van BOOMEN ZAAILANDEN AFSPANNING EIGENDOM Revalenta Arabica. TE VERKRIJGEN Groole prijskamp op den BAK Engelsche Billard. ENGELSCHEN BILJARD Huis te huren. Te koop. Loof te velde te koop. Te huren. WOONHUIS cn BOOMGAARD, LANDBOUWERSALEM WOONHUIS MET GROND Venditie van BOOMEN 5 WOONHUISJES, ZAAILANDEN VerS%DrXn!D-mbwl89«- Verkooping van LAND HUIS met HOF HUIS VENDITIE van Openbare Verkooping vX,zatre,95i— Zaailand en Meersschen Loopl er geen wijn uit, "t is een teeken dat hij zuiver is. Ziet gij integendeel dat de wijn uitloopt, hij is niet natuurlijk.' Alle onnatuurlijke wijn, 't is gelijk op welke manier gemaakt, zal uit het flescl:- ken hopen. 2° Men zet een fleschken vol wijn in een glas dat hooger is, en men giet water in het glas.f tot dat liet boven het fleschken staat. Is het natuurlijken wijn, hij zal geheel uit het fleschken komen om boven het water te zwemmen is het valsclie, hij zat in het fleschken blijven. 3° Men voege bij den wijn een vijfde van zijn gewicht oliezout (glycerin)is de wijn zuiver, het oliezout zal ten gron de vallen en kleurloos blijven is hij vervalschf, de glycerin zal violet- en roodkleurig worden zij zal bleekgeluw worden indien de wijn gekleurd is met blauwhout (campêche). FRANKRIJK Tegen de belgische werklieden. Naar uit Duinkerken gemeld wordt zijn aldaar onlusten uitgebroken. Kerels, die ontevreden waren omdat de stokerij Schotmans Belgische werk lieden gebruikte, hebben een gedeefte van het materieel dier inrichting ver nield, de werklieden achtervolgd en met stokken geslagen. Ingevolge die feiten heeft de stokerij uren lang stil gelegen. De gendarmen zijn ter plaats gekomen en hebben vier van de voornaamste leiders aangehouden. AMERIKA. Zouderlinge dief. In het tuchthuis te Maryland zit tegenwoordig zekere Tobias Hudson, die reeds herhaaldelijk metj de cel kennis maakte en de laatste maal wegens peerdendiefstal tot negen jaar tuchthuisstraf werd veroordeeld. Hudson is een wetenschappelijk gevormd man en een zeer knap uitvinder. Hij leest in het tuchthuis enkel wetenschappelijke wer ken en heeft eene bibliotheek van 1800 boeken. Reeds vond hij verschillende electri- sche toestellen uit en eene alarmbel is 2elfs zoo schoon en nuttig, dat de be stuurder van de gevangenis [die in zijn eigen slaapkamer liet plaatsen, ter be scherming tegen de dieven. Onlangs verklaarde Hudson dat de sloten der cellen niets weerd waren en om dit te bewijzen liet hij zich in eene dubbel gesloten cel opsluiten,waar van de deur bovendien van eene zware veiligheidsketting voorzien was enkel met twee hamerslagen verbrak hij slot en ketting. Na dit sterk stuk te hebben uit gevoerd, vond Hudson onmiddelijk een nieuw electrisch deurslot uit. De knappe uitvinder werd zeer toege juicht en hij kreeg voor alle gevangenis deuren nieuwe sloten te maken. Tot be looning werd zijn straftijd met twee jaar en twee maanden ingekort en hij kreeg bovendien eene patent op zijne sloten, zoodat niemand ze mag namaken. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder pürgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsvert- ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,n hartklopping, slijmerighhedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré- han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Gentling N. 65,476 de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten N. 99,625. Avignon 18 April i876. —De Iteva- Ienta van Du Barry heelt mij op 6i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch my aankleeden, noch ontklecden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaplooshedcn. Tegen al e deze kwalen, waren alle remediën even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N n Genezing N. 98,6i4. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwpnkkelingen en langmocdigheidalle dt ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynanfas(Frankrijk.) N° 84,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N» 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en ioofheid van -25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der edematcn ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige verstoptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperbeelmeeste van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan e Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- en voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van bet hoofd, der zenuwen, van 't vleesch cn der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen gc*eest. Voor de lijders, aan tcering en achitis is zy oordecliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesclf spaart z(j 50 maal den prijs der medecijnen. In doozeu van i/4 kilo 2,25 i/2 kilo fr. 4,00 1 kilo fr. 7,00 ;2 i/2 kilo i6,00 6 kilo Ir. 36,00i2 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozeu van 4,00 en 7,00 r.Rcvalenia-Chocolaad i/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon jranco. Algemeen agent vo«\ Bclgh M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Vissel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meg«*k, Callebaut en MeirsMkaut, apothekers cn A. Delhaize en C°, spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koóf n- an tn specerijen. ten Bureele van Den Denderbode Cours complot do Gymnastique oducativo, par P. Gooreman, prix fr. 3,00 Potit Cours do natation, par p. Gooreman, 0 50 Ma euro d'oau, par Scb. Kneipp, 1 3,50 Comment II faut vivre, par Seb. Kneipp. 5 go Oathollques Allemandspar Kannengrescr, 3 50 Un curó allemand extraordi naire, par Seb. Kneipp, 0,75 Lo dogme du Purgatoire, par ie e f«^.£-Jl«Schouppe' 2,50 SAGERDOS rite institutus, etc., auc- tore P. Adulpho Petit, S. J., series altera. li0o NAAR 3 schoone Zalthorlogiën, (Remontoirs), en 3 sehoone Pijpen, bij August Kieckens, in den Zwarten Leeuw, te Aalst, Hopmarkt. Inleg 30 centiemen lolensgeval. Te beginnen van heden af is de inschrij- vjngslijst van den prijskamp opden Engelschen billard open, bij den beer Jan Pannemans, Café de l'Ukivers, Esplanadeplein. Inschrijvingsprijs fr. U,50. De prijzen zullen tentoongesteld worden. Stad Aalst. 5?.CCT3 SP.IJSZA.M? op den 1/ooruïtEen Regulateur ter waarde van 35 franks. Bij M. Alexander De Vos, Gravenhof, Brusselschestraat. Te Aalst, Vaartstraat, N.6, voor de conditiën zich te bevragen bij jufvrouw vander Noot, zelfde straal,N. 8. Bouwgronden uit ter hand te koop te Aalst, Statieplaals en Nijverheidstraat Zich te bevragen bij den Notaris BRECKPOT te Aalst. bij Joseph VAN DER BIEST, Nieuwstraat, nummer 84, te Aalst. 