ZAAILANDEN Arm-Goederen, ZAAILANDEN Vrij gesticht Institut libre VISCHHANDEL- H. Arys-De Paepe, Photographie TE ïiOOP. NIEUWE KOOPWAREN, OPENBARE VERKOOPING en MEERSCHEN, al In eenigo minuten tijds was van Hal eu ijuct omliggende, eene aanzienlijke volks- rejoienigtc toegestroomd ter plaats Esscheu- vilioi.'l;, alwaar de ramp had plaats gehad. gf; Do schuit was door do snelheid van ;Ulou val een vijl'en twintig centimeters in 2»lcn giond gedrongen, in een aardappel veld. De lijken. Dr Dewéc, scbepcne van Hal, door de |3jxilicie verwittigd, liet onmiddelijk iu- ipannen en reed naar de plaats van het mheil waar hij niets kon doen, dan den lood der slachtoffers bestatigen. Nooit, zegde hij, zag ik een afschu welijker schouwspel. Ik geloof dat eene pom, midden eeue groep ontploffende, aldus de menschen niet zou kunneu ver pinken.... Het lijk van Delvaux was het ergst om tien. De schedel is open het hoofd is Ingedrongen in de romp en men ziet geen ials meer... Maar het is niet mogelijk met die ischrijving voort te gaan. Zoo hevig moet de slag geweest zijn dat len bijna geen tanden in den mond der Rijken heelt teruggevonden. Men heeft al de overblijfsels te samen jeraapt in lakens en dit alles op eenen vagen naar Hal overgebracht en in het [oodenhuis ncdcrgelegd. In het (lood en hu is. Men heeft dc journalisten toegelaten in iet doodenhuis de lijken te zien. Zij eggen allen dat eene onbeschrijfelijke •ntroering zich van hen meester maakte Jln tegenwoordigheid van het afgrijselijke toneel. Twee ziekendienaars uit het gasthuis iron bezig de lijken te wasscheu, toen jJM. Daniel en Alexander Delvaux en "Imilc Scheers,zoons van twee der slacht offers in het doodenhuis kwamen. Alvorens men het hun beletten kon, adden zij de lijken hunner vaders gezien !n een hartverscheurend tooneel volgde. Kort daarop kwamen in rijtuig te Hal etan Mad. Toulet en Mad. Dusaultoit, jcrgezcld van de twee boezemvrienden larer echtgenoten, MM. Pasque-Beckers in Van der Brugghe. Die keeren vroegen de toelating om de jjken te zien en, na in het doodenhuis te ijn geweest, hebben zij den policie- lommissaris gesmeekt aan de beide weduwen wijs te maken, dat het parket 'renge bevelen had gegeven om niemand iccr bij de lijken toe te laten. Men heeft do grootste moeite gehad om lie beide vrouwen, die van de eene crisis de andere vielen, te overtuigen, dat zij moesten van afzien de lijken te gaan inscbouwen. Ten half vijf moest Mad. Toulet in het o^asthuis van Hal verzorgd worden. ]f Hel parket. ;i Het parket, vertegenwoordigd door ijil. De Roo, onderzoeksrechteren M.Van- )#eput, ziju griffier, is ten 2 ure te Hal iangekomen en begaf zich onmiddelijk [•Jaar de plaats der ramp, om een kort r)nderzoek in te stellen. Daarna ging de magistraat do lijken tien in het doodenhuis. Ten half 5 bracht men al wat er van 3.jen ballon en het schuitje overbleef op faien wagen naar Hal. Op hovel van bet irket werd bet geborgen in het arsenaal Ier pompiers. Eeue ontzaggelijke menigte, moest al jrusselaars, waren in den namiddag naar ui gekomen per rijtuig, iu velo, enz. Tot lat iu deu avond was Hal vol beweging. Het parket heeft dc toelating gegeven ,tot de begrafenis der slachtoffers, i De ballon die den naam droeg van Prince Albert moest donderdag aan staande opnieuw opstijgen. Oorzaken der ramp. I Men gelooft dat de ballon te veel gas Jnliield en dat