Joseph LOCUS TE HUREN. TE KOOP Bericht. TE HUREN TE KOOP. ZAVEL. TE HEBEIS TE HUREN WOONHUIZEN ZAAILANDEN perceel LAND, ZAAILANDEN PRACHTIG IÖBILI1R OUDHEDEN EIGENDOM HOOI GR AS P ARTIJ LAND BSchouppeV ander Taelen PIAUO. PABRIEK IJzeren Afsluitingen Bernard Goethals HUIS TE HUREN TRAN SMISSIERIEM Ts huren terstond. ZMZ ZE TT ZB IELS De Loge en Jeanne d'Arc. Do Matin, van Parijs, maakt een besluit openbaar van het congres der Parijsche loges, blijkens hetwelk deze zich verzetten tegen het instellen van eenen nationalen feestdag ter eere der maagd van Orleans. Natuurlijk DUITSCHLAND. Koningskwestie in Beieren. Sedert eenige dagen zijn er geruchten in omloop, volgens welke er in Beieren een plan be stond om, naar aanleiding der voortdu rende zinneloosheid van koning.Otto, in de grondwettige rechten van den troon zoodanige wijziging te brengen, dat de prinsregent thans tot koning kan worden uitgeroepen. Dit wordt uit Munchen op grond van de beste inlichtingen ten stelligste te gengesproken. Sedert bij de laatste troonopvolging de vraag werd opgeworpen,of de prins-regent niet tot koning moest worden uitgeroepen, is dat onderwerp niet meer ter sprake gekomen. Zoo min als de prins-regent eenigen wensch dienaangaande heeft te kennen gegeven, evenmin heeft men hem eenig voorstel van dien aard gedaan. Naar in een niet-Beiersck blad werd beweerd, zou de Beiersche eerste Kamer ineene geheime zitting de troonkwestie hebben behandeld. Ook dit is onwaar. Er is in het geheel geene geheime zitting ge houden. Buitendien, volgens cene in Beieren zeer algemeen aangenomen uitlegeing, mag er tijdens een regentschap geene wijziging in de grondwet worden gemaakt. Erg ongeluk. De student in de rechten Oswald, van Eisenach, die te Jena studeèrde, is op droevige wijze aan zijn einde gekomen. De jongeling was bij zijne studeertafel in slaap gevallen.Eenigen tijd later hoorde men smartkreten en hulpgeroep. De vlam des lichts had zijn boek en het bock zijne kleederen in brand gestoken. De rook had hem zoo zeer bedwelmd dat hij eerst om hulp kon roepen, toen hij reeds zulke vreeselijke brandwonden bekomen had, dat hij den volgenden dag overleden is. Hij was slechts sedert eenige maanden op de hoogeschool. ENG El, AM). Sneeuw. Verscheidene deelen van Engeland hebben weer een winterachtig uitzicht. Men meldt sneeuwstormen in de graafschappen Berle, York en Kentin geheel het oostelijk gedeelte van dit graafschap en in de vallei der Teems heb ben de fruitboomen en de aardappelvel den veel geleden. Dijnsdag nacht heeft het te Londen nog al erg gevrozen. RUSLAND. Samcnzwecring tegen liet leven van den czaar. In de laatste jaren hebben er dikwijls geruchten geloopen van samen zweeringen tegen het leven van den czaar, welke later bleken valsch te zijn. Nu zijn er weer sedert eenige dagen geruchten in omloop over eene ontdekte samenzwee ring. Wij hebben reeds herhaalde aan houdingen gemeld, die in verschillende steden van Rusland in betrek met deze samenzweering plaats hadden, maar die tijdingen waren zeer onbestemd en in de Russche politieke kringen scheen men er, volgens sommige telegrammen, niet veel gewicht aan te echten. Volgens eene meedeeling van de Kul- nisclie Zeitung schijnt er thans wel dege lijk eene samenzweering ontdekt te zijn, met het doel dezen zomer eenen moord aanslag tegen den keizer te plegen. In de nabijheid van den