Te Huren TE KOOP. LANDBOUWLIERGANG HOFSTEDE Arm-Goederen, WOONHUIS WOONHUIS MUZIEKSCHOOL NIEUWE KOOPWAREN, BIERBROUWERIJ Jntceélendiefstal te Oostende. Bij ccucn oudhedcnverkooper te Oostende licd't men zaterdag voor 60,000 fr.juwec- icn gcstoleu De doozen werden 's nachts leeg terug gevonden. De vermoedens vielen op vier Engel se-hen, die men gedurende de laatste dagen herhaalde keeren voorbij den winkel had zien slenteren zij zijn aange houden, evenals eene dame, die hen ver gezelde. De Engolschen houden zich kalm,bijna onverschillig. Men denkt dat zij nog een medeplichtige hebben, die er met het gestolene van door is getrokken. Do oudhedenverkooper heeft in de Engelschen personen herkend die hij ook heeft zien rond dwalen, als hebbende i iets kwaads in denzin. De diefstal was gepleegd, terwijl hij was uitgegaan om een glas bier te drin ken. Hij had de juweelen, poerlen en andere kostbaarheden in eenou reiszak gepakt cn in een antiek muebel gesloten. Toen hij terugkwam was dit meubel open gebroken De aangehoudene vrouw, eene ameri- kaansehe, is eene schoone blonde vrouw. Zij is met de vier Engelschen onder goed geleide naar Brngge gebracht. Ziehier verdere tijdingen over het schrikkelijk ongeluk dat zaterdag mor- gend te,Blaukenbergheheeft plaats gehad: Drie werklicken werkten in de Rogier- straat aanden gevel eenerinopbouwzijnde •villa. Met een consool van het balkon der der tweede verdieping op te halen, ver loren zij net evenwicht en vielen met hunuen last op de straatstcenen. De slag vau den val was verschrikkelijk. Een der werklieden kreeg de consool ven opliet lichaam en werd letterlijk op het k< graanpad gepletterd; de ongelukkige was op den slag dood. Het slachtoffer, een genaamde Lam- Mat breeht, was gehuwd en vader van zeven het sluitstuk nam het hoofd van den milicien weg. Een ander matroos werd op hetzelfde oogenblik gekwetst. FRANKRIJK. Den 20 September. Vrijdag hebben in Frankrijk verschillende betoomngen plaatsgehad, ter gelegenheid van den 20 september. Generaal de Charette heeft in zijn kasteel van Basse-Motte, Illo et Vilaine, zijne oude wapenmakkers van het pauselijk leger ontvangen. Er werd eene mis gecelebreerd en de pauselijke standaard werd bij het hotel gehouden door markies de Résimont, pauselijk zoyaaf van België. Na de mis hield generaal de Charette eene kern achtige toespraak. ÜUITSCHLIXD. Brand eener kazerne. Te Oldenburg is zaterdag de infauterie-kazerno geheel afgebrand. De troepen waren naar de manceuvers en zouden juist terugkeeren, zoodat ze nu ingekwartierd worden bij de burgers. Het gebouw vertegenwoordigde eene weerde van 140,000 en de verbrande uniformen enz., eene weerde van 100,000 mark. kinderen zijne vrouw verkeert in be- langwekkendcn toestand. Zijne twee werkgezellen, Pieter Van Oye en Van Plevol, worden doodelijk ge kwetst. Men vreest voor hun leven. Het lijk en de twee gekwetsten werden naar Uilkerke, [bij Blankcnberghe, over- :oel bracht, waar-hunne woonst gevestigd is. Daar Blaukenberghe geen gasthuis be zit, worden gewoonlijk de slachtoffers naar het gasthuis van Brugge overge bracht. De toestand der gekwesten liet die overbrenging niet toe, daar de afstand te groot is. De drie slachtoffers van dit vreeselijk ongeluk waren gelukkig tegen ongevallen verzekerd, zoodat hunne families aan de armoede en het gebrek zullen ontsnappen. Er wordt bevestigd dat al het werkvolk van mijnheer Vernieuwe, verzekerd is tegen de werkongevallen aan de maat schappij Les Pratrons reunis te Brussel, door de tusschenkomst van den hoofd agent Adolphe Polsenaerc, 30 Steenstraat Brugge. Om zich te vermaken hadden oenige kinderen een groot vuur gemaakt in een veld te Malonne (Namen). Plotseling viel een Gjarig dochterken in den vuurpoel en hare gezellinneu