HOFSTEDE MEUBELEN HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDE HOFSTEDE Revalenta Arabica. SCHOON HUIS Société anonyme La Linière Alostoise. AVIS. Bericht. Kaatskampstrijd, Huis L A B H O 8 S E, vrouw A. De la Koyère, Demande dVmploi. Te koop Nieuwe Palatten ZAAILANDEN goud- en zilverwerk, goede piano, BUITENGOED 2 BITJIZIEItT- HUISMEUBELS Onverdiend.— De genaamde Dekker die de polilie op het spoor heeft gebracht van den moordenaar Meunier, bevond zich maandag, in den namiddag, in eene herberg op den Antwerpschensteenweg, onder Mortsel, toen een onbekende hem aanspraak en vroeg of hij daar kwam om te zien wat er gebeurde. Op hetzelfde oogenblik bracht hij hem mei een stoel een slag toe, waardoor hij ten gronde viel, en gaf hem daarna nog verschillende stompen op het aangezicht. Men denkt dat de dader een vriend is van den moor denaar Meunier. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatiezonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Bany van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- cn buikpijnen, slijmen, wmden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizeligi heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droclgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozeu, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bjj het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel by uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ten. N. 90,625. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Darry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remedièn even krachte loos gebleven, de Revalenta heeftfmij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N. 11. Genezing N. 08,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwpnkkelingen en langmoedigheid alle dt ze kwalen zijn verdwenen onder den wcldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan{as(Frankrijk.) N" 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra- I ngen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van 15 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der Hematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. D De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen heest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeestc van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samantaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddec- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van bet hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zjjn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij voordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozci, van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,001 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 36,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7'00 r.Revalenia-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor België M. BMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Rrussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebaut en Meirschaut, apothekers en A. Dclhaize en C°, spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. te huren terstond, hoek van de Albert Liénanstraat en der Graanmarkt. Zich te bevragen Kapellestraat, 27, Aalst: L'Administration a l'honneur de préve- nir les porteurs d'actions de la Société que le dividende de 4890 sera payable partirdu lrMai prochain au siège social savoir25 francs par titre pour les acti ons privilégiées et 15 francs pour les ac tions ordinaires. Pour le Conseil d'Administration, V Administrateur-Gérant, Paul LEIBEN». Eene Maatschappij van Levensverzeke ring, sedert lang gevestigd in België, waar zij menigvuldige verzekerden telt, vraagt voor hare vertegenwoordiging te Aalst en omstreken, een deftig man in bezit van goeden stand en betrekkingen. Antwoord met getuigschriften tot het bestuur van het blad onder de letters X. Z. 23. Gemeente HERDERSEM (Dorp) voorliet Jaar 1891, oei den dikken Bal op de bloote hand, voor oe liefhebbers die ten uiterste dit jaar 2i jaar oud worden. f Prijs, vijf zilveren Zakuurwerken. 