2 schoone Tilburys, eene gentsche ressort karre voor 4 mannen en eene schoone Birouchette, zoo goed als nienw. bij de gebroeders Uyliersprot, te Aalst, Gee- raardsbergschen3teenweg. Eene welgeklandeerde herberg, zijnde Het Brussels Hof, gestaan te Aalst, aan de Botermarkt. Laatst bewoond bij den heer Victor Van den Eynde. Zich te begraven bij den heer L. BURNY- ANTHEUNIS, brouwer, te Aalst, Vischmarkt. Bestuur der Begistratie en Domeinen. De Ontvanger der Domeinen, te Aalst, zal op Maandag 7 December 1891, om 10 ure 's morgens, openbaarlijk verkoo- pen 95 schoone volwassene Olmen Boomen, staande langs den steenweg van St-Niko- laas naar Geeraardsbergen, op het grond gebied der gemeenten Gijsegem en Hof- stade. De Boomen moeten binnen de 3 maan den van den steenweg geweerd zijn. Betaling binnen de zes maanden, mits borg. Onkosten 10 en 2 fr. per lot voor putgeld. Men zal beginnen te Gijsegem, aan paal 9, tegen de herberg 'f Menleken. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een TE AALST, Brusselschensteenweg. De Notaris VAN DER SMISSEN te Moorsel, zal, ten overstaan van den heer Vrederechter, openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis met Boomgaard te Aalst-Mijlbeek,aan den Brusselsteenweg, gekadastreerd sectie G. nummers 264b, 264bis en 265b, groot uectaar 21 aren 43 centiaren. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 5 December 1891. Om3 ure namiddag, ter Zittingszaa van den heer Vrederechter, te Aalst. Bij uitscheiding van bedrijf. Venditie van MEUBELS 5 Koeibeesten, Beetwortels, Hooi, Strooi, enz. te Aalst, Zoutstraatpoort, ten ver zoeke en ten hove van den heer Franciscus Van Campenhout, op Maandag 14JeQ De cember 1891, om 9 ure stipt voormiddag, onder de direktie van den Zaakwaarne mer Louis Buekens. De Beestialen zullen om 1 1/2 ure na noen opgeroepen worden. Bij gedwoDgene onteigening Openbare Verkooping van een en twee Perceelen LAND ONDER DENDERHAUTEM De Notaris VAN OUDENHOVE in verblijf te Denderhautem, zal krachtens vonnis verleend door de Burgerrechtbank van Audenaarde in date 18 November 4891, ten vervolge van Mijnheer Modest De Mette, huisschilder, wonende te Aalst, tegen Pieter-Joseph De Luyck, zoon Amand, zonder gekende wettige woonplaats, ter bieronder gestelde zitting, en ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Ninove, openbaarlijk verkoopen de volgende Goederen Eerste Lol. Den vollen Eigendom van een Huis met Afhangen en Grond, te Denderhantem ter Stichelen, gekend ten kadaster sektie A, nummers 1384b en 1386a, groot 7 aren 70 centiaren, palende oost de weduwe Roelandt, zuid de weduwe De Nul, west August Van Impe, noord de Stichelenbaan. Tweede Lot. Den naakten Eigendom van 17 aren 30 centiaren Land, gelegen te Den derhautem, op het Herdersveld, gekend ten kadaster sektie A, nummer 1196b, palende aan de kinderen Schollaert, de erven van wij len den Notaris Maes, zuid de Surttenmeer- schen, noord verscheidene. Derde Lot. Den naakten Eigendom van 9 aren 70 centiaren Land, gelegen te Dender hautem, op bet Schoonaert, aangewezen ten kadaster ocder sektie A, uummer 1521a, pa- bende aan de kinderen Van den Steene, aan Donatus Sieuaert, zuid verschillige, welk perceel doorsneden mol den Voetweg. N. B. De Goederen bescheven onder het tweede en derde lot behooren in vruchtge bruik aan Jan-Baptiste Van der Hoeven, wedu wenaar van Anastasia De Luyck, landbouwer, woonende te Denderhautem. EENIGE ZITDAG Woensdag 16 December 1891. Om 2 ure namiddag ter gewone Zittingszaal van het Vredegerecht te Ninove. MERKWAARDIGE VENDITIE te Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE verblijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke van de nage- noemde eigenaars op Maandag 7 December 1891, cm 9 ure 's morgens, openbaarlijk ver koopen A. Namens Mijnheer Lefevere de ten Hove, ei genaar te Gent 30 koop6n kanadas te Den derhautem in de Oliemeerschen. B. Namens de weduwe De Puller-Moreels, te