Uitslag der Balloteerin gen op 21 Juni 1892. Een en ander. Allerhande nieuws. Bloementeelt. Pleziertrein, Een eerste Prijs! Revalenta Arabica. - Tweede bemerking in het 4' bureel altyd, altijd daar heelt men wier stembriefjes meer uit de - stembus gehaal dan er kiezers waren 1 - Derde bemerking In 2* en 3* bureel, is een briefke meer dan er stemmers - waren. - Het is dus hoogst waarschijnlijk dat de kiezing van Oostende om al de al te groote en in 't oog springende onregelmatigheden zal moeten verbroken worden. Charleroi. Volkskamer. Liberalen. Bertaux, 2,746 Chaudron, 2,791 Coppée, 2,775 Deprez, 2,838 Faignart, 140 Gekozen: MM. Noël,katholiek,Chaudron Coppée en Deprez, liberalen. M. Coppée bekomt slechts twee stein- Katholieken. Misonne, 2,773 Noël, 2,832 men meer dan M. Misonne. Nieuwstijdin gen uit Charleroi zeggen ons dat de libe ralen,in meerderheid ter kiesbureelen.weèr eens niet vies zijn geweest van bedrog en onrechtveerdigheid. Verscheidene katho lieke kiezers werden belet te stemmen en bovendien, keurde men talrijke stembrie ven ten voordeele van M. Misonne af. Dat zal wel klaar gesponnen worden, men weze gerust, heeren liberalen. Dooi-ni|k. SenaatM.Stiénon, katholiek, 1659, gekozen M. Macau,libe raal, 1628. Volkskamer MM. Hecq 1567 en Hoyois 1583, katholieken. MM.Carbonnelle 1683 en Dereine 1683, liberalen, gekozen. Bergen. Volkskamer MM. Dufrasne 2104enPierman 2092,radikalen, gekozen. MM. Corbisier, 1865 en Harmignie 1786, katholieken Zoningen (Soignies). Senaat M. Cornet, katholiek 1336 gekozen M. Etienne, liberaal, 1303 IMiivel. Senaat M. Brunard, liberaal, 1645 gekozen M. Dumonceau, katholiek, 1547. Volkskamer M. Henricot, liberaal, 1701 gekozen M. Dumon, katholiek, 1544. M. Dumon moet zijne nederlaag toe schrijven aan onvoldoende werkzaamheid ,- hij woonde geene enkele vergadering bij en bracht geen enkel bezoek aan de kie zers 't gene aldaar 't gebruik is, in een woord, hij heeft,door zijn gedrag, het ge rucht bevestigd door de liberalen ver spreid, namelijk, dat hij candidaat tegen zijnen dank was. Vervier». Senaat M. Peltzer liberaal, 1801 gekozen M. Lejeune, libe raal, 1031. Volkskamer M. Loslever, katholiek, 1958, gekozen M. Gillon 1826. De balloteeringen van gister zijn eene nieuwe zegepraal voor onze katholieke partij geweest. Wij winnen een Senateur te Doornijk en twee Volksvertegenwoordigers, terwijl wij slechts een Senateur verliezen te Nijvel. Indien de uitslagen moesten blijven gelijk ze thans gekend zijn, 't gene overi gens onmogelijk is in tegenwoordig heid der talrijke bedriegerijen door de liberalen in zekere arrondissementen ge pleegd, zouden onze beide grondwetge vende Vergaderingen samengesteld zijn als volgt Volkskamer Katholieken 92. Liberalen 60. Katholieke meerderheid SenaatKatholieken 32 stemmen 46. 30. Katholieke meerderheid 16 stemmen Teelten de» tifde. De heer Hector Denis socialistische professor, is rektor der Brusselsche liberale hooge- school benoemd. Omkooperij. De Chronique bekent dat de liberale associatie van Char leroi 40,000 frank heeft uitgegeven, alleen aan eetmalen voor de kiezers. 'Ken zeer goede maat regel Frankrijk heelt eenen maatregel genomen die, moest hij door ons Staatsbestuur worden ingevoerd,al de liberale kladblaren zou doen van woede en gal overloopen. Men heeft er namelijk in de nieuwe lastkohieren voor de aanbe stedingen en de staatswerkhuizen andere groote kompagniën eene bepaling gevoegd, dat de arbeid verbiedt op zon en feestdagen. Dit bevel zou niet mogen overtreden worden, zelfs in dringende gevallen, dan mits geschrevene toelating van den inge nieur-bestuurder der werken. En in België schreeuwen sommige bladen, vrienden van den werkman, tegen de weinige uren zondagrust, door minister Van den Peereboom