ZAAILAND Stanley's Reizen. Algeineene Volkstelling Te bekomen Te koop. BERICHT Nationale Militie Gareel, Zadel-en Biemenmakerij. Bericht. ictor READERS, Engelschen Billard Groote Prijskamp Te huren Buitengewone Occasie. Te huren terstond. Aan ASeestermelsers en Voerliedeu. Te huren Te Huren BOOMEN" Verkooping. VERKOOPING Sparrenbosschen allerbeste LAND GO F. DEREN UITWINNING. BOOMBJSC ROOM-VERKOOPIiYG Een paar knechten waren met den meesterknecht in perceel 130 werkzaam, toen een hunner de opmerking maakte, dat hij brand rook, en, toeziende, bespeur de men eene kleine vlam iu het doek o( gaas dat ter voorkoming van vuilwording der olie over de open ketels was gespan nen. De meesterknecht, het gevaar in ziende, beval luid roepende, zoo spoedig mogelijk zand te verschaffen, doch aan blusscheu viel toen niet meer te denken. Een brandend doek of gaas is ongetwij feld in de olie gevallen, wat den vuur poel veroorzaakte, die van half zes lot half acht in dit deel der stad allerwege te bespeuren was. Het blusschen der vier perceelen, die in een kort oogenblik te gelijk in lichte laaie vlam stonden, was onmogelijk, niettegenstaande 7 stoombrandspuiten, met de groots spuit Jan van der Heyde, die gelukkig de plaats des onheils kon bereiken en velebrandkraneu eene groote watermassa in het vernielend element wierpen. De brandweer stelde alles in het werk om den brand te keeren en te beper ken. De Burgemeester was insgelijks spoe dig tegenwoordig. Rond 7 ure viel het bovenste gedeelte van gevel van perceel 132, en een kreet van angst en schrik ging uit de omstan ders op, daar het oogenschijnlijk niet, anders kon, of er moesten pompiers on der het heete puin bedolven zijn. Geluk kig bleek echter niemand gekwetst te zijn. Ten 8 ure was er nog weinig vooruit gang in het blusschingswerk waar te ne mer.. Ten 1 uur 30 was men den brand in zooverre meester dat een deel der brand weer kon inrukken. De Jan van der heide moest den geheelen nacht doorwerken om het smeulend vuur te bevochtigen. Een bericht, des nachts ten 2 ure uit Amsterdam verzonden, melde. Telkens wanneer nieuwe ketels wor den aangetast sloeg de brand op nieuw omhoog, zoodat het blusschingswerk on- vermindere werd voortgezet. Het blijkt dat bij hel vallen een der gevels, een nieuwsgierige gewond is, die naar het gasthuis is vervoerd. DUITSCHLAND. Moord op zijne grootmoeder. In een dorp der omstreken van Dresde heeft een jonge schelm hij is nauw-lijks 18 jaar oud laffelijk zijne grootmoeder vermoord, die hem geld weigerde om op den zwier te gaan. Hij heeft de arme oude met eene ongehoorde wreedheid om het leven gebracht, waarna hij hel lijk uit het huis gesleept en in eenen gracht heeft geworpen. De arme oude had den misdadiger innig lief en meer malen bewees zij hem hare weldaden. Het is met eenen stoofhaak dat het monster zijne gruweldaad voltrokken heeft. Na de misdaad gepleegd te hebben heeft de moordenaar zijne beste kleede ren aangetrokken en is hij bij zijne an dere grootmoeder gegaan, aan wie hij ook geld vroeg om naar de foore te gaan van eene naburige gemeente. De ellen deling is daags na de misdaad aan het gerecht overgeleverd. ZWITSERLAND. Een tiouwe hond. Een inwoner van Zug, had zijnen prachtigen St. Bernards- bond, goed in eene kist gesloten, naar een zijner vrienden in Brussel gezonden. Koit na /.ijne aankomst in de hoofdstad was het dier verdwenen en 14 dagen na dien stond het te Zug voor de deur zijns meesters te blaffen, om binnengelaten te worden. Het trouwe beest is echter eenige da gen later, tengevolge der ontbeeringen en vermoeinis