Boomverkooping WOONHUIS HOFSTEDE Arm-Goederen, HOFSTEDE WO O NH EIS ZAAILANDEN Allerande nieuws. BLOED dad- Van Giuderachter, onderpastoor, tc drot Waver; Van Pee, geneesheer, te Waver; Delabry, briefdrager, te Waver: Kassier, Leopold Delfösse, Stecnewin- ckel, Foureau, Ezenut, Delbrassiue, Al- steen, alien van Waver; M. Cillon, te Neder-Waver; Schet, machinist, te Baulers. Al de dooden zijn naar hunne gemeen ten gebracht. 11 cc jk- lerwi ldelj Tusschen de gewondcu telt men M. Delvaux, bestuurder der papier fabrieken van MontSt-Guibert, gebroken heen A. Lalieux, van Leuven, en zijne doch ter, Mej. Lalieux, gekwetst aan do bee- nen Een Amorikaansch studeut in genees kunde en M. Ledoux, student te Elsene, wonden aan het hoofd en aan de dij. Z. M. de Koning en M. de |burlet heb ben maandag morgend doen inlichtingen nemen over den toestand der gewonden M. Vandenpeereboom heeft een zijner hooge ambtenaars ter plaatse gezonden. Het parket van Brussel is maandag morgend ook naar de plaats der ramp gegaan om het rechterlijk onderzoek te beginnen. Talrijke gewonden zijn maandag mor gend ten half elf te 'Brussel terugge keerd. Ziehier, naar het schijnt, de ware oor zaak der ramp Zooals men weet behoort de lijn van Ottiguies aan den Staat en aan den Grand Central, die er ieder eene baan op hebben. Welnu, de wisselwachter van den Staat genoot de zondagrust en was vervangen door eene minderen beambte, die niet veel van den dienst kende. Een man van dienst zou de locomotief niet hebben laten doorrijden. M. Dewez, onder-statieoverste te Ottig- nies, die de locomotief aldaar liet door rijden is zeer terneêrgeslagen en weigert op de ondervragingen van particulieren te antwoorden. Rederijkkamer De Ca- tlinrinisten. Zondag aanst. 13' dezer, zullen die mannen, die, op Zondag 22 september, een zoo prachtige wagen tot het opluisteren der Gasthuis feesten wisten op te timmeren, een Luis terrijk Avondfeest geven. De faam hunner tooneelkundige talenten, zal door de opvoering van het drama Hug Scott of de Lichttoren en van het blijspel Box en Cox n niet verduisterd worden Zij die bij do opvoering van den Bries ter n en meer andere belangwekkende drama's tegenwoordig waren, dat die nu ook Diet achteruit blijven, maar hunne vrienden en kennissen aanwakkeren met deze vertooning bij te wonen. fraaie loet. Wij vernemen dat er zeer kortelings zal overgaan wor den tot de uitreiking der premiën. De gemeenteraad van Brussel heeft raaaudag besloten voor de gemeentekie- zingen eenen aanwezigheidspenning van 5 fr. toe te kennen aan de stemopnemers en secretarissen der wiikbureelen en fr. per zitting aan de leden van het hoofd bureel. Een herbergier van Molenbeek is gevallen als slachtoffer van... Brussel- zeehaven. Dejman had zijn heel fortuin gestoken in den aankoop van weerde- looze gronden, die hij dacht later door onteigening voor de scheepvaartwerkcn aan hoogen prijs te zullen verkoopen. Nu vallen echter, volgens een blad, die gronden buiten de sfeer van onteigening en de man was geruïneerd. Volgens an dere bladen vielen zijne eigendommen in de onteigeningen, zoodat hij van blijd schap zinneloos word. Zondag morgend heeft hij zich opgehangen. De werklieden-metaalbewerkers, van Gent, hebben eene meeting gehouden op welke de afgeveerdigden vau Brussel gesproken hebben en meldden dat zij eene nieuwe som van 4000 fr. kwamen storten in de weerstandskas der werkstakers. De metaalwerklieden van Denemarken heb ben 137 fr. gezonden. Er had eene hevige woordenwisseling plaats over liet uit deden van hulp. De twist had plaats tusschen socialisten en