spoorweg Wetebsk-Orel ligt een langoed en niet verre van daar een dorp en eene kerk. Daar zou den czaar dezen zomer zijn hoofd kwartier opslaan, ter gelegenheid der krijgsbewegingen te Smolensk. Slot en kerk wilden de samenzweerders tijdens de aanwezigheid van den czaar in de lucht laten vliegen, en met dat doel had men reeds met het graven van mijngangen een begin gemaakt. Vele ambtenaars van den spoorweg, waaronder verscheide ingenieurs, bene vens andere personen: zijn te Orel en Wetebsk aangehouden en naar St-Peters- burg vei Toerd. Een ingenieur zelfmoorde zich op 't oo- genblik dat men hem aanhield. Omtrent de meegedeelde aanhouding van eenen zoon, student aan het Techno logisch Instituut, en van eene dochter der generaalsweduwe Andrejew teSt-Pe- tersburg, kan nader vermeld worden, dat de oudste zoon der weduwetot over eenigen tijd studont aan genoemd Instituut, on langs om de praktijk te leeren naar het binnenland vertrokken was en daar gevan gengenomen werd. Vóór zijn vertrek had hij aau zijne zu ster brieven en eenen sleutel van het cij ferschrift gegeven, met de dringende ver maning, alles steeds verborgen bij zich te dragen. De jonge dame kende den gevaar lijken inhoud dezer papieren nietzij zal dan ook, naar men verneemt in vrijheid gesteld wordeu. Hare beide broeders ech ter, en bijzonder de oudste, staan onder zware verdenking. Zooals te begrijpen is, werd de politie door den sleutel van het cijferschrift in de mogelijkheid gesteld vele in be slag genomen brieven te ontcijferen, ten gevolge waarvan zij thans op eenige uit Finland vertrokken personen, voorname lijk vrouwen, het oog houdt, wier komst in de brieven der samenzweerders werd aangekondigd. Gedurende de laatste da gen werden er dan ook aan de Finsch-Rus- sische grensstatie Biele-Ostrow talrijke reizigers aan het scherpste onderzoek on derworpen. Volgens de laatste berichten, hoort men in St-Petersburg en elders nog steeds van aanhoudingen. Woensdag is een ge neesheer aangehouden, die tot hiertoe de bescherming van vele hooggeplaatste personen genoot. De berichten over de ondermijning der verblijfplaats van den czaar bij Smolensk, schijnen juist te zijn. Dat er te Peterhof eene mijn zou ontdekt, zijn, is valsch. De overheden waken vooral om het binnensmokkelen van dynamiet te belet ten. Aldus heeft men eene groote zending koopwaren, voor Smolensk bestemd, en waarin dynamiet verborgen was, op de Duitsch-Russiche grens aangeslagen. Zelf de feit gebeurde op de Finsche grens. Bui-Eerlijke Stand dei- Stad Aalst. Geboorten. Manneliik geslacht 7 9n Vrouwelijk 13 zu OVERLIJDENS. F. Matthys, wed. Marlier, z. b. 72 j. Gentschestweg. M. Van den Abbeele, Kloosterlinge, 50 j. Pontstraat. J De Sadeleer wed. Van Keer, z. b. 77 j. Zout- straatpoort. H. Masure, kloosterlinge, 75 j. Achterstraat. - S. Callebaut, z. b. 70 j. Schaarbeek. P. De Valck, man Van Nuffel, Olieslager, 40 j. Botermarkt. 