KERMIS 1891. ZAAILAND, BEHUISDE HOFSTEDE Gebruikt GASVUREN in uwe keuken dit is zuiver, gemakelijk en spaarzaam. S. A. Allen's Haar Hersteller Kaatskampstrijd. polItie Gesticht van J. Verleysen, Verandering van woonst TE HUREX KERKFABRIEK Ville de Malines. Te koop. Wijnen en Likeuren fijn en goedkoop. Voor de schoonste en bestkoopste Imperméables BERICHT Te huren of te koop. Bouwgronden Behuisde HOFSTEDE im:uBRO(JWFRU BEHUISDE HOFSTEDE te ERPE, Bosschestraat. WOONHUIS en SMIU8, te Aalst, Molenstraatpoort, HTJIZEH ZAAILANDEN, RENTENIERSHUIS GROOTEN HOF, te AALST, in de Brabantstraat. De buitenleidingen zullen door de gaslabriek koste loos geplaatst worden levering van kook toestellen aan ïnkoomprijs. WERELDBEROEMDE bestemd om aan grijs haar de kleur, glans en schoonheid der jeugd weder te geven. Het vernieuwt deszelfs leven, kracht en groei. Schilfers verdwijnen spoedig. Zijn parfum is rijk en keurig, verkrijgbaar bij Coiff. en Parf, Hoofd Depot 26 Hue Etienne Kami (verhuisd vau 92 Bd. Sébaatopol), Parij». Te vinden bij Joseph LOCUS, Coiffeur, artikels van Parijs, 21, Lange Zoutstraai, te Aalst. De heer M. opende alsdan de deur en en riep Op de knieën. De misdadi gers gehoorzaamden en vroegen genade. De groep bleef in deze houding tot bij de aankomst der politie die de 2 schur ken ter beschikking gesteld heeft van het gerecht. De politie van Bergen zoekt zekeren Omer Scouflaire op, die het huis eener vrouw in brand gestoken heeft, met wel ke hij woonde. De brand zette zich voort aan het nabijstaande gebouw, toehooren- de aan den schoonbroeder der vrouw,en weldra bleef er van de twee huizen niets over dan puinen en wankelende muren. Scoreflaire leefde sedert eenigen lijd in ruzie met gezegde vrouw. Drie slachtoffers. Zaterdag avond rond 8 uren waren verscheidene werk lieden bezig met in eene groote hoeve te Heuseux (Luikj het koren in de schuur te bergen. Zij gaven elkander de schoo- ven van hand tot hand over tot op den zolder, waar het werk door eene han gende petroollamp verlicht werd. Op dien zolder werkten vier personen aan het maken der stapels. Eensklaps viel de lamp en in een oogenblik ontstond er brand. Ais bij tooverslag vormde het geheele gebouw eene overgroole vuurzee en dadelijk storten op al de verdiepen de planken vloeren in. j De vier personen, die op de hoogste verdieping werkten, waren aan een on- vermijdelijken dood blootgesteld. Een hunner echter, die als zinneloos door de vlammen heen snelde, kon nog aan dat vreeselijke einde ontsnappen. Deze geredde is de zoon van den eige naar der hoeve. De drie anderen waren reddeloos verloren. De slachtoffers zijn, de 23jarige doch ter van den eigenaar, een oude knecht, die tweemaal gedecoreerd werd en de zoon van eene naburige hoeve, die per velocipède was aangekomen om aan het inhalen van den oogst behulpzaam te zijn. Men heeft slechts een enkel lijk terug gevonden dat der dochter. De anderen zijn waarschijnlijk geheel door het vuur verteerd. HOLLAND. Veel belovende knaap.