namen verschrikt de vlucht. Toen er hulp opdaagde, vond men nog slechts het verkoold lijk van het arme kind. Ongeluk op de Maas te Namen. Tuee dooden. Te La Plante bij Namen werd een avoudfeost op de Maas gegeven. De bewoners dezer streek zijn verzot op dergelijke feesten. Ook waren de oevers zwart van volk, terwijl de rivier zelf door talrijke bootjes bevaren werd. Een dezer bootjes, bemand door M. den ingenieur Stas, van Schaarbeek, zijne zuster en cc-ne bloedverwante kwam in aanraking met de stoomboot Touriste, die dienst doet tusschen Dinant en Na men; het bootje zonk en de drie opva renden lagen in 't water te spartelen. Toen begon men bij het licht van fak kels naar de drenkelingen te zoeken, die men eindelijk bovenhaalde, doch zij gaven geen teeken vau leven meer. M. Stas, die sterk van gestel is, kwam oij; maar de twee dames waren dood. Dit ongeluk heeft de bevolking sterk ontroerd. Een wapenfabrikant, van Luik, was onlangs aangehouden voor dietstal van gewecrcn en toebehoorteu, ten nadeele van het huis Pieper. Deze zaak zal veel erger zijn dan men eerst dacht, daar het aanhoudingsmandaat door de kamer van inbeschuldigingstelling bekrachtigd is. Het schijnt dat er spraak is van dief stallen in de proefbank, namaking van het controolmerk, enz. Drie personen, Collin, Degard en toef Pauhis waren in eene herberg te Seraing l,e; aan 't twisten geraakt. Op zeker oogen- aa. blik trok Collin eenen revolver te voor- ]ei schijn en begon in het wilde te schieten. ae; Een kogel trof eenen gebuur, die naar buis ging. De dood zal er meê gemoeid jof z'jn. 't Schijut dat de kogel niet zal kun- °E nen uitgehaald worden. HOLLAND. !Dj Ongeluk te Hellevoctsluis. Een droevig ongeluk had zaterdag morgend in het thans zoo bedrijvige Hellevoctsluis I plaats. Bij het manceuvreeren werd een i militair op Hr Ms kanonneerboot Hadda die zich te dicht bij een der kanonnen had begeven, het hoofd van het lijf Volgens een ander verhaal bevond zich de ongelukkige in de vlet, terwijl men een schot zou lossen uit een stuk. Men had echter verzuimd het sluitstuk van de monding af tc nemen. Men vuurde af en ENGELAND. Door ratten aangevallen. Te' Paisley zijn in den nacht drie kinderen van twee tot negen jaar aangevallen door eene bende ratten. De moeder, die op hun geroep toesnelde, werd eveneens door de razende dieren aangevallen. Eerst met behulp van de buren kon men de dieren verdrijven. De moeder en de kinderen waren door een groot aantal beten gewond. ZWITSERLAND. Ongeluk te Geneve. Gisteren avond is op het meer van Geneve een erg onge luk gebeurd. De stoomboot Aigle, die een buitengewone dienst deed op het meer heeft, bij haren terugkeer naar Geneve een plezierbootje aangevaren, die niet van licht voorzien was. Er zaten vijf vrouwen en drie mannen in het bootje die spoedig onder de wielen van de boot geraakten. Niettegenstaande de ieverigste pogin gen van de bemanning der Aiglezijn zes personen verdronken. Den heelen nacht heeft men naar de lijken gezocht. Er waren cr 's morgens nog slechts twee gevonden.De grootste ontroering heerscht in de stad. Volgens een later bericht zijn vier lijken gevonden. Allen zijn erg gekneusd door de wielen van de boot. Het onderzoek schijnt te bewijzen dat de bemanning der stoomboot niet verantwoordelijk is. ITALIË. Protest. De hertog van Guardialom- barda, die tengevolge van het besluit van den Napolitaansche gemeenteraad tot deelneming aan de septemberfeesten als burgemeester aftrad, is als zoodanig herkozen. Hij is de broeder van wijlen kardinaal Ruffo Scilla. De feesten tc Rome. Zondag mid dag is voor het paleis van justicie, Prati di Castello, tc Rome, het monument van Cavour onthuld, waarvan de eerste steen moer dan tien jaar geleden gelegd is. De vorstelijke familie woonde de plechtig heid bij. 