mm, iiËRBinoiii Te Koop. EENE KOEI ZAAILANDEN FABRIEKEN Revalenta Arabica. STAD AALST engelsehen Biljard Prijskamp op den Biljard. behuisdeHOFSTEDE ZEiEHST UTTIS Deze wonnen hebben min of meer den vorm van eenen bot (visch) en worden leverbot genoemd omdat zij de lever der koeien aandoen. Op de oevers der Beneden Schelde heerscht de overtuiging dat deze ziekte zich voordoet in de ja ren dat er veel bot (visch) gevangen wordt zulke jaren noemt men botjaren. Dit jaar was deze visch overvloedig. In de mijn St. Julien, te Strepy- Braquegnies werden twee mijnwerkers, de gebroeders Fournier, onder eene in storting begraven. De een werd gedood en de andere zwaar gekwetst. Gedurende de laatste week hebben er in den omtrek der stad Namen ver- schillige brandrampen plaats gehad. Den 23 brandde de hoeve gedeeltelijk af van eenen landbouwer te Noville-les-Bois.Den 20 werd de woning van eenen glasblazer te Ham-sur-Sambrc vernield. Den 28 berstte het vuur uit in eene landbouwers woning te Travière en denzelfden dag werd ook de woning van eenen bode te Florefle, de prooi der vlammen. Eindelijk berstte er in den nacht van 28 op 29 brand uit in de woning van eenen koop man te Guesnes. Waarlijk, de oevers der Samber hebben de septembermaand on gelukkig gesloten. De foor te Luik. Men weet dat de beslissing van den gemeenteraad, waardoor de foor uitgesteld is. hevigen tegenstand heeft ontmoet. In de zitting van maandag moest andermaal beslist worden of men die al of niet, nog zou uitstellen. Het publiek,door plakkaart opgeroepen, waarin de handeldrijvende burgers tot protesteeren werden aangezet, was in menigte opgekomen. De burgemeester stelde voor, de foor dit jaar geheel af te schaffen. Doch er zijn drie cirken aangekondigd en daar deze niet zoo veel gevaar opleveren, stelt hij voor, deze toe te laten. Dr Pirotte verdedigt de foor stelt eene volkslemming voor. Na eene hevige discussie wordt de toe lating der foor verworpen met 15 stemmen tegen 9. Het publiek in de zaal en op straat onthaalt die stemming met oorverdoovend gefluit, terwijl de raad intusschen ook het openen der peerdenspelen verwerpt. Er had na de zitting eene betooging plaats, ten gevolge waarvan er eenige aanhoudingen werden gedaan. De politie heeft een lastigen avond gehad. En wat zei de oude heer toen je hem vertelde dat je met zijn dochter wilde trouwen. O, hij sloeg het aanzoek niet bepaald afhij verbond er slechts een voorwaar de aan. Zoo En Ik moest me eerst laten ophangen. Een dorpsschoolmeester onderhield zich dikwijls in de herberg met een een- voudigen smid en bood hem van tijd tot tijd een snuitje aan. Zoo dikwijls nu de smid niesde, had de schoolmeester, om laten te hooren dat hij Fransch kon, de gewoonte te zeggen Que Dieu vous bénisse De smid hoorde dat 'geruimen tijd on verschillig aan. Eindelijk vroeg hij aan eenen student,dien hij indezelfde herberg aantrof, wat die spreuk beteekende. De student, een schalk, had bemerkt dat de smid rood hair had. Vriend, zeide hij, dat zal ik u wel zeggen, maar gij moet mij het niet kwalijk nemen het wil in 't Vlaamsch zeggen rosse schobbejak Saperloot, mompelde de smid, dat zal ik hem af leeren, dien ouden schoolvos. Den volgenden dag kwamen ze als naar gewoonte in de herberg bij elkander. De schoolmeester biedt den smid een snuifje aan de smid niest. Que Dieu vous bnissezegt de schoolmeester naar gewoonte. Alle gekheid aan een zij,antwoordde de smid, dat heb ik mij nu lang genoeg laten zeggen. Fluks gaf hij den schoolmeester een paar oorvijgen, zeggende Gij moet maar goed weten dat de smeden ook Fransch verstaan. HOLLAND. Hoe een dubbeltje rollen kan. Een jonge man werd, terwijl hij op zekeren nacht onlangs op een dorpel zijne roes lag uit te slagen, zijn horlogie ontstolen. De dief beleende dit en verkocht later het bergbriefje aan een meisje, werkzaam