Een en ander. mr Men zie ÏVotarieele annoncen op de 4' txladz. Revalenta Arabica. In Frankrijk worden telken jare over de zeventig millioen konijnen gekweekt en hiervan alleen door Parijs drie mil lioen verbruikt. Üe omzet in konijnenvel len voor (abrikalie van hoeden enz. draagt circa negentien millioen. Aan vele kleine landbezitter» levert het kweeken van konijnen, als bijzaak ge dreven, eene jaarlijksche zuivere winst van 1 2000 fr. De grooterekweekerijen verkrijgen zells eene winst van 10,u00 tot 15.000 fr. Het konijn levert een vleescb, dat fij ner, voedzamer is dan het rundvleescb, boyendien voortreffelijk hair, voor fabri catie van hoeden en een goed pelswerk. Het dier is zacht van aard, onovertroffen in voortplantingsvermogen, ontwikkelt zich spoedig en neemt het nauwste hokje voor hef, even als elk klimaat. Het heeft niet meer zorg noodig dan eenig ander huisdier en voedt zich met de uiteenloo- pendste en goedkoopste stoffen. Het is dus wel te verwonderen, dat het houden eD kweeken van konijnen ten onzent nog zoo weinig algemeen is. Het lot heeft het konijn in de dieren wereld dezelfde rol aangewezen als de aardappel in het plantenrijk vervult. Het moet een goedkoope overal ver spreide voedingsiol leveren en zoowel op de tafel des atbriders, als op de met zil veren en kristal versierde marmeren ta fels van den rijke een welkom gerecht zijn. Aardappelen en konijnen hebben het zelfde vooroordeel te overwinnen. Zooals de eerste eens dec harden strijd tegen af keer en onwetendheid te strijden hadden, voordat zij den weg in alle keukens von den, zoo ook nu nog het konijn. En zoo als de aardappel, zal ook spoedig hel konijn algemeen verspreid zijn, tol vreugde van alle fijnproevers, tol voor deel van de weinig bemiddelden en tot zegeu van het algemeen. (AvicuUura). Bij de verpachting der armgoederen was hei in den ouden tijd het gebruik dat de leden der armenkamer zoo wat feest hielden op rekening der pachters, daar de dezer fooi onkosten in de algemeene rekening der verpachting begrepen wer den. Dit gebruik beslaat nog in vele ge meenten. Zoo hebben wij onder onze oogen de rekening betrekkelijk het ver teer door de leden van het Armbestuur eener gemeente van 't Land van Aalst gedaan ter gelegenheid der laatste ver pachting van de armgoederen iu f887 Wij schrijven letterlijk over Ikekening van het Armbestuur van xxx voor hun noen- en avond maal en drank zooals volgt tijdens de verpachting der armgoederen. 256 punten buer aan 10 cent. is 25,60 61 drupels aan 6 cent. is 5 66 7 leeskens aan f4 cent. is 0,98 7 Meters bier aan 24 is 1,68 1T 1/55 persooncn aan tafel 2,75 48,13 19 sosisen aan 18 cent10*0 3,42 oude rekening 2,'78 86,25 17 1/2 aan tafel Die halve, is dit nu iemand die geen eetlust had en maar voor 'nen halven man gesmuld en ge dronken heelt Ofwel is 't een door jager die voor 'nen man en half binnen- geslokt heelt Dat blijlt een raadsel. Slecht opgevoed. ln De Strijd, orgaan der liberale socialisten treffen wij de volgende uitdrukkingen aan Een slecht opgevoede kerel. 't Is van den God der christenen dat wij spre ken willen. Verbeeldt u, lezers, dat die menheer De genaamde God doet zoo niet.... De baas van 'i kalholitk poesjenellenkol (dat is Jesus Christus) heelt gezegd Komt alien tot mij, enz. Mannen die koelbloedig zulke krapu leuze goddeloosheden op 't papier stellen mogen over opvoeding zwijgen. Hoe snel Antwerpen vooruitgaut. Op 31 december 1899 bestond de bevolking van Antwer pen uit 226,791 inwoners, baarbij moe ten gevoegd worden 11,997 zeelieden, schippers, rei/ieers en krijgslieden, dus te zamen 238,788 inwoners. In 1888 be liep dit getal tot 232,418, zoodal er voor 1890 eene vermeerdering is vastgesteld van 6,379 