1 Kinderen onder de 7 jaren. ALFONS DE BUNDEL houdt zich in de srunst voor hel maken van kleederen en reparation, ten huize, ten bevtnde der booekers. Wonende bij Leopold de Wageneer Geeraardsberg- scheslraat N° 40, Aalst. Lange Zoutstraat, 3, Aalst. Besten roltabnk, rooktabak en snuif. Depot der fabriek Evariste De Bruyn, Aalst. Te koop eene schoone en goede Piano; adres te nemen ten Burcele van Den Denderbode. Het Beste en Goedkoopste van t'oor weiden, lust-en moeshoven. Vraagt nadere inlichtingen aan Joseph Baeten, smid, Denderhautem. Teinture, lavage et dégraissage en tons genres. Lavage et glacage de gants a 20 et. Teinture, lavage et frisage de plumes. EpK BE LA ROYERE, Ancienne Maison LABROSSE d'Alost. BRUXELLGS, 22, Rue des Finances. Gezworen Landmeter Hoofdagent der Naamlooze Maatschappij van verzekering tegen brand en bet breken van spiegelglazen. LA GLABBACH Dirk-Marlcusstraat, n° 15, Aalst. met al de benoodigheden lot het uitoefe nen van den broodbakkers stiel en win kel, voor ien van pomp en regenwater,hof met fruitboomen, dienstig tot alle bedrij ven, gesiaan te Aalst Gentschesteenwrg, nabij de kapel. Zich te bevragen bij den heer Michel Hellinckx, Ledebaan alhier. NIEUWE Lange Zoutstraat, 21, AALST, faecll de eer zich bijzonderlijk aan le hevel- n voor zijne coifleursartikels, fijne purfuraerien, toilclzcepen, sunlichlzeep tegen Ir. O.'ö de doos. kammer. in alle sourten, quincaillerie, valschc juwceleu, rouwartikels, allerhande handschoenen, corsets, wandelstokken, cols, krawatlcu. anierikaanschc cols, foulards, fichus, schoolgerief, korven, bretellen, banden paraplus, artikels voor rookrrs, tabak en sigaren, geldbeugels, sigaarkokers, scharen, peninesseu, zwcdensche stek jes, enz Herophons legen fr. 43 't sluk. Fabriek van regenschermen en zonne schermen. Men gelast er zich ook mei de herstellingen. Depot van pijlen van het huis Gysselinck, le Melle, tegen Ir. 6 het dozijn. Hairverfsels te beginnen h fr. 1,25 en de dubbele flesch a fr. 2,25 Melrose a fr. 2,50 Madame Aliens ii fr. 5,50. Salon de Coiffare, bijzondere Coiiïuren van Dames en voor huwelijken. Door zijne gematigde prijzen en de frischheid zijner koopwaren hoopt hij dc goede gunst van 'i geacht publiek te verwerven. Mugazijn van Speelgoed. Een Huis, Hof. f hectaar Boomgaard en 8dag\\anden Land,te Nieuwerkerken, Edixvelde. Zich te bevragen bij Franciscus Van Vaerenberg, Haeltert, Brul. een Tilbury, eene Dokkar, 2 Gentsche Ressortkarren, eene Coureuse en eenen sehoonen Camion, dienstig voor 2 paar den. Zich te bevragen bij Joseph Van der Biest, Nieuwstraat, n° 48, Aalst. Een schoon Burgers- of Renteniers- huis, staande in dc Denderstraat, recht over de gendarmerip, n. 194, hebbende twee kelders en een bak-kelder, twee salons, veranda, keuken, enz. Zich te hevragen bij Frans Reeckman, hoek der Denderstraat. 71, Van Arteveldestraat EENIGE CONCESSIONNARISSEN Allerlei Riemen, Leder, Katoen, enz. Teelgrammen BALATA, Brussel. Frans AIOM8IEXJB, oude hovenier en boomkweeker van den heer Baron BET HUNE, heeft de eer het publiek kenbaar te maken dat hij zich met der woon komt le vestigen in de aloud gekende herberg - De Weder komst - Varkensmarkt, le Aalst, al waar hij zich altijd ten dienste houdt van alle Hofliethebbers. Door 7 groot getal jaren praktijk en ondervinding in 't kweeken en snijden van boomen en planten, welke hij be zit, is men verzekerd van goede bedie ning. Te Huren of te Koop Eer. groot en prachtig Heerenhuis met koetspoort, te Aalst, Statiestraat, wel beplanten hof met uitgang op het Espla- nadeplein, laatst bewoond geweest door M. Cl». Cumont-Faider. Zich le bevragen ten kanloore van den Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Een schoon huis,gestaan in de Brussel- schestraat, laatst bewoond geweest door jufvr. Schoutëten. Zich te bij den heer Felix