HOPSTAKEN Beste Kalfsvel sit ::cf HOFSTEDE HOFSTEDE VüEDERBEETEN. Kleeding der Politieagenten HERSTELLINGSWERKEN Berg van Barmhartigheid, club i>ik xx\. EE3M ZEETTIS Nieuwerkerken-Kermis Huis Louis Buekens, MEERSSC li EN VARKKNS EN RUNDEKS perceel LAND De ongelukkige kwam op het tweede platform te recht .Het was een fijn gekleed persoon, die een zijden halsdoek en hand schoenen droeg. De eerste zelfmoordenaar bleek een Rus te zijn, een oud-bestuurder van de een of andere maatschappij de andere is zekere Pierre Delarue.redacteur in het secretariaat van Koloniën. Hij lag misvormd op den grond, akelig om te zien. De menschen die ernaar stonden te kijken, waren met blóed en hersens van den ongelukkigen bespat. Allen waren doodsbleek van schrik en ontsteltenis. De reden waarom beide mannen zich van kant maakten, zijn niet bekend. Volgens latere berichten is de Rus ze kere Anatole Kyriakorsky, die totecne edele familie van Odessa behoort. Hij was nauwelijks 27 jaar oud. De jongeling had in Rusland de kennis gemaakt van eene jonge vrouw, met welke hij de voornaamste steden van Europa doorreisde, overal het geld, dat van de erfenis zijns vaders voortkwam, met volle handen wegwerpende. Eens geruïneerd werd hij door die vrouw ver laten, Zijne moeder gaf hem een pensioen van 200 fr. per maand, op voorwaarde dat hij naar Parijs zou gaan en werken. Daar had hij nu eene betrekking van 175 fr. per maand. Kyriakorsky was somber van karakter en verveelde zich altijd. Een poolsche graaf heeft de zorg voor het lijk op zich genomen. MoordpogingEene moordpoging die volkomen de misdaad van Ascq herin nert, gepleegd door Bailleten Dutilleul, is maandag morgend gepleegd te Esquer- mes, bij Rijsel. Twee kerels, Guépin en Kerchove, deel makende van eene bende oud-veroordeel den welke door de politie wordt opge zocht, hebben het vertrek van den pastoor afgewacht om aan de deur te komen bellen. De meid. mejufTer Fiévet 62 jaar oud, had nauwelijks de deur geopend, of Guépin wierp haar een handvol peper in de oogen en greep haar bij de keelhij trachtte ze te verworgen, terwijl zijn gezel het huis doorzocht. De moordenaars wisten echter niet dat er een hovenier in het huis was deze, het gerucht hoorende, kwam toegesneld en greep Guépin vast terwijl zijn meê- plichtige de vlucht nam. Een onderpas toor, die inlusschen binnenkwam, hielp den kerel vasthouder. tot bij de komst der politie. De toestand van Mej. Fiévet is onrust wekkend. Dank aan eene photographische groep, in de zakken van Guepin gevon den, hoopt men spoedig de andere kerel te vinden. DUITSCIILAND. Slangengevecht. In den dierentuin te Breslau heeft een merkweerdig slangen gevecht plaats gehad. Vier groole reuzen slangen waren in een zelfde hok opgeslo ten. Eene van hen, eene zeer groote hiero- glyphenslang (Python Sebac) geraakte bij het eten met eene veel kleinere Afgods- slang (Boa Constrictor) in strijd, daar de hicroglyphenslang een konijn, dat tot voedsel dienen moest, bij den kop beetpak te, terwijl de Boa het dier bij de achter- poolen vasthield en het hare tegenpartij trachtte af te nemen. De Boa dolf het on derspit en gaf den strijd op. Twee uren later vond de oppasser de beide slangen op dezelfde wijze vechtend om een tweede konijn, dat tot nog toe ge spaard was gebleven. De oppasser meende dat de zaak evenals de eerste maal zou afloopen en verwijderde zich. Den vol gende morgend bleek echters dit de vijf meters lange Hieroglyphenslang de twee meters lange Boa geheel verslonden had, Het geval