ZAAILANDEN sl TOEMAAT Huis en Grond ZAAILANDEN Aan de Kooplieden A Nijveraars. VISCHHANDEL. H. Arys-De Paepe, HANDELSHUIS ZAAILANDEN OPENBARE VEitKOOPINO en MEERSCHEN, die i mot eisj; VolgODS eon blad zou M.de scnateur NVillems, van Leuven besloten Lebben, onmiddelijk na bet sluiten van den zittijd, zijn ontslag te geven. Als de katwegis, houden de muizen kermis! Eene jonge dienstmeid te Chercq was alleen thuis mijnheer en madam waren naar zee. Het meisje trok het cv- clistenpakske van madam aan en ging pedaleeren. Zij pcdaleerde zoodanig dat zij top in de Schelde, tuimelde, met wie len en al. De onvoorzichtige meid werd gelukkig nog opgevischt even als het ma- cbien. Goed maar wat zal madam zeggen over dit veelbeloovend debut. Over eenige dagen trok men te Lan- delies het lijk vaneen 60-jarigen grijsaard uit het water en uit het onderzoek bleek dat er eene misdaad was gepleegd. Men had den ouderling gezien in de herberg D'el Vielle Sambre. Het meisje Devriese verklaarde dat vijf kerels den man in de herberg hadden aangerand en vermoord, dat zij ver volgons zijn lijk in de Samber hadden geworpen. Zij deed twee der daders kennen P., oud 23 jaren, van Dampremy en V., ge huisvest in een dorp der omstreken van Walcourt. De vrouw van den huize zegt dat de ou derling eene ronde som geld op zich had. V...wcrd aangehouden en niettegen staande zijne loochening, te Charleroi op gesloten. P... werd aangehouden door do gendarmerie van Thuin. V. en P. werden geconfronteerd met liet meisje De Vriese, dat alle verklarin gen staande houdt. De baas en de bazin der herberg loo chenen de gezegden van do dienstmeid. Dokter Benson, het slachtoffer van den gekenden anarchiston-aanslag to Luik, is thans volkomen genezen. Hij heeft het gezicht terugbekomen. In de rue d'Arlon te Verviers, had vrijdag eene onverwachte aanhouding plaats. Rond 7 uren 's avonds kwamen vijf agenten de straat afsluiten en een kwaart uurs later was zekere Adolf N., leerbe- werker, die met zijne vrouw in een huis dezer straat woont, in handen der policie. Daarna werd in zijne woning eene huiszoeking gedaan en men vond ver- schillige flesschen en bussen met schei kundige vochten, tot het maken vanont- ploffingsstoffen bestemd. Uit genomen inlichtingen blijkt dat N. zeer zenuwachtig, opgewonden en wraak zuchtig is. Meermaals had hij zijnen pa troon dreigbrieven gezonden en hem zelfs mondelingsche bedreigingen gedaan. Eens zelfs had hij gezegd zijn huis met dynamiet in de lucht te doen springen. Ook heeft de meestergast op de plaats waar N. werkte, een dynamietkardoes gevonden. Het is op aanklacht van zijnen patroon datN. aangehouden werd. —Telegrammen uit Anderlues meldden dat bij het neerdalen in een nieuwen put, de koord van den bak gebroken is en de bak met verscheidene mijnwerkers in de diepte viel. Volgens het eene bericht zouden er vijf dooden en volgens het andere slechts drie gekwetsteu zijn. Hopen wij het laatste. FRANKRIJK. Een moedige jongen. Te Parijs is bij het doortrekken eener nieuwe straat, een oud huis afgebroken waaraan eene herinnering verbonden was. Tegen dat huis werd op den 24 mei 1871 een jongen van 12 jaar geplaatst, die door de Ver- sailliaansche troepen op eene barricade gevangen genomen was en gefusilleerd zou worden. De officier, die het terechtstellings peloton commandeerde, wilde juist het bevel geven den jongen neer te schieten, toen deze vroeg of hij zijne horlogie mocht brengen aan zijne moeder, die vlak in de buurt woonde. De officier gaf zijne