TWEE HUIZEN ËXGËLSCIIEN BILJARD HOFSTEDE M E E R S C H HOFSTEDE VERKOOPING HOOI, STROOI LAN DBOUWERSALIM Linière Alostoise Groote Vogel schieting Kokersse. Eene jonge dochter Joseph LOCUS Goed ajuinzaad Sparren Hopstaken ZEETsr iïTJIS Schoon HUIS MEST perceelen Land perceelen Land, OOSTENRIJK. Vrouwelijke Oedipus. Een Hon- gaarsch blad verhaalt de geschiedenis van oenen vader, die, zonder het te weten, zijne eigene dochter tot vrouw genomen had. De man, Felix Steiner geheeten, was twintig jaren geleden van zijne vrouw gescheiden en had zijn eenig kind, een meisje, aan eenige bloedverwanten toe vertrouwd, die het kind als hunne eigene dochter opvoedden. De vader verhuisde naar Amerika en men hoorde van hem niets meer. Toen het meisje ouder werd, behandelden hare vermeende ouders haar heel slecht, zij verliet hen en ging op zestienjarigen leeftijd met eene familie naar New-York, waar zij spoedig eene goede betrekking kreeg in een Hongaarsch gezin. Als dienstbode kwam zij dikwijls in- koopen doen in eenen winkel naast de woning van haren meester. Zij maakte als landgenoote een praatje met den eige naar Steiner, die in het dienstmeisje der buren zijne dochter niet herkende, even min als deze op het vermoeden kwam,dat zij in nauwe betrekking tot den man, wiens naam zij ooit gehoord had. (Haar eigen naam had zij, zooals in Hongarië veel gebeurt, veranderd.) Eindelijk trouwde zij met den winkelier en langen tijd leefden zij zeer gelukkig met hun eenig kind, totdat het verlangen naar het vaderland hen naar Europa terugdreef. De dochter ging hare vermeende ouders bezoeken,de vader wilde het verblijf zijner dochter nasporen. Toen kwam het aan het licht dat zijne tegenwoordige vrouw niemand anders was dan de dochter, die hij zocht. AMERIKA. Betrekkingen met China. Naar uit i New-Yosk gemeld wordt, is de algemeene aandacht gevestigd op een voorstel het welk de commissie voor buitenlandsche zaken uit den Senaat der Unie bezig is te onderzoeken, en dat ten doel heeft een nieuw tractaat met China te sluiten, waarbij de uitsluiting van Chineesche landverhuizers opgeheven zou worden, ja, zelfs de immigratie uit China bevor derd. De senateurs voor de Pacific Staten be strijden het plan om de Chineezen weer toe te laten, maar de voorstanders trach ten de oppositie te overwinnen door de voordeelen eener verzoening met China aan te toonen. De Chineesche regeering, welke het voornemen heeft het kopergeld te vervangen door zilvergeld,zou het voor de aanmunting benoodigde zilver willen koopen in Noord-Amerika in plaats van in Mexiko. Een Amerikaansche match. Een match, zooals er zeker nog nooit een bedacht werd, zal binnen kort in de Ver- eenigde-Staten plaats hebben. M. Davis, een groote pachter van Oma ha, heeft gewed te voet naar San Fran cisco te gaan, vergezeld van twaalf kie kens, die hij afgericht en reeds buitenge wone bewijzen van vlugheid en weer standsvermogen bij de proefnemingen hebben aan den dag gelegd. De te doorloopen afstand is 1000 kilom. Groote weddenschappen zijn reeds aange gaan. Stedelijk Bestuur van Aalst. Kleeding der Politieagenten. in 1H94. De belanghebbenden bekomen bericht dat op Maandag 9 April aanstaande, om 11 ure voormiddag, ten Stadhuize, het Gemeentebestuur zal overgaan tot de openbare aanbesteding voor de levering van het stof noodig tot de kleeding der politieagenten in 1894, te weten 38 meters blauw laken (marengo) 27 n (satin chine) 18 zwarte fransche satijn (satin francais) 60 grijze voedering (croisé) 20 gekruiste zwarte (croisé) 59 coutil. 