Bericht aan het publiek. Hu is le hureït. TE HUREN Boomverkooping Booinvemlitie Bericht. B O O M E N Hospicie-goederen ZAAILANDEN perceel LAND, 1894 LOOF TE VELDE, WOONHUIS BOOMEU perceel Bosch, WOONHUIZEN schoon PAARD ZAAILANDEN GOEDEREN Ontploffing -van eene poeier fabriek. De buskruitfabriekte Caulilleis ont ploft. Niet alleen is er onberekenbare stoffelijke schade, maar er zijn drie doo- den en veel gewonden te betreuren. Er heerscht eene ware verslagenheid in de streek. Ziehier de namen der dooden: Peeters, Van Gompel en Simons, alle gehuwde personen. Al de molens, pijlen machienen en vele gebouwen zijn geheel en al vernield. Een uur in den omtrek zijn al de ruiten der huizen in stukken. Het is vrijdag namiddag dat het schrik kelijk ongeluk gebeurd is. De buskruitfabriek van Caulille in de Limburgsche Kempen gelegen, is eene afhankelijkheid der buskruitfabriek van Wetteren. De heer Libbrecht, bestuurder der I laatstgenoemde fabriek, werd onmiddel- j lijk per telegram verwittigd over de vree- selijke ramp. Donderdag 11. rond half negen uren 's avoud, ontstond te Exel, een hevige brand in het huis van M. G. Witters-Pee- ten, bewoond door M. Dr Corsticns. Eenige voorbijgangers bemerkten dat er lichtlaaie vlammen uit het dak opste ken. In haast klopte men op deuren en vensters om de bewoners, die gelukkig nog niet te bed waren, van het onheil te verwittigen. Aan het blusschen van het vuur kon niet gedacht worden. Men moest zich tevreden stellen met eenige meubels die men zonder gevaar nog ken naken, uit den branddenden poel te halen. Gelukkig dat de wind gestild was, an ders had voorzeker 't vernielend clement zijne werking op de naburige huizen over- fezet. Door spoedige hulp heeft men deze uizen kunnen redden. Buiten eenige meubels is alles de prooi der vlammen geworden. Kleederen, goud en zilvergerief, apotheekswaren, alles is in den brand omgekomen. De dienstboden zelf hadden geene kleederen meer dan die zij op het oogenblik des brands om hun lijf droegen. Verleden woensdag gebeurde er te Op-Glabbeek een smartelijk ongeluk. De kantonnier M. vergezelde een voer man om samen eene kar kiezel te gaan halen. Langs den kiezelweg tusschen Asch en Op-Glabbeek wilden zij eene herberg binnen gaan, doch deinsden ver schrikt terug, daar zij eenige stappen ver der het lijkje zagen liggen van het vijf jarig meisje L. Toen zij dichter bij kwa men, zagen zij dat het arme wicht, deer lijk gewond, verslonden was door het vuur, want de kleederen waren nog niet gansch uitgedoofd. M. de burgemeester, vergezeld van den veldwachter en de gendarmen, hebben zich dadelijk ter plaatse begeven. Uit het onderzoek bleek weldra dat het kind, ge durende de afwezigheid der moeder, met het vuur in aanraking is gekomen en daarna het huis uit is gevlucht. Daar het onnoozel bloed geene hulp heeft kunuen vinden, is zij alzoo in de schrikkelijkste pijnen moeten bezwijken. O ouders 1 bewaakt toch uwe teere kleinen. Den heer Jules I.evis, maakt bekend dat hij zijn atelier van phologra- phie wederom komt te openen, van Za terdag 24 November en volgende dagen, van 's morgens 9 uren tot 3 uren 's na middags. Men poseert niet in de opone lucht. Alles is goed ingericht. Uwen dienaar