gestorven. Wat zou er in dees geval het meest te bewonderen zijn, de getrouwheid van het dier of 't onbe grijpelijk instinct en den taaien wil om van zooverre het huis zijns meesters te rug te vinden. ontdekkingen en lotgevallen in Mid den Afrika. Volledige geïllustreerde prachtuitgave' compleet in ongeveer 50 afleveringen 60 cer.t, met 442 zeer fraaie plaaten en 6 landkaarten. Uitgave van P. Maes, te Brussel. Het werk wordt op zwaar velijn papier go nukt en is met 442 zeer fraaie hout-en- p oiogravuren geïllustreerd. Men verbindt zich voor het geheele werk dat in ongeveer 50 afleveringen in een jaar compleet zal zijn. Elke aflevering bevat 3 vel druks of 24 bladzijden royaal 8°. Elke aflevering kost 60 centiemen. De betaling geschiedt telkens na ont vangst van 5 afleveringen. Er zal geregeld om de 6 dagen eene aflevering verschijnen. Tjn einde eene algemeeue deelname mogelijk te maken, zal aan de eerste 1000 inteekenaren gratis worden aangeboden als premie, een fraai album, met vergulde letters versierd, bevattende Zestien prachtige in 42 kleuren gedrukte Platen en 6 Landkaarten. Wij zijn er dan ook zeker van dat de deelneming aan deze fraai prachtuitgave algemeen wezen zal en daarom is dan ook de prijs zoo buitengewoon laag gesteld. Zoodra de inteekening gesloten is, wordt de prijs minstens 45 verhoogd. De 5 eerste afleveringen zijn verschenen en liggen ten Bureele van Den Denderbode ter inzage. Koninkrijk lielgië. Dd Gouverneur der provincie doel aan de inwoners kennen dat den toekoemenden 31" december overgegaan zal wordon tot de alge meeue volkstelling des rijks. De oplulling die, volgons de artikels der wet van 2 juni 1836, alle tien jaren plaats moet hebben, is eenen zuiveren bestuurlijken maat regel en heeft geen fiskaal karakter Zij heelt eigenlijk voor doel het vaststellen van het goial der inwoners van elke gemeente, hun geslacht hunnen ouderdom, hunnen burgerlij ken stand, hunne geboorteplaats, hun land van nationaliteit, de gesprokene nationale talen, den graad van hun onderwijs, eindelijk, hunne beroepen, ambten of standen. In de tweede helft der uiaaud december, zullen aan elk huisgezin, de door het gemeen tebestuur afgevaardigde agenten-opnemers, eon of meor bulletins behandigen, die voor de inschrijving der gevraagde narichten bestemd zullen zijn deze betreffen al de tegenwoordige of afwezige leden van het huisgezin en de per sonen die voor het oogenblik in het huis wonen en die elders hun gewoon verblijf hebben. De nauwkeurigheid der verklaringen, voor den goeden uitslag der optelling onombeerlijk zijnde, betaamt het dat de personen dio over eene of andere punt twijfelen, namolijk over hun geboortejaar (en zelfs over de maand indien hel kinderen betreft die minder dan 2 jaar oud zijn), op voorhand onderzoek doen, om in siaat te zijn, ai uitstel in hunne geschrevene antwoorden te voorkomen. De personen die weigeren op eene nauw kei'rige wijze de bulletijns in te vullen, of gebeurlijk de onontbeerlijke gegevens te dien einde te leveren, zijn strafbaar met de boete die door artikel 5 der voornoemde wet van 2 juni 1836 bedreigd wordt, waarvan het maximum lot Hü frankeu vastgesteld is. Deze boete zou vooral van toepassing zijn indien de gegevcne antwoorden de nauwkeurigheid der statitische opgavenlijsten veranderen kon in eene zaak waar zekere belangrijke bestuur lijkc akten op de gegevens dezer opgavenlijs ten berusten. Zulks zou namelijk het geval zijn, zoo een persoon diefransch en vlaamsch kan spreken maar eene dezer talen verklaarde te kennen Gent, deu 12 december 4890. De Gouverneur