zielen. In 1872 bereikte de bevolking 143,545, zoodat, sedert die 20 jaren, de bevolking met nagenoeg 100,000 zielen is aange groeid. Gedurende de laatste 20 jaren is Gent slechts mei 19,000 in oners aangegroeid dal is tienmaal minder dan Antwerpen. Grauwvuur. Sedert 40 jaar werden er door groote grauwvuur ont ploffingen l,lo7 mijnwerkers gedood, 't xij van 27 tot 28 per jaar. Op de fïü duizend mijnwerkers van België maakt dat 21/4 per 10 duizend slectiioöcrs. Hierin zijn niet begrepen de slachtoffers van afzonderlijke kleine ongelukken. Weervoorzegging. 't Zal eene natte zomer zijn, uien w« gaan krij- gen, zeggen de weerproleten. Ze weten dat van de kievitten uit den omtrek van Arnhem in Hplland. Ais een droge zomer op handen is uiaken de kie vitten hun nest in de laagten als een natte zomer voor de deur staat bouwen zij hun nest op de hooge plaatsen. Zoo zeggen de weerprofeten. Daar de kievitten nu bezig zijn met hunne nesten op de hoogten te maken moeten wij ons aan een nat seizoen verwachten. Wie leeft zal 't zien. PhsIoop Kneipp schrijft zijne patiënten ook eenen leelregel voor.Daarin neemt de door hem bereide «Moutkoffie» (Vlalskafle) eene eerste plaats in.Gemengd met koffreboonen, ontneemt dit mengsel aan deze de opwindende werking en en doet levens dienst als opvoedingsmid del, in tegenstelling met zuivere koffie. Om deze reden is de moutkoffie van pastoor Kneipp op de tentoonstelling van voedingsmiddelen te Leipzig met de gou den medallie bekroond de Duitsche sol daten gebruiken haar als morgenddrank. Pastoor Kneipp heeft eenige waggons van zijnen moutkoffie door zijnen fa brikant te Munchen.naar de noodlijdende streken in Hongarië gezonden en op het bericht van den nood in Friesland, den agent der Munchener firma te Amsterdam opgedragen, ook voldoende hoeveelheden dezer «moutkoffie» naar Beets te zenden Chineesche gebruiken. Den 15 van elke maand, begeven de jonge meisjes zich van zonsopgang naar den top van den berg Yen-YeD. Elk hun ner draagt een ledig koffertje, dat zij aan den voet des bergs achterlaat. Rond den middag doen de jongelingen, die lust hebben in het huwelijk te treden, den zelfden bedevaart. Elk hunner kiest een koffertje en draagt het mede. De eige naarster maakt zich alsdan bekend, er hebben eenige onderhandelingen plaats en weldra worden de verlovingsfeesten gevierd. In sommige landen van liet verre Oos ten geschieden de verlovingsfeesten op dezelfde wijze, met dit verschil nochtans dat de jongeling zich dikwijls bezig houdt met naar den inhoud van het koffertje te zien RECHTERLIJK KRONIJK. De zittijd van het Assisenhof van Oost Vlaanderen voor den 2" trimester van 1892 zal den 25 April geopend worden. Zaak Van Itamme. De heer Désiré Van Damme, onlangs door de rechtbank van Dendermonde veroor deeld, heeft zich vrijdag laatst uil eigen beweging op het Justiciepaleis te Gent gevangen gegeven. Hij heelt zijne voorziening in beroep tegen het vonnis der rechtbank van Den dermonde, onderteekend door zijnen pleitbezorger, meester Eyerman van Den dermonde, goedgekenrd en ook ondertee kend. De zaak zal den 21 April aanslaande voor hei Genlsch beroepshof opgeroepei worden. KIE8KHOAIJK. Bij koninklijk besluit van 18 maart zijn de kiezers van het arrondissement Gent bijeengeroepen tegen donderdag 7 april, om 9 ure 's morgends, ten einde eenen senator te kiezing, in vervanging van den heer baron Casier, overleden. Getrouw aan hare overlevering in dergelijk geval heeft de Katholieke Ver eeniging besloten zich te onthouden. Volkskamer. De heer minis ter van spoorwegen heeft zijne redevoe ring voortgezet: Uit zijne verklaringen blijkt 1' Dat eene nieuwe vermindering op het tarief voor 't vervoer der koopwaren zal toegestaan worden. De vermindering zai 3 1/2 millioen bedragen. 