5 <r>kr> TE HUREN. ANDEL POEDER TE HUREN KASSEI WERKEN WOONHUIS HOFSTEDE Iets om te lachen fjlbrjsz D' Haenens-Gathier Affaire trés lucrative. Fruit te koop Mekaniekkundige. Om gezondheidsreden. b DO ïjoö >SI> OO ICO Jolie maison a louer Schoon groot Huis Teinture, lavage et dégraissage en tous genres. FABRIEK IJzeren Afsluitingen WEREZEIT Vruchten te velde HUISMEUBELS Verleden zondag werd de policie van Poperinghe verwittigd, dat eene vrouw 4 van de wijk Braband verdacht werd, in het begin der vorige week haren pas ge boren tweeling vermoord te hebben. Het parket van Ieperen was maandag naar Poperinghe gekomen, om een onderzoek in te stellen. De beschuldigde vrouw, in verhoor genomen, loochende hardnekkig. Eene huiszoeking werd gedaan, en de kinderlijkjes werden in den hof achter de woning opgegraven. De twee kindertjes, twee zoontjes, waren daar, drie dagen na hunne geboorte, begraven geweest. In tegenwoordigheid der lijkies gesteld, deed de vrouw eindelijk volledige beken tenissen. De dubbele kindermoord was gepleegd in den nacht van 25 tot 26 juli. Man en vrouw werden aangehouden en naar de gevangenis van Ieperen gebracht. De lijkschouwing der twee kleine slacht offers werd door de wetsdoktors in het slachthuis gedaan. Oppassen is de boodschapwant er zijn valsche vijffrankstukken in omloop. In het politiebureel der Wereldtentoon stelling te Antwerpen werden er vrijdag twee neêrgelegd, en in de 8" wijk zijn er ook ontvangen. De stukken zijn zoo goed nagemaakt dat de klank zelfs moeilijk van dien der echte te onderscheiden is. Zij dragen het beeld van Louis-Pbi- lippe en het jaartal 1838 of 1846. Kwade herbergier. In eene her berg der Hoogstraat, te Antwerpen was maandag avond zekere W. een portie mosselen komen eten, en was er vandoor getrokken zonder te betalen. Die vriendelijke gast had eerst 's mor gens de gevangenis verlaten. Nu dezen morgend rond half-5 kwam de mosseleter met cenige vrienden voorbij, terwijl de herbergier aan de deur stond. Van den eenen kant vielen er eenige spotwoorden, van den andere bitsige woorden en eer de mannen de straat uit waren, had de herbergier reeds een revol- want deze waren niet meer te bespeuren Het gekraai van den baan en het ge kakel der kiekens, wees aan de gendar men de plaats aan, waar de gestolen buit verborgen was. Een onderzoek is ingesteld. Maandag namiddag der verleden week omstreeks vijf uren is te Bilsen op de Brugstraat een erg ongeval gebeurd. Gerard Castermans was een oogenblik aan het huis zijner ouders stil gebleven met een jong paard, dat nog maar enkele keeren ingespannen geweest is. Het paard verschrikte zich opeens, men weet niet door welke oorzaak, en holde in eene pijlsnelle vaart de Brugstraat af. Gerard Castermans hield het paard stevig vast zonder het tot staan te kunnen brengen en aan het huis van M. Schuermans geko men, kon hij het niet langer meer volhou den, hij viel cu zoo ongelukkig dat een der ketenen die het paard in zijne wilde vaart achter zich nasleepte, om een zijner beenen vaststrengelde, en hem over de straatsteenen meesleurde tot voor het Casino, alwaar gelukkig de keten zich Gerard Castermans die in deerniswaar- digen toestand verkeerde, ontviug dadelijk de zorgen van den ontboden geneesheer, die gelukkiglijk bestatigdc dat, alhoewel erg gewond en gekneusd het slachtoffer toch geen ernstig zijn leven in gevaar stel lend letsel bekomen had. Dit is bijzonder te wijten aan de tegenwoordigheid van geest van G. Castermans die door op de handen steunende laten voor te slepen, zijn hoofd van de aanraking met de straat steenen kon bevrijden. Drama te Ruysbroeck.Woensdag is een schrikkelijk drama in de stille ge meente Ruysbrocck voorgevallen. Het huisgezin Z. werd nu en dan ge stoord ter oorzake van het jaloersche ka rakter de vrouw. Woensdag was de man in den voormid dag naar Brussel gegaan en, daar hij tot tamelijk laat in den namiddag afwezig bleef, werd hij bij zijne terugkomst door ver gehaald, waarmee hij hen vervolgde zyne vrouw met verwijtingen overladen. 