MEUBELEN WOONHUIZEN ZAAILANDEN ALLERBESTE HOOIGRAS perceel LAND, ZAAILANDEN PRACHTIG IIÖBILIER OUDHEDEN EIGENDOM HOOIGRAS P ARTIJ LAND HUIS TE HUREN MEUBELS HOLLAND. Em goed hart. Een hoffiehuisbe- 1 diende had zijn 1/20 in de Staatsloterij A aan cenen makker verkocht, daar hij «onder werk en dood arm was. Kort daar- ha viel er een prijs op van 10,000 gulden fynde kooper heel't thans zijn minuer ge lukkigen vriend 2000 gulden ten ge schenke gegeven. KNCEI.AMk Vreeselijke misdaad.Zaterdag avond heeft men te Londen eene vreeselijke misdaad ontdekt, gepleegd iu een klein spijshuis der Shaftcsburg-Avenue. Dat spijshuis wordt vooral bezocht door vreemdelingen. De eigenaar, M. Rasch, was eene bood schap gaan doen en bleef nogal lang weg. Toen hij terugkwam en zijne vrouw niet zag, ging hij naar boven om te zien of zij zich niet in hare kamer bevond. Daar kreeg hij een vreeselijk schouwspel te zien. Geheel ontkleed lag zij met afgesneden keel op haar bed.Hare beenen waren met eene koord vastgebonden om haar het vluchten te beletten en om haar ge schreeuw te verdooven had men een ge deelte der kussens over haar hoofd getrokken. De policie werd verwittigd en er werd aanstonds een onderzoek begonnen. Men verdenkt twee personen,die men nog niet heeft kunnen aanhouden. Dynamietontploffing.Zaterdag nacht heeft er eene dynamiet-ontploffing plaats gehad te Bouchain, bij Valencijn. Men had vijf kardoezen bij eenen been houwer aldaar geplaatst. Eene dier kar doezen lag aan een kabinet naast de slaapkamer en. ontplofte met een geweldi gen knal. De bewoners sprongen uit het bed en hadden nog den tijd de lonten der andere kardoezen uitte dooven. Er zijn geêne persoonlijke ongelukken, maar de schade is zeer groot. Zonderling geval. Dr Menard, hoofdgeneesheer van het zeehospitaal te Bergues, ging zaterdag bij zekeren D., wiens ziek kind hij sedert eenigeu tijd verzorgde. D. rukte de nota, die de geneesheer hem aanbod, uit zijne handen, zeggende dat hii reeds genoegzaam betaald was door de betrekkingen die hij met zijne vrouw onderhield. Daarop legde hij met eenen revolver aan op den dokter en eischte dat hij drie schuldbekentenissen van 5000 fr. elk, zou teekenen. Geheel verschrikt teekende de dokter er twee en dan sprong hij eensklaaps op D., om hem te ontwapenen. In den strijd werd hij aan de hand gekwetst door een re vol verkogel. Ilij gelukte er in te ont vluchten. Het parket heeft D, aangehouden die zaak maakt veel gerucht. De bloedige weck. WegeDs den regen en de strenge policiemaatregelen, is de betoogiug der collectivisten, die zondag namiddag moest plaats hebben ter eere der communards, in mei 1871 doodgeschoten, geheel iu het water ge vallen. Zes honderd policieagenten, 150 garden te voet en te peerd, bewaakten sedert 's morgens het kerkhof van Père Lachaise Toen zij dergelijk machtvertoon zagen, besloot het comiteit de betooging uit te stellen tot later. In afwachting zijn de kronen, door de socialisten meegebracht, in een koffiehuis rechtover Père Lachaise gelegd. In den voormiddag hebben eenige per sonen roode kroonen neergelegd op het graf van een gefedereerden, op 't kerkhof van Clichy. De policie belette hen echter eene redevoering uit te spreken en zij gingen heen onder den kreetLeve de Commune Te 4 ure namiddag hadden te Parijs twee vergaderingen plaats. Er werden talrijke lange en vervelende redevoerin gen uitgesproken, waarin vooral werd aangedrongen op eene aaneensluiting van al de socialisten tegen de burgers. Dood van cenen gierigaard. In eene kamer van de rue Bussg te Parijs, heeft men het lijk gevonden van zekeren Louis Lefèbvre, 50 jaar