SINGER ZAAILANDEN mOSIW ZAAILANDEN EIGENDOM T OEMAAT Te huren. SIROOP VAN D' VANIER ZAAILANDEN OPENBARE VEI1KOOPION en MEERSCHEN, Alphonse DE BOLLE Te huren. MAGAZIJN Photographie Men vraagt TE HUREN UITVE KOOP HUISMOEDERS ACHILLES E EM ANAALST. Kunstguano en Scheikundige Vetten MEER!!! POMEÜANZEN SPIRITUS STOom'-fcitWËitu, bij Ch. VAN CA1LLIE, ZEE. ARY3 IDIE PAEPE. KUNSTTANDEN. M. TRLNTELS Openbare vorkoopinjj gelegen Ie Hof stade, Lede, Nieuwer kerken, Baavdegem en Qkegem. De Notaris DE GHEEST, Ie Aalst, zal met winst \.m palmslag cn gelagen in het openbaar verkoopen, ile volgende goederen, verpacht zonder termijn, Ie w eten Gemeente Hof stade. Eerste knop. Een perceel t.and, op den Reute lt. ir, groot 08 aren 88 centiaren, gekadastreerd wijk nummer 63, met eene grootte van 67 aren "0 ivntiarrn. palende ten ooste met de losbaan aan de 11 ven van den heer Carolus Van («livsegem, ten zóiüe aail Joanna ttoevkens, ten weste aan de erven van den lieer Josephus Kveraert en ten noorde aan de erven Lnnckman. Gebruiker Frederik De Winne. Verdeeld in zuidiiclft en noordheift. Ingesteld fr. 4340. Gemeente Lede. Tweede koop. Een perceel Land. op den Doorn, groot 65 aren 10 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 408a bis, met cene grootte van f8 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Roolandt. ten zuide aan de erven Annaert, ten weste aan de Wichelschestraat en ten noorde aan de erven Ver meulen. Gebruiker De Smet. Verdeeld in zuidhelft en noordhelft. Zuidhelft ingesteld fr. 1450. Noordhelft ingesteld fr. 1500. Gemeente Nieuwer her ken Derde koop. Een perceel Land, aan den Erehem- dries, groot 24 aren 5 centiaien, gekadastreerd w ijk li, nummers 954 en 953a. met cene grootte van 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Sogers, ten tuide en ten weste aan de straat, ten noorde aan de hofstede van Petrus Singelyn en aan den volgenden koop. Gebruiker Petrus Singelyn. Ingesteld fr. 700. Vierde koop. Een perceel Land als voorgaande, op den Erchemilries, groot 14 aren 74 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 953, met cene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten ooste 'aan de erven Strrck, ten zuide aan Franciscus Segers en den voorgaanden koop, ten .weste aan de hofstede van Petrus Singelyn cn ten noorde aan de kindereu De Groot. Gebruiker Petrus Singelyn. Ingesteld fr. 200. Gem een te Baard egem Vijfde koop. Een perceel Land op de Pachters- bossehen, groot 42 aren 38ccnliay:n, gekadnsti. erd wijk A. nummer 301a, met eene grootte wan 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan J. Jiecckinau, ten zuide en ten wa ste aan jufvrouw D'IIondt en ten noorde aan de erven .Moorlgat Gebruiker August Monne. Ingesteld fr. 500. Gemeente Qkegem. Zesde koop Ken perceel Land op de Trippen, grool 50 aren 15 centiaren, gekadastreerd wij-, A, iiecl van nummer 198a,palende ten ooste aan de erven van dm hei-r Ëdinond li'Hbndt, ten zuide aai) den volgenden koop, ten weste aan het gcschccd van Oki-grin en Niuove en ten noorde aan de erven van den la-er Auguste Van Wambcke. Gebruiker Lonatus Baevegcms. Ingesteld fr' 700. Zevende koop. Keu perceel Land op de Trippen, giout I bedaar 34 aren 81 centiaren, gekadastreerd w ijk A, deel van nummer lOSn, palende ten ooste aan de erven van den lieer Kdniuml D'IIondt, ten zuide aan dun"heer Covens', ten weste aan het geselleed van Ukegeni cn Ninove en ten noorde aan voorgaande» koop. Gebruikers Callebaiit-I)e Rrabauter, Jan-Baptist Cosyns, Louis Gt yseels, Buttereys, Schoii|ipe cn Van Baevegeui. Ingesteld fr. 4580. Derde en laatste zitdag