OP DEN BAK EIGENDOM, ZAAILAND, Revalenta Arabica. TE HUREN Verandering van woonst TE HUREN Te koop. Bouwgronden Te huren terstoud. Te huren of te koop. KERKFABRIEK RENTENIERSHUIS GROOTEN HOF, te AALST, in de Brabantstraat. WOONHUIS en S M I D S, te Aalst, Molenstraatpoort, V^Ï:DOnrag i! Oktober .891. L AIT D, L JL3ST3DE HST HUIZEN en LANDEN HUISMEUBELEN, Behuisde HOFSTEDE Een fransch priester, de eerw. heer Dollens, deelmakende van de Belgische beévaart, verblijvende in het Hotel de Rome, verliet verleden nacht zijne kamer en opende bij misslag de deur van het ophaaltoestel. Hij viel in de diepte en was bijna op den slag dood. ITALIË. Brutale misdaad. Te Yicenza heeft een iTjarige jongeling het wegne men van eenige druiven met zijn leven betaald. Hij was met twee vrienden op de wan deling vroolijk zingend kwamen zij aan eenen hofmuur, waar eenige druiven overhingen. De jongelingen, meenende dat hen niemand zag, lieten zich de drui ven goed smaken, maar op een gegeven oogenblik, toen een van hen den arm ophief om nog eenige druiven te nemen, knalde een schot en doodelijk getroffen viel de arme jongeling ten gronde. Men bracht hem naar het hospitaal waar hij stierf, na den eigenaar van de druiven te hebben aangeduid. De beide eigenaars van den hof zijn aangehouden, maar alle twee loochenen eènig schot te hebben gelost. RUSLAND. Ronddwalende joden. Ongeveer drie weken geleden nam de kapitein eener russische boot te Odessa een duizendtal uitgeweken Joden aan boord en zette koers naar Jaffa, waar de overheden hem echter verboden, de emigranten, te ont schepen. De kapitein vertrok van daar en liet te Constantinopel het anker vallen, in de hoop zijne passagiers daar kwijt te geraken. Ook hier echter stond men de Joden met toe aan land te komen, zoodat de kapitein aan de russische regecring bevelen vroeg. Deze luidden, dat hij moest terugkeeren naar de haven, waar hij zijne passagiers bad ingescheept, Alzoo kwam de boot te Odessa terug. Maar ook daar mogen de joden niet aan wal gaan, aangezien zij als bannelingen aanschouwd worden.Zoo ligt dan nu de boot reeds eenige dagen te Odessa, en de kapitein wanhoopt zich ooit van zijne talrijke passagiers te kun nen ontslaan. AMERIKA. Nieuwe manier van ophangen. Zekere William Davis is Donderdag te Canon- City, Colorado, opgehangen voor een dubbelen moord. Men heeft thans voor de eerste maal gebruik gemaakt van een nieuw galgen- stelsel. Het strafwerktuig is zoo ingericht dat, zoodra de veroordeelde op het plat form trapt, hij eene waterkolom doet opstijgen, die hem drie voet hoog werpt. De veroordeelde hangt aldus zichzelven op. Zonderlinge Zelfmoord. Te San- Francisco wordt veel gesproken over den zonderlingen zelfmoord van een Hol lander, aldaar wonende, zekere Carol, die zichzelven bij middel van dynamiet heeft doen springen. Carol had zich daar onder een val- schen naam eene kamer gehuurd in een hotel eenige minuten na zijne aan komst werd geheel de gebuurte opge schrikt door eene vreeselijke ontploffing. Het was Carol, die zich bij middel van eene dynamietbom had gedood, Na die vreeselijke daad leverde de kamer, waar zij gepleegd was, een alschruwehjk schouwspel op. De over blijfselen van Carol, waren langs alle kanten verspreid een der armen was door het venster geworpen. De meubels waren vernield, de plafonds half inge stort, de ruiten verbrijzeld en daaren boven wa> alles met bloed bevlekt. Carol was sedert eenige jaren bedien de op eene pachthoeve in de nabijheid van Fresne. Hij had reeds dikwijls gezegd dat hij zich het leven zou benemen op eene wijze, die copij zou leveren aan de dagbladen. Indien dat zijn doel