BflllWMATEKIALBN Meeting der Politieagenten Berg van Barmhartigheid, Behuisde Hofstede Beste Kalfsvel Huis Louis Buekens, KANADA HOUT ZAAILANDEN GOED LAND Huizen en Land EEN HITTIS HOFSTEDE kappen met zooveel gew eld dat het hoofd en het aangezicht van den inbreker maar eene wonde meer is ook heeft hij nog ste ken in den rug ontvangen. Daarbij is hij nog in eenen moerasput gevallen waar hij met moeite uitkroop. Dan heeft de land bouwerszoon hem erkend. Het is een oud-veroordeelde waar de ouders reeds vele ongemakken mede ge had hebben. De andere die weggesprongen is, heeft 4 kiekens in eenen zak ineègenomen. Uit het kot was langs achter geheel het hout werk gebroken. De brigadier der gendarmerie is ter plaats gekomen en heeft proces-verbaal opgemaakt. De gekwetste ligt in een bedenkelijken staat te bed. Hij heeft zijnen meeplichii- gen verklapt, Hy moet veel bloed verloren hebben, want een bloedig spoor duidt een plaats aan, langs waar hij naar huis gekropen is. (Handelsblad.) Maandag 8 mei, heeft te Brugge de jaarlijksche H. Blocd-processie plaats, die telkens zooveel duizenden nieuwsgie rigen naar die stad doet stroomen. Het is Mgr. Stillemans, Bisschop van Gent, die dit jaar de plechtigheid zal voorzitten, en die de pontificale Hoogmis in de hoofdkerk zal zingen. De hertog van Orleans is met zijn gevolg te Oostende uit Engeland aange komen. Talrijke koningsgezinden worden oók verwacht. De eerste badkoetsen zijn te Oos tende aan het strand gebracht. Een erg ongeluk is zondag gebeurd in de suikerfabriek van MM. Gits en Van Herck, Vekestraat, te Antwerpen. Twee werklieden, die gelast waren den stoomketel te ledigen, voor eenen kuisch die moest gedaan worden, zijn door eenen stroom kokend water verrast en zoo deer lijk verbrand, dat men hen in hoogst ge vaarlijken toestand naar het Stuivenberg gasthuis moest brengen. De gekwetsten zijn den genaamde Helst en Van Acker. Poging tot Zelfmoord. Zekere E.., werkman aan de natie te Antwerpen, sprong verleden zaterdag in de Kempische vaart te Turnhout. Eenige schippers, die zich daar omtrent bevonden, redden hem uit het water. Dinsdag poogde E.., eene tweede maal zich om het leven te bren gen. Hij gelukte er slechts in zich bij middel van een mes, eene erge wonde aan de keel toe te brengen. Men vond hem op eenen stootwagen in een der poorten der Patersstraat.Hij werd in eenen erbarmelijken toestand opgeno men en door eene dokter verzorgd. Uw peerd mankt Een buiten man verkocht op de jaarmarkt van Nijvel een peerd, en kooper en koopman gingen met het beest aan den toom, naar eene af spaning, waar de betaling moest plaats hebben. Eensklaps stond de kooper stil. Uw peerd mankt 1 zegde hij. Niet waar streed den boer 't heeft nooit gemankt. Stellig Zie. 't Is niet waar zeg ik u Wilt ge 't bewijs 1 Ik zal er meè rij den en ge zult het zien. En in eenen wip zat de kooper op den rug van het dier, en weg was hij er meè. Het signalement van den dief is rond gezonden, doch 't valt te bezien of dit zal helpen. Degelddrager eener Bank, te Char leroi, is gevlucht met 22,000 fr. die hij ontvangen had. Het gerecht zoekt hem op, Van Rillaer, de vermoedelijke moor denaar der twee kleine meisjes in het bosch van Soleilinont, wordt deze week van de gevangenis van Charleroi naar die van Bergen overgebracht, in afwachting zijner verschijning voor het assisenhof. De Gemeenteraad van Monceau-sur- Sainbre, had onlangs eene vrouw tot lid van het Weldadigheidsbureel benoemd.M. de Gouverneur vond die benoeming vreemd genoeg, om er den bevoegden Minister over te