De Hert, zelfde straat. Schoone verzameling van palmplanten, clivias en andere ornament planten. Adres te vragen ten bureele van Den Denderbode. Te koop aller besten Zavel, dienstig voor meester-metsers en plekkers bij UI. Louis Van Severen, koop man in hout, (stoomzagerij), aan den Tragel, te Aelst. Schoon en gerieflijk Burgershuis,begin der Veldstraat, nabij den Dendermond- schensteenweg. Te bevragen bij M. Monfils-De la Royère, Hopmarkt. Een gerieflijk Huis, geslaan in dc Dirk- Martensstraat, n° 13. Zich te bevragen bij den heer J. Goet hals, stadsbouwkundige. Openbare Verkooping; vau twee welgelegen en goede ZAAIL ANDEIV te Erpe #.i» Erembodegem. De Solaris EEMAN te Erpe, zal namens wicn het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Feu nieuw gebouwd en gerieflijk Huis, mei poort, gestaan en gelegen te Erpe, nabij de Dnrppl.ials, aan de Audenaaidselie kassei, gekada streerd wijk C, nummer 68c en deel van nummers (57b en 76», groei 6 aren 21 centiaren, palende oosl jufvrou* weduwe Rcnneboog en den heer Seraphicn De liruecker, zuid den Zadelweg, west den volgenden koop cn noord dc kassei. Bewoond door den eige naar M. Jos. Van den Borre. Tweede koop. Ken Huil, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen 'e Erpe, nabij het Dorp, gekada streerd wyk C, nummer 68b en deel van nummers 67b cn 76b, groot 5 aren 0 centiaren, palende oost voorgaanden koop, zuid den Zadelweg, west deu beer Benjamin Ruyssinck cn noord de kassei. Bewoond door M. Victor Van Keymcu'en. Derde koop. Een perceel (.and, gelegen te Erpe, aan deu Zadelweg, gekadastreerd wijk C. oosthelft van nummer 432c bis, groot 17 aren 43 centiaren, palende oosl den heer August Van Moorter, zuid jufvrouw wed. Veldeman Itasschacrt, west den volgenden koop cn noord den Zadelweg. Gebruikt door M. Van den Dorre voornoemd. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen le Erpe, aan den Zadelweg, gekadastreerd wijk G. west helft van nummer 432c bis, groot 17 aren 45 centi aren, palende oost voorgaanden koop, zuid jufvrouw wed. Veldeman Rasschaert, west den lieer Petrus Bogaert en noord den Zadelweg. Gebruikt door voornoemden Van den Borre. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land,gelegen te Erembodegem, op den Berg, genaamd de Meert, bekend bij kadaster wijk H, nummer 1113, groot 28 aren 28 centiaren. Gebruikt door M. Jan-Baptist Vua Mulders, te Welle ZITDAGEN Telkens om 3 ure namiddag, ter te verkoopen her berg, genaamd Het FonT, i gehouden door M.Victor Van Keymeulen. Openbare "Verknoping van te SMETLEDE De Notarig EEMAN" le Erpe, daartoe in rechte benoemd, zal met tusschen- komst van zijnen ambtgenoot den Noia- ris DE Gil EEST te Aalst, ten overstaan van Mijnheer den vrederechter des Kan tons Aals', met gewin van palmslag in het openbaar verkoopen EERSTE KOOP. Een perceel LAND, voorheen BOSCH, gelegen te smetlede, op het Binnenveld,gekadastreerd wijk A, nummer 947, groot 29 aren, palende ten ooste en ten weste de kinderen Van den Abeele, ten zuide den heer J. Schoc- kaert en ten noorde dc Rede. TWEEDE KOOP. Een perceel Land, voorheen BOSCH, gelegen te Smetlede, op hel Steen veld, bekend btj kadaster wijk A, nummer 824, groot 28 aren 20 centiaren, palende i-mi oosle den heer Theodoor Crets, ten zuide den lieer Au- guste Veldeman, ten weste de lieer Jan- Ba ptiste Schookaert en ten noorde de Rede. DERDE EN