SPINNERIJ- BILJARD OP DEN BAK TE HEREN. ZAAILANDEN BOUWGRONDEN Engelschen Biljard Marmeren schouwen Fruitboomen Herklit aan de Hopplanters. Men vraagt in Provincie Plantsoenen Terstond te huren EEW ZEÏITIS, RENTENIERSHUIS Uit er handtekcop. Men vraagt TE HUREN. RICINUSKOEKEN BOOMEN" ebf hittis BOUWGRONDEN Alhoewel niet gevaarlijk gekwetst, lijdt vrouw H. veel. De kogel van het eerste schot is teruggevonden in de deur, onder den trap. H. de pleger dezer moordpoging, had zich uit de voeten gemaakt. De policie.van het feit onderricht,kwam spoedig toegesneld om H. aan te houden. De agenten vonden hem verborgen op den zolder van een onbewoond huis der Kwak kelstraat, zij hielden hem aan en brachten hem naar den amigo. Het parket is ook ter plaats geweest om een onderzoek in te stellen, het heeft H. in tegenwoordigheid zijner vrouw gebracht. Welke de eigenlijke oorzaak van dit drama is, weet men niet. Zeker is het dat H, gehandeld heeft onder den invloed van den drank, want naar men zegt, was hij dronken. Waarschijnlijk is hij ook niet met voor bedachten rade te werkgegaan, want slechts eenige minuten voor liet gebeurde had hij den revolver gekocht in den ijzer winkel van M. Janssens-Van Hoogdonck en dit huis is kort bij de atspanning De Spiegel gelegen. De revolver was van ka liber 7. Mad. Janssens zegde ons dat H- 10 a 15 minuten voor 12 ure in haren winkel kwam zeggende Er is een koopman in Den Spiegel, die geerne eenen revolver zou koopen,geef er eens eenen meè en ook eenige kardoezen om het wapen te beproe ven. Ik zal seffens het geld brengen. Zonder argwaan gaf Mad. Janssens eenen revolver en 6 kardoezen, welke H. in den zak stak. Eenige minuten daarna had de moordpoging plaats. H. schijnt veel berouw te hebben over het bedreven feit; hij heeft reeds veel ge weend. Dit voorval heeft te Turnhout eenen pijnlijken indruk te weeg gebracht. (Handelsblad.) De policie-commissaris van Vil voorde deed woensdag nacht met eenen jachtwachter eene ronde, toen beide mannen zich omringd zagen van nietjmin- der dan zeven wildstroopers, die hunne geweeren op hen losten. De jachtwachter werd door eene lading hagel in het hoofd getroffen en de stroopers namen de vlucht. De policie zoekt hen op. De toèstand van den jachtwachter is betrekkelijk goed. Hij heeft met veel moed eene pijnlijke operatie doorstaan. Dijnsdag avond kwam de mijnwer ker Louis Descamps van La Bouverie in eene herberg, gehouden door de vrouw Buohet, te Frameries. Deze vroeg hem naar de betaling eener oude schuld van 20 fr. Een hevige twist ontstond en Descamps ten toppunt van woede gebracht,trok een revolver en loste van dicht bij een schot op de vrouw, die morsdood viel. De moordenaar werd een uur later aangehouden. WerkstakingenBaldadig heden. Men meldt uit Charleroi Eene bende van 400 werkstakers begaf zich donderdag namiddag, rond 1 ure van Gilly naar Ransart. De mannen, die er deel van maakten de dwarsbalken van den spoorwegtak der mijn Appaumée op te breken, toen de gendarmen toesnelden om dit te beletten. Deze werden op steenworpen en slijk ont haald. De gendarmerie deed eene Charge en hield negen der belhamels aan. Voor het overige melden de tijdingen uit al de koolmijnstreken eene merkbare verbetering. Zells