1 W. met drie schoten trof. j Hij poogde de beschuldigingen der Twee der kogels bleven in zijnen hals vrouw te weerleggen, doch dit verhoogde steken en de derde schampte af op zijn 1 hare woede. Eensklaps nam zij eene zware voorhoofd. j ijzeren casserol en wiorp die den man De kameraden van W., vielen nu den j Daar bet hoofd, herbergier aan, ontwapenden hem en Als eene massa viel hij neer. De vrouw leverden hem in handen der policie. riep om hulp en de geburen, die toege- W. van zijnen kant werd naar het gast- j sneld kwamen, bemerkten aan het hoofd huis gebracht, waar hij echter weigerde van Z. eene afgrijselijke wonde, die zijn zich te doen verzorgen. Hij is er met de leven in gevaar stelt, kogels in den hals vandoor getrokken, j De vrouw is als zinneloos de deur uil- geloopen. Zij wordt van nabij bewaakt, uit vrees dat zij verdere ongelukken ver- oorzake. Men heeft in den omtrek van Mon- ceau-sur-Sambre eene dievenbende ont dekt, die met dezelfde stoutmoedigheid te werk gaat als degene, welke nu voor het assisenhof te recht staat. Zij bestaat uit negen personen, vijf mannen en vier vrouwen. Uit de vaart van Bergen naar Condé, te Quaregnon werd het lijk van een jong meisje opgetrokken. Toen men het bij de ouders thuis bracht, weigerden dezen het te aanveerden. De zonderlingste geruch ten loopen over die vreemde handelwijze, waarom het parket een onderzoek in stelde. Op een vensterdorpel te Nam en werd woensdag morgend eene dynamietkardoes gevonden, waaraan eene half verbrande lont bevestigd was. De persoon, die haar vond en de bewooners van het huis waar schuwde, werd door het gerecht onder vraagd en aangehouden. Men denkt dat hij het zelf is die de bom legde en door de bewoners te verwittigen geen ander doel had, dan eene belooning te krijgen. Men meldt uit Aarlen, dat de wilde zwijnen dit jaar buitengewoon overvloe dig zijn en en overgroote schade in de Ardenner oogstvelden aanrichten. Aard appelvelden worden verwoest en zelfs de schorsen de jonge fruithoornen worden af- gevreten. De boeren zien zich verplicht 's nachts aanhoudend geweerschoten te lossen om die ruwe gasten te veijagen. HOLLAND. Een zeldzaam geval. Een klein vogeltje heeft nu reeds viermaal heen en weer de reismeêgemaakt met de Prinses Amelia van Amsterdam naar Batavia. Het beestje vliegt voortdurend rond den mast en bij storm of als het vermoeid is, zoekt het zich een plaatstje op eender ra's.Het vogeltje is langzamerhand zeer vrij ge worden. Het strijkt zich neer op het dek om do kruimpjes op te pikken, en soms komt het zelfs op den schouder of op de hand van een passagier zitten. De matrozen beschouwen dit raerk- weerdig verschijnsel als een gelukkig voorteeken en de reizigers hebben veel pleizier in het trouwe beestje. DUITSCHLAND. 