aan de post en ijzerenwegbedienden gegund. Te Derli|n zyn de kofflehuishou- ders te beginnen van toekomende maand door een nieuw politie*reglement verplicht hunne glazen in loopend water af te was- schen. Talrijke proefnemingen hebben bewezen dat het spoelen van glazen, in eene soort van bak of kuipje, waarvan het water maar nu en dan vernieuwd wordt, zeer gevaarlijk is voor de gezondheid. En nochtans zulks wordt in Belgie ook algemeen gedaan. Ziedaar een reglement dat te Brussel elders zou moeten ingevoerd worden, zegt een Brusselsch blad. Zeer wel, zegt Het Fondsenblad maar moest het katholiek Staatsbestuur dat invoeren, de liberale bladen zouden die wet exploiteeren tegen het Staatsbe stuur in tijd van kiezingen. En nu vragen zij dat men ze make. Een© doorrookte pl|P 's grootste genoegen van de tabakrookers; _j zelf doorrooken is plezier van den fijn sten smaak voor hen maar zoo wat lang durig. Ook zijn er in Brussel en elders ook wel, arme duivels die er eenen stiel van maken pijpen te doorrooken. Zij gebrui ken daartoe zeer sterken tabak en 't is grootelijks ten nadeele van hunne longen dat zij dit bedrijfuitoefenen. Doch welke droeve stielen ziet men niet aanvatten, in dezen ongelukkigen tijd van ■erkgebrek. Nu in Brussel is er een doorrooker die eene kunstmatige manier heeft gevon den om pijpen te doorrooken. De man doet het stieltje nu in 't groot, en wint er veel geld meè, zegt men. Na de pijpen in een bad te hebben geweekt van zijne uitvinding, doet hij ze drogen op een gaskomfoor. Na viermaal de bewerking te hebben herhaald zijn de pijpen goed. Het bad waarin de doorrooker de pijpen laat weeken is een mengsel van alkool, aardappelsap, en kemelpis 1 Men zegt dat de man, sedert zijne uit vinding in voege is, nooit meer pijpen wil rooken Do beste barometer. Moet men de Nederlandsche Sport geloo- ven, dan is de beste barometer deze die men verkrijgt door in eene literflesch, waarvan de twee derden met water ge vuld zijn, eenen bloedzuiger te plaatsen Zoolang het weder begunstigd goed is, zal de bloedzuiger zich onbeweegbaar en ineengekrompen op den bodem der flesch houden. Is er regen op handen, dan zal het dier naar den hals der flesch kruipen en er blijven tot den terugkeer van helder weder. Is men ergen wind te verwachten, dan is de bloedzuiger zeer ongedurig. Hij klimt en daalt in zijne flesch en wordt slechts rustig wanneer de aldus aangekondigde wind blaast. 's Winters blijft de bloedzuiger op den bodem zijner flesch, zoolang de vorst aan houdt. Bij het naderen van sneeuw of re gen kruipt hij naar den hals der flesch. De Invloed der muziek op de lieren. Zonderlinge proefnemingen zijn onlangs in den die rentuin van Londen gedaan om den in vloed na te gaan der muziek op de dieren. Zekeren morgend, terwijl de beren diep waren ingesluimerd, nam een vioolspeler plaats op de brug welke boven hunne kooi is gemaakt en begon met uit zijn speeltuig eenige toonen te strijken. De jongste der beide beren was weldra ontwaakt; hij richtte zich langszaam naar den kant des muziekants en naderde zoo veel hij kon cm te luisteren. De vioolspe ler bevond zich ongeveer tien voeten boven den grond, waarop de berenkooien waren gebouwd. De beer stelde zich op zijne achterpooten en luisterde aandach tig toe. Vervolgens trok hij zich terug en begon over en weder te wandelen,terwijl hij een zacht geknor liet hooren. Wanneer de violist luider begon te spe- .n, richtte de beer zich andermaal op zijne achterste pooten, stak zijne voor- pooten en zijnen muil door de traliën. Bij de leeuwen was de uitwerking de zelfde. Een hunner sloeg zelfs als het ware met zijnen staart dc maat. De wolven, integendeel, waren door de tonen der muziek zeer verschrikt. De schapen schenen met welgevallen te luisteren. Een