toestemming en hoopte misschien wel, dat de jongen, die beloofde terug te zullen komen, zijne be lofte niet zou houden. Maar na eenige minuten kwam het kind terug en ging weer tegen den muur staan. Toen schonk de officier hem op zijn eigen verantwoor delijkheid genade. Het schijnt, dat die moedige, eerlijke jongen later een groote deugniet is ge- geworden. Gasontploffing. Er hoeft zondag avond in de bureelen der spaarkas te Tourcoing eene gazontploffing plaats ge had. De algemeene agent der spaarkas, M. Leduc, rook de gaz, onderzocht de buis en vond de opening. Hij stopte ze dicht maar had dan de onvoorzichtigheid een stekske te ontsteken. Eene hevige ont ploffing volgde. M. Leduc en zijne vrouw werden erg gekwetst. Bijna geheel het bureel werd vernield. CHINA* Zendelingen en missionarissen. Een Auglikaansch geestelijke klaagt in de Times, dat zijne geloofsgenooten zoo weinig welslagen op hunnen zendingsar- beid hebben en acht dit hun eigen schuld Dezen, zegt hij, beschouwen hun ambt als eene winstgevende betrekking, ncmeu eene vrouw mede, schoone kleeren, ecce piano on eene gouvernante voor de kin deren. Geheel anders doen do katholieke missiounarissen, schrijft hijde Jesuioten vooral. Arm en alleen, trekken zij uit, mengeu zich onder het volk en winnen dezes liefde, terwijl de protestantsche zendelingen slechts nijd verwekken. Van daar de voortdurende aanvallen op de zendelingen. Terwijl dezen inde laatste twintig jaren geen 100,000 Chineezen tot het christen dom bekeerd hebben, bekeerden de mis siounarissen met veel geringer middelen er 500,000 iu 18 jaren, en 300 hunner bekeerlingen zijn priester gewijd. Te bekomen ten bureelo van Den Denderbode, de tormuul 240 van de Post voor het ontvangen van wis- Goed Fransch-papier a fr. 1,25 de 100. Per duizend vermindering van prijs. (IIcjis vaal Vertrouwen) LEOPOLDSTRAAT, AALST. Groote versche Zalm fr. 3,00a3,50 'tpond Turbot 0,00 a 0,00 Heilbot 0,00 Griet 0,00 a 0,00 Garnalen 0,50 Steur 0,00 Kabeljauw 0,70 Landolium 0,70 Gezoute Zalm Groote Tongen 1 tot 4,00 't koppel. Middelbare 0,(»0 a 0,00 Turbotjes Grietjes fr. 0,00 a 0,00 't stuk Schel 7isch 1,00 a 0,00 Makreel 0,00 Groote Rog 2,50 a 0,00 Middelbare Rog 1,00 a 1,50 Zeehanen 0,00 a 0,00 Wijtingen Pladijs 0,70 a 1,25 Roobaard 0,00 a 0,00 Holl. Haring Melkers 0,40 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. Nieuwe haring, eetbare conserven, kaas. Hollandsche Maatjes haring, Door verandering van woonst. Openbare verkooping van een EN LAND, te NINOVE en PAMEL. De Notaris Dufour, teNinove, zal ten verzoeke der eigenaars, met gewin van een half ten honderd instelpremie, openbaarlijk verkoopen Stad Ninove. Eerste koop. Een schoon en groot Handelshuis met verdere Gebouwen en medegaanden Grond, gestaan en gelegen aan de Groote Merkt, hebbende eenen uilgang op de Graanmerkt, gekend ten kadaster wijk B, nummers 1106a en 1106b, groot in oppervlakte 4 aren 10 centiaren, palende aan Madame Bosteels, M. Joannes DeTroyer, den Molendender en de Groote Merkt. In gebruiktreding met 1 November 1895. De liefhebbers mogen het huis gaan be zichtigen den Dijnsdag en den Vrijdag van iedere week, van 2 tot 6 uren na middag. Gemeente Pamel. Tweede koop. Een perceel Land, op het Peerenboschveld, gekend ten kadaster wijk E, num. 367 en 368, met eene opper vlakte van 53 aren 10 centiaren, palende oost de erven Pieter-Jozef Evenepoel, zuid Appelmans, west de Coster, noord de oude Brusselbaan. Gebruikt door Jan- Baptist Schoonjans. Ingebruiktreding met 25 December 1895. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 27 Augusti ,aQ- Verblijf Dijnsdag 10 September) Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg De Keizer, bij de kinderen De Cooman, te Ninove, in de'Burchtstraat. Voor alle verdere inlichtingen bevrage men zich tor studie van voornoemden Notaris Dufour. OPENBARE VERKOOPINGEN van te ErenibodegemHaeltertWelle, KerkxkenAygem en Heldergem. De Notaris O© Natieleer, te Erembodegem, zal op aanzoek van ver scheidene eigenaars, openbaar verkoopen: 1° Te Erembodegem en Welle, op Maandag 9 September 1895, ten 1 ure namiddag. Verscheidene koopen allerbesten Toe- maat. 2° Te Erembodegem, Osbroeck, op Maandag 16 September 1895, ten 1 ure namiddag. Verscheidene koopen Toemaat. 3° Te Haeltert, Kerkxkeü, Aygem en Heldergem, op Dijnsdag 17 September 1895, ton 1 ure namiddag. Verscheidene koopen Toemaat. Zie plakbrieven. OPENBARE VERKOOPING van goede te I11PE en LEDE. De Notaris EE MAN te Erpe, zal namens wien het behoort met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, open baarlijk verkoopen Eerste Koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op Papegemkauter, ge kadastreerd wijk A, nummer 303, groot 14 aren, palende oost Jozef Van den Eeckhout, zuid den arme van Aalst, west Constant De Schry ver en noord de heeren De Smet. Gebruikt door den heer Leo Van Cau- ter, te Impe. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Impe op de Destelrot, gekada streerd wijk A, nummer 330,groot 16 aren 50 centiaren, palende oost den he-u- Janssens-De Schryver, zuid den heer De Ridder, west den heer Leonard Van den Steen en noord de erven Dommer. Gebruikt geweest door genoemden Leo Van Cauter. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, op den Langen Akker, bekend bij kadaster wijk F, Nr 130bis, groot 11 aren 40 centiaren, palende oost den heer Van Hauwermeiren. zuid den heer Van Kerckhove. west den Kerkweg en noord den lieer Coppens. Gebruikt door den heer Aloïsius Tas, te Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op den Papegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 543a, groot 8 aren 14 centiaren, palende oost den heer Emmaniiel Impens,zuid den heer Pieter Blancquaeri, west den heer Victor Van Cauter en noord de Nesscliestraat. Gebruikt geweest door den heer Leo Van Cauter voornoemd. EENIGE ZITDAG Zaterdag 7 September 1895. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt Openbare verkooping van een TE SMETLEDE, Schildekensstraat De Notarissen EEMAN, te Erpe en LEIRENS te Weiteren, zullen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen openhaarlljk verkoo pen EEN1GK KOOP. Een Huis en Grond, (zijnde het oude Vrije School lokaal) met aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Smetlede, aan de Schildekensstraat, nabij het Dorp, bekend hij kadaster v\ ijk Anummer 090, groot 3i aren 30 centiaren, palende oost Jurvrouw weduwe Jozef tiogaert, zuid den heer Domien Van den Abccle, west denzclfden, Ivo Spacrkeer en den heer Prosper Van Sande-Roels en noord de Schildekensstraat. Bewoond en gebruikt door mijnheer Achilles Bau- wens tot 31 December 1893. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Augusli ,a0.. Verblijf Donderdag 12 September Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Üuc de Brabant, gehouden door den heer Tiieopiiiei. De Smet, te Smetlede, nabij het Dorp. VAN GELEGEN TE Bambrugge, Voorde, Haeltert, Lede, Meiro, Nieuwerkerken, Moorsel, Aalst-Mijlbeek en Aalst- Scbaarbeek. De Notaris DE GIIEEST te Aalst, zal ter tusschenkomst van Meester EE COCQ Notaris te Elsene, met gewin van pamlslag en gelagen, in het openbaar verkoopen,de volgende GOEDE REN, verpacht zonder termijn, te weten Bambrugge. le Koop. 42 aren 70 centiaren Land, op den Eegemkauter, gekada streerd, wijk A, nummer 177a. Gebruiker Petrus Uytdraeyer. Voorde. 