Vrijdag 6 September 185. Ten 5 ure namiddag, ter estainim-' De Beurs van Amsti-rdnm, bij den iieer Van den Bossche-Cobbaut, aan de Groote Markt, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING - van goede en een perceel illeergch, gelegen te Erpe en Aalst-Schaarbeek De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den lieer Vrederechter, in het openhaar verkoopen, de volgende Goederen, verpacht zonder termijn, te weten Eerste koop, Een perceel Meersch, grool 13 aren 53 centiaren, gelegen te Erpe, in den Hoonegeta, gekadastreerd wijk B, nummer 39, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren. Gebruikers de kinderen van den heer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 200. Tweede koop. Een perceel Land, groot 10 aren 94 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op het Schauwbroeck- veld, gekadastreerd wijk C,j nummer 630bis, met eene grootte van 18 aren 20 centiaren. Gebruikers de kinderen van den heer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 040. Derde koop. Ken perceel Land, groot 23 aren 53 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op Siesegenikauler, gekadastreerd wijk C nummers 1355a bis, 1353 E en 1353 bis, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren. Gebruikers de kinderen van den lieer Charles De Saedeleer. Ingesteld fr. 1220 Vierde koop. Een perceel Land, groot 63 aren 00 centiaren, gelegen te Aalst-Schaarbeek op Siesegemkauter, ge kadastreerd wijk C nummer 1291, met eene grootte van 63 aren 30 centiaren. Gebruikers de heer Jan Van Mosse velde. Verdeeld m oost- en westhelft Oosthelft ingesteld fr. 1000. Westhei ft ingesteld fr.1000. Vijfde koop Een perceel Land groot 70 aren 43 centiaren, gelegen te Aalst- Schaarbeek op Siesegemkauter, gekada streerd wijk C, nummer 1292, met eene grootte van 76 aren. Verdeeld in 2 deeien als volgt De helft ten ooste gebruikt door den lieer Jean Van Mossevelde. O'isthelft ingesteld fr. 1000. En de helft ten weste gebruikt door de kinderen van den heer Charles De Saede leer. Westhelft ingesteld fr. 1000. Zesde koop. Een perceel Land, groot 38 aren 96 centiaren, gelegen te Aalst- Schaarbeek op Siesegemkauter, gekada streerd wijk C nummer 1296, met eene grootte van 39 aren 10 centiaren. Gebruiker de heer J. Van Mossevelde. Ingesteld fr. 1000. Tweede en laatste zitdag ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1895. _eu 3 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize te Aalst. VAN GELEGEN TE Eambrugge, Voorde, Haeltert, Lede, Meire, Nieuwerkerken, Moorsel, Aalst-Mijlbeek en Aalst- Schaarbeek. De Notaris BE (ilIEEST te Aalst, zal ter tusschenkomst van Meester LE COCQ Notaris te Elsene, met gewin van pamlslag en gelagen, in het openbaar verkoopen,de volgende GOEDE REN, verpacht zonder termijn, te weten Itambrugge. le Koop. 42 aren 70 centiaren Land, op den Eegemkauter, gekada streerd, wijk A, nummer 177a. Gebruiker Petrus Uytdraeyer. "Voorde. 2° Koop. 29 aren 30 centiaren Land, op de Vaag, gekadastreerd wijk A, nummer 39. Gebruiker Gustaaf De Ligne. Haeltert. 3° Koop 13 aren 40 centiaren Land, in den Eedeop den Grootkauter, gekada streerd wijk A, nummer 826. Gebruiker Franciscus De Smet. 4® Koop. 33 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 265. Gebruiker Petrus De Pril. .-i,: Koop. 17 aren 60 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 266. Gebruiker Petrus De Pril. 6° Koop 22 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter., gekadastreerd wijk B, nummer 277. Gebruiker Petrus De Pril. 7C Koop. 60 aren 50 centiaren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, nummer 207. Gebruiker Martinus Saeys. Verdeeld en oosthelft en westhelft. 