is™- wot. ziJ„ j sa* r? igzr Te huren, Te koop. TE KOOP. TE HUREN. 1101 IJl IA X ZAAILANDEN GENEESKUNDIG GESTICHT LOOFZAAD ZAAILANDEN La Cotonnière Alostoise La Cotonnière Alostoise Handelsrechtbank "Sc BERICHT. Zeven hoornbeesten, 2 varkens alsook al de kiekens zijn in den brand gebleven, met geheel den boerenalem. Daar men het paard gisteren namiddag gebruikt had in den praalstoet, die er in het dorp zijnen omgang deed ter gelegen heid van 't zilveren-jubelfeest des heeren pastoors, was dit in het dorp op stal ge zet, zoodat het in de vlammen niet om kwam. Het huis heeft men kunnen behouden In den boomgaard staan al de schoone fruitboomen als geroosterd. Nog cle bliksem. Dezen nacht rond 4 ure viel de bliksem op den kerktoren van Elversele, hij maakte den vergulden bol onder het kruis pekzwart, sloeg 2 meters lager de schaliën van de kap en drong in den toren. Daar wrong hij twee eiken kepers om en kwam langs een gat, dat hij in de schaliën-planken maakte, weer uit. Dan zakte hij langshenen den muur naar beneden, maakte een gat in een witten steen en kwam op de stevige kerkdeur te recht, vandaar kaatste hij terug op den arduinen dorpel, die hij in twee stukken sloeg. Wat elkeen verwondert, is, dat de blik sem hier geen brand stichtte. Nochtans toen M. A. Merckaert, agent der Alge- meene Verzekeringsmaatschappij (A. G.) dezen namiddag den toren opklom, om de schade op te nemen, werd hij eenen ster ken solferreuk gewaar onder het dak,wat door de personen die hem vergezelden ook waargenomen werd. De schade, die de bliksem hier teweeg gebracht heeft, is gering. Wij hebben onlangs een brutalen diefstal gemeld, gepleegd in de pastorij te Staden, waar dieven gedurende nacht waren binnengekomen, den pastoor mis handeld en de meid verplicht hadden, langs de vensters de vlucht te nemen. Thans meldt men dat twee der dieven te Rijsel zijn aangehouden. De derde werd in hechtenis genomen op het oogenblik, dat hij zijne kameraden in de gevangenis kwam bezoeken. Drama te Blankenberg/ie. Dijnsdag is hier eene moordpoging, ge volgd van poging tot zelfmoord gepleegd, Zekere Alfons X... heeft zijne minnares drie sneden in den bals toegebracht bij middel van zijn scheermes. Zij liep de straat op, en viel daar neèr, badend in haar bloed. Men vreest dat zij hare won den niet zal overleven. De moordenaar heeft zich ook eene snede in den hals toegebracht, doch zijne wonde is niet gevaarlijk. Schipbreuk le Rupelmonde. Men meldt uit Rupelmonde Gisteren nacht is er hier een schoon ijzeren vaar tuig in twee gebroken. Een pruisisch schip,inhoudende 900,000 kilos, geladen met klipzout, komende van Mannheim, moest bij de MM. Felix Was her en de gebroeders Stas, zoutzieders te Rupelmonde, lossen. Het schip was hier aangebracht door eenen stoomsleeper van Antwerpen en lag reeds op de losplaats vastgemaakt, toen het, bij het aan den grond komen, van de zaat afgeslibberde of door den tegenstroom van de zaat werd afgehaald. Het schip ligt nu met den kop in liet diep der Schelde, terwijl het achterste nog op de zaat is blijven hangen Men is met veel werkvolk bezig het schip (e lossen. Wanneer het zal gelost zijn, denkt men het te kunnen lichten. Vreeselijke brand. Dinsdag na middag, omtrent 2 ure, heeft een schrik kelijke brand, zeven werkmanshuizen op Malcize, te Overyssche, ten gronde ver nield. Het vuur was zoo hevig, dat op tien meters afstand het fruit op de boomen roosterde en de bladeren in brand schoten. In weinige oogenblikken bleef er van den blok huizen niets anders over