HOFSTEDE HOFSTEDEN WOONHUIS Revalenta Arabica. Huis te huren terstond. Te koop Sleeding der Politieagenten Kaatskampstrijd, Te bekomen Dit der hand te koop, Uit der hand te koop. HUISMEUBELS BUITENGOED HUIS MEUBELVENDITIE ïestii Folw. «end: COC iddaj, 7 dui. 3eillf; Bovai '■rgèru njgec JO Ir. dent Pariji indie: teni| heeft, i hee verliei ks i ve« root de Lande vallet rugge jzerei- oran regt moes imend ie mi ij mai 'deeli l hij i )likks 1 gen iu ee in loet i nis. I lijk, oude; Bh. elijket onge volg» in, kwaai rvulla jppet dunk ir oud! i, welki 'oonliji krank blik vaal g sehalv oorzies binns i ijzer en mi ie bee genbü r letsi •luimet i zeer ergela- uisje Ier ds in ds boter vap. den heer Billoez, daar daags ie voren gebracht. In het midden der kamer lag do klak can het slachtoffer, vol met eierschelpen; 'tgeen schijnt aanteduiden dal de moor denaar of moordenaars zich na de mis daad hebben vergast. Op eenen stoel nevens de deur lagen twee steenen pijpen en een klein mes. Fouiez heeft eene overgroote wonde aan het hoofd, denkelijk toegebracht met een kapmes liet linkeroor en de linker wang zijn geheel afgehouwen. Wat vreemd voorkomt, is dal die bloedige stukken nergens zijn gevonden. Als men het lijk ontdekte had het een hemd en eene broek aan. Het is te denken dal de moordenaars Pourez in den kelder zullen gevolgd heb ben, waar hij den gevraagden drank was gaan halen. Zij zullen hem daar eenen slag toegebracht hebben, want men heeft bloed ontdekt op den keldervloer. Het slachtoffer zal hun dan ontsnapt zijn en weer in de herberg gekomen zijn waar de worsteling zal voortgezet zijn deze moet verschrikkelijk geweest zijn, want men heeft bloed bemerkt in de drie plaatsen van het huis. In de herberg heeft men twee verbrijzelde pinten eenen ver brijzelden stekjespot gevonden. Eene mande gebroken eieren is op eenige meters van het huis op den steen weg gevonden. Het uurwerk van Fourez is stilgevallen op half tien Het slachtoffer was 58 jaar oud en leelde alleen hij werd van elk geacht en bemind. De gendarmen vanFrameries en Celles bewaken het huis. Men legt die misdaad ten laste der talrijke landloopers, welke in de streek rondzwerven. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgaliezonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene rende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizeligi heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lerer, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. II. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bró ban, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing A'. 65,476 de E. H. pastoor Compar- v>n 18 jarige maagziekte, sleehte spjjsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 99,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heelt mij op 01 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch m(j aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen ale deze kwalen, waren alle remediên even krachte loos gebleven, de Revalenta heelt mij volkomen gereed -Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. 11* Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsvertecring, aan et, ieti ""doeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheidalle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan^aslFrankrijk.) K" 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N» 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en dooiheid van '5jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas eu der Hematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gaathier, te Luzarches van eene hardnekkige 'frsioptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron- lioef thitis. De vrouw- van den heer Meier van Volvie, van een n vret uit Fores enr dei lergicr, achter, 3 zijne ze ginf ;n. hek:- De:; tegen- ekt eei ikkelijl oogec. igt hei vastge ig WH eene» longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen heest. Verslag van geneesluer