op eene fabriek. Dat meisje loste de horlogie, om ze aan haren vrijer ten geschenke te geven. Zij vond het zulk een schoon geschenk voor haren aanstaande, dat zij het vooraf aan de meisjes op de fabriek wilde laten zien. Doch, o noodlot Daar herkent een der meisjes het uurwerk als eigendom van haren vrijer. Toen het bleek zoo te zijn, was de dief spoedig gevonden en achter slot en grendel gebracht. De eigenaar van de horlogie was geluk kig, doch de twee meisjes zeer teleurge steld de eene omdat zij haar geld kwijt was en haar minnaar niet gelukkig kon maken de andere door dat zij de ervaring had opgedaan, dat haar vrijer juist geen deugd bleek te zijn. ENGELAND. Een zonderling proces. Over eeni ge weken bezocht eene dame den dieren tuin van Londen; zij zette zich neer op eene bank en legde hare beurs op haren schoot volgens eene te Londen algemeene gewoonte. De olifant ging daar voorbij en deze,die de beurs ongetwijfeld voor een of andere lekkernij aanzag, nam ze zachtjes met zij nen snuit weg en zond ze in zijne maag. De goede dame riep houdt den dief, maar 't was helaas te laat. 's Anderdags diende men den olifant een en ander toe, maar hij gaf slechts twee souvereinen terug van de zes, die de beurs bevatte. De dame daagt het bestuur van den hof voor het gerecht om haar geld terug te hebben. De rechter zit met de uitspraak van het vonnis erg verlegen. Merkweerdige bekeering. Een der rijkste grond eigenaars van Derbyshire en lid van den hoogen adel, lord Donington. is van het anglicanisme tot het katho licisme overgegaan. Lord Donington is schoonvader van den bekenden hertog van Norfolk en be hoort tot eene familie, die vroeger steeds katholiek was, doch een 60 tal jaren ge leden tot de staatskerk overging. Het meerendeel der leden is sinds dien tijd echter weer tot het geloof hunner vade ren teruggekeerd. ITALIË. Om de wille van het smeer Hoewel geen namen genoemd worden, levert de bron, die het feit meldt l'Idea liberale, genoegzame waarborg voor de echtheid van het bericht In een dis trict betwisten twee kandidaten elkaar eenen Kamerzetel, de een is jood de andere christen. De boeren willen echter van geenen jood weten. Nu zien zij in de laatste weken eiken zondag een - geloovige - meer in de Hoog mis der dorpskerk. Het is de joodsche candidaat, wiens stichtelijk gedrag zeer wordt opgemerkt. Na de kiezing keert hij ongetwijfeld naar zijne synagoge terug. OOSTENRIJK. Zinneloosheid va n prins van Coburg De Al'gem. Zeilung van Weenen meldt, dat de prins Peter von Coburg, oudste zoon van prins August, plotseling eenen aanval van woedende zinneloosheid gekregen heeft en door de vensters van het paleis Coburg te Weenen heeft willen springen. Geheel de familie van den prins was op dat oogenblik afwezig. De bedienden rie pen. om hulp; de politie en pompiers hiel den reddingsnetten open onder de vensters van het paleis. Eindelijk gelukte men er in de deur te openen van de kamer, waar de prins zich bevond en zich van hem meester te maken. Prins von Coburg is opgesloten in het zinneloozengesticht van Professor Ober- stèinen, te Doebling. Hij verbeeldt zich keizer van Brazilië te zijn. Men hoopt hem spoedig te kunnen genezen. Calvinistische onverdraagzaamheid. Barones Gerlickzy had in het hospitaal en het weeshuis harer heerlijkheid Gross- wardein katholieke liefdezusters met den verplegingsdienst belast. Daarover heeft gravin Koloman Tisza. de vrouw van den vorigen minister-president van Hongarie in haren damesbond eene sectarische rede voering gehouden, betoogende dat de non nen moesten uitgesloten worden van alle diensten, aan niet-kalholieken te bewijzen De damesbond nam niettemin eene motie aan, waarin het gevoelen van gravin Ko loman Tisza werd afgewezen en het ge drag van barones Gerlickzy toegejuicht. RUSLAND Streng vonnis. Mevrouw Sainio.die