rond Charleroi telt men 800 werkstakers minder, doch men vreest dat de werklieden in andere nijverheids gestichten, bij gebrek aan brandstof, voorloopig of^gedeeltelijk zullen moeten sluiten. Een been afgezet. Wie moet betalen Een genaamde Gilliot was belrokken geweest in eenen moordaanslag geploegd door wildstroopers op eenen veldwachter. Op 108 meters der plaats waar de misdaad gepleegd is vond men Gilliot liggen, gekwetst aan het been door een schot van den jachtwachter. De me deplichtigheid van Gilliot scheen daardoor ten volle bewezen en hij werd aangehou den. Maar zijn toestand liet de overbren ginh niet toe naar de gevangenis van Dinant en de gevaarlijkheid der wonde vergde de afzetting van het gekwetst been, waartoe dadelijk werd overgegaan Men kon door het onderzoek de mede plichtigheid van Gilliot niet vaststellen de de jury van het Assisenhof der provincie Namen sprak hem dan ook vrij. De drij doktors die aan de afzetting beens van Gilliot gewerkt hadden,brach ten hunne rekening op het parket om getakseerd te worden om ze aan de reken kamer ter betaling aan te bieden. Maar er werd hun verklaard dat die rekening niet door het ministerie van Justicie moest betaald worden, maar door Gilliot zelf. De doktors cischten van dezen 500 fr., maar deze wegerde vlakaf de rekening te betalen. Na alle middelen aangewend te hebben om de rekening te doen betalen, brachten de doktors de zaak voor de rechtbank. Hier antwoordde Gilliot Ik ben het niet die u geroepen heb aan mijn bed. De pijnen die ik doorstond waren zoo hevig dat ik liever had willen sterven om er van verlost te zijn. Ik heb geweigerd mij hel been te laten afzetten. Het is zonder mijne toestemming en buiten mijne wete, dat de afzetting is gebeurd, daar men mij slaapdrank ingegeven had. Ik zal zonder moeilijkheid bewijzen dat ik de waarheid zeg en ik vraag om er het bewijs te mogen van leveren. De vraag van Gilliot is door de recht bank ingewilligd en binnen eenige dagen zal het enk west voor den vrederechter •an Dinant plaats hebben. Wie zal moeten betalen Ziedaar een zeer gewichtig punt. FRANKRIJK. Wijnopbrengst. Volgens den XIX' Siècle zal de wijnproductie van Frankrijk in 1893 bedragen 36 millioen hectoliters. Volgens de laatste inlichtingen zou Spanje in Frankrijk slechts invoeren 1/2 millioen hectoliters in plaats van millioen hectoliters, die het vöftr het tarief-Méline in 6 maanden tijds invoerde. ENGELAND. Gevolgen der werkstaking. De Daily News zegt dat, volgens bereke ningen te Leeds gemaakt, de onkosten ten laste der eontribuabelen om de schade, door de onlusten in Yorkshire verwekt, te betalen, zullen bedragen 130,000 p. st. (3,250,000 fr.) Het mijnwerkerssyndicaat van Yorks hire heeft meer dan zijn fonds, het zij 160,000 p. st. (4 millioen frank), aan de werkstakers uitgedeeld. Het bureel van liet syndicaat verklaar de echter dat men het nog 6 weken kon uithouden. Te Glasgow heeft het congres van spoorwegbedienden eene som van 1000 p. st. gestemd ten gunste der arme werk stakers. KERKELIJKE-STATEN Uit het Valicaan. Een staaltje an de uitmuntende gezondheid en het bewonderensweerdig geheugen van Z. H. Leo XIII Na eene wandeling in de tuinen gedaan en verscheidene gehooren verleend