anti-socialisten. De laatsteu zeggen, do collectivische denkbeelden der socialisten te bestrijden, doch altijd aan hunne zijde te staan, wanneer het de werkmansbclaugen betreft. De stedelijke poll voor do aandui ding der candidaten voor de gemeente- kiezing te Gent, zal plaats hebbon op zon dag ISoctober, in den Katholieken Kring. Tot gemak der kiezers zal de poll geopend zijn van 9 ureu 's morgens tot 6 uren 's avonds, Laffe wraak. Acht dagen geleden ontstond er twist tusschen twee personen van Borgerhout, Op wraak uit, wachtte de eene ziinen tegenstrever af aan de fa briek De Roubaix-Oedenkoven, waar hij hem met eenen steen op het hoofd sloeg, zoodat de schedel verbrijzeld werd. Naar het gasthuis van Borgerhout gebracht, werd de geslagene daar zaterdag avond bediend, doch zondag was zijn toestand oenigzins beter. Smartelijk ongeluk. De toren wachter van Turnhout, M. Van Gils, dijnsdag morgend niet thuis gekomen zijnde, zoo begon men over zijn lang weg blijven ongerust te worden. Ten 10 uren klom M. Jespcrs met twee werklieden in den toren om Van Gils op te zoeken, want men had hem gedurende den nacht toch nog hooren blazen. Toen zij boven kwamen vonden zij het lijk van den torenwachter ten gronde lig gen. Men denkt dat hij dijnsdag morgend bij het neerkomen eencu misstap heeft gedaan en toen gevallen is, want zijn holleblokken waren verbrijzeld. Hij lag op den zolder, onder de klokken. Van Gils, was een braaf en oppassend werkman, die te Turnhout van iedereen geacht en bemind werd. Van Gils leed aan hartziekte en is waarschijnlijk door die ziekte overvallen op het oogenblik dat hij zijne plaats ver liet. Hij had nog zijnen sleutelbos en lan- teern in de hand. Doctor Vermeisch is op den toren het slachtoffer gaan zien hij kon enkel den dood bevestigen. Handelsblad. Men schrijft uit Marke De genaamde Alain Samain, 18 jaar oud, ging met zijne peerden aan eene kar gespannen naar huis toen al met eens de peerden de vlucht namen. Aan de herberg De Klok viel het gespan in de gracht en de peerden stormden nog woedender voort. Een vlceschhouwer zond zijn hond, die er in gelukte de peerden tegen te houden totdat er iemand bijkwam. Samain was niet meer te zien men zocht en vond hem in den gracht. Het bloed liep uit zijn mond. Een wiel had over hem geloopeu. Zijn toestand is zeer bedenkelijk, hij wierd in de herberg De Klok, door den doctor van St. Anne ver zorgd, Zijne moeder weduwe Samain heeft zoodanig verschoten dat men voor haar ook den doctor heeft moeten roepen. Een Luiksche pasteibakker is zater dag morgend den dood dicht nabij ge weest. Hij nam een stuk vleesch weg uit de telloor van zijnen kameraad en wilde het haastig binnenslikken, opdat deze niets zou zien. Het stuk vleesch bleef hem echter in de keel steken en de man was reeds drie kwaart verstikt, toon een geneesheer uit de buurt het stuk er kon uithalen. FRANKRIJK. Vrees'elijke wraak. Een verhuis bediende, Lhermitie, heeft gisteren avond zekeren Delattre, die met zijne vrouw op Montmartre was gaan samenwonen, ver- worgd. Lhermitie was 's morgends bij Delattre gegaun en toen deze weigerde voor hem te openen, had hij de deur ingestampt. Toch was het onderhoud tusschen de beide mannen en Mad. Lhermitte zeer kalm. Zij gingen te samen uit en brachten den dag door nut drinken. 