Routh, opperheelmeeste van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samantaan Je Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddce- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud «verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te jjenekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zjjn door de Revalenta volkomen genezen 3 hoéft feweesL Voor de lijders, aan teering en achitis is J voordeeliger dan dc levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleescb spaart zij 50 jra-1 den prijs der medecijnen. In doozci. van 4/4 kilo 2,25 \fi kilo fr. 4,00 4 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo 16,00 6 kilo fr. 36.00 12 kilo fr. 72,00. De Beschuiten van Revalenta in doozei. van *,00 en 7'00 MRevalcnia-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr.2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots: Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebaul eoMeirschaut, apothekers en A. Delhaize en C°, spe- ttrijen. Te Ntnove, by M. Druwé-Jelie koopman leoster lag ut ir mis' een jrokea ekoerl voor» jre, d» angiflf in specerijen. maat htoftef £ebao- en. oeker» Zijnde de herberg liet Balspel, in de Mrte Ridderstraat. Zich te bevragen bij R. De «heest, brouwer. Eenen locblen Camion, eene Vic'oria, eenen Tilbury, eene Doecar, eene Pannekar, eene gentsche Ressortkar voor 4 peitcnen en eene oude Calèche in goeden staat. V*N DER Aalst, Nieuwstraat, Stedelijk Bestuur van Aalst. in 1891. De belanghebbenden bekomen bericht dat op Vrijdag 24 April aanstaarde, otn 11 ure voormiddag, ten Sladhuize, hel Gemeentebestuur zal overgaan tot de openbare aanbesteding voor de levering van hel slof noodig lot de kleeding der polilie-agenten in 1891, Ie weten 70 ni'-ters blauw laken (marengo. 17,85 meters zwarte satin laine. 52,50 meters grijze voedering (katoen.) 58,80 meiers coutil. Het blauw laken zal moeten gelijkvor mig zijn aan bel staal berustende op de bureelen van het stadssekretariaat alwaar eenieder er kennis kan van bekomen alle dagen van 10 tot 12 ure 's middags en van 3 tot 5 ure 's avonds, de zon- en feestdagen uitgezonderd. Gedaan te Aalst, den 7 April 1891. De Burgemeester en Schepenen, VAN WAMBEKE. De Sekretaris, Edm. SCHEERLINCKX. Gemeente HERDERSEM (Dorp) voorliet jaar 1891, met den dikken Bal op de bloote hand, voor de liefhebbers die ten uiiersie dit jaar Sljaar oud worden. 4* Prijs, vijf zilveren Zakuurwerken. 2° Prijs, vijf schoone Pijpen. Het spel is reeds voor goed begonnen, men moet zich laten inschrijven voor 15 Mei om te kunnen deelnemen, bij de wed0 Ser. Muylaerl, In den Engel. eerste kwaliteit van boonstaken voor hove niers en kweekers. Zich te bevragen bij DE ROECK, te Aalst, Zwarten Hoek. meer dan duizend bussels beste Hooi en Toe- maat, bij Kugène CALLEBAUT, Olieslager, Brusselschen steenweg, te Aalst. Studie van den Notaris MOENS, te Lede Eer.en in steen gebouwden Roornwind- iiioleii eu Ulieslagi rij bewogen door wind eu stoomtuig mei al de roerende en draai ende wei ken, mitsgaders, een schoon Woonhuis en ruime stallingen, alles sterk gebouwd en hebbende schoonen hof, ge deeltelijk beplant met fruilboomen, ge slaan en gelegen te Lede, Nieuwstraat, omtrent de Dorpplaats, groot van gronde 33 aren 8 centiaren, palende ten oosle den OmniegaDgweg, zuid Louis Van der Meu- len, west Benoit Blondeel en noord den steenweg naar Hofstade. Zich te bevragen len kautoore van den Notaris Moens, te Lede, of bij den eige naar den heer Theodoor De Schaepmees- ter, te Lede. Openbare Verkooping van eene bekalfdc ROEI, een schoon RUND, 15 hoenders met haan, Mest, 150 Hopstaken, Betteraven, Aardappels, Hooi, Strooi, Erwlrijs, Land- bouwersalem, brandhout, ene. te Aalst 8cliaarbeke Ledebaan. aan de Motte, ten hnize der weduwe Egi- dius Van den Broek, landbouwster aldaar, op Dijnsdag 14 April 1891, om 2 ure stipt namiddag, door het ambt van Deurwaar der De Vos te Aalst. Met gereed geld en verhooging van 10 p/0 