2° Dat de heer minister afziet van de vermeerdering van het tarief der reizigers van 1* en 2e klas 3° Dat het telefoonnet te rekenen van januari 1893 door den Staat zal overge nomen worden. Die beslissingen van 't katholiek minis terie zullen overal met vreugde onthaald worden. De beer Van den Peereboom verrechl- -aardigde andermaal de maatregelen ge nomen tot het verzekeren der Zoddagrust aan de bedienden der Spoorwegen, Post en Telegraaf en die door de liberalen beknibbeld worden en dit alleen omdat kere godsdiensthaters de vere-rïng ran de" zondag zouden willen afschaffen. De Sennnt vervolgde de alge- meene beraadslaging over de begrooting van Landbouw, Nijverheid en Openbare Werken. Gemeenteraad. In zitting van maandag II. bebandigde de lieer Bur gemeester aan den heer Ed. Van den Bossche, Voorzitter van ons Bureel van Weldadigheid, het Burgerkruis van le kl. hem door Z. M. den Koning geschonken voor 35 jaren eervolle diensten aan de openbare zaken bewezen. De heer Burgemeester hield te dezer gelegenheid eene aanspraak in de welke hij de diensten bestatigde door M. Van den Bossche aan onze lijdende medebur gers bewezen en verklaarde dal hij fier was hem in naam des Gemeenteraads, geluk te weuschen en dit welver diende eereteeken op zijne borst te mogen hechten. De heeren leden en beambten des Bureels en de heeren arm bezoekers waren tegenwoordig en juich ten believen de heeren Gemeenteraadsle den de woordeu des heeren Burgemees ter toe. Geheime zitting. In gehei me zitting is de heer Emiel De Pauw, benoemd 'ot bediende ter Stadssekretari- aal gelast met de registers van bevolking Allerhande nieuws. Eerste Communie. Ten buree.le van HEN UENDERBODE, Korte Zoutstraat, Nr31, Groote keus van Kerkboeken in alle banden, Paternosters, Beeldekens, euz. Goede waar en kleine prijzen. Wij herinneren onze geëerde lezers dat wij niet alleenlijk de gazet De Denderbode drukken gelijk som migen het hebben hooren zeggen, maar on» gelasten met alle Boek- en Steen- drukwerken hoegenaamd ook. Spoedige bediening eu hoogst gematigde prijzen. z%alst. Mijnramp van Anderlues. CONCERT. Morgen Donder dag zal alninr, ter Feest/aal ten Stad- huize.een Groot Concert gegeven worden met medewerking der Pupillen school des leger», van onze Koninklijke Harmonie, der Fanlaarmaatscbappij De Standvastige Vrienden, van de Koorzang- maatschappij St' Cecilia en juffer Julia Milcamps. Voorbehoudene genummerde plaatsen fr. 3,00 eerste fr. 2,00 tweede fr. 1,00, Aalst. Valsche munt. Op 't oogen blik zijn er hier valsche stukken van 10 centiemen iu nickel in omloop gebracht. Deze valsche stukken zijn zeer erkennelijk ze zijn vervaardigd uil lood en tin en zper grof nag. maakt. Zondag 11. vond iemand 6 van die valsche stukken in eene cartouche van 3 fr. Opgepast dus, Hofstade. Het stichten eener koopwarei.statie te Hofstade is eene be sliste zaak. Eerlang zullen de noodige gronden onteigend en de oprichtiug der gebouwen in openbare aanbesteding ge legd worden. De gemeente Hofstade is deze weldaad verschuldigd aan de aanhoudende pogin gen van onze achtbare volksvertegen woordigers en van de heeren Matthys Burgemeester en J. Possemiers. De plechtige inhuldiging te Zele van den eerwaarden Heer Pastoor Haems, zondag met een aangenaam weder be gunstigd, is buitengewoon luisterrijk ge weest, ja, heeft eenieders verwachting overtroffen. Gedurig hoorden wij de toe schouwers getuigen 't Is schoon, 't is prachtig Mijnheer de Pastoor wordt veel eer aangedaan. De stoet, die 79 nummers telde, waar onder 5 praalwagens en 29 zinnebeeldige groepen, welke allen zonder uitzondering de bewondering der aanschouwers ver wekten, kon zich op gansch