Jules LEVIS, Vooruitgangstraat, K° 10. Een gerieflijk WINKELHUIS met HOF, wel gelegen te Aalst, Leopoldstraat, Nr 10 nabij de Groote Markt. Zich to bevragen bij Mevrouw Van den Hende, Niouwstraat Nr 5. een gerieflijk en welgelegen HUIS, in de Kerkstraat, N. 4. Te bevragen bij d'heer advocaat Parmentier, Albert Liénart- straat, 18, alle dagen van 8 tot 10 ure 's voormiddags. AANZIENLIJKE te Wanzele, Lede en Impe. De Secretaris V. G. BLONDEEL, te Impe, zal op Dijnsdag 11 December 1894, om 9 uren juist voormiddag, door bevoegd ambt, openbaarlijk verkoopen 80 koopen schoone en hoogstammige Kanadas, dikte 1 m. 50 c. tot 2 m. 10 c. 6 koopen Eiken, dikte 1 m. 20 c. tot 1 ra. 50 c. 8 koopen schoone Abeelen, dikte 1 m. 60 c. tot 2 m. 10 c. 1 Esch, dikte 1 m. 30 c. 1 schoone magere Olm, dikte 1 m. 80 c., en 20 koopen schoon Elzen Slaghout. Te vergaderen te Wanzele, wijk Held, om 9 uren voormiddag. Smetlede en Oordegem. Op Zaterdag 8 December 1894, (O.L. V. Onbevlekt Ontvangenis,) te beginnen om 11 uren voormiddag, zal de Sekreta- ris Louis GALMART, to Bavegem, bin nen bovengemelde gemeenten, op de Kerselaarswijken Oud-Smetlede, Kauter en Schoot, door bevoegd ambt, openbaar verkoopen 1 HO koopen zware, zuivere en hoogstammige Kana das, Eiken en Buuk. Begin om 12 ure stipt 's middags, te Smetlede op de Kerselaars. HOLLAND. Drama op de gr enten, Men meldt uit Sittard van 2 dezer Naar het gerucht wil, hebben gisteren avond, naby bet grensdorpje Hafert, Pruisische ambtenaren op zekeren Nelis- sen, die zes varkens uit Nederland in Duitschland wilde smokkelen en zich niet aan het halt der ambtenareu wilde storen, een schot gelost, met het ongelukkig gevolg dat hy spoedig een lijk was. OOSTENRIJK. Hongaarsche boeren door wolven aan- fer and. Dertien dooden. Uit Buda- 'esth wordt in dato 1 december geseind Eene vreeselijke tijding is hier aange komen uit het dorp Hidos. Eenige boeren dier gemeente zijn verrast en aangeval len door de wolven en dertien personen zijn gedood en verslonden door deze ver scheurende dieren. Deze boeren kwamen ten getalle van omtrent 20 van eene bruilott en keerden door het bosch naar huis terug. Slechts zeven of acht, alhoewel reeds vreeselijk gekwetst, gelukten er in te ontsnappen. De schrik in het dorp was groot toen men die vreeselijke tijding vernam, en er werd eene expeditie ingericht om te po gen hulp to brengen aan de achtergeble- Venen. Toen men op de plaats van den aanval kwam, vond men niets meer dan verbrij zelde beenderen, lappen vleesch en klee- dingstukken. Het is stellig dat minstens 13 dorpelin gen verslonden zijn. 3. Boekjes"aanduidende-den aard, de grootte eu de ligging der Goederen, zijn verkrijgbaar ten bureele van liet Sekre- tariaat der Hospiciën, te Aelst, in de Leopoldstraat. Joseph LIEBAUT-DE CRA7E, Vleeschliouwer, in de Pont- of Brnsselsohestraat te Aalst. Heeft de eer het publiek te berichten dat hij zich gelast met het Druppen, Zouten en Rooken van Hespen en alle an dere soorten van Vleesch. Gem&tige prijzen. Opent>ni*e Verkooping van 200 koopen verscheidene Zuivere en hoogstammige Nieuwerkerken en Haaltert. De Notaris Louis M0ENS te Lede, zal op Maandag 17 December 1804, om 9 uren slipt voormiddag,open baarlijk verkoopen t. —Namens den heer graaf Corrtet d'Elzius,grond eigenaar tc Parijs; 1 hoogstammige kanadaboomen, wassende aan con perceel meersch, tc Nieuwerkerken, Zwijnen Driesch, in gebruik bjj Victor Van Bevcren. 