dan een hoop assche en verkoolde balken. Er was volkomen gebrek aan water en aan blusschen was er dus niet te denken. Eene kleine hut, op 15 meters van den vuurpoel gelegen, was ook in brand ge schoten doch dank aan de spoedige hulp kon het vuur uitgedoofd worden. Het tooneel van den brand was ver schrikkelijk. De varkens, konijnen en kiekens werden levend gebraden. Eensklaps bemerkte men te midden der vlammen twee gedaanten, die zich kramp achtig bewogen. Het was de weduwe Kumps, die hare geit had willen redden. Met de kleeren in brand kwam zij uit den vuurpoel geloopen en vluchtte een aard appelveld in. Daar vond men haar ziel- toogend gansch haar lichaam vormde slechts eene enkele brandwonde: het ver koolde vleesch viel er in brakken af. De ongelukkige werd in eene naburige woning gedragen, waar de doktors Dieu- donné en Dessy haar do noodige zorgen toedienden. Het arm slachtoffer is omtrent 10 ure s avonds te middetf der schrikkelijkste pijnen overleden. Nog nooit zegt het Journal de Mons. van Bergen, was de armoede in deze streek zoo groot als tegenwoordig. Wil men weten waarom Ter oorzake der werkstakingen hebben de fransclie steenkoolmijnen zich van onze leveringen meester gemaakt en verschillige maat schappijen zien zich verplicht, de produc tie nog in te krimpen. Spoonvegdieven. Een drama tisch toonccl, dat wel aan eenen roman ontleend schijnt, is donderdag gebeurd in de kleine statie van Mariemont. De statieoverste werd onverwachts ge wekt door hel geblaf van zijnen hond. Hij stond op en zag verscheidene mannen over liet paalwerk klimmen dat de statie omsluit; zij waren blijkbaar voornemens, de wagons die aan het uiteinde der statie stonden, leeg te plunderen. Haastig kleedde hij zich en met eenen revolver gewapend snelde hij naar de boesdoeners, terwijl hij reeds vooraf eenige schoten loste. De dieven beantwoordden die schoten> en de moenige beambte viel gekwetst op de riggels. Het gerucht had het overige personeel gewekt en weldra werden de dieven door de toesnellende manschappen op do vlucht gedreven. De statieoverste is zoo erg gekwetst dat zijn toestand ernstige onrust inboezemd. De liberale bladen beweeren dat de dynamietaanslagen te Namen gepleegd werden door personen, leerlingen van het O.-L.-Vrouwencollegie, die van een ban ket kwamen, dat bij de Jesuieten gehou den was. Die aantijging wordt ten stellig ste gelogenstraft, 't Zijn weèr de liberale bladen, die deze leugen hadden uitgevon den. De Gazette de Liège meldt dat het duitsch gouvernement eene belangrijke uitgestrektheid grond heeft gekocht' te Eupen, tegen de grenzen der provincie Luik, en zich uitstrekkende tot Vith en Malmedy. Er zullen barakken worden opgeslagen voor het herbergen der troepen. Het kamp zal dienen tot oefeningster rein en tevens in geval van gebeurtenissen tot concentratieplaats voor de troepen. Dieven door den bliksem gestraft. Een hevig onweer is woensdag nacht Wandre (Luik) uitgeborsten. Twee personen, die hiervan profiteer den om in eenen boomgaard fruit te stelen werden door den bliksem getroffen. De een werd dood de andere in erbar- melijken toestand onder eenen boom ge vonden. - Aardige drukfout. Verleden week wierd melding gemaakt van het be staan eener maatschappij nabij Luik, welke voor doel heeft mits eene jaarlijk- sche bijdrage, de leden onder het spelen van muziek te begraven. Een Gentsch blad maakt hier ook mel ding van en voegt er bij De leden die in leven blijven, hebben toch ook iets voor hun geld alle jaren worden 3 walsen gespeeld