MEU B ELEN HOFSTEDEN MEUBELEN HOFSTEDE Hooi, Strooi, EERSTE COT^lVETTIsrZE Korte Zoulstra.-it, 51, te Aalst. GROOTE EN SCHOONE KEUS Gematigde prijzen. ZE3ZTTIS G-EVAERT FABRIEK VAN EI A AOS S ORGELS. MELROSE HAAR HERSTELLER, Vervroegde inlijving. Afbraak van een HUIS Openbare verpachting Handelsrechtbank van Aalst. Oud-huis ïle Vidts-Pins Sociélé Anonyme La Linière Alostoise Alost. Wijnen, Zilverwerk en Boeken, BUITENGOED HTJIZE1T BOUWGRONDEN behuisde HOFSTEDE, MEUBELS, Venditie van Meubels Ten bureele van DEM DEM DERBODE van Kerkboeken,Paternosters, Prenten, in een woord, van alle artikels voor Eerste Communie. Men beveelt zich aan de goede gunst van eenieder. GESTICHT IN 1846. opvolger V. en G. BEYER, 30, BRAaANTDAM, GENT. Pianos Gevaert, van 650 frs. tot 1200. Elaiios Elcké, van 1200 frs. tot 4000. 1' Gouden Médaille van Parijs 1889. Occasie pianos, te beginnen van 350 fr. Huur pianos, aan zeer geringe prijzen. Verkoophuis der wonderschoone Amerikaansche orgels, dienstig voor Aapellen eu kleine kerken van 700 frs. tot 3000 en daarboven. Mnziek- en inslrumentenhandel, magazijn van al wat muziekgertef aangaat. Alen gelast zich met hel onderhouden en herstellen der instrumenten; abonnement voor het acordearen der Pianos. MEEST GEZOCHTE herstelt grijs, wit of verkleurd haar bepaalde- lijk tot zijne oorspronkelijke kleur; houdt het uitvallen tegen, reinigt de kruin, verwijdert het schin en deelt er leven, groeikracht, glans en schoonheid aan mede. Verkocht in heels en halve flesschen. door Coiffeurs en Parfumeurs. Hoofd Dépót—26 Rue Etienne Marcel, Parijs. Te vinden bij Joseph LOCUS, Coiffeur, artikels van Patijs, 21, Lange Zoutstraai, te Aalst. Militie. Lichting van 1891. De Burgemeester der stad Aalst brengt ter kennis van de belanghebbenden dat de mililinnen der klas van 1891, tot deze Provincie behoorendel die onder de wapenen wenscben ie treden vóór het reglementair tijdstip der levering van hel contingent, zich te dien einde zul len kunnen aanbieden alle dijnsdagen te rekenen van den 47 Maart aanstaande tot den 3 Mei daaropvolgende, om 9 uur 's morgens, in het mililiebureel van het Provinciaal Gouvernement te Genl. De stukken die de imlilianen, voor wat de slad Aalst betreft, zullen voor te leg gen hebben zullen t» n Siadhuize alhier, opgemaakt worden den woensdag van ieder week en door de zorgen van ons bestuur aan het provinciaal bestuur toe gezonden worden. Aldus opgemaakt en afgekondigd te Aalsl, den 5 Maar! 1891. De Burgemeester, Van Wambeke. Stedelijk Bestuur van Aalst. gestaan op de Zate. Hel publiek wordt bericht dat er op Maandag 16 Maart aanslaande, om 11 ure 's voor middags ten Siadhuize, Zittings zaal van het Schepen-College, zal overge gaan worden, tot de openbare aanbeste ding op geschrevene uanbiedingsbiljetlen de werken van afbraak van het huis ge staan op de Zale, toebehoord hebbende aan den heer J -B. Temmerman-Van Droogenbroeck.gekend onderde benaming van hel oud-Sashuis, en thans eigendom der slad. Hel gebouw zal gelijk gronds moeien afgebroken worden. Hel puin en de overblijfsels weggeruimd en de kelde ringen aangevuld met aarde of fijn steen gruis. De materialen van de afbraak voortskomeiide blijven de eigendom van den aanbestediger. De soumissiën zullen daags voor de aanbesteding aan den Heer öurgemeesler moeten