2. Namens den heer Franciscus Cobbaut, te Nieuwerkerken; 4 zware kanadaboomen, wassende op den grond zijner hofstede, te Nieuwerkerken, Grooten Driesch. 3. —Namens den heer Auguste Peynsaert, eigenaar tc Hofstade 5 abeelen, i esch, 1 wilg en 10 kauada- boomen zeer schoon, wassende op eenen meersch, te Nieuwerkerken, Driesch. 4. Namens den heer Victor Hcckcnbrocck. te Nieu werkerken; 4 zware hoogstammige kanadaboomen, wassende in eenen meersch, over zijne hofstede te NieuwcrkerkeQ, Driesch. 5. Namens madiune weduwe Alexander Licnart, te Aalst; 1 zware hoogstammige tanadaboom, was sende op haren eigendom aan de hofstede bewoond door Victor De Schryver, te Nieuwerkerken, Restert. 6. Namens den heer graal Cornet d'Elzius, voor noemd, a) 5 schoone zwarte abeelen. van zwaien om trek,wassende aan een perceel land te Nieuwerkerken, Krickveld, in gebruik bij Joseph Riugoot; b) 121 koo pen kanadaboomen, wassende le Nieuwerkerken, in den dreef van Maal. 7. Namens vrouw we; uwe Langendricscb, te Nieuwerkerken 3 koopen kanadaboomen wassende op haar land te Nieuwerkerken, dreef van Maal. 8. Namens den heer Emiel De Windt-De Prez. le Nieuwerkerken; 1 zware hoogstammige kanadaboom, wassende op zijn land, te Nieuwerkerken, dreef van Maal. 9 —Namens den heer Franz De Gendl, te Nieuwer kerken; 22 kanadaboomen, wassende op zijnen land te Nieuwerkerken, dreef van Maal. 10. Namens den heer graaf Coi net d'Elzius,voor noemd; 3 kanadaboomen. wassende op zijnen eigen dom le llaaltert, Eede.op land in gebruik bij Alphonse Sebeerlinck-De Boom. Alle deze boomen zijn van zeer zuiveren was en verscheidene hebben over 2m30 omtrek, zij wasseu l»ngs of dicht nabij eene kassei en zijn dus ten voordeeligste voor het vervoer. Men zal vergaderen om 8 I !i ure 's morgens, aan de herberg In den Halt. bij Frederik Biebaut, Kwale straat te Nieuwerkerken. De verkooping zal geschieden in voorschrevene ge stelde orde. Verders gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. Te verborgen na de verkooping bij Alphonse Roels, op den steen weg van Aalst. Openbare verpachting DER VAN AELST. De Besturende Commissie der Burger lijke Godshuizen van Aelst, laat weten, dat er op Maandag 3, Dijnsdag 4, Woens dag 5, Vrijdag 7, Maandag 10, Dijns dag 11, Donderdag 13 en Vrijdag 14 December 1894, telkens te beginnen om 12 uren 's middags, ter estaminet Het Pavilloen, n bewoond door den heer Emiel Van df. Maele, te Aelst, Groote Markt, door het ambt van Meester Victor DEGHEEST, Notaris te Aelst, zal over gegaan worden tot do openbare verpach ting van de Goederen aan de voornoemde Godshuizen toebehoorende voor eenen termijn van zes achtereenvolgende jaren, ingang te nemen met 1 Januari 1895. ORDE DER VERPACHTING S Maandag 3 December 1894, van lot 1 tot en met 50, goederen gelegen te Aelst- Schaarbeke. Dijnsdag 4 December 1894, van lot 51 tot en met 100, goederen gelegen te Aelst- Schaarbeke en Aelst-Mijlbeke. Woensdag 5 December 1894, van lot 101 tot en met 150, goederen gelegen te