Slachtvleesch. Pauselijke Jubelfeest. Allerhande nieuws. Revalenta Arabica. De invoerrechten bestaande vóór de wel van 5 Januari 1873 op de hieronder aangeduide landbouw voortbrengsels ziin hersteld als volgt Meel en mout van allen aard, 5 fr, per 100 kilos Haver, garst, spelt, 3 fr. per 100 kilos Boter, 5 fr. per 100 kilos. Miljoenendans. Toen,onder het verkwistend bestuur van Graux, Van Humbeeck en konsoorten, de katholieken met ofllciëele cijfers aantoonden dat het land recht naar het bankroet werd geleid, toen poogden de geuzenbladen daarmede den spot te drijzen en noemden dat tnili- oenendam Nu, dat er op het zuinig bestuurder katholieken niets te zeggen valt, willen de Flandre libérale enandere geuzenbladen de regeering van verkwisting beschul digen en halen daartoe gansche reien ingebeelde cijlers aan, welke zij voor de oogen hunner goedgeloovige lezers doen dansen. Zoo verwijten zij den heer Beernaerl dat hij de nationale schuld te veel vermeer dert. Zij stellen hem, wel is waar, niet voor te doen gelijk de heer Graux, onder wiens bestuur de openbare schuld met 105 miljoen 's jaars aangroeide, maar wQ?en op het beheer van den heer Frère. Deze zou, volgens hen, van 1860 tot 1870 de openbare schuld van 775 miljoen PP 685 miljoen verminderd hebben. De Journal de Bruxelles antwoordt daarop, kort en goed, met de volgende ofllciëele cijfers Op 1 September 1859 beliep de open bare schuld tot fr. 599,739,947.29 en op 1 Januari 1870 beliep dezelfde schuld tot fr. 684,549,013.96. In plaats dan van met 90 miljoen ver minderd, werd de openbare schuld, onder gemeld beheer van den heer Frère, met ruim 84 miljoen vermeerderd. Ziedaar den miljoenendans waarmede de liberale bladen het hestuur van den heer Beernaert rneenen te verpletteren Ons vaderliindech lied. De Gazet van Antwerpen bewijst aan het land eenen uitstekenden dienst door den tekst aan velen nog onbekend van ons Vaderlandsch lied af te kondi gen. De muziek zegt de konfrater kent iedereen, daarom is het onnoodig die at te kondigen. De woorden luiden als volgt DE« BRABANgONNEn Tira lala lalala lala laliere Tira lala tira lala lala Tira lala lalala lala laliere Tira lala lala lala lala. Tira lala, lala lala laliere Tira lala, lala lala lala Tira lala, lala lala laliere Tira lala, lala lala lala Tira lala, lala lala lala Tira lala, lala lala lala Lalala. Deze afkondiging is vooral nuttig als antwoord aan zekeren Hollander, die eens beweerde dat ons nationaal lied beleedi- gende uitdrukkingen bevatte, tegenover het Vorstenhuis en het volk van Ncdc land. Men kan uit bovenstaande tekst oordeelen over zulke verregaande leugen achtige beweering Ziehier den tekst van het koninklijk besluit, rekende het afmaken van var kens, waarover wij zondag 11. spraken. Gezien de wet van 4n Augustus 1890 betrekkelijk de vervalsching der eetwa ren Herzien het reglement van 9 februari 1891 op den vleeschhandel Op verslag en voorstel van onzen mini ster van landbouw, nijverheid en open bare werken. Hebben besloten en besluiten Art. 1, Het 2' lid van artikel 1van voormeld reglement is vervangen door de volgende schikking Het zal nochtans toegelaten zijn aan de bijzonderen, die ten hunnent verkens slachten, door zouting of rooking, een deel dezer dieren voor den verkoop te bereiden, op voorwaarde dat ieder dezer deelen vóór den verkoop of de te koop stelling gekeurd worde. Art. 2. Artikel 23 van voormeld regle ment is gewijzigd als volgt Het versch yleesch, afval, enz., tot de openbare voeding bestemd, mogen van de eene gemeente naar de andere ver voerd worden, bij bestempelde deelen of bij onverdeelbare colli, don stempel dra gende van eenen keurder-toezichter. Dat vervoer is toegelaten op de uren gedurende welke het gekeurd vleesch tot het verkeer in de gemeente toegelaien is, mits dit vervoer rechtstreeks geschiede naar de bestemmingsplaats,hetzy de open bare markten, hetzij de woonst der ver- koopers. De gemeenten, die het op hun grond gebied