deze, uiteenzettende onder iu vloed der hitte van de zon, ont ploft is. Volgeus anderen zou de gaz ontploft ijn door aanrakiug van vuur, maar men leemt niet aan dat Toulet, die ervaren nchtreizer was, aan zijno gezellen zou opgelaten hebben terookeu. Overigens, Den heeft op dc lijken geeno sporen van •rand ontdekt. M. Pasque-Beckers, de vriend van Tou- pt. zegt dat de ballon Prince Albertin r lc beste voorwaarden was gemaakt. Volgens het parket echter reden heeft mi denken zou de ballon in 't geheel niet acer de noodige waarborgen opgeleverd lebben, tot het doen vau luchtreizen. De ballon was de eigendom van Toulet, lie hem zelf verveerdigd heeft en er ver eden jaar voor de eerste maal mee op toog. Weduwen en weezen. Auguste Toulet laat eene weduwe en 'ier kinderen achter. Delvaux was, zooals wij hooger zogden, [ader van zeven kindereu. Dusaultoit en Scheers, die beiden in le Stoofstraat woonden, laten eveneens weduwen en kinderen achter. Ooggetuigen. I Dc voornaamste getuigen van de ramp te Esschenbeeck zijn de kapitein com mandant Ablay en ue luitenant Nahau, ^an het eerste gidsen, die in den omtrek top jacht waren. Zij hadden eenen tijd lang den ballon nagezien, toen bij achter de wolken ver dween, zoodat hij op eene groote hoogte was. Dc twee officiers zegden aan malkan der maar ziet eens hoe groot dio ballon is Plots hoorden zij als een donderslag en op 300 meters van hen af zagen zij het schuitje met eene duizelingwekkende snelheid dalen. Een kassei zou niet rech ter naar beneden gekomen zijn. Dc vier reizigers, zegde commandant Ablay, hielden de armen omhoog. Hij gelooft echter ook dat ze dood waren eer zij den grond bereikten, daar de snelheid van deu val hun den adem moet afgesne den hebben. Uit liet leven van Toulet. Toulet is ongeveer 350 maal omhoog gegaan eu een zijner meest gekende opstijgingen is die, welke hij in 1888 te Antwerpen deed met kapitien Mahauden en luitenant Croy, der genie, in den bal lon Argus. Zij waren 's avonds, den 20 aug., uit deu polygoon van Bcrcbem opgestegen en op zulke geringe hoogte over de stad gedreven, dat zij met wandelaars in de straat konden spreken. Dc balon dreef noordwaarts en... men hoorde niets meer van de reizigers. Inderdaad, teu half-3 's nachts, waren zij in volle zee teu rechte gekomen en eene visschersboot riep den reizigers toe, waar zij zich bevonden. Ten 5 ure 's morgonds raakte het schuitje de golven. Door voortdurend ballast uit te werpen, kou men telken male omboog gaan en toen zij rond 7 ure werden gered door eene stoomboot, de Warrior, hing de schuit in zee en wareu kapitein Mahauden en Toulet ten einde krachten. Luitenant Croy had zijn uni form in zee geworpen en bad niets meer aan dan eene onderbroek om zich zwem mende te redden. De drie reizigers sprongen in zee en lieten den ballon, ontlast van zijne reizi gers, op Gods genade terug in de hoogte gaan. Zij werden liefderijk aan boord der Warrior opgenomen, cu naar Duinker ken gevoerd, waar zij deu 22 aankwamen. In 1893 had Toulet ook eene zeer gevaarlijke reis met twee Brusselaars, door dien zij tegen eene rots stootten nabij Etaples (Frankrijk) eu zwaar gewond werden. Zij kwamen ook te recht in zee, op de kust, en werden gered door eene visschcrsboot.Toulet had zulke erge won den, dat meu vreesde dat hij die niet overleven zou. Hij ontsnapte echter aan den dood. Ook toen was hij