Revalenta Arabica. Stanley's Reizen. Vieloire Hogaerls-Verbruggcii (iaralZailel-Mi Itiwiinialierij. C. Praet-De Witte, Te liureu BILÏUCHT. Huis te huren. Te huren Te huren Te huren van Aalst. Beste Kwaliteit van HOUILLEKOLEN. BERICHT, Te huren. Te huren of te koop Te huren Huis te huren. Te huren, Te hureu. Huizen te huren. B 0 li VV Al /V T ER! A LEN TOEMAAT WERKHUIS en van Witten Hardsteen, H OFSTED E behuisde HOFSTEDE, en een deeltje Grond. bouwgronden EEH ZE3ZTJIS BEU HITJIS Openbare Verkpooing. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatie, zonder hosten door het aangename gezotidheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene xende verstoptbeden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag-en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontsteltc- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed, als ook ^le .ontstekingen en alle koortsachtige geur by hef opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels/ajuin, •ok enz. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen er in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te ont- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart dén hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré ban, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Geneting N. 63,476de E. H. pastoor Comparg van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteerin- maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zweee ten. H. 00,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag cn nacht en akelige slaaplooshcden. Tegen ale deze kwalen, waren alle remediên even krachte loos gebleven, de Revalenta heeftjmij volkomen gereed Borrel, geboren Carbounetty, Bessemstraat, N. 11. Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheid alle d( ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan^as (Frankrijk.) N* 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. flo 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van -25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas eu der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige versioptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen eest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoup e verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is jij voordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. fn doozen van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo ft. 16,00 6 kilo fr. 56,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7'00 r.Revalenla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Mrussel. Depots Te Aaht, MM. Emiel Meganck, Callebaut en Meirschaut, apothekers en A. Delhaize en O, spe- erijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopma n specerijen. ontdekkingen en lotgevallen in Mid den Afrika. Volledige geïllustreerde prachtuitgave, compleet in ongeveer 50 afleveringen h 60 cent, met 442 zeer Iraaie plaaten en 6 Tandkaarten. 53, LANGE ZOUTSTRAAT TE AALST, (nevens den heer Charles Van ltterbeek) Fabriek van allerlei Breiwerk, namelijk; Doeken, Rokken, Gillets de Chasse, Kinder kleedjes, Mans-en Vrouwslaaplijven, Koussen, Manschaussetlen te beginnen van 3 paar voor een frank enz enz... Corsets. Jerseys, en alle soorten garens en verdere artikelen, diensaangaande. Hemden, Rokken, Sioffcnkmderklcedjens, Neusdoeken, Voorschooten, en allerlei stoffen daartoe die nende, te beginnen van 4 ellen voor oen frank. Men gelieve de goedkoope ppijzen te komen bezichtigen Alles is gemarkeerd aan vaste prijzen. Ter oorzake van Vergrooting. Guibert Van Molle, voorheen Molen straat n° 36 te Aalst,heeft de eer aan zijne talrijke klanten aan te kondigen, dat hij van woonst veranderd is en zijn magazijn en werkhuis overgebracht heeft in de zelf de straat, n° 49. Hij beveelt zich voortdurend aan, voor alle werken die de zadelmakerij betreffen, zooals, Rijluigharnassuren, zadels, toornen rijzweepen van alle slag, dekkleerderen en netten voor paarden, alsook alle tuigen, voor landbouw- en trekpaarden, reis- en jachlnrlikels