voor veilkosten. OPENBARE VERKOOPING vau con aangenaam en een perceel LAND daarneven XE IIAELTERT AAN DE STA I IE. De Notarissen DE GHEEST te Aalst en DE VUYST te Borsbeke, zullen met gewin van palmslag cu gelagen in hel openbaar verkoo pen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE HAELTERT. Eerste koop. Een schoon en aangenaam Buitengoed, lest gebruikt geweest door den heere Vrederechter Prosper Arents, gestaan en gelegen te Haeltert, nabij de standplaats van den ijzerenweg, groot in grond 1 heklaar 22 aren 4\> centiaren waarvan een deeltje groot 3 aren t>0 centiaren gelegen is op Nieu- werkerken, gekadastreerd te Haeltert, wijk B, N. 223n, 223h, 223r, 223o.223q,220c, en hei deeltje onder Nieuwerkerken, wijk B, N. 1441c en 1442b. palende ten oosle aan den ijzeren- weg en aan dame weduwe van den heer Nota ris Breckpot, ten zuide aan den steenweg van Aalst naar Geeraardsbergen, ten weste aan den volgende koop en aan den meersch van den heer Van Ghyseghem-De Kegel, ten noorde aan gronden in het Buitengoed begrepen, doch nog behoorende aan de familie Arents van Haeltert en aan Dame Fonderie-Raes. Voorschreven eigendom is zeer wel en fraai beplant met fruit en Sieraadboomen, heeft gebouwen tegen de steenweg dienende het eene voor Spreekplaats en Bureau en het audere voor bergplaats van rijtuigen, planten, en uewassen, van achter ijskelder en vijver. Een twintigtal scboone Laurierboomen, vele hofposluren en hofbanken zullen met het Buitengoed mede verkocht worden. Tweede koop Een perceel Land, ook gelegen te Haeltert, op het Terrenthoul, groot volgens titel 68 aren 64 centiaren en gekadas treerd wijk B, N 243s. mei eene grootte vaD 74 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan voorschreven Buiiengoed, len zuide aan den steenweg van Aalst naar Geeraardsbergen, ten weste aan do erven van den heer Constant De Clereq en ten noorde aan den heer Van Ghysegem-De Kegel. Gebruikt zonder termijn door Franciscus Osselaor. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 5 MeH89i Verblijf, Dijnsdag 49 MeM85M Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning HET KLEIN GENT te Aalst, Nieuwstraat. Openbare verkooping van eene behuisde TE EREMBODEGEM en van MEERSGHEN TE WELLE De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, bebouwde en be3talde Hofstede, gestaan en gelegen te Erembodegen, aan den llolleweg, gekend bij kadaster wek B, nummers 294, 295, 296 en 279, met eene grootte van 37 aren 51) centi aren, palende len ooste aan M. Louis Burny- Antheunis, ten zuide aan den Holeweg, ten weste aan M. Janssen» en ten noorde aan de weduwe De Backer en Jacobes Hutsebout. Boomprijs 450 fr. Tweede koop De oost-zuidbeft van 40 aren 60 centiaren Meersch, gelegen te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer 446, palende ten oosle aan Joannes Redant, ten zuide aan Franciscus Van de Velde-Schoon, ten weste aan d' erven Adrien-Louis Mattens en jufvrouw Rosalia 'T Kint, ten noorde aan jufvrouw Angelica-Fran- cisca 'l Kint en de Ryte. Boomprijs 40 fr. Derde koop. Een perceel Meersch, gele gen te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer I Iüa, met eene grootte van 9 aren, palende ten oosle M. Jan- Florent 'l Kint, ten zuide de erven Jan-Frans De Wolf, ten wesle de Ryte, len noorde M. Modeste Van Nieuwenhove. gVoorschrevene goederen zijn bewoond en debruikt door den eigenaar heer Jozef Van den Steene. ZITDAGEN Instel. Zaterdag 25 April .aQ, Verblijf, 9 Mei Ten 4 ure namiddag ter eslaminet Het Muisken bij M Le c-po d, le Aalst Brusse Iscbensleeuweg. Openbare Verkooping van behuisde Land, Heerech en Bosch, te Herzele, HeldergemKerkxken, Welle, Erémbodegem, Haaltert, Nieuwer kerken en Metre. De Notaris De Vuyst te Borsbeke, zal ter tusschenkomst van Meester De Gheest, Notaris te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen de volgende goederen, te we ten Gemeente Herzele. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, aan den Groensaart, gekadastreerd wijk A, nummers 739e, 760d en 762k, met eene grootte van 7 aren 20 centi aren. gebruikt door Edmond Van Steenberghe, aan fr. 420 's jaars, tot den 4 November 4894. Verhoogd op fr. 3460,00 Gemeente Heldergem. Tweede koop. Eene bphuisde Hofstede, met de Kapelle eropstaande, opd'Holbeke, gekadastreerd wijk A, nummers 201a, 203a, 499b en 199c, met eene grootte van 45 aren 90 centiaren. Een perceel land, op d'Holbeek, aobter de loebting van voorgaande hofstede, gekadastreerd wnk A, nummer 198a, met eene grootte van 46 aren 50 cent. Een perceel land, op d'Holbeke, achter den boom gaard van voorschreven hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 497c, met eene grootte van 46 a. 40 c. De goederen onder den 2° koop zijn gebruikt zon der termijn door de weduwe De Roeck-Antheunis, aan fr. 493 's jaars. Te samen verhoogd op fr. 2080,00 Gemeente Kerkxken. Derde koop. Een perceel land, op het Bergveld, gekadastreerd wijk B, nummer 567a, met eene grootte an 8 aren 30 centiaren, gebruikt zonder termijn door Joseplius Moock, aan fr. 20 's jaars. Verhoogd op fr. 230,00 Gemeente Welle. Vierde koop. 42 aren meersch, in d'Elskens, gekadastreerd wijk B, nummer 32a. 14 aren 90 centiaren meersch, in d'Elskens, geka dastreerd wijk B. nummer 32b. 47 aren 40 centiaren bosch in d'Elskens, wyk B, nummer 34a. Deze drij pcrceeleu zijn onverpacht. Boomprijs fr. 780 Verhoogd op fr. 300,00 Gemeente Erembodegeh. Zesde koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Landdries, gekadastreerd wyk B, nummers 4346b en 4548b, met eene grootte van 41 aren 30 centiaren, gebruikt zonder termijn door Constant Gheysens, aan fr. 30-00 's jaars. Boomprijs fr. 210 Verhoogd op fr. 200 Zevende koop. Een perceel land, Ter Joden, op den Lippensbek, gekadastreerd, wijk B, nummer 4430 met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, gebruikt zonder termijn door Benedictus Mertens, aan fr. 74,16 's jaars. Verhoogd op fr. 630,00 Achtste koop. Een perceel land, aan den Dries, Ter Joden, gekadastreerd wyk B, nummer 1360, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, gebruikt zon. der termijn door Donatus De Ryck Roelandt, aan fr- 31-37 's jaars. Boomprijs fr. 200 Verhoogd op fr. 400,00 Negende koop. Een perceel meersch, op Ter Joden, aan den Kleinendries, gekadastreerd wijk B, nummer 4320a, met eene grootte van 10 aren 20 ceniiaren, gebruikt zonder termijn door de weduwe van Judocus De Ryck, aan fr. 32-00 's jaars. Boomprijs fr. 30 Verhoogd op fr.490,00 Gemeente Haaltert. Elfde koop. Een perceel land, op den Middel- kauter, gekadastreerd wijk B, nummer 749, met eene grootte van 16 aren 30 centiaren, gebruikt zonder ter mijn door Franciscus Schockaert, aan fr. 31-30 's jaars. Verhoogd op fr. 1,20C,00 Twaalfde koop.— Een perceel land, op den Kleinen Droeskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 956, met eene grootte van 12 aren 10 centiaren, gebruikt zon der termijn door Franciscus Van Poel, aan lr. 22-00 's jaars. Verhoogd op fr. 720,00 Dertiende koop.— Een perceel land, op den Neder- kraaiwinkel, gekadastreerd wijk A, nummer 484, met eene grootte van 6 aren 90 centiaren, gebruikt zonder termijn door Philemon De Schutter, aan fr. 13-00 's jaars. Verhoogd op fr. 173,00 Viertiende koop. Een perceel land, op den Brul- kauter of Terrenthoul, gekadastreerd wijk B, nummer 210c, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, gebruikt zonder termijn door Carolus De Smet, aan fr. 35-00 's jaars. Verhoogdop fr. 300,00 Vijftiende koop.