mm IIIMSTEMM HOOIGRAS Beste Kalfsvet TE HUREN perceel LAND, ZAAILANDEN HOOIGRAS GROOT FESTIVAL 1000 franks premiën Le Bouillon Bolivar Huis Louis Buekens, WOONHUIZEN Behuisde Hofstede VENÏÏITIE Gerieflijk HUIS, MEUBELS Int bureel van weldadigheid. DeEloile meldt dat het parket vervolgin gen inspant togen den voorzitter van het weldadigheidsbureel eener Brusselsclie voorstad, die op eigen gezag een huis verkocht had, toehoorende aan gezegd bureel, in zulke voorwaarden dat een strooien man er aan zeer lage prijs den aankooper van geworden was om later den wettigen eigendom ervan weer tegen zeer lagen prijs aan een derden persoon, zijnen lastgever, over te laten. Vechtpartijen te Gent. De kie zingen voor de werk- en nijverheidsraad heeft op verschillige plaatsen der stad woelingen doen ontstaan, door de cores- pondenten der brusselsclie bladen bagar- re sanglantes genoemd. Gelukkig schijnt het zoo erg niet ge weest te zijn als men wel wilt doen ge- looven. Ziehier wat het Fondsenblad er over meedeelt Zondag is op verscheidene punten der Stad twist ontstaan en is men handge meen geweest. Rond 7 ure 's avonds wilde eene bende socialisten binnen dringen in het lokaal der anti-socialisten, doch deze sprongen toe om de indringers terug te drijven in de worsteling werd een persoon nog al erg gekwetst naar men zegt. De politie is toegeloopen en heeft de orde hersteld. In de Slijpstraat zijn ook twee groepen handgemeen geraakt en hebben erg ge vochten. Op den Ottogracht hebben socialisten een lid van den Boekdrukkersbond aan- geraand en mishandeld. Op St-Pieters-Nieuwstraat is een heer aangevallen en mishandeld door vier per sonen die in een rijtuig rondreden en zoo het schijnt bedronken waren. In de Van Vaernewyckstraat is ook eene botsing ontstaan tengevolge eener ruzie. Twee schoten zijn gelost door de politie, zegt men, die toeschoot en welke men te lijve ging. Twee personen, werden gekwetst, de eene in den arm, de andere in het been. Deze laatste was een been- houwersgast, die juist voorbij ging. Bei den zijn naar het hospitaal overgebracht. Op de St-Amandsstraat zijn een half dozijn personen begonnen eene herberg te verwoesten, waar men patatfrites geeft en hebben de waardin en hare dochter mishandeld. Aan de St-Michielsbrug voor het lokaal der Liberale Werkersverdediging zijn twee socialisten in eene vechtpartij erg toegetakeld. De Indépendance verhaalt het gebeur de op de volgende wijze .- Zondag nacht waren drie politieagenten, die slechts sedert veertien dagen in dienst zijn, in burgerkleeding in eene herberg der Ackermanstraat gekomen. Zij waren van hunne revolvers voor zien, iets wat hen buiten dienst verboden is. De aanwezigen, die hier zaten, herken den de agenten en scholden hen uit voor mouchards. Er ontstond een gevecht, dat men op straat zou beslissen. De agenten, die overmand werden, schoten hunne revolvers af en drie per sonen werden getroffen. Een beenhouwer, die het tooneel stond na te zien kreeg een kogel in den bil. De wond is nog al erg. De agenten zijn dadelijk aangehouden, en de onderzoeksrechter heeft hen onder vraagd. Vooruit zegt dat de agenten in kwestie zich zeer uitdagend gedroegen, en zelfs de herbergierster beleedigden. I De hercuul Jan Moors, die met zijne vrouw op de foor staat, werd bestolen. Terwijl hij daar zijne kracht en lutteurs- talent tentoon spreidde, zijn er dieven in zijne woning Lange Van Bloerstraat te Antwerpen gekomen, en hebben er een razzia gemaakt die niet van de poes is. Zij stolen er bij middel van braak en beklimming drie zilveren armbanden, eene goude