is des te zonderlinger, omdat de Boa ook reeds geëten had en hare dik te over de grootste lengte van haar lichaam 60 tot 72 centimeter bedroeg, ongeveer het dubbele van haar gewonen ontvang. Men vreesde dat de hieroglyphenslang, die een zeer kostbaar en zeldzaam exem plaar is, tengevolge van hare onnatuur lijke vraatzucht sterven zou, en de dieren tuin daardoor een nog grooter verlies zou lijden. Deze vrees schijnt ongegrond te zijn de hieroglyphenslang verteert de Boa blijkbaar zonder veel moeite. Het eenige verschijnsel, dat op iets ongewoons wijst, is de langzame gang der spijsvelc- ring. ENGELAND. Akelige ontdekking. Eenige dagen geleden vonden geitenhoeders hoog in de bergen, niet ver van St-Nikolaus (kanton Wallis) het lijk van eene 21-jarige jonge dame uit Altona, die sedert een jaar en negen maanden verdwenen was. Zij had den 14 juni 1891, toen hare bloedverwanten per spoor vertrokken, den weg van St-Nikolaus naar Ivalpetran alleen willen afleggen zij schijn ecnen zijweg te zijn ingeslagen, immer verder het gebergte in.waarbij zij eenen val deed en aan den voet van eene 1 meters hooge rots bleef liggen. Alle destijds in 't werk gestelde naspo- sporingen waren vruchteloos, zoodat men moest aannemen dat de op onverklaarbare wijze verdwenen dochter in eenen berg stroom was geraakt. Doch toen men later ging zoeken, vond men de verlorene ook daar niet terug. Het eindelijk na jaar en dag toevallig gevonden lijk, waarvan de identiteit door de kleercn en door het naamcijfer op den zakdoek werd vastgesteld, lag op ge- ftoemde plaats onder een eik, met het hoofd opgeheven, metde linkerhand haren rug steunend en met de rechterhand zich behoedend tegen het voorovervallen. Drie ribben waren gebroken en de onderkaak van de ongelukkige was gespleten,terwijl zij zelve tot een geraamte was verdroogd. Zonder twijfel moet het arme meisje nog lang na haren val hebben geleefd en is zij toen een ontzettenden dood gestor ven. Op het lijk vond men verscheidene kostbaarheden en sieraden, alsmede 400 frank geld en bankbriefjes. Een der4oroeders haalde woensdag het verloren gewaande overschot zijner lang beweende zuster af. AMERIKA* Arnerikaansch avontuur. Een onnoozele boer in Arkansas. zoo lezen we in een Arnerikaansch blad had een veertiental dagen geleden eene ontmoe ting met ratelslangen, die voor een meer verstandig man wellicht erger zou zijn afgeloopen Hij zocht naar een verdwaald stuk vee en stond, terwijl hij op eenen hoop stec- nen sprong, eensklaps voor eene geheele familie van ratelslangen. De dieren maak ten een hevig geraas met hunne ratels, sisten, wrongen zich in allerlei bochten, stelden zich in staat van verdediging en, schenen ieder oogenblik hunne giftige tanden in het vleesch van den boer te zul len slaan. Deze vond echter hunne houding en manier van zich te bewegen zoo bespotte lijk, dat hij stil bleef staan en lachte, dat hij er van schudde.De eene lachbui volgde op de andere, waarop de ratelslangen, blijkbaar verbaasd, hare dreigende hou ding lieten varen en allengskens weer wegkropen onder de steenen. Toen veegde de onnoo/ele landman zijne oogen, waarin tranen stonden van lachen af, ging naar huis en vertelde daar zijne ontmoeting, die, naar zijn beweren, Je aardigste was, welke hij ooit in zijn leven gezien had. Het is zoo goed als zeker, dat hij, indien hij zich tegen de slangen had ver weerd, niet zou hebben kunnen vertellen wat hem was overkomen. STEDELIJK BESTUUR VAN AALST. in 189». De belanghebbenden bekomen bericht