voor dè wo- ning (lev overledene verzekerden. Een herbergierszoon van Stavele, was in den hof zijner woning een geweer aan 't beproeven, toen hij eensklaps een snijdende kreet hoorde. Men snelde naai de plaats waar het gerucht werd gehoord en men vond de 20-jarige dochter des huizes, zieltogende ten gronde liggen. Het meisje had de lading van het geweer haars broèrs in de borst bekomen.Eer men haar helpen kon had zij reeds den adem uitge blazen. HOLLAND. Drama te Kes. De landbouwers zoon E. Warringa, die tot over eenigen tijd met Rika Wenning, een meisje van 23 jaar, verkeerde, heeft dit meisje door twee revolverschoten in hare woning ge dood. Wetende dat Rika's broeders op het land bezig waren met gras maaien en dat haar vader van huis was gegaan om eene vracht turf te halen, is hij naar haar huis gegaan, om haar alleen te ontmoeten. Misschien heeft hij haar hier verzocht de liefdesbetrekking, die door het meisje op "erzoek des vaders afgebroken was, weer Nooit is het liehuinnige van liet frnnsch karakter heter aan 't licht geko men, dan in dit geval. Want,wat is nu eigenlijk de oorsprong van deze woeste en bloedige tooneelen 't Is zoo belachelijk, dat men zich onwil lekeurig afvraagt maar is Parijs dan een rrusachtig zinneloosliuis geworden l Senateur Bérenger spande, zooals men weet, onlangs eene vervolging in tegen de inrichters van hei Bal tics Qual-z-arts, alwaar men zekere mamzellen in eer.e meer dan onvoldoende kleedi' g had rondgewandeld. Ten titel van inlichting zij gezegd dat senateur Bérenger republi- kaan is en hij met Jules Simon aan't hoofd staat van den Bond der openbare Zede lijkheid. Ge zoudt denken dat het initiatief van M. Bérenger aanmoediging vond In 'i geheel niet men dreef er den spot meê, tut zelfs in zoogezegd beschaafde kringen, cn toen men vernam dat de inrichters van het bal waren veroordeeld, besloten de studenten dien M. Bérenger eens de les te spellen. Zoo begon de gisting. Zaterdag had de eerste beiooging plaats men werd woe lig, de policie wilde de woelmakers uiteendrijven, eene botsing ontstond en een onnoozel toeschouwer 't zijn altijd de nieuwsgierigen die de gebroken potten betalen oen onnoozel toe schouwer dus, Antoine Nugcr, werd gedood, de studenten beweeren door een poiicieagent. Natuurlijk, dit bloed moest gewroken worden en maandag avond stond half Parijs in rep en roer en werd er gevoch ten, veri i- ld en gebrand, dal liet een plezier was. Aardig plezier voor de wilopgevoede jeugd De rcvolutionnairen, die te Parijs als uit den grond oprijzen iederu.a d dat er onweer in de lucht hangt, hebben zich nu gisteren van de beweging meester gemaakt en haar opioerig karakter gegeven. De oproer tc Parijs heelt thans een zui\er socialistisch en dus veel gevaar lijker karakter geki egen. De algemeene werkstaking is door 170 werklieden syndicaten uilgeroepen. DUIT SCIILAND. kloeke daad. Aan het station Duis burg, in Duitschland, zat op een avond in iie vorige week, zonder dat dit vooraf was bemerkt, een klein kind op de rails, op het oogenblik, dat een van DusseldmT komende trein met volle vaart kwam aansloomen. Hel kind zou reddeloos ver loren zijn geweest, als niet eene vrouw bet met eigen levensgevaar, van de rails had weggerukt. Zoodra de redding gelukt was, overstelpte men de vrouw van alle kanten met verwijten, dat zij haar kind zoo zonder eenig toezicht ha 1 laten rond- loopen. Het bleek echter al spoedig dat men de vrouw onrechtvaardig had be schuldigd, want zij ging kalm heen, terwijl zij zeide Hei kind