Melrose HOFSTEDEN WOONHUIS HUIS GEYAEIR/T FA BR IE li VAX S'IA OS EX ORGELS. HAAR HERSTELLER, LICHTING VAN 1891 Huis te huren terstond. Dit der hand te koop, Lit der hand te koop. Te bekomen HUISMEUBELS HOPSTAKEN MATERIALEN BUITENGOED Behuisde Hofs te de MiVBELVEXIHTIE F.XiHTIE VAX I., A NI» It OU WE ItS.4 L HM Weet gij wat Eva op haar visiet- kaartje liet drukken Mevrouw Adam, geboren Rib. Veldwachter tot eeiten landbouwer die eenige varkens drijft Zeg, weet gij niet dat hier slechts voetgangers mo gen doorgaan Landbouwer, op de varkens wijzende Meent gij dat dit cavalerie is FRANKRIJK Onvoorzichtige wedding In eene der diergaarden, welke te Parijn op de Place du Tróne zijn ingericht, heeft verleden maandag een dramatisch voorval plaats gehad. Zekere Kieffer, 39 jaar oud, meubel maker, bevond zich met verscheidene vrienden in de diergaarde hij stelde aan deze laatste voor te wedden voor eenen liter wijn,dat hij de manen van den leeuw zou slreelen. De wedding werd aangegaan. KieftVr stak zijne linkerhand door de traliën der kooi en meende ze op de manen van den leeuw te leggen, toen het dier eensklaps woedend recht sprong en den onvoor- zichtigen wedder bij den arm greep. Het bloed vloeide overvloedig Kieffer slaakte een vreeselijken kreet en ver loor het bewustzijn. Op het geroep zijner gezellen kwam den temmer toegeloopen en gelukte er niet zonder moeite in den leeuw zijne prooi te doen loslaten. De arm van Kieffer was bijna afgebe ten. Het lidmaat moest aanstonds afgezet worden. Het katholiek Congres. Woensdag heelt te Parijs, onder voorzitterschap van Mgr Freppel.de opening plaats gehad van het katholiek wetenschappelijk congres. Vele geleerde katholieken hebben den oproep van hel comiteit beantwoord. Onder de aanwezigen bemerkte men de volgende belgische afgeveerdigden M. de Gerlaehe. gouverneur van Luxem burg Mgr Lami.prolessor aan de hooge- school van Leuven M. Curte, professor aan de hoogeschool van Luik;M. Laumau, oud rector der hoogeschool van LuikM. Juangman, van de hoogeschool van Leu ven M. Maocion, professor aan de hoogeschool van Gent en M. De Waal, professor aan de hoogeschool van Luik. Blijkens het onlangs uitgebrachte jaarverslag betreffende het Instituut- Pasteur te Parijs, zijn daar in het vorige jaar behandeld 1546 lijders, van wie tien overleden, zes binnen twee weken na dat de behandeling was begonnen en vier later. DU1TSCHLAND. Beis van keizer Wilhelm. De keizer is woensdag morgend van Berlijn vertrok ken naar Stettin, waar hij de timmerwer ken der maatschappij Vulkan ging bezoe ken. Ten half elf vertrok hij van daar naar Lubeck. 'sAvonds heeft Z.M. zich naar Kiel bege ven waar hij eenige dagen denkt te blijven. Keizer Wilhelm is ten 4 4/2 ure namid dag te Lubeck aangekomen. Hij werd ontvangen door den burge meester, den bevelhebber van het leger korps, graaf Waldersee, prins Heinrich en eene talrijke volksmenigte. Toen hij in rijtuig door de stad reed werd bij door het volk met veel geest drift begroet, Onder een prachtige triomfboog, opge richt op de Holstenbrug, begroette I'r Brehmet zijne majesteit in naam der burgerij. Keizer Wilhelm dankte hartelijk voor de schitterende ontvangst. Geneesmiddel Koch. Het twintig ste congres van geneesheeren heelt Woensdag te Berlijn plaats gehad. De dokters Koch en Bergmann waren aanwezig. Dr Bergmann sprak over de tubercu- line. In de bespreking die hierop volgde, bad de ongunstige denkwijze over het geneesmiddel de overhand. AFRICA. De sprinkhanen in Algiers. Slechte lijdingen komen uit Algiers. I>e groote roode sprinkhanen hebben het militaire erondgebied van