toegezonden worden Gedaan te Aalst, den 2 Maart 1891. De Burgemeester en Schepenen, DeSekretaris, V. Van Wambekb. EdM. SCHEERLINCKX. Bestuur der Burgerlijke Godshuizen van Aalst. van 1 heclaar 46 aren 92 centiaren aller beste zaailanden, ie Aalst-Schaarbeke, op 't Beekveld, (St Job), gebruikt geweest door Guillaume Van de Meerssche. Verdeeld in 4 loten. Op Vrijdag 13 Maart 1891, om 9 ure voormiddag, Ier gewone Zittingszaal der Kommissie. Voor de voorwaarden zich te bevragen ten bureele van het Sekrelariaat der Godshuizen. Bij \onDis van 4 Maart 1891, heeft de Rechtbank hel voorkomend concordaat der bankbreuk bekrachtigd door hunne schuldeischers toegestaan aan de echtge noten Bogaerts-Verbrugghen, handelaars, Lange Zoutstraai, te Aalst. Voor gelijkvormig extrakl. Oe Griffier, H.-J. PAPPAERT. GOUD en ZILVERSMID, N. 5, Kerkstraat, N. 5, AALST. Uitverkoop legen buitengewone lage prijzen van gouden, zilveren en diamanien voorwerpen,zooals: Mans en vrouwhorlogiën, kellens, bracelets, medaillons, ringen, bro- cben, oorbelleh, enz enz Zilveren koffijstelsels, lepels, vorken, snuifdoozen en meer andere voorwerpen alles gewaarborgd. Men aanveerdl oud goud en zilver. Verder. F.en schoone keus van tafelslukken en andore voorwei pen in wil meiaal. L'assemblée Générale statutaire aura lieu le Mardi 14 Avril prochain, a 10 heu- res et demie du matin, au siège social. ORDRE DU JOUR 1° Rapport des Administrateurs et Coro- missaires. 2° Bilau au 31 Décembre 1890. 3° Nomination d'uu Administrateur et Cominissaire sortanls Pour être admis celte assemblée les actionnaires sont invités vouloir avant le 31 Mars, effectuer le dépot de leurs litres selon Particle 10 des slatuts. Le Président, LEIRh NS-ELIAER i'. Openbare Verkooping van schoone TE HAELTERT, aan de Statie. De Notaris DE VUYST, te Borsbnke, zal ter lusschenkomsi van Meoster DE '-HEEST,Nota ris, le Aalsl, op de hierna gemelde dagen, tel kens te beginnen ten 12 ure middags, op het buitengoed van den heer Prosper Artnts, te Haelterl, aan dc statie, overgaan tol de openbare verkooping van bet volgende, te weten Op Maandag t6 Maart t89! Schoone Huismeubelen bestaande in stoe len, zetels en sophas in acajou en andere, speeltafels, coulisse en andere tafels in aca jou,'opene vuren, schouwgarnituren, lusters, groole en kleine spiegels, "2 coft're forts, prin ten, pendules, cundelabers, étagères in aca jou, kandelaars, barometer, commoden,sekrc taires, tafel- salon en voellapijten. bedsloelen, nachttafels, lavabos, matrassen, quinquets, horlogie met kas, porte -mnnteaux. slors! gordijnen, antieke porseleine tafelserviescn, tafelserviesen in Doorniksporselein en andere, koffijstelsels, vasen, fruitkommen. ijsemmer! tafel cn dessertmessen, cristalen cn andere bier, wijn en cbampagneioomers, kachels, stoven, kassen, broiseu en «eukengerief, bofbanken en stoelen. En op Dijnsdag 17 Maart. Omtrent 120b flesschen goeden ouden Wijn, te verkoopen in manden van 25 flesschen. Flesschenrek en omtrent loOO ledige fles- i schen. HET ZILVERWERK beslaande in kande laars, vorken en lepels, soeplepels, limonade lepels. koflijlepels, suikertang, suikerpot, suikerlepels, peper, zout tn mostaardpotten en meer andere voorwerpen. EN DE BOEKEN beschreven in bijzondere catalogen die le bekomen zijn bij bovengc melde Notarissen. Alsmede de