is niet van mij. De vader ervan zit in de wachtkamer en speelt kaart, zonder zich om het arme kind le bekommeren. Een passagier van den trein beloonde de vrouw met een mooi gtschenk in geld voor hare moedige daad. Société Anonyme. Messieurs les obligataires de la Sociéi Anonyme La ('otonuière Alostoise sont priés de bien vouloir se trouver Kassein blée générale qui aura !it*u au siége social a Alost, Place Impériale, le Mardi 25 Juillet prochain, «10 heures du mal in. Ordre du jour Modifications Part. 7 des slatuts el éveriiuij.ement mise m liquidation de la Société. Société Anonyme. Messieurs les aciionr.aires de la Société Anonyme La Cotonnière Alostoise sont priés de bien vouloir se trouver ii l'asseniblée générale extraordinaire qui aura lieu au siége social h Alost, Place Impériale, le Mardi 25 Juillel prochain a 2 heures de relevée. Ordre du jour Modifications it l'art. 7 des statuts et éventuellement mise en liquidation de la Sociéié. VAI* AALST. Bij beslissing van 5 Juli 1893,genomen gelijkvonnig liet aitikel 5 der wet van 29 Juni 1887,op liet voorkomend concordaat der bankbreuk, heelt de Rechtbank de vergadering der schulieischers van sieur Joannes-Franciscus Theunissen linnen- en lijnwaadbleeker te Dender leeuw, bepaald op Donderdag 3 Augustus 1893, om 10 ure 's voormiddags, ten ge- boorzale der Handelsrechtbank, alwaar de scbuldeiscbers uitgenoodigd zijn zich aan te bieden in persoon of bij gevolmach tigden. Aalst, den 5 Juli 1893. De Griffier, H.-J. PAPPAERT. VLASATJVEH KI ËID. Koiitiujk, 3 juli. De gang der zaken bepaalt zich bij de verhandeling van eenige loten vlas dienen ie lot de herbe- voorrading de prijzen behouden hunne vastheid. Het roten van de vlassen in de Leve prachtig geweest om de werken ie be spoedigen. Eenige versch geroote vlassen zijn Rika daartoe over te halen. Een zilveren halsslotje, vroeger door Warringa aan Rika gegeven, werd op tafel gevonden. Men denkt dat zij het hem heeft willen teruggeven. Er moet daarna eene worste ling hebben plaats gehad, te oordeelen naar de krabben op de bloole armen van het meisje. Toen moet hij de twee schoten op haar hebben gelost, waarvan een haar achter het oor en een in den schouder trof. Rika is toen naar buiten gevlucht en wilde eene achterdeur aan den zuidkant der woning weer binnengetreden. Hier is zij bezwe ken. Eene buurvrouw heeft op hetzelfde oogenblik Warringa uit het huis zien komen. Bij 't gewonde meisje komende, zag zij nog eenige teekenen van leven. De dood volgde spoedig. Het lijk is maandag avond te Borger door het gerecht onder zocht. Op hetzelfde oogenblik kwamen de gendarmen Gerloffs en Kemper met den vermoedelijk en dader, die gevlucht en in de zoogenaamde Heerenkamp, een den nenbosch bij Schoonoord, in eene gracht gevonden was. Hij had nog een revolver en eenige boterhammen bij zich. Hij is eerst bij het lijk gebracht, waar hij, zoo men verneemt, heeft geloochend. Hij donderdag morgend naar de gevangenis vao Assen gebracht. FRANKRIJK. De onlusten te Parijs zijn gisteren avond in een begin van oproer veranderd en in den afgeloopen nacht bad de fran sclie hoofdstad den aanblik eener stad, waar de rëvolutie meester is. 