8" Koop. 38 aren 50 centiaren Land, op het Ter mthout, gekadastreerd wijk B, nummer 213a. Gebruiker Dominicus Van den Broeck. 9e Koop. 9 aren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, num mer 216e en 216g. Gebruiker Dominicus Van den Broeck. Lede. 10* Koop. 10 aren 10 centiaren Land, op het Hooreken nabij de groote Kappelle, gekadastreerd wijk D, nummer 878. Gebruiker Franciscus De Kerpel. 11" Koop. 32 aren 80 centiaren Land, op d'heessels. gekadastreed wijk D, nummer 1139. Gebruiker Franciscus De Kerpel. 12® Koop. 71 aren 20 centiaren Land, op het Meorvejd, gekadastreerd wijk E, nummers 369a bis en 370. Gebruikers Carolus DTIaeseleer en de Wed. van Joannes-Baptiste De Smet. Verdeeld in oost en westhelft. Meire. 13® Koop. 29 aren 70 centiaren Land. op den Bavekanter, gekadastreerd wijk A, nummers 521 en 521bis. Gebruiker Camiel De Vuyst. 14® koop. 17 aren 20 centiaren Land, op den Bavelkauter, gekadastreerd wijk A, nummer 610. Gebruikers August en Melanie Van den Eeckhout. 15° Koop. 16 aren 60 centiaren Land, op het Kerkveld, gedadasteerd wijk A, nummer 958. Gebruiker Franciscus Strobbe. 16° Koop. 16 aren 50 centiaren Meersch, op Cauwenbergh, gekadastreerd wijk B, nummer 252. Gebruiker Dominicus Redant. 17® Koop. 21 aren 30 centiaren Land, op het Langeveld, gekadastreerd wijk B, nummer 421. Gebruikster de Wed. van Frans Van den Eeckhout. 18® Koop. 12 aren Land, op het Daelbroek of Meirelput, gekadastreerd wijk B, nummer 933. Gebruiker Dominicus Redant. Nieuwerherken. 19° Koop. 80 aren 20 centiaren Land, gehucht Maal, cp den Koppenholle, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 80 a. Gebruiker Jacobus Dc Vulder. 20° Koop. 40 aren 60 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1067a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 21° Ki op. 90 aren 10 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1069a, Gebruikers Carolus Van Vaerenbergh, Camillus De Sadeleer en Benedictus Van de Wiele. Verdeeld in Sdeelen oost, midden en west. 22® koop. 23 aren 30 centiaren Land, op het Ivleinbroekveld, gekadas- streerd wijk A, nummers 440 en 441. Gebruiker Josephus De Schepper. 23® Koop. 42 aren 30 centiaron Land, op het Kleinbroekveld, gekadas treerd wijk A, nummer 435a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 24® Koop. 35 aren 30 centiaren Land, op de Penne of Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1315. Gebruiker Constant De Boeck. 25e Koop. 28 aren 20 centiaren Land, op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummers 894 en 895. Gebruikster do Weduwe van Casimier Ottoy. 20" Koop. 45 aren 30 centiaren Land, op Pypenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 844. Gebruiker den heer Dominicus Van Landuyt. 27® Koop. 24 aren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, num mer 561. Gebruiker Jiidocus De Leenheer. 28® koop. 44 aren 10 centiaren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, nummer 560. Gebruiker Constant De Boeck. •29® Koop 30 aren 40 centiaren Land, op het Dooreveld. gekadastreerd wijk B, nummer 569. 30® Koop, - 68 aren 40 centiaren Land. op den Hoelbosch, aan de Kriek, gekadastreerd wijk A, nummer 475. Gebruiker Philemon Dierickx. Moorsel. 3ie Koop. 26 aren 60 centiaren Land, op den Kattënsteen, gekadastreerd wijk D, nummer 53oa. Gebruiker André Callebaui. Aalst-Mijlbeek. 32® Koop. 50 aren 30 centiaren Land-op Krekeldries, aan de Moorsel- schebaan, gekadastreerd wijk K, num- mars 237 en 238. Gebruikster de Weduwe van Frans Callebaut,. 