's Avonds werd het groote feest op den Tiber gevierd. Het trekt zeer de aaudacht dat do zoon van den vrijheidsheld, de afgeveerdigde Menotti Garibaldi, bij de betoogingen der Garibaldische vereenigingen voor het standbeeld zijns vaders afwezig was. Men zegt dat hij zich bij Crispi beklaagd hcel't over de onvoldoendheid der verleende amnestie. Republikeinsche betoogingen hebben zondag ook plaats gehad te Montana, waarheen veol volk te voet en per trein vertrokken is om de aldaar gevallenen te herdenken. Een leerling van Mazzini, de advocaatFratti, hield eene redevoering. Ook zijn troepen republikeinen en 25 vereenigingen naar den Janiculus getrok ken en hebben er opnieuw het Garibaldi monument ingewijd. Daarna begaf men zich in optocht naar de St. Paucraspoort, ten einde het borstbeeld van den Triester burger Venczian te onthullen, hetgeen de policie verboden had. Men had toelating gekregen het beeld in eene nis te plaat sen, maar deze was vervolgens toegena- gcld Nu werden er door de menigte de planken afgerukt en het beeld onthuld onder het geroep van weg met Oosten rijk De afgeveerdiede Barzilaï, Triester van geboorte, hield eene driftige rede tegen Oostenrijk. De regeeringsgezinde Tribuna bevat een hevig artikel tegen Oostenrijk, naar aanleiding van het feit dat het oosten- rijksch gezantschap op 20 september niet gevlagd heeft. Zij vindt dit onbehoorlijk van een bondgenoot, zij het dan ook in een menage de convenance. Het blad vermeldt wel dat Frankrijk en Spanje evenzeer het vlaggen nalieten, maar niet dat ook Duitschland hun voor beeld volgde vraagt diensten met den dag. Voor het adres zich te bevragen ten bureele van dit blad. een Renteniershuis met Koetspoort te Aalst Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij den heer Valery De Valkencer Apot heker, Esplanadeplein. rr\D AALST. Opening der Leergangen. De herneming der leergangen voor het schooljaar 1S95-1896, is vastgesteld op Maandag 7 October 1895, om uren 's avonds. De inschrijvingen zullen plaats hebben den Maandag 7, Dijnsdag S en Woensdag 9 October, van 6 tot 8 uren 's avonds, in het lokaal der Muziekschool, Nieuw- straat, 8. Al de leerlingen moeten zich op nieuw komen doen inschrijven, voorzien van hunne geboorteakte. De nieuwe leerlingen onder de 15 jaren moeten zich doen voorstellen door hunne ouders of voogden. Om als leerling aanvaard te worden moet men den ouderdom van 9 jaren bereikt hebben en kunnen lezen en schrijven. De leerlingen die begeeren de lessen van piano te volgen, zullen bij hunne inschrijving een jaarlijksch schoolgeld betalen van 10 fr. Namens de besturende commissie De Sekretaris, De Voorzitter, O.Vander Haegen. V. Van Wambeke. Gezien cn goedgekeurd door het College van Burgemeester en Schepenen der stad Aalst, den 16 September 1895. De Sekretaris, De Burgemeester, Edm.Scheerlinckx. V. Van Wambeke. twee schoone dogcars zoogoed als nieuw; een tilbu ry en schoone coureuse; eene schoone clarence en goede oude wielen bij Jozef VAN DER BIEST, Nieuwstraat 48, te Aeist. Gemeente Erpe. Het College van Burgemeester en Sche penen brengt ter kennis der belangheb benden dat een openbare en kostelooze leergang in 15 lessen over LANDBOUW zal gegeven worden te Erpe in de gemeen teschool door den heer F. Cornelis, landbouwleeraarengemeenteonderwijzer. Dagen en uren der lessen. Alle Woensdagen te beginnen met 16 October 1895 tot den 5 Februari 1896 inbegrepen, telkens om 6 1/2 uren 's avonds. Op Kerstdag en Nieuwjaardag zal geene les gegeven worden. Belooningcn in boekwerken zullen gegeven worden aan de zes eersten diena het eindigen van dèn leergang, het groot ste getal punten bekomen bij liet onder zoek. De Gemeentesecretaris, De Burgemeester J. DE