gebracht versch of bereid vleesch, aan eene tweede keuring onderwerpen, zullen daartoe maar mogen overgaan bij de verkoopers, ten laatste binnen de drie uren der aankomst van dat vleesch. ot op de markten, vóór dezer opening. ginnen van den 2 april aanstaande zal in geheel Duitschland het uur van Berlijn worden aangenomen, derwijze dat het Duitsche uur juist 60 minuten zal voor zijn met het uur van Greenwich. Wan neer het te Herstal middag zal zijn, zal het slechts 11 ure zijn te Welkenraadt. Met eene goede maag zal men aldus op onze grens, twee maal op eenen middag eten kunnen, en de reizigers die 's avonds met den trein van 9 u. 25 m. Herbestal zullen verlaten zullen zeer verwonderd zijn, te Verviers aan te komen nog vóór 9 ure. Sterlgcvallen. MAl ban Poulet, radikale Senateur van Luik is aldaar op eene vergadering schie lijk overleden Uit Maastricht komt ons de droevige tijding van het overlijden van den eerw. h. Brouwers, pastoor van Bovekorke, bij Amsterdam, een der meest gekende 'let terkundigen en redenaars van Nederland, gestorven in 62 jarigen ouderdom. Pastoor Brouwers was, zooals men weet, builenlandsch eerelid der Konink lijke Vlaamsche Akademie. Iiij moet, naar de Tijd meldt, plot seling overleden zijn. Vervalsching. De ijzerslak ken, welke zeer gezocht worden als mest stof schijnen in Duitschland zoo goed als uitgeput te zijn. Oneerlijke kerels hebben nu gedacht geld te kunnen winnen met eene andere soort van gemalen phosphaten te verkoo- pen, welke echter niet oplosbaar zijn in water en dus niets weerd zijn. Landbouwers, opgepast Vergeet niet op uwe fakturen het ge halte uwer meststoffen teeischen. Vrij reizen. Men heeft in Engeland uitgerekend, dat als men de opbrengst van het personenvervoer op spoorwegen, deelt door het cijfer der be volking, het kwotient ongeveer 2 schillin gen bedraagt. Vandaar eene vereeniging die zich ten doel stelt vrij reizen voor ieder, op alle spoorwegen, te verkrijgen door eene hefling van 2 shillings per hoofd 's jaars. Dat er dan voel meer zal gereisd worden en geene wagons genoeg zullen zijn, schijnt niet in rekening te zijn gebracht. Aluminium. Aan den Eng. Economist wordt geschreven, dat het koper vermoedelijk wejdradoor alumi nium zal worden verdreven. Volgens Dr Meyers methode kan dit laatste metaal voor 20 centiemen per Eng, pond in staven worden geleverd. Het is sterker en harder dan koper, smeedbaarder, ver teert minder snel en wordt geen vergif door oxydatie. Een kubieke voet alumi nium weegt 160 Eng. pond en kost zelfs bij den dubbelen prijs (40 centiemen) per pond fr. 64. Een kubieke voet koper weegt 555 pond en zou, tegen den lagen prys van slechts 12 centiemen per pond. not? fr. 66,60 kosten. De arbeidsdag van 8 ure in Engeland. Vrijdag heeft Gladstone een zeventigtal afgevaardig den, waaronder Picard, sir Charles Dilke, Burns, Tillett, Wilfrid, Lawson en ande ren, ontvangen. In antwoord op hun be toog, dat het noodig is bij de wet eenen arbeidsdag van 8 uur in te voeren, ver klaarde Gladstone.dat de regeering in deze zaak niets kon doen, zoolang geen meer dere eenstemmigheid onder de werklie den zelf bestond. Toch zou hij er zich niet tegen vel zetten dat den 3 Mei een voor stel tot invoering van dien arbeidsdag werd ingediend, De plechtige Jubelfeest van Paus Leo XIII, waaralle landen der wereld deel in nemen, zal in België gevierd worden op Zondag 12 Meert. Het Comiteit van St-Pieterspenning van Aatst verzoekt de inwoners te dier gelegenheid aan hun huis de nationale of pauselijke vlag op te steken. Het Comiteit: De Voorzitter, De Eerevoorzitter B°" P- BETHUNE. A. RAEMDONCK.' LedenMM. D' Van der Haegen, J. Van Bogaert, E. Van den Bossche, A. De Bièvre, P. Moens-De Coninck, P.Leirens- Orban de Xivry, E. de Cocquéau des Mottes, Dr Bauwens, L. Van den Hende, C. Liénart. Men /.ie Noiarieele an- noncen optie vierdebladz EersteCommum'e. Koste lijke en goedkoope kerkboeken voor Eerste Communiecanten, en andere gebe