55 blauw laken voor kapotten (agenten) 65 geruite flanel (baai) 30 blauw laken (grof) voor kapotten (nachtwakers) 35 grijze katoen. De stalen zullen daags vóór de aanbe steding aan het Gemeentebestuur moeten toegezonden worden. Gedaan te Aalst, den 19 Maart 1894. De Burgemeester en Schepenen, VAN WAMBEKE. De Sekretaris, Edm. SCHEERLINCKX. Société nnonyme a ALOST. MM. les actionnaires sont priés d'assis- ter A l'assemblée générale ordinaire qui aura lieu au local de la société, le mardi 10 Avril prochain, a 10 heures du matin. ORDRE DU JOUR 1° Rapport du gérantet des commissaires. 2° Presentation et approbation du bilan. 3° Elections de deux administrateurs sor- tants et rééligibles. Pourêtre admis a l'assemblée MM. les actionnaires devront se conformer a Particle 10 des statute. Café de VUnivers, bij M. J. Pannemans- Marcel, Esplanadeplein, Aalst. Groote Prijskamp op den Maandag 2 April 1894. Om 8 ure 's avondsSluiting van dm Prijskamp. TOMBOLA. Om 10 ure zullen er prachtige prijzen afgelot worden, tusschen alle de aanwe zige ingeschrevene spelers. Nochtans zullen alle de liefhebbers, welke aan den prijskamp hebben deelgenomen, recht hebben deel te nemen aan het loten der prijzen, mits zich op gemelden dag per soonlijk ten lokale te doen inschrij ven, van 4 ure namiddag tot 10 ure 's avonds stipt. De Tombola is gratis. Prachtig muziek zal het feest opluis teren. WAFELSLAG. Prijs der wafels fr. 0,15 De Voorzitter, De Schrijver, Ch. Van dm Driessche. Alb. Van Duerm. STAD AALST. Maatschappij LEVE DE BOL, gevestigd bij 11. DE DEYN, ter herberg De Gaaibol, Genlschensteonweg. met de Bol op Maandag 2 April 1894, (St-Appolonia-kermis.) Iedere mededinger zal niet meer dan 4 pelotons mogen schieten. De inleg is bepaald op 55 centiemen per twee bollen, bolrapersgeld mede- begrepen. De inschrijving zal plaats hebben van 4 tot 5 ure, om stipt ten 5 1/2 ure te beginnen. Namens het Bestuur De Geheimschrijver, De Voorzitter, J. Van GinderdeurenL. Eemans. Rosalie Groeiers, oudmeid van madame De Craecker- Dommer, heeft de eer het geacht publiek aan te kondigen dat zij zich komt te plaatsen als kokersse. Woning Gentschestraat, n° 21, Aalst, bij juffer Schepens, sprekende Vlaamsch en Fransch, vraagt eenen dienst als kindermeid. Adres le vragen ten Bureele van Den Denderbode. Lange Zoutstraat, 21, AALST, heeft dc eer zich bijzonderlijk aan le hevelen voor zijne coifleursartikels, fijne parfumerien. toiletzecpen, suulichtzecp tegen fr. 0.75 de doos, kammer. in alle soorlen, quincaillerie, valsche juweelen, rouwartikels, allerhande handschoenen, corsets, wandelstokken, cols, krawatten, amerikaansche cols, foulards, fichus, schoolgerief, korven, bretellen, banden paraplus, artikels voor rookers, tabak en sigaren, geldbeugels, sigaarkokers, scharen, pcnnicssen, zwedcnschc stek jes, enz Herophons tegen fr. 43 't stuk. Depot vau pijlen van het huis Gysselinck, te Mellc, tegen fr. 6 bet dozijn. H&irverfsels te beginnen 5 fr. 1,23 en de dubbele flesch a fr. 2,23 Melrose k fr. 2,50 Madame Aliens a Ir. 5.30. Salon de Coiffure, bijzondere CoifTurcn van Dames en voor huwelijken. Door zijne gcmaligde prijzen en de frischhrid zijner koopwaren hoopt hij dc goede gunst van 't geacht publiek te- te bekomen tegen civielen prijs, bij Joseph PYCK, Vaart, Aalst. Openbare Verkooping van Meubelen, te Aalst, ten huize var. Joannes Keymolen, Moorselschebaan, n° 87, op Maandag 2 April 1894, om 2 ure namiddag, door 't ambt van Deur waarder Alfred MAHIEU, te Aalst. Gereed geld en 10 voor kosten. VENDITIE van 8000 te Ercmbodegem aan de Dendei brug en aan de Statie. Op Maandag 2 April 1894, om 2 ure namiddag, door't ambt van den Notaris De Vuyst, te Borsbeke. Openbiire Verkooping De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen EEN HUIS te Aalst, in de Hovenierstraat, groot 1 aar 10 centiaren. Bewoond door den heer Charles Cooreman, medeverkooper. Slechts ingesteld fr. 4150,00 Instel, Donderdag 22 Maart.fiQ. Verblijf, id 5 April 18y4 I Om 4 ure namiddag In het Schippers huis, bij M. Leveau, te Aalst, Vaart- i kaai. OPENBARE VERKOOPING XE HOESTADE. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal, met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Ho/stade Een Huis en Grond, zijnde dc herberg In de Wa rande, gestaan en gelegen te Hofstade, wijk Blekte, aan den steenweg van Aalst naar Dendermonde, geka dastreerd wijk C, nnmmers 418a en 419a, niet eene grootte van 3 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den Arme van Hofstaite, ten zuide aan de erven van Vincenlius De Wilde, ten wesle aan de weduwe van Petrus Van Keer en ten noorde aan den steenweg. ZITDAGEN Instel, Maandag 19) Verblijf, Vrijdag 30) Waa,t 1ÖJ4" Openbars Verkooping van een te NIELWERKERKEN aan de Dorpplaats. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin va: palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk Woonhuis, met bijzondere ingangdeur, koetspoort, achtergebouwen, koer, boom gaard en lochting, gestaan eQ gelegen te Nieuw erker- ken, ten voorhoofde aan de Dorpplaats, groot 19 aren 66 centiaren, gekadasireerd wijk B, nummers 22a, 21a en 20a, met eene grootte van 20 aren, palende ten ooste aan een huis van den heer Valery Batten, bewoond door Eduard Huylebroeck, ten zuide aan den weg, daarover aan den'lochting der kinderen Dominicus Gusseme, ten weste aan het huis Camille Meganck en ten noorde aan de kassei of üorpplaats. Laatst bewoond geweest door jufvrouw Isabella Rolders. Onmiddelijk in gebruiktreding. ZITDAGEN Instel, Donderdag 5 Verblijf, id 12Apnl ,ÖJ4' Ten 3 ure namiddag ter herberg De Katholieke Kring, bij den beer Franciscus De Brouwer, le Nieuw erkerken, Dorp Openbare "Verkooping van eene behuisde 31T ZLLZ'-LITZBIT te Meldert en Baardegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, ten overstaan van den heer Vrede rechter en met winst van palmslag in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene Hofstede met woonhuis, koeistal, schuur, remisiën en andere afhankelijkheden, gestaan en gele gen le Meldert, ten gehuchte Klaarhaag, gekadastreerd wijk A, nummers 107,108, 106 en 105, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren en volgens meting 20 aren 71 centiaren, palende met halfweg aan Maria-Joanna De Gols, ten zuide aan de Klaarhaagstraat, ten weste aan Judocus Van Nieuwenborgh en ten noorde aan de erven Herelle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Meldert, Klaarhaag, op d'Helst, gekadastreerd wijk A, nummer 119a, met eene grootte van 21 aren 20 centiaren, en volgens meting 21 aren 71 centiaren, pa lende ten ooste aan Franciscus Van Nieu wenborgh, ten zuide aan Joannes Moens, ten weste aan de weduwe De Gols en ten noorde aan Ludovicus Permentier. Derde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, te Meldert, Klaarhaag, op het Luchteveld, gekadastreerd wijk A, nummers 288 en 287, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, en volgens me ting 14 aren 4 centiaren, palende ten ooste aan Petrus De Gols, ten zuide aan de weduwe Beeckman, ten weste aan de veldbaan en ten noorde ook aan de wede Beeckman. Vierde koop Een perceel Land en deel Bosch, gelegen te Baerdegem, op het Linneveld, gekadastreerd wijk A, num mers 393 en 394, met eene grootte van 35 aren 70 centiaren, en volgens meting 38 aren 31 centiaren, palende ten ooste aan Josephus Van der Straeten, ten zuide aan de weduwe Van Langenhove en ande ren, ten weste aan Ludovicus Permentier, ten noorde aan Xaverius Van Mol en Franciscus Vermoesen. Voorschrevene Goederen zijn gebruikt door het sterfhuis van Benedictus Dooms. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen te Baerdegem, op het Vossenhol, gekadastreerd, wijk D, nummer 92, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan Maria-Catharina Plas, ten zuide aan de erven De Scbaep- dryver, ten weste aan den heer Boone, ten noorde aan de erven Mulckens en den heer Van Langenhove. Gebruikt door Ludovicus Du Bois. ZITDAGEN Instel, Zaterdaq 7 lon. Verblij/, id. gi)Aprüim Ten 2 ure namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eenen XE IIERDER8EM. De Notaris DE GHEEST te Aalst,zal, met winst van palmslag en gelagen, in he openbaar verkoopen Een goed perceel Meersch, groot 45 aren 10 centi aren, gelegen te Hcrderscm, aan de Biesstraat, geka dastreerd wijk B, nummer 383, met eene grootte van 44 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Antonius Van den Steen, ten weste aan den Arme van Herdersem en ten noorde over dc Beek aan den heer Liénart. Gebruikt door het klooster van Herdersem. ZITDAGEN Instel, Donderdag 15 ftQi Verblijf, id 20Maar' ,894" Ten 5 ure namiddag, ter herberg van jufvrouw- weduwe Seraphirn Muylaert, te Herdersem, auu da lort. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING VAN T3 JL± Ia ST. Dc Notaris De Gheest, te Aalst, tot dies in rechte benoemd, zal, ter tus- schenkomst van den Notaris De Pauw ook te Aalst, ten overstaan van den heer Vrederechter, in 't openbaar, met gewin vae palmslag verkoopen Stad Aalst. Eerste koop, Een schoon en groot Winkelhuis, met achtergebouwen, koer en hof, allerbest gestaan ten voorhoofde aan de Groote Markt, uitmakende den hoek van de Lange Zoutstraat, gekadas treerd wijk A, 1029 en 1030, met eene grootte van 3 aren 20 centiaren, hou dende van de eene zijde naast de Zout straat aan bet volgende huis en van de andere zijde naast de Markt aan het woonhuis van den heer Jan Scheerlinckx. Bewoond door den heer Emile Meert, aan 1200 franks 'sjaars. Tweede koop. Een Winkelhuis, ten voorhoofde in de Lange Zoutstraat, geka dastreerd wijk A, nummer 1031, met eene grootte van 60 centiaren, houdende van de eene zijde aan het woonhuis van den heer Benoit Schouppe en van de an dere zijde aan het huis onder voorgaan- den koop. Bewoond door de kinderen Firn Ert- velde, aan 600 franks 's jaars. ZITDAGEN Instel Zaturda,- 31 Maart ,RqA Verblijf id. 14 April löy* Ten 2 ure namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize, te Aalst. Bjj rouwkoop. Openbare verkooping van eene welgelegene TE BAEVEGESl. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal open baarlijk te koop aanbieden EENIGE KOOP Eene Hofstede met afhankelijkheden, boomgaard en tuin, gestaan en gelegen te Bacvegem. wijk Hoog- Baevegem, aan den steenweg op Oosterzeele. bekend bij kadaster wijk A, nummers 1(>6a en 166b, met eene grootte van 16 aren, palende ten voorhoofde aan de straat, van den eenen kant aan Karei Slecuwaert, van den anderen kant aan Frederik Lenaert en langs ach ter aan den heer Victor Van den Mcerschaut. Gebruikt tot 1 blei door de kinderen Bogaert. Eenige Zitdag Definitief verblij/ Maandag 9 April 1894. Om 3 ure namiddag ter herberg van den heer De Pelecyn-Bogaert, bakker en herbergier, te Baevcgem, Dorp Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE te Smetlede, wijk Molenhoek, Dc Zaakwaarnemer