LAATSTE KOOP. Een perceel LAND, gelegen te Smetlede, op Thienrode, gekadastreerd wijk A num mer 015, groot 19 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Karei Van Caneghem, ten zuide den heer Leonard Smetreyns. ten weste den heer Karei Scliockaert en ten noorde verscbeidenen. Voorschreven GOEDEREN zijn al han gende der nalatenschap van M. Angelus Dacus, overleden te Smetlede. ZITDAGEN Instel Zaterdag 19 Mei ,fi0. Verblijf Zaterdag 2 Juni Telkens om 2 ure namiddag te Zittings zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verknoping TE HOFSTADE Frans CRICK, Gemeentcsekretaris van Hofslade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst, op Maandag 4 Juni 1894, om 8 ure voormiddag, open- baarlijk verkoopen het volgende goed en schoon Hooi- gras wassende binnen de Gemeente Hofslade 1. Namens de erfgenamen van wijlen den heer Antonius Mattbys Op den Boeht, nabij den Water molen der Eigenaars 23 koopen. 2. Namens Madame Weduwe Foucart-De Winne In den Bekcling 2 knopen, 3. Namens de Kerkfabriek van Hofslade In de Kerkmeersschen 3 koopen. 4. En namens de Gemeente llofstade Op de Beek- dijken 21 koopen. De Vcrkooping zal aanvang nemen in de Kerk meersschen. Zij geschiedt op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede cn gekende borgstelling. Bi justing li -luiii 1H9-4. A. Om 10 ure voormiddag, te Aalst- Schairbeke, na» den Tragtl der vaarten St.-Apolonia. B. Om 2 ure namiddag te Aalsl- Mijlbi'ke, in dc Brrgemeersschen, aan den Brusselschensteenweg, Kasteel van Ronsevanlen Lambrechimeerssehen. C En oai 5 ure namiddag te Moorsel, aan bet bof Texel. Door bel ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VËRKOOPING te Hertl er seen, De Notaris MOENS, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, op gewin van een half per honderd palmslag, openbaarlijk verkoopen Een perceel Laod, le Herdersem, genaamd, dc Beggijnweidc, gekadastreerd scktic B, nummer iUtl, met eene groote van 9 aren 60 centiaren, palende oost de Beek, geschecd met Wieze, zuid Mijnheer Jen- nes cu noord de erven Uylterssprot. Boomprijs fr. 360,00. Gebruikt door Hippolyte Meert. Onmiddelijk in- gebruiktreding. ZITDAGEN: Instel, Maandag 28 Mei (ft„. Verblijf, Maandag 4 Juni Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg «De Koorn- blocm,bij Severien Boulonne, le Herdersem, om rent de Kerk. Bi] Licilatie. Openbare Verkooping van goede en MEERSCHEN onder Denderhautem. De Notaris Van Outlenhove verblijvende te Denderhautrm, zal ten overslaan van Mynheer deu Vrederechter des Kantons Nitiove, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen, de volgende Goederen te weten Eerste Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, op de Paalvvilg. gekadastreerd sektie C, nummer S43, groot 13 aren 20 centiaren en volgens metir.g groot 12 aren 0 centiaren, palende oost Bijloke-goeduren van Gent. zuid de erven Praet, west de erven Taleman en noord Caudron. Tweede Lot. Een perceel Land, gelegen le Denderhautem, in den Kilput, gekadastreerd sektie A, nummers 1039 en 1040bis, groot 30 aren 80 centiaien, palende, oosl Frans Roelandt, zuid den lieer advocaat De Backer, west Bijloke goederen van Gent, noord Constant Roelant en anderen. Derde Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, op Tiende Vrij, gekadaslreerd sektie A, nummer 195, groot 14 aren 20 centiaren en volgens meting groot 13 