der Provincie R öehERCHOVE. bij M. Valery Van Assche, op 'l Verbrand Hof, Aalst Mijlbeke, moulkeesten en maïsmeel aan voordeelige prijzen, te leveren in zakken van den kooper. Zeer schoone en goede jonge FRUITBOOM FN, bij Leo De Nul, schrijnwerker, Nteuwbeek- straat, te Aalst. Ue heer A. BRAECKMAN, heeft de eer het geheel publiek kenbaar te maken, dat zijn ma gazijn van breiwerken en bieren, in de zelfde 3lraat, N. 4S, in het oud gekend huis Rogge man Ï3 overgebracht. MINISTERIE VAN OORLOG Aanwerving. Alle Belgen, ongehuwd of weduwnaar zon der kind van 2ó tot 3" jaar en degenen die reeds soldaat geweest zijn, lot 35 jaar worden als vrijwilliger met premie aangenomen. De vrijwilligers met premie ontvangen voor eenen diensttermijn 1600 frank, zij mogen een regiment kiezen volgens beliefte, krijgen 7ceniimen soldij meer per week dau de an ders soldaten en hekomnn verlof gelijk met deze. Voor inlichtingen en engagementen zich te begeven bij B Do Reuse, ofllcieelo agent bij ministerieel besluit van 3 Januari 489u, op den Dries, Nc 191, Teralphene. Ter oorzake van Vergrooting. Guibert Van Molle, voorheen Molen straat n° 36 te Aalst,heeft de eer aan zijne talrijke klanten aan te kondigen, dat hij van woonst veranderd is en zijn magazijn en werkhuis overgebracht heeft in de zelf de straat, n° 49. Hij beveelt zich voortdurend aan, voor alle werken die de zadelmakerij betreffen, zooals, Rijtuigharuassuren, zadels, toornen rijzweepen van alle slag, dekkleerderen en netten voor paarden, alsook alle tuigen, voor landbouw- en trekpaarden, reis- en jachlartikels enz. enz. Al zijne werken waarborgt hij, zoowel onder opzicht van kloekte en beste hoeda nigheid, als onder dit van lenigheid en schoone voltooiing, waardoor zijne tuigen voor 't gemakkelijk behandelen, zoowej g'zocht worden. Zijn huis zal altijd voorzien zijn van gemaakte harnassuren van alle slag, dit alles handwerk en geen mekaniekwerk zooals in de groote steden. Spoedige bediening en voordeelige prij zen. Te bekomen bij Severin De Boe, Nieuwstraa Aelst,eerste kwaliteit van Oosiendsche en Zee- landschc oesters Door zijne goede waren en ge- ringo prijzen verhoopt hij de gunst vaneenie der. gezworen LANDMETER en PRIJZER, Nieuw- straat, N. 82. Aalst, beveelt zich in de gunst van eenieder. Verzekering tegen Brandgevaar. GROOTE PRIJSKAMP op den naar drij schoone hangende PENDULS (Regulateurs) bij den heere Jan PANNEMANS Café de L*un- nivers Esplanade. Inschrijving van heden af, fr 0,50 per persoon. Stad .Valst. OP DEN BAK Naar 3 schoone Zakhorlogiën Remontoiis en 3 schoone pijpen In de Zwarto Leeuw (Hop markt) bij Auguste KIEKENS. De inleg is bepaald 0. 30 cent een schoon en gerieflijk winkelhuis, hebbende twee groote vitriens, scnoone boven- en be- nedenplaatsen, alsook eoncn groolen achter- bouw en voorzien vae pomp- en regenwater, gestaan in de Korte Zoutslraat, N 40. laatst bewoond door Van Herreweghe, Meubelmaker. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij P. DE CONINCK-PEIRREBÜOM, N. 8, zelfde straat. Groote vermindering van prijs. Om aan eenieder de gelegenheid te verschaffen met de lange winteravonden eene aangename en tevens nuttige lezing te doen, laten wij aan den genadigen prijs van 1 tr. i»0 De Groot© Bende van Jan D© Lichte, Een groot en schoon huis, dienstig voor winkel met groolen hof, magazijn en bijzon deren uitgang, gestaan recht over de groote Kerk. Zich to bevragen bij den heet- BURNY-ANTHEU- N1S, Brouwer, te Aalst. Eene som van fr. 0,75 zal betaald worden voor iedere kar steengruis die zal gestort worden iu den meersch der