oud. Het was reeds in staat van ontbinding. Toen men de meubelen onderzocht, vond men onder hoopen vuile lompen,voor 500,000 fr. weerden en verder, langs alle kanten verborgen, belangrijke sommen in goud en bankbriefjes. Lefèbvre verteerde nog geen 600 fr. per jaar. ITALIË. De roode Paus. Dat is de naam, die gegeven wordt aan den opperste der we- reldvrijmetselarij in tegenstelling met den H. Vader, dien men de witte Paus noemt. Men weet, dat in September van verleden jaar ineen nageaapt conclaaf, te Rome zelf gehouden, door de afgeveerdigden der loges van de geheele wereld, Adriauo Lemmi tot dien post gekozen werd. 20 afgeveerdigden, die de Engelsche en Amerikaausche loges, en miss Diana Vaughan, de grootmeesteres des Tem pels, die de vrouwenloges van Europa vertegenwoordigde, weigerden echter aie keuze te erkennen en begaven zich naar Londen, waar zij eene protestvergadering hielden. Zij verklaarden Lemmi onweerdig, daar hij den 23 Meert 1844 te Marseille als dief veroordeeld is tot een jaar gevange nisstraf en vijf jaar policie-toezicht, ver der zijnen naam bedorven heeft met de knoeierijen van het Italiaansche tabaks monopolie en eindelijk het geld heeft op gestreken, dat de Engelsche en Ameri kaausche loges hem voor de magonnieke propagande in Italic hadden toevertrouwd Deze besluiten hadden voor gevolg, dat een aantal Europeesche en zelfs Ita liaansche loges Lemmi de erkenning wei gerden. Miss Diana Vaughan maakt nu in de Fransche bladen eenige brieven open baar, waarin zij Lemmi als een aartsdeug niet afschildert. Natuurlijk heersckt dien tengevolge groote opgewondenheid hinnen den Get.-. SPANJE. De wraak van dm stier. De ver maarde Spaanscho torreador Espartero, is te Madrid in een stierengevecht gedood. Hij had den stier juist den doodelijken steek toegebracht, toen hij, in eene laat ste opwelling van kracht, Espartero een hevigen stoot met de horens gaf, die hem stervend ten gronde wierp.De stier stortte onmiddellijk daarna dood ter aarde. De dood van Espartero maakt veel ge rucht. De stad Sevilla, waar hij geboren was, zal hem plechtig begraven. De win kels zullen ten teeken van rouw gesloten zijn. ALFONS DE BUNDEL houdt zich in de j unst voor hel maken van kleederen en reparatièu, ten huize, ten bevinde der bezoekers. Wonende bij Leopold de Wageneer Geeraardsberg- schoslraat N° 40, Aalst. met al de benoodigheden tot het uitoefe nen van den broodbakkers stiel en win kel. voor/ienvan pompen regenwater,hof met fruitboomen, dienstig tot alle bedrij ven, gestaan te Aalst Gentschesteenweg, nabij de kapel. Zich te bevragen bij den liter Michel Hellinckx, Ledebaan alhier. Openbare Verkooping De Notaris Do Gheest, te Aalst, zal iu het openbaar verkoopen 1. Eenen schoonen eigendom bestaande uit 7 huizen, met 16 aren grond,te Aalst, Nieuwstraatpoort. 2. 24 aren 80 centiaren Meersch te Haeltert, Brul. 3. 1G aren 70 centiaren Meersch, te Haeltert, Geetegem. ZITDAGEN Instel 5, Verblijf 19 Juni 1894, ten 4 ure, ter herberg Den Appel, te Aalst, Nieuwstraatpoort. VENDITIE VAN OLDHEDEX GOUD EN ZILVERWERK to Aalst, Esplanadeplein. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donderdag 7 Juni 1894, te beginnen ten 8 ure 's morgens, ten sterfhuize van jufvr. Angelique Van den Broucke, te Aalst, aan de Esplanade, in hei openbaar verkoopen de volgende schoone meube len, oudheden, gouden en zilveren voor werpen, te weten MEUBELEN. Koperen-, tinnen, ijzeren, blekken, gleizen, steenen- en aarden keukengerief, twee schoone en groote jachtstovon,kachels, opene vuren, tafels, stoelen, kassen, kommode in ker selaren hout. Tafellakens, servietten, handdoeken en andere lijnwaden. Pendules, kandelabers, vasen, inktpot in gesneden hout. printen, bloemen onder bokaal, stors, gordijnen, groote- en kleine salon, talel-en bedlapijten. Koffijstelsel, fruitkom en twee gelei- potten iu kristal, krisiale karaffen, bier en wijnglazen, porceleinen tellooren en kommen. Schoone coulissetalels en andere in accajou. vier bedstoelen a ressort in accajou, kerselaren bedstoel en andere lavabos, stoelen en zetels in acajou, nacht- en speeltafels in acajou, gueridon en likeurkas in acajou, grooten spiegel en andere. Wollen matrassen, pluimen hoofdpelu wen en kussens, spreien, sargiën, slaap lakens en verder slaapgerief. OUDHEDEN. Tellooren, soepkom men, suikerpotten, tliepotten, posturen, dienservies in Doormjksch porselein, schilderijen en andere. GOUD- EN ZILVERWERK. 2 Zilve ren soeplepels, 40 zilveren serviesen, 2 zilveren koffiepotten, 24 zilveren koffie lepels, tafel en dessertniessen met zilve ren banden, zilveren suikeriang en lepel, zilveren broche met oorbellen, zilveren armband, zilveren paternoster, gouden zakliorlogie en ketting, diamantenriug en 4 gouden ringen, gouden hrochen en oorbellen waaronder met steenen, twee oorbellen met diamanten steenen, krans in peerlen, kruis met diamanten steenen. Verders bloemen en banken, ladder, gieters bofalem, kuipen, brandhout, fles- schen, enz. N. B. De oudbeden, goud- en zilver werk, zullen verkocht worden ten 1 uur stipt namiddag. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Openbare Verkooping vau twee welgelegen en goede ZAAILAAHEA te Erpe <m Erembodegem. De Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien liet behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een nieuw gebouwd en gerieflijk Huis, met poort, gestaan en gelegen te Erpe, nabij de Dorpplaats, aan de Audenaaidsche kassei, gekada streerd wijk C, nummer 68c en deel van nummers 07b en 76«, groot C aren 21 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe Rcnneboog en den heer Serapbien De Bruecker, zuid den Zadelweg, west den volgenden koop en noord de kassei. Bewoond door den eige naar M. Jos. Van den Dorre. Tweede koop. Ken Huig, zijnde eene herberg, gestaan on gelegen te Erpe, nabij het Dorp, gekada streerd wijk C, nummer 68b en deel van nummers 67n eu 76b, groot 5 aren 0 centiaren; palende oost voorgaanden koop, zuid den Zadelweg, west den heer Benjamin Ruyssinck en noord de kassei. - Bewoond doorM- Victor Van Kevmeu'en. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, aan dcu 'Zadelweg, gekadastreerd wijk C. ooslbelft van nummer 432c bis, groot 17 aren 43 centiaren, palende oost den heer August Van Moorter. zuid jufvrouw- wed. Veldeman Rasschaert, west den volgenden koop en noord den Zadelweg. Gebruikt door M. Van den Borrc voornoemd. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, aan den Zadelweg, gekadastreerd wijk C, west- helft van nummer 452c bis, groot 17 aren 43 centi aren, palende oost voorgaanden koop, zuid jufvrouw- wed. Veldeman Rasschaert, west den lieer Pelrus Bogacrt en noord den Zadelweg. Gebruikt door voornoemden Van den Rorrc. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land,gelegen te Erembodegem, op den Berg, genaamd de Meert, bekend by kadaster wijk 11, nummer 1113, groot 28 aren 28 centiaren Gebruikt door M. Jan-Uapiist Van Mulders, te Welle ZITDAGEN Juni 1894. Instel. Donderdag 7 Verblijf, Telkens om 3 ure namiddag, ter Ic verkoopen her berg, genaamd Het Fort, gehouden door M.Victor Van Keyineulcn. Openbare Verkooping van te SMETLEDE. De Notarig EEMAN' ie Erpe, daartoe in rechte benoemd, zal met tussclien- komst van zijnen ambtgenoot den Nota ris DE GHEEST ie Aalst, ten overstaan van Mijnheer den vrederechter des Kan tons Aals', met gewin van palmslag in het openbaar verkoopen EERSTE KOOP. Een perceel LAND, voorheen BOSCH, gelegen te smetlede, op bet Binnenveld, gekadastreerd wijk A, nummer 947, groot 29 aren, palende ten ooste en ten weste de kinderen Van den Abeele, ten zuideden heer J. Scboc- kaert en ten noorde de Rede. TWEEDE KOOP. Een perceel Land, voorheen BOSCH, gelegen te Smetlede, op liet Steenveld, bekend bij kadaster wijk A, nummer 824, groot 28 aren 20 centiaren, palende ten oosle den beer Tbi-odoor Crets, ten zuide den beer Au- guste Veldeman, ten weste de beer Jan- Baptisie Schoekaeri en ten noorde de Rede. DERDE EN LAATSTE KOOP. - Een perceel LAND, gelegen le Smetlede, op Tnienrude, gekadastreerd wijk A num mer 615, groot 19 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Karei Van Caneghem, ten zuide den beer LeonarJ Smetreyns, ten weste den heer Karei Scliockaert en ten noorde verscheidenen. Voorschreven GOEDEREN zijn afhan gende der nalatenschap van M. Angelus Dacus, overleden te Smetlede. ZITDAGEN Iustel Zaterdag 19 Mei (ftQ, Verblijf Zaterdag 2 Juni Telkens om 2 ure namiddag te Zittings zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Openbare Verkooping van TE IIOFSTADE Frans CRICK, Gemccntcsekretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst, op Maandag 4 Juni 1891, om 8 ure voormiddag, open- baarlijk verkoopen het volgende goed en schoon lloui- gras wassende binnen de Gemeente Hofstade 1. Namens de erfgenamen van wijlen den heer Antonius Matthys Op den Bocht, nabij den Water molen der Eigenaars 23 koopen. 2. Namens Madame Weduwe Foucart-De Winne In den Hekeling 2 koopen, 3. Namens de Kerkfabriek van Hofstade In de Kerkmeersschen 3 koopen. 4. En namens de Gemeente Hofstade Op de Beek- dijken 21 koopen. De Verkooping zal aanvang nemen in de Kerk meersschen. Zij geschiedt op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borgstelling. bijnsdag Zi «Juni IM94. A. Om 10 ure voormiddag, te Aalst- Scltaarbeke, aan den Tragel der vaatten Sl.-Apolonia. R. Om 2 ure namiddag te Aalst- Mijlbeke, in de Bergemeer.sschen, aan den Brusselschensieenweg, Kasteel van Ronsevaalen Lambrechiraeersscben. f. En om 5 ure namiddag te Moorsel, aan bet hof Texel. Door hel ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VERKOOPIAG van een te Herdersem, De Notaris MOENS, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, op gewin van een half per honderd palmslag, openbaarlijk verkoopen Een perceel Land, te Hcrdcrsem, genaamd, de Beggijnweidc. gekadastreerd sektie B, nummer 1011, met eene groote van 9 aren 60 centiaren, palende oost de Beek, gescheed met Wieze, zuid Mijnheer Jen- nes en noord de erven Uvlterssprot. Boomprjj* fr. 360,00. Gebruikt door ffippolyte Meert. Onmiddelijk in- gebniiklreding. ZITDAGEN: Instel, Maandag 28 Mei Verblijf, Maandag 4 Juni v Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg «De Koorn- bloem, bij Serene» Boulonne, te Herdersem, om rent de Kerk. Bij Licitalie. Openbare Verkooping van goede en MEERSCHEN onder Denderhautem. De Notaris Van Oudenhove verblijvende te Denderhatilem, zal ten overslaan van .Mijnbeer den Vrederechter des Kantons Ninove, met de pleegvormen dor wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen, de volgende Goederen te weten Eerste Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, op de Paalwilg, gekadastreerd sektie (1, nummer 843, groot 13 aren 20 centiaren en volgens mettr.g groot 12 aren G centiaren, palende oost Bijloke-goederen van Gent. zuid de erven