't Zijn niet meer de studenten die den duivel jagen al het revoluiinnnair jan hagel is op straat gekomen en het heeft, met de roode v'ag voorop, een wapenma gazijn leeggeplunderd en getracht barri- kaden op te werpen. reeds gezwingeld geweest. In T aLemeon zijn de opbrengst en de hoedanigheid uitmuntend. Onze markten van Waereghem.Deynze, Zele en ThisseU blijven kalm zonder zaken. Gent. Bijna onbeduidende markt. De weinige kleine zaken die gedaan wor den, dienen tot de bevoorrading de prijzen blijven zeer vast. liet uittrekken van bel vlas is gedaan. Brugge. Zooals gewoonlijk op dezen tijd van 'i jaar bewaart de markt eene belrekkeli4ke kalmte. De vreemdelingen bezoeken de markt niet meer tegen woordig is alles uitgeput. Het uittrekken van het vlas te lande is gedaan bet goed weder beeft deze werken bevoordeeligd. Burgerlijke Staud der Stad Aalst. Geboorten. Mannelijk geslacht 7 Vrouwelijk 12 OVERLIJDENS. 19 A. Van Pamcl, wever, 35 j. St An na- weg. L. Van Malderen, wed. Van den Brcmpl, z. b. 85 j. LeopolJstraat. P. Van Driessclie, broodbak. 15 j. wonende tc Moorsel. L. De Groot, vr. Van den Borrc, z. b. 41 j. Scherreveldstraat. J. De Raeve, m. Rothenheisler, steen drukker, 62 j. Zonnestraat. B" M. Bequet, vr. B0n Bethune, cig. 26 j. Brusselscliensteenwc,:. C. De Smet, ni. Bonnaerens, tw. 42 j. Paddenhoek. S. De Vulder, wed. Do Mulder, z. b. 62 j. Gcntschestraat. II. Pins, vr. De Vidts, bez. 71 j. Kerkstraat, kindereu ouder de 7 jaren. een gerieflijk winkelhuis, met achtergebouwen en grooten bof,hebbende verscheidene beneden en boveuplaatsen, kelder, pomp en regenwater, gestaan te Aalst, in de Korte Zoutstraat, N° 7. Zich te bevragen bij den bewoner V. Strael- mans, pasteibakker. Eene schoone bicyclette pneu- matiqae Michelin, zoo goed als nieuw, Nieuwsttaat, Nr 45, Aulsi. 2 schoone Tilburys, eene Coureuse en een Camion uiterhand, een Pannekar, een kleine Dooar, zich te bevragen bij Jozef "Van den Biest, Nr 48, Nieuwstraat, AALST. van Westplialie, bij B. Scliouppe-Van der Taelen, Lange Zoulswaat, N° 3. Eenen schoonen Omnibus, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen ten bureele van dit blad. Ten kantore van den Notaris DE GHEEST, ie Aalst Te koop Het schcon nieuwgebouwd Huis met koetspoort en schoonen hof, te Aalst, in de Albert Liénarlstraat, N° 15 laatst bewoond geweest door M, Paul De Clippele. Tegen 1 September 1893. Schoon rentenieniliiiis, Ie Aalst, Albert Liénarlstraat, thans be woond door den heer Auguste Lefebvre. Zich t« bevragen bij den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Winkelhuis te tlui-cn gestaan en gelegen te Aalst, in 't begin der Sl. Jubsirnat, N°. 21 Zicli te bevragen bij M. Jan Limpens- Caudron, Brusselsche straat N° 38. al daar. IE HUREN. Schoone en groole hop- en graanzol ders. Adres te vragen ten bureele van l)en Denderbode. 0| jgelet voor uwe oogen Wilt gij uw gezicht bewaren en verbeteren gebruikt dangeene an dere als de fijne KRIS TAALGLAZEN der Groote Brilmakerij van GEZICUTKUNMGE, 40. Vlaanderenstraat, 40, Gent. De glazen worden daar gepast met de grootste juistheid en door personen die er de noodige kennissen voor bezitten. Keus van 100,000 BHILLEN EN' PINCE-NEZ Met goede glazen aan fr. 1, 1,50 en 2 fijne glazen aan Ir. 3, 3,50 en 4 mei exira fijne glazen fr. 5, 6, 8, 10, enz. In zilver van 15 tol 30 Ir., in goud 25 tot 100 fr. Fijne Monturen voor Damen en Kinderen Allergrootste keus van Thermo meters, barometers, manometers, jumel- len, verrekijkers,vergrootglazen, mecros- copcn, stcreoscopen met zichten aller lauden, kunstoogen, enz., enz. Melk-, Bier-, Alcvo'- en Vochtwegeis THERMOMETERS VOOR TE KERSEN Voornaamste buis vao 't land voor alle slach van Teekengerief en Passerdoozen REN00D1GHEDEN VOOR BOUWKUNDIGEN, LAND METERS, BROUWERS, STOKERS, ENZ. Plaatsing van Rledrieke Bellen. UELANGRIJK IIERICUT. MISTROUW U voornamelijk