bibliotheken in acajou en andere rayons, 2 pupiiteis, (bureau minislre) in aca jou, loogen, inktpotten. Gewone conditiën en lijd van betaling mils borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een aangenaam en een perceel LAND dnarncven XE HAELTERT AAN DE STA 1 IE. De Notarissen DE GHEEST te Aalst en DE VUYST te Borsboke, zullen met gewin van palmslag en gelagen in hel openbaar verkoo- pen, de volgende gooderen, le weten GEMEENTE HAELTERT. Eerste koop Een schoon en aangenaam Buitengoed, lest gebruikt geweest deur den heerc Vrederechter Prosper Arents, geslaan en gelegen te Uaeltert, nabij de standplaats van den ijzerenweg, groot in grond 1 heklaar 22 aren 4') centiaren waarvan een deeltje groot 3 aren 60 centiaren gelegen is op Nieu- werkerken, gekadastreerd te Haelterl, wijk B, N. 223n, 223h. 223r, '223o. 2"J3q, 220c, en het deeltje or.der Nieuwerkerk6n, wijk B, N. 1414c en 1412b. palende ten ooste aan den ijzeren- weg en aan damo weduwe van den heer Nota ris Breckpol, ten zuide aan den steenweg van Aalst naar G> eraardsbergen, ten weste aan den volgende koop en aan den meerscb van den heer van Ghyseghem-De Kegel, ten noorde aan gronden in het Buitengoed begrepen, doch nog behoon nde aan de familie Arents van Uaeltert en aan Dame Fonderie Raes. Voorschreven eigendom is zeer wel en fraai beplant met fruit en Sieraad'oomen, heelt gebouwen tegen de steenweg dienende het eene voor Spreekplaats en Bureau en het andere voor bergplaats van rijtuigen, planten, en gewassen, van achter ijskelder en vijver Een twintigtal 3Choone Laurk-rboomeo, vele hofposturen er. hofbanken zullen met hel Buitengoed mede verkocht worden. Tweede koop Een perceel Land, ook gelegen le Haelterl, op het Terrentbout, groot volgens titel 68 aren 64 centiaren en gekadas treerd wijk B, N. 223s, met eene grootte van 71 aren 23 centiaren, palende ten ooste aan voorschreven Buitengoed, ten zuide aan den steenweg van Aalst naar Geeiaardsbergen, ten weste aan de erven van den heer Constant De Clereq en ten noorde aan den heer Van Ghysegem-De Kegel. Gebruikt zonder termijn door Franciscus Osselaer. ZITDAGEN Inslel, Dijnsdag 5 Verblijf, Dijnsdag 19 Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning t. HET KLEIN GENT te Aalst, Nieuwsiraat. Openbare Verkooping van behuisde Land, Meersch en Bosch, le Herzele, Heldergetn, Kerkxken, Welle, Erembodegem, Haaltert, Nieuwer kerken en Meire. De Notaris De "Vuyst. te Borsbeke, zal ter lusschenkomsl van Meester De Glieest, Notaris te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen de volgende goederen, te we ten Gemeente Herzele. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, aan den Groensaart, gekadastreerd wijk A, nummers 739e, 760d en 762k, met eene grootte van 7 aren 20 centi aren. gebruikt door Edmond Van Stcenberghe, aan fr. 120 's jaars, tot den 1 November 1891. Gemeente Heldergem. Tweede koop. Eene behuisde Hofstede, met de Kapelle eropstaande, op d'Holbeke, gekadastreerd wijk A, nummers 201a, 205a, 199b en 199c, met eene grootte van 15 aren 90 centiaren. Een perceel land, op d'Holbeke, aohter de lochting van voorgaande hofstede, gekadastreerd wijk A> nummer 198a, met eene grootte van 16 aren 50 cent' Een perceel land, op d'Holbeke, achter den boum- gaard van voorschreven hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 