denboeken, paternosters, enz., te verkrij gen ten bureele van Den Denderbode Geringe prijzen en goede waar. Wij vernemen dat de heer baron Leo Bethune door Z. H. Leo XIII is vereerd geworden met het Eerekruis van commandeur met ster der orde van Pit's IX. Men weet dat de heer baron L. Bethune deeïmaakle van 't afgezantscbap gelast om aan Z. II. den Paus, te gelegen heid zijner gulden jubelfeest,de gelukwen- schen over te brengen van Z. M. onze Koning. Vermoedelijke moord. Verleden week ontwaarden eenige schippers om trent de brug van Schoonaarde,eene drij vende massa op het water, die aan eene menschelijke gedaante geleek. Zij sprongen in hunne boot en vaarden er op aan. Het bleek wezenlijk het lijk te zijn van een persoon van Uytbergen die reeds van vóór Kerstdag laatst ver mist werd. De ongelukkige, koopman in vee, die toen van de markt van Brussel terugko mende, in den avond, van Dendermonde te voet wilde naar huis gaan, moet het slachtoffer geweest zijn van een latfen aanval, dewijl zijn lijk meer dan 20 spo ren van messteken droeg en zijne brieven- tesch, die nog al eene groote som geld verdwenen was. Het gerecht zoekt de misdadigers op. Het Duitsche uur. Het uur der Rijnprovincie gaat insgelijks eene veran dering ond< rgaan, doch tegenovergesteld met dit welk Belgie verleden jaar heeft ondergaan. Men weet dat het Duitsche uur thans 30 minuten voor is met het onze. Te be- De procureur des konings, door eenen dagbladschrijver van Brussel onder vraagd over den moord der kleine Wal schaert, zou het volgende antwoord heb ben gegeven Ik ontvang voortdurend klachten aangaande dien moord nu is het dron- kemansklaps, dan zijn het daden van latfe wraakneming. De justicie kenlden dader van dit afgrijselijk gruwelstuk doch zij kan niet handelen, omdat de stoffelijke bewijzen ontbreken. Aanhouding van eenen brand stichter. Een soldaat van het 1° regi ment gidsen, Pieter V. genaamd,geboren in 1870, had zaterdag namiddag kennis aangeknoopt meteene dienstmeid, Jozefina S., wonende in de Spaarstraat. Deze vrouw, die een ongeregeld leven leidt, lokte den soldaat tot haar en geluk te er in hem zijn geld te ontfutselen. Deze, de verdwijning van zijnen geld beugel bemerkende, vond niets beters dan het huis in brand te steken. Gelukkiglijk snelden de buren toe en konden de vlammen eenige stonden nadien gebluscht worden, De soldaat werd aangehouden en naar politiebureel gebracht. Tegen de dievegge is proces-verbaal opgemaakt. De socialisten en de loting. Eene betooging door de socialisten tegen de bloedwet gehouden, heeft de straten van Brussel doorkruist. Een muziekkorps speelde de Marseil laise en opschriften werden in den stoet gedragen,luidende als volgt Geene gren zen meer Weg met het vaderland Geene bloedwet meer Leve de inter nationale Geen leger meer Begroo ting van oorlog 60,000.000 fr. 'of 10 franks per inwoner Begrooting van onderwijs 6,000,000 fr. of 1 frank per inwoner Voor de grenadierskazernen werd ge roepen Weg met de kazerne Procureur-konijnenkweeker. Het beroepshof van Gent heeft beslist dal kweeken-van konijnen geene handels zaak, maar alleen eene liefhebberij uit maakt, welke met geen winstgevend doel wordt gedreven. De procureur die ver void werd, omdat de lessen van kweeke- rij, die hij aan eenen Hollander had gege ven, niet gelukt zijn, kan dus niet vopr de handelsrechtbank worden geroepen. Zonderlinge verdwijning. Eeni- gen tijd geleden werden te Gent 2500 kilo vodden ontvangen, in bestemming voor Engeland. Daar er eene smetziekte heerschte in het land van waar die vodden kwamen, werd er een bericht gezonden aan den verzender, dat hij ze naar Enge land niet mocht verzenden vermits de invoer tijdelijk verboden was. De vodden werden achter een afsluiting weggelegd, in afwachting dat het verbod geheven werd. Onlangs kreeg de commis- sionnaris-verzender bevel, de vodden naar Engeland, per, stoomboot, te verzenden Hij gaf ei- bevel toe, maar als men ging om ze weg te halen, was er