't Huwelijksbootje.Een Duitsch blad meldt het volgende huwelijk Franz Emberg, van Leipzig en Manlek uit Dahomey,amazone van koning Behan- zin, nu verbonden aan het Panopticum te Berlijn. Dat een Duitscher met eene Dahomc- daansche trouwt, dat baart bij den eersten oogopslag eenige verwondering. Maar de liefde is blind zegt het spreek woord. Men zegt dat de jonggehuwden eene drankslijterij zullen openen te Berlijn. In hun huis zal het natuurlijk niet aan bezoekers ontbreken. Ik heb al zoo menigeu kogel in mijn lijf gehad als ik een mes had, sneed ik ze er zelf uit. Rijdend muziek. Als 't geen grap is, is 't goed gevonden. Een duitsch blad meldt ons dat eene duitscho fanfarenmaatschappij per vclo- cipède de stad Antwerpen en tentoon stelling zal bezoeken. Zal dat nu de laatste toepassing zijn van de velocipedie Och neen vandaag of morgen zal men onder aan den velo een draaiorgel houden, waarvan de draai kruk als pedaal voor het rijwiel kan dienen. De bliksem op de kerk. Verleden maandag, rond 6 ure namiddag, berstte er boven Hulshout eene geweldige don dervlaag los, gevolgd door zware regens. De bliksem sloeg op het kruisken der kap, van in de middeleeuwen gebouwd hij sloeg langs weerskanten naar beneden, gelijktijdig schade aanrichtende met er zuiver 2 strepen schaliën af te veegen en de dakgoten stuk te slaan en is verder langs de muren den grond ingeloopen. Binnen de kerk is alles ongedeerd geble ven. Verleden jaar omtrent hetzelfde tijdstip is de bliksem nogmaals op de kerk geval len en richtte merkelijke schade in den toren. 't Ware te wenschen dat die donder vlagen en regen wat ophielden, want er hier, zooals overal, naar niets getracht dan naar droogte ter oorzake van de nog te veld staande graangewassen. Droevig. Woensdag had te Turn hout een droevig voorval plaats. Een werkman, getrouwd en vader des huitge- zins, geraakte woensdag zonder werk. Dit maakte een pijnlijken indruk op de leden van het huisgezin. Er ontstond twisten 's namiddags begaf de vrouw zich met drie kinderen naar de vaart. Daar geko men, sprong zij met de twee kleinsten in het water. Het derde, ook nog zeer jong, stond op den dijk te weenen Gelukkig is er weinig water in de vaart, zoodat de ongelukkige vrouw moeilijk haar noodlot tig voornemen zou hebben kunnen uitvoe ren. Daarbij hadden eenige personen de vrouw zien in 't water springen; zij snel den oogeublikkelijk toe en brachten haar met haar kleintjes op het droge. Handelsblad Diefstal in de... gendarmerie te Oostmaal. De stoutmoedigheid der-die ven kent geen palen meer I Woensdag nacht ziin onbekende dieven op de achterplaats der gendarmerie, te Oostmalle, gedrogen en hebben er een partij waschgoed en eenige kiekens met den haan gestolen. Kiekens en haan zetten zy in eenen keef en droegen dezen met het waschgoed in een haverveld op korten afstand der gendarmerie. Vervolgens keerden zij te rug, denkelijk om nog meer te stelen. De haan met zijne kiekens had echter zulk gerucht gemaakt dat de gendarmen en door gewekt werden. Zij gingen zien wat er gaande was en hebben denkelijk alzoo de dieven op de vlucht gedreven, RAGELAND. Bekeeringen. Onder de voorname bekeeringen tot het katholiscism, is nu de bekeering aan te stippen van drie An- glikaansche geestelijkenreverand Suther land Macklem, dienstdoende aan de St- Cuthbert, te Londen reverend Wood, leger-aalraoezenier en reverend Briggs, van Plymouth. In do zes laatste maanden, zijn niet min dan veertien Anglikaansche geestelijken, die allen in hooge achting tiij hunne geloof^genooten stonden, tot de Moederkerk van Rome teruggekeerd. Een vrederechter, sprak dezer dagen een vonnis uit hetwelk bewijst dat hij een fijne rechtsgeleerde en een rechtvaardig man is. Een gemeentereglement verbood de paarden in de rivier te leiden. Verschei dene getuigen verklaarden de paarden met hunnen geleider uit de rivier te heb ben zien komen, maar niemand had ze er zien ingaan. De vrederechter