SAEDELEER. G. DE VOS. Door uitscheiding van bedrijf. Openbare Verkooping van EIV MEUBELEN te Aalst, Lange Zoutstraat, 6. Deurwaarder Alfred MAHIEU,te Aalst, zal, ten verzoeke en ten huize van juf vrouw Rosalie Van de Weghe, te Aalst, Lange Zoutstraat, Ne 6, met toelating der bevoegde Overheid, voor wat de Nieuwe Koopwaren betreft, op Maandag 30 September 1895, om 9 uren voor middag, overgaan tot de openbare ver kooping der hiernagemelde nieuwe Koopwaren 50 meters Gordijngoed, 52 meters Cotonette, 15 meters Blauw Lijnwaad, 10 meters gedampt Flowijngoed, 55 meters Démitte, 40 meters Baai, 250 meters zwarten en gekleurden Elastiek, 30 meters Wollegoed, 30 meters half-Wolle- gocd, 110 meters Klecrstoffen in verschil- lige kleur, 30 meters Fransche Mërinos, 30 meters zijde Satin, 15 meters Mosko- wa, 40 meters Molleton, 45 meters Voer- ring, 30 meters gestreepten Velours, 15 meters mantelgoed, 70 meters Spreigoed, 25 meters zwarte en gekleurde Velours voor garnitures, 30 dozijnen lijnwaden Cols, 48 wollen Doeken, 12 Onderbroe ken, 12 Foulards, 12 Corsets. MEUBELEN Bedstoel met ressort, Lavabo, Stoelen, Tafels ronde en andere, Kassen, Pendule, Stoven, ijzeren Bed, koperen Marmiet, Porie-Parapluie, Pot ten, Pannen, Tellooren, ijdele flesschen, 2 Zilveren Zakhorlogiën en meer andere voorwerpen. Op gewone voorwaarden en met gereed geld. EENIGEN KOOI' Eenen schoonen eigendom bestaande iu Woonhuis met erve, breede koetspoort, drij beneden- plaatsen. drij boven-plaatsen en verdere afhangkelijk- heden, gestaan cn gelegen tc Aalst, aan de Geeraerds- bergschcstraat, alwaar het getcekcnd is nummer 22, bekend ten kadaster onder sectie A, nummer 2323a, houdende van dcu eenen kant aan het huis van den lieer Pieter Lafon, van den anderen kant aan het gene van den heer Petrus De Geest en van achter aan na- scbrevene bierbrouwerij. 20i:ene nieuw gebouwde Bierbrouwerij, genaamd - De Tijger, t bevattende groote overdekte plaats, de bierbrouwerij, dryfkelders, groote bierkelders (van 42 nieters lengte op 8 meters breedte), maat cn graan zolders, remises, paardenstal voor vier paarden en twee groote goede waterputten, gestaan en gelegen te Aalst, Geeraerdsbcrgschestraat, achter voorbeschre vene woonhuis, bekend ten kadaster sectie A, num mcr 232b, palende van den eenen kant de Jufvrouwen Podevyn en den heer Hippolvte Vcrgeynst, van den anderen kant den heer Petrus De Geest en van achter den heer notaris Schelfhout te Oordegem. Geheel den eigendom, van eenen inhoud, staat op eene oppervlakte grond, groot volgens meting van 7 34 centiaren. Alle de toestelsels der gezegde bierbrouwerij, bestaande namelijk onder veel anderen Werkof roer- kuip (cuve matière), geijktmaat 36 hectoliters, (iO liters, lekput (cuve reverdoir), gelijktmaat 10 hecto liters 25 liters, twee brouwketels van 35 hectoliters inhoud, cencn derden brouwketels van 25 hectoliters, koelbak (bac refroidissoir) van 70 hectoliters 70 liters, gcerkuip (cuve guilloire) van 60 hectoliters 60 liters, eenen koperen refrigerant (laatste stelselj, koperen bierDomo, koperen buizen enz. enz. 60 Bordeauvslukken, 60 tonnen, 150 halltonnen, tien vaatjes, 60 ondervaten, 8 stannen, 2 koperen bieicmmcrs, 5 bierstellinsen waarvan drij hebbende ieder 20 meters lengte, allen in eiken hout, een hand- karrckcn enz. Al dit materieel, zooals de brouwerij, is bijna zoo gezegd nienw, weinig gediend hebbende. Ingebruiktreding vijftien dagen na de beslissende toewijzing. Instel fr. 20,000 ZITDAGEN: Instel, Maandag 16 September <fl0. Verblijf, Donderdag 26 September Telkens om 2 uren namiddag, Ier eslaminct h Paviljoen,Groote Markt, tc Aalst, gehouden door den heer Ehiel Van de Maele. Voorschrcvenc Brouwerij te bezichtigen op Zater dag, Zondag en Maandag vau iedere week. ORDE DER VERPACHTING Dijnsdag 8 October 1895, voor Aalst- Schaarbeek. Woensdag 9 October, nog voor Aelst- Schaarbeek en voor Aalst-Mijlbeek, Her- dersem, Gijsegcm, Lede en Schoonaarde. Donderdag 10 October, voor Nieuwer kerken. Dijnsdag 15 October, voor Erpe, Meire, Burst, Borsbeke, Aygem, Kerkxken en Haeltert. Woensdag-16 October, voor Erembo- Donderdag 17 October, voor Welle, Nederhasselt, Denderhautem, Liedekerke en Teralphene. 