2° Koop. 29 aren 30 centiaren Land, op de Vaag, gekadastreerd wijk A, nummer 39. Gebruiker GustaafDe Ligno. Haeltert. 3° Koop 13 aren 40 centiaren Land, in den Eede op den Grootkautcr, gekada streerd wijk A, nummer 826. Gebruiker Franciscus De Smet. 4® Koop. S3 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 265. Gebruiker Petrus De Pril. o* Koop. 17 aren 60centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 266. Gebruiker Petrus De Pril. 6e Koop 22 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 277. Gebruiker Petrus De Pril. T Koop. 60 aren 50 centiaren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, nummer 207. Gebruiker Martinus Saeys. Verdeeld en oosthelft en westhelft. 8' Koop. 38 aren 50 centiaren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, nummer 213a. Gebruiker Dominicus Van den Broeck. 9e Koop. 9 aren Land, op het 'Terenthout, gekadastreerd wijk B, num mer 210e en 2160. Gebruiker Dominicus Van den Broeck. Eede. 10' Koop. 10 aren 10 centiaren Land, op het Hooreken nabij de groote Kappelle, gekadastreerd wijk D, nummer 878. Gebruiker Franciscus De Kerpel. li* Koop. 32 aren 80 centiaren Land, op d'heessels. gekadastreed wijk D, nummer 1139. Gebruiker Franciscus De Kerpel. 12* Koop. 71 aren 20 centiaren Land, op het Meerveld, gekadastreerd wijk E, nummers 369a bis en 370. Gebruikers Carolus D'Haeseleer en de Wed. van Joannes-Baptiste De Smet. Verdeeld in oost en westhelft. Meire. 13* Koop. 29 aren 70 centiaren Land, op den Bavekauter, gekadastreerd wijk A, nummers 521 en 52Ibis. Gebruiker Camiel De Vuyst. 14* koop. 17 aren 20 centiaren Land, op den Bavelkauter, gekadastreerd wijk Anummer 010. Gebruikers August en Melanie Van den Eeckhout. 15* Koop. 16 aren (X) centiaren Land, op het Kerkveld, gedadasteerd wyk A, nummer 958. Gebruiker Franciscus Strobbe. 16" Koop. 16 aren 50 centiaren Meersch, op Cauwenbergh, gekadastreerd wijk B, nummer 252. Gebruiker Dominicus Redant. 17* Koop. 21 aren 30 centiaren Land, op het Lange veld, gekadastreerd wijk B, nummer 121. Gebruikster de Wed. van Frans Van den Eeckhout. 18e Koop. 12 aren Land, op het Daelbroek of Meirelput, gekadastreerd wijk B, nummer 933. Gebruiker Dominicus Redant. IVieuwerkerken. 19* Koop. 80 aren 20 centiaren Land, gehucht Maal, op den Koppenholle, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 80 a. Gebruiker Jacobus De Vulder. 20* Koop. 40 aren 60 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1067a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 21* Kcop. 90 aren 10 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1069a. Gebruikers Carolus Van Vaerenbergh, Camillus De Sadeleer en Benedictus Van de Wiele. Verdeeld in 3 deelen oost, midden en west. 22* koop. 23 aren 30 centiaren Land, op het Kleinbroekveld, gekadas- streerd wijk A, nummers 440 en 441. Gebruiker Josephus De Schepper. 23* Koop. 42 aren 30 centiaren Land, op het Kleinbroekveld, gekadas treerd wijk A, nummer 435a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 24* Koop. 35 aren 30 centiaren Land, op de Penne of Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1315. Gebruiker Constant De Boeck. 