«SINGER NIAIMACHIENEN ECHTE SINGERMACHIENEN HOFSTEDE Gebruikt GA.SVUREN in uwe keuken dit is zuiver, gemakkelijk en spaarzaam. ECHTTE Jaarlijksche verkoop 650,000 Nieuw Singer macliieu met Cylinder-Spoel Het uitstekendste voor huishoudelijk gebruik. V I L;DVRUCHTEN STOOMTUIG PRET D ARGENT. SCHOON HUIS Schoon HUIS te koop. Huis te huren. Revalenta Arabica. BERICHT. Uil der hand te KOOP: Huurhouderij Te koop. Veldvruchten LAND en MEERSGH Te koop met Occasie. HTTIZBU1 De tmitenleidingen xullen doorde gasfabriek koste loos geplaatst worden levering van kook toestellen aan inkoomprifs. Zij zijn de beste VOOR FAMILIEGEBRUIK VOOR NAAISTERS VOOR KLEERMAKERS VOOR SCHOENMAKERS voor alle soorten vanwerk. Om namaaksels le voorkomen, eischl den naam Singek en ons fal>riekme<k. HOOFDHUIS TE GENT, 4, Zonnestraat. Hulphuizen voor de Provincie AALST 6. Kerkstraat. I St-NICOLAAS. 61, Statiestraat. NINOVE, 29. liiezenslraat. I AUDENAERDE, 52, Nederstraat. GEERAERl SBERGEN, 4, Penitentestraat 1 SOTTEGEM, Groote Merkt. de richting van Thielt begaven, verwit tigde bun slachtoffer de gendarmerie van Eeghem welke de schurken opzocht en hen weldra aanhield. Men vond eene som van 300 franks in hun bezit. Men ver beelde zich de vreugd vanOsiyn wanneer men hem vrijdag zijn geld terugschonk. Zaterdag zijn de drie mannen van den zwerverstroep te Brugge opgesloten; de moeder en de twee kinderen zijn in vrij heid gesteld. Tijdens de proefnemingen van snel treinen tusschen Oostende en de duitsche grenzen werd de grootste snelheid bereikt nabij de statie van Aeltre. Daar liep de trein 114 kilometers of 23 mijlen per uur. Er zullen voor deze treinen bijzondere locomotieven gemaakt wor den. Gerechtszaken. Degenoem- de Meunier,die twee maanden geleden te Antwerpen in de Verbondstraat, Pelagie Raes en hare meid vermoordde is tot de doodstraf veroordeeld geworden. Antwerpen. In het Wel dadigheids bestuur. Over de geheim volle verdwijning van eonen bureelover ste van het Weldadigheidsbestuur dezer stad, vernemen wij het volgende De persoon in 't kwestie 't is overi gens algemeen gekend is de genaamde H. Schats, overste van hel eerste bureel, dat in zijn bestek heeft de hulpwoonst, bijstand aan vreemdelingen en aan scha mele armen, verscbillige fondatiën, enz. De heer Schats was sedert lange jaren in dienst van het weldadigheidsbestuur. Hij werd algemeen voor een eerlijk man aanzien en niet lang geleden werd zijne jaarwedde door het bestuur met 300 fr. vorhoogd. Het toezicht dat de heer Van der Ven, algemeen sekretaris, uitoefende, scheen hem lel te hinderen, des te meer daar hem opgelegd werd op welke duidelijke wijze hij zijne boekhouding moets ver richten. De voorschreven maatregel deed Schats voorzien dat een dezer dagen de bom zou barsten.Hij vond het dan ook geraadzaam zich uit de voeten temaken. Verleden Donderdag morgend verliet Schats zijne woning, te Goniich, om zich naar zijn bureel te begeven. Zijne echt- genoote dacht op te merken dat hij niet in zijnen gewonen schik was. Dienzelfden avond werd hem eene aan merking gemaakt door den rentmeester, de heer De Schutter. Schats was daar over zeer gebelgd en verliet, ten prooi aan eene vinriigé ontroering het bureel. Noch zijne vrouw, noch zijne bloed verwanten of vrienden hebben sedert dien iets over hem vernomen. Al de op zoekingen zijn tot nu toe vruchteloos gebleven. Algemeen wordt dan ook ge loofd dat hij zich gezelfdmoord heeft. Schats bezat eene persoonlijke