geen enkele baal met vodden meer te zien. Niemand kon zeggen wat or van ge worden was. Daar het vodden van eerste hoedanigheid waren, hebben zij eene be trekkelijke groote weerde. Men denkt dat zij niet kunnen gestolen, maar bij vergis sing naar eene andere bestemming zullen verzonden zijn, Er wordt te Gent voortdurend veel gesproken over den gevangene, die gedu rende den dag in de stad mocht gaan wer ken en zelfs, volgens een blad heeft ge meld, des avonds naar den schouwburg gaan. Het onderzoek dat heeft plaats ge had, zou bewezen hebben dat het feit echt is, maar dat de toelating is gegeven op verzoek van het beschermcomiteit der los gelaten gevangenen en met kennis der overheid, om den jongeling, die niets ergs had bedreven, in staat te stellen zijnen stiel voor te leeren Brouwers. Fin de siècle. Sedert eenigen tijd, hadden sommige be woners van belangrijke hofsteden in de gemeente Calcken, zich een goedkoop ma terieel aangekocht om zelf hun bier voor eigen gebruik te maken. Eenige bedreven dat stieltje op immers uitbreidende schaal en brouwden zelfs al eenige tonnen voor vrienden en geburen. Dat ging hun goed- doch over eenige dagen kregen zij een be zoek van de ;accijnsbedienden welke hun materieel aansloegen, en tegen die brou wers fin de siècle proces-verbaal opstel den. Men denkt dat de les dezer twee aan de andere pachters den lust zal benemen om hun brouwersstieltje verder voor te zetten. Heilig schendende baldadigheid. Naar wij vernemen, moet er tusschen woensdag en donderdag nacht, te Bevel, eene hemeltergende misdaad gepleegd z(jn. Onbekende booswichten zijn in de kerk i gedrongen, hebben er verscheidene heili- j gen beelden verbrijzeld, een altaar gedeel- j telijk vernield, misgewaden verscheurd en andere baldadigheden gepleegd; zelfs j zouden zij hunne heiligschendende daad zoo verre gedreven hebben van een Lieve Vrouwenbeeld de oogen uit te steken. Heeft men hier met lage beeldstormers ofwel met dieven te doen Het schijnt evenwel dat er geen diefstal gepleegd is. Wij kunnen nochtans slechts aannemen dat er kerels bestaan, die laag genoeg ge vallen zijn om zulke gruweldaad te ple gen. Men beweert dat er over drie maanden te Bevel, nog een heiligschendende dief stal heeft plaats gehad. Twee personen keerden toen 's avonds, na op eene verga dering te zijn tegenwoordig geweest,later dan naar gewoonte huiswaarts. In een Kapelleken, langs waar zij naar huis koerden, zagen zij eensklaps licht, zij snelden toe om te zien wat er gaande was en bemerkten drie kerols, die den offerblok ledigden, de kandelaars, die rond het O.-L. Vrouwenbeeld stonden, ineen wrongen en beelden verbrijzelden. Zij meenden de dieven aan te houden, doch deze vielen hen zoodanig op het lijf dat zij op eigen behoud denkende, luid om hulp riepen. Nu kozen de dieven liet ha zenpad, één vluchtte in de richting van Herenthout de twee andere verdwenen in de richting van het dorp. Op het hulpge roep der twee personen, kwamen eenige inwoners toegesneld. Een boerenknecht zag de twee dieven langs den schoolmuur wegsluipen, hij liep er naartoe om de booswichten aan te houden, doch ontving een duchtig pak slagen. Eenige dagen later brandde de pacht hoeve af, waar deze persoon als knecht inwoonde. De persoon, die ons dit mee deelde, dat hét niet onmogelijk zoo zijn dat de heiligschennis, die deze week ge pleegd werd, ook door die drie booswich ten kon bedreven zijn. Daar wij vroeger over dezen diefstal niets vernomen hebben drukten wij onzen twijfel uit over de echtheid van dit voorval. Een persoon, die dikwijls te Bevel komt, bevestigde echter zijne gezegden. Niettemin deelen wij het bovenstaande slechts onder voor behoud mede, en geven het enkel als in lichting. (Handelsblad.) Pompierswerkstaking. sinds gerunnen tijd vragen de pompiers van Bergen, eene loonsverhooging, die naar het schijnt zeer billijk is. Men zegt dat een simpele pompier slechts 25 centiemen daags krijgt voor eenen zeer zwaren arbeid. Is