MATTHYS le Oordegem, zal onder behoorlijk ambt, op Woensdag 4 'pril 1894, ten 1 ure namiddag, ten aanzoeke van vrouw weduwe Joseph Venneman, te Smetlede, wijk Molenhoek, opcnbaarlijk verkoopen 1 Bekalfde koei, 1 dito vaars, I rund, 2 varkens, koeigareel, wanmolen, loofmolen, snijpaard, egge, kruiwagens, beirkuipen, spaden, rieken, mesthaken, zeisen, pikken, vlegels, reeken, houweelen. tafels, stoelen, hakers, emmers, kern en kuip, waschkuipcn, aarden steen- en gleiswcrk, gerookt varkensvleesch, mest, hooi, eene groote hoeveelheid strooi, verschei dene koopen betraven, aardappels, tarwe, mastelum, rogge en veel andere voorwerpen te lang om aan te halen. Al de koopers moeten voorzien wezen van goede gekende solvabele borg en geene inkoopen in gevallene •erkoopingen aan genoemden MATTHYS verschuldigd Jaarlijksche vendltie van Aardappels, Betraven, enz., XE MOOR8EL. De Notaris EEMAN te Erpe. zal, op Donderdag 3 April 1894, om I ure namiddag, op dc nagemelde plaatsen, openbaarlijk verkoopen 1. Aan de Schroverstraat, namens jufvrouw w eduwe Verdickt, te Wieze 5 koopen strooi, 10 koopen hooi, 3 koopen aardappels, 20 koopen bctraven, 10 koopen rapen en eene onlangs nieuwe bierpomp. 2. Op het Kruisabeel, namens mijnheer Frans Schêerlinck, Jan Gheyssens en Isidoor Wauters 10 koopen beiraveu. 3 koopen brandhout, 3 koopen inge legd loot en eene schoone Kalfvaars. 3. Op het Hoekskcn, namens jufvrouw weduwe Van Herreweghe en Frans Van Leysebeth, 10 koopen betraven en 10 koopen strooi. 4 Op het Houten Kruis, namens mijnheeren Frede rik Van Herrewegen,Petrus Dc Smet en Karei Lowies 3 koopen hooi, 40 koopen strooi, 12 koopen betraven, 2 nieuwe kruiwagens, ladders en 13 aren loof te velde op den Monikkcnbosch. 3. Op den tinnenhoek, namens mijnheer Louis De Meersman, 1b koopen hooien 10 koopen betraven. 6. En aan dc Brcedestraat, namens mijnheeren Jan De Block en Philemon Moens, 10 koopen hooi en 13 koopen strooi. Dc verkooping zal aanvang nemen aan de Schrover straat en verders het aangeduide orde volgen. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borg te stellen. Bij uitscheiding vau bedrijf. Openbare Verkooping van 1 Paard, 2 Melkkoeien, 2 Mullens 3 Varkens, Aardappels, Klavers, enz., to ME8PELAERE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal door bevoegd ambt op Dijnsdag 17 April 1894, om 1 ure stipt nanoen, te Mespelaere, ten hove van jufvrouw De Meyer, open- baarlijk verkoopen Landbouwersalem en Paardengerieven, zooals j schooncn wagen (breed geloop), 2 stortkarren met leeren en karrereepen, aalberrie en stuk, aalpomp en kuipen, 2 sleden en sleep, 2 ploegen, 3 eggen,2 draag- berriên, raapmolen, wanmolen en handwan, dursch- vlegels, schuur- en andere reeken. goede keern- en melkkuip, melktobbens en teelen, koperen marmitten, drankemmers, snijpaard, broodmouillie, meel- en haverkisten, gaffels, mesthaken. rieken, zeisen en pikken, spaden, groote en kleine braken, verscheidene paardharnassuren, zwingen en aanschijnen, vedde- boom, keiven, martelen en meerandere voorwerpen. 5000 kilos aardappels, 300 busaels hooi, eene hoeveelheid beeten. strooi, mest en brandhout. Eene groote hoeveelheid zware olmen, wilgen, esscheti en eiken planken, dienstig voor kruiwagen- cn karretremen en andere gerieven. Ongeveer 23 aren tc velde staande klavers. Een goed en schoon Ruinpaard, oud 11 jaar, dien stig voor camion en voituur, (croisé met Engelseb ras). 2 Bekalfde jonge Melkkoeien. 