's Avonds, rond 9 ure, kwam Delattre dronken thuis. De portier vroeg hem wat er gebeurd was. O, zegde hij, wij zijn goed overeen gekomen. Lhermitte en ik zijn nu als twee broeders. Eenige oogenblikken later kwam Lher mitte binnen. Hij vond Delattre slapend in zijnen zetel zitten, greep hem bij de keel en worgde hem, zonder dat de onge lukkige zelfs eenen kreet kon laten hooren. Hierop keerde Lhermitte kalm naar huis, waar hij door de policie rond mid dernacht werd aangehouden.Hij loochende eerst krachtdadig alle schuld, maar de getuigenissen waren al te verpletterend gisteren heeft hij alles bekend. Hij heeft in dronkenschap gehandeld, zegt hij .Toen Delattre naar huis ging was hij ook naar huis gegaan. Hij kon niet slapen en verliet weer zijn bed en zijne woning om van daar weer naar die van Delattre te gaan. Hij vond hem slapend in zijnen zetel. Hij verweet hem zijne vrouw gestolen te hebben en daar hij niet antwoordde verworgde hij hem. Hierop keerde hij weer naar huis terug en ging slapen. Slechts toen zijne dron kenschap verdwenen was herinnerde hij zich zijne misdaad. Aanzienlijke OPENBARE VERKOOPING VAN EEN van ALBERT MEGANCK wordt afgelot Zondag 13 October, in den Katholieken Kring, Korte Zoutstraat, om 3 uren namiddag. Bestuur van Aalst te Oordegen en Smetlede. De Zaakwaarnemer Matthye, te Oordegem, zal door het ambt van Deur waarder De Vos, te Aalst, op Zater dag 26 October 1895, ten 12 uren 'smid dags, namens Mevrouw Gravin de Re- nessc-Maelcamp, te Brussel, Mijnheeren de la Have, Vrederechter, te Beveren- Wiies, De Craecker, te Beyghem, Augus- tinus De Corte, do kinders Jan-Baptiste De Geyter, Livinus Van De Keere, te Oordegem en andere, binnen bovengemel de gemeenten, openbaarlijk verkoopen 140 koopen gavige, dikke en langstam- mige Boomen, bestaande in 100 koopen Kanadas. 32 koopen Eiken. 2 koopen Herlaers. 1 koop Esch. 3 koopen Abeelen. 2 koopen Kers-laars. Verders nog 20 koopen Eisen Slaghout en 12 koopen Boomsnoei. op den Bosch van den heer Augustinus De Corte, te Smetlede, wijk Grooten Eist. VERKOOPINGS-ORDE Begin A. Te Smetlede, beneden het Dorp, aan de Wellebeek. B. Te Smetlede, wijk grooten Eist, bosch van den heer De Corte. C. Te Oordegem, wijk Oud-Smctlede, aan de Kassei. D. Te Oordegem, aan de hofstede van sieur Livin Van de Keere. E. Te Oordegem, Klinkaert, aan de hofstede weduwe Lenssens. Einde en F. Te zelfde Oordegem, wijk Klinkaert, achter de hofstede der kinders De Geyter. Dat elke kooper zich voorzie van goede gekende solvabele borg, en degene die hunne inkoopen in gevallene verkoopin- gen nog niet voldaan hebben, worden verzocht die binnen de 8 dagen aan ge noemden Matthys te gaan kwijten. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde XE ER DE. De Notaris De Glieest, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eene schoone behuisde Hofstede, zijnde de herberg genaamd De Meerlaan, gestaan en gelegen te Erpe, in den Hoo- negem, gekadastreerd wijk B, nummers 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren Bewoond door Evariste Van Herre- weghe. EENIGE ZITDAG: Zaterdag 26 October 1895. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize te Aalst. Openbare Verpachting der VA.I* AALST. Het Bestuur van het Weldadigheids bureel der Stad Aalst, laat weten dat er zal overgegaan worden op 10, 125, 16, en 17 October 1895, telkens om 12 uren 's middags stipt, ten Stadhuize van Aalst, Zaal van Militie, door het ambt van Meester DE GHEEST, Notaris, te Aalst tot de openbare ver pachting der Arm-Goederen voor eenen termijn van negen jaren ingang te nemen den 31 December 1895 om aldus te ein digen den 31 December 1904. ORDE DER VERPACHTING Donderdag 10 October, voor Nieuwer kerken. Dijnsdag 15 October, voor Erpe, Meire, Burst, Borsbeke, Aygem, Kerkxken en Haeltert. Woensdag 16 October, voor Erembo- voortkomende van het Slachthuis. De