Praet, west de erven Taleman en noord Caudron. Tweede Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, in den Kilput, gekadastreerd sektie A, nummers 1039 en 1040bis, groot 30 aren 80 cetuiaien, palende, oost Frans Roelandt, zuid den heer advocaat De Backer, west Bijloke goederen van Gent, noord Constant Roelanl en anderen. Derde Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, op Tiende Vrij, gekadastreerd sektie A, nummer 195, groot 14 aren 20 centiaren en voLens meling groot 13 aren 98 centiaren, palen de oost de erven Bceckman, zuid en west de ei ven Enge.lbertus Van der Hoeven en noord den Voetweg. Vierde Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, in liet Hemelrijk, gekadastreerd seklie A, nummer 335, groot 7 aren 70 centiaren, palende oost den heer Boone,zuid de weduwe Baeyens, west en noord jufvrouw T'Kinl. Vijlde Lot. Een perceel Land, gele gen te Denderhautem, in de Swittemeer- schen of Vlasveld, gekadastreerd sektie A, nummer 1442, groot 20 aren GO centi aren en volgens meting 19 aren 12 centi aren, palende oost de erven Coppens, zuid Jan-Baptist De Wolf en Beeckman, west en noord Bijloke-goederen van Gent. Zesde Lot. Een perceel Hooiland, gelegen te Denderhautem, aan de Berre- meerscben,gekadastreerd, sektie A. num mer 1245a, groot 7 aren 50 centiaren, palende oost de erven Pieter-Amand De Schepper, zuid de Swittenstraat, west de erven Adriaan-Louis De Schepper, noord de straat. Zevende Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, op het Blokke- veld, gekadastreerd sektie B, nummer 31G, groot 13 aren 90 centiaren en vol gens meting groot 1G aren 44 centiaren, palende oost jufvrouw T'Kint, zuid den Arme vau Gent, west Jan Roelandt,noord de Broekstraat. Achtste Lot. Een perceel Hooiland, gelegen te Denderhautem, in den Kleinen Werf, gekadastreerd sektie A, nummer 1105, groot 13 aren 70 centiaren en vol gens meting groot 13 aren 81 centiaren, palende oost de straat, /zuid de beggijn Huylebroeck,west mijnheer Van Iseghem, noord den Arme van Denderhautem. Negende Lot. Een perceel Land, gelogen le Denderhautem, op Tiende Vrij, gekadastreerd seklie A, nummer 245, groot 9 aren 80 centiaren en volgens meting groot 9 aren 16 centiaren.palende oost mijnheer De Cltppele, zuid Amand De Luyck.west Jozef Beeckman en noord verscheidene. Tiende Lol. Een perceel Land. gelegen te Denderhautem, op het Her ders- of Hoendersveld, gekadastreerd sektie A, nummers 1165 en 1166b, groot 36 aren 80 centiaren en volgens meting groot 37 aren 9 centiaren, palende oost de erven Hoevelinck, zuid de meerschen, west den voetweg. noord verscheidene lauden. Elfde Lot. Een perceel Land,gelegen te DenJerhautem, in de Siicbelen of Hcrdersveld, groot 14 aren 90 centiaren, gekadastreerd sektie A, deel van nummer 1169, palende oost de kinderen Goeman- Van der Hoeven, zuid den voetweg en daarover verscheidene, west en noord de kinderen Taleman. ZITDAGEN Instel, dijnsdag 19 Juni 1894, om 2 ure nammidag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Ninove. Verblijf, Dijnsdag 26 Juni 1891, om 2 ure namiddag ter herberg van den heer Bernard Van der Paelt, le Denderhautem, wijk Vondelen. Het kohier van lasien en voorwaarden dezer verkooping, evenals de Grosse van het vonnis berusten ter studie van boven- genoemden Notaris, alwaar men er ken nis kan van nemen. Door sterfgeval en om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkooping van het en het vermaard Kabinet van van wijlen MT en Mmt Fan Langenhovc-Biebuyck, te Aalst, in de Nieuwstraat. De Notarissen DE PAUW en BRECK POT te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen,ten