HOPHANDEL Huis en Grond HOFSTEDE ZAAILANDEN HOPTEELT Stad Aelst. ZAAILANDEN H. Arys-De Paepe, venditie: HUISMEUBELS ZAAILANDEN jehuisde Hofstede waarbij die van Gyseu ook was. Willende ick, zc van een doen,nam hij de korengaffel om de ermede te slaan; hij had het ongeluk ach- d 9| teruit te glijden met het noodlottig gevolg De dat hij in de gaffel viel zoodat hij tien nen minuten later een lijk was. der Donderdag namiddag is te Bilsen een on; smartelijk ongeluk gebeurd. Dc genaam de Martin Iiaerlingen, dienstknecht inde pf* Meershovenmolen, is bij het uitvaren met een ledige kar, waar hij op zat, achtero ver gevallen, voor het wiel, zoodat dit laatste overgansch zijn lichaam gevaren is. Het ongelukkig slachtoffer dat in deer- liswaardigen toestand verkeerde, werd naar het hospitaal gevoerd,waar hem 's nderdaags 's morgens de laatste Sacra- ïenten werden toegediend. Het schijnt dat M. H. verscheidene rib- >n gebroken heeft, ook vreest men voor twendige kwetsuren. Een droevige bij- raderheid is dat verleden jaar een broe- Ier van hot slachtoffer verongelukt is gst met van den zolder af te vallen, )en Smokkelaars. Te Dorignies no- |oorde een douanier, die op dienstronde i"g was eensklaps roepen daar zijn de gar- iVC- fes. oer Hij zag een man, die eene zweep droeg, ergezeld van twee andere personen en jen mn twintigtal honden, allen met pakken »cn daden. or- De douanier schoot op de honden, en Ion ion er een van in beslag nemen, terwijl Ie smokkelaars op den douanier eenige aal evolverschoten lostten, evenwel zonder ;en hem te treffen. Elke der honden was met twaalf of vijf- iiel tien kilos tabak beladen. Ier i Onweer van zaterdag. Te Ottig- 3or fcics, Froidraont, Profondsard en andere lorpen uit den omtrek noemt men ge- mchten, die als door aardbevingen ge- eisterd werden. Daken liggen verbrijzeld onder omge- allen telegraafpalen en boomen wegen jn door het afstroomende water onbruik- aar gemaakt. Geen kool meer in den offruit ligt over den grond gestrooid, oomen zijn gebroken of uitgerukt; kor- »m, 't is deerlijk om te zien. Te Nijvel is de tabakoogst totaal ver leid. Op verschillige plaatsen heeft de Iksem schaê veroorzaakt. Uit den Borinage zijn de berichten droe- g. De oogst van alle producten is zoo >ed als verloren. Overal vindt men mus- dien die doodgehageld zijn. Talrijk zijn ook de overstroomingen, te eeg gebracht door het water, dat niet in eken, maar in ware rivieren van de -S< oogten stroomde. Op zekere plaatsen de as de spoorweg gansch bedolven onder lecngestroomd zand en keikens. Nergens in geheel het land heeft het K> geregend als in de streek tusschen imappes en Quaregnon. HOLLAND Men iveze voorzichtig. In Holland ibben in de laatste dagen talrijke bran- m vele boerenhofsteden vernield, dik- ijls met bijna al wat zij bevatten. Die randen worden toegeschreven aan het oeien van het hooi. De Nieuwe Rott. jurant van gisteren meldt weer drie like branden. Men wezc dus voorzichtig cn onder- leke intijds de hooistapels, om verdere igelukkeu te voorkomen. DUITSCHLAND. Homoeopathic. Een beiersch lerdenkooper kreeg een jaar geleden in verschrikkelijken slag van een peerd. ij stierf niet aan de gevolgen maar werd om. Verleden week had hij weer een peerd in de hand, het dier schrikte en gal' den mpman een slag, die hem tegen den oud deed vallen. De omstanders scho- n toe maar bemerkten spoedig, dat de an meer verschrikt dan gewond was, ant hij begon aanstonds het peerd hef- uit te schelden. De beicrsche doktoren zijn vol verba- ing over deze homoeaopathische kuur. ENGELAND. Omveer. Ook over Engeland heeft Kerdag een onweer gewoed, op