olifant scheen er weinig smaak in te vinden, want hij sloeg links en rechts met zijnen snuit, terwijl hij een schel ge fluit liet hooren, niet ongelijk aan het gefluit eencr lokomotief. Het is bijzonderlijk bij de apen dat de muziek het meeste opgang baarde. Al de dieren hadden echter een wezen lijken schrik van een valsch akkoord. Een «prekend uurwerk Een uurwerkmaker van Geneve, de heer Sivan, heeft aan de maatschappij van kunsten dezer stad laten weten, dat hij, met het doel een brevet van uitvin ding te krijgen, een specimen van een repetitie-uurwerk naar Berne heeft gezon den, dat de uren noemt in plaats van te slaan. Het mekanism van dit uurwerk eene vernuttige toepassing van den fono graaf. Hechterliike kronijk. De zaak van Damme, de veroordeelde mattenfabrikanten van Hamme, verscheen verledene week voor het verbrekingshof. Het hof heeft den eisch der veroordeel den verworpen. Zij blijven dus wel dege lijk veroordeeld. Aangaande dc poging tot ontriggeling, door vier personen gepleegd op den spoor weg te Tilff, bij Luik, een misdrijf dat ook tijdens die betoogingen plaats had en dat insgelijks voor anarchistenwerk aan zien werd, had de rechtbank even streng geoordeeld. Twee hunner werden tot vier jaren ge vangenis verwezen. De andere werden vrijgesproken. Het beroepshof is minder streng ge weest. De advocaat-generaal meende dat hier niet een misdadig doel maar alleen licht zinnigheid van wege de plegers moest worden in aanmerking genomen. Het hof, zich bij die zienswyze aanslui tende, bekrachtigt de vrijspraken en ver mindert de uitgesproken veroordeelingen van vier jaren op twee maanden gevan genis, en 100 fr. boete. Men zal zich herinneren dat deze perso nen een groot stuk rotssteen van eene hoogte op de spoorbaan hadden doen rol len. Wij hebben de bijzonderheden vermeld van den schrikkelijken vadermoord te Ghoy, bij Lessen, waarvoor zekere Cotton voor het assisenhof van Henegouw ver scheen. De jury heeft hem plichtig verklaard. Het hof veroordeelde hem ter dood. Bij de uitspraak van het vonnis werd de jonge vrouw van den veroordeelde, welke met een kind op den arm de zitting bijwoonde, door eene schrikkelijke zenuwcrisis aangetast. Dit incident verwekte eene hevige ont roering in de zaal. De beenhouwers van Marcinelle waren verplicht eenen zekeren taks te betalen als slachtrecht, wat eene jaarlijkschesom van 4000 fr. opbracht. Hiervan kwam 1000 fr. in handen dei- veeartsen voor de keuring en het overige was voor de gemeentekas. De beenhouwers weigerden eenparig dien taks te betalen en lieten zich voor de rechtbank dagen deze gaf hun gelijk, op grond dat de slachtrechten niet meer mo gen vertegenwoordigen dan eene vergoe ding voor bewezen diensten. De beenhouwers hebben na de uitspraak van het vonnis eene triomfantelijke in- treè in Marcinelle gehouden. Zie TVotai'iëele nn- noncen op <le -4L' bladzijde. De II. Sakramentspro- De afdeeling van Bloementeelt van ons Landbouweomice, Aalst (zuid), richt dit jaar op nieuw eene tentoonstelling in van sieraadplanten, rozen en andere bloemen, alsook eenen prijskamp voor huisplan ten gekweekt door Werklieden. Deze tentoonstelling die verleden jaar, hoewel zij enkel de eerste maal plaats had, reeds zooveel bijval heeft genoten van wege de liefhebbers, en druk door de farniliën werd bezocht, belooft niet min es jaar. Eenieder was het eens om te verklaren dat het lokaal, namelijk de Zittingzaal van den Gemeenteraad, veel te klein, te duister en in 't algemeen gesproken wei nig geschikt was voor dergelijke feesten. Dit jaar is er echter in voorzien en de Afdeeling heeft 't harer beschikking ver kregen de ruime feestzaal der Bisschoppe lijke Middelbare School, Esplanade Plein. De tentoonstelling zal open zijn de dry eerste Kermisdagen, 