aren 98 centiaren, palen de oost de erven Bceckmau. zuid en west de ei ven Engelhertus Van der Hoeven en noord den Voetweg. Vierde Lot. Eeo peree-1 Land, gele gen te Denderhautem, in lid Hemelrijk, gekadastreerd seklio A, nummer 335, groot 7 aren 70centiaren, palende oost den l eer Booue.zuid de weduwe Baeyens, west en noord julvrouw T'Kint. Vijlde Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhrutem, in de Swittemeer- schen of Vlasveld, gekadastreerd sektie A, nummer 1142, groot 20 aren 00 centi aren en volgens meling 19 aren 12 centi aren, palende oost de erven Coppens, zuid Jan-Baptist De Wolf en Beeckman, west en noord Bijloke-goederen van Gent. Zesde Lot. Een perceel Hooiland, gelegen te Denderhautem, aan de Beire- iDcerschen, gekadastreerd, sektie A num mer 1245a, groot 7 aren 50 centiaren, palende oost «Ie erven Pieter-Amand De Schepper, zuid de Swittenslraat, west de erven Adriaan-Louis De Schepper, noord de straat. Zevend - Lol. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, op het Blokke- veld, gekadastreerd sektie B, nummer 316, groot 13 aren 90 centiaren en vol gens meting troot 16 aren 44 centiaren, palende oost jufvrouw T'Kint, zuid den Arme van Gent, west Jan Roelandt,noord de Broekstraat. Achtste Lot. Eer. perceel Hooiland, gelegen te Denderhautem, in den Kleinen Werf, gekadastreerd sektie A, nummer 1105, groot 13 aren 70 centiaren en vol gens meting groot 13 aren 81 centiaren, palende oost de straat, zuid de beggijn lluylebroeck,west mijnheer Van Iseghem, noord den Arme van Denderhautem. Negende Lol. Een perceel Land, gelegen le Denderhautem, op Tiende Vrij, gekadastreerd sektie A, nummer 245, groot 9 aren 80 centiaren en volgens meting groot 9 aren 16 centiaren.palende oosl mijnheer De Clippele, zuid Amand De Luyck.west Jozef Beeckman en noord verscheidene. Tiende Lot. Een perceel Land. gelegen te Denderhautem, op het Her ders- of HoendersveM, gekadastreerd sektie A, nummers 1165 en 1166b, groot 36 aren 80 centiaren en volgens meting groot 37 aren 9 centiaren, palende oost de erven Hoevelinck, zuid"de meerschen, west den voetweg, noord verscheidene landen. Elide Lot. Een perceel Land,gelegen te Denderhautem, in de Stichelen of llcrdersveld, groot 14 aren 90 centiaren, gekadastreerd sektie A, deel van nummer 1109, palende oost de kinderen Goeman- Van der Hoeven, zuid den voetweg en daarover verscheidene, west en noord de kinderen Taleman. ZITDAGEN s Instel, dijnsdag 19 Juni 1894, om 2 ure nammidag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Ninove. Verblijf, Dijnsdag 26 Juni 1891, om 2 ure namiddag ter herberg van den heer Bernard Van der Paelt, le Denderhautem, wijk Vondelen. Het kohier van lasten en voorwaarden dezer verkooping, evenals de Grosse van het vonnis berusten ter studie van boven- genoemden Notaris, alwaar men er ken nis kan van nemen. Door sterfgeval en om uil onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkooping van het en het vermaard Kabinet van van wijlen Mr en Mme Van Langenhove-Biebuyck, te Aalst, in de Nieuwstraat. De Notarissen DE PAUW en BRECK POT te Aalst, zullen open baarlijk ver- koopen.ten verzoeke van wie het behoort, ten sterfhuize van wijlen M. en Mad. CamiUt! Van Langenhove Biebuvck, te Aalst, in de Nieuwstraat, te beginnen den Maandag 11 Juni 1891 en volgende dagen, telkens om 8 ure 's morgens en 2 ure 's namiddags, hetgene