raadplegen. En het antwoord was, dat er in die benoeming niets strijdigs met de wet is. Een duivenmelker in nesten. Een duivenliefhebber van Bergen snelt met de eerst aangekomen duif in de hand naar het lokaal der maatschappij. Hij heeft stellig den eersten prijs. Klaas. Zeg Dorus, het is toch jam mer dat gij al uw geld zoo aan den drank verteert en niets voor den ouden dag spaart. Dorus. Ik weet niet waarom men zou sparen, als men drie huizen heeft. Klaas. Drie huizen heeft... en waar staan die Dorus. Wel het armenhuis, het ziekenhuis en het gevangenhuis, FRANKRIJK. Gedood door eenen schildwacht. Zondag avond, rond 10 ure, heeft te Rijsel, een soldaat van het 10" bataljon jagers te voet, op wacht aan het bus kruitmagazijn, bij de Doornikschepoort, na de drie wettige opeischingen te hebben gedaan .geschoten op eenen persoon,wiens uiterlijk hem zeer verdacht voorkwam en die, in strijd met het regiem ent,zeer dicht bij de forten was gekomen. De man viel morsdood. Zijne identiteit is nog niet gekend. Een schandaal. Burggraaf de Breteuil, die in handen van den aartsrij ken joodschen bankier Ephrussi, geheel zijne fortuin heeft verloren, heeft zich op dezen laatste willen wreken en hem laten kiezen een millioen in de kas der armen te storten of muilpeeren te krijgen. M. Ephrussi heeft verkozen het mil lioen te geven. De zaak is bekend gewor den, en een der bijzonderste clubs van Parijs, waarvan M. Ephrussi deel maakt, heeft besloten den bankier van de lijst te schrappen. duitschland. Het Jodendom. Hoe het korps juristen in een christelijk land kan over gaan in handen van christenhaters, wat natuurlijk ten nadeelc van het rechtswezen is, toont het voorbeeld van Berlijn. Daar zijn bij liet Kammergerichl 3d joodsche en 18 christen-advokaten bij het eerste landgericht 328 joodsche en 146 christen advokaten, bij get tweede 17 joodsche en 12 christen advokaten. Van de 130 notarissen te Berlijn zijn 76 christenen en 58 joden. Daarbij be denke men, dat de bevolking der Duit- sche hoofdstad slechts voor 6 p. c. uit joden bestaat. Toch zijn de juristen ongeveer 70 p. c. joden. Alle bemerking is daarbij overbodig De keizer en de Paus. De Reichsanzeiget' is gemachtigd te ver klaren, dat er noch in het onderhoud van den Paus met den keizer, noch in dat. met M. Marschall spraak is gew eest van de militaire wet. Zelfde blad stelt verder vast dat er bij de onderhandelingen tusschen den kanse lier en de leden van het centrum, nooit spraak is geweest van toegevingen op ker kelijk gebied, in verwisseling met hunne ondersteuning van de militatre wet. Van een anderen kant wordt verzekerd dat graaf von Caprivi de overtuiging uit gedrukt heeft, dat de militaire wet zal val len. De kanselier zal echter niet aftreden en in regeeringskringen is men ook tegen het ontbinden van den Rijksdag. RUSLAND De hongersnood. Naar uit Odessa aan de Daily News gemeld wordt, heeft het buitengewoon strenge weêr in het binnenland groote verwoesting aangericht onder de gewassen, zoodat de graan prijzen stijgende zijn. Door velen wordt gevreesd dal er een veel erger hongersnood zal komen dan in 1891. De boeren verkoopen op groote schaal hun vee. Men zegt dat de regee ring reeds weer de noodzakelijkheid overweegt om den graanuitvoer in ver bieden. SPANJE. Geheimzinnige zaak. De 22jarige Maria Rodriquez, te Madrid wonende, verkocht dezer dagen haar kind, dat den zesden dezer maand geboren was, voor eene som van zevenhonderd gulden. De koopsters waren twee voorname dames, wier spoor men nog niet heeft kunnen ontdekken zij haalden het