Aelst-Mijlbeke. Vrijdag 7 December 1894, de overblij vende goederen gelegen te Aelst-Mijlbeke. Dijnsdag 11 December 1894, de goede ren gelegen te Haaltert, Kerkxken, Don- derhautem en Ninove. Donderdag 13 December 1894, de goe deren gelegen te Welle, Denderleeuw, Iddergem, Heldergem, Nederhasselt, Oul- tre, Aspelacre, Appelterre-Eychem, Ay- gem, Herzele en Erondegem. Vrijdag 14 December 1894, de goede ren gelegen te Baardegem.Moorsel, Erpe, Hofstade, Gysegem, Lede, Herdersem, Impe, Smetlede, Wichelen, Cherscamp, Schelle belle, Ressegem, Letterhautera en Buggenbout. Maandag 17 December 1894, de góede ren gelegen te Nieuwerkerken en Erem- bodegem. Aelst, den 5 November 1894. Namens de Commissie De Sekrctaris, De Voorzitter, Fbans CRICK. Baron Paul BETHUNE. Bijzondere aanmerkingen I 1. De pachters die hunne achterstal lige pachtsommen vóór de verhuring niot gekweten hebben, zullen noch als pach ters noch als borgen aanvaard worden. 2. De pachters zullen gehouden zijn, op den stond der toewijzing, van 't pacht- recht te betalen tot 8 op hunne huur- sommen voor alle onkosten. Openbare Verkooping van goede" en een perceel HÖ8CII, T3 M5QB,S3L. De Notaris EÜMAN.te Erpe, zal namens wien het hchoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EERSTE KOOI'. Een perceel Land, gelegen te Moorsal. op de Vijfschoof, bekend bü kadaster Wijk E, nummer Iö8d, groot 14 aren 40 centiaren, palende oost de kassei, zuid Mijnheer De Meyer en andere, west het baantje en daarover Mijnheer De Vos en noord Mijnheer Vermoesen. Gebruikt door de kinderen Bosman, tc Moorsel. TWEEDE KOOP. Een perceel Land, gelegen tc Moorsel genaauid het Heyke», gekadastreerd wijk II, nummers 393c en S93d, groot 20 aren 80 centiaren, palende oost de kinderen Vonck en vrouw weduwe Van den Bossche, zuid voornoemde kinderen Vonck, west Mijnheer Van den Steen eu noord voornoemde vrouw W« Van den Bossche Gebruikt door de kinderen Bosman, voornoemd. DERDE KOOP. Een perceel Land. gelegen Ie Moorsel, genaamd de Hulshout, groor volgens titel 15 aren 3S centiaren, gekadastreerd wijk D, nummer 191met eene gropte van 14 aren 90 centiaren, palen de oost Mijnheeren Saeys en Vermoesen, zuid Mijnheer OPENBARE VERKOOPING van een te Ërembodegem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal, namens d'erven Elskens, openbaar verkoopen, met gewin van 1/2 instelpremie, Een perceel Land, gelegen te Erembo- gem, op het Wilgevela, groot omtrent 28 aren, 30 centiaren, gekadastreerd sectie B. n. 948, palende oost den Ninofschen- steenweg; west M. Van Vaerenbergh, en noord M. Bauwens. Ingebruik bij M. Alphonse Matthys. Telkens om 3 ure namiddag ter her berg van wed. De Couinck, In de Lelie, rechtover de kerk, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van te Ërembodegem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal, op aanzoek van verschillige eigenaars, openbaar verkoopen, verschei dene koopen loof te velde, op donderdag 13 December 1894. Zie plakbrieven. Kapitalen te bekomen mits goede hy potheek. VËRKOOPIMG van een TE WELLE, Wildebeke. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal namens J.