- De gendarme rie van Heivoort heeft ontdekt dat een brand, die verleden donderdag aldaar bij zekeren V. woedde, moedwillig is aange stoken. De dader is een negenjarige knaap, die daarbij de bekentenis aflegde in den loop van hel jaar herhaaldelijk brand te hebben gesticht te Heivoort, waar inderdaad in de laatste maanden vuur is ontstaan. Hij had die misdrijven gepleegd, zegde hij, omdat hij... zoo geerne groote vlam men zag. SPANJE. Overstroomingen. De afgevaardigde van het gouvernement te Consuegra heeft aan den minister van hel inwendige ge seind, dat van de duizend huizen der stad er zes honderd volkomen vernield zijn. Drie honderd zijn grooielijks bescha digd en de andere meer of min. Het wordt bevestigd dat het getal dooden de 1500 overtreft. In de puinen der inge storte huizen vindt men tot 20 lijken. Gendarmen zullen gezonden worden om de puinen te bewaken en de plundering te voorkomen. Latere officieele berichten schatten het getal dooden op twee duizetid voor de provincie Toledo. Het telegraphiscb ver keer is nog altijd moelijk. De laatste ontvangen tijdingen zijn hartverscheurend. Te Almeria zijn 500 huizen vernield. Men schat de stoffelijke schade te Con suegra op 10 millioen pesetas; de oogst is verloren, de fabrieken zijn vernield. Een enkele ploeg van 10 man heeft 54 lijken opgehaald. In hel dorp Madridejos beloopt de schade tot 2 millioen pesetas. Te Consuegra, waren in een huis 60 personen vergaderd om eene bruiloft te vieren. Het bui3 is ingestort, al de feest, vierende» oi.der de puinen begravende. Er zijn reeds 680 lijken begraven in een gedeelte der stad. De paters Franciskanen hebben in een huis 27 lijken gevonden; 11 werden in een ander huis gevonden. Madrid, 17 sept. Overstroomingen. De minister van openbare werken is te Consuegra aangekomen en is begonnen met de uit- deeling der hulpgelden. Er hadden aan doenlijke tooneeleri plaats. Er liggen nog veel lijken onder de puinen. De hitte is hevig en de ontbinding der lijken begint reeds. De gemeenteraad van Madrid heeft be- dankingen gestemd aan de inwoners van Londen, wegens de spoedige hulp die zij gebracht hebben. Ten Consuegra heeft men tenten opge richt om de noodlijdenden te herbergen. Men breekt zoo spoedig mogelijk de ge bouwen af, die dreigen in te storten. Er zijn reeds omtrent 1000 lijken be graven^ Er blijven er nog verscheidene honderden, welke zullen verbrand wor den. RUSLAND Hongersnood. Geheele families ver moord. Een telegram uit Brody geeft verslag over den staat van zaken in zuid- Rusland, in de gouvernementen, die aan Oostenrijijk grenzen..Tengevolge van den heerschenden hongersnood is het roo- verswezen op schrikbare wijze toegeno men. Geen dag gaat er voorbij, of het nieuws van den eenen of anderen aan slag doet de ronde. De districten rond den Caucasus zijn er het ergste aan. Geheele benden van hongerige bedelaars loopen rond en ver blijven in de bosschen, de weinige voor bijgangers afwachtende om ze te beste len. 's Nachts dringen zij de dorpen bin nen, breken de deuren der woningen open en stelen wat zij vinden om hun nen honger te verzadigen. Rond Elisa- bethpol gaan zij zoover, dat zij de men- schen vermoorden en zich meester ma ken van de pachthoeven. Verleden week werden twee families, uit meer dau twintig personen bestaande, geheel uitgemoord door de roovers. Eene bende van vijftig man overviel mid den in den nacht twee huizen, doodde de bewoners, en nam de woningen in be zit, tot alles was opgeëten wat er zich in bevond. Eene week geleden werd nabij Elisa- bethpol in vollen dag de dilligencie aan gerand. De reizigers waren allen vrou wen en meisjes, en toen de roovers al wat weerde heeft gestolen hadden, ver moordden zij de vrouwen, beroofden de meisjes van hare kleêren en lieten ze naakt op den weg achter. Stad Brussel. Leening van 289 millioen frank van 1886. 29* Trekking. —15 September 1891. 