den door tocht maar met moeite eenen weg banen midden door de toegestroomde menigte. Op de markt aan de kerk, waar de stoet door den eerw. Heer Pastoor en zijn ge volg in oogenschouw werd genomen,kon men letterlijk op de hoofden der omstan ders gaan. De kerk was met smaak versierd aan welgelukte jaarschriften ontbrak het niet en geen hui» in het dorp dat niet vlagde In den vooravond werd de eerw. heer Pastoor met serenaden vereerd door drie muziekmaatschappijen en door de zang- afdeeling van het Davidsfonds en andere koormaalschappijen Zele heeft nogmaals getoond wat de eendracht op eene gemeente vermag, maar tevens hoe levendig er hel Geloof onzer voorvaderen is. Generaal Pontus, minister van oor- og, heeft een bezoek gebracht in de kazerne van Doornik, om maatregden te beramen tegen de smetziekle, welke de plotselinge verandering van garnizoen heeft veroorzaakt. De minister heelt ook het krijgshospitaal bezocht, «aar een vijftigtal zieken verpleegd worden. Een boekendief. In een der minis- tenen te Brussel vermiste men in den laatsten tijd uit de boekerij, telkens kost bare werken. 0|' zekeren dag bleef de bibliothecaris op een zijner wandelingen voor een boekenkraam staan. De koopman boo<1 hem een werk van groote weerde te koop De bibliothecaris zag het boek en kwam eindelijk tot de overtuiging dat het uit de boekerij was gestolen. Hij vroeg natuurlijk van waar dit boek kwam. Van eenen heer, die er mij dikwijls te koop aanbied, klonk het antwoord, zie daar komt hij juist aan. 't Was een bediende uit het ministerie zelf. De pchtgenooten„V... van St-Mar- tens-Bodegem, hadden zich zaterdag morgend met eene kar naar Brussel be lteven om er eenige herbergmeubelen te koopen. Gevonden hebbende wat zij zochten, werden de meubelen op de kar geladen, en zetten de dorpelingen zich wederom op weg, terwijl ze hier en daar eens afstapten bij de kennissen. Om 3 ure kwamen zij te Dilbeek aan waar zij bij eenen vriend nog eenige druppeltjes Ie digden. Wanneer zij dat huis verlieten, was hnnne kar melde meubels verdwe nen. Een rondleurder zegde hun dat hij een kwart uurs geleden eene kar met her bergmeubelen had zien voorbij rijden. In de kar zaten twee mannen. Tot nu toe beeft men geene nadere berichten. Nachtelijk drama te Uccle. Zon dag nacht rond half 1 waren drie bosch wachters op ronde, toen zij eensklaps eenig gerucht in het struikgewas hoor den en oumiddelijk daarna een grooten hond zagen vluchten. De mannen zetten hunnen weg voort, doch een half uur later, weêr langs daar komende, hoorden zij andermaal gerucht lusschen het klein geboomte. Een hunner, Frans Preumont,willende weien wat er gebeurde, drong door tot de plaats, van waar het gerucht kwam en vond er een man op den grond liggen. Hij sprak hem aan en gaf hem den raad, niet te blijven liggen, daar de nacht te koud was, en hij nier ziek zou worden. De slapende sprong eensklaps op en bracht den wachter eene geweldige sneê in den hals toe met een zakmes. Preu- mont viel stervend neêr. Zijne keel was geheel doorgesneden. De makkers van Preumont het onrust wekkend gerucht en den doodsreutel van hunnen vriend hoorend, snelden toe en vonden dezen reeds levenloos op den grond liggen. Zij droegen het lijk naar het doodshuis. De politiecommissaris De Greve, van St-Job, van het feit verwittigd, kwam ter plaatse en hield den moordenaar aan, welke niet den minsten tegenstand deed. Het is een leider, zekere Fleury. 