Oi leans en der proviucie C. nstantine overweldigd. Men heeft aanstonds de dringendste maatregels genomen, eri in tweo dagen tijd, alleen op het grondgebied der ge mengde gemeente van Ain-Touta, kon men 2110 ladingen sprinkhanen opneme. De invalkolonie strekt zich uit op eene diepte van meer dan 400 kilometers. De uitbroeiing plaats hebbende veertien da gen na het leggen, zoo zal de provintie Constantine te strijden hebben tegen de groote sprinkhanen en tegen de kleine kriketten, die reeds beginnen te leven te Biskra, El Kantaro en Baina. Nooit heeft de provintie Constantine zich voor een zoo groot gevaar bevon den. Men vreest niet alleen den inval op de hooglanders, maar men vreest ze voor geheel de zeekust. Er blijft in de hulpkas slechts 480,000 Ir. Men spreekt dus van eenen oproep te doen aan het leger, de reserve en het territoriaal leger bijeen te roepen en ook de inboorlingen op te eischen. GESTICHT IN 1846. opvolger V. en G. BEVKR, 30, BRAkANTDABI, GENT Pianos Gevaert, van 650 frs. tot 1200. Pianos Eleké, van 1200 frs. tot 4000. 1' Gouden médaille van Parijs 1889. Occasie pianos, te beginnen van 350 fr. Huur pianos, aan zeer geringe prijzen. Verkoophuis der wonderschoone Amerikaansche orgels, dienstig voor iapelien en kleine kerken van 700 frs. tot 3000 en daarboven. Muziek- en inslriimentenhandel, magazijn van al wal muziekgenef aangaat. Men gelast zich met liet onderhouden en herstellen der instrumenten; abonnement voor hel acordeeren der Pianos. MEEST GEZOCHTE herstelt grijs, wit of verkleurd haar bepaalde lijk tot zijne oorspronkelijke kleur; houdt het uitvallen tegen, reinigt de kruin, verwijdert het schin en deelt er leven, groeikracht, glans en schoonheid aan mede. Verkocht in heele en halve flesschen. door Coiffeurs en Parfumeurs. Hoofd Dépót—26 Rue Etienna Marcel, Parijs. Te vinden bij Joseph LOCUS, Coiffeur, artikels van Parijs, 21, Lange Zoutstraat, te Aalst. OOSTENRIJK. Tegenwoordigheid van geest. Een voorbeeld van tegenwoordigheid van geest werd maandag avond gegeven door een bediende van de statie te Wee- nen De man is 76 jaar oud en daar het weder zeer koud was had bij zijne klak diep over zijn hoofd getrokken. Daardoor echter hoorde hij den trein niet die de statie verliet, en toen hij zich omkeer de was het te laat om nog op zijde te spingen. Hij greep een der ketens van de loco motief vast en liet er zich aanhangen. Aldus werd hij meêgesleept op eenen afstand van 500 meters alsdan stopte de locomotief en juist op 'i zelfde oogen- blik viel de man bezwijmd ten gronde. Enkel zijn rechter arm was gebroken, 't geen zeer weinig mag genoemd wor den, in evenredigheid van het doorge staan gevaar. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 6 ,s Vrouwelijk 42 OVERLIJDENS. M. Rogiers, vr Podevyn, 51 j. Postweg. J Callebaut, meubelm. 57 j Nieuwstraat. Fr. Coppens, wed. Podevyn, laudb 47 j. Binnenstraat. E. Van den Broeck, m. D'Haeseleer, landb. 64 j Ledebaan D. Saeys, vr, Van Driessche, z ber. 67 j. Mijlbeke P. Scbauvlieg, m Jacobs, dagl. 37 j Zout- straatpoort. J. Van der Heyden, m. Van der Vincken, z. ber. 78 j. Leopoldstraat. 