'JTts-jp Te rekenen van 1 October zul- len er ten kantoore van Meester DE GHEEST, Notaris en ter Sekretariaat van 't Weldadigheidsbureel boekjes de te verpachten goederen en de voorwaarden beschrijvende te bekomen zijn. Aan de tegenwoordige pachters zal een boekje toegezonden worden. Vrijwillige Openbare Verkooping van eene nieuwe wel geklandeerde genaamd DE TIJGER - met WO O IV HUIS, TE AALST, in de Geeraerdsbergschestraat, N° 22. De Notaris MOENS, te Lede, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen open baarlijk te koop aanbieden Door uitscheiding van bedrijf. Openbare verkooping van eene schoone behuisde HUIZEN en MEERSCH, TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris De Glieest, te Aalst zal namens Jufvrouw Annette Podevyn, in het onpenbaar verkoopen, met gewin vau palmslag en gelagen, de volgende Goederen Aalst-Mijlbeek. Eerste koop. Eene schoone behuisde Hofstede, met Schuur, Stallingen en an dere Gebouwen, groot volgens meting 50 aren 85 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van Auguste Rogiers, ten zuide aan de Langestraat en aan de koo- pen 2 en 3, ten ooste aan koop 2 en aan Petrus Callebaut en ten noorde aan Juf vrouw Annette Podevyn en de Hospiciën van Aalst. Bewoond door Jufvrouw Annette Po devyn. Deze behuisde Hofstede mag bezichtigd worden alle Maandagen, Woensdagen en Vrijdagen van 2 tot 5 uren namiddag. Gebracht op fr. 3,800 Tweede koop. Een Huis met Grond, groot 3 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan den eersten koop, ten zuide aan de Langestraat, ten weste aan den vol genden koop en ten noorde aan den eer sten koop. Bewoond door Joannes Mertens. Gebracht op fr. 825,00 Derde koop. Een Huis met Grond, groot 2 aren 69 centiaren, palende ten ooste aan den tweeden koop, ten zuide aan de Langestraat, ten weste aan Petrus Callebaut en ten noorde aan den eersten koop. Bewoond door Carolus De Block. Gebracht op fr. 850,00 Vierde koop. Een perceel Land als mede hoplochting, gelegen te Aalst-Mijl- beke, op het Eechout, groot volgens meting 23 aren 94 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Aalst, ten zuide aan de hofstede onder den eersten koop, ten weste ook aan de Hospiciën van Aalst, en ten noorde aan den heer Leo De Coen-Burny. Gebracht op fr. 920,00 Vijfde koop. Eenen Meersch, groot volgens meting 28 aren 63 centiaren, ge legen op hpt groot Eeckhout, palende ten ooste aan de Hospiciën van Aalst, ten zuide aan dezelfde Hospiciën, Jufvrouw Annette Podevyn en nog de Hospiciën, ten weste aan den heer Leon De Coen-Burny en ten noorde aan de Molenbeek. Gebruikt door Jufvrouw Annette Pode vyn. Gebracht op fr. 320,00 Derde en laatste zitdag Dijnsdag 1 October 1 HIK». Om ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd St. Rocnus. bij den heer Ras poet-Long te Aalst, aan de Groote Kerk. Openbare Verpachting der VAM AALST. Het Bestuur van het Weldadigheidsbu reel der Stad Aalst, laat weten dat er zal overgegaan worden op S, O, IO, IS, 16,en 170ctoberl89S, telkens om 12 uren 's middags stipt, ten Stadhuize van Aalst, Zaal van Militie, door het ambt van Meester DE GHEEST, Notaris, te Aalst tot de openbare ver pachting der Arm-Goedoren voor eenen termijn van negen jaren ingang te nemen don 31 December 1895 om aldus te ein digen den 31 December 1904. OPENBARE VERKOOPING VAN