er iets buitengewoons te verrichten dan krijgt hij nooit eene bijgevoegde ver goeding. Zaterdag hebben de pomipers aange kondigd dat, indien men hun loon niet verhoogde, zij den dienst zouden ver laten. ZonJag morgend zijn 2y om 10 ure op het stadhuis vergaderd. De bevelhebber van het korps aan wien zij hunne vraag vernieuwden, heeft hun geantwoord dat hij van de gemeente overheden, aan wien de vraag was over handigd nog geen nieuws had ontvangen. De pompiers zijn toen vertrokken, aan kondigende dat zij hun ontslag gaven en dat zij hunne geweren en hunne klee- dingstukken in den loop der week naar het stadhuis zouden zenden. Moord te Wasmes. Een mijn werker Dehon, van Klein-Wasmes, bij Hornu, weduwenaar met drie zonen had betrekking aangeknoopt met zekere Rosa- he, weduwe, die bij hem in daghuur kwam werken. Deze had twee dochters. Moeder en dochters vochten hierom dikwijls samen, zoodat eindelijk de vrouw alle betrekking afbrak. Zondag ging zij naar een bal. Tamelijk laat keerde zij vandaan naar hare woning terug. Kort nadien kwam Dehon hier met eenen vriend voorbij, om naar zijne woning te gaan, doch in 'tvoorbij- gaan klopte hij op het venster der vrouw. De vriend, die hem vergezelde, hoorde niet wat er gezegd werd, doch hij zag hem Rosalie bij het hoofd grijpen en haar door het open venster den hals afsnijden. Dit ging zoo vlug, dat hij zelfs den tijd niet had om tusschen te komen. Rosal'ie viel terug in de kamer, zonder een kreet te uiten. Eenige muniten later was zij dood. De moordenaar werd denzelfden nacht aan gehouden. Hij bood niet den minsten weer stand. In de mijn Martinet, te Roux, is eene stalling ingestort. Achtien peerden werden hierdoor gedood. Groot ongeluk, In de melkerij van den graaf de Villermont, te Couvin is een turbien of schroefwiel gesprongen dat 3500 toeren per minuut deed. Vier mannen en eene vrouw, die in ue plaats werkzaam waren zijn gekwetst en verbrand. Gerard Tas is de beide beenen gebroken op verschillende plaatsen. Men vreest voor zijn leven. De anderen zijn slechts min of meer gekneusd of hebben brandwonnen beko men. Het gebouw is grootelijks bescha digd. Het geprongen machien was onlangs nieuw. slechts bij nader toezien dat zij zagen welke afschuwelijke misdaad er gepleegd werd. De moordenaar moet de gewoonte van het slachtoffer gekend hebben en weten dat zij alle zaterdagen uitging, om eerst s maandags weèr te keeren. Thans echter was zij tegen hare ge woonte 's avonds thuis gekomen, om... haren dood te gemoet te loopen. De gemeenteraad van Luik heeft met 20 stemmen tegen 5 het voorstel van referendum verworpen. HOLLAND. Volgens de Figaro is het een protes- tantsch Nederlander, die onlangs te Lourdes tot het Roomsch katholiek geloof bekeerd werd, welke drie millioen frank aan den bisschop van Tarbes heeft ge schonken, ten einde voor dat geld de parochiale kerk van Lourdes te doen voltooien. De ryke Nederlander zou tevens op zich genomen hebben twee bekende werken over Lourdes in alle talen der wereld te doen overzetten. Rij zal dit insgelijks laten doen met het toekomstig werk van Zola, indien hierin namelijk gunstig over Lourdes geoordeeld wordt. DUITSCHLAND. Stoutmoedige misdaad. De inwo ners der stad Ulm zijn in opschudding gebracht door eene stoutmoedige misdaad, zondag voormiddag dicht bij de stad ge pleegd. Het slachtoffer is de 41-jarige juffer Reuss, die muzieklessen gaf. De moorde naar bracht zijn slachtoffer een doodelij- ken steek in den hals toe en twee in de borst, waarna hij haar van alles beroofde wat waarde had. Tien minuten voor dat de misdaad ge pleegd werd, hadden twee heeren nog de juffer ontmoet. Men vond enkel een met bloed bevlekten handschoen nevens het lijk verder ontbreekt alle spoor. Dat is in 10 jaar de zevende moord te Ulm, zonder dat ooit de daders ontdekt werden. - Een schildivacht die op eenen burgei' schiet. Opnieuw heeft te Ber lijn een soldaat op eenen burger gescho ten. De soldaat Heimwarth stond op