48 seriën, zij 1200 obligatiën aflosbaar te rekenen van 2 Januari 1892. De prijzen zijn gewonnen door de vol gende nummers S. 59714 n. 16 aflosb. met fr. 100,000 67641 n. 10 2,300 4085 n. 20 4,000 35921 n. 16 S. 44414 n. 15 met 500 Nummers aflosbaar met 150 frank. Serie 4085 N-> 25 6758 18535 23417 25350 29332 30249 32144 37941 44173 Serie 5 51561 51561 52941 54359 67641 N° 24 19 100283 18 101859 112083 De uitgelote serien zijn de volgende. Zij bevatten elk 25 nummers (van 1 tot 25) en al deze nummers zijn betaalbaar met 110 frank, ten ware zij prijs gewon nen hadden, hetwelk men kan onderzoe ken met de lijst hierboven na te zien. 4085 25350 46483 68180 98007 6758 29332 50680 68827 99858 7467 30249 51561 72949 100283 7849 32144 52793 76435 101859 9568 32513 52941 77126 104005 10354 35921 54359 80866 104349 18535 37941 59714 84880 105452 20748 41377 62439 88300 112083 2296t 44173 66460 92232 23417 44414 67641 96500 De intrest houdt op te loopen zoohaast de obligatie betaalbaar wordt. Er wordt zelfs niets betaald voor den verloopen lijd die min dan een jaar uitmaakt. De ontbrekende coupons,die niet verschenen zijn, worden afgetrokken van het kapi taal. De loten uitgekomen met 150 frank en meer, moeten geviseerd worden ten bu- reele der gemeenteschuld vóór de uitbe taling. BERICHT. De Kommissie der Maatschappij de Troebadoersgevestigd ter esiaminet Het Brusselsch Hof, op de Botermarkt, alhier, bewoond door den heer Victor Van den Eynde, maakt den aandeelheb- bers in den weddingstrijd van het Kaats spel bekend, dat, vooraleer de twee slinke vermaarde karapstrijders het spel aanvangen, zij verzocht worden zich ten bovengemeld lokaal te bevinden, op Zon dag 20 September toekomende, om 1 1/2 ure namiddag juist, ten einde alle voor zorgen te nemen, wegens het vereffenen van kosten, vacatiën en loonen uil de wedding voortspruitende indien zij er niet aan beantwoorden mag het aangaan van den strijd als nietig aanzien worden. Gedaan en besloten, ter Troebadoers- zaal, den 18 Septemder 1891. Namens de Kommissie De SekretarisDe Voorzitter Troebadoer Twee. Troebadoer Een. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 6 Vrouwelijk 7 HUWELIJKEN. L. De Leeuw, landb. met H. Schockaert landb. J. Walgraef, kleeim. met M. Welle- kens, tw. J. Bejaer, reiz met M. Galle- dienstm. OVERLIJDENS. B. Roels, m. Haentjes, z ber. 54 j. Vaart- J. De Bisschop, m. Podevyn, landb. 61 j Mijlbeke. R. Van de Maeie, wed. De Landtsheere, beieraar, 58 j. Pontstraat. 7 kinderen onder de 7 jaren. Stedelijk Bestuur vau Aalst. j t Verlichting der voertuigen De Burgemeester herinnert aan het publiek, dat, volgens art 7 van het ge meente-reglement van 25 November 1882, alle voertuig rijdende op de openbare straten en wegen 's avonds of 's nachts, zal moeten, ingeval van duisternis, ver licht zijn met eene lantaarn. Deze schikking zal met strengheid toe gepast worden. Te Aelst den 15 September 1891 De Burgemeester V. P. VAN WAMBEKE. JALST, ZONNESTRAAT, 18. Jaarlijk3Che vergelding, 36, 30 en 24 fran- ken. betaalbaar in tienden en op voorband. I Heropening der klassen op 24 September 189!. Het Oud-buis J. B. TORFS, handel in granen, hof- en veidiaden, drooge vruchten, alle soor ten van kazeD, enz. zal met 10 september, verplaatst zijn van den hoek der Kerkstraat j naar de Vtasmarkt, 2, rechtover de zijdeur der groote kerk. veor Kersmis 1891, eene Hofstede met omtrent 900 roeden best hoveniersland, gele- j gen te Aalst, Sint-Job Zich te bevragen ter