2* Pnja, vijf schoone Pijpen. bom'S'i j8 r'-eds voor goed begonnen, men EZ™ n ln8ch/Uven voor 15 Mei om te Fransche verwerij opvolgster 32, Nieuwslraat, 32, AALST. Alle slag van zijden, wollen en katoenen Kleuring, wasch- en kuisching in het droge van meubelgerief. Kleuring,zonder ontnaai- en, van volledige damen en heerenkostumen. Crêmeer-en kleuring van alle slag van gor dijnen, vernieuwing van wollen deksels. Kleur- en kuiscbing in het droge van leêren handschoenen -- Verwen in alle kleuren, waschen,friseeren en cremeeien van pluimen. SUCCIJKSAALillorniHabchoobtraal N.7. Gent Négociant qui a eu des revers cherche emploi compialde, voyagcur ou autre Ecrire au Bureau du journal DeDenderbodc» P. Y. Eenen lochten Camion, eene Vicioria, eenen Tilbury, eene Doccar, eene Pannekar, eene gcntsche Ressortkar voor 4 personen «n eene oude Calèche in goedensta3t Bij J. Van der Bibst, Aalst, Nieuwslraat. N« 48. Van heden af te bekomen bij PYCK, aan de Vaart alhier. Eerste kwaliteit van nieuwe Maltapa- tatten, aan 30 centiemen den kilo. De Notaris De Pauw te Aalst, zal, namens de eigenaars openbaarlijk ver- koopen Een schoon ftenteniershuis met Hof, te Aalst, in het begin der Molenstraat num mer 26, groot 3 aren 40 centiaren. Instel, 9. Verblijf, 23 Mei 1891. Om 3 ure namiddag ter estaminet Sint Antoniusbij jufvr. wed. Van Humbeeck- Baeyens, te Aalst Moleustraat. Bij uitwinning OPENBARE VERK00P1NG van eene en LANDEN, Te Erembodegem Notaris DE SMET, le Erembodegem, daartoe aangesteld door deu heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Aude- naarde, zal, ingevolge het artikel 90 der wet van 15 Augusli 1854. op de gedwongene onteigening, openbaariijk verkoopen, nabe- scbreven goederen, gelegen onder Erembode gem, te weten Eerste Koop. Eene behuisde hofstede met afbanglijkheden en medegaande erve, aan den hoek der Kleistraat en der Resschebeke- straat, gekend bij Kadaster Sectie A nummers 3047 a, 3048 a en 3049 a met eene grootte van veertien aren dertig centiaren, palende oost Charles-Louis Maldrie en dc weduwe en kinderen Vinck, zuid Frederika Van Hoef vrouw August De Greve, west de Resscbe- bekestraat, noord de Kleistraat Tweede koop. Eene partij I and. gelegen op bet Resscbebeke, tegen de beek, gekend bij kadaster onder de Sectie A, nummers 3216 en 32t7,groot volgens meting dertig aren twee en zestig centiaren, palende oost Joseph Die- rickx, zuid Joannes Meert, west Joseph Lede gen, noord de beek en Judocus Van Varen- bergb. Derde koop. Negen aren tachtig centia ren land, in den Broeck van Gent, Sectie A, nummer 3126 des kadasters, palende oost de weduwe Cornelis Van der Gheylen, zuid ver scheidene gelanden, west Frans De Schryver, noord de weduwe Frans Meert. De voorschreven goedoren behooren aan de weduwe Francis Perdaens-De Canck, land bouwster te Erembodegem en kinderen. Hel kohier van lasten en voorwaarden der verkooping berust ter inzage {der lieihebbers, ten kantore van voornoemden Notaris DESMET. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 ,Rq. Toewijzing, Woensdag 27 n,eilöaK Telkens ten 3 ure namiddag, ter herberg De Lelie bij de weduwe Jan-Baptist De Coninck, te Erembodegem aan het Dorp. Door Sterfgeval, OPENBARE VERKOOPING van goede te Herdersem. De Notaris Limpens te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Herdersem. 75 aren 60 c. allerbeste land, op de 15 dagwanden, Sektie B. nummer 8öof, ge bruikers Frans Scheerlinck mits 112 fr. 50 c. 's jaars en Petrus Arys mits 75 fr. s jaars. 15 aren 40 c. land omtrent de wind molen,achter de hofstede van Petrus Arys, Sektie A. nummer 302a, gebruiker Pe trus Arys mits 37 fr. 50 c.'s ja ars Boomprijs fr. 90. 23 aren 10 c. land in hel Denderlnnd» Sektie A. nummer 534b, gebruiker Pe trus Arys mits 37 fr. 50 's jaars ZITDAGEN Instel Woensdag 29 April,QQ. Verblijf id. 13 Mei Telkens om 4 ure namiddag, in het ge meentehuis, bij d'heer Gustaaf Vermoesen te Herdersem aan 'l dorp. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING vau schoone ne van nieuwe Merceriewaren met tuinkelgerief te Aalst, in de Kapellestraat, N. 5 ten sterfhuize,van Jufvrouw OdileNoteris. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal, namens wieri het behoort, op Maandag 4 Mei, Üijnsdag 5 Mei en Woensdag 6 Mei 1891, telkens om 9 ure's morgens, openbaarlijk verkoopen, ten bovenge melde sterfhuize, al de aldaar le bevinden mobilaire voorwerpen en merceriewaren met winkelgerief, alles breedvoeriger be schreven bij de gedrukte plakbrieven. De verkoopin,:, geschiedt onder de ge wone voorwaarden met gereed geld. De venditie zal aanvang nemen met de merceriewaren, vervolgens met de huis houdelijke voorwerpen het goud en zil verwerk, piano en de schoone meubels zullen verkocht worden op bovenge.tjel- den Woensdag 6 Mei, te beginnen juist om 2 ure namiddag. Openbare verkooping van eene te LEDE, Brielstraat. De Notaris Limpens, te Aalst, zal, openbaariijk verkoopen Eene behuisde, beschuurde en bestafde Hofstede met bakoven en erve, le Lede, aan de Brielstraat, groot volgens meting 29 aren 26 centiaren, sectie E, nummers 271, 27lbis, 272, 273, 274, 275 en 276. Bewoond bij de eigenaars de kinderen Batens. Zal opgeroepen worden in 2 deelen Eerste deel: Woonhuis,stallingen, oven, deel boomgaard en tuin, groot 17 aren 75 centiaren. Boomprijs fr. 150 Tweede deelSchuur, deel boomgaard, eu tuin, groot 11 aren 51 centiaren. Boomprijs fr. 175 ZITDAGEN Instel, Donderdag 30 April) .8Q. Verblijf, Donderdag 14 Mei Telkens om 2 ure nanoen, ter Estaminet bewoond bij den heer Vagenhende, te Lede, aan de Statie. Om uit de onverdeelbeid te scheiden. Openbare Verkooping van goede gelegen te Aalsl-Schaarbeke De Notaris DE GHEEST le Aalst, zal, met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop: Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, groot volgens me ting 14 aren 26 centiaren, gelegen te Aalst- Schaarbeek.op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1215, palende ten ooste aan den steenweg naar Meire, ten zu«de aan juf vrouw weduwe Luyckx, ten vveste aan jufvr. weduwe Camu en ten noorde aan raad. Nooy. Gebruikt door den heer Gustaaf De Vos. Tweede koop. Een perceel Land, groot vol.tens meting 72 aren 76 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek, op den Kleinen Hoeskau- ter, gekadastreerd wijk B, nummer 98,palende ten ooste met half baaD aan den Groenenweg, ten zuide aan den heer Frans Verbeeck en de erven Van der Beien, ten weste aan den heer Vau Bever en over de Beek aan madame Nooy, ten noorde aan mijnheerJanssens-De Schrijver Gebruikt door den heer Louis Quintyn. Verdeeld in noord-en zuidhelft. ZITDAGEN Instel, Üijnsdag 12 Verblijf, üijnsdag 26 Me' 185,1 Ten 4 ure namiddag, ter herberg Het Pa- villoen, bij den heer Robrecht Van de Maele. le Aalst, Groote Markt. Openbare verkooping van eene behuisde TE EREMBODEGEM en van MEERSCHEN TE WELLE De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in hel openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, bebouwde en beslalde Hofstede, gestaan en gelegen te Erembodegen, aan don Ilolleweg, gekend bij kadaster wek B, nummers 294, 295, 296 en 279, met eene grootte van 37 aren 50 centi aren, palende (en ooste aan M. Louis Burny- Antheunis, ten zuide aan den Holeweg, ten weste aan M. Janssens en ten noorde aan de weduwe De Backer en Jacobes Hutsebout. Boomprijs 150 fr. Tweede koop De oost-zuidbeft van 40 aren 60 centiaren Meersch, gelegen te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer 146, palende ten ooste aan Joannes Redant, ten zuuie aan Franciscus Van de Velde-Schoon, ten weste aan d' erven Adrien-Louis Mattens en jufvrouw Rosalia 'T Kinl, ten noorde aan jufvrouw Angelica-Frau- cisca T Kint en de Ryte. Boomprijs 46 fr. Derde koop. Een perceel Meersch, gele gen te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij kadaster wijk A, nummer hóa, met eene grootte van 9 aren, palende ten ooste M. Jan- Florent 'i Kint, ten zuide de erven Jan-Frans De Wolf, ten weste de Ryte, ten noorde M. Modeste Van Nieuwenbove. Voorschrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar heer Jozef Van den Steene. ZITDAGEN Instel. Zaterdag 25 April Verblijf, 9 Mei 1891 Teo 4 ure namiddag ter estaminet Het Muisken bij M. Leopold Podevyn, te Aalst, B russelschensteen weg. OPENBARE VERKOOPING van een aangenaam en een perceel LAND dnarneven XE HAELTERT AAN DE STATIE. De Nolarissen DE GHEEST te Aalst en DE VUYST te Borsbeke, zullen met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE HAELTERT. Eerste koop. Een schoon en aangenaam Buitengoed, lest gebruikt geweest door den heere Vrederechter Prosper Arents, geslaan en gelegen te