dat op Maandag 8 Mei aanstaande, om II ure voormiddag, ten Stadbuizc, bet Gemeentebestuur zal overgaan tot de openbare aanbesteding voor de levering van liet slof noodig tot de kleeding der politieagenten in 1893, te weten: 38 meters blauw laken (marengo) 27 (satin chine) 18 zwarte fransche satijn (satin francais) 30 grijze voedering (katoen) 20 gekruiste zwarte (croisé) 59 coutil. De stalen zullen daags vóór de aanbe sleding aan het Gemeentebestuur moeten toegezonden worden. Gedaan te Aalst, den 26 April 1893. De Burgemeester en Schepenen, VAN WAMB EKE. De SekretariSj Edm. SCHEERL1NCKX. Te li uren Eenen schoonen lusthof met Pavilloen beplant met goede fruitboomen gelegen te Aalst Mijlbeke.Bergenkouter. Zich te bevragen bij th. Renders luin- aaulegger te Aalst. Ten kantore van den Notaris DE Gil EEST, te Aalst Te koop Het schoon nieuwgebouwd Huis ir.et koetspoort en schoonen hof, te Aalst, in de Albert Liénartstraat, N° 15 laatst bewoond geweest door M, Paul De Chppele. Bestuurlijk Arrondissement Aalst. Gemeente Hillegem. aan den Kerkhofmuur. Het Gemeentebestuur van Hillegem, brengt ter kennis dat er op Zaterdag 29 April 1893, om 2 ure namiddag, ten Gemeentehuize zal overgegaan worden, onder nadere goedkeuring, tot de open bare aanbesteding der herstellingswerken aan den Kerkhofmuur. De werken zijn begroot op fr. 2861,25 De plans, lastboeken en bestek der werken, opgemaakt door den heer J. Goethals, bouwkundige te Aalst, liggen ter inzage van het publiek ten Gemeen- tebuizo alle dagen van 8 ure 's morgens tot 4 ure namiddag. Namens het Gemeentebestuur Op bevel De Burgemeester-Voorzitter, De Sekretaris, J.-B.-V. Van Temsche. P. Talloen. AALST. VERKOOPING VAN Overjarige Panden der maanden Januari, Februari en Maart 1892, op Donderdag 1 Mei 1893, om 1 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door 't ambt van den Deurwaarder Jozef Do VOH. Vcuditie van 6,000 SPARREN en 2000 Boonstaken, te Erembodegem. aan de Deuderbrug en aan de Statie. Op Maandag 1 Mei 1893, om 1 ure namiddag. Door 't ami t van den Notaris DE SMET te Erembodegem. Fsplanadeplein. Opening van den Kampstrijd mei den Dikken Bal. Zondag 30 April 1893, om 3 ure na middag, groote Kampstrijd (lutte.) ÏOO franks prijzen. Pt^ partij van Arthur Spaeus ti-gen de partij van Serapliien Van den Spiegel. Studie van den Solaris Folie, Hoogsti aal, 26, te Gent. Openbare verknoping van Landen en Meerschen.te F.rondegem, sectie A, nummers 41, 42, 664, 665, 666, 350 en 578, gezamenlijk groot, 1 hectaar, 87 aren, 90 centiaren. Verdeeld in 5 koopen. Gebruikt bij verscheidenen, zonder pachtvoorwaarde. Zie plakbrieven. Zitdagen Instel Dijnsdag 2 j ,893 Verblijf id. 16 Telkens om 3 1/2 ure namiddag, in het Hótel des Arcades, Slatieplein, te Aalst. Openbare vorkooplng VAN TE AALST, in de Kerkstraat. I De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon en eroot Huis, zijnde oenen van ouds welgeklandeerden Goud- en Zilverwinkel, te Aalst, in de Kerkstraat, sectie A, nummer 1190, groot 1 aar, 60 centiaren. j Laatst bewoond geweest door Mijnheer Cornelius-Franciscns Moens-De Smet. Instel Woensdag 3 J „ei 18M Verblijf id. 47 Telkens om 3 ure namiddag, in het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. ten Hoek, Dorp, achter de kerk, opZondng 30 April 1893. Deze vermaarde kermis die verleden jaar zulkeu grooten bijval bekomen beeft, zal deze maal nog aankijkkelijker wezen in iedere herberg zullen er gratis prijzen te winnen zijn. Bijzondere programmen zullen de verschillende prijskampen aan duiden. Deze feesten zullen gansch den namiddag door de Fanfaren opgeluisterd worden. Ten 6 ure opstijging van ecnen luclnbal ens' avonds vuurwerk. 