197c. met eene grootte van 16 a. 40 c. De goederen onder den 2° koop zijn gebruikt zon der termijn door de weduwe De Roeck-Antheunis, aan fr. 193 's jaars. Gemeente Kerkxken. Derde koop. Een pereeel land, op het Bergveld, gekadastreerd wijk B, nummer 567a, met eene grootte van 8 aren 50 centiaren, gebruikt zonder termijn door Josephus Moock, aan fr. 20 's jaars. Gemeente Welle. Vierde koop. 12 aren meersch, in d'Elskens, gekadastreerd wijk B, nummer 32a. 11 aren 90 centiaren meersch, in d'Elskens, geka dastreerd wijk B. nummer 32b. 17 aren 40 centiaren bosch in d'Elskens, wijk B, nummer 34a. Deze drjj perceelen zijn on verpacht. Vijfde koop. Zeven perceelen Grond, neven den IJzerenweg van Denderleeuw naar Kortrijk, gekada streerd en groot te weten 0 aren 10 centiaren meersch, in d'Elskens, wijk B, nummer 30b. 5 aren 20 centiaren meersch, aan het Molenveld, wijk B, nummer 44b. 0 aren 80 centiaren meersch, aan het Molenveld, wijk B, nummer 45b. 2 aren 00 centiaren meersch, aan den Kleincndries, wijk B, nummer 223d. 1 aar 20 centiaren land, aan den Kleincndries, wijk, B, nummer V. tb. 3 aren 40 centiaren land, op het Laardeveldeken, wijk A, nummer 540ö. 4 aren 10 centiaren land, in den Anderenbroek, wijk A, nummer 27 ld. Gemeente Erembodegem- Zesde koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Landdries, gekadastreerd wijk B, nummers 1546b en 1548b, met eene grootte van 11 aren 30 centiaren, gebruikt zonder termijn door Constant Gheysens, aan fr. 30-00 's jaars. Zevende koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Lippensbek, gekadastreerd, wijk B. nummer 1430 met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, gebruikt zonder termijn door Benedictus Mertens, aan fr. 74,16 's jaars. Achtste koop. Een perceel land, aan den Dries, Ter Joden, gekadastreerd wijk B, nummer 1560, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, gebruikt zon der termijn door Donatus De Ryck Roelandt, aan fr. 31-37 *s jaars. Negende koop. Een perceel meersch, op Ter Joden, aan den Kleinendries, gekadastreerd wijk B, nummer 1520a, met eene grootte van 10 aren 20 centiaren, gebruikt zonder termijn door de weduwe van Judocus De Ryck, aan fr. 32-00 's jaars. Tiende koop. Negen perceelen grond neven den IJzerenweg van Denderleeuw naar Kortrijk, gekada streerd en groet als volgt 1 aar 20 cent, land, op Lippeloo, wjjk B, n. 1411b. 7 aren 40 land, op Lippeloo, wjjk B, n. 1412b. 3 aren 90 land, op den Kleinendries, wijk B. nummer 1543b. 0 aar 20 cent land, op Landdries, wijk B, n. 1590e. 0 aar 60 land, op Landdries, wijk B, n. 1591b. 1 aar 30 land, op Landdries, wjjk B, n. 1594d. 1 aar 00 land, op het Arendsveld, wijk B, num mer 1653b. 0 aar 40 cent. land op het Arendsveld,wijk B. num mer 1653b. 3 aren 50 centiaren land, op de '.anghaag, wjjk B, nummer 1727c. Gemeente Haaltert. Elfde koop. Een perceel land, op den Middel- kauter. gekadastreerd wijk B, nummer 749, met eene grootte van 16 aren 50 centiaren, gebruikt zonder ter mijn door Franciscus Schockaert, aan fr. 31-50 's jaars. Twaalfde koop.