-B. Van Rossem, te Welle, openbaar verkoopen Een Woonhuis en afhangen, groot om trent 3 aren, slaande te Welle, wyk Wil debeke, palende oost de kinderen De Sadeleer, Welle, zuid Alex. De Sutter, west weduwe Frans Van de Velde en noord J.-B. Verbeeren. Bewoond door den verkooper. EENIGE ZITDAG Donderdag 6 December 1894. Ten 1 uur namiddag, ter herberg van F'rans Van Vaerenbergh, In den Mei boom, te Welle, Wildebeke. Merkwaardige openbare verkooping van Ruhbrechl west denzelfden en de kinderen Bosman, eu noord vrouw weduwe Leemans. Gebruikt door Mijnheer P.-J. Lowies, te Moorsel. VIERDE EN LAATSTE KOOP. Een perceel Bosch gelegen tc Moorsel, genaamd Buitenbroeck, groot 7 aren 69 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, num mer 402a, met eene groote van 11 aren 10 centiaren, palende oost de gebroeders Vastenavond! en vrouw weduwe Van den 8tecn, zuid Mijnheer vander Noot, west denzelfden en andere, en noord voornoemde ge broeders Vasteuavondt. Gebruikt door voornoemde kinderen Bosman. Boom prijs fr. 230,00. ZITDAGEN Instel, Donderdag 6 ,)ecember 18ö4. Verbluf, 20 Telkens om 3 uren namiddag ter herberg genaamd i In Sl-Rochus, gehouden door vrouw weduwe Van den Steen, te Moorsel, Dorp. VERKOOPING VAN EEN te Erembotlegem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal namens Juff. M. De Bióvre, eigenaarster te Wetteren, openbaar ver koopen met gewin van 1/2 °/0 instel premie. Eenen Boscbgrond, gelegen te Erem bodegem, in 't Bróeck van Gent of Kor- tonbosch, kadastrale sectie A., n9 3094 en 3095, groot 21 aren 80 centiaren; pa lende noord-oost M. Cornet d'Elzius, te Brussel, oost-zuid d'heer Ch.-L. Van don Bossche, te Erembodegem en de gebroe ders Pauwels; zuid M. J. Van der Stocken, te Bergen; en west-noord d'heerMalderie D'Haeseleer en Benedikt Vermoesen, te Erembodcgen. ZITDAGEN Instel 20, Verblijf 27 December 1894. Telkens donderdag om 1 ure namiddag, ter estaminet van dame wed. Van dei- Poorten, Het Iioomsch Hof, aan de statio 1 te Erembodegem. Denderhautem en Kerkxken. De Notaris Van Oudenhove, te Denderhautem, zal ten verzoeke van wie liet behoort op Maandag 10 De cember 1894, om 8 1/2 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen. 1. - Namens Petrus-Franciscus en Charlcs-Louis Muylacrt, tc Denderhautem 2 schoone hoogstammige kanadaboomen aan hunne hofstede, wjjk Terlinden. 2. Namens den heer Charles Van Vaerenbergh, landbouwer, te Denderhautem 1 esch metende 1,80 en 1 olm melende l.'JO omtrek aan zjjne hofstede wijk Tcrlinden. 3. —Namens de erven van Barbara Van den Berghe, w' D'hondl. A.aan hare hofstede wijk Ten Borreken; 27 koopen olmen. 15 koopen esscheu,4 koopen kana das, 4 k iopen notelaar, 1 peereboom, 1 kerselaar en een eik hebbende eenen oinlrck van 2 meters dienstig voor molenborstn. Aan een perceel land boven ge melde hofstede0 koopen olm. c. Aan een meersch in Ten Borreken1 olm en 2 kanadas. 4 Namens de erven Wynant1 nolelaar. 2 ka nadas, 10 esschen waaronder verscheidene van 1,30 lol 1.83 omtrek, aan hunne hofstede Ten Borreken. 3. Namens genoemde erven Van den Bergh; 12 kanadas eu 1 olm in de Kapoenmeersch ef Leebeke. 6. Namens voornoemde erven Wynant6 schoone kanadas op Boesdael, wijk Leebeke. 7. Namens sieur Amand Van der Hoeven 1 schoone zware olm en verscheideue koopen kanadas. 