door het gerechtshof van Finland ter dood veroordeeld werd, omdat zij haren echtgenoot, professor Sainio, het leven heeft benomen, is tegen dat vonnis in be roep gegaan. Het hof heeft niet alleen het vonnis bevestigd, doch tevens bepaald, dat voor hare onthoofding hare rechter hand zou worden afgekapt, en haar lichaam, na de onthoofding, ten aan- schouwe van ieder zal worden verbrand. De Finsche Senaat, 't hoogste gerechts hof in Finland, heeft het vonnis bekrach tigd, zoodat nog slechts eene kans voor mevrovw Sainio open blijft om te ontko men aan de vreeselijke gevolgen harer misdaad, en dit is de genade, die do czaar haar kan verleenen, doch deze kans is zeer gering. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgalie, zonder kosten door het aangename gezonilhcidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, 7urc den, wrangheden,» hartklopping, slijmcriglihedeie brakingen, sojwingen, afgang, loop. kolieken, teering, noest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid- benauwdheid, bloedsopdrang. zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, a! de oulstclted nisseu. der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas, lever nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en blocjj als ooV alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bn hel opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en i'ok z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, "t In bovandien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijkcn. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaa», van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Uré han, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 65,470 de E. II. pastoor Compart van 18 jarige maagziekte, slechte spljsverteermg maag- en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten N. PO,025. Avignon 18 April i870. —l)e Reva- enta van Du Itarry heeft mij op 0i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik gcenc beweging meer kon makenp noch mij aankleeden, noch ontkleedcn, met maagpijn nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remedicn even (krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gered. Borrel, geboren Gaibonnetty, Bessemstraat, N 1. Genezing A'- 98,6i4. Sedert jaren leed Ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuw prikkelingen en lankmoedigheid alle di ze kwalen zijn verdwenen onderden weldoendeninvloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer te Eynan?as(Frankrijk.) N* 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos- hcid, astlima, hoest, winderigheid, krampen en bra- kingen. N° 40,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en loofheid van -5 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de voi- komeiibte uitputting, werkeloosheid der blaas cu der hdeuiaten ten gevolge van overdaadder jeugd. M. Gaulhicr, te Luzarches van eene hardnekkige vers optheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperhcelmcesUr van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan e Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- en voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is liet voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang va.a de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen ge'.eest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij er oordeeli dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vlccscb spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In dooze,, van 1/4 kilo fr. 2,25 i/2 kilo fr. 4.00i kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo Ir. 10,00; 0 kilo Ir. 50,00; i2 kilo fr. 72,00.De beschuiten van Revalenta in doozei. van *.00 en 7,00 rRevalenia-Cliocolaad 1/2 pond fr. 2,25; pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzcndiug tegen post bon franco. Algemeen agent