3, 4 en 5d* Juli aan staande, van 10 ure 's morgens tot 6 ure 's vonds. Voor programma en inlichtingen kan men zich bevragen bij den M.Fr. D'Haese. sekretaris, Brusselschen Steenweg, Aalst. ee«»ie heeft zondag,ondanks het twij felachtige weder, te midden van den alge- meenen eerbied, haren gewonen omgang door onze stad gedaan zonder door den regen te zijn verhinderd geworden. Onze processie wordt,dank zij den iever der inrichters, van jaar tot jaar prachti ger; verscheidene nieuwe groepen maak ten veel effekt. Jammer dat de stoet op zekere oogenblikken afgebroken was, in andere woorden, dat er soms tusschen de groepen afstanden van 50 a 60 meters werden bcstaiigd. De wereldlijke Overheden en eene tal rijke biddende menigte volgde het H. Sa- krament. Aalst. Inden nacht van Maandag op Dijnsdag werd door onze Politie aan gehouden, den landlooper, Berlengé Con stant, bijgenaamd Vogel. Vogel was verdacht de dader te zijn van verscheidene onlangs alhiergepleegde diefstallen, doch heeft nu bekentenissen gedaan. Hij bekent de dader te zijn van zekere dieften en heeft zijne medeplichti gen en ook de verheelers aangewezen. Vogel bekende verder ook een dag in gezelschap te hebben doorgebracht van Caminermans.de moordenaar van Angelica De Valck te Esschene. Aalst. Liberale manifestatie. Gister Dijnsdag, des avonds, hebben de liberale haantjesvooruit eene manifestatie gehouden om hunne vreugde te toonen over de verpletterende kloppingen die de ver bondene liberalen en socialisten op 14 Juni en den dag zeiven geleden hadden. De oude garde, alias 't gekende barak- kenmuziek, trok door onze straten, voor afgegaan en gevolgd door de socialisten en leden van den liberalen werkmanskring die het orderwoord hadden ontvangen en de Marseillaise huilden. Wie de liberale stoet gezien heeft, weet waaruit hij was samengesteld. Aan do huizen van verscheidene katho lieken en aan 't Collegie der Eerw. Paters Jesuïten schreeuwde de bende Ahoe AhoeI I Aan 't hoofd van den stoet werd een wimpel gedragen, gehecht aan drij stok ken, waarop te lezen stond Algemeen stemrecht! Men zegde ons gister avond dat het de nagelschrooi was van 't kindekenbaba. Vóór de kiezing, durfde de liberale associatie van algemeen stemrecht niet gewagen en zegde zij in haar mani fest, dat hare kandidaten zich voor eene wijze uitbreiding van 't stemrecht ver klaarden, en, na de kiezing, manifesteert zij op alle wijzen voor 't algemeen stem recht. Ziedaar een staaltje van liberale poli tieke eer- en zedelijkheid Maar wat wilt men toch van politieke janklasen 't Vat moet immers uitgeven wat het inhoudt Van het oude paleis van justitie te Brussel, blijft thans niets meer over dan eenige brokken en de kolommen van den peristyle. De grond zal weldra geheel leeg zijn en gelegenheid geven om het zoo lang verwachtte feestgebouw op te rich ten, dat de Brusselaars nog altijd missen. In berichten van Congo wordt ge wag gemaakt van twee gevechten, door eene troepenmacht van 100 soldaten van den Congo-staat, geleverd aan troepen van slavenhandelaars, die in Ulunda hun Tijdens dc H. Sakramentsprocessie is er nabij de St. Nicolaaskerk te Gent, bijna een ongeluk voorgevallen. Terwijl Mgr. Stillemans, Bisschop van Gent, de benedictie gaf, werd het kruis dat het altaar bekroont, door eenen rukwind af geslagen. Gelukkig werd niemand hier door geraakt. Ware het kruis in eene andere richting gevallen, dan zou men ongetwijfeld ongelukken te betreuren hebben gehad. Een persoon, die min of meer dron ken naar huis ging, werd zondag te Kort- rijk, onverwachts door eenen messteek gewond. De persoon, die de wonde toe bracht, is gevlucht. Men heeft het wapen een scheermes gansch bebloed terug gevonden. Eene persoon, die aangehouden werd onder verdenking de