25* Koop. 28 aren 20 centiaren Land, op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummers 894 en 895. Gebruikster de Weduwe van Casimier Ottoy. 26° Koop. 45 aren 30 centiaren Land, op Pypenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 844. Gebruiker den heer Dominicus Van Landuyt. 27* Koop. 24 aren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, num mer 561. Gebruiker Judocus De Leenheer. 28° koop. 44 aren 10 centiaren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, nummer 560. Gebruiker Constant De Boeck. 29" Koop 30 aren 40 centiaren Land, op het Dooreveld. gekadastreerd wijk B, nummer 569. 30" Koop, - 68 aren 40 centiaren Land. op den Hoelbosch, aan de Kriek, gekadastreerd wijk A, nummer 475. Gebruiker Philemon Dierickx. Moorsol. 31e Koop. 26 aren 00 centiaren Land, op den Kattensteeri, gekadastreerd wijk D, nummer 535a. Gebruiker André Callebaut. Aalst-Mijlbeek. 32" Koop. 50 aren 30 centiaren Land op Krekeldries, aan de Moorsel- scliebaan, gekadastreerd wijk E, num- mars 237 en 238. Gebruikster de Weduwe van Frans Callebaut. 33* Koop. 42 aren 50 centiaren Land,op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 135a en 135b. Gebruiker Judocus Heireman. 34° Koop. 38 aren 90 centiaren Land, op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 188n. Gebruiker Judocus Heireman. Aalst-Schaarbeek. 35* Koop. 27 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wyk C, num mer 1170. Gebruikers Frans en Catnille Van Geem. 36e Koop. 14 areh 60 centiaren Land, op den Siesegemkauter, gekadas- streere wijk C, nummer 1223. Gebruiker Petrus Van Mossevelde. 37* Koop. 16 aren 80 centiaren Land, op de Siesegemkauter, gekadas treerd wijk C, nummer 1232. Gebruiker Franciscus De Smet, 38* Koop. 28 aren 60 centiearen Land, op den Molonkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1271. Gebruiker Franciscus De Smet. 39* Koop. 24 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, num mer 1290. Gebruiker Franciscus De Smet. 40* Koop. Een hektaar 24 aren 70 centiaren Land, op de Seisegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummers 1307 en 1308. Gebruikers Franciscus De Smet, de Kinderen Van Lierde, Joannes Van Mossevelde en Gustave Tril. Verdeeld in 4 deelen, elk ter groote van 31 aren 18 centiaren, afteleggen naast het ooste. 41* Koop. 79 aren 20 centiaren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1205. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. Verdeeld in oost- en westhelft. 42* Koop. 51 aren 90 centiaren Land en Meersch, in het Schouwbroek, gekadastreerd wijk C, nummer 594. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. 43* Koop. 13 aren 10 centiaren Land, op het Kreupelsveld, gekadastreerd wijk C, nummer 416. Gebruiker Joannes De Vulder. 44* Koop. 21 aren 40 centiaren Land, op het Kreupelsveld, aan den Gent- schen steenweg, gekadastreerd wijk C, nummer 461. Gebruikers Eduard en de Weduwe van Frans De Saedeleer. 45* Koop. 52 aren 60 centiaren Meersch, op Sinte Apollonie, gekada streerd wijk C, nummer 210. Gebruiker Joseph De Boeck. 46e Koop. 33 aren 30 centiaren Meersch, beplant met schoone eiken en esschenboomen, gelegen op Sinte Apollo nie, gekadastreerd wijk C, nummers 208 en 209. Gebruiker Frans D'Haese. 