stokerij en brou werij van den heer Valery Van Assche te Aalst Mijlbe k. Verbrand hof. Huizen voor renteuiers en allerlei bedrijven 1 Albert Liénartstraat (hoek stalieplein); 2 Geeraadsbi-rgschen steenweg 4" aren bof; 3. Zwartenhoek, magazijnen en grond naar belie ven; 4 Gerieflijk woonnuis en bof, Nieustraat. N. 40. Zich te bevragen bij M. Fr. Moyersoen, Nieuwslraat, 34, Aalst. een schoon en geriefelijk huis, in de Lange Zoutstraal, laatst bewoond door De Munter- Crispeels, hebbende twee groote vitriens ruime winkelen is dienstig voor alle bedrijf. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij M. A, BYL, Kapellcstraat, Aalst. ZEER MERKWEERD1GE VERK00P1NG VAN 150 KOOPBN buitengewone dikke en allerzuiverste Kana la, Abeelen, Linden, Acacia, Larixen en Plaamen waaronder van 3 1/2 meters dikte alsook van zwaar Schaarhout, erwtrijs en gekapte boomkens\ te Aalet'Mijlbeke. {Brusselschen steenweg,) op 5 minuten af stand van de vaart en de nieuwe Koopwarenstatie. De kandidaat-notaris CH. DE VIS te Aalst, zal, door bevoegd ambt, op Donderdag Sjanu- ari 489iom juist 4 4 ure voormiddag, open baarlijk wrkoopen 4.Ten aanzoeke van den heer De Cock-Hofman grondeigenaar te Aalst. HOkoopen zware en hoogslammige kana- das, abeelen, linden, acacias, larixen en plaa menboomen, (platanen), 50 koopen elzen, no telaren en csschen schaarhout, dienstig voor hop-en boonstaken, 30 koopen schoon herze- laren en kanada erwtrijs en versch idene koo pen gekapte larixen en andere boomen, dien stig voor kepers, op zijn buitengoed, nabij de herberg Het Muisken, gevende met een dreef op don Bru3selschen steenweg en slechts op 5 minuten afslai d van de Dendervaart en de nieuwe Koopwarenstatie. Deze boomen zijn allen van zuizeren opwas, goede hoedanigheid en alom gekend voor de schoonste der omstreek, bijgevolg zeer dien stig voor scheepsmakers, molenaars, steks- kensfabrikanten, rijtuigmakers,schrijnwerkers blok- en wagenmakers en leveren alle gemak op tot vervoer. 2. Ten aanzoeke van Mad. Alexander Liénart, grondeigenaresse te Aalst. •40 koopen schoono en zuivere kanadas, op haar buitengoed, mgsgelijks gevende met een dreef op den Brusselschen steenweg. Du verkooping geschiedt met tijd van beta ling tol 1 october 1891, mils ieder zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. Het opgeld moet gereed betaald werden. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoop?n 1° 18 aren 59 centiaren land, te Aalst- Mijlbeke, op liet Langeveld, tegen de Moorselschebaan, ingebruik bij den ver- kooper. 2° En 24 aren 43 centiaren land, te Erembodegem, op het tiageveid, inge- bruik bij Louis De Wilde. Instel 27 December 4890 Verblijf 3 Januari 4891. Telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minef De Wederkomst bij den heer Joseph Van der Vorst, Ie Aalst, Molen- drieech. De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst, zullen openbaar lijk verkoopen 1° Eenen blok schoone bouwgronden, te Aalst, Nieuwstraalpoort, aan de nieu we Beekstraat, groot 60 aren. 67 centia ren verdeeld in 23 loten. Eerste lot ingesteld fr. 400. 2 id id fr. 280. 3 id id fr. 300. 4 id id fr. 200. 5 id id fr. 200. 6 id id fr. 340. 7 id id fr. 420. 8 id id Ir. 440. 9 id id fr. 320. 40 id id fa. 340. 44 id id fr. 220. 42 id in fr. 250. 43 id id fr. 250. 44 id id fr. 300. 15 id id fr. 320. 46 id id fr. 320. 17 id id fr. 320. 18 id id fr. 280. 49 id id fr. 300. 20 id id fr. 340, 24 id id fr. 560. 22 id id fr. 580. 23 id id fr. 480. 