misdaad ge pleegd te hebben, loochent hardnekkig alle plichtigheid. Do toestand van den ge kwetste is zeer erg. Kind gedood door een revolver schot. Een erg ongeval heeft de ge meente Uitkerke in opschudding gebracht De kinderen van F. De Gieter, jacht waker, bevonden zich woensdag namid dag, ten getalle van vijf, in het huis hun ner ouders, onder de bewaking van een klein meisje uit de buurt, terwijl de ouders op het veld werkten. Terwijl de kinderen zich onder elkander vermaakten nam een vierjarig meisje eenen revolver die aan den muur hing. De jonge bewaakster wilde het wapen uit de handen der kleine rukken. Door deze beweging ging een schot af en viel het kind dood ten gronde. Een ko gel had het hoofd doorboord. Drama op den stoomtram. —Zon dag namiddag ten half twee is op de tram lijn Brussel-Humbeek een schrikkelijk on geluk gebeurd. De trein reed in volle stoom vooruit, toen nabij de kerk van Stroombeek-Bever een werkman Louis Janssens.die erg doof was, door de locomotief werd omgewor pen en de geheele trein, tien wagons lang, hem over het lichaam reed. Geheel zijne linkerzij was verpletterd; liet linkerbeen was afgereden en al zijne ribben waren aan dien kant gebroken. Eene vrouw kwam toegesneld met een beddelaken en eenen eemer waters, de schrikkelijke wonden werden gewasschcn en de ongelukkige werd in eenen foergon gelegd, om naar het St. Jansgasthuis te worden overgebracht. Toen de trein echter op de Rogierplaats aankwam was Janssens reeds een lijk. De verongelukte was de eenige steun van eene oude moeder en van verschei dene broeders en zusters. FRANKRIJK. Negentienjarige gifmengster. t Mad. Bardel, die haren echtgenoot poogde te vergiftigen, is door het assisenhof van 1 Mans tot vijf jaar dwangarbeid veroor- deeld. Zu heeft niet willen bekennen waarom zij haren man wilde vergiftigen, maar 't is duidelijk gebleken dat het alleen om t zijn fortuin was. Gedurende de zitting had een roerend incident plaats, toen M. Bardel, het slachtoffer, een verhaal deed van de smarten, die hij heeft uitgestaan. Hebt gij niets aan uwen man te zoggen 1 vroeg de president. i Georges, riep de jonge vrouw, ik j vraag u vergiffenis. Nooitantwoordde M. Bardel. Toen het vonnis werd uitgesproken luisterde de jonge vrouw onbewogen. Een berg meikevers. De meier van Vitry (Marne) heeft van 999 personen 10,501 kilos meikevers ontvangen. De premiën hiervoor uitbetaald, beloopen tot 1,050 fr. zijnde 1 frank per 10 kilos mei- kevers. De premie is voorzeker gering, maar wat al schade aan de veldvruchten j naar Oostende, Blankenberghe en Heyst. Gedurende het zomerseizoen zal er alle Zondagen en ook op O. L. Vrouw-Hemel vaart (15 Oogst) een pleziertrein ingericht worden. Vertrek, Brussel (Noord) 6 u. 33 's morg. Aalst 7 u. 13 Aankomst, Oostende 9 u. 08 Blankenberghe 9 u. 14 Heyst 9 u. 22 Terugreis,Heyst 7 u. 10'savonds Blankenberghe 7 u. 30 n Oostende 7 u. 49 Aankomst, Aalst, 9 u. 40 Brussel 10 u. 22 Met uiterste genoegen hebben wy ver nomen dat onze stadsgenoot, de heer Arthur Von Den Eyncle,den eersten prijs van Contre-bas in het Ko ninklijk Muziekconservatorium van Brus sel komt te behalen. Onze jeugdige laureaat ontvange dus onze beste gelukwenschen. De heer Arlh. Vanden Eyndeis oud leerling onzer Muziekschool en werkend lid onzer Koninklijke Maatschappij van Harmonie. Algemeen wordt de wensch uitgedrukt dat aan enzen laureaat de eer zal bewezen worden welke hem toekomt en aan ande ren in dergelijke omstandigheden werd be- arbeidsveld hebben. Een aanzienlijk aan- - - tal slavenjagers werd op de vlucht ge- f wordt hierdoor niet voorkomen, dreven, en 300 slaven werden bevrijd. Een reus. -Deje^amde Alvisse, de 2 meters 46 centimeters lang Bij den heer R. koopman Koolstraat was is te ReimSt jn Frankrijk, overle- te Brussel, woont sedert eenigen tijd een ,jen H.