enz. enz. Al zijne werken waarborgt hij, zoowel onder opzicht van kloekte en beste hoeda nigheid, als onder dit van lenigheid en schoone voltooiing, waardoor zijne tuigen voor 't gemakkelijk behandelen, zoowel gezocht worden. Zijn huis zal altijd voorzien zijn van gemaakte harnassuren van alle slag, dit alles handwerk en geen mekaniekwerk zooals in de groote steden. Spoedige bediening en voordeelige prij zen. Uitgave van P. Maes, te Brussel. Het werk wordt op zwaar velijn papier gedrukt en is met 442 zeer fraaie hout-en- photogravuren geïllustreerd. Men verbïndt zich voor het geheele werk dat in ongeveer 50 afleveringen in een jaar compleet zal zijn. Elke aflevering beval 3 vel druks of 24 bladzijden royaal 8°. Elke aflevering kost 60 centiemen. De betaling geschiedt telkens na ont vangst van 5 afleveringen. Er zal geregeld om de 6 dagen eene aflevering verschijnen. Ten einde eene algemeene deelname mogelijk te maken, zal aan de eerste 1000 inteekenaren gratis worden aangeboden als premie, een fraai album, met vergulde letters versierd, bevattende Zestien prachtige in 12 kleuren gedrukte Platen en 6 Landkaarten. Wij zijn er dan ook zeker van dat de deelneming aan deze fraai prachtuitgave algemeen wezen zal en daarom is dan ook de prijs zoo buitengewoon laag gesteld. Zoodra de inteekening gesloten is, wordt de prijs minstens 15 °/0 verhoogd. De 5 eerste afleveringen zijn verschenen en liggen len Bureele van Den Denderbodc ter inzage. heeft de eer bet geacht publiek kenbaar te maken dat er bij hem te bekomen zijn, alle soorten van huishorlogiën, regulateurs, pen- duls (reveil-matin) eerste kwaliteit van gouden zilveren en nickelen zakhoilogiën uil de bese fabrieken van Zwitserland iedere koop heeft jaar waarborg. Gouden en zilveren juweelen, beste goud gewaarborgd 18 karaten, 1" titel van zilver. Alle soorten van brillen en pince-nez, in parijsisch kristaal voor alle oogen aan zeer ge matigde prijzen. Reparatie 3an alle goud- en zilverwerken, zakhorlogien en brileln. Vergulden, verzilveren, graveren op op alle metalen. Goed werk en spoedige bediening Aankoop cn verwisseling van goud, zilver en diamant. Let wel op het adres Lange Zoutstraat, 43, Aaht. Een gerieflijk buis, hebbende verscheidene beneden en bovenplaatsen, keuken, kelder, pomp- en regenwater, gestaan te A3lst, in de Dirk Martensstraat. N. 13. Voor de voorwaar den zich te bevragen bij den eigenaar. M. J. Goethals, Stadsbouwmeester- zelfde straat. J. PEEREBOOM, Peperstraat, beveelt zich aan voor bet oppassen en bewaken van zieken, boodschappen enz een gerieflijk Huis met Hof,hebbende verschei den beneden- en bovenplaatsen, voorzien van Pomp- en regenwater, gestaan te Aal3i, in de Moutslraat Zich te bevragen bij den heer Pe trus DB HAECK, zelfde straat. Een schoon en groot huis, staande in het begin der Brusselscheslraat of Pontstraat tegen de Kerk, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den eigenaar den heer Van Ghyseghem-De Kegel, te Aalst Esplanadeplien. een schoon en gerieflijk huis uitmakende den boek der Veldstraat en een in de Dender- straat, hebbende beide grooten en droo- gen kelder, ruime beneden- en boven plaatsen, voorzien van regen- en pompwater. Voor de voorwaardeu, gelieve men zich te bevragen bij dame W® De Coninck-De Smedt Korte Zoutslraal alhier. een gerieflijk Burgershuis hebbende ruime plaatsen, cour, groot werkhuis, pomp- en regenwater, laast bewoond door den heer De Somer, meubelmaker in de Ponstraat 27. Zich te bevragen bij den eigenaar D Bonner zelfde straat 33. te bekomen bij J. Van Mossevelde, Aalst- Scharbeek, Gentschesteenweg. Eerste kwali teitvan Schelikerpulp aan eenen zeer geringen prijs. Hij beveelt zich den gunst van eenieder. Een schoon, groot en welgelegen huis, in de Lange Zoutstraat N.38 hebbende groote be neden- en bovenplaatsen, magazijn, ruime kel dering, hof, pomp-en regenwater, dienstig voor alle bedrijven, laatst bewoond bij M. De Munter Crispeels, handelaar. Zich 1e bevragen bij den eigenaar A. Byl Van Santen. met groot gemak van