12, Korte Zoulslraat, 12, TE AALST. Wijnen op stukken en per flescli. Specialiteit van allerfijnste dranken, Olijfolie en Wijn-azijn. Genever en ordinaire dranken te be ginnen van 85 centiemen den liter. Lasivrijc dranken van 65 centiemen den liter. Dees beste Kalfsvet, gebreveteerd naar eisch der wet, wordt bijzonderlijk aanbevolen voor de goede keukens. Men eische het fabriekmerk Het Kalf. Depot te. Aalst bij don beer J. B. Scliouppe-Van der Taelen, Lange Zout- straat, N° 3 De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, met de pleegvormen der wel vari 12 Juni 1816, opcnhaarlijk verkoopen j 1° Eene partij Land, te Wiebelen, op bet Rot, groot 21 aren. Ingesteld fr. 800,00 j 2° Een perceel Land, te Wanzele, op Stuivenbergh, groot 7 aren 10 centiaren. Ingesteld fr. 220,00 j 3° Een perceel Land, te Wanzele, op bet Beek veld, groot 14 aren 40 centiaren. Ingesteld fr. 300,00 j 4° Eene partij Land, ie Smetlede, ge naamd de Rampshouw, groot 29 aren 20 ccnliaren. Gebracht op fr 1100,00 5° Een perceel Meerscli, te Lede, op hel Ueekveld, groot 14 aren 74 centiaren. Gebracht op fr. 320,00 Derde zitdag ZATERDAG 6 MEI 1893. Om 3 ure namiddag, ter Zittingzaal des VredegereclUs te Aalst, ten Stadbuize aan de Groote Markt. Openbareverkooping van eene behuisde TB ERPE. üe Notarissen ÜE GIIEKST, te Aalst en EEMAN Ie Erpe, zullen met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop Eene behuisde Hofstede, in den Hooiicgom. gekarias'rcerd wijk nummer 1h8a, met eene grootte van 4 aren palende ten ooste aan Domi- nicus en Theresia Van de Seype, ten zuide aan den heer Gustaaf Itoclaert, ten weste aan Doiuinicus Van Wcscmaal cn ten noorde aan de beek. Tweede koop, Een perceel Land en Mcersch op den llmiuckkauter, gekadastreerd wijk B, nummers 54 cn 55. met eene grootte van 41 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw de weduwe De Boeck, ten zuide aan den heer Vennantius De Boeck en andere, ten weste aan Dominicus Dc Coninck en ten noorde aan de beek. Boomprijs fr. 150,00 Derde koop. Een perceel Land en Bosch, ook op den llersinckkauter, gekadastreerd wijk B, nummers 5u en 3c, met eene grootte van 12 aren 70 centiaren, paiende ten ooste aan de erven Van der Etst, ten zuide aan het goschecd n.et liet grondgebied van Aalst, ten weste aan den heer Gustaaf Üe Boeck en ten noorde aan Egidius Lclon. ZITDAGEN Mei Donitrfeg 15 April 189r,. Verblyf id. 2/r Ten 4 ure namiddag ter herberg van Joannes De Moor, smid, te Aalst, Nicuwslraalpoort. De Notarissen DE PAUW en LIMPENS te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Een schoon Renleniershuis te Aalst, Keizerlijke Plaats,geteekend nummer 59, groot 7 aren 90 centiaren. Bewoond door den lieer Calewaert, Advokaat. i Instel, 29 April, Verblijf, 13 Mei 1893, om 3 ure namiddag, ter zittingzaal van bet Vredegerecht,te Aalst, Groole Markt. Om uit de onverdeeldheid Ic geraken. Openbare verkooping te Aalst, lloogstrnat. De Notaris DE PAUW te Aalst, zal ten verzoek van wicn het behoort, met gewin van palmsla opcnhaarlijk verkoopen Eerste koop. Vier aancenhangende Werkmans- huizen. gestaan en gelegen tc Aalst, aan de Hoogstraat, gekadastreerd scc'.ié A, nummers 1772. 