te Brussel opgestegen van dezelfde plaats, waar hij zondag zijne laatste opstijging deed Hij was eeu eerlijk on deftig man eu zijne dood heeft te Brussel diepen indruk verwekt. Latere berichten. Die arme August Toulet was bestemd om alzoo te sterven, niet dat hij een onbehendig reiziger was, maar hij was een beetje waaghals. Hij was tweemaal aan de grootste gevaren ontsnapt en sedert dien meende bij alles te mogen wagen. Vriendelijk boven alle gedacht, vroeg bij aan al zijne kennissen van mede te gaan. Mij heeft hij het wel duizendmaal gevraagd, maar ik beken eerlijk dat de schrik mij steeds deed thuis blijven, alhoewel ik hem steeds stellig beloofde van te komen. Het heeft bom ook weinig gescheeld of eeu zeer achtbaar Brusselaar, bloedver want van een onzer ministers,lag gisteren meè in het doodenhuis te Ilal. Het is enkel door eene wel toevaUige oorzaak dat bij niet meé is opgegaan. Commandant Ablay, die de eerste bij de slachtoffers was, is de broeder van Mad. Joniaux. Het was August Toulet die in de ten toonstelling den bouw bestuurde van den grooten bestuurbaren ballondie nooit is opgegaan. (Handelsblad.) Begrafenis. De begrafenis der slachtoffers van de ramp hoeft dijnsdag plaats gehad, ten 4 ure. Er is een comiteit tot stand gekomen om de kinderen der slachtoffers hulp te brengen. bestierd door Mejufvrouwen Snel, Espla nadestraat, N° 5. I>e heropening der klassen zal plaats hebben, Woensdag 25 September. dirigé par MesdcmoiseUes Snel, roe de t,' Esplanade, N° 5. La réouverture des classes aura lieu, Mercredi 25 Septembre. (Huis vajv ^'erthouwem) LEOPOLDSTRAAT, AALST. Groote versche Zalm fr. 3,00a3,50 'tpond Turbot 0,00 a 0,00 Heilbot 0,00 Griet 0,00 a 0,00 Garnalen 0,50 Steur 0,00 Kabeljauw 0,90 Landoliuui 0,70 Gezoule Zalm Groote Tongen i tot 3,00 't koppel. Middelbare 0,(0 a 0,00 Turbotjes Grietjes fr. 1,00 a 4,00 't stuk Schelvisch 1,00 a 1,50 Makreel 0,00 Groote Rog 2.50a 4,00 Middelbare Rog 1,00 a 1,50 Zeehanen 0,00 a 0,00 Wijtingen Pladijs 0,70 a 1,25 Roobaard 0,00 a 0,00 Holl. Haring Melkers 0,-10 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. Nieuwe haring,eetbare conserven, kaas. Hollandsche Melkersharing Tonnetjes 6 Stuks fr. 1,50 de lieer A. Palatzky, Photograaf, Albert Lienartstraat16, le Aalst, beveelt zich bijzonderlijk aan de goede gunst van 't publiek voor de goede uit voering van alle soorten van Portretten, enz., enz. Gematigde prijzen. Men begeeft zich ten huizo der klanten. Eenen groote trekhond, oud 2 jaren. Te bevragen Zon- Snestraat, N° 27, Aalst. Door uitscheiding van bedrijf. Openbare Verkooping van EIM MEUBELEN leAalsl, Lange Zoutstraat, 6. Deurwaarder Alfred MAHIEU,te Aalst, zal, ten verzoeke en ten huize vau juf vrouw Rosalie Van de Weghe, te Aalst, LaDge Zoutstraat, N® 6, met toelating der bevoegde Overheid, voor wat de Nieuwe Koopwaren betreft, op Maandag 30 September 1895, om 9 uren voor middag, overgaan tot de openbare ver kooping der hiernagemelde nieuwe Koopwaren •50 meters Gordijngoed, 52 meters Cotonette, 15 meters Blauw Lijnwaad, 10 meters gedampt Flowijngoed, 55 meters Démilte, 40 meters Baai, 250 meters zwarten en gekleurden Elastiek, 30 meters Wollegoed, 30 meters half-Wolle- goed, 110 meters Kleerstoffen in verschil- lige kleur, 30 meters Fransche Mérinos, 30 meters zijde Satin, 15 meters Mosko- wa, 40 meters Molleton, 45 meters Voer- ring, 30 