8. Namens den heer Jacques Schecriinck, rente nier, le llaaltert; 3 kanadas aan een perceel land en 2n koopeii kanadas aan een perceel meersch in liet Jongliout. 9. Namens de erven Franciscus Ü'HondtII kanadas waaronder verscheidene van 1,70 tot 2,10, 2 esschen, 1 olm, 1 wilg aan eenen meersch, tc Kerkxken, in den Berg. 10. Namens den lieer Jacques Scheerlinck; 3 knopen kanadas in de Kerkxkentneerschen. 11. Namens de erven Goeman-Van der Hoeven 6 Olmen, 1 kauada van 2 meiers, 1 eik van 4,10, 2 kerselaars aan hunne hofstede wijk Stichelen, e Denderhautem. 12. Namens de erven Wynant11 kanadas en 2 olmen aan hunnen meersch, in de Stichelen. i. —Namens de kinderen Scliollaert; 4schoone kanadas nabij hunne hofstede in de Stichelen. 14. Namens M. Jan-Frans De Cuyper, oud- gemeente-sekreiaris tc Welle39 koopen schoone kanadaboomen cn 1 olm, in de Langcmocrschen, ge selleed der gemeenten Erembodegem, Welle en Den derhautem. Door de nabijheid der groote steenwegen staan le deze boomen allergemakkelijkst voor het vervoer. .ilen zal vergaderen om 8 uren 's morgens ter her berg van Theo/iel TRIEST, kuiper, le Denderhautem. om te beginnen aan de boomen onder nummer l en zoo de voorschreven orde volgen. Gewone voorwaarden. Borgstelling. Openbare Verkooping van te Aalst Zonnestraal en Peperstraat. De Notaris LIMPKNS te Aalst, zal, met tusschen- komst vah zijnen ambtgenoot den Notaris RENS te Deftingc, met gewin van palmslag en gelagen open- baarlijk verkoopen. Eerste koop. Een woonhuis gestaan en gelegen te Aalst Zonnestraal, nummer 43 groot in gronde 70 ceutiareD, gekadastreerd seklie A. N. 1874 a libis palende oost den heer Francois Callebaut, zuid den beer Camu, west den volgende koop en noord de straat. Tweede koop. Een schoon en goriefeljjk woon huis, hebbende beneden vier plialsen, pomp cn regenwater, boven vier schoone plaatsen, hof, maga zijnen en afzonderlijken uitgang met poort, gestaan en gelegen te Aalst in de Zonnestraal, nummer 41 i, groot in gronde 2 aren 10 centiareu, gekadastreerd sektieA, N. 1874 k 12bis palende oost voorgaande koop. zuid den heer Camu, west den beer Callaert en noord de straat. Alsnu onbewoond. Verhuurd geweest aan tc. per maand. Derde koop. - Eene tweewoonst gestaan en gelegen te Aalst in de Peperstraat groot in gronde 90 centi aren, gekadastreerd sektie A, nummers 378a,eu 378c, pelende oost den heer Petrus Van Melkebeek, zuid de Uurgerhospitalen van Aalst,west dame wed. Wauthier, en noord de straat. Verhuurd aan fr. 3,30 per week. ZITDAGEN Instel; Zaterdag 1 December IM1 Verblijf, id. 13 id Telkens om 2 ure namiddag, ter estaminet Den Meiboom bewoond bij den heer Tb. Waulers te Aalst Gheeraerdsbergschestraat. Bij uitscheiding van Landbouw. VENDITIE VAN een 3 Kocïcn, Varkens, Karren, LanAbouwersalem, ongedorschen Granen en Loof te velde, TE NIEUWERKERKEN. De Notaiis DE GHEEST, te Aalst, zal op Vrijdag 21 December 1894, len 9 uren stipt voormiddag, binnen de Gemeente Nieuwerkerken, op bet Kaatspel, aan de Dorpplaats, overgaan tol de openbare verkooping van het volgende, te weten Een schoon en kloek Ruinpaard. Drij bekalfde Melkkoeien. Twee Varkens. Twee Treemkarrett mei onlangs nieu we Wielen, de eene van vier de andere van drtjduim beslag. Nieuwe Drijwielkarre met vierduim beslag. Paardharnassuren en allerlei Landbou- wersalem. Veel ongedorschen Tarwe en Kogge. Eene hoeveelheid goed Mest. En zwaar Loof te velde staande aan den Windmolen en op de Kriek, Gewone conditiën en tijd van beiajiug, mits borgstelling. VENDITIE VAN kanada en Linde te Aalst-Schaarbeek en Lede. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, op Maandag 1-7 December 1894. 1. Om 9 uren voormiddag. Te Aalst-Schaarbeek, St. Apolonia en in den Broekmeersch,eenige koopen elzen schaarhout en 16 schoone kanadas. 2. Om 12 uren te middag, to Lede,wijk Overrimpe, Eiplas, suikerstraat en aan de dreven van hel groot kasteel nabij de Statie,96 koopen kanada en lindeboomen. Openbare Verkooping *an goede le WELLE. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goede ZAAILANDEN gelegen binntn do gemeente Welle, te weten Eerste koop. Het perceel LAND, op den Diel, gekadastreerd wijk B, nummer 923, met eene (rootte van 15 aren 29 centiaren, palende ten ooite uu Judocus Redant, len zuide aan het gescheed met de gemeente van Denderleeuw, ten weste aau Dom. Van den Bossche cn aau den volgenden koop, ten noorde aan den heer *T Kiut. Gebruikster de weduwe Jan-Baptiite Redant. Tweede koop. Het perceel LAND, ook op den Dael, gekadastreerd wijk II. nummer 923, met eeue grootte van 20 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan voorgaandeü koop, ten zuide aan Dom. Van den Dossche en Jacobus be Vriendt, ten weste aan des heer Langelet, en ten noorde aan den heer T Kint. Gebruikster do weduwe Jan-Baptiste Hedant. Derde koop Het perceel LAND,in de Wildebeek, gekadastreerd wijk B, nummer 1247, met eene grootte van II aren 80 centiaren, palende ten oost» aan Joannes-Baptiste Van den Slorrne, ten zuide aau den heer Schollaert, ten weste aan jufvrouw De Cuyper, en ten noorde aan de Beek. Gebruiker Victor De Leeuw. Vierde koop. Het perceel LAND, op bet groot Moortel veld, gekadastrefd wjjk B, nummer 1358, met eene grootte vun 17 aren 30 centiaren, palende ten oostc aan den heer Van Mulders, ten zuide aan Kerkegoed van Aalst, ten weste aan den heer T Kint eu ten noorde aan de Broekstraat. Gebruiker Victor De Leeuw. ZITDAGEN Instel, Woensdag 21 November ..-n. Verblijf, idem 3 December Ten 3 uren namiddag ter afspanning genaamd De Meiboom. »bij den heer Theofiel Waulers, te Aalst, Geeraerdsbergscbeslraat. Openbare Verpachting der ARM- en KERKE- HERDERSEM. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donduoac 0 December 1894, ten 8 ure 's morgens ter herberg u Het Gemeentehuis bij den beer Cuslaaf Vermoe- I sen. te Herdersem, aan de Kapel, overgaan tot de openbare verpachting voor eenen termijn van 6 jaren, ingang te uemen met den 1 Januari 1895 van de onroerende goederen behoorende aau het Welde- I digheidsbureet en de Kerkfabrie. van Herdersem en I bestaande in Hofstedegrouden. Lauden en Mcerschen gelegen te Herdersem, llofstado, Gijsegem en Aalst- Mijlbeek. N. B. Het recht van jagen op voormelde goede ren zal ten zelfden dage ook verpacht worden. De oude pachters welke nog pachtsommen zullen verschuldigd zijn, zullen noch als pachter nog ah borg aangepouirn worden

De Denderbode | 1894 | | pagina 3