Haeltert, nabij de standplaats van den ijzerenweg, groot in grond 1 hektaar 22 aren 4v centiaren waarvan een deeltje groot 3 aren 60 centiaren gelegen is op Nieu- werkerken, gekadastreerd te Haeltert, wijk B, N. 223n, 223h, "223r, 223o, 223q, 220c, en bei deeltje onder Nieuwerkerken, wijk B, N 14Hc en 1412b. palende ten ooste aan den ijzeren- weg en aan dame weduwu van den heer Nota ris Breckpol, ten zuide aan den steenweg van Aalst naar Gteraardsbergen, ten weste aan den volgende koop en aan den meersch van den heer Van Ghyssghem-De Kegel, ten noorde aan gronden in het Buitengoed begrepen, doch nog behoorende aan dc familie Arents van Haeltert en aan Dame Fonderie-Raes. Voorschreven eigendom is zeer wel en fraai beplant met fruit en Sieraadhoomen, heelt gebouwen tegen de steenweg dienende het eene voor Spreekplaats en Bureau en het andere voor bergplaats van rijtuigen, planten, en eewassen, van achter ijskelder en vijver. Een twintigtal 3choone Launerboomen, vele hofposturen en hofbanken zullen met bet Buitengoed mede verkocht worden. Tweede koop Een perceel Land, ook gelegen te Haeltert, op het Terrenthout, groot volgens titel 68 aren 64 centiaren en gekadas treerd wijk B, N. 223s, met eene grootte van 71 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan voorschreven Buitengoed, ten zuide aan den steenweg vau Aalst naar Geeraardsbergen, ten weste aan do erven van den heer Constant De Clercq en ten noorde aan den heer Van Gbysegem-De Kegel. Gebruikt zonder termijn door Franciscus Osselaer. ZITDAGEN - Instel, Dijnsdag 19 Mei 4ftQ, Verblijf, Dijnsdag 2 Juni Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning HET KL SIN GENT te Aalst, Nieuwslraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE MOORSEL. Eene hofstede, op den Spruithoek, ge kadastreerd Sectie B, nummers 290, 291, 292, groot 36 aren 30 centiaren. On- middelijk ingebruiktrediug. INSTEL, 29 APRIL 4RQ. VERBLIJF, 6 MEI löyi' Telkens om 3 uren namiddag, ter zit tingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen GEMEENTE MOORSEL. 1. Eene hofstede, wijk Molen, groot 26 aren 14 centiaren. 2. En eene partij land, op den Breede- kanter, groot 9 aren 50 centiaren. Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt geweest bij J.-B. VandePerre. Instel, 29 April .QQ. Verblijf, 6 Mei ,8yi' Telkens om 3 uren namiddag, ter zit tingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Verkooping van De Notaris Breckpot, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Twee aaneenhangende Huizen, tc Nieu werkerken, achter de Kerk, groot 3 aren 53 centiaren. Bewoond en gebruikt te weten Het Huis neven den eigendom van Mr Van Landuyt door Fr. Trif aan fr, 1,25 per week. En het Hoekhuis door de weduwe P. Moock aan fr. 2,00 per week. Instel, 28 April. Verblijf, 5 Mei 1891. Telkens om 3 uren namiddag ter te verkoopen Huis, bij de wed. Moock. De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen STAD AALST. 1° Een huis, hoek der Hoogevesten en Molendricsch, gekadastreerd sectie A, 654a groot 50 centiaren. Bewoond bij We Van Oudenhove aan fr, 4,50 per week. Ingesteld fr. 1,550 2° Een huis aan de Gheeraardsberg- schestraat, gekadastreerd sectie A, N. 2162a, groot 1 aar. Bewoond bij M. Van Styvendaele aan fr. 600 's jaars. Ingesteld fr. 3,100 3® Een huis met grooten achlerbouw, aan de Houtmerkt N. 25, gekadastreerd sectie A, N. 1726a groot 1 aar 20 centi aren. Ingesteld fr. 5,000 4° Een huis, hoek der Zonnestraat en Hoogstraat, N. 73, groot volgens meting 32 centiaren. Bewoond bij P. Boone aan fr. 2,75 per week. Ingesteld fr 1,180 5° Een huis," aan de Hoogstraat, N. 71 groot 23 centiaren. Bewoond door Ph. Timmermans aan fr. 2,00 per week. Ingesteld fr 80ó 6° Eenen eigendom aan de Hoogstraat, voortijds 2 woningen N. 67 en 69, groot 1 aar 38 centiaren.Verhuurd aan M. Ph. Van Styvendaele met de koopen 7 en 8 aan fr. 800 's jaars. Ingesteld fr. 2,600 7° Een huis aan de Hoogstraat, N. 63, groot 50 centiaren. Ingesteld fr. 940 8° Een huis aan de Hoogstraat, N. 61. groot 51 centiaren. Ingesteld fr. 920 9° Een huis aan de Hoogstraat, geka dastreerd sectie A, N. 1711, groot 80 centiaren. Bewoond door M. L. Vinck aan ft20 per maand. Ingesteld fr. 2,840 Instel, 24 April .on. Verblijf, 1 Mei 4891 Telkens om 3 ure namiddag, ter esta minet Au comte d'Egmont bij M. Ed. Van Brantegham, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° De helft ten noorden van 36 aren 90 centiaren land, te Aalst-Mijlbeke, Molen kauter of Drii Velden,gekadastreerd sectie E, nummer 377b. 2° De helft ten oosten van 35 aren 97 centiaren land te Aalst-Mijlbeke, Roozen- dreef. 