meters gestreepten Velours, 15 meters mantelgoed, 70 meters Spreigoed, 25 meters zwarte en gekleurde Velours voor garnitures, 30 dozijnen lijnwaden Cols, 4S wollen Doeken, 12 Onderbroe ken, 12 Foulards, 12 Corsets. MEUBELEN Bedstoel met ressort, Lavabo, Stoelen, Tafels ronde en andere, Kassen, Pendule, Stoven, ijzeren Bed, koperen Marmiet, Porte-Parapluie, Pot ten, Pannen, Tellooren, ijdele flesschen, 2 Zilveren Zakhorlcgicn en meer andere voorwerpen. Op gewone \oorwaarden en met gereed geld. VAN GELEGEN TE Bambrugge, Voorde, Haeltert, Lede, Meire, Nieuwerkerken, Moorsel, Aalst-Mijlbeek en Aalst- Schaarbeek. De Notaris DE GIIEEST te Aalst, zal ter tusschenkomst van Meester LE COCQ Notaris te Elsene, met gewin van pamlslag en gelagen, in het openbaar verkoopen,de volgende GOEDE REN, verpacht zonder termijn, te weten Banibrugge. lc Koop, 42 aren 70 centiaren Land, op den Eegemkauter, gekada streerd, wijk A, nummer 177a. Gebruiker Petrus Uytdraeyer. Voorde. 2° Koop. 29 aren 30 centiaren Land, op de Vaag, gekadastreerd wijk A, nummer 39. Gebruiker Gustaaf De Ligne. Ifaelterl. 3° Koop 13 aren 40 centiaren Land, in den Eede op den Grootkauter, gekada streerd wijk A, nummer 826. Gebruiker Franciscus De Smet. 4° Koop. 33 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 265. Gebruiker Petrus De Pril. 5" Koop. 17 aren 60 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 266. Gebruiker Petrus De Pril. 6® Koop 22 aren 10 centiaren Land, op den Kruiskauter, gekadastreerd wijk B, nummer 277. Gebruiker Petrus De Pril. 7° Koop. 60 aren 50 centiaren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, nummer 207. Gebruiker Martinus Saeys. Verdeeld en oosthelft en westhelft. 8° Koop. 38 aren 50 centiaren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wijk B, nummer 213a. Gebruiker Dominicus Van den Brocck. 9e Koop. 9 aren Land, op het Terenthout, gekadastreerd wyk B, num mer 216e en 216a. Gebruiker Dominicus Van den Broeck. Lede. 10" Koop. 10 aren 10 centiaren Land, op het Hooreken nabij de groote Kappelle, gekadastreerd wijk D, nummer 878. Gebruiker Franciscus De Kerpel. 11" Koop. 32 aren 80 centiaren Land, op d'heessels. gekadastreed wijk D, nummer 1139. Gebruiker Franciscus De Kerpel. 12® Koop. 71 aren 20 centiaren Land, op het Meerveld, gekadastreerd wijk E, nummers 369a bis en 370. Gebruikers Carolus D'Haeseleer en de Wed. van Joannes-Baptiste De Smet. Verdeeld in oost en westhelft. Mei re. 13" Koop. 29 aren 70 centiaren Land, op den Bavekauter, gekadastreerd wijk A, nummers 521 en 521bis. Gebruiker Camiel De Vuyst. 14® koop. 17 aren 20 centiaren Land, op den Bavelkauter, gekadastreerd wijk A, nummer 610. Gebruikers August en Melanie Van den Eeckhout. 15" Koop. 16 aren 60 centiaren Land, op het Kerkveld, gedadasteerd wijk A, nummer 958. Gebruiker Franciscus Strobbe. 16° Koop. 16 aren 50 centiaren Meersch, op Cauwenbergh, gekadastreerd wijk B, nummer 252. Gebruiker Dominicus Redant. 17® Koop. 21 aren 30 centiaren Land, op het Langeveld, gekadastreerd wijk B, nummer 421. Gebruikster de Wed. van Frans Van den Eeckhout. 18® Koop. 12 aren Land, op het Daelbroek of Meirelput, gekadastreerd wijk B, nummer 933. Gebruiker Dominicus Redant. Nieuwerkerken. 19® Koop. 80 aren 20 centiaren Land, gehucht Maal, op den Koppenholle, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 80a. Gebruiker Jacobus De Vulder. 