van alle soorten van kwakzalvers kennende niets nn d'oogen, die brillen en pince-nez erkoopen met gemeene rondloopers- glazen en ruitenglas, dewelke voor altoos uw gezicht bederven en die zij doen brtalen duurder dan hier de glazen van 1 kwaliteit: rkoop in 't klein aan den prijs van 'Igroo lleparaticn en vernieuwen van glazen. Men lette goed op de straat en het nummer. Openbare ver Looping van goede te Aalst-Mijlbeek. De Notaris EK.MAN, le F.rpe, zal namens wien liet behoort wet gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar vrrkoopeu Eerste koop. Een pere.-el Land, gelegen tc Aalsl- Mijlhoel, genaamd den Bol'ewcg; gekadastreerd wijk li. nummer 881, groot 9 aren, palcode oost mijnheer Casemir Abbeloos-Van de Meerssche ruiil liet slraaljc, west en noord do erven De «lock. Gebruikt door M.Jos. Itombaut, (e Aalsl-Mijlbeek. Tweede koop. Keu perceel Land, gelegen tc Aalst-.Mijlbork, genaamd het Steenheigveld of Tien IJagwand, gekend hij kadaster, wijk K, deel van num mer 4l2rt, groot 15 aren 30 centiaren, palende oost mijnheer Judocus Podevyn, zuid de Groenstraat, west jufvrouw weduwe en kinderen Michel Van Mul en noord mijnheer Dc Gameman. Gebruikt door M. Henri Cortliuls, tc Aalst. Derde en laatste koop. Het 1/4 deel onverdeeld van 27 aren 01 centiaren Land, gel-gen te Aalst-MjJI- beek. op de lliest of vorenste Beek, palende in het heel oost decivrn Van de M< ersscbe. zuid de Molen beek, west mijnheer Jozef Van der Biest cn noord de erven De Heit. Gebruikt door M.Polydoor Meert, tc Aalst-Mijlbcck. Zitdagen Instel Donderdag 20 Juli Verblijf id. 3 Oogst 'j Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg De Wk- d'iikomst, gehouden door M. Frans Monsieurle Aalst, Varkensiuarkt 1895 Te koop een schoon Magazijn, gelegen in de Achterstraat, palende aan den Dender. Zich te bevragen Brusselschcsiraat N. 17. der Zusters van den H. Vincentius - it Paulo le Genlbrtigge (bij Gent.) Raadplegingen en operatiën alle dagen om 10 ure 's morgens. (Zondazen uiige- zonderd.) Kamers te beginnen van 2,50 fr. daags. Voor alle inlichiingen zich te bevragen aan de Eerw. Moeder Overste van liet voornoemd klooster. TE II IJ REV; Een schoon en gerieflijk HUIS, uitma kende den hoek der Veldstraat, hebbende verscheidene boven en beneden plaatsen, voorzien van regen- en pompwater. Vooralle inlichtingen, gelieve men zich te wenden bij dame wed0 De Conixck De Smedt, Korte Zoutstraat, nummer 34. Beste soort en zuiver gewaarborgd. Te bekomen bij Prosper STAELS, zaadhandelaar te Iddergem, gewonnen door de kinderen Antheunis, te Helder- gem. Études des Nolaires Stuliez. ii Braine- Comte et Ducarme, a Chièvres. Le Luudi 24 Juillet 1893, Ji 2 heures, «u Ca/éde illótel-de-Ville,Place,Braine- le-Comle, ii ia requéte des représentants de Madame veuve Van Haelen-Durag. Mailres SALlEZel DUCARME, vendront publiquement Un heciare, 80 ares de lerre et verger, h Held'-rgem, section A, numéros 3 :.5a el 603c et section B, numéro 647a, Pour rcnseigiiements, s'adresser aux dits Notaires. Openbare erkoopini; 'Je Notaris BIIËCKI'OT Ic Aalst, ral, met gewin van jialmslagoi:, opeubaarlijk verkoopen 1. 7 aren 10 centiaren Bouwgrond, tc Aalst-Schaarbeke, op h«t Veld Aalst. Verdeeld iu twee doelen, helft ten uoorde en hollt len zuido Boomprijs Ir. 43,00 Ingesteld fr. 465 O0 2. 