kind des nachts met een bijzonder schoon rijtuig af. Men vermoedt dat de twee vrouwen het kind willen onderschuiven, om eene erfenis te kunnen machtig worden. De omstandigheden, waaronder de kleine verkocht werd, zijn zeer romantisch. De politie heeft reeds verscheidene personen aangehouden en de rechterlijke over- Verandering van woonst Prosper Morraye, Hoofdagent der Verzekeringsmaatschappij tegen brand, La Belgujue, maakt liet geëerd pu bliek kenbaar dat hij zijne woonst en magazijnen van Wijnen, Genever, Likeuren en Specerijen komt over te brengen naar de Korte Zout straat N. 33, nevens de drukkerij van Den Dcnderbode. Eerste kwaliteit van koopwaren aan goedkoope prijzen. Letwel op: Korte Zoutstraat.N 33. Te lluren Eenen schoonen lusthof met Pavilloen beplant met goede fruitboomen gelegen te Aalst Mijlbeke.Bergenkouter. Zich te bevragen bij th. Renders tuin- aanlegger te Aalst. Ten kantore van den Notaris DE GHEEST, te Aalst Te koop Het schcon nieuwgebouwd Huis mei koetspoort en schoonen hof, te Aalst, in de Albert-Liénartslraat, N° 15 laatst bewoond geweest door M, Paul De Clippele. STEDELIJK BESTUUR VAN AALST. in 1893. De belanghebbenden bekomen bericht dat op Maandag 8 Mei aanstaande, om 11 ure voormiddag, ten Stadhuizc, het Gemeentebestuur zal overgaan tot de openbare aanbesteding voor de levering van liet stol noodig tol de kleeding der politieagenten in 1893, te weten: 38 meters blauw laken (marengo) 27 (satin chine,! 18 zwarte fransche satijn (satin francais,) 30 grijze voedering (katoen) 20 gekruiste zwarle (croisé) 59 coutil. De stalen zullen daags vóór de aanbe sleding aan het Gemeentebestuur moeten toegezonden worden. Gedaan te Aalst, den 26 April 1893. De Burgemeester en Schepenen, VAN W'AMBEKE. De Sekr< taris, Eum. SCHEERLINCKX. AALST. VERKOOPING VAN Overjarige Panden der maanden Januari, Februari en Maart 1892, op Donderdag 1 Mei 1893, om 1 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door 't ambt van den Deurwaarder «Jozef De Vos. OPENBARE VERKOOPING van eene XE IMPE. De Notaris EEMAN te Erpe.zal namens wicn hel behoort, met gewin van palm slag en de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, opeubaarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eene dehuisde Hotstede, geslaan en gelegen te Iinpe, aan de Nesschestraat, gioot 15 aren 38 centiaren, palende oost den lieer August Rasschaert, zuid de heeren Bernard Roman en Victorien Luwaert, west de erven De Coster en noord de Nesschestraat. Boomprijs fr. 850-00. Laatst bewoond door Mijnheer Victor Van den Abecle-Smelryns. ZITDAGEN Inslel Zaterdag 13 Mei 18M Verblijf id 22 Telkens om 3 ure namiddag, ter Zit tingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, aan de Groote Markt. Maar onder het loopen vliegen hem heidspersonen gelooven, dat zij er spoedig twee honden toe, die beginnen te blaffen. De man valt op eenen der honden, plet ter! het dier in den val dood, laat zijne duif vliegen en blijft met gebroken arm op den grond liggen. Men heeft niet weinig om dit geval ge lachen, zegt La Gazette de Mons. Schoone dingen om meê te lachen Recept tegen hoest. Druk het sap van een citroen uit, voeger een wei nig kokend water bij en maak het zoet met suiker. Drink hiervan van tijd tol tijd en spoedig zal de hoest verminderen. Koude gekookte eierensmaken niet. Wanneer eieren koud zijn geworden, doe ze dan gerust één minuut lang in kokend water, ze worden dan door en door warm en niet harder. Iets om te lachen. Mevrouw. Maar Mioke, wat hebt gij met de oesters gedaan, zij zijn leeg i