te hebben, ontving de Paus, terwijl hij in zijne vertrekken terugkeerde, eenen pries ter, bijna even beiaard als hij en her komstig uit het diocees Keulen. Z. H. wist zich dadelijk te herinneren, dat die geestelijke hem indertijd tot gids gediend had bij een bezoek aan Keulen, en wist zelfs nog te zeggen, welke merk- weerdigheden hij te dier gelegenheid had bezichtigd. De Duitsche geestelijke was zeer ver baasd, want de voorvallen, welke de Paus aanhaalde, zijn juist vijf-en-veertig jaar geleden. GROOTE PRIJSKAMP op den bij Alex. I)e Vos, Gravenhof, Brusselschestraat, naar drij bijzondere schoone prijzen te welen Een prachtige Luster, Een salon Spiegel Een Regulateur met slag, waarop vooruit 30 fr. Inleg 50 centiemen. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. Groote Prijskamp op den bij M. A. Kiekens, Hopmerkt, Zwarten Leeuw. Inleg 50 centiemen. VOORUIT Eenen schoonen Regulateur. Groole Prijskamp bij SI. A. Kiekens, IIopmerkt, Zwarten Leeuw. Inleg 30 centiemen. VOORUIT Eenen schoonen Regulateur. Buitengewone voordeelige occasie Door het aankoopen eener groote hoe veelheid marmer in alle soorten van eersten keus of klas, groote vermindering \a> prijs voor marineren schouwen, vensieriableiten en al wat de marmer en stenikapperij aangaat, bij Hip. I%le- ganck-Van «Ier Poorten, steen- en marmerliouwer, Keizer 1 ke plaats, Vlceschmarkt, Aalst. Ook te verkrijgen eerste kwaliteit van besten ciment «m plaasi r, ceramiek- en cimentstier.cn teger. zeer geringe prijzen. Komt te verschijnen.- De op voeding «Ier jonge Congo- leezen in België, oorsprong, stichting en vorderingen van dit werk door Pascalis Dubois, der instelling van de I Broeders der Christelijke Scholen. Een boekdeel in 8° van 192 bladzijden versierd met verscheidene platen. Het zelfde werk in 't Fransch. Te verkrijgen ten bureele van Den Denderbode. Ingenaaid fr. 0-90 Rijk gekartonneerd fr. 1-15 Rijk met gulden snee fr. 1-40 \an alle soorten te verkrijgen bij Leo De Nul, Niuiwbeekstraat te Aalst, (Nieuw- slraatpoort.) Gcmuligc prijzen. Geraffineerde solfer, Merk K R, gewaai borgd zuiver, zonder reuk en vrij van alle schadelijke stoffen. Uitsluitend gebruikt door de hopplan ters in Engeland en Beieren. Burgerlijke Stantl «lei- Stad Aalst. Mannelijk geslacht Vrouwelijk HUWELIJKEN. 15 11 depothouders voor den verkoop van tarwe gemengd mei kleine zaad sels voor de voeding van pluimgedierte en van hoornvee zich le bevragen bij F. DE KNOP, KOOLMIJ NEN KA AI, 50 en 78, BIIVSSEL. M. DE KNOP, zal, te zijnen koste, de noodige publiciteit geven. A. Tegen 1 November 1893. Een schoon Kenteniershuis, lo Aalst, Albert Liénartstraal, Nril. Thans bewoond doorJufvr. De Itlieck. En B. Tegen 1 Maart 1894. Een schoon Renteni: rshuis, te Aalst, Albert Liénartstraal, N' 13. Thans bewoond door den heer August Lefebvre. te bekomen bij De WoslelinckenBeurms, olieslagers te Appels, allerlei soorten van fruitboomen, alsook canadaplantsoe- nen, olmen, erabeis, en*., tegen zeer ge matigde prijzen. Een groot en gerieflijk buis, met ruime boven en beneden plaatsen, paardenstal, pomp en regenwater, enz., in de Vaart- straat, n° 9, laatst bewoond door M. Doctor Claus. Zich te bevragen, Statiestraat, N°22. Openbare verkooping