sommige laatscn vergezeld door een zwaren plas sen. Over Londen was het onweer zoo hevig i langdurig datmenhet sedert jaren niet leer gezien had. Meer dan twee uren 'as de stad onophoudelijk door den blik- im verlicht, en daar er een' hevige regen el waren de straten der groote stad wei- ra leeg en stond om zoo te zeggen het iheel verkeer stil. Verscheidene peerden zijn op hol ge- lan, maar van ernstige ongelukken heeft ien niet gehoord. AMERIKA. Een rcuzenbrug. Thans worden in ew-Yorkde voorbereidsels getroffen voor en bouw eener nieuwe brug, die de Hud- •n River (North River) met een enkele annmg van 3100 voet (940 meters) zal rerdekken en na de voleindiging de outste en belangrijkste bru« der wereld ll zijn. De behoefte aan zulk een brug, elks kosten op 21 millioen dollars ge- ihat zijn, blijkt uit het ontzagelijk ver eer dat. tusschen New-York en New- ffsey plaats heeft en door overzetbooten «chiedt, die reeds thans om de 90 mil- ien passagiers in het iaar overbrengen, n dit verkeer over de brug te leiden, 1 zij voorloopig 8- later 14 spoorwglij- ruiten zich 563 meters wijde zijdopenin. gen, zoodat de brug tusschen de veranke ringen eene totale lengte van precies 21/4 kilometer krijgt. De torens, die de hoofd en zijopeningen scheiden, zullen van staal zijn en 180 meters of 638 voet boven den waterspiegel uitkomen. Zij staan op zwaar gemetselde pijlers, die deels tot 85 meter diepte onder hoog water op rots grond gemetseld moeten worden Het gezamenlijk gewicht dor brug zal 275 mil lioen ponu ijzer en staal bedragen. Het bouwwerk is gemaakt door een Oos- tenrijksch ingenieur, Gustaf Lindenthal, die ook als chef-ingenieur aan het hoofd van de bouwonderneming zal staan. EN OPROEP TOT DE PLANTERS EN KOOPLIEDEN. Het College van Burgemeester en Sche penen der Stad Aalst, brengt ler kennis van de belanghebbenden dat de heer Minister van landbouw alhier eene Com missie heeft ingericht ten einde de mid delen op te sporen om de Hopteelt te verbeteren en den handel op te beuren. Om dit doel te bereiken raadt de Com missie alle hopplanters aan 1. Enkelijk de verscheidenheden van de Hop te verbouwen, welke rijk zijn aan lupuline (geel- of reukstof). 2. De hop zuiver te plukken, zoo kort mogelijk, zoodanig dat zij noch stelen noch bladeren bevat en zo te droogen op onberispelijke wijze, zoodat zij haren aangenamen geur en hare fraaie kleur behoudt en door den rook niet is bezoe deld. Er wordt bijzonderlijk aanbevolen de Hop te plukkon bel voor bel. 3. De gewone EESTEN te wijzigen, zoodat de Hop met verwarmde lucht wordt gedroogd en de rook zijnen onaan- genamen geur aan de bellen niet kan Drie plaatsen van politieagent zijn open de vragen tot bekoming dezer plaatsen moeten vöör 17 Augustus aan staande aan het Gemeentebestuur toege zonden worden. De aanvraagers zullen een voorafgaandelijk examen moeten ondergaan. Gedaan te Aelst, den 7 Augustus 1895. De Burgemeester en Schepenen V. VAN WAMBEKE. De Secretaris Ed. SCHEERLINCKX. De brug is als eene versterkte kabel ingbrug ontworpen. In het geheel zijn 4 kabels voorhanden,elk 16.960 tot 1,400 staaldraaden van 6 1/4 millimeter kte bestaande. Aan de hoofdopening Toestellen van ijzeren buizen, ten bedrage van de som in hare begroeting gebracht, zullen verleend worden aan de planters, die hunnen eest zullen inrichten volgens de inlichtingen der Commissie. Er worden drie Prijskampen uitge schreven voor de landbouwers, welke van hun eigen gewin de meeste Hop. volgens de hovenstaande voorschriften bewerkt, naar de Waag zullen brengen ten minste 100 kilos voor den le"Prijsk. 