20" Koop. 40 aren 60 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1067a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 21® K< op. 90 aren 10 centiaren Land, op het Grootbroekveld, gekadas treerd wijk C, nummer 1069a. Gebruikers Carolus Van Vaerenbergh, Camillus De Sadeleer en Benedict us Van de Wiele. Verdeeld in 3 deelen oost, midden en west. 22" koop. 23 aren 30 centiaren Land, op het Kleinbroekveld, gekadas- streerd wijk A, nummers 440 en 441. Gebruiker Josephus De Schepper. 23® Koop. 42 aren 30 centiaren Land, op het Kleinbroekveld, gekadas treerd wijk A, nummer 435a. Gebruiker Carolus Van Vaerenbergh. 24e Koop. 35 aren 30 centiaren Land, op de Penne of Kraai winkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1315. Gebruiker Constant De Boeck. 25° Koop. 28 aren 20 centiaren Land, op het Moortel veld, gekadastreerd wijk B, nummers 894 en 895. Gebruikster de Weduwe van Casimier Ottoy. 26e Koop. 45 aren 30 centiaren Land, op Pypenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 844. Gebruiker den heer Dominicus Van Landuyt. 27° Koop. 24 aren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, num mer 561. Gebruiker Judocus De Leenheer. 28® koop. 44 aren 10 centiaren Land, op het Dooreveld, gekadastreerd wijk B, nummer 560. Gebruiker Constant De Boeck. 29® Koop 30 aren 40 centiaren Land, op het Dooreveld. gekadastreerd wijk B, nummer 569. 30® Koop, 68 aren 40 centiaren Land, op den Hoelbosch, aan de Kriek, gekadastreerd wijk A, nummer 475. Gebruiker Philemon Dierickx. Uloorsol. 31° Koop. 26 aren 60 centiaren Land, op den Kattensteerc, gekadastreerd wijk D, nummer 53oA. Gebruiker André Callebaut. Aalst-ülijlbeek. 32® Koop. 50 aren 30 centiaren Land op Krekeldries, aan de Moorsel- schebaan, gekadastreerd wijk E, num- mars 237 en 238. Gebruikster de Weduwe van Frans Callebaut. 33® Koop. 42 aren 50 centiaren Land,op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 135a en 135b. Gebruiker Judocus Heireman. 34e Koop. 38 aren 90 centiaren Land, op den Koning, gekadastreerd wijk D, nummer 188b. Gebruiker Judocus Heireman. Aalst-Schaarbook. 35° Koop. 27 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, num mer 1170. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. 36° Koop. 14 aren 60 centiaren Land, op den Siesegemkauter, gekadas- streere wijk C, nummer 1223. Gebruiker Petrus Van Mossevelde. 37° Koop. 16 aren 80 centiaren Land, op de Siesegemkauter, gekadas treerd wijk C, nummer 1232. Gebruiker Franciscus De Smet. 38® Koop. 28 aren 60 centiearen Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1271. Gebruiker Franciscus De Smet. 39° Koop. 24 aren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk C, num mer 1290. Gebruiker Franciscus De Smet. 40e Koop. Een hektaar 24 aren 70 centiaren Land, op de Seisegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummers 1307 en 1308. Gebruikers Franciscus De Smet, de Kinderen Van Lierde, Joannes Van Mossevelde en Gustave Trif. Verdeeld in 4 deelen, eik ter groote van 31 aren 18 centiaren, afteleggen naaBt het ooste. 41° Koop. 79 aren 20 centiaren Land, op den Molenkauter, gekadastreerd wyk C, nummer 1205. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. Verdeeld in oost- en westhelft. 