was is hij er in gelukt. Men heeft evenwel ook eenen brief gevonden, waarin hij zegde dat het leven de moeite niet weerd is, die men er zich moet voor geven. tiooge ouderdom. Eene italiaan- sche, Mev. Giulia Zapetriui de Rossi, is te Montevideo overleden, in den ouder dom van 107 jaren. Zij laat verscheidene kinderen achter, waaronder een zoon van 84 jaar. AUSTRALIË. Door haaien verslonden. De laatste koerier, ie Queenstown aangekomen, verhaalt het volgende, dat over eenigen tijd gebeurd is nabij het eiland Flent. De schooner Générale Banning, op reede liggende voor het eiland, was bezig met het laden van kokosnoten voor San Francisco, toen opeens een storm losbrak die het schip van zijne ankers sleurde en in zee medesleepte. Er waren op dat oogenblik een hon derdtal inboorlingen aan boord, die in hunne sloepen sprongen en naar de kust roeiden. Verscheidene bootjes sloegen om en de opvarenden die in 't water vie len, werden door de haaien vervolgd, welke reeds lang rond den schooner zwommen. Op 38 inboorlingen, die in het water vielen, werden er 8 door die vreeselijke dieren verslonden.De anderen ontsnapten Onder deze laatsten was er een, wiens been door eene haai was afgebeten. GEZONDHEID AAN ALLEN eruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsvert- ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,tt hartklopping, slijmerigbhedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, Mass iever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bovendien het voedsel bjj uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré- han, lord Stuart de Decies, pair van Eugcland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476 dc E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteerin- ergaag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwe- mn. N. 99,628. Avignon 18 April 1876. De Reva lenta van Du Barry heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remediên even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N 11 Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwpnkkelingen en langmoedigheid alle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te EynanfasfFrankrijk.) N« 84,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van 25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der cdematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige versloptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en bardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen ge s eest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij oordeeliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleeschjspaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo fr. 2,25 1;2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 36,0012 kilo fr. 72,00. )e beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7,00 r.Revalenla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voer België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, dissel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Megamak, Callebaut en MeirsMtóut, apothekers en A. Delbaize en O, spe cerijen.Te Ninove, bjj M. Druwé-Jelie koofnon in specerijen. GROOTE PRIJSKAMP 3 Hchoone Zakhorlogiën (Remontoirs) en 3 schoon© Pijpen, bij Auguste KIEKENS, in den Zwarten Leeuw, Hopmerkt, Aalst. Inleg 0,30 centiemen, lotensgeval. een gerieflijk Huis, hebbende verscheidene beneden- en bovenplaatsen, keuken, kelder en koer, voorzien van pc.mp- en regenwater, geslaan te Sottegem, Trapstraat. Zich te be vragen bij de eigenaresse, jufvr. W® J.