61 jaar, geboortig uit den omtrek van Namen. Fleury verklaarde, den geheelen avond getergd te zijn geweest door drie jonge, halfdronken personen, welke ten slotte een grooten hond tegen hem hadden opgehitst. Toen hij nu door den wachter werd aangesproken, meende hij het voorwerp van eenen nieuwen aanval te zijn. Maar zijn geduld was ten einde en in razernij ontstoken, was hij opgesprongen en had den ongelukkigen wachter de doodelijke stieê toegebracht. Fleury toonde het grootste spijt over hel gebeurde, vooral toen hij vernam dat de wachter een braaf huisvader was, die eene weduwe met vijf kinderen achter laat. Zijne papieren zijn volkomen in regel bevonden. Het is ter beschikking van het parket gehouden. Vrijdag avond is brand ontstaan in het pensionnaat van den H. Joannes- Berchmans.ie Zelzate. Geheel het gesticht werd in asch gelegd. De kinderen zijn opgenomen bij de inwoners. Het vuur heeft ongelukkiglijk een •slachtoffer gemaakt een schoenmaker werd door de vlammen verrast en is overleden aan de gevolgen zijner brand wonden. De postbode Van de Gehuchte heeft zich bijzonder onderscheiden in de red dingswerken. De pompiers van Gent, per telegram verwittigd, zijn om 11 1/2 ure 's avonds aangekomen en hebben de vlammen overmeesterd. Nadere bijzonderheden. De brand is uitgeborsten in eene plaats waar éé-i uur te voren kleermakers aan 't werk geweest waren. Een professor bemerkte eerst dat rook in de gangen was en verwittigde den bestuurder die bezig was de les le geven aan eene afdeeling. Onmiddellijk werden al de leerlingen naar de eetzaal geleid, waar zij in veilig heid waren. De brandklok werd geklept, en spoedig waren de brandspuiten der gemeente, der statie en van de heeren Wittouck en Bradford ter plaats. Ook eene groote menigte snelde toe men redde wat nog mogelijk was. Ingezien de hevigheid van den brand telefoneerde men om de pompiers van Gent en deze kwamen om half ell en om hall een was men den brand meester. Daar de kostschool aan het krankzin nigengesticht paalt, vreesde men ook voor dit laatste. De krankzinnigen had men uit voor zichtigheid de gebouwen doen verlaten. Men kan denken hoe moeilijk hel moet geweest zijn deze te bewaken en in dwang te houden. Een beeft de gelegenheid te baat geno men om te ontvluchten. Gelukkiglijk heeft m*-n in tijds het vuur kunnen overmeesteren en is het krank zinnigenhuis ongedeerd gebleven. Er wordt ook gezegd dat een aantal geredde voorwerpen niet zijn terugge vonden. De oorzaak der ramp is onbekend. De 90 leerlingen der kostschool zijn naar huis gezonden. Naar men zegt zou een pompier erg gekwetst zijn, zijn leven zou zelfs in ge vaar zijn. Zaterdag was het een geloop op Zelzate van ouders die er kinderen hebben, en die ten gevolge van verkeerde berichten in volle vrees toekwamen. Geen kind heeft een schram, doch een knecht van bet geslicht, die in het weghalen van meubelen zich te ver gewaagd had, heeft zulke erge brandwonden hekomen, dat men hem denzelfden avond nog heeft berecht. Zaterdag morgend bood een persoon zich aan in de woning van den heer Ber naid Büsch, Zomerstraat, 10, te Ant werpen, om het kasken met diamant te komen afhalen en het naar de fabriek ie dragen. De meid bemerkte wel dat het den gewonen joi gen niet was, die alle dagen daaiom komt, doch deze, zeggende de gast te zijn van den heer Jaak Büsch, broeder van den vorige, gaf zij het mede. Wanneer eenige oogenblikken nadien de jongen kwam, die gewoonlijk het kas ken komt afhalen, bemerkte men dat de eerste een behendige dief was. Het kasken bevatte voor 1600 frank diamanten. Er is een streng onderzoek ingesteld. Naar New-York. Zaterdag mor gend is de steamer Wetlernland van de Red Star Line, vertrokken naar New- York met 1410 passagiers van 61 van 2e en 20 van 4®. Men meldt uit Ronsse, 21 meert. ln den nacht van 17 op 18 heeft een der vermoedelijke plegers van den gekenden dubbelen moord eene poging tot ont snapping gewaagd. Het was Ledru, die de steenen rondom zijn venster had uit gewerkt, en zelfs