20 Kinderen onder de 7 jaren. Stad Aalst. Verdeeling van het contingent. De Burgemeester der slad Aalst, 1 rcngt ter kennis van de militianen der klas van 1891, dat volgens brief hem toegezonden door den heer Gouverneur der Provincie bet getal manschap pen te leveren door liet 25" militiekanton of de stad Aalst beloopt lot 37. Aalst den 4 April !894. De Burgemeester, V. VAN WAMBEKE. Zijnde dc herberg Het Balspel, in de Korle Ridderstraat. Zich te bevragen bij R. De Gheest, brouwer. meer dan duizend bussels beste Hooi en Toe- maat, bij l'.ugène CALLEBAUT, Olieslager, Brusselschen steenweg, te Aalst. Studie van den Notaris MOENS, te Lede Eer.en in steen gebouwden Koornwiml- moleii en Olieslagt rij bewogen door wind en stoomtuig met al de roerende en draai ende wei ken, mitsgaders, een schoon Woonhuis en ruime stallingen, alles sterk gebouwd en hebbende schoenen hof, ge deeltelijk beplant met fruilboomen, ge slaan en gelegen te Lede, Nieuwstraat, omtrent de Dorpplaals, groot van gronde 33 aren 8 centiaren, palende ten ooste den OmmegaDgweg, zuid Louis Van der Meu- len, west Benoil Blondeel en noord den steenweg naar Hofstade. Zich te bevragen ten kanloore van den Notaris Moens, te Lede, of bij den eige naar den lieer Theodoor De Schaepmees- ter, te Lede. eerste kwaliteit van boonstaken voor hove niers en kweekers. Zich te bevragen bij D. DE ROECK, te Aalst, Zwarten Hoek. Openbare Verkooping van eene bekalfde KOEI, een schoon RUND, 15 hoenders met haan, Mest, 150 Hopstaken, Belleraven, Aardappels, Hooi, Strooi, Erwlrijs, Land- bouwersalem, brandhout, enz. te Aalst 8chaarbeke Ledebaan. aan de Motte, ten huize der weduwe Egi- dius Van den Broek, landbouwster aldaar, op Dijnsdag 14 April 1891, om 2 ure stipt namiddag, door het ambt van Deurwaar der De Vos te Aalst. Met gereed geld en verhooging van 10 c/o voor veilkosten. VENDIT1E VAN 6000 SPARREN te EREMBODEGEM aan de Denderbrug en aan de Statie. Op Maandag 6 APRIL 1891, om 1 ure na middag Door 't ambt van den notaris De Smet le Erembodegem. Openbare verkooping van afgebrokene BOUW- te Aalst Nfijlbeke. Dc Kandidaat-Notaris CH DE VIS, le Aalst, zal, door bevoegd ambt, op Dijnsdag 7 April 1891, om juisl l ure naDoen, ten aanzoeke van deu lieer De Cock-Hofma'a, grondeigenaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen Alle de afgebrokene Bouwmaterialen voorts- komende van het buis, schuur en stallingen laatst bewoond ?n gebruikt geweest bij Frans Van den Steen, le Aalst-Mijlbeke, Hammestnat, en bestaande in Eene hoeveelheid strooi, balken, groote stijlen, rijboomen, pluten, scbeergebondcn, zolderribbens. berd, schuurpoorten en deuren, ramen, pannen, sleenemuren, plaveien, ankers en oud-ijzer alsook een groot deel brandhout en uitgekapte hagen en eenige koopen snoei De koopen van en onder de drij franks gereed te betalenieder zal moeten borg stellen. OPENBARE VERKOOPING van een aangenaam en een perceel LAND daarneven XE HAELTERT AAN DE STA l IE. De f-otarissen DE f HEEST te Aalst cn l)F, VUYSr te Borsbeke, zullen met gewin van palmslag en gelagen in bel openbaar verkoo pen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE HAELTERT. Eerste koop. Een schoon en aangenaam Buitengoed, lest gebruikt geweest door den heere Vrederechter Prosper Arents, gestaan en gelegon te Haeltert, nabij de standplaats van den ijzerenweg, groot in grond 1 heklaar 22 aren 40 cenliaron waarvan een deeltje groot 3 aren 60 centiaren gelegen is op Nieu- werkerken, gekadastreerd te Haeltert, wijk b, N. 223n, 223h, 223r, 223o.«S?q, 220c, en hei deeltje onder Nieuwerkerken, wijk B, N 1414c en 1442b. palende ten ooste aan den ijzeren- weg en aan damo weduwe van den heer Nota ris Breckpol, ton zuide aan den steenweg van Aalst naar Gt-eraardsbergen, ten woste aan den volgende koop en aan den mecrsch van den heer Van Gbysegbem-De Kegel, ten noorde aan gronden in hot Buitengoed begrepen, doch nog beboorende aan dc familie Arents van Haeltert en aan Dame Fonderio Raes. Voorschreven eigendom is zeer wel en fraai beplant met fruit en Sicraadboomen, heelt g bouwen lege» de steenweg