voor België, M EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Megarak, Callebaut en Meirselaut, apothekers en A. Dclhaizc en O, spe cerijen.Te Ntnove, bij M. Druwé-Jclic koopman in specerijen. Burgerlijke Gods- en Weeshuizen DER De besturende Commissie der Burger- Hospiciëu van Aalst, heeft de eer het publiek te berichten dat zij, in hare ge woonlijke Vergaderingszaal, op Vrijdag 7 Ociober 1892. om 9 ure voormiddag, zal overgaan,bij geslotene Soumissiën,tot de openbare Aanbesteding der levensmidde len en andere Voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1893. Het kohier van lasten en hespreken is berustende op hel Bureel der voormelde Commissie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, van heden tot den dag der Aanbesteding, van 9 ure tol 's midi dags ett van 2 tot 4 ure des namiddags Aalst, 23 September 1892. De Sekrelaris, De Voorzitter, FR. CRICK. Bon P. BETHUNE. Gemeente Haaltert. Op Zondag 9 October 1892, om 4 ure namiddag. Groote kampstrijd met de bol om eenen smakelijken prijs, tus- schen drij ouderlingen geboren in 1805 en drij liefhebbers, op den koer der her berg van Karei Van Haeverbeke, Kalte straat. bij J. Van der Biest, rijtuigmaker, Nieuvv- sti aal N° 48, Aalst. Eene schoone Calèche, een lichten Ca mion, 2 schoone Tilburys, eene nieuwe Docar voor 4 personen en eene schoone Coureuse. Men vraagt. Voor eene belangrijke brouwerij van Aalst, goede uitzetters voor het om liggende der Stad. Aanvragen bij brief franco te hestellen ten Bureele van Den Denderbode onder de U tters H. P. Eene dienstmeid oud 50 jaren, goed bekend met de keuken, biedt zich aan voor een huis houden van één of twee personen of voor een priester. Zich te bevragen ten Bureele vart Den Denderbode. Huis te huren Een schoon en gerieflijk huis met groo ien hof. te Aalst, Gentschestraat, N* 101. Zich te bevragen bij M. V. Monfils, Hopmerkt, te Aalst. H uis te Huren Een schoon renteniershuis, Brussel- schestraat, laatst bewoond geweest door Jufvrouw Alice Schouteten. Zich te bevragen daarnevens, bij Mad. W" De Hert. Le Biheron hygiénique recouvert de liège se trouve chez Joseph VAN DER MEERSCHE, Rue longue de Sel, it Alost. Groote prijskamp OP DEN BILJARD naar buiten gewoone schoone prijzen ter estaminet Het Pavilloen, Groote Markt. Inleg, fr. 0,50. PRIJSKAMP 01' DEN Vooruit Drij zilveren serviezen. Inlett 0,50 centiemen. Ter herberg - De Bikkouf - bij Alfons Van den Eynde aan de groote kerk. Vooruit Een ectioonen re gulateur» en twee pendule met muziek. Inleg 50 centiemen. Begin t October 1892, ter estaminet - Au Bon Coin, hoek van het Statieplein en Albert Liénartstraat, te Aalst. Bij uitschijding van bedrijf. Openbare Verkoop ïiifg van en nieuwe Koopwaren, te AALST, Hoogstraat. Deurwaarder Alfred MAHIEU, ie Aalst tal, ten aanzoeke en ten huize van den heer Constant lluys. te Aalst, Hoogstraat, met toelating der bevoegde Over heid voor wat hetrcfl de nieuwe koopwaren, op Maan dag 10 Oktober 1892, om 9 ure juist voormiddag, opcnbaarliik verkoopen I. a) Huismeubcls. zooalsTafels, stoelen, com mode. klcerkas, nachttafels, schoonen spiegel, stoof met toebchoorten, kachelken, narhtvertrek, hangende horlogie, heelden onder glas, vazen, posturen. quin- queis, kandelaars, printen, wekker, ijzeren potten en kasserollen, lepels, messen en forketten moor, koffie kan. schouwversiersels, karaffen,storren en gordijnen, bascule, slijpsteen, koffers, bakniouille, waschkuipcu, waschstocl, akers, emmers, tobben, dubbele ladder, kruiwagen, bierstelling, manden, noschrek, bakken, naaimachien, 37 kilos ijzerdraad, looden darmen, oud ijzer, desschen. enz, enz. b) HerberggeriefToog met wit marmen blad, bier- pomp met 5 meters darm, verzijp, spoelbak, Bier- en gcnevcrglaz.cn, kapstok, tafels,banken,stoelen, spuuw- bakjes, sulfcrpotten, posturkens, vogelpikspel, schiet- bak, Lampe Beige, enz, enz. II. Nieuwe koopwaren bestaande voornamcntlijk m blik en ijzerwerk, in den staat hieronder vermeld. Staat der te verkoopen nieuwe koop waren 13 blikken korven. 