33e Koop. 42 aren 50 centiaren Land,op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 135a en 135b. Gebruiker Judocus Heireman. 34e Koop. 38 aren 90 centiaren Land, op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 188b. Gebruiker Judocus Heireman. Aalst-Schaarboek. 35e Koop. 27 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, num mer 1170. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. 36e Koop. 14 aren 60 centiaren Land, op den Siesegemkauter, gekadas- streere wijk C, nummer 1223 Gebruiker Petrus Van Mossevelde. 37® Koop. 16 aren 80 centiaren Land, op de Siesegemkauter, gekadas treerd wijk C, nummer 1232. Gebruiker Franciscus De Smet. 38° Koop. 28 aren 60 centiearen Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1271. Gebruiker Franciscus De Smet. 39e Koop. 24 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd \v ijk C, num mer 1290. Gebruiker Franciscus De Smet. 40® Koop. Een hektaar E4 aren 70 centiaren Land, op de Seisegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummers 1307 en 1308. Gebruikers Franciscus De Smet, de Kinderen Van Lierde, Joannes Van Mossevelde en Gustave Tril. Verdeeld in 4 deelen, elk ter groote van 31 aren 18 centiaren, afteleggen naast, het ooste. 41" Koop. 79 aren 20 centiaren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1205. Gebruikers Frans en Camille Van Gecm. Verdeeld in oost- i ii westhelft. 42e Koop. 51 aren 90 centiaren Land en Meersch, in het Schou .vbroek, gekadastreerd wijk C, nummer 594. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. 43® Koop. 13 aren 10 centiaren Land, op het Kreupelsveld, gekadastreerd wijk C, nummer 416. Gebruiker Joannes De Vulder. 44® Koop. 21 aren 40 centiaren Land, op het Kreupelsveld, aan den Gent- schen steenweg, gekadastreerd wijk C, nummer 461. Gebruikers Eduard en de Weduwe van Frans De Saedeleer. 45® Koop. 52 aren 00 centiaren Meersch, op Sinte Apollonie, gekada streerd wijk C, nummer 210. Gebruiker Joseph De Boeck. 46e Koop. 33 aren 30 centiaren Meersch, beplant met schoon e eiken en esschenboomen, gelegen op Sinto Apollo nie, gekadastreerd wijk C, nummers 208 en 209. Gebruiker Frans D'Haese. 47® Koop. 96 ar-n 40 centiaren Meersch, wezende Gemeente, ook gelegen op Sinte Apollonie, gekadastreerd wijk C, nummers 205, 207, 206 en 202. Gebruiker Josephus De Boeck. Zitdagen Instel Woensdag 11opnlrmhpr 1sq- Verbijf Woensdag 25 bepl mber 189° Ten 9 uren 's morgens, try Estaminet genaamd Het Beierscii Hof, bij den heer Jean Kestens, te Aalst, aan de Groote Markt. Openbare verknoping van eenen schoonen te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen. Eenen schoonen eigendom te Aalst- Mijlbeke, Moorselschebaan, bevattende schoon woonhuis, remisien, paardestal, koolmagazijn, hophast. bakoven, schuur, en verdere athangeiijkheden, boomgaard, moeshof, tuin en 4 werkmanshuizen in de Doolhofstraat, groot in gronde 32 aren 89 centiaren. Bewoond bij den eigenaar Joseph De Bruyn en andoren, verdeeld in 7 koopen. Instel Vrijdag 6 September 1895, om 3 uren namiddag,ter Estaminet Het Gemeentehuis bij den heer Petrus Cal lebaut te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan. Verblijf Vrijdag 20 September 1895,om 3 uren namiddag ter Estaminet Het Za gershof bij sieur Frans De Gols te Aalst- Mijlbeke, Moorselschebaan. Historische Stoet van 22 Sept. PAS OP, LEES HIER lü Bij Henri Van den Bulcke, Coiffeur, Molenstraat Nr 14, zijn te bekomen alle slacli van peruken en baarden aan zeer matige prijzen. Groote vermindering voor Maatschappijen. Huis te huren terstond, Kerkstraat, N° 4. Zich te bevragen bij