dienende bel eene voor Spreekplaats en Bureau en het andere voor bergplaats van lijtuigen, planten, cn gewassen, van acbler ijskelder en vijver. Een twintigtal 3choone Laururboomen, vele bofposturen en bofbanken zullen met bet Buitengoed mede verkocht worden. Tweede koop Een perceel Land, ook gelegen te Haeltert, op het Terrentboul, groot volgens titel 68 aren 64 centiaren en gekadas treerd wijk B, N. 223s, met eene grootte van 74 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan voorschreven Buitengoed, ten zuide aan deu steenweg van Aalst naar Geeraardsbergen, ten we8tc aan do erven van den beer Constant Üe Clercq en ten noorde aan den heer Van Gbysegem-De Kegel. Gebruikt zonder termijn door Franciscus Osselacr. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 5 M 8g, Verblijf, Dijnsdag '.9 Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning HET KLEIN GENT le Aalst, Nieuwstraat. Openbare verkoopinj? van eene TE EREMBODEGEM en van MERSGHEN TE WELLE De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in hel openbaar verkoopen -. Eerste koop. Eene behuisde, bebouwde en heslaldn Hofstede, gestaan en gelegen te E rem bodegen, aan den llolleweg. gekend bij kadaster wek B, nummers 294, 295. 296 cn 279, met eeno grootte van 37 aren 5<J centi aren, palende ten ooste aan M. Louis Burny- Anthrunis, ten zuide aan den Holeweg, ten weste aan M Janssens en ten noorde aan de weduwe De Backer en Jacobes Hu'sebout. Boomprijs 150 fr. Tweede koop De oost-zuidbefi van 40 aren 60 centiaren Meerscb, gelegen te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer 146, palende ten ooste aan Joannes Redant, ten zui-ie aan Franciscus Van de Ve'de-Schoon, ten weste aan d' erven Adrien-Louis Mattens enjufvrouw Rosalia'T Kint, ten noorde aan jufvrouw Angelica-Frau- cisca 'l Kint en de Ryte Boomprijs 40 fr. Derde koop Een perceel Mecrsch, gele gon te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer l 10a, met eene grootte van 9 aren, palende ten ooste M. Jan- Florent 't Kint. ten zuide de erven Jan-Frans De Wolf, le» weste de Ryte, ten noorde M. Modeste Van Nieuwenbove. gVoorschrevene goederen zijn bewoond en debruikt door den eigenaar heer Jozef Van den Steene. ZITDAGEN Instel. Zaterdag 25 April lftQ1 Verblijf, 9 Mei 103 Ten 4 ure namiddag ter estaminel Het Muisken bij M Leopold Podevyn, le Aalst Brusselscbensteeuweg. Openbare Verkooping van behuisde Land, Meerach en Bosch, le Herzele, Heldergem, Kerkxken WelleErembodegemHaaltert, Nieuwer kerken en Metre. De Notaris De Vuyst. te Borsbeke, zal ter lusschenkomsl van Meester De Gheest, Notaris le Aalst, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen de volgende goederen, le we ten Gemeente Herzele. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, aan den Groensaart, gekadastreerd wijk A, nummers 759e, 760d en 762k, met eene grootte van 7 aren 20 centi aren. gebruikt door Edmond Van Steenberghe, aan fr. 420 's jaars, tot den 1 November 1891. Verhoogd op fr. 3160,00 Gemeente Heldergem. Tweede koop. Eene behuisde Hofstede, met de Kapelle eropstaande, op d'Holbeke, gekadastreerd wijk A, nummers 201a, 203a, 199b en 199c, inet eene grootte van 15 aren 90 centiaren. Een perceel land, op d'Holbeek, achter de lochting van voorgaande hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 198a, met eene grootte van 16 aren 50 cent. Een perceel land, op d'Holbeke, achter deu boom gaard van voorschreven hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 197c, met eene grootte van 16 a. 40 c. De goederen onder den 2» koop zjjn gebruikt zon der termijn door de weduwe De