reeds een gedeelte van het raam had losgemaakt. Ledru is nu in eene andere cel opgesloten, waar alle poging tot ontvluchting onmogelijk is. Ramp van Anderlues. De put n. 2 zal weldra geopend worden, doch n. 3 brandt nog steeds voort, en men zal van hel ophalen der lijken moeten afzien. Eene poging tot nederdnling is ander maal mislukt, en tot nu toe is alle neer daling voorloopig verboden, daar de instortingen en het nog woedende vuur, zulks voor goed onmogelijk maken. Ook zal alle gemeenschap met den put n. 2 afgesloten worden, dij middel van metselwerk. Is het waar Een later bericht meldt dat het vuur in den put uitgedoofd is. Een vijtiglal doodskisten zijn gereed gezet om bij de eerste gelegenheid neér- gelaten te worden. Een graf is reeds op het kerkhof gereed gemaakt. Het vuur berst opnieuw uil. Een Havas-bericht verhaalt, dat maandag avond ten 7 ure het vuur opnieuw uitge- bersteu is. Men gaat dus voort met den put le overstroomen. Dynamiet. Er is nog niets nieuws over de dynamietaanslagen en bedreigin gen, waarover, na het proces der dyna- mieidiefstallen van Seraing, zoo zeer gesproken werd. De kardoes, op den dorpel des voor zitters van het assisenhof van Luik ge vonden, zou niet van gewoon maaksel zijn; men gebruikt dezulken niet in de mijnen. Het publiek te Luik i» min of meer op gewonden, omdat de politie, die voor zending had de woningen der magistraten te bewaken, deze kardoes eerst gevon den heeft nadat zij reeds geplaatst en op het punt van te ontploffen was. Eene vergadering van politiecommis sarissen heeft plaats gehad, voor het nemen van de noodige maatregelen. Zonderling, zegt de correspondent der Gazette dat liet enkel de commissarissen van den buiten waren die er waren geko men, en die van de stad zich totaal ont houden hadden. Behalve de gewone politipposten wordt de stad nog doorkruist door patroeljes van gendarmen. D© Dreigbrief. Ziehier hoe de brief opgesteld was, die naar de magistraten en gezwoornen ge zonden werd. Wij vertalen letterlijk Dit moet een geheim blijven. Gij zult neen antwoorden op de vraag van ontploffing voor Hansen. Gij zult ja autwoorden op de vraag van diefstal en vervoer van dynamiet. Gij zult neen antwoorden op de vraag van ontploffing en complot voor Hansen, ja voor het vervoer van dynamiet. Zoo niet, wee u en uwe huisgezin nen. [Get.) De anarchistische groep, Bombe en Poignard. Die brieven waren nauwkeurig zonder spel- of taalfouten geschreven. GEZONDHIED AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- cn buikpijnen, slijmen, winden, zure» den, wrangheden,n hartklopping, slijmerighhedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang. zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blast- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoord en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur by het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotcis, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den labak. 't Iu bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wjjken. lOO.OUO genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Brt- ban, lord Stuart de üecies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,470de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spljsverteering maag- en zcnuwpijncn.zwakhcid en nachtelijk zweten N. 1*0,625. Avignon 18 April i876. —De Reva lenta van Du Barrv heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remedién even krachten loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bcssemstruat, N Genezing A" 98,6i4. - Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuw prikkelingen en langmoedigbeidalle dus kwalen zijn verdwenen onder den weldoeaden invloed

De Denderbode | 1892 | | pagina 2