dameshorlogie, twee bruine geld zakken met 1600 fr., eene lijnwaden beurs met 1000 fr. in koper, een bruine geld beugel met een briefken van 100, 2 van 20 fr. en 2 goudstukken alsook eene blikken doos met 30 fr. in hollandsch geld. Voor eenige kersen. Een sol daat, deelmakende van het batailjon dat op den Mont Valérien gekazerneerd is, was gisteren nabij Suresnes bezig zijnen schako vol krieken te plukken. Drie land bouwers van Suresnes, die op dit oogen- blik daar voorbijgingen, geboden hem on der bedreigingen, met plukken op te hou den. De soldaat hield geene rekening van hunne opmerkingen en ging slechts heen na zijne zakken te hebben volgestopt. De boeren, die overeengekomen waren, vervolgden hem, maar de soldaat bereikte spoedig het fort en trad binnen. Van de drie personen die hem vervolgden, bleven er twee staan, maar de derde, door zijne woede meêgesleept, wilde ook het fort binnen. De schildwacht kruiste zijne ba- jonnet en de ongelukkige stortte er zich op. Toen men hem opnam was zijne borst doorboord. Men bracht hem stervend naar zijne woning te Suresnes. 't Is zekeren Giraud. De militaire en burgerlijke overheden hebben een onderzoek begonnen. Placide Schouppe. Toen de anarchist Schouppe over eenige weken aangehouden werd, trachtte het parket te ontdekken of hij plichtig was aan eenen grooten diefstal van titels, welke korts te voren te Abbeville in Frankrijk was gepleegd. Inwoners dier stad, aan welke zijn portret getoond werd, meenden hem te herkennen, doch in zijne tegenwoordig heid gébracht,trokken zij hunne overigens zeer onbepaalde verklaring in. Een bankier te Londen verklaart daaren tegen stellig dat hij op het portret van Schouppe zeer wel den persoon herkent, die bij hem de titels kwam te koop bieden, welke van gezegden diefstal voortkwa men. STAD AELST KERMIS 19 9». aangeboden aan de Harmonie- en Fanfaarmaat- schappijen op Zondag 2 .Tuli annst. zullen bij lotsgeval tusschen de deelne mende maatschappijen verdeeld worden. Wij roepen bijzonderlijk uwe aandacht op het Art. 1, van ons reglement, 't is te zeggen, dat elke maatschappij verplicht is vóór den 10cn der maand Juni, hare bijtreding aan den heer Secretaris te laten geworden. Eens dit tijdstip verloopen zullen hoege naamd geene maatschappijen meer aan vaard worden. Voor de Commissie De SecretarisDe Voorzitter Edm. Steleman. A. D'Hondt. den Notaris DE Ten kantore van GHEEST, te Aalst Te koop Het schcon nieuwgebouwd Huis met koetspoort en schoonen hof, te Aalst, in de Albert Liénaristraat, N'° 13 laatst bewoond geweest door M, Paul De Clippele. Haeltert. 's Gravenkerselaar. Ter gelegenheid der Kermis XE PAARD op Zondag 4 Juni 1893. VOORUIT £>0 FRANK. Inleg één fr. per nummer; men mag slechts 2 nummers nemen. Inschrijving van 2 tot 3 ure bij J. B. RAES. Voor de Commissie De Schrijver, De Voorzitter A. Redant. Des. D'Hondt. VEVD1TIE VA1V allerbest en te wassen NAGRAS TE AALST-MIJLBEKE. Uc Notaris LIMPENS te Aalst, zal, op Dondf.hkag 22 Juni, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopenj: EERST. —Ten verzoeke van Jufvrouw A. Podevtjn, te Aalst-Mijlbeke 5 Koopen Hooigras on te wassen Nagras, op circa 75 aren meersch, aan de Moorselsche baan, nabij den Watermolen. TEN TWEEDE. Namens Dame wed' Van Breugel te Aalst 10 Koopen Hooigras en le wassen Nagras, op ongeveer 2 hektaren mecrsch, op de Beek. TEN DERDE. Nameus den heer Ed. Van Der Smissen, advokaat te Brussel18 Koopen Hooigras op zijne mcerschen aan de Moorselsche baan. achter de herberg Hf.t Appllken. EN TEN VIERDE. Namens den beer Leirens- Eliaert, te Aalst10 