TE AALST, in de Pontstraat. De Notaris DE GHEEST. tc Aalst, zal, m«-t gewin van palmslagen gelagen. In het openbaar verknopen Ken Huis en Grond, te Aalst, ten voorhoofde in de Pontstraat, gctcekcnd nummer tit, tegenwoordig dienende voor w inkel van mandemaker. gekadastreerd wijk A, nummer 1020a, met eene oppervlakte van één aar 40 centiaren, houdende van de eene zijde of zuid waarts aan het huis van den heer Jan Franck en van de andere zijde of noordwaarts aan een huis van den heer Mnyart, bewoond door den heer Ronsinans. Voorschreven Huis, bewoond door de verkoopster, jufvrouw- de woduve Van der Steen, heelt grooten winkel met twee vitrienen, grooten achterbouw en bakoven. ZITDAGEN Ten 5 ure namiddag, ter herberg genaamd Sin Lieren, bij den he. r Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de Kerk. VERKOOPING Garen- en iintoen WerkmanshuizenBouwgronden, Landen, Meersschen en Vijvers F. Nys, wever, met M.Rimbaut, passe mentmaakster. M, De Saedcleer, blad venter, met R. Schockaert, z. b. OVERLIJDENS. M. Verleysen, winkelierster, 58 j., Pontstraat. C. Van Loo, vr. Van Han- denhove, foorkraamsier, 34j.,ovetl te Laeken. L. Cajot, priester,48 j., Lange Ridderstraat. C. Props, vr. De Meyer, z. b., "7 j., Denderstraat. P. Uyitcr- sprot, m. Van Gameren, winkelier, 58 j., Binnenstraat. A. De Vleeschauwcr, naaister, 49 j.. Hoveniersstraat.— J. Van Geit, wedr Abbeloos, landbouwer, 37 j., Oude Aardeweg. M. Van de Mecrssche wed6 Eeman, z. b. 83 j. Molendriesch. J. Meganck. polisseur,15 j.Zoutstraat- poort. J. Longé, m. Wauters, landb. 56 j. Binnenstraat. A. Ruyssinck, passementmaakster, 24 j. Koolstraat. 1 kind onder de 7 jaren. 1. Een perceel Land met zeven Wonin gen ie Aalst-Scbaarbeke, in de Kleine Krockliagcn, groot 20 aren 27 centiaren, palende oost den lieer de Kerchovc de Denlerghem, zuid de kinderen De Saedc leer, west Pieier De Saedeleer en noord Bernard De Ghendt. 2 Een Huis en erve, te Smetlede, Molenhoek, groot 79 centiaren, aan bet gescheed met Oordegem, bewoond bij Victor Goossens. 3. Een Huis nevens voorgaande, groot 5 aren 73 centiaren, bewoond bij August Gnlmart. Zicb te bevragen ter Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats. onder agenten van Assurantie voor de Stad en den Lande van Aalst. Zeer goede voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele dezer. Schoon gerieflijk nieuw opgebouwd Huis, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Voor de conditiën zich te bevragen bij den heer Paul De Clippele-Dr Wolf, zeilde straat. Eerediploma Internationale Tentoonstelling, Ant werpen 1891. Gebroeders MAYER, Antwerpen Stoomslagerij MERXEM, Maga zijnen ANTWERPEN en AALST. Beste mest vooralle Moeshovenierdeijr. Doodt alle ongedierte op land en in hof, zooals slakken, rupsen- mieren, veemollen, enz. Men vrage het verslag over deze koeken, ontleden, door M Crispo, bestuurder van het Landbouw labora torium, te Antwerpen. Voor prijzen, conditiën en inlichtingen zich te be vragen hij M. Leopold d'Outreligne. 29, Statiestraat, Aalst, of bij Edm. Peetermans, Roodeslraat, II, tc Antwerpen. Handel in Amcrikaanschc Odessa lijnkoeken, Ara- cheid, katoen-en kokosnootkocken,rijzen-en maismcol Sdceaanitraat.Ammoniak sulfaat, kaiuiet, guano, enz. Aalst en Mieuwerkerken. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, met de tusschenkomst van Meester De Ro. Notaris te St Joosi-ïeu -Noode en Meester Moens, Notaris te Lede, open baarlijk verkoopen met winst van 1/2 instelpremie. 1. De schoone Garen-en Katoenspin nerij, genaamd - La Cotonnière Alostoi- se, en [een Renteniershuis, le Aalst, in liet midden der stad, groot 90 aren 25 centiaren, en van Landen en Vij vers de spinnerij'gedeeltelijk van water voorziende, te Aalst en Nieuwerkerkeit. groot 1 hectaar 73 aren 90 centiaren. Di nijverheidsgesticht ingericht vol gens de laaiste stelsels,begrijpt namelijk stoomtuigen van 510 paardenkracht, spinnerij van 10,000 brochen, fabriek van breikatoen van 360 brochen, twijnderij van 5000 brochen, katoenspinnerij van loiO brochen voor le verglanzcn, elek- triek licht van 490 lampen, artesische put, enz. Ingesteld fr. 140.000 2. Een schoon Renteniershuis,te Aalst, Keizerlijke plaats, groot bij meting 42 aren 29 centiaren,bewoond geweest door M. Prosper Vander Smissen. Ingesteld fr. 31,000 3. Eenen Bouwgrond van 31 aren 56 centiaren, te Aalst, in de nieuwe straat naar St-Job. Ongebruikt. Ingesteld fr. 9,000 4. Een perceel Land van 15 aren 66 centiaren, kunnende dienen voor Bouw grond. als voorgaande. Gebruikt bij de kinderen Muylaert. Ingesteld fr. 1,620 5. Meersch, groot 2 hectaren 93 aren 10 centiaren, te Aalst, met drij werk manshuizen en andere gebouwen, achter gemelde fabriek. Ingesteld fr. 17,100 6. Een perceel Land, to Aalst, Beek- veld, groot 10 aren 93 centiaren.Gebruikt door de bewoners der werkmanshuizen. Ingesteld Ir. 2,500 7. Een perceel Land als voorgaande, groot 20 aren 54 centiaren. Gebruikt door sieur Felix Tas. Ingesteld fr. 1,350 Instel 28 september, Verblijf 19 Octo ber 1893, telkens om 3 ure namiddag, ter esiaminet In de vier winden, te Aalst, Keizerlijke plaats. Openbnrc verkooping van zware Kanada-, Abeelen-, Olmen en andere TE OTTERGEM. Di- Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donder dat/ 20 October 1893, om t uur namiddag, in het openbaar verkoopen 1 Namens M. Désiré Bonn, te Erondcgem en andere Aan een perceel meersch, In ile Alniey3 koopen i schoone abeelenbooinen hebbende in omtrek 1 m. 50 cent. en 9 koopen zware kauadaboomen. Ineen perceel bosch nevens voorbaanden meersch: 25 koopen schoone kauadaboomen. waaronder ver scheidene van 2 m. omtrek, 1 koop lindeboom, I koop magere olm, 1 koop eikenboom. Aan een perceel land, nevens voorgaanden meersch en bosch: I koop eikeboom, 2 koopen schoone olmen- booiucn, 21 koopen zware kanadahoomen. Namens M. J.-lt. Standaerl, te Ottergem Aan ecu perceel land, in de Almey C koopen schoone olmenboomen, metende «n omtrek t ni. 20 cent. tot 1 ui. 50 cent. Namens M. Mmé Mossen, doktor te lioschvoorde; Aan eene partij boomgaard, aan de Laputsiraat, gebruikt door M. Jos Hacycns 4 koopen schoone kauadaboomen en olmenboom, hebbende eencu om trek van I meter 80 centimeters. Namens de Eerw. Zusters Van Wassenliove, te Winckel en Michelbcke Aan een perceel meersch, aan de Laputsiraat, ge bruikt door de kinderen Redant: 12 koopeu schoone kauadaboomen en aan een perceel land, aan de Lapul- straat, gchiuikt door de kinderen Redant en mijnheer üooiien Baeycns. 