katoenspinnerij (voor maals Vander Smissen Frères) Keizerlijke Plaats, Aalst. OPENBARE VERPACHTING der onroerende goederen toebehoorende aan de VAN BAEVEGEM. Op Maandag 12 october 1891, ten 2 ure juist namiddag, ter herberg van Sieur Isidore He Pelecyn, te Baavegem, aan het Dorp, zullen de goederen, toebehooreDde aan de Kerkfa briek van Baevegem, uitmakende 28 loten en al binnen die gemeente gelegen, voor eenen termijn van 4 jaren verpacht worden, te be ginnen met Kersavond I89t. Al de pachters moeten van goede gekende solvable borgen of medepachters voorzien wezen, en op den stond van den toewijs m handen van den heer ontvanger der kerkfa briek betalen een derde hunner pachtsom op straf van niet aanvaard ie worden. Gemeente Moorsel. PROGRAMMA DER FEESTEN Zondag 20 September. Om 3 ure namiddag, jaarlijkscbe MUZIEKFEEST gegeven door de Harmonie-Maatschappij met de welwillende medewerking vanzes vreemde Maatschappijen. Om 8 ure 's avonds, op de Dorpplaats. Prachtig Vuurwerk. Gedurende de Kermisdagen zal de aftochts- klok niet geluid worden. Het Nationaal Vaandel zal aan but Gemeentehuis gehescheu worden. Aldus gedaan in Zitting van deG 26 Augusti 1891. Op bevel; De Burgemeester cd Schepenen, De Sekretaris, EUG. REYNTENS. P -J. DE WOLF. Pensionnat libre de demoiselles avec faculté de suivre les cours de l'Ecole Moyenne de l'Etat, située cólé de 1'Etablisseraent. S'adresser pour les conditions a la directrice, Marché au bélail, Maiines. 2 schoono Tilburys, 2 poneykarn n, een 100') kilos kunnende diagen, eenen lichten camion en eene broget voor 4 mannen in goeden staat bij Joseph VAN DER BIEST, Nicuwstraat, Aalst. ALLE SOORTEN VAN kunt gij verkrijgen bij DE CLIPPELLE- DUCAJU, Groote Merkt, N° 15, Aalst. voor mans, vrouwen en kinderen, begeeft u naar 'thuis van We DUCAJU CAMU, 45, Groote Merkt, Aalst. Te bewonderen van heden tot Zondag aanstaande inbegrepen, ter estaminet Het Gouden Tonneren Brusselsche straat, nr 10, Aalst, gehouden door Henri Luycx, de meesterstukken van smeed werk vervaardigd door de heeren Pieter en August Van de Putte, van Eekloo. Schoone en groote Lusthof met Woonhuis, gelegen te Aalst Schaarbeek op den Ledeweg! Zich te bevragen bij M. DE COEN-BURNY, Nieuwstraat, 49, te Aalst. uit ter hand te koop te Aalst, Stalieplaats en Nijverheidstraat Zich te bevragen bij den Notaris BRECKPOT te Aalst. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene Lochting en Zaailanden te Ninove, ükegem en Iddergem. De Notaris VAN OUDENHOVF. verblijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke der Erfgeca men van wijlen den heer Josephus-Ferdinan- dus De Roeck, op de hierna volgende zitdagen met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen, de volgende goederen, te weten Stad Ninove. Eerste koop. Eene behuisde en bebouwde Hofstede met medegaanden grond, gestaan en gelegen op d'Etn, groot volgens meting 6 aren 15 centiaren,palende oost Constantinus Herremans, zuid en noord de baan en west den volgenden koop. Op te leggen Boom- en Haagprijs fr. 58,00 Tweede koop. Eenen welgelegen om- haagden Lochting of Tuin, gelegen op d'Een, groot volgens meting 12 aren 40 centiaren, palende oost den vorigen koop, zuid en noord de baan en west Jan Baptiste De Schryver. Op te leggen Boom- en Haagprijs fr. 82,0«» Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Waterleide, groot volgens meting 17 aren 54 centiaren, palende oost de Water leide eu den voetweg, zuid Van Roy, west