300 2tn i 500 3cn - De volgende premiën zullen toegekend worden Prijskampen len 2en 3*n Eén eerste prijs van 30 fr. 40 fr. 50 fr. Eén tweede prijs van 20 fr. 30 fr. 40 fr. Tweederde prijzen van 15 fr. 25 fr. 35 fr. Tien vierde prijzen van 10 f.-. 15 fr. 15 fr. De prijskamp zal eindigen den 1 Decem ber 1895. Degene welke er willen deel aan nemen, zullen uit de baal die voor den eersten prijskamp ten minste 100 kilos moet wegen, een staal doen nemen door den Bestuurder der Stadswaag, die do genomene stalen in tegenwoordigheid van de belanghebbenden zal nummeren, bewaren en de namen der planters en de nummers hunner stalen in een daartoe bestemd register schrijven. De stalen zullen bovendien door den heer Secretaris dagelijks toegezegeld worden. Na de toewijzing der prijzen zullende stalen tentoongesteld worden. De dag dér prijsdeeling zal later vastge steld en aan de prijswinnaars bekend gemaakt worden. Van af heden kan men verder inlich tingen bekomen bekomen bij de leden der Commissie M MLGheeraerdtsVoorzi 11 erBaron Paul Bethune; F. Cumont,C. De Co- ninck-De Windt; Ph. De Wolf-van der Noot; Fr. Monfils; Aug. Van der Schueren; L. Van Overstraeten; J. Regniers, Schrijver. Gedaan te Aelst, den 5 Augusti 1895. De Secretaris De Burgemeester Edm. Scheerlinckx. V. Van Wamheke. OPENBARE VERKOOPING van goede te IMPE en LEDE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, open- baarlijk verkoopen Eerste Koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op Papegemkauter, ge kadastreerd wijk A, nummer 303, groot 14 aren, palende oost Jozef Van den Eeckhout, zuid den arme van Aalst, west Constant De Scliry ver en noord de heeren De Smet. Gebruikt door den heer Leo Van Cau- ter, te Impe. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Impe op de Destelrot, gekada streerd wijk A, nummer 330,groot 16 aren 50 centiaren, palende oost den heer Janssens-Dc Schryver, zuid den heer De Ridder, west den heer Leonard Van den Steen en noord do erven Dommer. Gebruikt geweest door genoemden Leo Van Cauter. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, op den Langen Akker, bekend bij kadaster wijk F, Nr 130bis, groot 11 aren 40 centiaren, palende oost den heer Van Hauwermeiren. zuid den heer Van Kerckhove. west den Kerkweg en noord den heer Coppens. Gebruikt door den heer Aloïsius Tas, te Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op den Papegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 543a, groot 8 aren 14 centiaren, palende oost den heer Emmanuel Impens.zuid den heer Pieter Blancquaert, west den heer Victor Van Cauter en noord de Nesscliestraat. Gebruikt geweest door den heer Leo Van Cauter voornoemd. EENIGE ZITDAG Zaterdag 7 September 1895. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt aren 85 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van Auguste Rogiers, ten zuide aan de Langestraat en aan de koo- pen 2 en 3, ten ooste aan koop 2 en aan Petrus Callebaut en ten noorde aan Juf vrouw Annette Podevyn en de Hosplciën van Aalst. Bewoond door Jufvrouw Annette Po devyn. Deze behuisde Hofstede mag bezichtigd worden alle Maandagen, Woensdagen en Vrijdagen van 2 tot 5 uren namiddag. Tweede koop. Een Huis mot Grond, groot 3 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan den eersten koop, ten zuide aan de Langestraat, ten weste aan den vol genden koop en ten noorde aan den eer sten koop. Bewoond door Joannes Mertens. Derde koop. Een Huis met Grond, groot 2 aren 69 centiaren, palende ten ooste aan den tweeden koop, ten zuide aan de Langestraat, ten weste aan Petrus Callebaut en ten noorde aan den eersten koop. Bewoond door Carolus De Block. Vierde koop. Eenen Meersch, groot volgens meting 28 aren 63 centiaren, ge legen op het groot Eeckhout, palende ten ooste aan de Hospiciën van Aalst, ten zuide aan dezelfde Hospiciën, Jufvrouw Annette Podevyn en nog de Hospiciën, ten weste aan den heer Leon De Coen-Burny en ten noorde aan de Molenbeek. Gebruikt door Jufvrouw Annette Pode vyn. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 3 September 1895. ten 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd De Meiboom, bij den heer Emile De Golste Mijl beek, in de Lan gestraat. Verblijf Dijnsdag 17 September 1895, ook ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd St. Rochus. bij den heer Raspoet-Longte Aalst, aan de Groote Kerk. Zesde koop. Een perceel Land, groot 38 aren 96 centiaren, gelegen te Aalst- Schaarbeek op Siesegemkauter, gekada streerd wijk C nummer 1296, met eene grootte van 39 aren 10 centiaren. Gebruiker de heer J. Van Mossevelde. Ingesteld fr. 1000. Tweede en laatste zitdag ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1895, ten 3 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, ten Stadbuize te Aalst. VISCHHANDEL. (Ili as VAUi Yehtrouwev) LEOPOLDSTRAATAALST. Groote versche Zalm fr. 2,50aO,00 'tpond Turbot 0,00 a 2,00 Heilbot 0,00 Griet 1,25 a 0,00 Garnalen 0,50 Steur 0,00 Kabeljauw 0,70 Landoliuin 0,70 Ggzoute Zalm Groote Tongen 1 tot 4,00 't koppel. Middelbare 0,00 a 0,00 Turbotjes Grietjes fr. 0,00 a 0,00 't stuk Schel7isch 1,00 a 0,00 Makreel 0,00 Groote Rog 2.50 a 0,00 Middelbare Rog 1,00 a 1,50 Zeehanen 0,00 a 0,00 Wijtingen Pladijs 0,70 a 1,25 Roobaard 1,00 a 2,00 Holl. Haring Melkers 0,40 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. Nieuwe haring,eetbare conserven, kaas. Hollandsche Maatjes haring Openbare verkooping van een TE SMETLEDE, Schildekensstraat De Notarissen EEMAN, te Erpe en LEIRENS te Weiteren, zullen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen openhaarlijk verkoo pen EENIGE KOOP. Een Huis en Grond, (zijnde het oude Vrije School lokaal) met aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Smetlede, aan de Schildekensstraat, nabij het Dorp, bekend bij kadaster wijk Anummer 990, gioot 51 aren 30 centiaren, palende oost Jufvrouw weduwe Jozef Bogaert, zuid den heer Domien Van den Abeele, «est denzelfden, Ivo Spacrkeer en den heer Prosper Van Sande-Rocls cn noord de Schildekensstraat. Bewoond en gebruikt door mijnheer Achilles llau- wens tot 31 December 1893. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Augusli Verblijf Donderdag 12 September Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Due de Brabant, gehouden door den heer Theopiuel De Smet, te Smetlede, nabij het Dorp. 1893. Openbare Verkooping De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een HUIS te Aalst in de Molenstraat groot 1 aar 50 centiaren Bewoond door M. Alexander Moortgat aan 460 fr. 2° 23 aren 80 centiaren land te Aalst- Schaarbeke op het Veld-Aalst. Gebrui ker Seraphinus Uyttenhove te Aalst. 3° En het derde deel ten westen van 68 aren 23 centiaren land te Hofstade aan de Vandelbrug op Babbelaars veld. Gebruikers Domien Eeckhout en Joan nes De Somer. Eenige Zitdag Zaterdag 31 Augusti 1895. Om 2 uren namiddag in het Vredege recht te Aalst Groote merkt. Bovengenoemde Notaris DE GHEEST, zal op voormelden Dijnsdag 3 September 1895, ten 8 uren 's morgens, ter woning van voornoemde Jufvrouw Annette Po devyn, beschreven onder den eersten koop, overgaan tot de openbare verkoo- ping van het vulgende Huismeubels en Gerief van huishou ding, waaronder schoone ronde Tafel en andere Tafels, schoone Kleerkassen, Bed- stoelen