— Een perceel land, of den Kleinen Droeskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 956, met eene grootte van 12 aren 10 centiaren, gebruikt zon der termijn door Franciscus Van Poel, aan fr. 22-00 's jaars. Dertiende koop.Een perceel land, op den IVeder- kraaiwinkel, gekadastreerd wijk A, nummer 484, met eene grootte van 6 aren 90 centiaren, gebruikt zonder termijn door Philemon De Schutter, aan fr. 15-00 's jaars. Viertiende koop. Een perceel land, op den Brul" kauter of Terrentbout, gekadastreerd wijk B, nummer 210c, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, ■gebruikt zonder termijn door Carolus De Smet, aan fr. 35-00 's jaars. Vijftiende koop.— Een perceel land, op den Hoogen Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk A, nummer 519, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, gebruikt, zon der termijn door Ludovicus Cautaert, aan fr. 40 00 's jaars. Zestiende koop. Een perceel land, op den Kruis- kauter gekadastreerd wjjk B, nummer 433d, met eene grootte van 25 aren, gebruikt zonder termijn door Franciscus Roelandt, aan fr. 60,00 's jaars. Zeventiende koop. Een perceel land, in den Eede, op het Nederbroekveld, gekadastreerd wijk A, nummer 477, met eene grootte van 22 aren 80 centi aren, gebruikt zonder termijn door Dominicus Stères, aan fr. 37 's jaars. Achtiende koop'. Twaalf perceelen Grond neven den IJzerenweg van Denderleeuw naar Kortrijk gekadastreerd en groot als volgt 7 aren land, op het Terrenthout, wijk B, nummer 226c. 2 aren 50 centiaren land, op den Brilkauter, wijk B, nummer 216g. 2 aren 70 centiaren land, op den Brilkauter, wjjk B, nummer 14k. 3 aren 40 centiaren land. op den Hoogen Kraai winkel, wijk A, nummer 539c. 2 aren 70 centiaren land, op den Hoogen Kraaiwin kel, wijk A, nummers 510b en 528b. 1 aar land, op den Neder Kraaiwinkel, wijk A, nummer 498b. 4 aren 60 centiaren Meersch, in den Laerenbroeck, wijk A, nummer 400b. 12 aren 60 centiaren land, op het Neder Laereveld, wijk A, nummer 415b. 7 aren meersch, in den Laerenbroeck, wijk A, nummer 370b. 4 aren meersch, in den Eede wijk A, nummers 95 en 96b. 1 aar land, in den Eede, wijk A, nummers 99a en 99b. 3 aren 10 centiaren land, in den Eede, wijk] A nummer 179a. Gemeente Nieuwerkerken. Negentiende koop. Een perceel land, op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1459e, m«t eene grootte van 19 aren 90 centiaren, gebruikt zon der termijn door Emmanuel Van den Bruelle en Bene dictus De Doncker, te zamen aan fr. 35's jaars. Twintigste koop. De volgende perceelen Grond, neven den IJzerenweg van Denderleeuw naar Kortrijk, gekadastreerd en groot te weten 0 aren 40 centiaren land, op den Brilkauter, wijk B, nummer 1453a. 2 aren 6o centiaren land, op den Brilkauter, wijk B, nummer 1532b. 1 aar 90 centiaren land, op den Brilkauter, wijk B, nummer 1446a. Gemeente Meire. Een cn twintigste koop. Zes perceelen Grond, neven den IJzerenweg van Denderleeuw naar Kortrijk gekadas'reerd en groot als volgt 2 aren 40 centiaren land, op den Appelsakker, wijk C, nummer 1054b. 6 aren 40 centiaren land, op den Appelsakker, wijk C, nummer 1036a. 2 aren 0 centiaren Bosch, in den Blauwbosch, wijk C, nummer 455a. 6 aren 70 centiaren Bosch, in den Blauwbosch, wijk C, nummer 455c. 0 aar 50 centiaren Bosch, in den Blauwbosch,wijk G, nummer 247c, 3 aren 20 centiaren meerscb,in den Martensmeersch wjjk C, nummer 236a. ZITDAGEN Ten 5 uren namiddag ter herberg genaamd Da Graaf van Vlaanderen, t bij den heer ;August Geerts, te Haelterl, nabij de Statie. OPENBARE VERKOOPING en enne XE AALSX. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal ter tusschenkomst van Meester De "Vuyst, Notaris te Borsbeke,met gewin van palmslag en gelagen in liet openbaar verkoopen Stad Aalst. ESPLANADE STRAAT. Eerste koop. - Het Huis, geteekend N' 1, bewoond door den heer Edmond Banneville, aan fr. 400 's jaars. groot 4 areu 30 centiaren. Ingesteld 'r. 71Ö0 Tweede koop. Het Huis geteekend N* 3, bewoond door den beer Gustaaf Paepe, aan fr. 400 's jaars, groot 3 aren 44 centiaren Ingesteld tv. 6,200. Derde koop. Hel Huis geteekend N° 5, bewoond door Jufvrouw Amelie Van de Vyver, aan fr. 400 's jaars, groot 3 aren 48 centiaren. Ingesteld fr 7,700. Vierde koop. Het Huis geteekend N° 7, bewoond door den heer August Verwayen aan fr. 400 's jaars, groot 2 aren 84 centiaren Ingesteld fr. 6,500. Vijfde koop. Hel Huis geteekend N* 9, lest bewoond geweest door den heer Alexan der Vau der Speelen, aan fr. 350 's jaars, groot 2 uren 6 centiaren. Ingesteld fr. 5,020. Zesde koop. Het Huis geteekend N* II, bewoond door Jufvrouw de Weduwe Vernaeve aan fr. 3üd 's jaars, groot 4 aren 75 centiaren. Ingesteld fr. 5,020. PEPERSTRAAT. Zevende koop Bouwgrond groot 1 aar 44 centiaren achter de huizen onder de koo- pen 6 5, 4 Ingesteld fr. 1,000. Achste koop Bouwgrond groot 1 aar 45 oenliaren. Ingesteld fr. 1,600. Negende koop Bouwgrond groot t aar 46 centiaren. Ingesteld fr. 1,120. Tiende koop. - Bouwgrond groot 1 aar 47 centiaren Ingesteld fr. t.ftod. Elfde koop Rovwgrond groot 1 aar 76 centiaren. Ingesteld fr. 1 .«100. Twaalfde koop. Hel Huis geteekend N' 36. bewoond geweest door Franciscus Bora- beeck, aan fr. t5 ter maand groote 1 aar 20 centiaren. Ingesteld fr. i ,820. Dertiende koop. Het Huis geteekend N4 24, bewoond door Fcrdinandus Beirens.aan fr, 7,20 per maand,en het huis geteekend N®22 met achtergebouwen en Hof, bewoond door door den heer Camille Vranken aan fr. 6*00 'sjaar3, le zamen groot lö aren 66 centiaren. Ingesteld fr. 5,060. NOG ESPLANADE STRAAT. Veertiende koop. Bouwgrond groot 6 aren 47 centiaren tusschen bet huis onder den eersten koop en de hovingen van Jufvr. Van den Broucke.den heer De Meeier en andere Ingesteld fr. 5,300. Voorschreven Goederen zijn verbeeld en per koop aangewezou in het grondplan op de plakbrieven, opgemaakt door den heer Jules Goethals, stadsbouwmeester van Aalst. AALST-MIJLBEEK Vijftiende koop. Een behuisd Hofstedeken gestaan en gelegen op Papenrode, gekadas treerd wijk D N, 258a, 265a. met eene groot te van 23 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Livinus Pilate en de weduwe van Joannes Pilate, ten zuide aan den heer Valery Van Assche, ten weste ook aan de weduwe van Joannes Pilate en aan Franciscus De Bruyo en ten noorde aan de kinderen De Smet, Augusti- nusVan de Velde en den heer De Smet. Gebruikt door Petrus Delcort, aan 78 Ir. 