-B. Goossens. wonende neven het te huren huis. Het Oud-huis J. B. TORFS, handel in granen, hof- en veldiaden, drooge vruchten, alle soor ten van kazen, enz. zal met 10 september, verplaatst zijn van den hoek der Kerkstraat naar de Vlasmarkt, 2, rechtover de zijdeur der grootekerk. veor Kersmis 1891, eene Hofstede met omtrent 900 roeden best hoveniersland, gele gen te Aalst, Sint-Job. Zich te bevragen ter katoenspinnerij (voor maals Vander Smissen Frères) Keizerlijke Plaats, Aalst. 2 schoono Tilburys, 2 poneykarren, een 1000 kilos kunnende diagen, eenen lichten camion en eene broget voor 4 mannen in goeden staat bij Joseph VAN DER BIEST, Nicuwstraat, Aalst. uit ter liancl te koop te Aalst, Statieplaats en Nijverheidstraat Zich te bevragen bij den Notaris BRECKPOT te Aalst. Een geriefllijk Hals met Hof, te Aalst, aan do Moorselsctaebaan, rechtover de Siroop> straat. Zich te bevragen bij den heer Burny- Antheuuis, brouwer, te Aalst, Vischmarkt. Schoone en groote Lusthof met Woonhuis, gelegen te Aalst Schaarbeek op den Ledeweg. Zich te bevragen bij M. DE COEN-BORNY, Nieuwstraat, 49, te Aalst. OPENBARE VERPACHTING der onroerende goederen toehehoorende aan de VAM BAEVEGEM. Op Maandag 12 october 1891, ten 2 ure juist namiddag, ter herberg van Sieur Isidore De Pelecyn, te Baavegem, aan bet Dorp, zullen de goederen, toebeboorende aan de Kerkfa briek van Baevegem, uitmakende 28 loten ec al binnen die gemeente gelegen, voor eenen termijn van 9 jaren verpacht worden, te be ginnen met Kersavond 1891. Al de pachters moeten van goede gekende solvable borgen of medepachters voorzien wezen, en op den stond van den toewijs m handen van den heer ontvanger der kerkfa briek betalen een derde hunner pachtsom op straf van niet aanvaard te worden. Openbare Verkooping met groot gemak van betaling van een groot en welgelegen en van eenen üe Notaris BRECKI-OT, te Aalst, zal, met gewin van palmslag en ge lagen openbaarlijk verkoopen 1Een groot en welgelegen Renteniers buis, te Aalst, Brabantstraat, sectie A, nummers 1536d en 1557d, groot 9 aren 90 centiaren. ingesteld fr. 10800 2. En eenen grooten Hof, beplant met ;oede fruilboomen en stal, gestaan en ge- agen achter voorschreven Woonhuis, ko mende met eenen bijzonderen uitgang in de Brabantstraat,sectie A, nummersl558A en 1561a, met eene gioote van 39 aren 70 centiaren. ingesteld fr. 10100 ZITDAGEN Instel, Maandag 21 September ,Hq, Verblijf, Maandag 5 October Telkens om 3 ure namiddag ter estami- net Het Commerciehuis bij den beer Joseph, Van der Vorst, te Aalst, Groote Markt. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen (Hovenierstraat.) Do Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gela gen in bet openbaar verkoopen EEIIGE KOOP. Een Woonhuis met Smids, gestaan en gele gen te Aalst, aan de Molenslraatpoort, (Hove nierstraat) bekend bij kadaster sektie F, n' 994 O, aldaar groot 1 aar 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Foncée en den heer Schoonjans, ten zuide aan Jufvr. Isabelle Noël, leu weste aan den heer Van den Bulcke en Mevrouw De Craecker en teu noorde aan de Hovenierstraat. Bewoond door den eigenaar den heer Amandus Bourgeois. ZITDAGEN Telkens om 4 ure namiddag ter herberg De Klokkenbol, gehouden door den heer Louis Fonceé, aan de te AalslVarkesnmarkt. Openbare Verkooping van een perceoltje te NIEUWERKERKEN, Zuerendries. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gela gen, opeubaarlijk verkoopen EENIGE KOOP, Een perceeltje Land, gelegen te Nieuwer- kerken, op den Zuerendries, gekadastreerd wijk B ex nummer 422,groot 7 aren 90 centia ren palende ten ooste de erven Martinus Ras- schaert, ten zuide de Hospicien van Aalst, ten wesle Jufvrouw Maria Leocadia Schouppe en ten noorde den Hazelaerlos en daarover Jufvr. Maria Josepha Ringoot en andere. Gebruikt door Jufvrouw Amelia* Tas, te Nieuwerkerken. ZITDAGEN Instel, Maandag 19 Oclober 1891 Verblijf, Maandag 26 üclot)er 1891 Telkens om 4 ure namiddag ter herberg gehouden door den beer Benoit Heynderickx, hoefsmid, te Nieuwerkerken, Dorp. Meubeiaire Venditie. Voornoemdo Notaris EEMAN, zal op Maandag 19 October 1894, om 1 uur nanoen, te Nieu werkerken aan de Resterlstraat. ten huize bewoond door Jufvrouw Amelia Tas, in bet openbaar verkoopen Huismeubels, als tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, koffers, hangende borlogie, bedstoelen, quinquets,stoof met toehehoorten, koperen moor en koffijpot, koffljmolen, kope ren en zinken bakers, koperen pan, ijzeren pollen, melktobbens en teelen, gleizen telloo- ren en kommen, broodmouillie, vleesch- en waschkuip, blikken kan, lantaarn, hofgieter en meer andere voorwerpen. Landbouwersalem, zooals: kruiwagen, beir- kuip, spaden, braken, reeken, riek, gaffel, destelsteker, ladders, dorschvleugel, handwan enz. Eene jonge Geit, alsmede eene boeveelneid strooi, kanada planken, brandhout en princes- slaken. De koopen van en onder de 5 franks moeten comptant betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borg te stellen. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM. De Notaris DE SMET, te Erembodegem, daar toe in rechte benoemd, zal overeenkomstig de schikkingen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den bevoegden heer Vrederech ter, namens de erfgenamen van Jozef Van de Maele-De Bisschop, openbaarlijk verkoopen, de nabeschrevene goederen,te weten Eerste koop. Een perceel Land, te Erem bodegem, op den Zalmkauter, aangewezen ten kadaster sectie B, nummer 790, met eene grootte van 21 aren 60 centiaren, palende oost de erven Van Achter, zuid Abbeloos en De Gbeest, west de kinderen Brys, noord Tem merman. Landprijs fr. 42 weede kooop. Een perceel Land, te Erembodegem, aan den Welleweg.ten kadaster bekend seclie B, nummer 857, met eene opper vlakte van 20 aren 40 centiaren, palende oost den IJzerenweg. zuid verscheidene, west den Welleweg en de weduwe De Roeck, noord Frans Van den Steene als gebruiker. Landprijs fr. 46 Derde koop. Een perceel Land, te Erem bodegem, op Stillebreeck, aangewezen ten kadaster seclie A, nummer 2882, met eene grootte van li aren 69 centiaren, palende aan Joseph Dierickx, van twee kanten aan de wed* Van de Velde en aan de baan. Landprijs fr. 33 Om er in het gebruik van te komen met betaling van koopsom en onkosten. ZITDAGEN Instel, 3 Oktober .«q. Verblijf, 10 1831 Telkens ten 3 ure namiddag, ter herberg van sieur Bernard Goetvinck,te Erembodegem aan den Brusselschcn Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem, (nabij de statie van Haeltert.) e Notaris DE SMET te Erembodegem, daar toe in recht benoemd,zal met de pleegvormen voorgeschreven bij de wet van 12 Juni 1846, ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons, openbaarlijk verkoopen de nabe- schrevcn onroerende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde hofstede en afhangendheden, te Erembodegem, wijk Ter joden, ten kadaster bekend sectie B, nummers I370i en 1371c, met eene oppervlakte van 8 aren 10 centiaren, groot volgens meling 8 aren 4 centiare, palende oost de losbaan, zuid Frans Moens, west Louis Verleyson en den tweeden koop, noord Stalpaert. Deze koop zal volgens verdeeling op het plan te koop geboden worden in drij deelen, inhoudende Het 1* deel i are 33 centiaren. Boomprijs 15 fr. Het 2* deel 98 centiaren. En het 3* deel 5 aren 7i) centiaren. Boomprijs 25 fr. Tweede koop. Eene partij land te Erem bodegem. op