a Ressort, wollen Matrassen en Hoofdpeluwen, Botervat en Botertobbens, groote Ladder en andere Ladders, eiken Balken, Brandhout, Hooi, Strooi, Mest en Aal. Landbouwersalem, als Spaden, Braken, Rieken, Gaffels, Reeken, Wanmolen, Vlasstreep, Kruiwagen en ander Land- bouwgerief. Schoone cn goede Melkkoei. Verders 800 Hopplanten met de Staken en Aardappels te velde. Door uitscheiding van bedrijf. Openbare verkooping van eene schoone behuisde HUIZEN en MEERSCH, alsmede van Landbouwersalem, Koei en te velde slaande Hop en Aardappels, TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris De Oheest, te Aalst, zal namens Jufvrouw Annette Podevyn, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen, de volgende Goederen Aalst'Mijlbeek. Eerste koop. Eene schoone behuisde Hofstede, met Schuur, Stallingen en an dere Gebouwen, groot volgens meting 50 OPENBARE VERKOOPING van goede en een pereoel Meerscli, gelegen te Erpe en Aalst-Schaarbcek De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen, de volgende Goederen, verpacht zonder termijn, te weten Eerste koop. Een perceel Meersch, groot 13 aren 53 centiaren, gelegen te Erpe, in den Hoonegem, gekadastreerd wijk B, nummer 39, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren. Gebruikers de kinderen van den heer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 200. Tweede koop. Een perceel Land, groot 16 aren 94 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op het Schauwbroeck- veld, gekadastreerd wijk C, nummer 630bis, met eene grootte van 18 aren 20 centiaren. Gebruikers de kinderen van den heer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 640. Derde koop. Een perceel Land, gioot 23 aren 53 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op Siesegemkauter, gekadastreerd wijk C nummers 1355a bis, 1353e en 1353 bis, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren. Gebruikers de kinderen van den heer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 1220 Vierde koop. Een perceel Land, groot 63 aren 60 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op Siesegemkauter, ge kadastreerd wyk C nummer 1291, met oene grooite van 63 aren 30 centiaren. Gebruikers de heer Jan Van Mosse velde. Verdeeld ui oost- en westhelft. Oosthelft ingesteld fr. 1000. Westhelft ingesteld fr.1000. Vijfde koop. Een perceel Land groot 70 aren 43 centiaren, gelegen te Aalst- Schaarbeek op Siesegemkauter, gekada streerd wijk C, nummer 1292, met eene grootte van 76 aren. Verdeeld in 2 deelen als volgt De helft ten ooste gebruikt door den heer Jean Van Mossevelde. Oosthelft ingesteld fr. 1000. En de helft ten weste gebruikt door de kinderen van den heer Charles De Saede leer. Westhelft ingesteld fr. 1000. Openbare verkooping van goede gelegen te Hofstade, Lede, Nieuwerkerken, Baardegem en Okegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met winsl van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, verpacht zonder termijn, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Een perceel Land. op den Rente laar, groot 68 aren 88 centiaren, gekadastreerd wijk C. Dummer 68, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, pilenJe ten ooste met de loibaan aan de erven van den heer Carolus Van Ghvsegem, ten zuide aan Joanna Boeykens, ten weste'aan de erven van den heer Josephus Everaert en ten noorde aan de erven Lonckman. Gebruiker Erederik De VVinne. Verdeeld in zuidhelft en noordhelft. Ingesteld fr. 4340. Gemeente Lede. Tweede koop. Een perceel Land, op den Doorn, groot 63 aren 10 centiaren, gekadastreerd w(jk E, nummer 408a bis, met eene grootte van 38 