Denderhautem Verschillige koopen kanadas en olmen, aan hare bolstede wijk Vossel. C. Namens de erven Van Landuyt, te Den derhautem 12 koopen kanadas omtrent hun ne hofstede, achter de kerk. D. Namens Cliarlcs-Louis De Dier, te Dender hautem 3 kanadas aan zijne hofstede, nabij de kerk. E. Namens de kinderen De Coorde, te Den derhautem 1 olm, 1 esch en 1 kanada aan hunne hofstede, nabij de Dorpplaals. F. Namens \iclor Roelandt,ie Denderhautem: 3 kanadas aan de beek, op den wijk Terlindun. G. Namens de erven Popelemon,eigenaars te Scberpenheuvel5 kanadas, 2 esschen, 1 olm eD 1 beuk, aan hunnen eigendom, wijk Hoen derbeek. H. Namens bet Armbureel der Stad Aalst1° 6 kanadas in den wijk Daal, aan de hofstede bewoond door Domicn Sayman. 2' ld kanadas in den wijk Stichelen, aan den meersch in ge bruik bij Amandus De Leeu. 3* 4 kanada in den wijk Stichelen, aan het land in gebruik bij Victor Serment I Namens Charles Kiekens, te Denderhautem: 6 kanadas, 9 olmen, 5 abeelen aan zijnen meerseb in d' Helle. K. Namens Charles Schuttyser, te Denderhau tem 3 kanadas aan eenen meerseb, op den Drieseh. L Namens Jan Joseph Cobbaerl, te Dender hautem 24 schhone kanadas, rechtover zijne hofstede op den wijk Knibberhoek. Alle deze boomen zijn van zuiveren opwas, verscheidene hebben eenen omtrek van 2 me ters tot 2 meters 30 centimeters en door de nabijheid der steenwegen, staan zit allen zeer gemakkelijk voor het vervoer. Men zal vergaderen om 8 1/2 ure 's morgens ter herberg van Gustaaf De Winter, te Ninove, tn de Oliemeerschen, om aldus de venditie om 9 ure stipt aan te vangen en volgens de voren staande orde voort te zetten. Mon zal verborgen ter herberg De Sa- moen, bij Jozef Cobbaert, te Denderhantem, wijk Knibberhoek. Iedereen zal moeten voorzien zijn van het vereischle ongeld en bet bewijs leveren eener goede borg of kommand. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede te Smetlede. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Twee zeer goede perceelen Zaailand, gele gen le Smetlede, op de Tienrodo, gekada streerd wijk A, hel eene onder nummer 629, met eene grootte van 15 aren 8ö centiaren en het andere onder nummer 654, met eene groot te van 64 aren 70 centiaren, beide gebruikt zonder termijnjdoor Petrus Brys. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 15 Dpremhpr .8q, Verblijf id 29 December 1891. Ten 3 ure namiddag ter herberg van Amand Do Pauw, te Erondegem, aan den Gentscben- steenweg. Bij uilscheiding van bedrijf. Openbare Verkooping van de alombekende genaamd MEIBOOM, TE AALST. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslagen gelagen in bet openbaar verkoopen STAD AALST. De alombekende herberg en afspanning genaamd o De Meiboom, te Aalst, aan de Zoutstraatpoort, groot in gronde 8 aren 64 centiaren 97 milliaren, verdeeld in drij loten volgens plan, waarvan exemplaren Ie bekomen zijn ten kantoore van boven genoemde» Notaris, Keizerlijke Plaats, nummer 33. Te zamen gebracht fr. 15,600-00. Definitief verblijf zonder intrek Dijnsdag 8 December 1891. Ten 5 ure namiddag ter voorschreven herberg DE MEIBOOM, bij jufvrou wen Van Cleempulte. TE LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens het Bestunr van bet Bureel van Weldadigheid der Stad Aalst, op Donderdag 10 December 1891, ten 1 uur nanoen, stipt, binnen de ge meente Lede, ter nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen, de volgende schoone Kanada Boomen, te weten Ten eerste 33 koopen op eeuen Bosch, in de