volgt te weten -. Het prachtig mobilicr, zilverwork, verschillige soorten van wijnen, alsmede de schoone en vermaarde verzameling van oudheden van zeilde M. en Mad. Van Langenhove-Biebuyck. N. B. Eerstdaags te verschijnen plakbrieven en catalogen zullen de stipte orde, dagen en uren bepalen der veiling voor de verschillige soorten van meube- laire en andere roerende goederen, als mede van de oudheden. Openbare Verkooping tan eenen scbooneu en wel gelegen te Aalst, Nieuwstraat. De Notarissen DE PAUW en BRECK POT, te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen Eecen sehoonen en welgelegen Eigen dom, te Aalst, in de Nieuwstraat, groot 13 aren, bestaande in een Renteniers- huis met hof, en koetspoort gevende op de Hopmerki met stallen, remisiëti en sehoonen lusthof met paviljoen, zooals op de gedrukte plakbrieven en plan is aangeduid, verdeeld in 3 deelen Eerste Koop. Hel schoon Woonhuis, hebbende schoone salons,eetzaal,keuken, wascbhuis en verdere gerieflijkheden met hof, groot 5 aren 22 centiaren. Ingesteld 20,100 fr. Tweede koop. De Koetspoort met stallen, remisiën en hof, groot 2 aren 18 centiaren. Ingesteld 4000 fr. Derde Koop. Den sehoonen Lust hof met paviljoen, eroot 5 aren 60 cen tiaren,beplant met allerbeste fruitboomen. Ingesteld 4000 fr. Laast bewoond geweest door Mad. Wed, Van Langenhove-Biebuyck, Voor het bezichtigen van den Eigen dom zich te begeven ter siudie van den Notaris De Pauw. De liefhebbers zullen de eigendom mogen samenvoegen naar bun goeddun ken zoowol lol 1 met 2, alslot 1 met 3 en ook lot 2 cn 3. Zitdagen Instel, Donderdag 17 M il8M Verblijf, id. 31 Om 4 ure namiddag ter estaminet Hel Commerciehuis, bewoond door den heer Joseph Van der Vorst, Groote Markt, te Aalst. N. B. Onder geen hoegenaamd voor wendsel zal er een derden zitdag bepaald worden. VENDITIE van te Aalst-Mijlbeek Langcstraat. De Notaris DE Gil EEST, te Aalst, zal op maandag 4 Juni 1894 ten 3 ure namiddag, op het buitengoed der EE. PP. Jesuïten te Aelst-Mijlbeek, Langestraat, overgaan tot de openbare verkooping van liet aldaar wassende hooigras. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Openbare Verkooping van eene goede ie HOFSTADE. De Notaris DE GHEK8T te Aelst, zat met gewin van palmslag en gelagen in 't openbaar verkoopen Eene goede partij LAND, gelegen Ie Hofslade,Blekte, op -Ie vorensle Baardebrug, groot 35 aren. deel ten oosle van meerdere, gekadastreerd, wyk C, nummer 583, met eene grootte van 83 aren 20 centiaren, palende dees deel op zich zelve ten ooste aan dc Hospi- cii»n van Aelst. ten zuide met half Kaulerbaan aan jufrouw de weduwe Pannekoek-Van Cautcr, ten weste aan dc kinderen Dc Vos met de meerderheid enten noorde aan de Kerkfabriek van Hofslade. Gebruikt door de kinderen van Félix lie Vos. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 12 Verblijf, Dijnsdag 26 'ur'' IÖW1, Ten 5 ure namiddag ter herberg genaamd «Het Hor van Weenen. i by den heer Adolf De Ghendl, le Aelst, aan de Botermarkt. V'emlitie vun Koopwaren en Bloem-,hof- en siraadzaden le Aalst, aan de Sint-Marienskerk ten sterlhuize van d'lioer J.-B. Torfs, op Donderdag 31 Mei 1894 en volgende dagen, telkens van 8 uren 's morgen», door ambt van M. DE GHEEST, Notaris te Aalst. GereeJe betaling. N. B. De zaden zullen verkocht worden den Donderdag 31 Mei, ten 8 ure 's morgens.

De Denderbode | 1894 | | pagina 3