11 groote en 3 kleine waterkan nen in blik, 17 melkkannekens, 55 drinkkaiuiekens, 01 blikken schelen, (i blikken ketclkens, 11 blikken treiters, Li kofflekanringen, 4 tinnen plats, 4 koffie kannen, 3 akersin blik, 2 bassins, 5 doozen, 2 vrrzy- pen, 3 groote lepels, 2 hespketels, 10 melkpannen, 15 vogelmuiten. 3 bondenmuilbandcn, een groote mar miet, 1 blikken schup, 22 quinquets, 28 qiiiuquolsgla- zen, 2 lantaarns, eene ijzeren pomp, 3 cabarels, 1 rooster, 25 paar bouten kloeffon, 4 vjjfkilogewicblen, 9 tweekilo dito, 4 cenkilodito, 3 storgewichten en 1 strijkijzer. De verkooping zal geschieden tegen comptante beta ling en verhooging van 10 p. h. voor onkosten. Door uitscheiding van bedrijf VENDITIE VAM Rund, Geit, Varken. MEUREL8 EM ALEM le Mcire, Oostdorp. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zat ten verzoeke van den heer Charles De Dycker, ter zijner woning, le Meire, Oostdorp, op Dijnsdag 25 October 1892, ten 12 ure te middag slipt, in bet openbaar verkoopen lluismcubclen en gerief van huishouding, botervat met toebchoorten, vlecschkuip. Landbouwersalem, wanmolen, snijpaard, beerkui- pen, 2 kruiwagens. 1500 kilos hooi en 2000 kilos tarwen, mastcluincn en koornen strooi. En eene melkkoe!, rund, geit, verken en kiekencn. Gewone konditicn en lijd van betaling, mits borg stelling. Openbare Verkooping van eene Boomgaard Meergcli, TE MEIRE en A YGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar vèrkoopen. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, Oostdorp, gekadastreerd wijk C, nummert 477a, 478a en 479o, met eene grootte van 14 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den vol genden koop, ten zuide aan den weg, ten weste aan den heer De Bièvre en ten noorde aan den IJzerenwcg. Tweede koop Eenen schoonen en wel beplanten Boomgaard, gelegen te Meire op Oostdorp, gekadas treerd wjjk C, nummer 439. met eene grootte van 19 aren, palende ten ooste aan de weduwe Mculcroan en Joanncs-Huptistc Macsschalk, ten zuide aan den weg, ten weste aan voorschreven Hofstede en ten noorde aan den lieer De Bièvre. Derde koop. Een perceel Mccrsch, groot 4 aren G2 centiaren, gelegen le Aygcm, in den Volkacrt, ge kadastreerd wijk A, nummer 1 474, palende ten ooste aan Fransiscus Vander Gucht, ten zuide en ten weste aan Florcnt Gasteels, ten noorde aan genoemden Van der Gucht en uande Molenbeek. Boomprjjs fr. 30 ZITDAGEN Instel, Dijnsdag li ,R0., Verblijf, Dijnsdag 25 Ucl0bcr Ten 3 ure namiddag, ter herberg van den beer Aloise De Ryck-Macsschalck. te Meire, Oostdorp. Openlmi-e Verkooping Te Aalst, in de Keizerstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal, ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot Meester VALENTYNS te Brussel, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Stad Aalst. Een HUIS en GROND, zijnde de herberg genaamd De Zinken Eemer, gestaan en gelegen te Aalst, ten voorhoofde in de Keizerstraat, gctcckcn Nr5 en gekadastreerd wijk A,nummer 2l3u, met eene grootte van 40 centiaren, houdende van 4e eene zijde aan een huis van den heer Edmond De Lattrc.vau de andere zijde aan een huis van den heer Severien De Boe, en van achter aan den eigendom van den heer De Coninck-Dc Windt. Bewoond door Petrus Matthys, tegen 15 franks ter maand. ■Ingesteld fr. 2,540 00. ZITDAGEN INSTEL DIJNSDAG 4 orT(IRFR VERBLIJF ID. 18 0CT0BbR Te 5 ure namiddag,ter EstaminetHet Paviljoen.» te Aalst, Groote Markt. De Notarissen I>e Olieest en Limpena, te Aalst, zallen met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen. de volgende Goederen, gele gen te Aalst, ie weten Eerste koop. Een Magazijn, groot 1 aar 86 centiaren, op de Zate, nabij de Vischmarkt. Gebruikt door M. Evariste De Bruyn, aan 600 fr. 