de- weduwe Goessens, Steppe en Decaesemaeker en noord verscbeidenen. Vierde koop Een perceel Land, gelegen in de Broeken, groot volgens meting 13 aren 59 cenliaren, palende oost den heer De Pril- Vanham, zuid de baan, west Xaveer Van Bos- suyt en Van den Eynde en noord de baan. Gemeente Okegem. Vijlde koop. Een perceel Land, gelegen waar men bet noemt De Doelen,» groot vol gens meting 15 aren 78 centiaren, palende oost Charles Van der Straeten, Eugène Van den Brande.zuid en west de kinderen Baeyens en noord De Brabander. Gemeente Iddergem. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen waar men het noemt u De Specht, groot vol gens meting 9 aren 67 centiaren, palende oost de erven Bernard Van Langenhove, zuid mijn heer De Kerckhove, west Nicolaas De Braban der. ZITDAGEN Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van Frans Staels Meert, lo Iddergem, nabij de Kerk. Ten kantoore van bovengenoemden Notaris VaN OUDENHOVË, berusten al de minuten van wijlen dun Notaris MAES. Men kan er t' allen tijde allerhande kapitalen bekomen mits grondpand. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij te Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE (-HEEST te Aalst, zal met wiost van palmslag en gelagen in hel openbaar verkoopen AALST-MIJLBEEK. Eene goede partij Zaailand, groot 34 aren 65 centiaren, gelegen op den Wijngaard, nabij de Breedestraat, gekadastreerd wijk D, num mer 2t4, met eene grootte van 33 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Cock-Hofman, ten zuide aan de wed. J.-Bapt. Pilale en den heer Frans De Cock, ten weste aan den heer Petrus Schockaert, voortijds P. J. Van Langenhove en ten noorde aan den heer Doktor De Trogh. Gebruikt zonder termijn door de kinderen vau den heer Felix Do Cock. Boomprijs fr. 200,00. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 29 September).™. Verblijf, id. 13 October Ten 5 ure namiddag, ter herberg Den Bonten Os, bij den heer louisVan Ket, te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dandermonschensteen- weg. Door verandering van woonst. Openbare verkooping van eene schoone met en van ZAAILANDEN, te MeldertMoorsel en Opwijck. De Notaris DE GI1EEST, te Aal3t, zal met gewin van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen, de volgende GOEDEREN, te weten Gehebntk Meldert. Eerste hoop.— Eene schoone en welgebouwde behui3de Hofstede met Bierbrouwerij,genaamd den Koeisteert, gestaan en gelegen in het Exterken, op den boek der steenwegen naar Baardegem en Meldert.groot in gronde volgens meting 11 aren 9 centiaren,gekadastreerd wijk D, nummers lc en 1d, met eene grootte van tO aren, palende ten ooste aan den steenweg van Moorsel naar Baerdegem,ten zuide aan den steenweg naar Meldert, ten weste aan dewed van Josepbus De Gols, en ten noorde aan de beek. Gebruiker don heer J. B. Van Frachen. Boomprijs fr. 20.00. Gemeente Moorsel. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond en Boomgaard met Hopbarst en remisie ook geslaan en gelegen in het Exterken, groot volgens meting 5 aren 77 centiaren, gekadas treerd wijk C, nummer 199 eu 198a, met eene grootte van 7 aren 40 centiaren, palende ten oosto aan den steenweg van Moorsel naar Baerdegem en Meldert, ten zuide aan de beek, ten weste aan Franciscus Berchmans, ten noorde aan den zelfden en aan Franciscus Van Eeckhoorn Boomprijs fr. 95. Gebruiker den beer J. B. Van Fracben. Noo Gemeente Meldert Derde koop. Een peiceel Meersch, op het