Reebroeken, gebruikt door Frans Bouloa. Ten tweede 8 koopen aan bet land, in de Coolensbeide, aan de Doorubeek, gebruikt door Egidius Helon en anderen. En ten derde: 13 koopen aan eenen meersch, ie den Soligem, gebruikt door Charles-Louis Schollaert- Gewone konditiën en tijd van betaling, mits borg. OPENBARE VERKOOPING van Lochting en Bouwgrond, x e a ,v S 'I' De Notaris DE GHEEST tc Aalst, zal namens de Besturende Commissie der Hospiciëu van Aalst, op MAANDAG 7 December 1891, ten 4 ure namiddag, ter herberg Het Paviljoen, bewoond door M. Emiel Van de Maale, te Aalst aan de Groote Markt, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Aalst-Schaarbeek Drij woonbuisjes met grond en hof gansch omringd van muren gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Ledekassei groot volgens meting 14 aren 24 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummers 917a, 917a/b. 918a, 918a/bis, palende ten ooste aan de erven Van Geem, ten zuide aan jufvrouw weduwe De Pelsmaeker, ten weste aan den voetweg en daarover aan de erven van M. De Coen-vander Noot en teu noorde aan de Ledekassei. Verdeeld in 2 deelen. Het eerste bevattende de 3 woonbuisjes meteen deel van den hof, te zamen groot 9 aren 37 centiaren Het tweede deel bevattende het overige van den hof groot 7 aren 87 centiaren. Aalst-Hertshaag. Drij perceelen bouwgrond te zamen heb bende eene oppervlakte van 8 aren gelegen te Aalst, in het nieuw kwartier van de Herts haag, gekadastreerd wijk D, deel van nummer 917b, uitmakende de hoeken der Violettestraat en van de nieuwe stralen gevende op deze leste. Verdeeld in 12 loleo volgens grondplao op bezondere plakbrieven aangeduid. TE WICHELEN. De notaris Breckpot, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1° 24 aren Land le Wichelen, op Zeven Dagwand. 2° 30 aren 80 centiaren Land te Wichelen, op d' Elsbrug. 3° En de west helft van 36 aren 90 centiaren Land te Wichelen, genaamd den Belleman. Voorschrevene goederen gebruikt door M. J. B. Impens te Wichelen. Telkens om 3 ure namiddag ter esla- minet Het Commercie Huis, bij M. Bekaerl-Willockx, te Lede, nieuwstraat. TE MELDERT. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 42 aren 87 centiaren Land, op het Zwanenveld. Gebruikt door Benoit Nuelant. 2. 48 aren 60 centiaren Land, aan de Putstraat. Gebruikt door Louis Van Ransbeeck en Petrus Fieremans. 3. 20 aren 90 centiaren Land, aan de Putstraat. Gebruikt door Petrus Fieremans. Verblijf! IS DeCenlber 1891' Telkens om 3 ure namiddag, bij de kinderen Goossens, te Meldert, Dorp. t© tiEDE, Nieuwstraat. De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis zijnde eene van ouds welge klandeerde herberg en winkel, gestaan te Lede, Nieuwstraat, tegen het Dorp, groot 4 aren 15 centiaren. Instel, Dijnsdag 8 December Ver blijf, Donderdag 17 December 1891. Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoopen herberg Het Commerctehuis bewoond door M. Bekaert-Willockx. te Aalst, aan de Werfkapel. De Notaris Breckpot te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een schoon huis met erve te Aalst, ach ter de Werfkapel. Bewoond door de verkoopster Dame wed. Michiels. Instel 9 Verblijf 23 December 1891. Telkens om 4 ure namiddag, bij Mad* wed. Roelandt te Aalst, Keizerlijke plaats- Studie van den Notaris Breckpot te Aalst. 