2 Muttens, oud elf maanden, 1 vet Varken en 2 Drijvers. De beesten zullen om 3 ure namiddag verkocht worden. Op gewone voorwaarden en tyd van betaling voor de koopen boven de 10 franks mits borgstelling. Jaarlijksche Venditie van goed geteerd Hooi, Strooi, Betraven Boonstaken en Pannelatten te ERPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Dijnsdag 3 April 1894, (O.-L. Vrouw Boodschap), om I ure nanoen, op de volgende plaatsen, openbaarlijk ver koopen, te weten 1. Op de Kat.Namens mijnheeren Jan Meulenan, Jan-Baptiste Bogaert en Alois De Swaef 30 koopen goed hooi, 4 koopen strooi, 6 koopen betraven en 2 koopen ingelegd loof. 2. Op het Dorp. Namens mijnheeren Prosper De Vidts, Karei de Wolf, Jan-Baptiste Schamp en Leander Van Sande 50 koopen goed geteerd mest, 20 koopen betraven, eene hoeveelheid boonstaken en eene sloof. 3. Aan de Statie. Namens mijnheeren Edmond Walraedt, Cumiel Rottiers, Dominique Van den Eeck- haut en Pieter D'haenseene hoeveelheid mest, hooi, strooi en pannelatten. 4. Op hetSevecoot. Namens mijnbeer Joannes De Coninck 5 koopen hooi. 5. Op de Bosschestraat. Namens mijnheer Ber nard D'Hondt7 koopen strooi. 6. Op den Kleinen Steenweg. Namens mijnheer Augusle Van Gyseghem 10 koopen strooi. 7. En aan de Vijf Huizen. Namens mijnheer Louis Coppens en kinderen Van Droogenbroeck 50 koopen goed geteerd mest. De verkooping zal op bovengemelde uur aanvang nemen op de Kat en verders het aangeduide orde volgen. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede cn gekende borg te stellen. Openbare "Verkooping van twee goede XE MOORSE L. De Notaris EEMAN te Erpe, daartoe in rechte benoemd, zal ten overstaan van mijnheer den Vrederechter des Kan tons Aalst, met gewin van palmslag, in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene partij Land, ge legen te Moorsel, op Tichelhoven, aan de Hollestraat, bekend bij kadaster wijk D, nummer 71a, met eene grootte van 13 aren, palende oost de Hollestraat, zuid den heer De Schryver, west de Rijbaan en daarover de erven Jan Van den Bossche en noord de erven Vermoesen Gebruikt zonder termijn door M. P. J. De Decker, te Moorsel. Twee Ie hoop. Eene partij Land, geleden te Moorsel, aan de Tinnenhoek- straat genaamd den Lindeboek, groot 5 aren, deel ten noorde van de partij land bekend bij kadaster wijk A,nummers 86 en 87, palende ten ooste de straat, ten zuide de erven De Decker, ten weste den Notaris Eeman en ten noorde den heer Henri Moens. Gebruikt zonder termijn door M. P.-J. De Decker, voornoemd. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 7 ,Rq. Verblijf, 14 Apnl 18y*' Telkens, om 2 ure namiddag, ter Zit tingszaal van het Vredegerecht, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van twee goede TE MOORSEL. De Notaris Eeman te Erpe, daartoe in reehte benoemd, zal in het openbaar verkoopen EERSTE KOOP. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, op het Arendsveld, bekend bij kadaster wijk A, deel van nummers 25ms en 26, groot 18 aren 60 centiaren, palende ten ooste de erven De Meyer, ten zuide den heer Jan Cassiman, ten weste den heer De Decker en ten noorde den beer Van den Bossche. Gebruikt zonder termijn door M. P.-J. De Decker, te Moorsel. TWEEDE KOOP.Een perceel Land, gelegen te Moorsel. aan de Tinnenhoek- straat, genaamd den Lindeboek, groot 11 aren 41 centiaren deel ten zuide van de partij bekend bij kadaster wijk A, nummers 86 en 87, palende oost de straat, zuid en west den beer Gustaaf De Meyer en noord de kindereren De Meersman. Gebruikt zonder termijn door M. P.-J. De Decker, voornoemd. ZITDAGEN: Instel, Zaterdag 7 .Rq. Verblijf, Zaterdag 14 Apni 18a*- Telkens om 2 ure namiddag, te Aalst» ter Zittingszaal van het Vredegerecht.

De Denderbode | 1894 | | pagina 3