3° En eene partij land te Aalst-Mijlbeke, Hooiveld, aan den Ouden Deudermond- schensteenweg, gekadastreerd sectie D, nummer 289f. Verdeeld in 2 deelen helft ten ooste en helft ten weste. De twee eerste koopen in gebruik bij M. Gustaaf Muylaert en den derden bij de wed Volckaert. Instel 4 Mei. Verblijf 11 Mei. 1891, Telkens om 4 ure namiddag ter esta minet De Wederkomst, bij d'heer Jh. Van der Vorst te Aalst, Moiendriesch. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING vau Landbouwers alem, 1 Merriepaard, 1 Veulen, 2 Koeibcesten, hooi, strooi, mest, brandhout, enz. TE MEIRE, Teerling. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maanbag 4 Mei 1891, om 8 ure stipt 's morgens, ter hofstede van M. Desiré De Nys en zusters, te Meire, Teerling, openbaarlijk verkoopen Huismeubels als tafels, stoelen, kassen, stoof met toebehoorten, hangende norlogie, thermometer, quinqaets, koperes en zinken hakers, koperen melkzijde, melktobbens, aarden melkleelen en tinnen, koperen en ijze ren marmitten, koperen ketel, bruin koperen moor en koffijpot, koffljmoleu,emmers, gleizen tellooren, ijzeren potten, kommeH, casserollen en braadpannen, bollantaarns, wasch- en andere kuipen, botermachien, keern- en melkkuip, vleeschkuip, vuurijzer, enz. enz. Landbouwersalem en Paardegerieven zoo als 1 karre (smal geloop), 1 aalkarre met berrie en aatstuk, aalbak, aalpomp met groot en trefter, aal, bras- en andere kuipen, krui wagens, eggen, ploeg met voorlooper, sleden, rolblok, loofmolen, wanmolen, handwan, kafziften, snijpaard, spaden, braken, gaffels, mesthaken, rieken, pikken, zeisen, dorseta- vleugels, kiekenrenne, drij paardenharnassu- pen, kussen, karrebroeker, toornen, zwingen en aanschijnen, veddeboom, kennofs met sleutel, nieuwe karrereep en meer andere voorwerpen Een zwaar en schoon zevenjarig merrie- waard, een schoon hengste veulen, 2 schoone koeibeosten en hoenders. Eene groote boeveelheid hooi, strooi, mest, aal, brandhout en schachten, dienstig voor borstels en bessemstelen. De beesten zullen des namiddags om I uur verkocht worden. Verders op gewone voorwaardeu en tijd van betal ing, mits te s'ellen goede en gekende borg- Openbare Verkooping van eene behuisde en een PERCEELTJE LAND, te MOORSEL en HERDERSEM. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wion bet behoort, met de pleegvormen der wet van i2 Juni 1816, en met gewin van palm slag openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Moorsel, aan de Kruisa- bedstraat,groot ongeveer 3 aren 68 centiaren, palende ten ooste Joannes Van der Kussen, ten zuide de kassei, ten weste Petrus Hendrickx, en ten noorde Jan-Baptist Moens. Onmiddelijk in gebruiktreding. Tweede koop. Een perceeltje Land, gele gen te Herdersem op Traffelgem, groot onge veer 9 aren 22 centiaren, palende ten ooste Jan De Craecker, ten zuide den beer Notaris Eeman, ten weste de straat, en ten noorde genoemden Jan De Craecker. Gebruikt door Jan-Baptiste Moens,te Moorsel. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 45 April) .cni Verblijf, Zaterdag 4 Mei 9 Telkens om 3 ure namiddag, ter Zittingszaal van bet Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal namens den beer Hippolyte Leclercq, te Aalst, op Zaturdag 2 Mei 1891, om H ure stipt voormiddag, openbaarlijk ver koopen 10500 kilos allerbest Hooi, aan de schuur van den heer verzoeker, aan de herberg Het Klein Gent, te Aalst, Nieuwslraat.. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen A. Eenen Meersch, te Wichelen, in de llerreweghemeersh, sectie A, nummer 121, groot 15 aren 70 centiaren. B. En eene partij Land,te Schoonaarde, eenige sectie, nummers 809,812 en 808a, groot 28 aren 60 centiaren. Instel 28 April, Verblijf 12 Mei 1891. Om 3 ure namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, in het Stadhuis.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3