4 koopen zware en gavige kauada boomen. .Men zal vergaderen in de Almey, aan den meersch vau mijnheer iloon, (achter de hofstede van mijnheer Petrus De Wael), alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borg te stellen. Openbare Verkooping van goede EN MEEBSCII te Meire, Erpe en Aygem. De Notaris KEM IN te Erpe, zal namens wieu hel behoort, met gewiu van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Meire. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Meircboscli, genaamd liet Uoorekcu, bekend bij kada ster wijk A, nummer 111, groot 13 aren 20 centiaren, palende ten ouste liet gescheed niet Erpe of het Baantje, ton zuide mijnheer Maurits Van Sande, ten weste mijnheer Auiand Sterck el) ten noorde jufvrouw Coleta De Nys en mijnheer licllarmii-n Dc Vuvst. Gebruikt zonder termijn door mijnheer Albien Van Vaercnbcrgh, te Meire. Tweede koop. Een perceel Land, op den Meire put, bekend bjj kadaster wijk U. nummer 860bis, groot 12 aren 30 centiaren, palende oost de kauterbaan, zuid mijnheer karet Provoost als gebruiker, west mijnheer Victor De Vos en iioord mijnheer Hosselacr. Gebruikt zonder termijn door mijnheer Victor De Vos, te Meire. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op hel Kerkveld, bekend bij kadaster wijk II, nummer 401 nis, groot 9 aren 2u centiaren, palende oost de erven De Hyck, zuid mijnheer De Truyer, west de Kauterbaan en noord den volgenden koop. Gebruikt zonder termijn door mijnheer Albien Van Vuerenbergh voornoemd. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op liet Kerkveld, bekcud bij kadaster wjjk li. nummer 461, niet ecue groote van 9 aren 30 centiaren, palende ten ouste de erven De Hyck, ten zuide voorgaande goed, ten weste de Kauterbaan en tcu noorde de erven vau Frans Coppeus Gebruikt zonder termijn door mijnheer Albien Van Vacrenbergh voornoemd. Vijlde koop. Een perceel Land, gelegen op den Bavokauler, bekend bij liet pian kadastraal onder i nummer U94 der wijk A, met eene grootte van 9 aren i 10 centiaren, palende ten ooste de erven llaiimonl, ten zuide de erven Van den Dorpe, ten weste de erven i De Truyer en ten noorde liet liaanlje. 1 Gebruikt zonder termijn door mijnheer Edward i Bevcniage, te Meire. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Meireboscli, bekend bij kadaster wijk D, nummer 101 Ia, groot aldaar 28 aren 10 centiaren, palende ten ooste den beer Dominique Van den Eeckbaut, ten zuide bel Baantje en de Aunenaarschc kassei, ten weste de erven De Coster en ten noorde Edwardus Scbouppe. Gebruikt zonder termijn door mijnheer Albien Van Vacrenbergh voornoemd. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen in den Schoonegcui. Lekend bij kadaster wijk C, nummer 887, groot aldaar 18 aren, palende oost mijnheer Meuleman, zuid dc erven Lievcns, west Livinus Schockaert en noord de Kauterbaan. Openbare verkooping van Aalst Mijlbeek, Moorselschensteeuweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in liet openbaar verkoopen Kenen allerbesten Meersch, groot volgens titel 41 aren 51 centiaren, en bij meting 41 aren 45 centiaren gelegen te Aalst-Mijlheek, in d'Hockmeerschen, geka dastreerd wijk F, nummers 882 en 883, met eene grootte van 40 aren 40 