Roeck-Antheunis, aan fr. 493 's jaars. Te aamen verhoogd op fr. 2080.00 Gemeente Kerkxken. Derde koop. Een perceel land, op het Bergveld, gekadastreerd wijk B, nummer 567a, met eene grootte an 8 aren 50 centiaren, gebruikt zonder termijn door Joseph us Moock, aan fr. 20 's jaars. Verhoogd op fr. 250,00 Gemeente Welle. Vierde koop. 12 aren meersch, in d'Elskens, gekadastreerd wijk B, nummer 32a. 11 aren 90 centiaren meersch, in d'Elskens, geka dastreerd wjjk B, nummer 32b. 17 aren 40 centiaren bosch in d'Elskens, wjjk B, nummer 34a. Deze drij perceelen zjjn onvcrpacht. Boomprjjs fr. 780 Verhoogd op fr. 300,00 Gemeente Erembodegem. Zesde koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Landdries, gekadastreerd wijk B, nummers 4546b en 4548b, met eene grootte van 41 aren 30 centiaren, gebruikt zonder termijn door Constant Ghevsens, aan fr. 30-00 's jaars. Boomprjjs fr. 240 Verhoogd op fr. 200 Zevende koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Lippcnsbek, gekadastreerd, wijk B. nummer 1430 met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, gebruikt zonder termijn door Benedictus Mertens, aan fr. 74,16 's jaars. Verhoogd op fr. 650,00 Achtste koop. Een perceel land, aan den Dries, Ter Joden, gekadastreerd wijk B, nummer 1560, met eene grootte van 42 aren 30 centiareu, gebruikt zon. der termijn door Donatus De Ryck-Roelandt, aan fr- 31-37 's jaars. Boomprijs fr. 200 Verhoogd op fr. 400,00 Negende koop. Een perceel meersch, op Ter Joden, aan den Kleinendries, gekadastreerd wijk B, nummer 1520a, met eene groutte van 40 aren 20 centiaren, gebruikt zonder termijn ooor de weduwe van Judocus De Ryck, aan fr. 32-00 's jaars. Boomprijs fr. 30 Verhoogd op fr.490,00 Gembente Haaltert. Elfde koop. Een perceel land, op den Middel- kauter, gekadastreerd wijk B, nummer 749, met eene grootte van 46 aren 50 centiaren, gebruikt zonder ter mijn dooi Franciscus Schockaert, aan fr. 31-50 's jaars. Verhoogd op fr. 1,2#C,00 Twaalfde koop Een perceel land, oj den Kleinen Droeskauter, gekadastreerd wjjk B, nummer 956, met eene grootte van 42 aren 10 centiaren, gebruikt zon der termijn door Franciscus Van Poel, aan Ir. 22-00 's jaars. Verhoogd op fr. 720,00 Dertiende koop Een perceel land, op den iVeder- kraaiwinkel, gekadastreerd wijk A, nummer 484, met eene grootte van 6 aren 90 centiaren, gebruikt zonder termijn door Philemon De Schutter, aan fr. 15-00 's jaars. Verhoogd op fr. 475,00 Viertiende koop. Een perceel land, op den Brul- kauterofTerrenthout, gekadastreerd wjjk B, nummer 210c, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, gebruikt zonder termijn door Carolus De Smet, aan fr. 35-00 's jaars. Verlioogdop fr. 500,00 Vijftiende koop.— Een perceel land, op den Hoogen Krauiwinkel, gekadastreerd wijk A, nummer 519, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, gebruikt, zon der termijn door Ludovicus Cautaert, aan fr. 40-00 's jaars. Verhoogd op fr. 600,00 Zestiende koop. Een perceel land, op den Kruis- kauter, gekadastreerd wijk B, nummer 435d, met eene greotte van 25 aren, gebruikt zonder termijn door Franciscus Roelandt, aan fr. 60,00 's jaars. Verhoogd op fr. 1,420,00 Zeventiende koop. Een perceel land, in den Eede, op het Nederbroekveld, gekadastreerd wijk A, nummer 477, met eene grootte van 22 aren 80 centi areu, gebruikt zonder termijn door Dominicus Stères, aan fr. 37 's jaars. Verhoogd op fr. 600,00 Gemeente Nieuwerkerken. Negentiende koop. Een perceel land, op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1459c, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, gebruikt zon der termijn door Emmanuel Van den Brut-lle en Bene dictus De Doncker, te zamen aan fr. 35 's jaars. Verhoogd op fr. 825.00 NOTA De perceelen gronds het voor werp uitmakende van de koopen 3, 10, 18, 20, 21 worden niet tri het openbaar medeverkocht en zijn te koop uit der hand, per perceel afzonderlijk, of bij le zamenvoeging van twee of meer percee len. Ten dien einde vervoege men zich bij den heer Ernest BAETEN, advokaat te Nieuwerkerken. Derde en laatste Zitdag Dijnsdag 14 April 1891. Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Graaf van Vlaanderen, bij den heer August Geerts, te Haeltert, nab(j de Statie. Openbare Verkooping van een r.ieuvv gebouwd TE DENDERHAUTEM. De Notaris Van Oudenhove, verblijvende te Denderhautem, sal, ten verzoeke van wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Éen welgelegen nieuw gebouwd Woonhuis, zijnde eene herberg, met afhangendheden en medegaanden Grond, gestaan en gelegen te Denderhautem, op den Maneeldriesch, groot circa 25 aren 9o centiaren, palende oost den heer Schoensetter-Buyl, zuid den Arme van Denderhautem. west de erven Coppens en au- deren en noord de Vondelenbaan. ENKELE ZITDAG Donderdag 23 April 1891 Om 3 ure namiddag, ter te verkoopen her berg, bewood door den eigenaar sieur Bomain Buyl Ten bovengemelde kantoor, kan men aller hande Kapitalen hekomen, mits grondpand, en aldaar berusten insgelijks al de minuten van wijlen den Notaris MAES, De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST te Aalst, zuilen openbaarlijk verkoopen STAD AALST. 1° Een huis, hoek der Hoogeveslen en Molendriescb, gekadastreerd sectie A, 654a groot 50 centiaren. Bewoond bij We Van Oudenhove aan fr 4,50 per week. 2° Een huis aan dc Cheeraardsherg- schestraat, gekadastreerd sectie A, N. 2162a, groot 1 aar. Bewoond bij M. Van Styvendaele aan fr. 600 's jaars. 3° Een huis met grooten achlerbouw, aan de Houtmerkt N. 25, gekadastreerd sectie A, N. 1726a groot 1 aar 20 centi aren. 4° Een huis, hoek der Zonnestraal en Hoogstraat, N. 73, groot volgens meting 32 centiaren. Bewoond bij P. Boone aan fr. 2,75 per week. 5° Een buis, aan de Hoogstraat, N. 71 groot 23 centiaren. Bewoond door Ph. Timmermans aan fr. 2,50 per week. 6° Eenen eigendom aan de Hoogstraat, voortijds 2 woningen N. 67 en 69, groot 1 aar 38 centiaren.Verhuurd aan M. Ph. Van Styvendaele mol de koopen 7 en8 aan fr. 800 's jaars. 7° Een huis aan de Hoogstraat, N. 63, groot 50 centiaren. 8° Een huis aan de Hoogstraat, N. 61. groot 51 centiaren. 9° Een huis aan de Hoogstraat, geka dastreerd sectie A, N. 1711, groot 80 centiaren. Bewoond door M. L. Vinck aan li20 per maand. Instel, 24 April Verblijf, 1 Mei löyi' Telkens om 3 ure namiddag, ter esta minel Au comle d'Egmonl bij M. Ed. Van Brantegham, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis le Lede. iu de Nieuwstraat, zijnde de herberg ln den Notelaar ge kadastreerd sectie F, N. 924, 924bis en 925 groot 4 aren. EENIGE ZITDAG 14. April 1891. Om 3 ure namiddag, ter le verkoopen herberg De Notelaar bij de gebroe ders Trocb. Voornoemden Notaris BRECKPOT, zal op zelfden dag 14 April 1891, om 4 uren namiddag, ten bovengemelde huize open- baarlijk verkoopen al de aldaar te bevin den meubels en meubelaire voorwerpen. 4000 Hopstaken en 2000 Boonstaken, te Aalst, Vaartkaal. OP MAANDAG 6 APRIL 1891, om 2 uren namiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT le Aalst, op gewone conditiën en tijd van betaling, mits borg stelling en het ongeld komptant te beta len. De koopers buiten het Kanton Aalst, zullen hunne koopsom met het ongeld ge reed moeten betalen onder aftrok van eenen intrest aan 2,50 0/<> 's jaars lot 1 Oc tober 1891. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW le Aalst zullen openbaarlijk ver koopen AALST-SCHAARBEKE. 1° Eene Hofstede, aan de Lindestraat, groot 1 lieclaar 44 aren 82 centiaren, ge kadastreerd sectie C, N. 116,117,120, 121, 122 en 124. Verdeeld in 4deelen. Te zamen gebracht op fr. 4000 2° En eene partij Land, op het Meule- veld, groot 55 aren 37 centiaren, geka dastreerd sectie C, N. 112. Verdeeld in 2 deelen. Te zamen gebracht op fr. 1600 Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt door Aug. De Smet-De Vlieger. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 16 April 1891. Telkens om 3 uren namiddag, ter esla- minet De Vier Winden bij M. E, Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Baardegem. 1. Eene partij land, op den Wever struik, gekadastreerd sectie C, nummer 417, groot 25 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 30,00. ingesteld fr. 650,00 2. Eene partij land, op den Tichelbol, gekadastreerd senlie E,nummer 242, groot 16 aren 10 centiaren. ingesteld fr. 250,00 3.Eene partij land,op deu Weverslruik» gekadastreerd sectie C, nummers 435 en 437, groot 65 aren 70 centiaren. Ver deeld in 2 deelen. Boomprijs fr. 20,00. ingesteld te samen fr. 1220,00 4. Eene partij land, op den Aleinen Molenkauler, gekadastreerd sectie C, nummers 428 en 429, groot 25 aren 60 centiaren. ingesteld fr. 820,00 5. En eene partij land, op den Kleinen Molenkauter, gekadastreerd sectie C,num mer 423, groot 21 aren 30 centiaren. ingesteld fr. 820,00 Instel 24 Maart 1891 Verblijf 7 April Om 3 ure namiddag, bij den heer P.-J. Joostens, te Baardegem, aan de kerk. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, open baarlijk verkoopen - A. Eene partij Land, le Hofstade, op het Hauwken. sectie C, nummer 874, groot 17 aren 83 centiaren. Ingesteld fr. 4000. B. Eene partij Land, te Hofstade, op hel Torensveld, sectie C, nummer 286a, groot 29 aren 50 centiaren. Ingesteld fr. 4960. Instel, Dijnsdag 31 Maart ,OOJ Verblijf, Maandag 13 April Om 3 ure namiddag, In de Zwaan, bij de Weduwe De Backer, te Holstade, JAARL1JKSCHE VENDITIE 2 karren en wagen, eene groote hoeveelheid HOOI, STROOI, MEST, PRINCESSTAKEN en eene onlangs nieuw békalfde VAARS, te Erpe. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijns dag 7 April 4891, (zijnde O L. Vrouw Bood schap), om l uur stipt nanoen, openbaarlijk verkoopen, op de volgende plaatsen, te welen: In hel Wijwater, namens de heeren P. Lie- vens eD J De Nys 5 koopen princesslaken, 10 koopen hooi en 5 koopen strooi. 2. Op het Dorp, namens de heeren Prosper De Vidts en P. De Wolf: eene onlangs gekalfde vaars, 10 koopen Mest, verscheidene koopen kepers van alle lengten en 3 koopen strooi. 3 Op de Kat, namens den heer Jan Meule-. man 20 koopen hooi. 4. Nog op hel Dorp, namens jufvr. wed. J. 8. Coppens Schellaert, iod haren hoeve een kasken, een wagen, 2 karren, 4 karrelad- ders, 2 nieuwe wieleu, 4 oude wielen, 2 ploe gen, 2 eggen, eene sleep, aalstuk met berrie, sledde, een paardeuhamassuur, twee breidels' een rossier. ledige vaten en stelling. 5. Aan de Statik-Erpe-Meire, namens den heer D. Van Den Eeckhout-De Boeck 25 koo pen hooi. 6. Op bot Zkvenkoot, namens den heer J. üe Coninck 30 koopen hooi en 40 koopen mest. 7. Aan de Bosschestraat, namens den heer D. Sergeant 42 koopen hooi en 5 koopen strooi. De verkooping zal aanvang n6tnen op boven gemelde uur in hel Wijwater, aan de hofstede van den heer Joseph Üe Nys. Op gewone voorwaarden en lijd van beta ling, mits stellende goéde en gekendo borgc

De Denderbode | 1891 | | pagina 3