fortuin. Te Contich betrok hij eenen traaien eig endom, hield paard en rijtuig en verteer de veel geld aan hanengevechten en Het burgerkruis werd nog onlangs toege kend aan den gendarm Fontaine, van Boussu. De wachtmeester Bergogne zal tot ridder der Leopoldsorde worden be noemd. Op de brug van Salm Chateau, tus schen Viel-Saim en Bovigny, hebben kwaaddoeners groote steenen op de spoorbaan gelegd, zoo dat een trein ont- riggelde.Er hadden gelukkig geene onge vallen plaats. XJït Luik meldt men het overlijden van den lieer d'Andrimont Senateur en Burgemeester dezer stad. Bilte en Koude.Onder opzicht der afwisseling van hitte en koudedie men op ééne en dezelfde plaats ondervindt, ver schillen de landen veel onder elkander. In Belgie is hel klimaat veranderlijk zonder evenwel overdreven te zijn. De grootste hitte ooit in ons land be proefd, bedraagt 37 graden; zij werd, waargenomen ie Maaseik den 49 juli 1881, Wal de ergste koude aangaat, in 1879-80 viel de thermometer op zekere plaats der provinlie Luxemburg tot 28 gr. onder nul. Bijgevolg kunnen wij eene verandering ondergaan van 65 graden. Dat is veel, doch weinig in vergelijking met het overdreven klimaat van Jokoutsk in Siberië waar men nog 39 gr. warmte en 62 koude heeft gehad, wat een ver schil uitmaakt van 101° op een en de zelfde plaats, terwijl de 2 uiterste palen welke wij voor ons land geven niet op de zelfde plaats beproefd werden. In het observatorium van Brussel is het verschil maar van 55 graden den 49 Juli 1881 toen de thermometer te Maaseik 37° wees had men er te Brussel maar 35; den 25 van het zelfde jaar 1881 was de thermometer iu Brussel tot 20 graden on der nul gevallen, de strengste koude ooit aldaar beproefd. Om eene volledige opgaaf te geven voor ons land, laat ons bij het voorgaande voegen dat de thermometer, aan de zon- n estralen blootgesteld, tot 45 graden kan klimmen. Vergelijkt men dit met de koude in I Luxemburg, in 1879 waargenomen, dan komt men tot een verschil van 73 gr. Oplossingen der vorige vragen 1. Een schoenspijkertje. 2. Een leugen. Andere vragen 1. Wie doet de voordeeligste zaken, hoe meer hij achteruit gaat 2. Welk een vat mag bij het eten Slechts door wilden zijn vergeten, Daargeen brood,ofvleesch, ofvisch Buiten 't vaatje smakelijk is Bij regenachtig weder. Lief kind, hebt gij geen parapluie bij u. Neen, mijnheer maar vader heeft me beloofd er een meê te zullen brengen uit het koffiehuis. Misschien wel twee als hij schoone ziet. Genezing N. 63,476de R. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- ren. N. 519,625. Avignon 18 April 1876. De Reva- Ienta van Du Barry heell mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was t van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkieeden, met maagpij- nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen i al e deze kwalen, waren alle remedien even krachte- loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Besscmstraat, N. 11. Genezing A'. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuw prikkelingen en langmoedigheidalle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Pejclet, onder wijzer te Eynancas(Frankrijk.) N® 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N® 46,270 M. Roberts van eene longver- tcering, met hoest, spuwen, verstoptheid en loolheid van -25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der cdematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. GaHthier, te Luzarches van eene hardnekkige versioptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van gencesluer Routb, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene z wakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan tecring en achitis is zij voordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal den prijs der medecjjnen. In doozen van 1/4 kilo fr. 2,2a 1/2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 56,0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei, van 4,00 en 7,00 r. Revalenla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor Bclgié M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots: Te Aalst, MM Emïel Meganck, Callebaut en Meirschaut, apothekers en A. Delhaize en C®, spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. OPENBARE VERKOOPING van schoone ©n Bouwmaterialen, TE AALST MIJLBEEK EN MOORSEL, l)e Kandidaat-Notaris Uh. DE VIS te Aalst zal door bevoegd ambt op Donderdag 30 Juli 1891, openbaarlijk verkoopen Te Aalst-Mijlbeek om i ure. Namens den heer De Cock-Hofroau, te Aalst, 2i aren haver op het Weiveld, nabij de hofste de van Louis De Coninck. Te Moorsel om t 1/2 ure. Namens Charles De Vis voornoemd. A. 35 aren schoone haver op den Heuvel wijk Kettenbroek. B. 30 aren haver, op het Veldeken, aan de Biesenbroeken. Namens Rosalio Hendriekx, te Moorsel. A. De afgebrokene Bouwmaterialen eener schuur, bestaande in balken, scheergebondtn, rijboomen, platen, deuren strooi enz. aan hare hofstede, Pauwerstraat. B. 15 aren rogge op de Drooge Weide. De koopen onder de vijf franks, alsook het ongeld gereed te betalen, voor de anderen tijd van betaling mits borg te stellen. van 25 atmosfeer», zoo goed als nieuw, te koop alles er bijbegrepen. Adres te nemen ten bureele van Den Detulerbode. sur signat. 5 °/0, ouverture de crédit. Discrétn. Binder et C°, 4, Featherstone Buildings, High Holborn, Londres. te huren terstond, hoek van de Albert Liénaristraat en der Graanmarkt. Zich te bevragen Kapellestraat, 27, Aalst. To koop een schoon HUIS, te Aalst, in de St. Janstraat, nummer 5, bewoond door den eigenaar F. Callebaut-Govaert, gansch nieuw opgebouwd; Salon, Eetplaats, Verandah, Keu ken, Schotelhuis en Waschhuis, vier schoone Slaapkamers, groote en schoone Zolder, schoone Kelders, Pomp- en Regenwater, schoone on groote Cour, een Hof van 50 roe den grootte, beplant met Fruit- en Ornement- planten, Grasplein, uilgang gevende in de Scberreslraat door eene groote Koetspoort, boven de Koetspoort, Magazijn eu Zolder Zichtbaar Dijmdag, Woensdag en Vrijdag van 10 tot 12 eu van 3 lot 5 ure. Tegen 10 September HUIS met HOF, 5 aren dienstig voor rentenier of handelsbedrijf, uitgang op twee siraten. nabij de statie te Aalst, bewoond bij M. Polydoor Van Gyseghem, Veldstraat. Zich te bevragen bij den eigenaar Jan Victor Van Damme, 5, Vooruitganstraat, te Aalst. De ontvreemde gelden hooren toe aan het gemeenzaam fonds en belcopen tot een dertigtal duizend frank. Het Weldadigheidsbestuur zal daarbij geen centiem verliezen, daar Schats al- hing van den rentmeester. Wat meer is de familie zal alles teruggeven. Verledene week heeft men den lesse naar van Schats geopend. Men heeft daarin eene ronde som ge vonden. Die omstandigheid versterkt de meening dat hij een einde aan zijn leven zal gesteld hebben. Kieskrouijk. De liberalen van Leuven hebben voor goed besloten zich te onthouden in de kiezing van 28 Juli aanst. De liberalen zijn dus zoo zeer verzekerd van eene onafmetelijke buis dat ze het voorzichtig oordeelen dit pijp- ken aan Marten te laten rooken. Verscheidene gendarmen, die be wijzen van dapperheid en moed gegeven hebben tijdens de werkstakingen te Ber gen, werden door de regeering beloond. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatiezonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen Het kantoor van Deurwaarder Joseph DE VOS te Aalst, in overgebracht van de Leo- poldstraat. cummer 28. naar het Esplanade Plein n 11. Een welgelegen HUIS, hebbende verschei dene beneden- en bovenplaatsen, groote ach- terbouw, geschikt voor alle bedrijven, koer, voorzien van pomp- en regenwater, gestaan te Aalst, in de Leopoldstraat nummer 19. Zich te bevragen bij de wed. J.-B. Merteus, eigenaresse, hel bedoelde buis bewonende. Petrus Van Bever., huurhouder, te Aalst, heeft de eer het publiek ter kennis te brengen dat hij zich komt te vestigen in de Vaartstraat nabij de Statie, alond gekende Eslaminet In Antwerpen. Hij beveelt zicb aan de goede gunst van eenieder. Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoplheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zurig heden, wrangheden, hartklopping, slijmerigheden, brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, astlima, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij bet opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart i i den hertog van Pluskow, dame markieein de Bré- bij U GRÊG01RE, KmMMWW han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de 2 een nieuw naaimachien dienstig voor alle wcr- geneeshecr professor Routh enz, enz. ken. Li MERKWAARDIGE VENDITIE van omtrent 9 heklaren onder Denderhautem, Ninove en Oültre. alsmede van 25 O O MUTSAARDS. De Notaris VAN OUDENHOVE, ter verblijf plaats van Denderhautem, zal namens zijne aanzoekers op Dijnsdag 28 Juli 1891, om 1 ure stipt namiddag, openbaarlijk verkoopen: A. Ten behoeve der erven Ghislain Haelter- man-Schuttijser, te Denderhautem. Op het hof bewoond door den heer Louis Schuttyser, te Denderhautem, wijk Terwarenl: Ongeveer 50o Mutsaards. TE DENDERHAUTEM. op het Hooiveld nabij gemeld hof98 aren Haver, 24 aren Aardappelen, 16 aren tarwe er. 16 aren beelen waar men het noemt Putte- meersch 40 eren Tarwe op den Bassen- broek 67 aren Masteluin en 1 hektaar Rogge op het Kinderveld 92 aren Tarwe en 38 aren Rogge op den Drijgeert 50 aren Aardappe len, 38 aren Geerst, 75 aren Haver, 62 aren Boonen en 12 aren Beeten. Te Oultre, op bet Sijp, 2ü aren rogge me haver. Te Ninove, op het Boschveld, 55 aren mas teluin. B. Namens de erven T'Kint en andere te Wellecirca 10 aren koorn, te Denderhautem, op het Kinderveld, nabij den Driesch. Alle deze Veldvruchten zullen verdeeld wor den in koopen t'elks gerief. De venditie zal aanvang nemen op het hof van den heer Louis Schuttyser, en zij zal in de voorschrevenc orde voortgezet worden, ter uitzondering dat de koorn aangeduid onder de litéra B ook ten voormelde hove zal verkocht worden. Verders geschiedt deze venditie onder de gewone voorwaarden, met tijd van betaling mits solvabele borgstelling, en betalende het ongeld comptant. Ten kantore van gemelden Notaris VAN OUDENHOVE,kan men ten allen tijde,allerhande kapitalen bekomen mits voldoenden grondpand OPENBARE VFRKOOPING van te Herdersem. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE HERDERSEM. Eerste koop.