ïj was maar 21 jaar oud in 1889 schilder, met name W., oud 20 jaar. was' hij ie zien op de Wereldtentoonstel- Laatstleden zaterdag, omtrent 11 ure ling van I'arijs. des avonds werd W. door zijnen huisbaas bewusteloos op den trap gevonden. Men bracht hem naar zijne kamer op het tweede verdiep en poogde hem tot het be wustzijn te doen weerkeeren. W. scheen een oogenblik tot bezinning te komen, doch antwoordde slechts met uitzinnige gebaren op de vragen die men hem stelde. Men was om zoo te zeggen verplicht hem met geweld den mond te openen, om hem wat water te doen drinken. De jon geling viel daarop in slaap. Hij sliep tot dinsdag morgend en scheen dan te ontwa ken, doch begon weer met de armen te slaan. De politie werd toen verwittigd, en W. werd in rijtuig naar liet politiebureel der Dc Lignestraat gebracht, waar een ge neesheer hem onderzocht. Deze bestatigde dat de jongeling zeer zwak was, tenge volge der drie dagen vasten, en dat hij zich onder den invloed bevond van den eenen of anderen slaapdrank, waarschijn lijk chloroform. Do moeder van den jongeling, die te St. Gillis woont, werd verwittigd; zij vroeg dat haar zoon naar hare woning gebracht werd, hetgeen geschiedde. Don derdag avond keerde W. terug naar de koolstraat, en ondanks de protestaties van mad. R. want hij zag er nog altijd zeer verdwaasd uit klom, hij naar zijne kamer. Vrijdag morgend ging hij onopgemerkt uit, en sedert heeft men hem niet meer gezien. De inhuldiging van het gedenktee- ken, opgericht in St. Baafskerk, te Gent, aan wijlen Mgr Lambreclit, zal den 1 juli aanstaande plaats hebben. De plechtigheid zal geleid worden door Mgr Stillemans, Bisschop van Gent. V. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder uur gat ie, zonder kosten door hel aangename gezondlieidsmeelDu Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, «inden, zurae den, wrangheden,u hartklopping, slijmerighhedei- j brakingen, spinvingen, afgang, loop, kolieken, teering, noest asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig- beid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla- i pelonsboid, droefgeestigheid, suikcrpis, zwakheid uiti ggputhe'd, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontslelte- nissen. der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas, lever nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur hij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, t In bovendien bet voedsel bij uitmuntendheid dat allee» ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- I wijken 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nlcolaai. van wjjlea j Z 11 Pius IX, van dame dc hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezini dc Bré- ban, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63.470 de E. H. pastoor Compart van 18 jarige maagziekte, slechte spljsvcrteenng maag- en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten N 119,623. Avignon 18 April i87ö. Uc Reva lenta van Du Barry heeft mij op 6i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik wal Van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aanklecden, noch ontkleedcn, met maagpij nen dag en nacht en akelige siaaplooshedcn. Tegen r ale deze kwalen, waren alle remeditn even krachten I loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bcsscmstraat, n i. ('•ending N' 98,6i4. - Sedert jaren leed Ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteenug, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der-Mail. aan zenuw prikkelingen en langmoedigbeid alle di u kwalen zijn verdwenen onderden weldoendeninvloed van uwe goddelijke Revalenta. LeO Peyclet, onder wijzer le Eynao9as(Prankrijk.)

De Denderbode | 1892 | | pagina 2