belanghebbenden, bekomen bericht dat, op VRIJDAG 18 OCTOBER aanst. om 11 uren voormiddag, ten Stadhuize, het Gemeentebestuur zal overgaan tot de Openbare Aanbesteding van het bloed voortkomende van de geslachte beesten ter Stadsslachthuis. De aanbieder zal den prijs per hecto- licter aanduiden dien hij zal aan de Stad betalen. De Adjudicataris zal het bloed moeten wegnemen op het eerste verzoek van den Bestuurder van het slachthuis. Gedaan te Aelst, den 7 October 1895. De Burgemeester en Schepenen De Secretaris, V. VAN WAMBEKE. Edm. SCHEERLINCKX. Donderdag 17 October, voor Welle, Nederhasselt, Denderhautem, Liedekerke en Tsralphene. Te rekenen van 1 October zul- len er ten kantoore van Meester DE GHEEST, Notaris en ter Sekretariaat van 't Weldadigheidsbureel boekjes de te verpachten goederen en de voorwaarden beschrijvende te bekomen zijn. Aan de tegenwoordige pachters zal een boekje toegezonden worden. MET GROAI), TE MOORSEL, HOUTEN KRUIS. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wie» hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hel openhaar verkoopen EENIGE KOOP. Eeu schoon nieuw gebouwd Woonhuis met Grond, gcs'aan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, bekend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot volgeus me ting 22 aren 12 centiaren, palende oost den heer Karil-Lodewyk De Rop, zuid de heeren Petrus en Leopold Aelbrecht, west de Houten-Kruisstraat en noord de Kapelleba.m en daarover de heeren Karei en Krans De Rop. Onmiddelijk in gebruiktieding. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 10 October,Rf)- Verblijf, Donderdag 21 October telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Vijl hoek, gehouden door den heer J. Hf.n- iiRIckx-Vbrmoesen, te Moorsel llnutcu Kruis. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceeltje Lochting XE OXXERGEM. l)c Notaris EEMAN, tc Erpe, zal namcus wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste Koor. - Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen le Ottergem, aan den Kerkweg, bekend bij kadaster wijk A, nummers 717a en 718a, groot 3 aren 90 centiaren, palende oost den heer Mandacrt, zuid den K- rkweg, west den heer Donatus De Winter eu nuord den heer Franciscus llaeyens. Tweede koop. Een perceeltje Lochting gelegen teOltergem aan den Keer, groot 2 aren 77 centiaren, palen.le oost de» heer Jozef Bacyens, zuid de Straat, west den heer Bernard Bacyens cn noord de erven Gysels. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 0ctober 1893. Verblijf Donderdag ol Telkens om 5 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Bek.xard Baevens. le Ottergciu, Keer. Openbare verkooping van een welgebouwd TE OULTRE, aan den Molenhoek. De Notaris VAN OUDENHOVE, te Denderhautem, zal ten aauzoeke van wien het behoort met gewin van een half ten honderd instelpremie openbuarl)jk ver koopen Ken Huis cn Hofstede, geslaan cn gelegen tc Oultre, aan den Molenhoek, groot circa 9 aren 22 centiaren, palende oost en zuid den heer Burgemeester Vau Sinay, west Van der Hoeven en noord de kinderen Cobbaert. Laatst bewoond geweest door de weduwe Constant Stevens- Temmerman. Onmiddelijk in genottrediog. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 15 ,aa{ Verblijf Dijnsdag 22 Uctober 18ürf" Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van oms Haelterman, te Oultre, aan den Molenhoek. GELD. Ten kanloore van bovengenoemden No taris kan men allerhande kapitalen bekomen geringen intrest mits bezet. Openbare V'erltoopïnp; van goede Meerschen en nieuwe Woonhuizen, XE ERPE EI* AAL8X De Notaris Eeman, te Erpe, zal ten aanzoeke van wie het behoort, bij naleving van de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen. GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Een perceel land en meersch. gelegen op den Hoorenbuts, be kend bij kadaster wijk A, nummers 456b en 456c, groot 68 aren, 40 centiaren en volgens meeting 67 aren, 91 centiaren, palende oost jufvrouw Philomena De Boeck, zuid en west denheer Casemir De Boeck en noord de baan. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door MM. Henri Leuze en Petrus Monsaert, te Erpe. Tweede koop. Een perceel land ge legen op den ondersten Kottemkauter, gekadasteerd wijk C, nummer 136a bis, groot 83 aren 80 centiaren en volgens meeting 85 aren 98 centiaren, palende oost jufvrouw Fany Vander Noot en den Armon van Erpe, zuid de baan, west de erven Van der Eist en noord d'heer Leo pold Van Wassenhove. Verdeeld in oost- en westhelft. Boomprijs oost.helft fr. 20,00. idem westhelft fr. 20,00. Gebruikt door MM. Evariste Smeekens en Domien Van Goethom, te Erpe. Derde koop. Een perceel land gele gen op het Hof ter vaorent, gekend op het kadaster wijk B, nummer 560, groot 20 aren 30, centiaren, palende oost den heer Van de Mynsbrugge, zuid den heer de Kerckhove, west den voetwegen noord de ian. Boomprijs fr. 145,00. Gebruikt door M. René Schollaert, te Erpe. Vierde koop. Een perceel meersch, gelegen m de Hoonegemmeerschen, geka dastreerd wijk B, nummer 758c, groot 18 aren, 90 centiaren, palende oost juf vrouw weduwe Domien Verhoeven, zuid de Molenbeek, west en noord de kinderen Jozef De Boeck. Boomprijs fr. 100,00. Onverpacht. Vijfde koop. Een perceel seersch, gelegen alsvoren in de Hoonegemmeer- schen bekend bij kadaster wyk B, nummer 746a, groot 14 aren,40 centiaren palende oost de kinderen Jozef De Boeck, zuid dezeltde en den heer Jan De Vulder, west jufvrouw Philomena De Boeck en noord gemeentegoed van Erpe. Onverpacht. Zesde koop. Een perceel meersch (voortijds bosch) gelegen in de Zure Bos- schen, gekadastreerd wijk C, nummers 3b en 3c, groot 30 aren,30 centiaren, pa lende oost d'heer Domien De Swaef, zuid den heer Domien DeSmet en andere, west den heer Theodoor Sonck en noord de Mo lenbeek. Boomprijs fr. 600,00. Onverpacht. Zevende koop. Een perceel meersch ('voortijds bosch) gelegen in de Liespins, gekadastreerd wijk B, nummer 601a, groot 82 aren, 80 centiaren en volgens meting 84 aren, 78 centiaren, palende oost de kinderen Cassier en andere, zuid de kinderen De Boeck, west jufvrouw Philomena De Boeck en noord oYcr de losrede aan de Doorebeek. Onverpacht. Boomprijs fr. 200,00. Achtste koop. Een perceel land gele gen aan de Bosschestraat, bekend bij ka daster wijk A, nummer 556a, groot 84 aren, 50 centiaren, en volgens meting 89 aren, 37 centiaren, palende oost den voet- weg en daarover den heer Casemir DeNys, zuid de Bosschestraat, west de losrede en daarover de heeren Frederic Van den Steen en Isidoor Blondeel als gebruikers en noord voornoemden heer Casemir De Nys als gebruiker. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door M. Casemir De Nys, te Epre. Negende koop. Een perceeltje meersch (voortijds bosch,) gelegen in den Allemansbosch, gekadastreerd wijk A, nummer 770d groot 5 aren, 30 centiaren, palende oost de erven De Boeck, zuid jufvrouw weduwe Verbeeck-Burgelman, west deu heer Domien De Smet en noord de Molenbeek. Onverpacht. STAD AALST. Tiende koop. Een perceel land gele gen op het Schaarbeek veld, bekend bij kadaster wijk C, nummer 353, groot 16 aren, 70 centiaren, palende oost den heer Jozef De Boeck, zuiden west de Hospiciën