And' Stiemon, Zonnestraat, 17, Aalst. Huis van Vertrouwen Bezpodere keus van raatrassen voor pentionnaten. Prijzen tegen alle concurentie. OPENBARE VERKOOPINGEN te ErembodegemHaeltert, Welle, Kerkxken, Aygem en Helder gem. De Notaris Be Sadeleer, te Erembodegem, zal op aanzoek van ver scheidene eigenaars, openbaar verkoopen: 1° Te Erembodegem en Welle, op Maandag 9 September 1895, ten 1 ure namiddag. Verscheidene koopen allerbesten Toe- maat. 2° Te Erembodegem, Osbroeck, op Maandag 16 September 1895, ten 1 ure namiddag. Verscheidene koopen Toemaat. 3° Te Haeltert, Kerkxken, Aygem en Ileldergem, op Dijnsdag 17 September 1895, ten 1 ure namiddag. Verscheidene koopen Toemaat. Zie plakbrieven. Een schoon en gerieflijk Huis, heb bende schoone beneden- en bovenplaal- sen en voorzien van pomp- en regen water, gestaan in de Veldstraat, N° 2 voor de voorwaarden zich te bevragen bij P. De ConincioPeirreboom, Korte Zoutslraat, N° 8. Een schoon en geriefelijk Renteniers huis, gelegen in de Brusselschestraat N° 4, laatst bewoond door dame W® Boeykens. Een groot en gerieflijk huis met hof in de Stoofstraat, laatst bewoond door M. Louis Scheerlinckx. Zich te bevragen bij M. Felix De Hert, Brusselschestraat. van Kalk, Slcou, enz. Mad. W' Livinus Moortgat, nabij het Slachthuis, te Aalst, Jaat hare talrijke klanten weten, dat zij haren handel van Bouwmaterialen en Houillekolen blijft uitoefenen, aan zeer lage prijzen en spoe dige bediening. Verkoop van Cimentkalk, aan buiten gewone lage prijzen. de heer A. Palatzky, Photograaf, Albert Lienartstraat16, le Aalst, beveelt zich bijzonderlijk aan de goede gunst van 't publiek voor de goede uit voering van alle soorten van Portretten, enz., enz. Gematigde prijzen. Men begeeft zich ten huize der klanten. personen en farailiën wel bekend met den uil verkoop voor beheer in provincie en groote steden, alsook verkoopers en verkoopsters, kassiers. De kennis der beide landstalen zal de voorkeur en eene groote bezolding doen geven. Getuig schriften en borgtocht worden geeischt, Te schrijven met uitleggingen Derth. Officie van publiciteit. Magdalenastraat, Brussel. Openbare Verkooping De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een HUIS te Aalst in de Molenstraat groot 1 aar 50 centiaren Bewoond door M. Alexander Moortgat aan 460 fr. 2° 23 aren 80 centiaren land te Aalst- Schnarbeke op het Veld-Aalst. Gebrui ker Seraphintts Uyttenliove te Aalst. 3° En liet derde deel ten westen van 68 aren 23 centiaren land te Hofstade aan de Vandelbrug op Babbelaars veld. Gebruikers Domien Eeckhout en Joan nes De Somer. Eenige Zitdag Zaterdag 31 Augusti 1895.- Om 2 uren namiddag in hot Vredege recht te Aalst Groote merkt. een HUIS gestaan in de Vaartstraat Nr 6. Voor de voorwaarden zich te bevragen Nr 8 zelfde straat, Bij uitscheiding van bedrijf. tegen den prijs van factuur, bij Jufvr. R. VAN DS WEGHE. Lange Zoutstraat, te Aalst. TE KOOP Loketten, Toog en een Paviljoen. of te huren. Een schoon en geriefelijk Huis met magazijn en zolderingen aan de Vaart, Moutstraat. Zich te bevragen bij de jufvrouwen Seps. vraagt cJe BEREID DOOR Emiel MEGANCK, APOTHEKER, dit versterkend geneesmiddel welk reeds tweemaal bekroond is geworden in België. Inderdaad de onophoudende aanbevelingen eener groote menigte geneesheeren welke er gedurende vijftien jareu de proef van gemaakt hebben, de altijd aangroeiende bijval welken zij overal geniet,eindelijk de eervolle onderscheidingen be haald in de Wedstrijden zijn ontegensprekelijke bewijzen van hare uitmuntende kracht tegen de algemeene verzwakking der lichaamsgesteltenis. Deze aangenaame siroop verzuurt nooit en bewaart zich ten allen tijde Om gewaarborgd echt te wezen, moet de flesch den naam dragen van den be- reider in het glas afgegoten en rechtstreeks genomen worden ter Algemeen en eenig depót Apotheek Emiel MEGANCK, Leopoldstraat 7, (nabij liet Stadhuis), AALST Prijs volgens samenstel vraagt prijs-courant) Al onze vervaardigde kunstvetlen bevatten-. 