hel Kreeleveld, sectie B, num mer 1379, groot volgens kadaster 8 aren 20 centiaren en volgens titel 10 aren 51 centi aren. palende oost Stalpaert en den eersten koop,zuid Louis VerleyseD, west het losbaantje en noord den beer graaf Cornet. Landprijs fr. 12,00. Derde koop. Een onlangs nieuwgebouwd Woonhuis met statie en koetspoort, hebbehde verscheidene boven- en beneden plaatsen, kelder, ruime zolders, broodbakkerij, winkel en verdere afhangendheden, dienstig voor alle bedrijven, te Erembodegem, wijk Terjoden, nabij de Statie van Haeltert, ten kadaster aan gewezen sectie B, nummers 1372d en 1372e, met eene oppervlakte van 9 aren 60 centiaren, groot volgens meting 9 aren 23 centiaren, palende noord en oost de losbaaD, zuid den heer Stalpaert, west koop twee en den heer Graaf Cornet,verdeeld in drij deelen als volgt. N. 1. Het Huis metafbangendheden en Saren 26 centiaren Grond,palende noerd-oost de losbaan zuid nummer 2 en west den heer graaf Cornet, N 2. Een deel Grond groot l are 98 centia ren 1/2 palende noord-oost do losbaan, zuid nummer drij, west den heer graaf Cornet. Landprijs fr 5 N. 3. Een deel Grond ook groot 1 are 98 centiaren 1/2 palende noord-oost de losbaan, zuid den heer Stalpaert, west den heer graaf Cornet. Landprijs fr. 5 Vierde koop. Eene partij Land, te Erem bodegem, alsvoren, ten kadaster aangewezen sectie B, nummers 1372b en 1373a bis, mei eene oppervlakte van 9 aren 10 centiaren, groot volgens titel 9 aren 16 centiareD, palen de noord oost de erven Walckiers, west-zuid den ijzerenweg. Boom- en landprijsfr. 65,00 Het recht van samenvoeging blijft voorbe houden. De voorschreven goederen zijn bewoond en gebruiKt:De koopen 1, 2 en 4 door de ver- koopers en de 3* koop zonder huurtermijn door Maria Heyman. De koopers zullen van hunne gekochte goederen in gebruik en genot treden met betaling hunner koopsom en onkos ten. ZITDAGEN Instel, Woensdag 30 September) .Rq, Verblijf, Woensdag 7 Oclober Telkens ten 3 ure namiddag ter herberg De Graaf van Vlaanderen bij sieur August Geerts-Van den Haute,aan de statie te Haaltert. Tweede koop. Eenen welgelegen om- baagden Lochting of Tuin, gelegen op d'Een, groot volgens meting 12 aren 40 centiaren, palende oost den vorigen koop, zuid en noord de baan en west Jan Baptisle De Schryver. Op te leggen Boom- en Haagprijs fr. 81,00 Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Waterleide, groot volgens meting 17 aren 54 centiaren, palende oost de Water leide en den voetweg, zuid Van Roy, west de weduwe Goessens, Steppe en Decaesemaeker en noord verscbeidenen. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen in de Broeken, groot volgens meting 13 aren 59 centiaren, palende oost den heer De Pril- Vanham, zuid de baan, west Xaveer Van Bos- suyt en Van den Eynde en noord de baan. Gemeente Okegem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen waar men het noemt De Doelen,» groot vol gens meting 15 aren 78 centiaren, palende oost Charles Van der Straeten, Eugène Van den Brande,zuid en west de kinderen Baeyens en noord De Brabander. Gemeente Iddergem. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen waar men het noemt De Specht, groot vol gens meting 9 aren 67 centiaren, palende oost de erven Bernard Van Langenhove, zuid mijn heer De Kerckbove, west Nicolaas De Braban der. ZITDAGEN Instel, Zaturdag 3 Oklober 1891 Verblijf, id. 10 Ukl0Der IWI- Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van Frans Staels-Meert, te iddergem, nabij de Kerk. Ten kantoore van bovengenoemden Notaris YAN OUDENHOVE, berusten al de minuten van wijlen den Notaris MAES. Men kan er l' allen tijde allerhande kapitalen