's jaars. Ingesteld fr. 600. ZITDAGEN Inslel Ma .ndag 23 Februari .SQ. Verblijf id. 9 Maart löyi Ten 3 ure namiddag,ter estaminet Het Brusselshof, bij den heer De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt. VENDITIE VA'N MELKKOEI, TREKHOND en Landbouweraalem, TE AALST-M1JLBEKE. De Notaris DE GHEEST, te Aalsl, zal op Vrijdagl3 Maart 1891, le beginnen om ure te middag, ter bolstede bewoond door Joannes Podevyn-D'Hacseleer, te Aalst- Mijlbeek, in de Binneslraal, omtrent den Dobbelen Arend, overgaan tol de open bare verkooping van de aldaar te bevin den huismeubelen, lundbouwersgereed- schappeu raapmoien, wanmolen, botervat, bascule, korlewagens, twee aalstukken, aalkuipen, bundkarre, ladders, hopboor, brasketel, gezouten verkensvleesch, aard appelen, gedorschen tarwe en masteluin beeten, hooi, strooi, mest en aal, droog berd, brandhout, allerschoonste melkkoei en schooneu trekhond. Gewone conditiën en voor de koopen boven de vijf franken lijd van betaling mits borgstelling. VENDITIE VAN LANDBOUVVER8ALEM, TE MEIRE. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal op Dijnsdag 24 Maart 1891, te beginnen om 12 ure 's middags, ten sterfhuize van Jufvrouw Mel-Jiiie Van den Brulle, te Meire, in de Steenstras, overgaan tot de openbare ver kooping van de aidaar le bevinden Huismeu belen. beslaande in coulisse en andere tafels, stoelen, pendule, drij hangende horlogien, kas8en,kommoden,stoof, jacht en kcukengerief het landbouwersalem, kortewagen, hooi, strooi, mest en aal, brandhout, eene geit en kiekens. Gewone konditiën en voor de kooptn boven de 5 franken tijd van betaling, mits borgstelling. De Notaris Breckpot le Aalst, zal openbnai lijk verkoopen AALST-MULBEKE. 1 Een Huis met grond zijnde de her berg De Meiroos a aan deu ouden Den- dermondschen steenweg, groot 11 aren 30 centiaren. 2. Eenen Meersch, op den Wijngaard, genaamd Kwadezijde, groot 23 aren 20 centiaren. Boomprijs 10 franken. 3. Een partij Land aan de Breedestraat, groot 45 aren. Deze 2 partijen gabruikt door Jufvrouw Mathilde Van Langenhove te Aalst Mijlbeke. Boomprijs 230 fr. IIERDERSEM. 4. Eene partij Land op het Langeveld, wijk Kapelle. groot 31 aren 90 centiaren. Gebruikt door d'heer Louis Van Lan- genhoven le Herdersem. Iestel 14 Verblijf 28 MAART 1891. Om 3 ure namiddag ter te verkoopen herberg De Meiroos. bij Seraphien Van Goethe in. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Baardegem. 1. Eene partij land, op den Wever struik, gekadastreerd sec'ie C, nummer 417, groot 28 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 30,00. 2. Eene partij land, op den Tichelboi, gekadastreerd senlie E,nummer 242, groot 16 aren 10 centiaren. 3.Eene partij land,op den Weverstruik, gekadastreerd sectie C, nummers 435 en 437, groot 65 aren 70 centiaren. Ver deeld in 2 deelen. Boomprijs fr. 20,00. 4. Eene partij land, op den Aleinen Molenkaaler, gekadastreerd sectie C, nu nmers 428 en 429, groot 25 aren 69 centiaren. 5. Enjeene partij land, op den Kleinen Molenkauter, gekadastreerd sectie C,num mer 423, groot 21 aren 30 centiaren. Instel 24 klaart jaQ, Verblijf 7 April fW1 Om 3 ure namiddag, bij den heer P.-J. Joostens, te Baardegem, aan de kerk. 2 trekkoeien, 2 runders en ingeoogste vruchten ter hofstede van sieur Leo Veeck- man, te Scboonaarde, |op Woensdag It Maart 1891, om 9 ure voorn liddag en om 3 uren namiddag, aan het hof van den heer Burgemeester te Schoonaarde, tot 10,000 kilos hooi' door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalsl. OPENBARE VERKOOPING VAN en ZAAILAND, te Aalst-Mijlbeke, De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen 1. Eene Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan, groot 50 aren 60 centi aren. Verdeeld in 3 deelen. Tezamen gebracht op fr. 3180,00. 