van Aalst en noord de oude Gentbaan. Gebruikt door M. Franciscus Claus, te Erpe. Elfde koop. Een schoon en gerieflijk nieuw opgebouwd woonhuis, dienstig tot het uitoefenen van alle bedrijven, heb bende ruimo beneden- en bovenplaatsen, poort en hof, gestaan en gelegen aan deu Gentschensteenweg (Nieuwstraatpoort) groot volgens meeling 7 aren, 59 centia ren, komende van de eene zijde aan madame Cumont-De Craecker en van de andere zijde aan Mijnheer De Blieck en aan het volgende huis. Laatst bewoond door jufvrouw weduwe Alfons De Boeck. Zelfde buis is zichtbaarden maandag en donderdag van iedere week, van 9 ure voor- tot 4 ure namiddag. Twaalfdeen laatste koop. Een nieuw opgebouwd woonhuis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, aan den Gentschen steenweg, groot volgens meeting 41 cen tiaren, komende van de eene zijde en langs achter aan het voorgaande huis en van de andere zijde aan Mijnheer De Blieck. Bewoond door M. Benjamien Noël. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 12 October aanstaande. Om 2 ure namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. De Notaris De Rauw, te Aalst zal op Donderdag 24 October 1895, om 1 ure namiddag, te Moorsel ter wijk 't Hof Texel, openbaarlijk verkoopen, 18 Kanada Boomen waaronder verschil- lige zeer zwaar en hoogstammig en 1 Esschenboom. De Notaris De Rauw, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een perceel Land en Meersch, te Moor sel, op't Hof Texel, sectie C, nummer 503, groot3i aren 20 centiaren. In gebruik bij Josephus de Koker. Instel 10, Verblijf 24 October 1895. om 3 uren namiddag, ter herberg In de Jonge Garde, bij den heer Louis Van Brempt, te Moorsel Dorp. De Notaris DE PAUW voornoemd zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene partij zaailand te Hofstade, Tollingsberg, groot 44 aren 90 centiaren. Gebruikt bij sieur Adriaan De Mol. Boomprijs fr. 80,00 Gebracht op fr. 900. 2° Eene partij Zaailand te Hofstade op Babbelaarveld, groot 23 aren 60 centi aren. Gebruikt door jufvrouw Wed°J. B. Hofman. Boomprijs 130 fr. Gebracht op fr. 1200. 3° Een Woonhuis te Aalst, Molen- straatpoort nummer 19, groot 10 centi aren. Gebruikt door Eduard Van der Meulen. Gebracht op fr. 780. 4° Eene partij Land te Moorsel op t Hof Texel, groot 50 aren 75 centiaren. Gebruikt bij jufvrouw Wede Van der Vorst-Baut en Zonen. Gebracht op fr. 1400. DERDEN ZITDAG Donderdag 17 October 1895, om 3 ure namiddag ter estaminet - In De Vier Winden bij den heer Ladeuze- Perreman, te Aalst Keizerlijke Plaats: Bij woonstverandering. Openbare Verkooping. De Notaris Breckpot te Aalst zal openbaarlijk verkoopen Eenen schoonen Eigendom te Aalst, in de Molenstraat en Achterstraat, groot 1 aar 90 centiaren uitmakende 2 Woonhui zen. Bewoond door de eigenares Made. Wedc. Impens. Verdeeld in 2 koopen volgens aanduiding op plan der afflehen. Slechts samen gebracht op frs. 10,100 LAATSTE ZITDAG Donderdag 10 October 1895. Om 3 ure namiddag bij Mad°. Wede- Jacques De Grauwe, te Aalst, Molen straat. Opeubare verkooping. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal ter tusschenkomst van Meester Van Itellingen te Mechelen, openbaar lijk verkoopen Een hectaar 11 aren 40 centiaren Meersch, te Aalst nabij Hofstade Dorp, achter de herberg Het Schuitje, sec tie D, nummers 10 en 10. Gebruikt door de kinderen van Gust. Malfroy. te Hofstade. Boomprijs fr. 300. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 Verblijf Donderdag 2-1 0ctobel' Om 3 uren namiddag In Tivou, bij den heer Alf. Spanoghete Aalst, Leopoldstraatpoort

De Denderbode | 1895 | | pagina 3