betaling, een zeer ge rieflijk buis met tuin voorzien van verschei dene schoone beneden- en bovenplaatsen als ook van regen- en pompwater, gestaan en ge legen tot EREMBODEGEM, Keppestraat, op 100 meters afstand der statie. Voor de voorwaarden gelieve men zich te bevragen bij den heer Louis DE C0NINCK, Korte Zoutstraat, Aalst. tegen 1 Augusti aanstaande, een schoon gele gen Winkelhuis met verscheidene beneden- en bovenplaatsen, groote kelders, pomp- en re genwater, gestaan in de Molenstraat, N 36, thans bewoond door den heer Guibert Van Molle, zadelmaker Zich te bevragen bij den eigenaar Edmond Rumbaut-Mertcns, koopman in kruidenierswa ren op de Vaart N 1. Xe Aalst, Lange-Zout- straat, Rï° ÏO, thans bewoond en gebruikt door den uitgever van Den Denderbode. Voor de voorwaarden, zich te wenden tot de eigenares of ten bureele van a Den Denderbode. Een groot en schoon HUIS met Hof, Magazijn en aanhoorigheden, wel geschikt tot alle slach van bedrijven, te Aalst, aan de Pontstraatpoort, recht over de brouwerij van den heer Van der Schueren, met loskaai aan de Vaart. Zich te bevragen ten kantore van den Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke plaats. N. 26. schoone nieuwe opgebouwde HUIZEN MET HOEVEN, te Aalst, Schoolstraat. Zich te bevragen bij Spitaels-Van Bemten boekdrukker, te Aals», Nieuwstraat. Zwarlenhoek Albert Liénartstraat, (hoek Statieplein); Geeraardsbergschensteenweg met 4o aren tuin eu boomgaard Ninovesche steenweg twee met hof. Zich te bevragen bij M. FR. MOYERSOEN, Nieuwstraat, Aalst. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van afgebrokene JWBl/RwtS cn BRANDHOUT. te Xalst.Korte-Zoutstraat Deurwaarder JOZEF DE VOS, te Aalst, zal op Maandag 15 September 1890 om 2 ure na middag ter nieuwe woonst en ten verzoeke van den heer Clemens Van de Putle-Goossens, boek- en steendrukker te Aalst, Korle-Zout- straat, 31 (oud huis Van de Putte-De Smedt,) overgaan tot de openbare vorkooping van afgebrokene bouwmaterialen en meubels be staande in Deuren, vensters, ramen, balken, ribben, planken, trappen, kepers, dakpannen, eene groote hoeveelheid brandhout en meer andere voorwerpen te veel om le melden. Verders eenige meubels zoo als Tafels, stoelen, baken, kassen, ijzeren, beddens enz. Op gewone voorwaarden Koopen onder de 40 franken moeten dadelijk betaald worden. VEND1T1E VAN TE EREMBODEGEM. De Notaris DE SMET te Erembodegera, zal op Woensdag 3 September f890, om 2 ure na noen, ten verzoeke van die het behoort en voor zoo veel noodig door bevoegd ambt in 't ordei hierachter uitgedrukt, openbaarlijk verkoopen de volgende koopen Toemaat. Namens madame De Clercq*De Craecker koopen Toemaat aan het gewezen Hof ter Burght. Namens genoemden Notaris De Smet28 koopen Toemaat, aan de Burghtslraat en op den Craeckenberg, en 4 koop Toemaat nabij de Denderbrug. Namens Domien Temmerman 2 koopen Toemaat. benoden den Houtenmolen Namens de kinderen van J.-B. Jacob 4 koop Toemaat in de Gestjens Onmiddelijk daarna zal er nog verkocht worden ter herberg van de weduwe J.-T Coninck, te Erembodegem aan het Dorp Mamens Ch.-Louis Callebaut2 koopen Toe maat in ne Kappellemeorschon. Namens den heer Hippoliet Le Clercq 5 koopen Toemaat in de Kappellemeerschen. Namens den heer Frans Callebaut4 koop Toemaat daarneven. Namens den heer Doktoor Verleysen, Burge meester 4 koopen Toemaat daarneven. Namens den heer Gustaaf Cammaert2 koo pen Toemaat, op den Hoek, genaamd het Vij verken. OPENBARE VERKOOPING van een af te breken (Rocbefort en Melderl), aan de St MarlinuskerkTE AALST. Deurwaarder JOZEF DE VOS le Aalst, zal op Maandag 4 5 Septbber 1890 om 4 urea middag, namens het Kerkbestuur van St-Marti- nus. jpenbaarlijk verkoopen Eerste Lot. Een af te breken Werkhuis met afsluiting in planken gelegen op de Vlas- m arkt,achter de St-Martinuskerk te Aalst,voor heen gediend hebbende voor de herstelings- werken der kerk. Tweede Lot. Een aantal blokken witten Hardsteen van Meldert en van Rochefort li gende langs den rechten kant van het Werk huis eu voortskomende van de herstellings werken der kerk. Derde Lot. Bestaande uit witten Hardsteen (Rochefort en Veldert), zooals het vorige lot en gelegen langs den linker kant van het Werkhuis. Vierde Lot. Een schoone arduinen praalvaas van 2 meters hoote. VOORWAARDEN: Het werkhuis zal dienen afgebroken te wor den en weggenomen even als de hardsteen der twee volgende loten voor eersten Oktober aanstaande. Tijd van betaling Koopen onder de 40 frank moeten dadelijk betaald worden. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde X© Wanzele, Stuivenbei g of Breedestraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal, namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen EENIGE KOOP; Eene behuisde Hofstede, zijnde de herberg jenaamd De Kasseilegger, gestaan en ge- egen te Wauzele, wijk Sluivenberg of Breede straat, groot 6 aren 9 centiaren, palende ten ooste de Breedestraat, tenzuide Cbarles-Louis Huylebroek, ten weste deweduwe De Geyter en ten noorde Leander Govaert. Bewoond door den eigenaar den heer J.-B. Rosschaert. ENKELE ZITDAG Donderdag 4 September 4890 Om 3 nre namtddag tor bovengemelde te verkoopen herberg De Kasseilegger, gehouden door den heer J.-B Roelandt-Ros- schaert, te Wanzele, Breedestraat. zuide aan Frairciscu3 De Smedt en aan de we duwe vau Franciscus Moens, ten weste aan Joannes-Baptist Verbeeren, en ten noorde aan de weduwe en kinderen van Petrus-Joannes Van den Steen. Gebruikt door de weduwe C.-L. Van den Steen ZITDAGEN 10 0. Instel, Zaturdag 30 Augusti Verblijf, id. 43 September Ten 3 ure namiddag, ter Zittingszaal, van het Vredegerecht, ten Stadhuize, van Aalst OPENBARE VERKOOPING TE ERPE, kat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien hel behoort met gewin van palmslag eu met de pleegvormen der wet van 42 Juni 4846, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Erpe, op de Kal, groot volgens meling 3 aren 5S centiaren,palende ten ooste den heer Desiré Coppens en koop twee, zuid zelfden koop twee en den Zadelweg, west den heer Eduardus Mertens en noord de voetweg. Bewoond door den heer Louis Ruyssinck- De Roover, tot 45 October 189Ö. Tweede koop. - Een deeltje Grond gelegen als voorgaande te Erpe. cp de Kat, groot 59 centiaren, ten oost-zuide vanmeerdere,palende op zichzelven, ten ooste den heer Desiré Cop pens, zuid den Zadelweg, west en noord den eersten koop. Bij cijnspacht bezeten door de heer Engel- bert De Sutter, te Erpe, tot 4 September 1900 mits 4 fr. bij jare. N. B. Het huisje zich op dezen grond be vindende, zal kortstonds bij openbare veiling verkocht worden. ZITDAGEN september ,890. Telkens om 3 ure namiddag ter zittingszaal van het Vredegerocht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING OPENBARE VERKOOPING van en ZAAILAMD gelegen te Grembergen en Schoonaarde. De Notarissen HERSSENS te Dendermonde, en DE GHEEST, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en hoogen, in het openbaar verkoo pen GEMEENTE GREMBERGEN Een perceel Land, allerbest geschikt voor Bouwgronden, gelegen in de Kerregavers, na bij het Dorp, groot volgens meting 73 area 42 centiaren, gekadastreerd wijk A, N. 5U6, met eene grootte van 73 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Joannes Baptist Van de Poele, jufvrouw Van den Eynde en Frans De Mey, ten zuide aan de Dijnstraat, ten weste aan de Lan- ge8traat, ten noorde aan Camille Nobels en de weduwe Van Damme. Gebruikt zonder termijn door de weduwe De Mey. Verdeeld in 7 loten. GEMEENTE SCHOONAARDE. De onverdeelde helft in een perceel land, gelegen op den Breedenakker, groot volgens meting 44 aren 3 centiaren, op het oud kadas ter gekend geweest, wijk C, N. 2037 met eene grootte van 42 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Dame Janssens-Beeckman, ten zuide aan den heer Adolf Wezemaelten weste aan Dame de Kerchove de Denterghem en ten noorde aan de beek Gebruikt zonder termijn door de kinderen Moens. ZITDAGEN „'l'.