170 schoone Kanadaboomen en 120 koopen Schaarhout te Meldert. Op Maandag 14 December 1891, om 8 uren voormiddag, te vergaderen bij Aloysius Willems te Meldert, hoogstraat. Bij verandering van woonst De Notaris BRECKPOT te Aalst zsl openbaarlijk verkoopen i Een schoon nieuw opgebouwd huis met hof, te Aalst-Schaarbeke, Karre- broekstraat, groot circa 5 aren 50 centi aren. Bewoond door den verkooper M. Se- verinus Fosselle. Ingesteld fr. 2700,00 Instel 26 November.aQ. Verblijf 3 December. Telkens om 3 ure namiddag ter esta- minnet Het Gisthuis a bij M. Livinus Fosselle te Aalst, Ponstraat. De Notaris De Pauw te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, ter Estaminet a l'Esplanade, bewoond bij den heer Guillaume Van Cauwenbergh, te Aalst Derde zitdag Dijnsdag 8 December 1891, om 2 uren namiddag. I. Een huis te Aalst, in de Geeraards- bergschestraat, groat 1 are 10 centiaren bewoond door den heer Jan Verbeke. Gebracht op fr. 3700.00 II. Een buis en poort, te Aalst, in de Brabandstraat, groot 85 centiaren be woond door den heer Jan-Baptisla Mattbys. Gebracht op fr. 2250,00 III. Een huis te Aalst, in de Braband straat, groot 60 centiaren bewoond door Jufvrouw Weduwe De Kimpe. Gebracht op fr. 2100.00 IIII. Eenen meersch, te Aalst-Schaar- beke, aan den weg van Aalst naar Erem- bodegem, genaamd Den Pontberg, met eene grootte van 3 hectaren 86 aren 50 centiaren. Gebracht op fr. 30,000,00 OPENBARE VERKOOPING vier werkmansbuizen, met stagïe en Lustliof, TE AALST. De Notaris EEMAN.te Erpe, zal namens wien hel behoort met gewin van palmslag en met de pleegvormen der wet van tl Juni 1816, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. - Vier Werkmanshuizen en met fruilboomeD wel beplanten bof, gestaan en gelegen te Aalst, nabij de Moorselschebaan, groot 8 aren 84 centiaren, palende ten eosle mijnheer Fievet-Nooy, ten zuide jufvrouw Maria Van Mol en den beer Hippoliet Merteni, ten weste over bet baantje verscheidene en ten noorde de erven van Lmijnheer Frans Eeman. ZITDAGEN Telkens om 3 ure namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, aan de Groota Markt. OPENBARE VERKOOPING TE DENDERHAUTEM, DENDERLEEUWEN ERPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bel behoort met gewin van palmslag en ge lagen, openbaarlijk verkoopen Eersle koop. Eene partij Land, gelegen te Denderhautem, nabij den Roskam, groot 54 aren 70 centiaren, palende ten ooste de erven Verhoeven, ten zuide, Mijnheer Joseph Buyl en Franciscus De Saedeleer en ten noorde de Straat. - Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiktdoor Mijnheer Jan-Baptiste De Wolf te Denderhautem. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen te Denderleeuw, op den Wijngaard, groot 30 aren 75 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 1377, palende ten ooste Mijnheer Asscherickx, ten zuide Mijnheer De Schrijver, ten weste Mijnheer Roels en ten noorde Mijnbeer Joannes Luyckx en andere. Gebruikt door Mijnheer Jan Staels, te Iddergem. Derde en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen te Erpe, in den Allemana- bosch, nabij de Roos, gekadastreerd wijk A, nummer 771a, groot 6 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste julvrouw-weduwe Frans Jan De Boeck en kindenen en jufvrouw weduwe Benjamien Verbeek-Burgelman en kinderen, ten zuide de Cotiemmolenstraat, ten weste Mijnheer Domien De Smet en ten noorde den Uzeren-weg. Boomprijs fr. 120.00 Gebruikt door Mijnheer Jos. Wauters, te Erpe. Derde Zitdag Donderdag 3 December 1891. Telkens om 3 ure namiddag ter herberg ge naamd CaféSuisse,» gehouden door Mijnheer Louis De Smet, te Aalst, aan de Groote Markt. I

De Denderbode | 1891 | | pagina 3