Mieke. -- Nu Mevrouw,ik kon ze toch niet op tafel zetten gelijk Jan ze gebracht heeft. Ik héb de ingewanden uitgehaald en de schelpen schoon gewasschen. in zullen slagen de beide dames te vin den, die zoo'n schandelijken mensehen- handel dry ven. Dees beste Kalfsvet, gebreveteerd naar eisch der wet, wordt bijzonderlijk aanbevolen voor de goede keukens. Men eische het fabriekmerk Het Kalf. Depot tu Aalst bij den heer J. B. Scliouppe-Van der Taelen, Lange Zout - straal, N° 3 12, Korte Zoutsiraat, 12, TE AALST. Wijnen op stukken en per flesch. Specialiteit van allerfijnste dranken, Olijfolie en Wijn-azijn. Genever en ordinaire dranken te be' ginnen van 85 centiemen den liter. Lastvrijc dranken van 65 centiemen den liter. Openbare Verkooping van (Woog Eiken, Olmen, Beuken en te Aalst, Nieuwslraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op MAANDAG 15 MEI 1895 om 2 ure namiddag,ter herberg Het Klein Geul, bij Mijnheer Karei Van Neck, te Aalst,Niéuw- straat, in het openbaar verkoopen Een paar schoon eiken karrelremcn. Eene groote hoeveelheid olmen, beuken en eiken planken van alle dikten, breedten en lengten. 0000 voet schoonen droogen kanade duim (4/4). 1000 voet schoonen droogen kanada halven duim (2/4). En meerandere houtwaren te veel om te melden. De koopen van en onder de 5 franks zullen moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tyd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van afgebrokene Strooi en Drundliout. te Erpe, Edixvelde. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op DONDERDAG 4 MEI 1893. om 1 uur namiddag, ter hofstede van Mijnheer Judocus Roclandt, te Erpe, Edixvelde, open- baarlijk verkoopen Eene groote hoeveelheid Hollandsche pannen, pannelattcn, kepers, eiken balken en platen, berd, schutsels, schecrgebonden, llieringen. vcslhouten, oude kareclsteen, arduin, schuurpoorten, strooi, brandhout en verscheidene andere voorwerpen. De Koopen van en onder de 5 frank zullen moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden eu tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van te Lede Groole-Kautcr De Nolaris LOUIS MOENS, te Lede, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eene schoone Partij Zaailand, gelegen te Lede, Grooie-Kauter, bekend ten kadaster sectie C, nummers 311, tot en inbegrepen 319, met eene grootte van 4 dektaren 58 aren 80 centiaren en groot volgens meling 4 Hektaren 61 aren, palende ten noorde Jufvrouwen Virginia lie Schaepmeester, Léopoldine Matthys, Maria De Schaepmeester en den heer Advokaat Moens, ten zuide den heer Liokioor Masen en Dame weduwe He Smet-Matthys, ten ooste den ommegang- weg eu ten weste den losweg. Verdeeld na meting van den heer landmeter, Timmerman, te Lede, in 13 koopen, zooals op de plakbrieven is aangeduid. Dit goed is in pacht gehouden door vrouw weduwe Jan-Baptiste De Smet, te Lede, mils de jaarlijksche pachtsom van 750 franks, boven de grondlasten. ZITDAGEN INSTEL 17 ..riT joqq VERBLIJF 31 MEI m3- Telkens om 4 1/2 ure namiddag, ter herberg DE HALVE MAAN te Lede, Dorp, gehouden door den heer Charles Openbare Verkooping De Nolaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 7 aren 60 centiaren Land, ie Baar- degem, Hoevekauter, sectie C, nummer 580a. 2. 15 aren 40 centiaren Land, te Baar- degem, Baardegemkauter, sectie A, num mers 68 en 69a. Boomprijs fr. 50,00 3. 31 aren 70 centiaren Land, te Baar- degem, Gebarmie, sectie A, nummer 64. Boomprijs lr. 55,00 Voorschrevenc goederen zijn gebruikt door den medeverkooper Petrus Herre- mans. Instel 9, Verblijf 46 Mei 4893. Om 3 ure namiddag, In den Peere boom, bij Louis Schoonjans te Baarde* gem, nabij de Statie. Openbare Verkooping De Notaris BRECKPOT te Aalst, sal open baarlijk verkoopen 1. 