42e Koop. 51 aren 90 centiaren Land en Meersch, in het Schouwbroek, gekadastreerd wyk C, nummer 594. Gebruikers Frans en Camille Van Geem. 43" Koop. 13 aren 10 centiaren Land, op het Kreupelsveld, gekadastreerd wijk C, nummer 416. Gebruiker Joannes De Vulder. 44® Koop. 21 aren 40 centiaren Land, op het Kreupelsveld, aan den Gent- schen steenweg, gekadastreerd wijk C, nummer 461. Gebruikers Eduard en do Weduwe van Frans De Saedeleer. 45" Koop. 52 aren 60 centiaren Meersch, op Sin te Apollonie, gekada streerd wijk C, nummer 210. Gebruiker Joseph De Boeck. 46e Koop. 33 aren 30 centiaren Meersch, beplant met schoone eiken en esschenboomen, gelegen op Sinte Apollo nie, gekadastreerd wij'k C, nummers 208 en 209. Gebruiker Frans D'Haese. 47° Koop. 96 aren 40 centiaren Meersch, wezende Gemeente, ook gelegen op Sinte Apollonie, gekadastreerd wijk C, nummers 205, 207, 206 en 202. Gebruiker Josephus De Boeck. Zitdagen Instel Woensdag 11c Verbijf Woensdag 25 SePtember 1895 Ten 9 uren 's morgens, ter Estaminet genaamd Het Beierscii Hof, bij den heer Jean Kestens, te Aalst, aan de Groote Markt. Openbare Verpachting der VAM AAL8T. Het Bestuur van het Weldadigheidsbu reel der Stad Aalst, laat weten dat er zal overgegaan worden op 8, 9, ÏO, IJ», 16,en 17 Oct ober 18!)ö, telkens om 12 uren 's middags stipt, ten Stadhuize van Aalst, Zaal van Militie, door het ambt van Meester DE GHEEST, Notaris, te Aalst tot de openbare ver pachting der Arm-Goederen voor eenen termijn van negen jaren ingang te nemen den 31 December 1895 om aldus te ein digen den 31 December 1904. ORDE DER VERPACHTING Dijnsdag 8 October 1895, voor Aalst- Schaarbeek. Woensdag 9 October, nog voor Aelst- Schaarbeek en voor Aalst-Mijlbeek, Her- dersem, Gijsegcm, Lede en Schoonaarde. Donderdag 10 October, voor Nieuwer kerken. Dijnsdag 15 October, voor Erpe, Meire, Burst, Borsbeke, Aygem, Kerkxken en Haeltert. Woensdag 16 October, voor Erembo- degem. Donderdag 17 October, voor Welle, Nederhasselt, Denderhautem, Liedekerke en Teralphene. Te rekenen van 1 October zul len er ten kantoore van Meester DE GHEEST, Notaris en ter Sekretariaat van 't Weldadigheidsbureel boekjes de te verpachten goederen en de voorwaarden beschrijvende te bekomen zijn. Aan de tegenwoordige pachters zal een boekje toegezonden worden. BIJ UITWINNING Openbare Verkooping van goede XE 1IEKDER8EM. De Notaris EEMAN te Erpe, daartoe in rechte benoemd, zal met naleving van de pleegvormen der wet van 15 Augusti 1854 openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Herdersem, op den Ouden Hof, gekadastreerd wijk B, nummer 631, groot 29 aren, 40 centiaren en volgens titel 27 aren 72 centiaren, palende ten ooste aan den voetweg, daarover aan het vol gende perceel, ten zuide aan Franciscus Seghers, ten weste aan Teodorus Vinck, en ten noorde aan verscheidenen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren. te Herdersem, op den Ouden Hof, bekend by kadaster wijk B, nummer 615, groot 29 aren 90 centiaren en volgens titel 30 aren 76 centiaren, palende ten ooste aan Joannes De Brandt, ten zuide aan de erven Dierickx, ten weste aan het voorgaande perceel en anderen, en ten noorde aan den heer Herelle. Gebruikt door de Weduwe Franciscus Cooremans-Van Geit, te Herdersem. Eenige zitdag MAANDAG 23 SEPTEMBER 1895, Om 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd - Den Klokkenbol, gehouden door den heer Lodewijk Foncée, te Aalst, aan de Varkensmarkt.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3