2. En 18 aren 59 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op het Langeveld. Gebracht op fr. 620,00 Bewoond en gebruikt bij den verkoo- per Florent Callebaut. DERDEN EN LAATSTEN ZITDAG Woensdag 11 Maart 1891. Om 4 uren namiddag, ter Estaminet De Wederkomst, bewoond bij den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, Varkenmarkt. Dc Notaris Breckpot, te Aalst, sa openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede te Lede ge hucht genaamd Braackveld, gekadada- streerd sectie D, nummers 369, 370 en 371, groot 11 aren 60 centiaren. Instel 5 Maart, Verblijf 12 Maart 1891. Telkens om 4 uren namiddag, ter her berg bij de kinderen Julien Duquet, te Lede, Bosschestraat. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen A. Eene hofstede te Schoonaarde, Lan- geslraat, groot 2 aren 76 centiaren, be woond bij de kinderen De Sraedt. B. Een perceeltje land, te Schoonaarde, Langestraat, groot 1 aar 85 centiaren. Instel Maandag 9 M.„_, Verblijf id "16j Om 3 ure namiddag, ler herberg De IIaveren Schoof, bij sieur Joseph Heire- wegh, te Schoonaarde, Schuitepias. Voornoemden Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Dijnsdag 17 Maart 1891, om 9 ure voormiddag, ter bovengemelde hofstede, bij de kinderen De Smedt, open baarlijk verkoopen Huisgerief, landbouwersalem, eene koei met kalf, eenen mutten, eene geit met lam, 12 kiekens, eenen trekhond, verders hooi, strooi, aardappelen, enz. De Notaris De Pauw te Aalsl, zal op Vrijdag 20 Maart 1891,om 9 u.voormiddag inden bosch genaamd «Hel Jachtpark» te Hofstade, eigendom van den heer Louis Burny-Antheunis, bierbrouwer en eige naar, te Aalst, openbaarlijk verkoopen Circa 200 koopen schaarhout,beslaande uit elzen, erzelaren, esse hen. zijlingen eu ander brandhout en erwtrijs. De notaris DE PAUW, te Aalst, aai openbaarlijk verkoopen Eene partij Land te Aalst-Mijlbeke, op hel Groot Eeckhout sectie F n. 530k,groot 26 aren. Boom- prijs fr. 55,00. Instel, zaterdag 7, Verblijf zaterdag U Maart 1891. Om vier ure namiddag ter estaminet De 4 Winden te Aalst, Kei zerlijke plaats. JAARLIJKSCHE VENDITIE van BETTERAVEN, INGELEGD LOOF, Herbergtoog en andere Huismeubels, en eene schoone Zog (vol Viggens) te Moortel. De Notaris Eeatta, te Erpe, zal op Maan dag 23 Maart 1891om 1 ure stipt nanoon, te Moorsel, op de nagemelde plaatsen, openbaar lijk verkoopen Op het Kruisabkkl. Namens de kmdereD Verdoodt, te Moorsel40 Koopen allerbest Hooi en eene schoone Zog (vol ViggeDs.) i. Op het Houtekruis. Namens MM. Frede- rik Van Herreweghe, de weduwe Van Herrc- weghe, Petrus De Smet, Francois Van de Meerssche, Charles Troch, Charles De Rop, de weduwe Fr. Aelbrecht en Joannes Van den )S8che, te Moorsel. 3^06 Kilos goede Betteraven, 50 koopen goed hooi, 50 koopen strooi, 10 koopen goed ingelegd loof,alsmede eenen schoonen onlangs nieuwen herbergtoog, balance met gewicblet, banken, trappen, bloem eu lijnineelkisleD.enz. 3. Op bet Spruithoek. Namens Mijnbeer Frans Van Onderbergen, te Moorsel Verscheidene koopen schoon en goed strooi. N. B. De verkooping zal aanvang nemen ast de hofstede der kinderen Verdoodt, Kruis- abeel. De koopen van en onder de 3 franks moeten gereed betaald werden. Verders op gewene voorwaarden en lijd vaa betaling, mits te stellen eene goede en gekende borg.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3