centiaren, palende ten ooste de kassei genaamd de Mijlbeck- of Langcstraal. ten zuide aan de erven De yuick, ten weste aan den heer Burnv-De Cocn en ten noorde aan de kassei van Moorsel. Gebruikt zonder termijn door dc kinderen Joseph Van der Biest. Gemeten en verdeeld in 2t loten Bouwgrond, vol gens grondplan en tafereel zich bevindende op den plakbrief. l»ei*<le ZiKlnfï Woensdag 11 October 1803. Ten 4 ure namiddag ter Estaminet Het Gilden auEs, bij den lieer Louis Van lirempt, te Aalst, Van dc Molenstraat poort. OPENBARE VERKOOPING te Aalst, St-Jorisstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een Huis, te Aalst, in de Sint Jorisslraat. geteekend nummer 10, zijnde de herberg genaamd De Vergul den Pauw, gekadastreerd wijk A, nummer 1061, houdende van dccenc zijde of oostwaarts aan een huis van jufvrouw de weduwe De Witte en van dc andere zijde of westwaarts aan een huis van den lieer De Raeve, voortijds Van Waeycubcrgh. Derde /-itdiif; Maandag 9 October 1893. Teil 6 ure van den avond in voorschreven te ver koopen huis, bewoond door de eigenaar de lieer Sevcrien De Wolf. De Notaris Eeman, .e Erpe, zal open- baarlijk verkoopen Bouwgronden, tc Aalst- Schaarbeek, Ledewcg, groot 29 aron7 centiaren 69 milliaren. Verdeeld in 23 koopen men zie de plakbrieven. Zitdagen Instel 9, Verblijf 23 octcbcr 1893, telkens eenen maandag, om 2 ure namiddag, bij dame wed. Sergeant-Van de Velde, Aalst, Statie. Gemeente Aygem. Achtste koop. Een pere el Land, gelegen op den Wilgendries, bekend hij kadaster wijk A, nummer 1479, groot 8 aren 7U centiaren, palende ten ooste verscheidene, ten zuide deerven .Stockman, ten weste mijnheer Hoffelinck en ten noorde de erven Leloug. Gebruikt zonder termijn door mijnheer Albert Per- daens, te Meire. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Wilgendries, bekend bij kadaster wijk A,nummer 1557. groot aldaar 6 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Beek. ten zuide en ten weste mijnheer Do Wilde, en ten noorde Jan-Üaptiste Coppeus. Boomprijs fr. 60-00 Gebruikt door mijnheer Joannes Wjjnant, te Meire. Zitdagen Instel, Dijnsdag 24 October Verblijf, id. 7 November,WM- Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door den heer Xavicr Van Cauler, te Meire, Dorp. Openbare verkooping vau le AALST, aan de Beiziijersstatie. De Notarissen DE PAUW en BRECK POT, beide te Aalst, zullen met tusschen komst van Meester DE RO, Notaris te St-Joost-len-Noode, met gewin van palm slagen openbaarlijk verkoopen Eenen Eigendom te Aalst, aan het Statieplein, gekadastreerd s ctie C, ex nummer 993i, groot bij meting 55 aren 12 centiaren. Verdeeld in 18 loten volgens plan aangeduid op den plakbrief Eenige Zitdag Dijnsdag 31 October 1893. Om 3 ure namiddag, Ier Estaminet La Maison de Commerce, bij M. Joseph Van der Vorst te Aalst, Groote Markt, Openbare verkooping Bouwgronden en Zaailanden onder DENDEliHAUTEM De Notaris Van Oudenliove, ver blijvende te Deuderhautem. zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, opcubaarlijk verkoopen, de volgende onroerende Goe deren, te welen Gemeente Denderhaulem, Eerste lol. Ken groot en schoon Woonhuis met stal. bakoven, boomgaard en tuin. hebbende beneden, groote keuken en verscheidene