sprak het volgende vonnis uit Aangezien de getuigen verklaren den beschuldigde uit de rivier te hebben zien komen, doch er hem niet hebben zien ingaan Aangezien het reglement alleenlijk ver biedt van in de rivier te gaan, maar niet van er uit te komen Voor die redenen wordt de'beschuldigde vrij gesproken. De bestierder van eenen cirk zocht een weggeloopen olifant, en vroeg aan een boer, dien hij ontmoette Hebt ge hier in den omtrek niet een vreemd dier gezien O, ja, wel, antwoordde de boer. Er heeft hier een groote os van gutta-percha geloopen die met zijnen staart wortelen uit den grond haalde. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten. Mannelijk geslacht 13 9o Vrouwelijk 10 HUWELIJKEN. D. Poleyn, tw. met M. Meganck bar- reelwachtster. J. Van der Eeken, schallied. met E. Roelandt, tw. H. Van den Bossche, houtdr. met L. Van Landuyt, tw. J. Brabants, smid. met B. Steenhout, tw. J. Callebaut.tabakb. met M. Ardyns, br. B. Cassiman, tw. metL. Van de Velde, tw. OVERLIJDENS. P. Van Lokeren, schipper, overl. te Burght. B. De Vos, landb. 44 j. rech terlijk woon. te Hofstade. J. Gillis, wed. Snel. z. b. 71 j. Esplanadestr. J. Ardans, m. Van den Abbeele, vuurst. 38 j. Lindenstr. H. Collin, priester, 68 j. overl. te Bouchout. 6 Kinderen onder de 7 jaren. van Breimachienen en Velocepeden Kuiperskaai, 21 Gent. De Broimachien d' Haenens is ver maard als de kloekste en eenvoudigste, zij laat toe kousen, lijf en onderrokken, mansvesten, kin<1erklëe"jes, bedspreiën enz. te maken. Hei aanleeren is gemakkelijk en koste loos. Velocipenen d' Haenens in staal van eerste kwaliteit. Werkplaatsen voor het schilderen, emailleeren en nickleeren. HERSTEL LINGEN in 't groot en in 't klein. Un fabricant de Verviers, dcm. agents tour vente aux particuliers. Forte remise. Scrire avec référ. H K 106 Ple Rt0 Ver- §choone Hop- en Graan zolders. Zich te bevragen ten bu- reele van dit blad onder letters V. T. ten hove van MT Charles De Vis-De Cock, in eenen uitgemuurden hof, groot 1 hek- taar, te Aalst-Mijlbeek. Men vraagt eenen bekwamen meka niekkundige voor een fabriek van breiwerken, 175 mekanieken. Zich te wenden tot M. Edouard HELIN, Mons (Bergen.) Over te nemenEen zeer winstgevend artikel (jaarlijksche winst gewaarborgd) in T midden der stad met buitengewone voordeelige voorwaarden slechts betaal baar per dnjmaandelijksche kleine afkor tingen. Te schrijven ten bureele dezer onder de letters C. L. OVERZEE8CH onlangs uitgevonden. Doodt de Wandluizen, de Vlooien, de Kolenbranders, de Motten, de Cafards, de Vliegende Mieren, de Tichelbeeslen, de Vogelvlooien, voornamelijk alle Insecten, met eene snelheid en eene zekerheid die bijna bovennatuurlijk is, zoodanig dat er niet het minste spoor van het insec- ten-broeisel overblijft. Dit oprecht en goedkoop Poeder wordt verkocht te Praag l>ij ANDEL, drogist, 13 in den Zwarten Hond, Husgasse 13 te GENT, bij M. Albert Ceu- terick, 61, Veldstraat 61. Ook verkrijgbaar bij M. Victor Nleirescliaut Aalst Korte Zoutstraat, 39. Joz. De Loose-Van de Maele, agent in bloem, heett de eer aan het publiek ken baar te maken, dat hij zijne woonst komt over te brengen van de Molenstraat naar de Brussolsche- of Pontstraat. n° 54. aAlost.rue Liénart,N0 1G. Pour les conditions s' adresser Rue des Moulins, 57, chez M. Ferdinand De Clercq. TE HUREN Brusselsche straat, N° 30 te Aalst. Zich te bevragen ten bureele der Aalstersche Vlasspinnerij aldaar. Lavage et glacage degants a 20 et. Teinturelavage et frisage de plumes. EpB BE LA ROYERE, Ancienne Maison LABROSSE d'Alost. Hltt'XELLE8, 22, Rue des