Schuerbekeveld, groot volgens meling 28 aren 57 cenliaren, gekadastreerd wijk D, nummer 9a, met eene grootte van 30 aren 8<) centiaren, palende ten ooste aan de wed. van Josephus De Gols, ten zuide aan Redant, Van Brempl en auderen, ten weste ook aan de wed. De Gols en ten noorde aan de beek. Boomprijs fr. 60.00. Gebruiker den beer J B. Van Frachen. Vierde koop Een perceel Land, op den Kammcnkauter groot volgens meting 38 aren 75 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummer 132, met eene groo'te van 39 aren, palende ten ooste aan de kinderen De Mol en B. Hen- ërickx.ten zuide aan Petrus De Gols, ten weste aan den heer Judocus De Cock Hofman en ten noorde aan den steenweg naar Baardegem. Verdeeld in oostbelft en weslbelft. Boomprijs fr. 15.00. Gebruiker den heer J. R. Van Fiachen. Nog Gbmebnte Moorsel. Vijfde koop. Een perceel Land, op den Perrekauler, groot volgens meting 61 aren 6o centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 690, met eene grootte van 6t aren 10 centiaren, palende ten ooste aan Egidius De Ridder, ten zuide en ten weste aan Franciscus Hendrickx, en ten noorde aan de rijbaan, daarover aan Paulus Beeckman,Ludovicus Meert en anderen. Verdeeld in zuid eu noordhelft. Gebruiker den heer J B Van Frachen Gemeente Opwijck. Zesde koop. Een perceel Land, op do Mazelkauter, groot volgens meling 24 aren 40 centiaren, gekadastreerd wijk E,nummer 4ü4a, met eene grootte van 23 aren oo centiaren, palende ten ooste aan Ludovicus Minnaert, ten zuide aan de weduwe De Smet, ten weste met halfrijbaan aan Petrus Josephus Willems en ten noorde ook met halfrijbaan aan den beer baron de Viron. Gebruiker Franciscus Seminck. Zevende koop. Een perceel, Land op het Miereveld,groot volgens meting 35 aren 6 cen tiaren,gekadastreerd wijk C, n 346a,met eene grootte vao 35 aren 90 centiaaen, palende ten ooste aan de weduwe Cassier, ten zuide aan Franciscus Verheirstraeten, ten weste aan Petrus Van den Branden en ten noorde aan den steenweg naar Brussel Verdeeld in oost en westhelft. Gebruiker Petrus Vasseur. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 22 September .wo. Verblijf id. 6 October 1891 Ton 3 ure namiddag, ter herberg genaamd Den Koeisteert, hier voreubesubreven onder deu eersten koop. GF.LD Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEtST, te Aalst, Keizerlijke Plaats, N.33, zijn er grooteen kleine kapitalen te bekomen aan gematigden intrest, mits bezet. Bij Sterfgeval. Openbare Verkoopinfj van eene De Notaris EEMAN te Erpe", zal, namens wieu het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hel openbaar verkoopen .- EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen lo Erpe, aan de Bosschestraat, gekadaslreed wijk A, nummers 534c, en 536c, aldaar groot 7 aren 70 centiaren, palende ten ooste, den heer Camiel Van de Voorde, ten zuide den beer Viclorien De Spiegeleer en de Rede, ten weste met den los aan de Kassei en voornoemden Camiel Van de Voorde en ten noorde de heeren Leopold De Wint en Isidoor Blondeel. Laatst bewoond geweest door wijion den heer Gregorius De Lat. Onmiddellijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel, Dinsdag 15 v«rbltjr, Dinsdag U (September89'. Telkens om 4 ure namiddag ter herberg genaamd Den Anker gehouden door den heer Jan-Daptiite D'Hme, te Erpe, Kat. Bij verandering vau woonst. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen Hovmierstraat Do Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gela gen in hel openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een Woonhuis met Smids, gestaan en gele gen te Aalst, aan de Molenslraalpoort, (Hove nierstraat) bekend bij kadaster sektie F, nr 994 D, aldaar groot 1 aar 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Foncée en den heer Schoonjans, ten zuide aan Jufvr. Isabelle Noël, ton weste aan den heer Van den Bulcke en Mevrouw De Craecker en ten noorde aan de Hovenierslraat. Bewoond door den eigenaar den heer Amandus Bourgeois. ZITDAGEN Instel, Donderdag 1 Oktober ,891 Verblijf, id. 15 UKl0Der loyi- Telkens om 4 ure namiddag ter herberg Do Klokkcnbol, gehouden door den heer Louis Foncée, te Aalst, aan de Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van en te Aalst, Nieuwerkerken, Lede, Haaltert. Nederhasselt en Heldergem. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen STAD AALST. 1. Een winkelhuis met groote achter gebouwen, iu de Lange Zoutstraat, tegen de Groote Markt, groot 3 aren 60 centi aren. Gebracht op fr, 20600,00 Laatst bewoond geweest door wijlen M. Abel De Vylder. 2. Een huis in de Vrijheidstraat, groot 80 cenliaren. Gebracht op fr. 2500,00 Bewoond door M. Frangois De Petter. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. 3. Een perceel land op het Broekveld, sectie C, N. 4064, groot 10 aren 70 centi aren. Gebracht op fr. 260,00 Gebruikt door Ch. L. Lauwereys. 4. Eene partij land op het groot Mo- lenveld, groot 32 aren 80 centiaren, sec tie C, N. 693. Gebracht op fr. 2100,00 Gebruikt door de weduwe Raes. GEMEENTE LEDE. 5. Eene partij land, op den grooten Kauter ofWun, groot 32 aren 54 centi aren. Gebracht op fr. 1600,00 Gebruikt door Domien Van Hauwer- meiren. GEMEENTE I1AELTERT. 6. Eene partij land, op den grooten Kauter, sectie A, N. 1029, groot 23 aren 80 cenliaren. Gebracht op fr. 4600,00 Gebruikt door Pipar. 7. Een perceel land op Tuskensveld, groot 9 aren 70 cenliaren, Sectie A, num mer 1168. Gebracht op fr. 250,00 Gebruikt door Pipar. 8. Eene partij land op Tuskensveld, groot 23 aren 25 centiaren, Sectie A, nummer 1172. Gebracht op fr. 820,00 Gebruikt door Victor De Smedl. GEMEENTE NF DERHASSELT. 9. Eene partij land op den Real, groot 55 aren 44 centiaren, sektie A, nummer 345. Gebruikt door Victor Geerts en J. B. Van Bever, te Aspelaere. Gebracht op fr. 1100,00 GEMEENTE HELDERGEM. 10. En een perceel land op het Stokt, groot 13 aren 25 centiaren, sectie A, nummer 524. Gebruikt door Josephus Mertens. Gebracht opfr. 350,00 Derde en laatste zitdag s Woensdag 30 September 1891. Telkens om 3 uren namiddag ter Zittingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping met groot gemak van betaling van een groot en welgelegen en van eenen l)e Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, met gewin van palmslag en ge lagen openbaarlijk verkoopen 1. Een groot en welgelegen Renteniers huis, te Aalst, Brabantstraat, sectie A, nummers 1556d en 1557d, groot 9 aren 90 centiaren. 2. En eenen grooten Hof, beplant met goede fruitboomen en stal, gestaan en ge lagen achter voorschreven Woonhuis, ko mende met eenen bijzonderen uitgang in de Brabantstraat, sectie A, nummers 1558a en 1561a, met eene gtoote van 39 aren 70 cenliaren. ZITDAGEN Instel, Maandag 21 September J0QJ Verblijf, Maandag 5 October Telkens om 3 ure namiddag ter estami net Het Commerciebuis bij den heer Joseph, Van der Vorst, te Aalst, Groote Markt.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3