Koopen Hooigras en te wassen Nagras, op ongeveer l hectaar meersch. aan den Bcukendreef, nabij hel buitengoed van- Mijnbeer De Cock. Men zal vergaderen in deMecrschen. De venditic geschiedt volgens orde hierboven aange duid, op de gewone konditidi en op tijd van betaling, mils door de lumpers seffens te stellen goede en geken de borg. Dees beste Kalfsvet, gebrevetcerd naar eisch der wet, wordt bijzonderlijk aanbevolen voor de goede keukens. Men eische het fabriekmerk Het Kalf. Depot te Aalst bij den heer Ben. Schouppe-Van der Taelen, Lange Zout- straat, N° 3 schoon en gerieflijk HUIS, geslaan te Aalst, in de Zonnesiraat, laatst bewoond geweest door wijlen den heer F. Me- ganck-De Smedl. Dit huis heeft verscheidene beneden- en bovenplaatsen, kelder, achtergebouw, pomp- en regenwater en befje. Zich te bevragen bij Juffer Glarisse Meganck, in het te huren huis. DEAIANIDEZ et la Jloutiirde Tierenleyn les meilleurs de tous. Se vend chez Schouppe-Van der Taelen, rue Longue de Sel, 3. Alost. Openbare verkooping De Notaris Rroekpot, le Aalst, zal met tussctienkomst van de Notaris Grosemans, te Brussel, openbaar- lijk verkoopen Eene partij Land, te Aalst-Mijlbeke, op den Koning, gekadastreerd sectie D, nummers 117, 118 en 119, groot 73 aren 50 centiaren. Verdeeld m twee deelen. Gebruikt door de kinderen Van den Steen le Herdersem, aan fr. 137,30 boven de contributiën. Samen slechts ingesteld fr. 2000 Instel, Donderdag 18 Mei,gq.» Verblijf, id. i Juni Om 4 ure namiddag, bij mad. wed. Van Mol, te Aalst, Molendriesch. Openbare Verknoping De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkooper. 1. 25 aren 30 centiaren Land, te Hof- stade, Lindeveld, sectie C, nummer 386a. Ingesteld fr. 1300. 2. 90 aren 10 centiaren Land, te Hof- stade, Lindeveld, sectie C, nummers 371, 374 en 377. Verdeeld in vier deelen. Samen ingesteld fr. 4460. Voorschrevene goederen gebruikt door Aloyse Moerenhout aan fr. 300 's jaars. Instel 19 Mei, Verblijf 2 Juni 1893. Om 4 ure namiddag In den bonten Os, bij M. Joseph Clinckaert, te Hof- stade, tegen het Dorp. 12, Korte Zoutsiraat, 12, TE AALST. t Wijnen op stukken en per flescli. i Specialiteit van allerfijnste dranken, Olijfolie en Wijn-azijn. Genever en ordinaire dranken te be ginnen van 85 centiemen den liter. Lastvrijc dranken van 65 centiemen den liter. Bij verandering van woonst. Openbare verkooping VAN XE AALST. De Notarissen Van Assche, te Gent De Windt, te Aalst,zullen openbaarltjk verkoopen 1° Ren schoon Woonhuis met bof, koetspoort,remise en paardenstal,gestaan te Aalst, Statiestraat, geteekend nummer 13, ter oppervlakte van 200 meters vier kant. Bewoond bij M. Hippolyte Govaert, mits «00 fr. 's jaars,vrij van grondlasten, tot 31 December 1894. 2° Een groot en schoon Woonquis met koetspoort, ruime kelders en hof, gestaan te Aalst, in de Vooruitgangslraat, getee kend nummer 11, ter oppervlakte van 1 490 meters vierkant. Bewoond bij den eigenaar M. Victor Siron. Ingebruiktreding 10 October 1893. Zitdagen Instel Woensdag 31 Mei i8u3 Verblijf id. 14 Juni Telkens om 4 uro namiddag, in het Hotel des Arcades, bij M. Camiel Van den Broeck, te Aalst, Statieplein. i Openbare Verkooping De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene partij Land te Hofstade, op het Babbelaar veld, gekend bij kadaster sec tie A, nummer 555b, groot 22 aren 90 centiaren. Gebruikt door Louis Van Caecken- berghe. Instel 30 Mei, Verblijf 13 Juni 1893. Om 4 ure namiddag, In den Hoed, bij Jufvrouw Maria-Theresia De Pels- maeker, te Aalst, aan de Graanmarkt. De Notaris De Dauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen I. Eene behuisde en bes: aide Hofstede en Boomgaard, te Moorsel, wijk Ploeg, groot 18 aren 60 centiaren. Ingesteld fr. 860,00 II. Eene paitij land te Moorsel, wijk den Nuffel ol Vareut, groot 16 aren 20 centiaren. Ingesteld fr. 600,00 III Eene partij Land te Moorse!,op den Nuffel, groot 32 aren 10 centiaren. Ingesteld fr. 1440,00 IV. Eene partij Land en Waterpoel, to Moorsel, Ter Haegen, groot 15 aren 80 cantiaren. Ingesteld fr. 600,00 V. Een perceel Land te Wieze, gezegd Voren te Eist, groot 14aren. Ingesteld fr. 500,00 Boomprijs fr. 50. Alles bewoond en gebruikt bij de kinde ren Joannes-Franciscus Moens, te Moorsel Instel 24 mei, verblijf 7 juni nadien, om 2 ure namiddag, ter herberg h het COMMBRCIEHUIS, te Moorsel, Kokslraat. bij sieur J. Van de Meerssche. VENDITIE van meubels, landbouwersalem, eene bekalfde koci, vruchten,enz., ter hofstede der kinderen Joannes-Franciscus Moens, te Moorsel, Ploeg, door bet ambt van den Notaris DE PAUW, op "Woensdag 7 Juni 1893, om 9 ure voormiddag. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene Landen en Meersch, TE ERPE. De Notaris EE MAN te Erpe,zal namens wien bet behoort, met gewin van palm slag en gelagen in het openbaar ver koopen Eerste koop. Eene behuisde Hof stede, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Bosscbestraat, gekadastreerd wijk A, nummers 703a, 701a en 705a, groot 9 aren, 90 centiaren, palende oost juffrouw Consiancia Van Holen, zuid den voetweg en daarover den beer Jan-Bapliste Van Impe. west den heer Pieter Schockaert en noord deBosschestraat. Tweede koop. Een perceel Land en deel Meersch, gelegen te Erpe, op het Kammeland, bekend bij kadaster, wijk D, nummers 44Öa, groot 43 aren 30 cen tiaren, palende oost de erven Schockaert, zuid den voetweg en daarover verschei dene, west den volgenden koop en noord de erven Mabille en den arme van Erpe. Boomprijs fr. 10,00. Derde koop. Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen alsvoren te Erpe, op bet Kammeland, gekend bij kadaster wijk D, nummers 440b en 440c, groot 42 aren 90 centiaren, palende oost voorgaanden koop, zuid den voetweg en daarover den beer Jan Meuleman, west den beer Jan Gorthals en noord den beer Van Wezemael en anderen. Boomprijs (r. 10,00. Vierde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den grooten Boschkauter, gekadastreerd wijk A, num mer 229, groot 9 aren 50 centiaren, palende oost verscheidenen, zuid de erven Danneboom,west juffrouw weduwe De Bruecker-Burgelman en noord den arme van Erpe. Voorschreven goederen zijn gebruikt door de eigenaars, kinderen van wijlen den beer Jan-Bapiiste Van Holen. ZITDAGEN Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg Het Sas, gehouden door Ju/Je. Wed. Remi Roggeman-De Boeck, te Erpe, Bosschestraat. van roerende Voorwerpen en Veldvruchten. Voornoemde Notaris EEMAN zal, op Dijnsday 6 Juni 1893, ora 1 ure nanoen, te E-pe, aan de Bosscbestraat, ten huize bewoond geweest door Juffr. Wed. Jan- Bapt. Van Holen-Burgelman, openbaar- lijk verkoopen lluismeubels, als tafels, stoelen,kleer- eri andere kassen, borlogie, bedstoelen, quinqueis, spiegel, koperen moor en koflijpot, koffljmolen, koperen en zinken bakers, melkzijde, ijzeren pannen en tcelen.melktobbens,schotels en kommen, lijsten, ijzeren marmitten en meer andere voorwerpen. Landbouwersalem, zooals keern- en melkkuip, vieeschkuip, spaden, braken, meslliaak, riek, reek, handwan, pikken, aalkuip, enz., enz. Eene schoone hoei, 7 hoenders en een baan en eene hoeveelheid brandhout. Vruchten te velde, ongeveer 