41 aren 40 ceniiaren Meersch te Meire, op Holland, aan de Magerstraat, sectie A, nummers 335 en 336. 2. 46 aren 72 centiaren Meersch, te Meire, in den Blauwbosch, sectie C, nummers 425 en 426. Inslel 10, Verblijf 24 Mei 1893. Om 3 ure namiddag bij sieur Gb.-L. Van den Steen, te Meire, Dorp. Openbare Verkooping De Notaris Breckpot te Aalst, zal ingevolge de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede te Aalst- Schaarbeke, aan de Lindestraat, groot 36 aren. sectie C,nummers 113a en 414e. EENIGE ZITDAG: Maandag 15 Mei 1893. Om 3 ure, ter zittingszaal van het Vre degerecht, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van 2 perceclen TE ERONDEGEM. De Nolaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene Partij Land, gelegen Ie Eron- degem, op het Klein Scheerhuis, bekend bij kadaster «ijk A, nummer 479. groot 36 aren, 3Ucentiaren, palende oost den steenweg van Gent cn den heer Camillc Brihet, zuid Mijnheer Liénart, west Jufvrouw De Windt cn den steenweg naar Geut. Boomprijs fr. 65-00. Gebruikt zonder termijn hij Mijnheer Domicn Cop- pens.te Erondegem. Tweede Koop. Een Perceel Land, gelegen te Erondegem, op de Drij Bunders, wijk A, deel van nummer 343 van het kadastraal plan, gro>t 27 aren, 60 centiaren, palende oost Mijnheer Coppens,zuid den voctweg, west dc rede en noord Mijnheer Honoré Brihet Gebruikt zonder termijn bij Mijnheer August De Middclccr, te Erondegem. ZITDAGEN Instel Woensdag 10 Verblijf id 24) Me' 'öj0 Telkens 0111 4 ure van den avond, ter herberg i gehouden door Mijnbeer Frans Dc Troyer-Brihet, te - Erpe, Gentschensteenweg. Openbar© Verkooping. van te Erembodegem. De Nolaris DE SMET, te Erembodegem, zal, ter tusschcnkomst van zijnen Ambtgenoot den Notaris DE PAUW, te Aalst, namens Petrus Verdoodt en Kindercu. opcnbaarlijk verkoopen Eerste Koop. Een Woonhuis met afhangendbe- den en medegaanden grond, te Erembodegem, op den Hoek, sectie A, nummer 109a des kadasters, groot in oppervlakte 2 aren, DO centiaren, palende aan de kinderen Seminck.van twee kanten aan de weduwe i Van den Bossche en aan den voctweg. Bewoond door Judocus Verdoodt. Tweede Koop. Een Woonhuis en verdere aan- hoorigheden, slaande op 2 aren, 90 centiaren grond, tocbehourende aan het Armbureel der Stad Aalst, te Erembodegem,op den Hoek,ten kadaster bekend sectie A, nummer 292a, palende aan de straat, Frans Cop pens, dc kinderen Gtiysens en anderen. Derde Koop. - Eene partij Land.te Erembodegem, aan de Groenstraat,aangewezen ten kadaster sectie A, nummer 214a. met eene grootte van 14 aren, 20 centiaren, palende ooste Petrus Van der Burght, zuid de straat, west de weduwe van Jan-Baptist De Vo», noord de erven Boterbergh, De twee laatste koopen in gebruik bij Petrus Vei doodt. Dc koopers zullen van hunne gekochte goederen in gebruik komen ccnc maand na de toewijzing. EENIGE ZITDAG Dijnsdag9Mei 1893. Ten 2 ure nanoen, ter herberg van Judocus Ver doodt, ie Erembodegem, op den Hoek IIIEUBELVEILIMG Voornoemde Notaris DE SMET zal ter lusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE PAUW te Aalst, op Woensdag 17 Mei 1893, ten t uur nanoen, ten huize van Petrus Verdoodt, te Erembodegem, op den Hoek, openbaarlijk verkoopen, al de roerende Voor werpen, zooals Tafels, stoelen, schoone klccrkas en andere kassen, stoof met tocbehoorten, aard-, ijzer- cn gleiswerk, botlogickas, botervat, vleeschkuip, tobbens, bak- mouillie. bedsteden