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Roelandt, ten zuide aan de erven Annaert, ten weste aan dc Wichelschestraat en ten noorde aan de erven Ver- meulen. Gebruiker De Smet. Verdeeld in zuidhelft en noordhelft. Zuidhelft ingesteld fr. 1450. Noordhelft ingesteld fr. 1500. Gemeente Nieuwerkerken. Derde koop. Een perceel Land. aan den Ercbem- dries, groot 24 aren 3 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummers 954 en 935a, met eene grootte van 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Scgers, ten zuide en ten weste aan de straat, ten noorde aan de hofstede van Petrus Singelyn en aan den volgenden koop. Gebruiker Petrus Singelyo. Ingesteld fr. 700. Vierde koop. Een perceel Land als voorgaande, op den Erchemdnes, groot 14 aren 74 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 965, met eene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de erven Sterck, ten zuide aan Franciscus Segers en den voorgaande» koop, ten weste nan de hofstede van Petrus Siugelyn eu ten noorde aan üe kinderen De Groot. Gebruiker Petrus Singelyo. Ingesteld fr. 200. Gemeente Baardegem. Vijfde koop. Een perceel Land op de Pachteri- bosschen, groot 42 aren 58 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummer 301a, met eene grootte wan 43 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan J. Becckman, ten zuide en ten weste aan jufvrouw D'Houdt en ten noorde aan de erven Moortgat Gebruiker August Monne. Ingesteld fr. 500. Gemeente Okegem. Zesde koop Een perceel Land op dc Trippen, groot 30 aren 13 centiaren, gekadastreerd wijk A. deel van nummer 198D,palende ten ooste aan dc erven van den heer Edmond ü'Hondt, ten zuide aan den volgenden koop, ten weste aan hel gescheed v*u Okegem cn Ninove en ten noorde aan de erven van den heer Auguste Van Wambeke. Gebruiker Donatus Baevegems. Ingesteld fr* 700. Zevende koop. Een perceel Land op de Trippen, groot 1 bectaar 54 aren 81 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 198b, palende ten ooste aan de erveu van den beer Edmond D'Hondt, ten zuide aan den heer Covens', ten weste aan het gescheed van Okegem en Ninove en ten noorde aau voorbaanden koop. Gebruikers Callebaut-Dc Drabanter, Jan-Baptist Cosyns, Louis Gryseels, Buttereys, Scbouppe en Van Baevegem. Ingesteld fr. 4580. Zitdagen Augnsti 1895. Instel, Vrijdag 2 Verblijf, id. Ten 3 ure namiddag, ter estamine!De Beurs vaa Amsterdam, bij den heer Van den Bossche-Cobbaut, aan de Groote Markt, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegen en een perceel Zaailand, geleyen te LEDE en IMPE. De Notaris Limpcus, te Aalst, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene schoone en wel- jelegen behuisde Hofstede, met Aflianke- ijkheden, gestaan en gelegen te Lede, wijk Ledezijde, bekend bij kadaster sectie D, nummers 206, 207, 208 en 212, groot 15 aren 8 centiaren palende ten ooste den heer Eugène D'Hondt, ten zuide de Straat, ten weste de kinderen Govaert en ten noorde de kinderen Petrus Govaert. Bewoond en gebruikt door den heer August D'Haese. Tweede en laatste koop. Een per ceel Land, gelegen te Impe, op den Zel- faard, bekend bij kadaster sectie B, num mer 475, groot 16 aren 80 centiaren, palende ten ooste de weduwe van Domien De Ras, ten zuide en ten weste de erven Roman en ten noorde den heer Victor De Smet. Gebruikt door den heer August D'Haese voornoemd. ZITDAGEN Instel Donderdag 8 Augusti 1895. Verblijf Donderdag 22 Telkens om 2 uren namiddag, tor Af spanning genaamd Den Bonten Os, gehouden door Jufvr. weduwe Annaert, te Lede, nabij het Dorp.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3