,Aug„0. Telkens om 4 ure namiddag, ter esta- minel van den heer Frans De Gols, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3