cn verder slaapgerief, wanmolen, snijpeerd, kruiwagen, eggen, schuppen, braken, rieken, borrevaten, ladders, cenc goede bckalfde Koci, eene Geit, drij Hennen cn verder alles wal cr zal gevonden worden. Openbare verkooping VAN TE AALST, in de Kerkstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon en groot Huis, zijnde eenen van ouds wclgcklandeerden Goud- en Zilverwinkel, te Aalst, in dc Kerkstraat, sectie A, nummer 1190, groot 4 aar, 60 centiaren. Laatst bewoond geweest door Mijnheer Cornelius-Franciscus Moens-De Smet. Instel Woensdag 3 1893 Verblijf id. 47 Telkens om 3 ure namiddag, in het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van eeue schoone behnisde en een perceel Land te ERPE en MEIRE. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal, met tusschcn komst van zijnen ambtgenoot Notaris DE GHEEST te Aalst, achtervolgcns bevelschrift verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg van Dcndcrmonde, den 29 Maart 1893, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde eu bebouwde Hof stede, zijnde ccnc herberg, gestaan en gelegen t* Erpe, aan de Statie van Erpe-Meire, groot volgens meting 7 aren 22 eenüarcn, palende ten ooste M. Victor Van Wambeke en den IJzcrenweg, ten zuide den IJzerenweg cn het gescheed van Meire, ten weste M. Verbrugghen en ten noorde dc Provinciale Baan. Tweede cn laatste ko >p. Een goed perceel Land, gelegen te Meire, aan den IJzerenweg, gescheed met Erpe, groot volgens meting it aren 49 centiaren, palende ten ooste cn ten zuide den Uzerenweg, ten weste Calharina Dc Pauw en ten noorde M. De Saedeleer. Voorschrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door jufvrouw weduwe Hyppoliet DeCorte. N. B. De koopers zullen moeten betalen voor alle onkosten der verkooping tot 12 */o hunner koop som. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 22 April |8o- Verblijf, id 6 Mei Telkens om 3 ure namiddag, ter estaminetDe Drie Koningen, bij dame weduwe ltoelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. De Notarissen DE PAUW en LIMPENS te Aalst, zullen opcnbaarlijk verkoopen Een schoon Renleniershuis te Aalst, Keizerlijke Plaats, geteekend nummer 59, groot 7 aren 90 centiaren. Bewoond door den heer Calewaert, Advokaat. Instel, 29 April, Verblijf, 13 Mei 1893, om 3 ure namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht,te Aalst, Groote Markt. Studie van den Notaris Folio, Hoogstraat, 26, te Gent. Openbare verkooping van Landen en Meerschen.le Erondegem, sectie A, nummers 41, 42, 664, 665, 666, 550 en 578, gezamenlijk groot, 1 hectaar, 87 aren, 90 centiaren. Verdeeld in 5 koopen. Gebruikt bij verscheidenen, zonder pacht voorwaarde. Zie plakbrieven. Zitdagen Instel Dijnsdag 2 Mei )893 Verblijf id. 16 j Telkens om 3 t/2 ure namiddag, in het I Hólel des Arcades, Statieplein, te Aalst, De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 1° Eene partij Land, te Wichelen, op het Rot, groot 21 aren. Ingesteld fr. 800,00 2° Een perceel Land, te Wanzele, op Sluivenbergh, groot 7 aren 10 centiaren. Ingesteld fr. 220,00 3° Een perceel Land, te Wanzele, op het Bcekveld, groot 14 aren 40 centiaren. Ingesteld fr. 500,00 4° Eene partij Land, te Smetlede, ge naamd de Rampshouw, groot 29 aren 20 centiaren. Gebracht op fr 4100,00 5° Een perceel Meersch, te Lede, op het Beekveld, groot 14 aren 71 centiaren. Gebracht op fr. 320,00 Derde zitdag ZATERDAG 6 MEI 1893. Om 3 ure namiddag, ter Zittingzaal des Vredegerechts te Aalst, ten Siadhuize aan de Groote Markt.

De Denderbode | 1893 | | pagina 3