— Een perceel land, op den Hoogen Kraai wink cl, gekadastreerd wijk A, nummer 519, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, gebruikt, zon der tormijn door Ludovicus Cautaert, aan fr. 40-00 's jaars. Verhoogd op fr. 600,00 Zestiende koop. Een perceel land, op den Kruis- kauter, gekadastreerd wjjk B, nummer 435d, met eene greotte van 23 aren, gebruikt zonder termijn door Franciscus Roelandt, aan fr. 60,00 's jaars. Verhoogd op fr. 1,420,00 Zeventiende koop. Een perceel land, in den Eede, op het Nederbroekveld, gekadastreerd wijk A, nummer 477met eene grootte van 22 aren 80 centi aren, gebruikt zonder termijn door Dominicus Sterck, aan fr. 37 's jaars. Verhoogd op fr. 600,00 Gemeente Nieuwerkerken. Negentiende koop. Een perceel land, op den Brilkauter, gekadastreerd wyk B. nummer 4459c, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, gebruikt zon der termijn door Emmanuel Van den Bruelle en Bene dictus De Doncker, te zamen aan fr. 35's jaars. Verhoogd op fr. 825,00 NOTA De perceelen gronds het voor werp uitmakende van de koopen 5, 10, 18, 20, 21 worden niet in het openbaar medeverkocht en zijn te koop uit der hand, per perceel afzonderlijk, of bij te zamenvoeging van twee of meer percee len. Ten dien einde vervoege men zich bij den heer Ernest BAETEN, advokaat te Nieuwerkerken. Derde en laatste Zitdag Dijnsdag 14 April 1891. Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Graaf van Vlaanderen, bij den heer August Geerts, te Haeltert, naby de Statie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en nieuwgebouwd TE MEIRE, aan de Steenstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal namens wien hel behoort, met winst van palmslag en gelagen io het openbaar verkoopen GEMEENTE MEIRE Een schoon cd nieuwgebouwd Woonhuis met grond, gestaan engelegen aan de Steen- straat, nabij het Dorp, gekend bij kadaster wijk B, nummers 193* en t93B, met eene grootte van 4 0 aren 90 centiaren, palende ten oosle aan de Steenslraat, ten zuide over den waterloop aan de erven De Smet, ten wesle aan de Steenstraat cn ten noorde met half haag aan de erven De Sadeleer. Laatst bewoond geweest door wijlen Juf vrouw Melanie Van den Brulle. ZITDAGEN Instel, Woensdag 15 .aü4 Verblijf, 29 Apr" tw"- Ten 4 ure namiddag, ter herberg St.-Eloi bij den heer Eduard Licvens te Meire, aan de Hoogstraat GELD. Bij bovengenoemden Notaris zijn altijd groote en kleine kapitalen te bekomen aan ge- maligen intrest mits bezet. Openbare Verkooping v?n een nieuw gebouwd TE DENDERHAUTEM. De Notaris Van Oudenhove, verblijvende te Denderhautem, zal, len verzoeke van wie het behoort, orenbaarlijk verkoopeu Een welgelegen nieuw gebouwd Woonhuis, zijnde eene herberg, met afhangendheden en medegannden Grond, geslaan en gelegen te Denderbautem. op den Maneeldriesch, groot circa 25 aren 9o centiaren, palende oost den heer Schoensetter-Buyl, zuid den Arme van Denderbautr-m, west de erven Coppens en au- deren en noord de Vondelenbaan. ENKELE ZITDAG Donderdag ^3 April 1891 Om 3 ure namiddag, ter te verkoopen her berg, bewood door den eigenaar sieur Romain Buyl. Ten bovengemelde kantoor, kan men aller hande Kapitalen bekomen, mits grondpand, en aldaar berusten insgelijks al de minoten van wijlen den Notaris MAES, De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen STAD AALST. 1° Een huis, hoek der Hoogevesten en Molendriesch, gekadastreerd sectie A, 654a groot 50 centiaren. Bewoond bij We Van Oudenhove aan fr, 4,50 per week. 2° Een huis aan de Gheeraardsberg- schestraat, gekadastreerd sectie A, N. 2162a, groot 1 aar. Bewoond bij M. i Van Styvendaele aan fr. 600 's jaars. 3° Een buis met grooten achlerbouw, aan de Houtmerki N. 25, gekadastreerd sectie A, N. 1726a groot 1 aar 20 centi aren. 4° Een huis, hoek der Zonnestraat en Hoogstraat, N. 73, groot volgens meting 32 centiaren. Bewoond bij P. Boone aan fr. 2,75 per week. 5° Een huis, aan de Hoogstraat, N. 71 groot 23 centiaren. Bewoond door Ph. Timmermans aan fr. 2,50 per week. 6° Eenen eigendom aan de Hoogstraat, voortijds 2 woningen N. 67 en 69, groot 1 aar 38 centiaren. Verhuurd aan M. Ph. Van Styvendaele met de koopen 7 en 8 aan fr. 800 's jaars. 7° Een buis aan de Hoogstraat, N. 63, groot 50 centiaren. 8* Een buis aan de Hoogstraat, N. 61. groot 51 centiaren. 