—Een perceel Land en Meerscb op den Varent. groot 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan Sylvie Monsieur en'andere ten zuide aan Joseph Vermoesen en andere,ten weste en ten noordc aan de erven Muylaerl- Van Houck. Boomprijs fr 40,00 Tweede koop. Een perceel Land, op den Kruiskauter, groot 22 aren 65 centiaren, pa lende ten ooste aan den Breedenweg, ten zuide aan Judocus Van Langenbove, ten weste aan Franciscus De Meyts, ten noorde aan den heer Burgemeester Wauters. Deze goederen worden gebruikt door Seve- rin Boulonne. ZITDAGEN Instel, Woensdag 5 L ,89, Verblijf, Woensdag 19 Au?usu 185,1 Ten 4 ure namiddag ter herberg van Sev6rin B( ulonne, te Herdersem, nabij de Kerk. Derde lot, bestaande in een buis ten voor hoofde der straat, geteekend N 116, bewoond door Jan Van de Steen aan fr. 20 ter maand, en in eene woning daar achter, geteekend N. 108, thans onverhuurd, houdende van de eene zijde aan den gemeeneri in- en uitgang en van de andere zijde aan de hofstede van den heer De Foere-Van den Hende, bewoond door den heer Edward Verbeeck. log. fr. 2,500.00 ZITDAGEN Verblijf, üijnsdag 28 Juli. 1891. Ten 4 ure namiddag, ter herberg van den beer Joseph DACUS. te Aalst,in de kleine Sint- Jorisstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene L VNÜ en BOSCH te Bavegem.Oosterzeele en Letterhautem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen met gewin van 1/2 per honderd instelpencinr; Koop een. Eene welgelegen behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede met Boom gaard en Tuin.gestaan en gelegen te Bavegem, op Hoog Bavegem. bekend bij kadaster sectie C, nummers 234, 235, 236, 237c en 242b, met eene grootte van 25 aren Ui centiaren, palende oost de straat, zuid den voetweg en daarover Charles De Smet, west den zelfde en noord Livinus Hanssens. Koop twee. Een perceel Land, gelegen te Oosterzele, op Evenveld, aan het gescheed van Bavegem, bekend bij kadaster sectie B, 414, met eene grootte van 27 aren 90 centia ren, palende oost mijnbeer den Notaris De Naeyer, le Gent, de weduwe Franeies De Groote en anderen, zuid Charles De Smet, west de kinderen Pieter Verstraeten en noord den aardenweg van Bavegem op Oosterzele. Derde koop. Een pereeel Bosch, gelegen te Letterhautem, op Steenberg, bekend ten kadaster sectie A, nummer 74, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende oost de rede en daarover de heeren Van Loo te Gent, zuid de kinderen Vergucht, west de hee ren Van Loo en noord de kinderen Vergucht ZITDAGEN Instel, Maandag 20 Juli ,„gi Verblijf, Maandag 3 Oogst Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg bij Augustinus De Nayer, te Bavegem, Dries. Bij uitscheiding van bedrijf. Op Maandag 27 Juli 1891 om 9 ure voormid dag, tun te koop gestelde Hofstede, zal ge noemde Notaris overgaan lot de verkooping van al de Meubelaire Voorwerpen, Landbou- wersalem en Beeslialen aldaar te bevinden als: Kassen, tafels, stoelen, horlogie, stoof met toebehoorten, ijzeren-, koperen- en aarden keukengerief. Driewielkarre, eggen, raapmolen, snijpaard, zeekstuk en bak, kruiwagen, schelfhouten, vleesch, melk,beir-en waschkuipen, botervat, brandhout, enz. enz. Eene koei, een varken, tien hoenders en een haan. 1000 kilos strooi, enz. en de vruchten te velde: rogge, tarwe,klavers en aardappelen De koopen onder de vijf franks en het on geld komptant te betalen. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 4. Eene behuisde hofstede met een verder woonhuis er opstaande te Lede, Keiberg, gekadastreerd sectie C, N. 662b 663e, 664b, 664c en 668b bis groot 40 aren 50 centiaren. De hofstede bewoond geweest door Edra, De Prez en het woonhuis bewoond door Isidore Janssens. Dit goed zal in 2 deelen opgeroepen worden. Boomprijs fr. 30,00 2. Eene hofstade te Lede, Keiberg, gekadastreerd sectie C, N. 658a, 659 en 660 groot 32 aren 30 centiaren. Hel huis bewoond door Al. Vera. 3. En eene partij land te Lede, Keiberg gekadastreerd sectie C, N. 674 en 672 groot 49 aren 40 centiaren. Deze partij zal in twee deelen opgeroe pen worden. Instel, Donderdag 6 Augusti 4891. 2 schoone Pianos en een Bureau-ministre. Men wende zich tot M. G. Pape, Esplanade- straal, Aalst. OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalstaan de Zoutstraatpoort. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win v3n palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST, Geeraardsbergschestraat. Eenen eigendom onlangs schiers gansch nieuw gebouwd, gestaan en gelegen aan de Zoutstraatpoort, gekadastreerd wijk A, N. 2253b, 2254b, 2255a bis, 2256i, 2256m, 2256n, 22560, 225ÖP, 2256r, 2256s, 2255e, 22d5f, 2255g, 2255h, 2256t, 2256u, met eene opper vlakkige grootte van vijf arou 20 centiaren, te zamen gesteld en verdeeld als volgt Eerste lot, bestaande in 4 huizen ten voor hoofde ter straat, geteekend N. 106, 108, 110,112 en 114 en eene woning geteekend N.t gevende in den doorgang, respectivelijk be woond door F. Buys, P.Amandt, Em. De Paepe, J.Vande Maele en Carolus Bombeeck, te zamen aan fr. 10,95 ter week, houdende van de eene zijde aan een huis van den heer Leon Bruy- landt, van de andere zijde aan den iu- en uitgang die zal gemeen zijn tusschen alle de koopers van gebeel don eigendom en van achter aan den koer gemeen blijvende met den kooper van het volgende lot. Ing fr. 4,000.00 Tweede lot, bestaande in negen woningen, achter bet voorgaande lot, geteekend N. 2, 3, 4, 5, 6f 7, 9, 10, 11 .gebruikt door Jan Van den Stock, Bededikt Ruyssinck, Benedikt Verracs, Alfons Shollaert, Auguste Van lmpe, Louis Van derNiepen, Pieter Breckpot, Ferdi nand Thienpont on Pieter Schelck, te zaaien aan fr. 13,80 ter week, houdende de 6 eerste ton voorhoofde aan den koer met dees lol medegaande en de 3 laatste aan den koer gemeen met voorgaande lot. iDg fr. 4,000.00 Verblijf, Donderdag 43 Telkens om 3 ure namiddag, bij jufv. Wed. Alb. De Geyter in St. Marten, te Lede, Rammelstraat, De Notaris Breckpot. te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 4. Een perceel land. te Schoonaarde, .Molenkauter, groot circa 24aren 84 cen tiaren. 2. En een perceel Land, te Schoonaar de, genaamd de Venne, groot 11 aren 75 centiaren. Instel, Dinsdag 24 Verblijf, Dinsdag 30 j Jul,18yi- Telkens om 3 1/2 ure namiddag, ter herberg van den heer A. Van Accoleyen, te Schoonaarde, Hoeksken, De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Ui ieu werker ken 1. Eenen Meersch op Edixvelde, groot 12 aren 70 centiaren, gekadastreerd sec tie C, nummer 904b. boomprijs fr. 300. Gebracht op fr. 580,00 2. Eenen Meersch op Edixvelde, groot 43 aren 87 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 886. Boomprijs fr. 350. Gebracht op fr. 540,00 3. En eenen rneersch in den Rijdent, gekadastreerd sectie C, nummer 938,groot 14 aren 40 centiaren. Boomprijs fr. 75. Gebracht op fr. 300,00 DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 23 Juli 1891. Om 3 ure namiddag, a In het Gemeen tehuis, bij Jufvr. Wed. Leonard us Raes, le Nieuwerkerken, achter de Kerk*

De Denderbode | 1891 | | pagina 3