post en werd beschimpt door eenen voorbijgan ger de soldaat wees hem af, maar de man,die wat veel gedronken had, trachtte Heimwarth eenen stamp te geven,waarop deze zijnen aanrander overmande en in zijn schilderhuis bracht. Toen laadde hij, overeenkomstig zijne orders, zijn geweer. Opeens echter sprong zijn gevangene uit het schilderhuis en liep weg. De soldaat riep driemaal Halt 1 en toen dit zonder gevolg bleef, vuurde hij zijn geweer twee maal af. Bij het tweede schot viel de vluchteling, hoewel hij niet getroffen was. De soldaat achterhaalde hem toen en wist hem in de wacht te brengen, echter niet dan nadat hij nog een duchtigen klap met eenen stok had ontvangen van zijnen aan rander, die de tooneelspeler Schaffer biéek te zijn. Heimwarth werd terstond afgelost. SPANJE, Te Sevilla is een Fransch luchtreiziger, die maandag in ballon opsteeg en turn oefeningen deed onder het schuitje, ge vallen en terecht gekomen op een dak, waar hij doodelijk gewond werd opge nomen. AZIE. Brand te Jerusalem. Zondag nacht is er, tengevolge van een ongeluk, brand ontstaan in de armeensche galerij van het Heilig Graf te Jerusalem. De schade is gelukkig onbeduidend en er zijn geene persoonlijke ongelukken te betreuren. Duizend russische pelgrims bevonden zich inde basiliek. De algemeene consul en de gouverneur doen een onderzoek. Moord te Namen. Een moord, die eenige overeenkomst heeft met dé misdaad van Visé, is gepleegd in Saint- Servais, eene voorslad van Namen. In het n. 18 van den Waterlooschen steenweg woonde eene bejaarde onge trouwde dame, die den naam had eenig fortuin bezitten, zekere Mej. Chavèe. Zaterdag was zij uitgegaan om winkel waren aan te koopen. Gedurende'hare afwezigheid was een dief in hare woning gekomen. Deze, door liar« thuiskomst verrast, greep de arme vrouw aan en sneed haar de keel door. Geburen vonden 's anderendags het lijk ten gronde liggen. In de meening dat de ongelukkige gevallen was, riepen zij haastig eenen geneesheer, en het was GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgatie, zonder kosten door hel aangename gez-ondheidsmeel, Du Brnry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsverte ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuur heden, maagkrampen, hartklopping, slijmerigheid: brakingen, sojwingen, afgang, loop, kolieken, teering, noest asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid. benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid' uit geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de) ontstelte- nisseD. der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas, lever meren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en blocij als noV alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bn het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bov/indien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- ijken. ïOO.OOO genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. II. Pius IX, van dame de hertogin van Castlcstuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré- ban, lord Stuart de Dccies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 65,476de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, slechte sp(jsvcrtcering maag-en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten N. '<>9,625. Avignon 18 April i876. —De Reva lenta van Du Barry heeft mjj op 6i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aanklceden, noch ontklecden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen alle deze kwalen, waren alle remedién even krachte loos gebleven, de Revalenta hccR mij volkomen gered. - Borrel, geboren Carbonctty, Bessemstraat, N. l. Genezing N'. 98,614 Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spjjsvertcering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenu*prikkelingen en langnioedigheid; alle deze kwa len zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onderwijzer te Eynanvas (Frankrijk).

De Denderbode | 1893 | | pagina 2