3 aren 50 centiaren hofgroensels, 14 aren tarwe, 25 aren 50 centiaren masteluin, 11 aren klavers, 9 aren aardappels,10 aren rogge, 9 aren 50 centiaren ajuin en 7 aren 50 centiaren vlas, staande te Erpe, Bosscbe straat, Kammeland, Boschkauter, Half- bunder, Breekenjar en Kwade Locbting. De koopen van en onder de 5 franks zullen moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borg te stellen Tc koop een schoon Magazijn, gelegen in de Achterstraat, palende aan den Dender. Openbare Verkooping van een te Vlierzele, (Suikersveld). De Notaris EEMAN le Erpe. zal namens wien tiet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Een perceel LAND, gelegen te Vlierzele, op het Suikersveld, gekadastreerd wijk A, nummer 593, groot 61 aren 30 centiaren, palende oost den Arme van Vlierzele, zuid den heer Petrus De Vos. west de kin deren Van De Meerssche en noord de straat. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door M. Cyriel De Vos, te Vlierzele. ZITDAGEN' In,M, Donderdag 8 j Juni 1898. Verblijf, i 22 Telkens om 4 ure namiddag, ter lierherg Het Klein Pabus, gehouden door den heer Frans Rotiiers, te Vlierzele, Huylebroeck. Zich tc N. 17. bevragenBrusselschestraat OPENBARE VERKOOPNIG VAN EEN TE A A LS T, Nieuwstraalpoort. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag eu gelagen in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP. Een Woonhuis en Broodbakkerij, voor heen eene tweewoning, hebbende gelijk vloers 5 plaatsen en winkelplaats, brood bakkerij en stallingen, twee kelders, op de bovenverdieping 4 kamers en grooten zolder gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steenweg, groot 1 aar 70 centiaren, bekend bij kadaster wijk A, nummers 2088 en 2089, palende van den eenen kant aan een huis van vrouw we duwe De Valckeneer, van den anderen kant aan een buis van den heer Karel- Lodewyk Claus on langs voren aan de Gentsche Kassei. Bewoond bij de erven Corthals. Voormeld HUIS door de goede schik king zijner talrijke plaatsen heel dienstig voor handelshuis, kan met kleinen kost in Tweewoning hermaakt worden. Zitdagen Instel, Woensdag 31 Mei ),aqq Verblijf, - 14 Juni)lö3,>- Telkens om 4 ure van den avond ter herberg v Hel Mokken, bij vrouw wedu we RemoryNieuwslraatpoort, OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Tuin onder Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE te Denderhautem, zal len ver/.oeke van wie het behoort met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen, de vol gende goederen, te weten Eerste koop Een perceel Land, gelegen te Den derhautem, op den Ldtcrkauler, gekend ten kadaster sektie B. nummer 1193, groot 31 aren en volgens meting groot 33 aren 19 centiaren, palende oost den Arme van Ninove. zuid en noord den voetweg, west Jozef De Schrijver, als gebruiker. Tweede koop. Een perceel Land, te Dender- hautem, op den Lettcrkauter, sektie B, nummer 1213, groot 12 aren 61) centiaren en volgens meting 12 aren 37 centiaren, palende oost Frans Eeman, zuid Maria- Josepha Van Landuyt, west Petrus D'hondt en noord Victor Roelandt. Derde koop. Een perceel Tuin, gelegen te Den- derhautem, nabij het Dorp, gekadastreerd sektie B, nummer 918, groot 5 aren en volgens meting groot 4 aren 6 centiaren, palende oost de weduwe Peleman, zuid Karei De Winter, west Petrus De Coordc en Désiré Pract, noord den voetweg. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Den derhautem. aan den Aalstcrsclien weg. gekadastreerd sektie R. nummer 437e, groot 5 aren 10 centiaren, groot volgens meting 5 aren 70 centiaren, palende oost de straat, zuid de weduwe Eugeen Schouppe, de erven Wjjnanten Frans Eeman, west den Aalster- schen weg en noord Leonard Licvens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Den derhautem, op de Zes Bunders, gekadastreerd sectie B, nummer 1173a, groot 15 aren 40 centiaren en volgens meting 15 aren 82 centiaren, palende oost den heer doktor Van Oudenhove, zuid met den voet weg August De Waegeneer, west mijnheer Liessens, noord de straat. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Den derhautem, op de Bosschclle, gekadastreerd sektie B, nummer 1210c. groot 9 aren 80 centiaren en volgens meting 9 aren 45 eculiaren, palende oost Constant Van Vaerenbergb, zuid de weduwe Huyl-Van Damuic of volgend perceel, west Petrus D'hondt, noord Severien Beeckman als gebruiker. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, op de Bosschelle. gekadastreerd sektie B. nummer 1210a, groot Garen 10 centiaren, palende oost Frans Hosselaer. zuid den voetweg, west voor gaande perceel, noord de weduwe De Dier. Achtste koop. Een perceel Land. gelegen te Denderhautem. op de Bosschclle. gekadastreerd sektie B, nummer 122Óv, groot 9 aren 30 centiaren en vol gent incting 9 aren 18 centiaren, palende cost navol gend perceel, zuid Frans Eeman, west den Arme van Denderhautem, noord Frans De Coordc. Negende koop. Een perceel Land. gelegen te Denderhautem, op de Bosschelle of Tal, gekadastreerd sektie B, nummer I221h bis. groot 4 aren 50 centi aren en volgens meting 4 aren 41 centiaren, palende oost Charies-Louis De Dier als gebruiker, zuid Petrus D'hondt. west Frans Eeman, vonrgaandcu koop en andere, noord den voetweg en daarover den heer doktor Van Oudenhove. Zitdngon Instel, Maandag 29 Mei 1893, ter herberg van Frans Van Schelvcrgem Dc Dier, naby het Dorp. Toewijzing, Maandag 5 Juni 1893, ter herberg vaa Alexis Kiekens-De Pauw, in de Molenstraat. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich studie van gemeldcn Notaris VAN OUDENHOVE. OPENBARE VENDITIE en afgebrokene BOU WMATERI4LEN te DENDERHAUTEM, wijk Vossel. De Notaris VAN OUDENHOVE te Denderhautem, zal, ten verzoeke van dame weduwe Cypriauus De Kerpel-De Backer, te Deudcrhautem. wijk Vossel op Donderdag t Juni 1893, om I ure juist namiddag, opeubaarlijk verkoopen A. Huismcubclenzooals 3 kassen, 2 tafels, ijzeren potten, moor, koflijpot, bank, stoof, horlogie, quin- quets, lantaarn, 6 stoeien, h.ikmouillie, bloembak, 2 tenisten, 2 kuipen, emmers, hakers,tobben,gleiswerk, tetloorcn, 4 zakken, paardcnnct, kruiwagen, aalkuip, chuppcn, rieken, braken, ladder, berd, enz. B. Bouwmaterialen voortskomeude van de afbraak van eene hoeve, zijnde woonhuis, schuur, paard-, koei- eu verkensstallen en bestiande namelijk in cikene balken, kepers, latten, scheergebonden, steen tichels, arduin. kas«eisteenen, ramen, vensters) brandhout en eene overgroole hoeveelheid strooi, enz' C. Eene hoeveelheid Mest. De venditic gebeurt onder de gewone voorwaarden De koopen tot en met 3[ranks gereed te betalen, voor de andere koopen zal er tijd vau betaling verleend worden, mits borgstelling. VENDITIE VAN te Aalst-Mijlbeok. De Notaris DF, GHEEST tc Aalst, zal op VRIJDAG 2 JUNI 1893, ten 3 ure namiddag, op het Buitengoed der EE. PP. Jesuiten, le Aalst-Mijlheek, Langestraat, overgaan tot de openbare verkooping van het aldaar op struikwassende Hooigras. Gewone conditiën en tqd van betaling mits borg stelling. Verloren een bruinen griffon. Beloo ning aan wie Item zal terug bezorgen bij den beer Cercelet-Leleu, boekhandelaar, Brusselschestraat, (Pontstraat) te AalstJ

De Denderbode | 1893 | | pagina 3