47* Koop. 96 aren 40 centiaren Meersch, wezendo Gemeente, uok gelegen op Sinte Apollonie, gekadastreerd wijk C, nummers 205, 207, 206 en 202. Gebruiker Josephus De Boeck. Zitdagen Instel Woensdag 11 sth ,so- Verbijf Woensdag 25 beIucrnDer Ten 9 uren 's morgens, ter Estaminet genaamd Het Beiersch Hof, bij den heer Jean Kestens, te Aalst, aan de Groote Markt. Openbare verknoping van goede gelegen te Hof stade, LedeNieuwerkerken Baardegem en Okegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in bet openbaar verkoopen, de volgende goederen, verpacht zonder termijn, te weten Gemeente Hof stade. Eerste koop. Een perceel Land, op den Reute laar, groot 68 aren 88 centiaren, gekadastreerd wijk C. nummer 68, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, palende len ooste met de loihaau aan de erven van den heer Carolus Van Ghysegem, ten zuide aan Joanna Boevkens, ten weste aan de erven van den heer Josephus Everaert en ten ooorde aan de erven Lanckman. Gebruiker Frederik I)c Winne. Verdeeld in zuidiielft en noordhelft. Ingesteld fr. 4310. Gemeente Lede. Tweede koop. Een perceel Land, op den Doorn, groot 07 aren 10 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 408a bis, met eene grootte van 38 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Roelandt, ten zuide aan de erven Annaert, ten weste aan de Wichelschestraat en ten noorde aan de erven Ver meulen. Gebruiker De Smet. Verdeeld in zuidhclft en noordhelft. Zuidhelft ingesteld fr, 1450. Noordhelft ingesteld fr. 1500. Gemeente Nieuwerkerken. Derde koop. Een perceel Land, aan den Erchem- dries, groot 24 aren 5 centiaren, gekadastreerd wgk B, nummers 'J34 en 933a. met eene grootte van 25 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Sogers, ten zuide en ten weste aan de straat, ten nuorde aan de hofstede van Petrus Siugclyn en aan den volgenden koop. Gebruiker Petrus Singelyn. Ingesteld fr. 700. Vierde koop. Een perceel Land als voorgaande, op den Erchcmdrics, groot 14 aren 74 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 9li5, met eeuc grootte van 14 aren 30 centiaren, palende len oosle aan de erven SL-rck, len zuide aan Franciscus Segers en den voorgaanden koop, ten weste aan de hofstede van Petrus Singelyn en ten noorde aan de kinderen De Groot. Gebruiker Petrus Singelyn. Ingesteld fr. 200. Gemeente Baardegem. vyfde koop. Een perceel Land op de Pachters- busschen, groot 12 aren 58 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummer 301a, met eene grootte wan 43 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan J. Becckmau, ten zuide en ten weste aan jufvrouw D'Houdt en ten noorde aan de erven Moortgat Gebruiker August Monne. Ingesteld fr. 500. Gemeente Okegem. Zesde koop Een perceel Land op de Trippen, grool 50 aren 15 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 198i>,palende ten oosle aan de erven van den heer Kdmond b'Hondt, (en zuide aan den volgenden koop, ten weste aan het geselleed van Okegem en Ninove en ten noorde aan de erven van den heer Auguste Van Wambeke. Gebruiker Donatus Baevegems. Ingesteld fr- 700. Zevende koop. Een perceel Land op de Trippen, groot t hectaar 54 aren 81 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer I98d, palende ten ooste aan de erven van den lieer Edmond D'ilondl, len zuide aan den heer Covens, ten weste aan liet gcscheed van Okegem en Ninove eu ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruikers Callebaut-De BrabauL-r, Jan-Baptist Cosyns, Louis Gryseels, Buttereys, Scbouppe en Van Baevegem. Ingesteld fr. 4580. Derde en laatste zitdag Vrijdag 0 September 185. Ten 3 ure namiddag, ter estaminet De Beurs van Amsterdam,bij den heer Van den Bosscbe-Gobbaut, aan de Groote Harkt, te Aalst.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3