22 aren 50 cei.tiaren Bouwgrond, te Aalst-Scliaarbeke, op hel Veld-Aalst ol Bocht. Verdeeld in 15 doelen. Bouin- prijzen fr. 81,00 Ingesteld fr. 715.00 3. En 19 aren 85 centiaren Land, te Aalst-Schaarbeke, op het Veld-Aalsi of Bocht. Ingesteld Ir. 600.00 /.itdageii Juli 1893. Instel, Vrijdag 7 Verblijf, id 14) Telkens om 3 ure namiddag, ter zit tingszaal van den beer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verknoping. De Notaris Breekpot te Aalst zal op 12 Juli 1893, om 4 ure namiddag bij Madame Weduwe Van Mol le Aalst, Molendriesch, openbaarlijk verkoopen Eene partij land te Aalst-Mijlbeke, Langestraat, op bet Eeckhout groot li aren 96 centiaren. Gebruikt door den verkooper. Openbare Verkoopiiig. De Nota« is Breekpot te Aalst zal op 13 Juli 1893, om 4 ure namiddag In dc Sterre tc Aalst, Graanmarkt openbaar- 1 ,k verkoopen Een nieuw gebouwd Iluis te Aalsl- Schaarbeke aan de Mot groot I aar 45 centiaren. Bewoond door den verkooper. zal De Notaris De Pauw, te Aals openbaarlijk verkoopen Eenige koop De helft van eene partij land, gelegen te Aalst-Schaarbeke, in bet Scliouwbroek, sectie C, nummer 637, groot 60 ar«n 90 centiaren. Ingesteld fr. 1400. Instel 5 Juli, verblijf 19 Juli 1893 Om 3 ure namiJdag, ter afspanning Het Klf.in Gent, hij den heer Carolus Van Heek, ie Aalst. Nieuwstraat poort. Openbare Verkooping van goede le CHERSCAMP. Dc Notaris EEMAN te Erpc. zal namens wien hel behoort uict gewin van palmslag cn gelagen, in liet openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen (e Cherscamp, op den Havenswinkel, gekadastreerd wijk II, nummer 702. groot 32 aren 90 centiaren cn volgens titel 55 aren SO centiaren, palende oost de kinderen liraeckman. zuid den lieer Pepinus Baci l, west de rede en noord de kinderen Van Santé. Gébruikt door M. Karet Goossens, te Cherscamp Tweede koop. Een perceel l-and, gelegen te Cherscamp, op den Havenswinkel, bekend bij kadaster wijk B, nummer 576n. groot 30 aren 30 centiaren en volgens titel 32 aren 57 centiaren, palende oost den heer Cyriel liaeyens, zuid dame weduwe Van Damnie- Matthys, west de kinderen Vercecken en noord den beer Cyriel llaegens-Van de Velde. Gebruikt door M.Adolf Van Stecndam.tc Cherscamp Derde en taaiste koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, op het Kruisvcld, gekend hij kadaster wijk B, nummer 202», groot 27 aren 20 centiaren en volgens titel 2U aren 80 centiaren, palende oost en noord «Ie straal, zuid de erven Jozef Van Stcendam en west mijnheer graaf Goethals. Cebruikt door M. Karet Goossens en Constant Daubcnic, te Cherscamp. Derde Mtiltltij; Woensdag 19 Juli 1893. Om 4 ure namiddag ter herberg gehouden door den heer August Van Steendam, te Wanzcle, Uorp. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Een perccrl Land, thans kanada bosch en wijmenier te Aalst, klein Beek- vel I. groot 45 aren 60 centiaren. Boom- prijs fr. 130,00 Ingesteld fr. 1500. 2. Een perceel Land, te Aalst, groot Beekveld, groot 64 aren. Ingesteld Ir. 5681». Instel, 1 Juli, Verblijf, 15 Juli 1893, om 3 ure namiddag, (er herberg Aux Quaire Vents. bij den heer Ernest La- deuze Perreman, te Aalst, Keizerlijke Plaats. TE HUREN. Schoon geriellijk nieuw opgebouwd Iluis, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Voor de conditiën zich te bevragen bij den beer Pali. De Clippele-Di: Wolk. zeilde straat. Charles Van I*ot telshcr- ghe, Beeldhouwer cn lea aar aan de Akademie van Schoone Kunsten te Aalst St. Annastraal n"57, beveelt, zich aan lu i, geërd publiek voor liet maken van kerk beelden en anderen in hout, steen en mar mer; maakt ook gebeeldhouwde meubelen enz. Hij hoopl door zijne matige prijzen cn goed werk de gunst van eenieder te ver werven.

De Denderbode | 1893 | | pagina 3