1. De stikstof onder vorm van nitraat en ammoniak2. Het phosphorziuir onder vorm van superphosphaat; 3, De potaecli ondervorm van oplosbare zouten. Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 frank de 100 kilogr. volgens inhoud. GROND8TOFFEHI aan den prijs van den dag. Zuivere blauwe aluin. Middel tegen de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergfruizers VERMOREL en JAPY aan laagste prijzen De Nieuwe London doet de grijze haren binnen enkele dagen verdwijnen, maakt hot haar -lanzond en zacht, belet bet uitvul- en en neemt de polletjes van het Eischt lp'den hals van den flacon déposé. flacons van Aan de Kooplieden A Nijveraars. Te bekomen ten bureele van Den Dënderbode, - de formuul van de Post voor het ontvangen van wis sels. Goed Fransch-papier a fr. 1,25 de 1 100. Per duizend- vermindering van prijs. Eenig huis te Aalst: Louis Hue- kens, Korte Zoutstraat, 12. 8INIT JACOB88TRAAT, 13, BRUGGE. Hulphuis te AALST, Kerkstraat 13 AALST. BIJZONDERE VERWERIJ VAN ZIJDEN MET SPANTUIG. Verwen en kuischen in 't droog van alle stoffen voorwerpen,zooals: kleedcren van damen, heeren en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten, en salongarnituren, sjaals, pane, enz. enz. Wasschen en solferen van bedde- dekens, Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. De zwarte stoffen voor rouw worden in drie dagen geleverd HSDBH Jtmi-.1TGrSZOMSIT gesorteerden Superior nieuweScliotselien Haring te verkrijgen per stuk of meteen 1/64 ton, 12 stuks, bij Eenigste huis in Vischhandel te Aalst het vertrouwen bezittende sedert meer dan zeventig jaren der oudste en bijzonderste firmas van Holland, Noorwegen, England en België. Dagelijks aankomst van verschen zalm fr. 5,00 de kilo. In- en uitlanrlscbe vischverzender. He Tandmeester Dr RYHVELD, wonende te Antwerpen, Nijverheidslei, Nr 40, is alle Maandagen te raadplegen bij den heer Theofiei. GOSSAERT, Leopoldstraat, N'" 21, to Aalst, voor alle mondziekten en operatiën in den mond. Specialiteit voor het inzetten van tanden en volledige gebitten op goud platina en caoutchouc naar het nieuw Amerikaansche stelsel met waarborg. Zeer gematigde prijzen. Op aanvraag begeeft men zich ten huize. Nieuwe stelsels van gebreveteerde Kunstanden en gebitten opgemaakt op goud of caoutchouc, de naluur allerbest namakende en de spijzen volkomenlijk malende. Deze landen worden geplaatst zonder de stuk ken wortelen uit ie trekken. Gebreveteerde en Gediplomeerde Tandmeester Abert Liénartstraat, (nabij de Statie) Aalst. Raadpleging alle Woens- en Zaterdagen van 8 tot 12 ure. De beste naaimacliienen voor alle werken. 530 helooningcn van le klas CHICGO 1893 Si EERSTE ONDERSCHEIDINGEN. !"r beslaat gten enkel fabriek dat zoovele verscliillige modellen van macihienen voortbrengt dan onze maatschappij. Zich wantrouwen van namaaksels en van machienen van mindere t'abrikalie tegen lagen prijzen verkocht. Oïrectio voor België en centraal ma^a/ijn 31, Oudekleereenkoopersstraat 31, BRUSSEL. Eenig depot te Aalst 7, Albert-Liénartstraet, 7. Engelsche baard tinctuur aan fr. 2 per flacon. Verkrijgbaar ie Aalst bijE. Van de Maele-Van Cakenbergh, 8 Molenstraat J. De Smedt-Van Haver, 38 Lange Zont- straiit,

De Denderbode | 1895 | | pagina 6