Finances. Het Beste en Goedkoopste van voor weiden, lust-en moeshoven. Vraagt nadere inlichtingen aan Joseph Baeien, smid, Denderhauiem. p. era MAGAZIJA van gewaarborgd voor één jaar. Lo mbaerst, meubel maker, in de Leopoldstraat, vroeger Kattestraat, rechtover het oud-Stadhuis, heeft de eer bekend te maken aan het geëerd publiek dat bij hem alle soorten van meubels te bekomen zijn zooals bedden in acajou, notelaar, kerselaar en olm lavabos, commoden, kleerkassen, t'uletten in acajou, notelaar, enz., enz. tegen zeer gematigde prijzen. Een gerieflijk Huis, gestaan in de üirk- Mariensstraat, n° 13. Zich te bevragen bij den heer J. Goet- lials, stadsbouwkundige. STAD AALST. AANBESTEDING van in de openbare Stapelplaats (Entrepot.) Het College van Burgemeester en Schepenen der Stad Aalst, brengt ter kennis der belanghebbenden dat er op 10 Augustus 1894, zal overgegaan wor den in zijne gewone zittingszaal, om 11 ure 's morgens lot de openbare aanbe steding van werken in de openbare stapelplaats. Het bestek beloopt tot fr. 1212,47 De werken moeten ten volle voltrokken zijn voor den 10 September aanstaande. De plans en bestek berusten ten bureele van stadswerken. De biedingen moeien voor 10 Augustus aanstaande aan het Gemeentebestuur toegezonden worden. Gedaan te Aalst, den 30 Juli 1894. De Burgemeester en Schepenen, De Sekrelaris, V. VAN WAMBEKE. Eum. scheerlingkx. Openbare verkooping YAH EHÏ TOEM A AT. Deurwaarder JOZEF DE VOS, te Aalst, zal op Dissdag 7 AucnsTi 1894, om 1 uur nanoen, ten verzoeke van de erven De Landtsheer, brouwers, te Herdersem, openbaarlijk verkoopen 4* Op eene partij l-ind, op Dazenkauter, 22 aren aardappels en 16 aren tarwe. 2Op eene partij laud, op Lekzegers, 28 aren masteluin. 3° Op eene partij land, in Denderland, 20 aren haver, 8 aren aardappels, 11 aren betraven en 23 aren rogge. 4- 2 koopen toemaat, op eenen meersch genaamd kommer en 5 koopen toemaat, op drn Grooten Meersch, neven de 7 Dagwanden. De verkooping zal geschieden op gewone conditiën en lijd van betaling mits borgstelling. Provincie Oost- Vlaanderen. Gemeente Ilerdersein. OPENBARE AANBESTEDING van op den Buurtweg Nr 4 (Gudstraat). Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Herdersem, brengt ter kennis van de be langhebbenden dat er op Maandag 13 Oogit 1894, out 2 ure 's namiddags, ten Gemeentehuize, zal over gegaan worden tot de openbare aanbesteding van KASSEI WERKEN uit te voeren op eene lengte van 530 meters en eene breedte van 3 meters, op den Buurtweg N' 4, (Gudstraat). Het schattend bestek beloopt tot 9,TIÖ,9Ö Franks. De aanbiedingsbiljetten zullen bij aanbevolen brief toegezonden worden onder dubbelen omslag, de eene (uitwendige) hel adres dragende van den heer Burge meester der Gemeente Herdersem, en de woorden Aanbieding roar de onderneming van Kasseiwerken op den Buurtweg N' 4, de andere (binnenste) voor opschrift dragende: Aanbieding voor de onderne ming van Kasseiwerken op den Buurtweg N' 4. De aanbiedingsbiljetten moeten drie volle dagen vóór den dag der aanbesteding neêrgelegd worden. De aanbiedingsbiljetlen waarvan den buitenomslag de stempel van het pestbureel van Gijsegem dragen zou van eene latere dagtcekening dan die van den laatsten dag voor de nederlegging bepaald (9 Augustus i891) zullen niet in aanmerking kunnen komen. De aanbiedingsschritlen moeten op zegel geschreven zijn. Zij moeteu de namen, voornamen, hoedanighe den en woonplaats van den aanbieder vernielden en door hem geleckend zijn. De aanbiedingsschriflcn zul len bepalen dat de aanbieder zich verbindt op zijn® roerende en onroerende goederen de werken volgen8 de bepalingen cn voorwaarden des kohiers van lasten te zullen uit voeren. Dc som moet in volle letters aangeduid worden. Het kohier van lasten cn het schattend bestek, zul len ter inzage liggen der belanghebbenden tot den dag der aanbesteding ten Gemeentehuize van Herdersem alwaar zij er kunnen kennis van nemen. Herdersem, den 18 Juli 1891. De Sekrelaris, De Burgemeester, S. BUYLR. P. WAUTERS, Openbare Verkoopïnp;. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen: Eene Hofstede, groot 8 aren 70 centi aren, te Nieuwerkerken, wijk Maal. Bewoond door de verkoopers Kinderen en Wed* Dom. Verbeslel. Instel Dijnsdag 31 Juli ,on. Verblijf -. 7 Augusli) 18J4- Om 4 uren namiddag bij .W Augustin Sonck, to Niewerkerken. DOOR STERFGEVAL. Merkweerdige verkooping VAN SCHOONE 8IERAADPLANTEN EN BLOEMEN te EREMBODKGKM, Osbroek De Notaris Be Sadeleer, te Erembodegem, zal op het buitengoed van wijlen Mijnbeer Francois Moycrsoen, te Erembodegem, Osbroek, aan den steen weg van Aalst naar Ninove, Maandag en Dijnsdag 6 en 7 Augusli 1894, openbaar verkoopen Eenen rijken MOBILIER, gemeld bui tengoed stoffeerende; porselein, kunst voorwerpen, rijtuigen, paardenrijtuig, wapens. De schoone verzameling van Bloemen en Planten, in de hovingen en serren van gemeld buitengoed. Hofbeelden (kleine en groote), stoeltjes, lafelkens en banken, voor lusthoven en parken. Plantsoenen van fruitboomen. Bouwmaterialen; marmer,arduin, ij ter. Zelfde Notaris De Sadeleer, zal ten aanzoeke der erfgename» van voornoemden heer Moyersoen, WOENS DAG 8 AUGUSTI 1894om 8 ure voor middag, nog verkoopen Eenige koopen veldvruchtenmaste luin, ajuin, aardappelen, roode en witte wortelen, mest en vogelzaad. Daarna, desnoods, de overblijvende mobilaire voorwerpen. Orde der verlooping. Maandag, Dijnsdag, Woensdag, om 8 uren 's morgens, de geringe voorwerpen. Maandag namidaag, om 2 uren stipt, Je bloemen en planten. Dijnsdag namiddag, om 2 uren slipt, de prachtmeubclen. Voor den catalogue der planten en bloemen, wende men zich ter studie van den Notaris verkooper. GELI). Groote en kleine kapi talen te bekomen, mits grondpand. Openbare verkooping van een gerieflijk TE AALST, Dumlaan. He Notaris EEMAN, te Erpc, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Een schoon cn gerieflijk WOONHUIS met poort, beneden en bovenplaatscn, kelder, paardcnsial cn waterpomp, gestaan cn gelegen te Aalst, aan de l>am- laan, groot t aar 13 centiaren 07 mllliarcn, palende ten zuide de straat, ten wesle, noorde en ooste madame weduwe Burny-Burny. Bewoond door M. Krans De Coster. ZITDAGEN Instel Donderdag 10 Verblijf id 23 A"gusti 1894 Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg t De Klokkeseoi., gehouden door den heer bodewijk Foncée, te Aalst, Molendries. Bij uitwinning. Openbare Verkooping van eene behuisde te Erondegem, (Genlschen steenweg.) Dc Notaris EEMAN te Erpc, daartoe in rechte benoemd, zal met naleving van de pleegvormen der wet van 15 Augusti 1854, opeitbaat lijk verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erondegem,aan den Gentschen steenweg, op den Neerkauter, gekada streerd wijk B, deel van nummers 569a, 570d en 5«8a, groot 1 aren 40 centiaren, palende oost den Gentschen steenweg, zuid de Zandstraat, west Joseph Coppens en noord Louis Cooman. Bewoond en gebruikt door de eigenaars weduwe en kinderen Augustien Gooman. ENKELE ZITDAG i Maandag 13 Oogst 1894. Om I ure nammiddag, ter herberg Hf.t Gemeentehuis, gehouden door jufvrouw weduwe Ivo Lopus-Van Belle, te Erondegem, Dorp,

De Denderbode | 1894 | | pagina 3