's jaars. Tweede koop. Een Magazijn, groot 1 aar 30 centiaren, neven voorgaande. Ook gebruikt door M. De Bruyn, aan 300 fr. 's jaars. Derde koop. Eenen Lusthof met Woonhuis, groot 26 aren 60 centiaren, aan den steenweg naar Erembodegem. Vierde koop.— Eenen Dendermeersch, groot 76 aren 64 centiaren, neven voor- gaanden Lusthof. De koopen 3 en 4, gebruikt door den verkooper heer De VidtsPins en gelegen neven den Dender, op 10 minuten afstand van de koopvvarenstatie van Aalsten van destatie van Erembodegem,zijn zeervoor- deelig geschikt voor het uitoefenen van alle nijverheden. Instel 12, Verblijf 26 October 1892. Ten 4 ure, ter estaminet De Borze van Amsterdam,» te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede XE MOOH8EL. Ue Notaris EEMAN te Krpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, open baai lijk verkoopen Eerste koop. Een perceel LAND, gelegen te Moorsel, op Tichelhoveu. aan de Hollestraat, gekadas treerd wijk D. nummer 71a, groot 13 aren, palende oost de Hollestraat, zuid den heer De Schryver, west de rijbaan en daarover de erven Jan Van den Bossche en noord de enen Vermoesen. Tweede en laatste koop. Een perceel LAND, gelegen te Moorsel, aan de Tinnenhoekstraat,genaamd den Eindenhoek, gekadastreerd wijk A. nummers 80 en 87, groot 40 aren 41 centiaren, palende oost de straat, zuid den heer De Meyer, west zelfden heer De Meyer en den lieer Notaris Eeman en noord den heer Henri Moens. ZITDAGEN INSTEL MAANDAG tilnrTm,FR irc« VERBLIJF ID. 240CT0BER 180i Telkens om 3 uren namiddag, lei herberg gehouden door den heer Charles De Rop t te Moorsel, Houten Kruis. VIRKOOf'ING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaai lijk verkoopen 1° 17 aren 35 centiaren land en bosch, te Erembodegem, op het Resscbebeke, ter plaats genaamd hel landsiuk, sectie A, N. 329oc en 3296c. 2. En 5 aren 50 centiaren land, te Erembodegem, op Kapelle, sectie A, N', 1782a. Telkens om 4 ure namiddag, ter esta minet De Roos bij den heer Alfons De Smedt, ie Aalst-Mijlbeke, Brussel- schensteenweg. Openbare verknoping van en Magazijnen, TE A A LST, Houtmarkt en Achterstraat. De Notarissen Limpens, te Aalst en Van der Smissen, te Moorsel, zullen met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Koop 1.— Een Fabriek met Magazijnen en Bouwgrond, geslaan en gelegen, te Aalst, aan de Houtmarkt, Si-Janstraat en Erombodegemschestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 426f, 426g, 428a2 en 428r, met eene gezamenlijke grootte van 72 aren 39 centiaren. Verdeeld in 40 loten zooals op de ge drukte plakbrieven en plan is aangeduid, plan, opgemaakt door den heer Goethals, bouwkundige der stad Aalst. Goedgekeurd cloor het Geiiieenlel>ei«tiiiir derstad Aalst den 1-4 Mei, door de Iteslendige Deputatie van den Provin«'JaIenraad den 1 -Inli en door koninklijk besluit van VK .Inli 1892. Koop 2. Eenen Eigendom, zijnde een Fabriek gediend hebbende voor weverij en verwerij, gestaan en gelegen te Aalst, in de Achterstraat, nummer 7, gekadastreerd sectie A. nummers 773 en 774 des kadasters, groot 7 aren 70 centi aren en volgens meting groot 7 aren 34 centiaren. Verdeeld in 2 loten, zooals op de ge drukte plakbrieven en plan is aangeduid. 8upcrabondanlen Zitdag s Maandag 10 Oktober 1892. Om 3 ure namiddag, ter estami net Het Brouwershuis, bij den heet Emiel Vernimmek, te Aalst, aan de groote Kerk. Voor verdere inlichtingen zich te be geven ter studiën van voornoemde Nota rissen, alwaar men afdruksels van het plan kan bekomen. TE KOOP. 1" Eene goede draaibank met wiel in gegoten ijzer met alle de gereedschappen en bijhoorigheden 2° Eene schrijnwrrkersbank en ver scheidene gereedschappen, enz. Zich te bevragen Dendermondsche steenweg, N° 2t, te Aelst.

De Denderbode | 1892 | | pagina 3