verzoeke van wie het behoort, ten sterfhuize van wijlen M. en Mad. Camille Van Langenliove Biebuvck, te Aalst, in de Nieuwstraat, le beginnen den Maandag 11 Juni 1894 en volgende dagen, telkens om 8 ure "s morgens en 2 ure 's namiddags, hetgene volgt te weteu Het prachtig mobilier, zilverwerk, verschillige soorten van wijnen, alsmede de schoone en vermaarde verzameling van oudheden vau zeilde M. en Mad. Van LangenhoveBiebuyck. N. B Eerstdaags te verschijnen plakbrieven en catalogen zullen de stipte orde. dagen en uren bepalen der veiling voor de verschillige soorten vau meube- laire en andere roerende goederen, als mede van de oudheden. Openbare Verkooping tan eenen schoonen en wel gelegen te Aalst, Nwuwslraat. De Notarissen DE PAUW en BRECK POT, te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen Eer.en schoonen en welgelegen Eigen dom, te Aalst, in de Nieuwstraat, groot 13 aren, bestaande in een Renteniers huis met hof, en koetspoort gevende op de Hopmerkt met stallen, remisiën en schoonen lusthof met paviljoen, zooals op de gedrukte plakbrieven en plan is aangeduid, verdeeld in 3 deelen Eerste Koop. Het schoon Woonhuis, hebbende schoone salons,eetzaal,keuken, waschhuis en verdere gerieflijkheden met hof, groot 5 aren 22 centiaren. Ingesteld 20,100 fr. Tweede koop. De Koetspoort met stallen, remisiën en hof, grout 2 aren 18 centiaren. Ingesteld 4000 fr. Derde Koop. Den schoonen Lust hof met paviljoen, groot 5 aren 60 cen tiaren,beplant met allerbeste Iruitbonmen. Ingesteld 4000 fr. Laast bewoond geweest door Mad. Wed, Van Langenhovc-Biebuyck Voor het bezichtigen van den Eigen dom zich te begeven ter studie van den Notaris De Pauw. De liefhebbers zullen de eigendom mogen samenvoegen naar hun goeddun ken zoowel lot 1 met 2, alslot 1 met 3 en ook lot 2 en 3. Zitdagen Instel, Donderdag 17 Verblijf, id. 31 Mel1894- Om 4 ure namiddag ter estaminet Het Commerciehuis, bewoond door den heer Joseph Van der Vorst, Groote Markt, te Aalst. N. B. Onder geen hoegenaamd voor wendsel zal er een derden zitdag bepaald worden. VENDITIE van te Aalst-Mijlbeek Langestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op maandag 4 Juni 1894 ten 3 ure namiddag, op het buitengoed der EE. PP. Jesuiten te Aelst-Mijlbeek, Langestraat, overgaan tot de openbare verkooping van hel aldaar wassende hooigras. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Openbare Verkooping van eene goede to HOFSTADE. De Notaris DE GHEEST te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen in Hopenbaar verkoopen Eene goede partij L \ND, gelegen te Hofstade, Blekte, op de vorenste Baardebrug, groot 33 aren, deel ten ooste van meerdere, gekadastreerd, wjjk C, nummer 583, met eene grootte van 83 aren 20 centiaren, palende decs deel op zich zelve ten ooste aan de liospi- citn van Aelst. ten zuide met half Kauterbaan aan jufrouw de weduwe Pannekoek-Van Cauter, ten weste aan de kinderen De Vos met de meerderheid en ten noorde aan de kerkfabriek van Hofstade. Gebruikt door de kinderen van Fituc he Voi. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 12 Verblijf, Dijnsdag 26 "k' 189 Ten 5 ure namiddag ter herberg genaamd «Het Hor VAN Weenes. bij den heer Adolf De Ghendt, te Aelst, aan de Botermarkt- Ventlitie van Koopwaren en Bloem-,hof- en siraadzaden te Aalst, aan de Sint-Martenskerk ten sterlliuize van d'heer J.-B. Torfs, op Donderdag 31 Mei 1894 en volgende dagen, telkens van 8 uren 's morgen», door ambt van M. DE GHEEST, Notaris te Aalst. GereeJe betaling. N. B De zaden zullen verkocht worden nen Donderdag 31 Mei. teu 8 ure 's morgens.

De Denderbode | 1894 | | pagina 3