9° Een huis aan de Hoogstraat, geka dastreerd sectie A, N. 1711, groot 80 centiaren. Bewoond door M. L. Vinck aan ii20 per maand. Instel, 24 April .fiQ. Verblijf, 1 Mei 1W1* Telkens om 3 ure namiddag, ter esla minet Au comte d'Egmont bij M. Ed. Van Brantegham, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis te Lede. in de Nieuwstraat, zijnde de herberg In den Notelaar ge kadastreerd sectie F, N. 924, 924bis en 925 groot 4 aren. EENIGE ZITDAG 14 April 1891. Om 3 ure namiddag, ter le verkoopen herberg De Notelaar bij de gebroe ders Troch. Voornoemden Notaris BRECKPOT, zal op zelfden dag 14 April 1891, om 4 uren namiddag, ten bovengemelde huize open- baarlijk verkoopen al de aldaar te bevin den meubels en meubelaire voorwerpen. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW le Aalst zullen openbaarlijk ver koopen AALST-SCHAARBEKE. 1° Eene Hofstede, aan de Lindestraat, groot 1 hectaar 44 areu 82 centiaren, ge kadastreerd sectie C, N. 116, 417,120, 121, 122 en 124. Verdeeld in 4deelen. Te zamen gebracht op fr. 4000 2° En eene partij Land, op het Meule- veld. groot 55 aren 37 centiaren, geka dastreerd sectie C, N. 112. Verdeeld in 2 deelen. Te zamen gebracht op fr. 1600 Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt door Aug. De Smet-De Vlieger. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 16 April 1891. Telkens om 3 uren namiddag, ter esla minet De Vier Winden bij M. E, Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen A. Eene partij Land, te Hofstade, op het Hauwken, sectie C, nummer 874, groot 17 aren 83 centiaren. Id gesteld fr. 1000. B. Eene partij Land, te Hofstade, op het Torensveld, sectie C, nummer 286a, groot 29 aren 50 centiaren. Ingesteld fr. 1960. Instel, Dijnsdag 31 Maart .aQ. Verblijf, Maandag 13 April Om 3 ure namiddag, In de Zwaan, bij de Weduwe De Backer, te Hofstade, De Notaris DE PAUW te Aalst, »T. opsnbaarlijk verkoopen, terzittigzaal van den heer Vredereckter, te Aalst 1. Een Renteniershuis, te Aalst, Keizer lijke Plaats, groot 7 aren 80 centiaren. Cebruikt door M. den Notaris De Gheest. gebracht op fr. 20,700 2. Eenen olie en koorn watermolen met woonhuis, stallen, tuin, boomgaarden meerschen, te Hofstade. Blekte, groot 2 bektaren 56 aren 43 centiaren.—Cebruikt door M. Bernard Matthys. te samen gebracht op fr. 8000. Derden zitdag Dinsdag 14 April 1891 Openbare vergoeding van goede en welgelegene BOUWGRONDEN te AALST-MIJLBEKE Quayermeisen, üovenitrskauler en Binneslraat De Notaris EESlAli, te Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni «816 en mei gewin van palm. slag openbaarlijk verkoopen Eerste koop- Een perceel land, gelegon te Aalst Mijlbeek, op de Quayermeiren of Roo- senboscb, gekadastreerd wijk E, nummers 103, 103bis, 4U4 en 4ü4bis, groot 54 aren 70 cent. en volgens meting 50 artu 4 cent., pa lende ten ooste de beer Analole De Moester, ten zuide de Roozendreef, ten wesl6 en ten noorde voornoemden beer De Meester. Verdeeld in oost en westhelft. Tweede koop. Een pei ceel land, gelegen te Aalsl-Mijlbeke, op den Hoveniorskauter, gekadastreerd wijk E, nummer 460, groot 15 aren 20 cent. en volgens meting 44 aren 52 centpalende ten ooste den beer Jacobus Van De Meorsche, ten zuide bet Roozenwegsken en daarover den heer Podevyn-De Bruyn, ten weste den heer Jan Riga, en ten noorde met half gracht, zelfden heer Riga. Derde en laatste koop. Een deel hofstede grond met gebouwen van schuur er zich op bevindende, geslaan en gelegen te Aalst Mijlbeke, aan de Binnestraal, gekadastreerd wijk E, deel van nummors 4o7a en 468a,groot volgens meting 33 aren «4 cent., palende ten oosle den heer Jan Riga, len zuide denzeifden en de erven Van Mot, ten weste zelfde erven Van Mol, en ten noorde de Binnestraat. Gebruikt door juf. Wed. Van Mol Podevyn. Onmiddelijke ingebruiktreding. Deze eigendom is verdeeld in 15 loten, volgens meting en plan (van den beer ArenU, te AalsL DERDE ZITDAG Zaterdag IS April 1891. Om 3 ure namiddag, ter zittingszaal van h6t Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3