-J' ïMDAaS ,1 September,890. Verblijf, Maandag 22 Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd Het Visschershuis, bij den heer Isidore Go vaert, ie Grembergen, Dorp. De Notaris DE PAUW, te Aalst, lal openbaarliik verkoopen te Zittingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst. Op 6 en 20 September 1890. om 3 ure namiddag, 1® Een Renteniershuis te Aalst, Keizer- lijkeplaats, groot 7 a. 80 c. 2° Eenen Olie-en Koornwatermolen,met woonhuis, stallen, tuin, boomgaard en meerscben, te Hofstade;Blekte, groot 2 h. 56 a. 43 c. in volle werkzaamheid. Onmid delijk in gebruiktreding- en ZA AILAJVDE1V TE MOORSEL. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overslaan van den beere Vrederechter en met gewin van palmslag, in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen, to weten GEMEENTE MOORSEL. Eerste koop. Een Woonhuis met grond, koer en stalling, gestaan en gelegen ten voor hoofde aan de Dorpplaats,groot in oppervlakte een aar 84 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel vau N. 336b palende ten ooste aau den Voetweg, daarover aan Joannes Henricus De Gols, ten zuido aan het huis en herberg be woond door de weduwe Carolus Ludovi- cus Van don Steen, ton weSte aan de Dorp- plaats, en op een verhef van 40 centimeters aan de schuur behoorende aan de nalatenschap van Carolus-Ludovicus Van den Steen, ten noorde aan dezelfde schuur en aan deweduwe en Kinderen van Petrus-Joannes VandeuSteen. Dit buis is bewoond door Joannes-Baptiste Temmerman, aan 40 franken per maand. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op den Kaalberg, groot 18 aren 84 centiaren, gekadastreerd wijk Dnummer 659c palende ten ooste met half voetweg aan den heer Judocus De Cock, ten zuide aan de we duwe van Albinus Bosteels en aan den heer Romanus De Rop, ten weste aan den heer De Bièvre en ten noorde aan de weduwe van Petrus-Josephus De Smedt. Gebruikt door de weduwe vat Carolus-Ludo vicus Van den Steen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Rijger, groot 40 aren 6 centiaren, ge kadastreerd wijk D, nummer 597, palende ten ooste aan den heer doctor Muis-De Gheest, ten zuide aan Benedictus De Smedt, ten weste aan de Rijgerstraat en ten noorde aan den hoer Paulus Beeckman. Gebruikt door de weduwe C.-L. Van den Steen Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Beugem, groot 27 aren 44 centiaren, geka dastreerd wijk D, nummer 773b, palende ten ooste aan den heer Louis Meert-De Rop, ten De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst. Op 13 en 27 September 1890. om 2 ure namiddag. l*Een Woonhuis te Hofstade, dorp, groot 57 a. 10 c. lest bewoond geweest door M. P. Fr. Matthys. 2® Eenen eigendom bestaande in Meer- schen, meerschen en landen bijna gansch omringd roet hagen, doorkruist met uit gehaalde wegen om het wild door klop jachten bij een le brengen, en daarom gekend onder den naam van jachtpark ge legen op Gysegem en Hoistade, groot 11 h. 54 a. 70 c. 3* 1 h, 25 a. 90 c. land en Waterput te Aalst. 4® 22 a. 70 c. land te Denderleeuw. 5® 23 a. 60 c. hofstedegrond te Goyck. 6® 77 a. 70 c, land en meersch te Idder- gem. 7e 80 a. 80 c. meersch en land te Meer- beekl 8® 32 a. 90 c. land le Steenhuffel. 9* 8 a. 55 c. land te Nieu werker ken. 10® land en vischput te Schoonaarde. 11® 3 h. 33 a. 20 c. land tc Lede. 12® En 56 a. 60 c. land te Gysegem. Zie de plakbrirven met plan. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg, genaamd Het Gemeentehuiste Aalst-Mijlbeke Moorselsche baan groot 1 aar. Than - bewoond. Gebracht op fr. 2640 LAATSTE ZITDAG Zaterdag 6 September 1890. Telkens om 4 ure namiddag, ter esta- minet van den heer Frans De Gols, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1. Eene hofstede, te Vlierzele, Huyle- broeck, Sectie A, N. 212d, 212f en 212« groot 18 aren. 2. 17 aren Land, te Vlierzele, Iluyle- broeck, Sectie A, N. 216. 3. 7 aren 30 centiaren Land, alsvoren, Sectie A, N. 206. 4. 17 aren 20 centiaren Boomgaard als- voren, Sectie A, N. 214. 5. En 18 aren Land, alsvoren, Sectie A, N. 213. ,6 September .890. Telkens om 3 ure namiddag, bij Con stant De Rruyn,te Vlierzele, Huylebroeck,

De Denderbode | 1890 | | pagina 3