EEN allerbest gelegen met afhangendheden en Grond, te Denderhautem aan de Dorpplaats. De Notaris VAN OÜDENHOVE verblijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke van wie het behoort met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Een welgebouwd en allerschosnst gelegen Woon huis, met ruime keuken, kamers, kelder, scbnur en stallingen, alsmede eenen goeden Locbting, gestaan en gelegen te Denderhautem. aan de Dorpplaats, ge kend ten kadaster sektie B, nummers 1359a en 1360a, groot 5 aren 30 centiaren, palende oost de Dorpplaats, zuid den heer Désiré De Winter, west den heer Lercangée cn noord de Borrekentstraat. Laatst bewoond en gebruikt door wijlen Stefaan Kiekens. De kooper zal den vollen eigendom, genot en ge bruik ervan bekomen met de betaling zjjner koopsom. ZITDAGEN Instel Maandag 23 September Verblijf Maandag 30 September Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg t 't Ge meentehuis, bij Juffer Tderesia Kiekens, aan de Dorpplaats. Voor nadere inlichtingen begeve men zicb ter studie van boveugenoemden Notaris. 1895. Studie van den Notaris De Dauw te Aalst. De Notaris DE PAUW te Aalst zal openbaarlijk verkoopen eene hofstede te Hofstad e nabij de Hoogstraat groot 16 aren 83 centiaren. Gebruikt geweest door de kinderen Franciscus Hertsens. Ingesteld fr. 1400 Instel 17 September go- Verblijf 1 October 5' Telkens om 3 ure namiddag ter her- berp In Den Bonten Os - bij den Heer Joseph Clinckaert, te Hofstade. De Notaris DE PAUW voornoemd zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene party zaailand te Hofstade, Tollingsberg, groot 44 aren 90 centiaren. Gebruikt bij sieur Adriaan De Mol. Boomprijs fr. 80,00 Ingesteld fr. 600 D Eene party Zaailand te Hofstade op Babbelaar veld, groot 23 aren 60 centi aren. Gebruikt door jufvrouw WedcJ. B. Hofman. Boomprijs 130 fr. Ingesteld fr. 600 3" Een Woonhuis te Aalst, Molen straatpoort nummer 19, groot 10 centl aren. Gebruikt door Eduard Van der Meulen. Ingesteld fr. 400 4° Eene partij Land te Moorsel op 't Hof Texel, groot 50 aren 75 centiaren. Gebruikt bij jufvrouw Wed* Van der Vorst-Baut en Zonen. Ingesteld fr. 1000 Instel 19 September,Qft_ Verblijf 3 October Telkens om 3 ure namiddag ter estami- net - In De Vier Winden by den heer Ladeuze-Perreman, te Aalst Keizerlijke Plaats Bij woonstverandering. Openbare Verkooping. De Notaris Breckpot te Aalst zal openbaarlijk verkoopen Eenen schoonen Eigendom te Aalst, in de Molenstraat en Achterstraat, groot 1 aar 90 centiaren uitmakende 2 Woonhui zen. Bewoond door de eigenares Made. Wede. Impens. Verdeeld in 2 koopen volgens aanduiding op plan der afflehen. l"c Koop ingesteld fr. 7000 2du Koop ingesteld fr. 2100 Instel Donderdag 19) c ,onK Verblijf id. 2G j September 1895. Om 3 ure namiddag by Made. Wede' Jacques De Grauwe, te Aalst, Molen straat. OPENBARE VERKOOPING VAN KEN schoon en nieuw MET GROND, TE MOORSEL, HOUTEN KRUIS. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal samens wien het behoort, inet gewin vaD palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een schoon nieuw gebouwd Woonhuis met Grond, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, bekend hij kadaster wijk E, nummer 182, groot volgens me ting 22 aren 12 centiaren, palende oost den heer Karel-Lodewyk De Rop, zuid de heeren Petrus en Leopold Aclbrecht, west de Houten-Kruisstraat en noord de Kapellebaan en daarover de heeren Karei en Frans De Rop. Onmiddelijk in gebruiktreding. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 10 October.fiQL. Verblijf, Donderdag 24 October telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Vijjhoek, gehouden door den beer J. Hen- omckx-Veruoesen, te Moorsel Houteu Kruis.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3