2* En een huis en afhankelijkheden, ook te Aalst, Nieuwe Btekstraat, groot 8 aren 49 centiaren. Ingesteld fr. 3460. ZITDAGEN. Instel 17, Verblijf 31 December 1890. Telkens om 3 ure namiddag, ter her berg t Het Withuis beschreven onder den 2de koop, bewoond bij Guillaume Van de Meersche, te Aalst, Nieuwe Beek straat. De Notarissen Breckpot en De Gheest, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen 1° Een huis te Aalst,hoek der Hoogeves- ten en Molendriesch, bewoond bij de wed. Van Oudeuhove, aan fr. 4,50 per week. Ingesteld fr. 2000. 2° Een huis le Aalst, Hoogstraat, be woond bij Louis Vinck, vleeschhouwer en herbergier, aan fr. 20,00 per maand. ingesteld fr. 2650. 3° Een huis te Aalst, Geeraerdsberg- schestraal, bewoond bij M. C. Van Sty- vendael, aan fr. 600,00 's jaars. Ingesteld fr. 2020. 4° Een huis met schoone» achterböuw te Aalst, Houtmarkt, nummer 25. Onbewoond. Ingesteld fr. 3500. 5° Een huis le Aalst, hoek der Zonne- straat en Hoogstraat,nummer 73,bewoond bij Petrus Boone, aan Ir. 2,75 per week. Ingesteld fr. 1020. 6e Een huis te Aalst, Hoogstraat, num mer 71, neven het voorgaande, bewoond door Philippe Timmermans, aan fr. 2,50 per week. Ingesteld fr. 1100. 7° Eenen eigendom te Aalst, Hoogstraat, voortijds 2 wooningen, nummers 67 en 69, bewoond door M. Philemon Van Styveudael, met de 2 volgende koopen aan fr. 800,00 's jaars. Ingesteld fr. 2500. 8° Een huis te Aalst, Hoogstraat,nummer 65, uit verhuurd aan fr. 2,50 per week. Ingesteld fr. 1320. 9° Een huis te Aalst, Hoogstraat, num mer 61, uil verhuurd aan fr.2,25 per week. Ingesteld fr. 1420. Verblijf j December 1890; Om 3 uren namiddag, ter te verkoopen herberg onder den 3" koop, bij den heer Van Styvendael. OPENBARE VERKOOPING van LAND EN YIFERSCH gelegen te Cherscamp en Moorsei, De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal, met ge win van palmslag en gelagen, in bel openbaar verkoopen Gemeente Moorsei EERSTE KOOP. Een perceel MEERSCH, gelegen in de Groene Meerscben, gekada streerd wijk C, nummer 447 bis, met eene grootte van 19 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Dame De Coen-Moyersoen, ten zuide aan Seraphien De Moersman als gebruiker, ten weste aan d'erven Leemans <n ten noorde aan Désiré De Meyst en Louis Van de Velde. Gebruiker Joannes De Meersman. TWEEDE KOOP. Een perceel LAND, gele gen op Romelijn; gekadastreerd wijk C,num mer 5i'A,met eene grootte van in aren 90 centi- ren, palende ten oosle aan de weduwe Verhae- gen-Borms,ten zuide aan M. Albert De Bièvre, ten weste aan de gezusters Van Nuffel en ten noorde aan de erven vau Victor Van Roy Gebruiker Joannes De Meersman. GEMEENTE CHERSCAMP. DERDE KOOP. Een Sparrenboscb, wel beplant met Eiken boomen gelegen op den Winckel, gekadastreerd wijk B, nummer 45lBis, met eene grootte van 28 aren 4 J centi aren, palende ten ooste aan de gobroedeas Braeckman, ten zuide aan de erven Pollyn- Ringoot. ten weste aan de erven Van Damme- Malthys en ten noorde aan M. Eduard Van ooislaar de ten Ryc-n. VIERDE KOOP. Een Sparrenboscb, met de Boomen er op staande, gulegen op den Winckel, gekadastreerd wijk B, nummers 4S2bis en 452sbis, met eene grootte van 13 aren, palende ten ooste aan M. de Kercbove de Deolergem, ten zuide aan de Reek of bet gescbeed met de gemeente Smetlede, ten weste aan Engclberlus Baeyens en ten noorde aan de erven Pollyn-Riugoot. VIJFDE KOOP. Een Sparrenbosch met de Boomen er op staande, gelegen op den Wolf- put, gekadastreerd wijk B, nummer 147a, met eene grootte van 53 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan M. Victor De Witte, ten zuide aan de Beek of gescheed met de ge meente Smetlede, ten weste en ten noorden aan M. de Kerchove de Dentergem. ZITDAGEN i Instel, Vrijdag i ja,lliapi i89< Verblijf, id. 16 Jauuan 1WM' Ten 2 ure namiddag, ter herberg van Mijn beer Ferdinand Vaegenhende te Lede, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van wel geschikt voor Bouwgrond, te HOF8TADE, Biest. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 42 aren 39 cent. Land te Hofstade, op de Biest, Sectie A. N" 872 gebruikers Seraphien Bruyland, voor de helft legen 60 franken 's jaars Leander Reniers en Beooit Degussemé, ieder voor 30 franken 's jaars. Zal opgeroepen worden in Oosthelft en Westhelfl. ZITDAGEN Instel Woensdag 31 December 4890. Verblijf id. 7 Januari 4894. Telkens om 4 ure namiddag, ter estami- net In den Keizer. bij d'heer Jeco* bus Van der Haegen, te Hofstade, Den- derraondschen8teenweg. OPENBARE VERPACHTING der van het Armbestuur en der Kerkfabriek der gemeente Mare- gelegen te Meire, Erpe, Haaltert, Ottergem en Ayghem. De Notaris EEMAN te Erpe zal op dijnsdag 30 December 1890, om 9 ure stipt 's morgens in de zaal van 't Gemeentehuis van Meire, aan de Nieuwstraat, namens hel Armbestuur en de Kerkfabriek van Meire, overgaan tot de ver pachting hunner goederen, gelegen te Meire, Erde, Haaltert, Ottergem en Aygem. N. B. Het Arm-en kerkbestuur maakt be kend dat als pachters en medepachters zullen worden geweigerd, degene die voor de date aan de verpachting bovengemeld, hunne ver- achterde pachten niet zullen voldaan hebben. Verkooping bij Door het ambt van Notaris EEMAN, te Erpe, op Donderdag 15 Januari 1891, om 4 ure van den avond, te Meire, ter her berg van Joseph Van Impe, aan de Vyver straat. Van eene behuisde HOFSTFDE, te Meire, Vyverstraat, groot 4 aren 80 centi- aren. VERKOOPING VAN Eiken, Abeelen en Canada- te Gysegem en Hofstade. De Notarissen DE PAUW te Aalst, et DE LANGE, te Gent, zullen op maandtf 29 December 4890. om 9 ure voormiddag openbaarlijkverkoopen 114 Eiken, Abeelen en Canada-boomen slaande te Gysegem en Hofstade. te Schoonaerd© De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal op dijnsdag 50 December 4890, om 9 ure voormiddag openbaarlijk verkoopen 40 koopen Caneda-Uoomen an 44 koo pen Elzen Schaarhout, te Schoonaarde. Openbare Verkooping van een goed perceel TE HAALTERT. De Notaris VAN OUDENIIOVE, ter verblijf plaats van Denderhautem, zal krachtens von nis verleend door de Rechtbank van cerstet aanleg te Audenaarde, in date 21 November 1890, in naleving van de schikkingen der wet vau 12 Juni 1846, ten verzoeke van wie bet behoort, openbaarlijk verkoopen EENIG LOT. Een perceel Land, gelegen le Haaiterl, wijk Zwarlbair of Terjoden, op den Kruiskouier, gekend ten kadaster sekltu B nummer, 274, groot 8t' aren 40 centiaren, palende oost Livinus De Vos en de weduwu Judocus De Ryck, zuid den steenweg van Aalst naar Ninove, west Frans Moens en de erveu De Sadeleer en noord den voetweg Deze partij Land is in gebruik bij Charles Temmerman, Livinus De Vos en de weduwe Ju docus De Ryck en zal in drii gelijke deelen op geroepen worden te weten: Een deel ten ooste, een derde te midden et een derde ten westen. ZITDAGEN Instel, Woensdag 47 i nprflmh(,p .ftQn Verblijf, Woensdag 34 j Uecember 1890. Telkens om 2 uren namiddag, ter gewone Zittingszaal van het Vredegerecht te Ninove. Het goedgekeurde kohier van lasten, en het afschrift van het vonnis de verkooping toe staande, berusten ter studie vau bovenge- noemden Notaris, alwaar zich ook bevinden al de minuien van wijlen den Notaris MAES. Men kan bij bovengemelde Notaris geld be komen op intrest mits voldoende bezet.

De Denderbode | 1890 | | pagina 3