1773, 1774 en 1775, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren, palende ten voorhoofde aan de Hoogstraat, van den eenen kant aan een huis van den lieer Modeste Ue Schrijver, van den anderen kant aan hel uitgangs poortje van volgenden koop cn van achter aan den hof hieronder beschreven. Verhuurd aan verscheidene mits fr. 7.25 per week. Tweede koop. Eenen Hof met Glorictle, gestaan cn gelegen alsvoren te Aalst, aan dc Hoogstraat, groot circa 4 aren 110 centiaren, gekadastreerd sectie A, nummer 177G en I77(iuts palende, oost met het uit- gaugspoorlje aan dc Hoogstraat en voorschreven koop, zuid den heer Modeste De Schryvcr.west aan den heer Gustaaf Van de Maele-Vorbert en Frans Callaert eu noord aan zelfden heer Callaert. de erven Burny- Anthflunis en jufvrouw weduwe Michel Van de Borre- Van den Borre. Onvcrhuufd Tc samen verhoogd op fr. 0325,00 Derde Zitdag Dijnsdag 2 Mei 1893. Telkens om 5 ure namiddag, Ier herberg Is nr. dieit. Locrtlnc, bij den heer Ed. Van Cautcr, tc Aalst, Nieuwstraatpoort. Openbare Verkooping van to Battrdegem en Woonhuizen en Bouwgronden te Lebbeke. De Notatis DE PAUW te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Eenen Meerscli te Baardegem,Kapel- kautrr, met de helft van den weg, sectie B, nummers 236a, 237, 238, 239 en 240, met eene grootte van 4 hectaren 19 aren 81 centiaren, gedeeltelijk in regie en ge deeltelijk gebruikt bij Louis Van der Eist. Boomprijs fr. 480.00 Ingesteld fr. 15500.00 2. Eenen Meersch als voorgaande, seciie B, nummer 234a, groot 1 hectaar 6 aren 78 centiaren, gebruikt bij de wed. De Neve. Boompriis fr. 1100.00 Ingesteld fr. 3000,00 3. Een schoon Woonhuis te Lebbeke, aan de kleine Plaats, gtool 7 aren 49 centiaren, bewoond door de jufvrouwen Maes. Boomprijs fr. 60 00 Ingesteld fr. 6100,00 4. Eenen Bouwgrond te Lebbeke, Brusselschenstecnwfg, groot 11 aren 30 centiaren, gebruikt door den beer doktor De Herdt. Boomprijs fr. 40.00 Ingesteld fr. 1600,00 5. Een Huis te Lebbeke, Brusst lseheti- steenweg, groot 2 aren 89 centiaren, bewoond door Alf. Triest en Pet. Carlé. Ingesteld fr. 1600,00 Instel 13, Verblijf 27 April 1893, om 2 ure namiddag, te Baardegcrn, ter herberg (i Den Boer, bij den lieer Verhavert, Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde ZAAI LAN DEN TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris eemak tc Erpe, zal na mens vvien het behoort, met gewin van palmslag en de pljegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hof stede,zijnde eene tweewoningmei Schuur en Stallingen,gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeek, op Papenrode, aan de Breede- straat, groot volgens meting 9 aren, 19 centiaren, wijk D, nummer 297b en deel van nummer 297c van hel kadaster, pa lende ten ooste den heer Frans De Cock, ten zuide op 81 centimeters buben het Haagsken der Hofstede den volgenden koop, ten weste den beer Van Vaeren- bergh en ten noorde de Straat. Boomprijs fr. 209 Bewoond en gebruikt tot Kersmis aan staande door mijnheer Jozef-Antoon llut- sebaut, aan fr. 104 's jaars. Tweede koop. Eene partij Land, ge legen te Aalst-Mijlbeek. op Papenrode, groot volgens meting 35 aren, 25 centia ren. gekadastreerd wijk D, deel van nura mer 297c, palende ten ooste den heer Frans De Cock, ten zuide den Voetweg en daarover jufvrouw Clemence Scheerlinek en den heer Benedictus Scheerlinek, ten weste den beer Van Vaerenbergh en ten noorde voorgaanden koop. Gebruikt lot Kersmis aanstaande door mijnheeren Joze:'-Anloon Hulsebaut; Jud. Scltockaert en Benedictus Scheerlinek, te Aalst Mijlbeek, aan fr. 95 's jaars. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op den VVyngaard, zijnde de afgepaalde oosthelft van liet goed bekend bij kadaster wijk D, nummer IHbis, groot deze ooslhelft vol gens titel 13 aren, 15 centiaren en vol gens meting ook 13 aren, 15 centiaren, palende oost den heer üe Cock, zuid de erven De Coninck, west de erven van Jan-Baptisie Scheerlinek en noord de Hammestraat. Boompri.s fr. 14 Gebruikt tot Kermis aanstaande door mijnheer Jan-Baptisie Bruylandt.le Aalst- Mtjlbeek, aan fr. 27 50 's jaars. Zitdagen Instel, Zaterdag 15 Verbltjl, Zaterdag 29 Apnl 18yd' Telkens om 3 ure namiddag, ter Zit ting/aal van hel Vredegerecht, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING te Bavcgem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegmi. zal op Maandag 1 Mei 1895,om 2 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen ter herberg In het Gemeentehuis, bij den lieer Camillc Van den Mecrschaut, te Bavegcm. 15 volle '/.ogen. 20 ledige Zogen. 20 Loopers van alle gcslach cn 30 Viggcns. Alien allerbeste inlandsch ras. 10 Ru aders. Buitengewone conditiën. De koopers die komptant betalen zullen slecht 5 ten honderd hunner koopsom cn 1 frank per koop voor onkosten te betalen hebben. Voor de anderen 0 maanden tijd voor betaling en gewone conditiën. OPENBARE VERKOOPING vau een te Aalst-Mijlbeek, op den Wyngaard. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk ver koopen Eenige Koop Een perceel LAND, gelegen te Aalst- Mijlbeek, op den Wyngaar.l, groot vol gens litet 13 aren 15 centiaren, en vol gens meting ook 13 aren 15 centiaren, zijnde de afgepaalde westhelft van de partij bekend bij kadaster wijk D, num mer 11 Ibis, palende oost de erven van Franciscus Scheerlinek, zuid de erven De Coninck, west vrouw weduwe Van Puyveldo. en noord de Hammestraat. Gebruikt door Jan-Baptiste Bruylandt, tot Kersmis toekomende aan fr.' 27-50 's jaars. ZITDAGEN! Instel, Zaterdag 15 ,sqo Verblijf. Zaterdag 29 AprU mi' Telkens om 3 ure namiddag, te Zitting zaal van bet Vredegerecht, te Aalst, aan de Groote Markt. Dij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van eene schoons belinisde en een perceel Land te ERPE en MEIRE. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, met tusschen- komst van zijnen ambtgenoot Notaris DE GHEEST te Aalst, achtervolgcns bevelschrift verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg van Dcndermonde, den 29 Maart 1893, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde en bebouwde Hof stede, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Statie van Erpe Meire, groot volgens meting 7 aren 22 centiaren, palmde ten ooste M^ Victor Van Wamhcke en den IJzeren weg, ten zuide den IJzcrcnweg en het geschced van Meire, ten weste M. Verbrugghcn cn ten noordede Provinciale Daan. Tweede cn laatste ko.ip. Een goed perceel Land, gelegen te Meire, aan den IJzerenwcg, geschecd met Erpe, groot volgens meting 11 aren 49 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den IJzcrenwcg, ten weste Catharina De Pauw en ten noorde M. De Saedelecr. Voorschrevcne goederen zijn bewoond en gebruikt door jufvrouw weduwe Hyppoliet De Corle. N. B. -- Dc koopers zullen moeten betalen voor alle onkosten der verkooping tot 12 hunner koop som. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 22 April Verblijf, id 6 Mei Telkens om 3 ure namiddag, ter estaminetDe Drie Koningen, bij dame weduwe Boelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Te koop bij Achilles EEMAN, te Aalst, extra goede eu schooue geele betteraven (Jaune QVQïde des Barres.)

De Denderbode | 1893 | | pagina 3