kamers, voorzien van regen-en pompwater, hebbende ecue oppervlakte van 8 aren 5 centiaren, gestaan en gelegen nabij de Dorp- plaats,gekend ten kadaster sektie B.decl vau nummers 892e eu893a, palende oost aan het tweede loten de Dorpstraat, zuid helderde lol, west Rosalie Sonck al» gebruikster, noord den lieer Jan-Baptist De Winter. Tweede lot. Hen schoon Huis, alsvorcn, met stal gemak, hebbende twee ruime kamers, ook voorzien n regen- en pompwater, groot I aar 85 centiaren, palende oost den Vondelcuwcg, zuid en west voor gaande lot, noord deu lieer Jan-Baptist De Winter. Deze twee tuten zijn reeds afgepaald de accumu latie zal toegestaan worden Onmiddelijke in genoltreding. Deze Eigendom is door zijne voordeelige ligging allerbest geschikt voor allen baudel. Derde lol.— Een Huisje, gestaan en gelegen nevens ..orgaaude, groot I aar s3 centiaren, gekadastreerd sektie B, nummer 895c, palende oost de Dorpstraat, zuid den lieer Cumiel De Winter, west de erven Syl vester Praet, noord het eerste lot. Bewoond door Alfons Meganck. In gebruiktreding met Kerstmis aanstaande Vierde lol.— Een perceel Bouwgrond, gelegen tegen voorgaande, groot 11 aren 30 centiaren, sektie B, nummer 891, palende oost deu Youdclenweg, zuid den heer Jan-Baptist De Winter, west en noord Rosalie Sonck, als gebruikster. Dit perceel zal in twee gelijke deden opgeroepen worden ieder van 5 areit 65 centiaren, iioonlbelft en zuidhelft ouder voorbehoud vau samenvoeging. Vijfde lol. Een Huisje op en met i areu 51 centi- ill grond met boomgaard, gelegen alsvoren, geka dastreerd sektie B, deel van 1170, palende oost het volgende lot. zuid het Armbureel, west Victor De Clercq, noord de Dorpstraat of steenweg naar Aalst. Optc leggen boomprijs fr. 100. Bewoond door August Gouberl. Zesde lol.— Ken perceel Boomgaard of Bouwgrond, gelegen alsvorcn, groot 2 aren 30 centiaren, palende oost August De Wacgencer, zuid het Armbureel, west voorgaande lot, noord de Dorpstraat. Op te leggen boomprijs fr. 150. Onmiddelijk in gebruiklreding. Zevende lol. Een perceel Land, gelegen op den Konijnenbarm, nabij hel Dorp, groot 15 aren 82 centi aren. palende oost den lieer Doktoor Van Oudenliove, zuid den voetweg aan het Armbureel, west Jozef Goossens en andere, noord den steenweg naar Aalst, gekadastreerd sektie B. deel van nummer 1175. Achtste lot.Een perceel Lochting, gelegen op het Gouden Lccuwveldeken. sektie B, nummer iöl, groot 3 aren 09 centiaren, palende oost en zuid de weduwe Cuppens, west Felix Canan als gebruiker, noord Frans Eeman. In gebruik bij Frans Vlasschaerltot Kerstdag aan staande. Negende lot. Een perceel Land, fn den Canaeri, sektie 11, nummer Ö83h, groot 3 aren 5)0 centiaren, 'palende oost Jozef Goossens,zuid Domien Uyttersprot, west de straat en noord Jan-Baptist Verbeircn. In gehruik bij Jan-Baptist Van Vacrenbergh, tot Kerstdag aanstaande. Zildagou Instel Maandag 23 October 1893, om 2 ure namiddag,ter herberg van sieur Ffeaxs Excels, te Dcoderhautem. Verblijf Maandag 30 October 1893, om 2 ure namiddag, ter herberg van sieur Fha.ns Va» Schelverc.eu-De Dier, te Denderhaulem. Voor verdere inlichtingen begevc ïuen zich Ier studie van den Notaris VAN' OUDENHOVE, voornoemd.

De Denderbode | 1893 | | pagina 3