bekomen mits grondpand. Bij uitscheiding van bedrijf. XE AALST, in de Nieuwstraat. De Notaris De GHEEST, te Aalst, zal op Dijnsdag 43 Oktober 1891, to beginnen ten I uur nanoen, ten sterfhuize van den beer Pieter-Joannes Wellekens, tc Aalst, in de Nieuwstraat, in bet openbaar verkoopen Stoeien, tafels, kassen, twee onlangs nieuw* stoven, kachels, horlogiën, printen, schalen en balance met gewichten, pluimen beddens. gordijnen, stors, keukengerief, porceleine tellooren en schotels, oude taskens en kop- kens, kristale glazen en roomers, groote koperen ketel en kleine koperen kandelaars, vloertapijt, waschkuip en stoel, berd en ande re voorwerpen. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene Lochting en Zaailanden te Ninove, Ukegem tn Iddergem. De Notaris VAN OUDENHOVE verblijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke der Erfgena men van wijlen den heer Josephus-Ferdinan- dus De Roeck, op de hierna volgende zitdagen met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen, de volgendo goederen, te weten Stad IVinove. Eerste koop. Eene behuisde en bebouwde Hofstede met medegaanden grond, gestaan en gelegen op d'Een, groot volgens meting 6 aren 15 centiaren .palende oost Constantinus Hcrremans, zuid en noord de baan en west deu volgenden koop. Op te leggen Boom- en Haagprijs fr. 58,00 OPENBARE VERKOOPING van eenen scboonen TE AALST, aan de Zoutstraatpoort. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op ;ewone voorwaarden in het openbaar ver- toopen STAD AALST. Eenen scboonen Eigendom bestaande in twee Huizen, ten voorhoofde aan de Geetaardsbergscbestraat, geteekend nummers 94 en 92, achtergebouwen, groot schoollokaal en bof zeer wel beplant met fijne fruilboomen, te zamen groot volgens meting 28 aren 27 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 2264, 2266 en 2265a, houdende van de eene zijde aan de heeren De Schaepdryver, De Gbeest en Tolleneer en van do andere zijde op geheel de lengte aan den beer Verbeeck. Verdeeld in 2 loten, volgens Grondplan opgemaakt door den heer Victor Renders, Land- en Gebouwmeter te Aalst, bestaande Het eerste lol in Woonhuis, onlangs nieuw opgebouwd, nieuw gebouw dienende voor schoollokaal en hof, te zamen beslaande eene oppervlakte van 26 aren 14 centiaren. En het tweede lot in Woonhuis met achter gebouwen en koer, groot in gronde 2 aren 13 contiaren. ZITDAGEN Instel, Woensdag 14 Ortobfir 1891 Verblijf, id. 28 ucl0Der 189i- Ten 4 ure namiddag, ter Afspanning ge naamd Den Meiboom, bij Jufvrouwen Van Cleemputte, te Aalst, aan de Zoutstraatpoort. GELD op intrest, mits bezbt, te bekomen ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, Keizerlijke Plaats, nr 33. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij t© Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen AALST-MIJLBEEK. Eene goede partij Zaailand, groot 34 aren 65 centiaren, gelegen op den Wijngaard, nabij de Breedestraat, gekadastreerd wijk D, num mer 214, met eene grootte van 33 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Cock-Hofman, ten zuide aan de wed. J.-Bapt. Pilate en den heer Frans De Cock, ten wesle aan d6n heer Petrus Schockaert, voortijds P. J. Van Langenhove on ten noorde aan den heer Doktor De Trogh. Gebruikt zonder termijn door do kinderen van den heer Felix Do Cock. Boomprijs fr. 200,00. Ingesteld fr. 1600,00 ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 29 September) ifia. Verblijf, id. 13 October l831* Ten 5 ure namiddag, ter herberg Den Bonten Os, bij den heer Louis Van Ket, to Aalst-Mijlbeek, Ouden Dondermonschensteen- weg.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3